Ekskluzywne oferty CNHL
UPIORNE OKAZJE. EPICKIE OSZCZĘDNOŚCI! Wydaj 99 $, a otrzymasz 10 $ zniżki na następne zamówienie; wydaj 159 $, a otrzymasz 20 $ zniżki na następne zamówienie. Kod kuponu zostanie automatycznie wysłany e-mailem po zakupie. Ważność kuponu: 27 października, 12:00 – 10 listopada, 18:00 (czas standardowy Chin, UTC+8)
Co więcej, nasz magazyn w US jest pełen nowych zapasów!
A do tego odkryj świetne oferty na samoloty RC Kavan i Bison.
UPIORNE OKAZJEMagazyn US uzupełnił zapasy Specjalne oferty na samoloty RC
Filtry
-
Cena oryginalna $47.98 - Cena oryginalna $49.98Cena oryginalna $47.98 - Cena oryginalna $49.98Cena oryginalna $47.98$31.98 USD - $49.98 USD$31.98 - $49.98Aktualna cena $31.98 USD| /
[Combo] 2 zestawy CNHL Black Series 1100mAh 22.2V 6S bateria Lipo z wtyczką XT60
68 reviews10+ w magazynieSpecyfikacje: Numer magazynowy: 1101006BK Pojemność: 1100mAh Napięcie: 22.2V / 6-Cell / 6S1P Prąd rozładowania: 100C ciągły / 200C impulsowy Prąd ...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $47.98 - Cena oryginalna $49.98Cena oryginalna $47.98 - Cena oryginalna $49.98Cena oryginalna $47.98$31.98 USD - $49.98 USD$31.98 - $49.98Aktualna cena $31.98 USD| /Zaoszczędź do 33% Zaoszczędź % -
Cena oryginalna $25.98 - Cena oryginalna $39.98Cena oryginalna $25.98 - Cena oryginalna $39.98Cena oryginalna $25.98$19.98 USD - $39.98 USD$19.98 - $39.98Aktualna cena $19.98 USD| /
2 opakowania CNHL Black Series 2200mAh 3S 11.1V 40C bateria Lipo z wtyczką XT60
48 reviews10+ w magazynieSzybka kontrola dopasowania 2 pakiety CNHL Black Series 2200mAh 3S 11.1V 40C LiPo ze wtyczką XT60 to praktyczny zestaw dla pilotów RC, którzy chcą ...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $25.98 - Cena oryginalna $39.98Cena oryginalna $25.98 - Cena oryginalna $39.98Cena oryginalna $25.98$19.98 USD - $39.98 USD$19.98 - $39.98Aktualna cena $19.98 USD| /Zaoszczędź do 23% Zaoszczędź % -
Cena oryginalna $71.98Cena oryginalna $71.98 - Cena oryginalna $71.98Cena oryginalna $71.98$59.98 USD - $71.98 USD$59.98 - $71.98Aktualna cena $59.98 USD| /
[Combo] 2 opakowania CNHL Racing Series LiHV 5200mAh 7.6V 2S 120C HV Shorty Hard Case Lipo Battery z wtyczką EC3 do RC Racing
37 reviews10+ w magazynieSzybkie sprawdzenie dopasowania [Combo] 2 Pakiety CNHL Racing Series LiHV 5200mAh 7,6V 2S 120C HV Shorty Hard Case LiPo Battery z wtyczką EC3 zosta...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $71.98Cena oryginalna $71.98 - Cena oryginalna $71.98Cena oryginalna $71.98$59.98 USD - $71.98 USD$59.98 - $71.98Aktualna cena $59.98 USD| /Zaoszczędź do 17% Zaoszczędź % -
Cena oryginalna $29.98Cena oryginalna $29.98 - Cena oryginalna $29.98Cena oryginalna $29.98$25.98 USD - $29.98 USD$25.98 - $29.98Aktualna cena $25.98 USD| /
[Combo] 2 szt. akumulatorów LiPo CNHL MiniStar 850mAh 14.8V 4S 70C ze złączem XT30
27 reviews10+ w magazynieSzybkie sprawdzenie dopasowania [Combo] 2 Packs CNHL MiniStar 850mAh 14.8V 4S 70C LiPo Battery with XT30U Plug zawiera dwa kompaktowe, lekkie akumu...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $29.98Cena oryginalna $29.98 - Cena oryginalna $29.98Cena oryginalna $29.98$25.98 USD - $29.98 USD$25.98 - $29.98Aktualna cena $25.98 USD| /Zaoszczędź do 13% Zaoszczędź % -
Cena oryginalna $64.99 - Cena oryginalna $129.98Cena oryginalna $64.99 - Cena oryginalna $129.98Cena oryginalna $64.99$59.99 USD - $129.98 USD$59.99 - $129.98Aktualna cena $59.99 USD| /
CNHL Czarna Seria 5000mAh 22.2V 6S 65C Akumulator Lipo z wtyczką EC5
45 reviews10+ w magazynieSpecyfikacje: Numer magazynowy: 500656BKEC5 Pojemność: 5000mAh Napięcie: 22.2V / 6-Cell / 6S1P Prąd rozładowania: 65C ciągły / 130C impulsowy P...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $64.99 - Cena oryginalna $129.98Cena oryginalna $64.99 - Cena oryginalna $129.98Cena oryginalna $64.99$59.99 USD - $129.98 USD$59.99 - $129.98Aktualna cena $59.99 USD| /Zaoszczędź do 8% Zaoszczędź % -
Cena oryginalna $23.98Cena oryginalna $23.98 - Cena oryginalna $23.98Cena oryginalna $23.98Aktualna cena $19.98 USD$19.98 - $19.98Aktualna cena $19.98 USD| /
[Combo] 2 szt. akumulatorów LiPo CNHL MiniStar 650mAh 14.8V 4S 70C ze złączem XT30 do CineWhoopa
58 reviews10+ w magazynieSpecyfikacje: Numer magazynowy: 65704G Pojemność: 650mAh Napięcie: 14.8V /4-Cell / 4S1P Prąd rozładowania: 70C ciągły / 140C impulsowy Prąd ładowa...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $23.98Cena oryginalna $23.98 - Cena oryginalna $23.98Cena oryginalna $23.98Aktualna cena $19.98 USD$19.98 - $19.98Aktualna cena $19.98 USD| /Zaoszczędź 17% Zaoszczędź % -
Cena oryginalna $33.99 - Cena oryginalna $67.98Cena oryginalna $33.99$33.99 USD - $67.98 USD$33.99 - $67.98Aktualna cena $33.99 USD| /
CNHL MiniStar 1800mAh 22.2V 6S 120C (maks. 240C) bateria Lipo z wtyczką XT60
30 reviews10+ w magazynieSpecyfikacje Numer magazynowy: 1801206G Pojemność: 1800mAh Napięcie: 22,2V / 6-Cell / 6S1P Prąd rozładowania: 120C ciągły / 240C impulsowy Prąd ła...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $33.99 - Cena oryginalna $67.98Cena oryginalna $33.99$33.99 USD - $67.98 USD$33.99 - $67.98Aktualna cena $33.99 USD| / -
Cena oryginalna $21.99 - Cena oryginalna $43.98Cena oryginalna $21.99 - Cena oryginalna $43.98Cena oryginalna $21.99$18.49 USD - $43.98 USD$18.49 - $43.98Aktualna cena $18.49 USD| /
CNHL MiniStar 1300mAh 22.2V 6S 120C bateria Lipo z wtyczką XT60
28 reviews10+ w magazynieSpecyfikacja: Numer katalogowy: 1301206 Pojemność: 1300 mAh Napięcie: 22,2 V / 6 ogniw / 6S1P Prąd rozładowania: 120C ciągły / 240C chwilowy Prąd ...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $21.99 - Cena oryginalna $43.98Cena oryginalna $21.99 - Cena oryginalna $43.98Cena oryginalna $21.99$18.49 USD - $43.98 USD$18.49 - $43.98Aktualna cena $18.49 USD| /Zaoszczędź do 16% Zaoszczędź % -
Cena oryginalna $43.98Cena oryginalna $43.98 - Cena oryginalna $43.98Cena oryginalna $43.98$31.98 USD - $43.98 USD$31.98 - $43.98Aktualna cena $31.98 USD| /
[Combo] 2 Pakiety CNHL MiniStar 1500mAh 14.8V 4S Lipo Bateria 120C z wtyczką XT60
122 reviews10+ w magazynieSpecyfikacja: Numer katalogowy: 1501204 Pojemność: 1500mAh Napięcie: 14.8V / 4 ogniwa / 4S1P Prąd rozładowania: 120C ciągły / 240C chwilowy Prąd ł...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $43.98Cena oryginalna $43.98 - Cena oryginalna $43.98Cena oryginalna $43.98$31.98 USD - $43.98 USD$31.98 - $43.98Aktualna cena $31.98 USD| /Zaoszczędź do 27% Zaoszczędź % -
Cena oryginalna $9.49 - Cena oryginalna $18.98Cena oryginalna $9.49 - Cena oryginalna $18.98Cena oryginalna $9.49$5.99 USD - $18.98 USD$5.99 - $18.98Aktualna cena $5.99 USD| /
CNHL 2200mAh 7.4V 2S 30C bateria Lipo z wtyczką T/Dean
20 reviews10+ w magazynieSpecyfikacje: Numer magazynowy: 220302 Pojemność: 2200mAh Napięcie: 7,4V / 2- ogniwa / 2S1P Prąd rozładowania: 30C ciągły / 60C impulsowy Prąd ła...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $9.49 - Cena oryginalna $18.98Cena oryginalna $9.49 - Cena oryginalna $18.98Cena oryginalna $9.49$5.99 USD - $18.98 USD$5.99 - $18.98Aktualna cena $5.99 USD| /Zaoszczędź do 37% Zaoszczędź % -
Cena oryginalna $51.98 - Cena oryginalna $103.96Cena oryginalna $51.98 - Cena oryginalna $103.96Cena oryginalna $51.98$45.98 USD - $103.96 USD$45.98 - $103.96Aktualna cena $45.98 USD| /
2 zestawy CNHL Black Series V2.0 1300mAh 22.2V 6S 130C bateria Lipo z wtyczką XT60
7 reviews10+ w magazynieSzybkie sprawdzenie dopasowania 2 akumulatory CNHL Black Series V2.0 1300mAh 22,2V 6S 130C LiPo z wtyczką XT60 to doskonały wybór dla pilotów FPV, ...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $51.98 - Cena oryginalna $103.96Cena oryginalna $51.98 - Cena oryginalna $103.96Cena oryginalna $51.98$45.98 USD - $103.96 USD$45.98 - $103.96Aktualna cena $45.98 USD| /Zaoszczędź do 12% Zaoszczędź % -
Cena oryginalna $15.18 - Cena oryginalna $18.99Cena oryginalna $15.18 - Cena oryginalna $18.99Cena oryginalna $15.18$9.98 USD - $18.99 USD$9.98 - $18.99Aktualna cena $9.98 USD| /
2 pakiety akumulatorów LiPo CNHL MiniStar 450mAh 11.1V 3S 70C ze złączem XT30 do BETAFPV Pavo20 Pro
45 reviews10+ w magazynieSpecyfikacje: Numer magazynowy: 45703G Pojemność: 450mAh Napięcie: 11,1V / 3- ogniwa / 3S1P Prąd rozładowania: 70C ciągły / 140C impulsowy Prąd ła...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $15.18 - Cena oryginalna $18.99Cena oryginalna $15.18 - Cena oryginalna $18.99Cena oryginalna $15.18$9.98 USD - $18.99 USD$9.98 - $18.99Aktualna cena $9.98 USD| /Zaoszczędź do 34% Zaoszczędź % -
Cena oryginalna $63.99 - Cena oryginalna $127.98Cena oryginalna $63.99 - Cena oryginalna $127.98Cena oryginalna $63.99$43.99 USD - $127.98 USD$43.99 - $127.98Aktualna cena $43.99 USD| /
CNHL Racing Series 6200mAh 14.8V 4S Lipo Akumulator 90C z wtyczką EC5
29 reviews10+ w magazynieSzybkie sprawdzenie dopasowania Akumulator LiPo CNHL Racing Series 6200mAh 14.8V 4S 90C ze wtyczką EC5 to wysokowydajny akumulator softcase o dużej...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $63.99 - Cena oryginalna $127.98Cena oryginalna $63.99 - Cena oryginalna $127.98Cena oryginalna $63.99$43.99 USD - $127.98 USD$43.99 - $127.98Aktualna cena $43.99 USD| /Zaoszczędź do 31% Zaoszczędź % -
Cena oryginalna $12.99 - Cena oryginalna $25.98Cena oryginalna $12.99 - Cena oryginalna $25.98Cena oryginalna $12.99$10.99 USD - $25.98 USD$10.99 - $25.98Aktualna cena $10.99 USD| /
CNHL G+Plus 2200mAh 7.4V 2S 70C bateria Lipo z wtyczką XT60
9 reviews10+ w magazynieSpecyfikacje: Numer magazynowy: 220702 Pojemność: 2200mAh Napięcie: 7,4V / 2-Cell / 2S1P Prąd rozładowania: 70C ciągły / 140C impulsowy Prąd łado...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $12.99 - Cena oryginalna $25.98Cena oryginalna $12.99 - Cena oryginalna $25.98Cena oryginalna $12.99$10.99 USD - $25.98 USD$10.99 - $25.98Aktualna cena $10.99 USD| /Zaoszczędź do 15% Zaoszczędź % -
Cena oryginalna $37.99 - Cena oryginalna $75.98Cena oryginalna $37.99 - Cena oryginalna $75.98Cena oryginalna $37.99$25.99 USD - $75.98 USD$25.99 - $75.98Aktualna cena $25.99 USD| /
CNHL G+Plus 2200mAh 22.2V 6S 70C bateria Lipo z wtyczką XT60
24 reviews10+ w magazynieSzybkie sprawdzenie dopasowania Akumulator LiPo CNHL G+Plus 2200mAh 22.2V 6S 70C z wtyczką XT60 to kompaktowy akumulator 6S do dronów FPV, odrzutow...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $37.99 - Cena oryginalna $75.98Cena oryginalna $37.99 - Cena oryginalna $75.98Cena oryginalna $37.99$25.99 USD - $75.98 USD$25.99 - $75.98Aktualna cena $25.99 USD| /Zaoszczędź do 32% Zaoszczędź % -
Cena oryginalna $17.97 - Cena oryginalna $35.94Cena oryginalna $17.97 - Cena oryginalna $35.94Cena oryginalna $17.97$11.49 USD - $35.94 USD$11.49 - $35.94Aktualna cena $11.49 USD| /
Akumulator LiPo CNHL LiHV MiniStar HV 450mAh 7.6V 2S 70C ze złączem XT30
25 reviews10+ w magazynieSzybkie sprawdzenie dopasowania Zestaw CNHL MiniStar HV 450mAh 7.6V 2S 70C LiHV Battery with XT30U zawiera trzy oddzielne lekkie akumulatory LiHV 2...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $17.97 - Cena oryginalna $35.94Cena oryginalna $17.97 - Cena oryginalna $35.94Cena oryginalna $17.97$11.49 USD - $35.94 USD$11.49 - $35.94Aktualna cena $11.49 USD| /Zaoszczędź do 40% Zaoszczędź % -
Cena oryginalna $59.98Cena oryginalna $59.98 - Cena oryginalna $59.98Cena oryginalna $59.98$51.98 USD - $59.98 USD$51.98 - $59.98Aktualna cena $51.98 USD| /
[Combo] 2 opakowania CNHL Racing Series 4900mAh 7.4V 2S2P 120C Hard Case 2S Shorty Lipo Battery z wtyczką T/Dean
23 reviews10+ w magazynieSpecyfikacje: Numer magazynowy: HC4901202X Pojemność: 4900mAh Napięcie: 7,4V / 2 ogniwa / 2S2P Prąd rozładowania: 120C ciągły / 240C impulsowy Prą...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $59.98Cena oryginalna $59.98 - Cena oryginalna $59.98Cena oryginalna $59.98$51.98 USD - $59.98 USD$51.98 - $59.98Aktualna cena $51.98 USD| /Zaoszczędź do 13% Zaoszczędź % -
Cena oryginalna $29.99 - Cena oryginalna $59.98Cena oryginalna $29.99 - Cena oryginalna $59.98Cena oryginalna $29.99$22.99 USD - $59.98 USD$22.99 - $59.98Aktualna cena $22.99 USD| /
CNHL MiniStar 1500mAh 22.2V 6S bateria Lipo 120C z wtyczką XT60
20 reviews10+ w magazynie1500mAh 6s 120c Numer katalogowy: 1501206 Pojemność: 1500mAh Napięcie: 22.2V / 6 ogniw / 6S1P Prąd rozładowania: 120C ciągły / 240C chwilowy Prąd ...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $29.99 - Cena oryginalna $59.98Cena oryginalna $29.99 - Cena oryginalna $59.98Cena oryginalna $29.99$22.99 USD - $59.98 USD$22.99 - $59.98Aktualna cena $22.99 USD| /Zaoszczędź do 23% Zaoszczędź % -
Cena oryginalna $54.99Cena oryginalna $54.99 - Cena oryginalna $54.99Cena oryginalna $54.99$39.99 USD - $54.99 USD$39.99 - $54.99Aktualna cena $39.99 USD| /
CNHL Racing Series 6600mAh 11.1V 3S Lipo Bateria 120C Twarda Obudowa z Wtyczką EC5
19 reviews10+ w magazynieSzybkie sprawdzenie dopasowania CNHL Racing Series 6600mAh 3S 120C bateria LiPo w twardej obudowie jest stworzona dla kierowców RC, którzy chcą moc...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $54.99Cena oryginalna $54.99 - Cena oryginalna $54.99Cena oryginalna $54.99$39.99 USD - $54.99 USD$39.99 - $54.99Aktualna cena $39.99 USD| /Zaoszczędź do 27% Zaoszczędź % -
Cena oryginalna $29.98 - Cena oryginalna $29.98Cena oryginalna $29.98$29.98 USD$29.98 - $29.98Aktualna cena $29.98 USD| /
[Combo] 2 opakowania CNHL MiniStar 850mAh 14.8V 4S 70C bateria Lipo z wtyczką XT60
39 reviews10+ w magazynieSzybkie sprawdzenie dopasowania [Combo] 2 akumulatory CNHL MiniStar 850mAh 14,8V 4S 70C LiPo z wtyczką XT60 to kompaktowy zestaw akumulatorów o wys...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $29.98 - Cena oryginalna $29.98Cena oryginalna $29.98$29.98 USD$29.98 - $29.98Aktualna cena $29.98 USD| / -
Cena oryginalna $36.99Cena oryginalna $36.99 - Cena oryginalna $36.99Cena oryginalna $36.99$25.99 USD - $36.99 USD$25.99 - $36.99Aktualna cena $25.99 USD| /
CNHL Racing Series 6600mAh 7.4V 2S Lipo Akumulator 120C Twarda Obudowa z Wtyczką T/Dean
27 reviews10+ w magazynieSzybka kontrola dopasowania Akumulator LiPo CNHL Racing Series 6600mAh 7.4V 2S 120C Hardcase z wtyczką T/Dean to standardowy akumulator 2S o dużej...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $36.99Cena oryginalna $36.99 - Cena oryginalna $36.99Cena oryginalna $36.99$25.99 USD - $36.99 USD$25.99 - $36.99Aktualna cena $25.99 USD| /Zaoszczędź do 30% Zaoszczędź % -
Cena oryginalna $63.99Cena oryginalna $63.99 - Cena oryginalna $63.99Cena oryginalna $63.99$45.99 USD - $63.99 USD$45.99 - $63.99Aktualna cena $45.99 USD| /
CNHL Racing Series 8000mAh 11.1V 3S 120C Twarda Obudowa Akumulator Lipo z Wtyczką EC5
25 reviews10+ w magazynieSzybkie sprawdzenie dopasowania CNHL Racing Series 8000mAh 11,1V 3S 120C twardy akumulator LiPo z wtyczką EC5 został zaprojektowany dla wysokoprądo...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $63.99Cena oryginalna $63.99 - Cena oryginalna $63.99Cena oryginalna $63.99$45.99 USD - $63.99 USD$45.99 - $63.99Aktualna cena $45.99 USD| /Zaoszczędź do 28% Zaoszczędź % -
Cena oryginalna $12.99 - Cena oryginalna $25.98Cena oryginalna $12.99 - Cena oryginalna $25.98Cena oryginalna $12.99$7.99 USD - $17.98 USD$7.99 - $17.98Aktualna cena $7.99 USD| /
Akumulator LiPo CNHL MiniStar HV 450mAh 3.8V 1S 70C z PH2.0
18 reviews10+ w magazynieSpecyfikacja: Numer katalogowy: HV45701 Box 4 Pojemność: 450 mAh Napięcie: 3,8 V / 1 ogniwo / 1S1P Prąd rozładowania: 70C ciągły / 140C chwilowy...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $12.99 - Cena oryginalna $25.98Cena oryginalna $12.99 - Cena oryginalna $25.98Cena oryginalna $12.99$7.99 USD - $17.98 USD$7.99 - $17.98Aktualna cena $7.99 USD| /Zaoszczędź do 38% Zaoszczędź % -
Cena oryginalna $19.98Cena oryginalna $19.98 - Cena oryginalna $19.98Cena oryginalna $19.98$14.98 USD - $19.98 USD$14.98 - $19.98Aktualna cena $14.98 USD| /
[Combo] 2 akumulatory LiPo CNHL MiniStar 650mAh 11.1V 3S 70C ze złączem XT30
40 reviews10+ w magazynieSpecyfikacje: Numer magazynowy: 65703G Pojemność: 650mAh Napięcie: 11.1V / 3-ogniwa / 3S1P Prąd rozładowania: 70C ciągły / 140C impulsowy Prąd ład...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $19.98Cena oryginalna $19.98 - Cena oryginalna $19.98Cena oryginalna $19.98$14.98 USD - $19.98 USD$14.98 - $19.98Aktualna cena $14.98 USD| /Zaoszczędź do 25% Zaoszczędź % -
Cena oryginalna $23.99 - Cena oryginalna $47.98Cena oryginalna $23.99 - Cena oryginalna $47.98Cena oryginalna $23.99$17.99 USD - $47.98 USD$17.99 - $47.98Aktualna cena $17.99 USD| /
CNHL MiniStar 1800mAh 14.8V 4S bateria Lipo 120C (maks. 240C) z wtyczką XT60
31 reviews10+ w magazynieSzybka kontrola dopasowania Bateria LiPo CNHL MiniStar 1800 mAh 14,8 V 4S 120C z wtykiem XT60 to kompaktowa, wysokowydajna bateria 4S do szybkich s...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $23.99 - Cena oryginalna $47.98Cena oryginalna $23.99 - Cena oryginalna $47.98Cena oryginalna $23.99$17.99 USD - $47.98 USD$17.99 - $47.98Aktualna cena $17.99 USD| /Zaoszczędź do 30% Zaoszczędź % -
Cena oryginalna $101.99Cena oryginalna $101.99 - Cena oryginalna $101.99Cena oryginalna $101.99$89.99 USD - $101.99 USD$89.99 - $101.99Aktualna cena $89.99 USD| /
CNHL Racing Series 9500mAh 14.8V 4S bateria Lipo 90C z wtyczką QS8
37 reviews10+ w magazynieSpecyfikacje: Numer magazynowy: 950904QS8 Pojemność: 9500mAh Napięcie: 14.8V / 4-Cell / 4S1P Prąd rozładowania: 90C ciągły / 180C impulsowy Prąd ł...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $101.99Cena oryginalna $101.99 - Cena oryginalna $101.99Cena oryginalna $101.99$89.99 USD - $101.99 USD$89.99 - $101.99Aktualna cena $89.99 USD| /Zaoszczędź do 12% Zaoszczędź % -
Cena oryginalna $47.99Cena oryginalna $47.99 - Cena oryginalna $47.99Cena oryginalna $47.99$31.99 USD - $47.99 USD$31.99 - $47.99Aktualna cena $31.99 USD| /
CNHL Racing Series LiHV 8200mAh 7.6V 2S 120C HV Twarda Obudowa Akumulator Lipo z Wtyczką EC5 Do RC Racing
10 reviews10+ w magazynieSpecyfikacje: Numer magazynowy: HC8201202HV Pojemność: 8200mAh Napięcie: 7.6V / 2-Cell / 2S2P Prąd rozładowania: 120C ciągły / 240C impulsowy Prą...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $47.99Cena oryginalna $47.99 - Cena oryginalna $47.99Cena oryginalna $47.99$31.99 USD - $47.99 USD$31.99 - $47.99Aktualna cena $31.99 USD| /Zaoszczędź do 33% Zaoszczędź % -
Cena oryginalna $22.99Cena oryginalna $22.99 - Cena oryginalna $22.99Cena oryginalna $22.99$18.99 USD - $22.99 USD$18.99 - $22.99Aktualna cena $18.99 USD| /
CNHL Black Series 3200mAh 11.1V 30C 3S Krótki Akumulator Lipo z wtyczką XT60
11 reviews10+ w magazynieSzybka kontrola dopasowania Akumulator LiPo CNHL Black Series 3200 mAh 11,1 V 3S 30C Shorty z wtykiem XT60 łączy użyteczną pojemność 3200 mAh z kom...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $22.99Cena oryginalna $22.99 - Cena oryginalna $22.99Cena oryginalna $22.99$18.99 USD - $22.99 USD$18.99 - $22.99Aktualna cena $18.99 USD| /Zaoszczędź do 17% Zaoszczędź % -
Cena oryginalna $38.99Cena oryginalna $38.99 - Cena oryginalna $38.99Cena oryginalna $38.99$25.99 USD - $38.99 USD$25.99 - $38.99Aktualna cena $25.99 USD| /
CNHL Racing Series LiHV 6000mAh 7.6V 2S 120C HV Twarda Obudowa Akumulator Lipo z Wtyczką EC5 do RC Racing
10 reviews10+ w magazynieSzybkie sprawdzenie dopasowania Akumulator CNHL Racing Series LiHV 6000mAh 7,6V 2S 120C HV w twardej obudowie LiPo z wtyczką EC5 jest zaprojektowa...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $38.99Cena oryginalna $38.99 - Cena oryginalna $38.99Cena oryginalna $38.99$25.99 USD - $38.99 USD$25.99 - $38.99Aktualna cena $25.99 USD| /Zaoszczędź do 33% Zaoszczędź % -
Cena oryginalna $40.99Cena oryginalna $40.99 - Cena oryginalna $40.99Cena oryginalna $40.99$30.99 USD - $40.99 USD$30.99 - $40.99Aktualna cena $30.99 USD| /
CNHL Black Series 4000mAh 14.8V 4S Lipo Akumulator 65C z wtyczką EC5
21 reviewsPozostała tylko 9 jednostka(y)Specyfikacje: Numer magazynowy: 400654BKEC5 Pojemność: 4000mAh Napięcie: 14.8V 4-ogniwa / 4S1P Współczynnik rozładowania: 65C ciągły / 130C impul...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $40.99Cena oryginalna $40.99 - Cena oryginalna $40.99Cena oryginalna $40.99$30.99 USD - $40.99 USD$30.99 - $40.99Aktualna cena $30.99 USD| /Zaoszczędź do 24% Zaoszczędź % -
Cena oryginalna $51.99Cena oryginalna $51.99 - Cena oryginalna $51.99Cena oryginalna $51.99$38.99 USD - $51.99 USD$38.99 - $51.99Aktualna cena $38.99 USD| /
CNHL Racing Series LiHV 6000mAh 11.4V 3S 120C HV Twarda Obudowa Akumulator Lipo z wtyczką EC5
24 reviews10+ w magazynieSpecyfikacje: Numer magazynowy: HC6001203HV Pojemność: 6000mAh Napięcie: 11.4V / 3-Cell / 3S1P Prąd rozładowania: 120C ciągły / 240C impulsowy Mak...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $51.99Cena oryginalna $51.99 - Cena oryginalna $51.99Cena oryginalna $51.99$38.99 USD - $51.99 USD$38.99 - $51.99Aktualna cena $38.99 USD| /Zaoszczędź do 25% Zaoszczędź % -
Cena oryginalna $91.98Cena oryginalna $91.98 - Cena oryginalna $91.98Cena oryginalna $91.98$61.98 USD - $91.98 USD$61.98 - $91.98Aktualna cena $61.98 USD| /
[Combo] 2 opakowania CNHL Racing Series 8000mAh 7.4V 2S 120C twarda obudowa bateria Lipo z wtyczką T/Dean
25 reviews10+ w magazynieSzybkie sprawdzenie dopasowania [Combo] 2 pakiety CNHL Racing Series 8000mAh 7,4V 2S 120C Hard Case LiPo z wtyczką T/Dean zostały zaprojektowane dl...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $91.98Cena oryginalna $91.98 - Cena oryginalna $91.98Cena oryginalna $91.98$61.98 USD - $91.98 USD$61.98 - $91.98Aktualna cena $61.98 USD| /Zaoszczędź do 33% Zaoszczędź % -
Cena oryginalna $48.99Cena oryginalna $48.99 - Cena oryginalna $48.99Cena oryginalna $48.99$39.99 USD - $48.99 USD$39.99 - $48.99Aktualna cena $39.99 USD| /
CNHL Racing Series 6200mAh 11.1V 3S 90C bateria Lipo z wtyczką EC5
15 reviews10+ w magazynieSzybkie sprawdzenie dopasowania Akumulator LiPo CNHL Racing Series 6200 mAh 11,1 V 3S 90C z wtykiem EC5 to pakiet 3S o dużej pojemności, przeznaczo...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $48.99Cena oryginalna $48.99 - Cena oryginalna $48.99Cena oryginalna $48.99$39.99 USD - $48.99 USD$39.99 - $48.99Aktualna cena $39.99 USD| /Zaoszczędź do 18% Zaoszczędź % -
Cena oryginalna $71.99Cena oryginalna $71.99 - Cena oryginalna $71.99Cena oryginalna $71.99$49.99 USD - $71.99 USD$49.99 - $71.99Aktualna cena $49.99 USD| /
CNHL Racing Series LiHV 8200mAh 11.4V 3S 120C HV Twarda Obudowa Akumulator Lipo z wtyczką EC5
20 reviews10+ w magazynieSpecyfikacje: Numer magazynowy: HC8201203HV Pojemność: 8200mAh Napięcie: 11.4V / 3- ogniwa / 3S2P Prąd rozładowania: 120C ciągły / 240C impulsowy...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $71.99Cena oryginalna $71.99 - Cena oryginalna $71.99Cena oryginalna $71.99$49.99 USD - $71.99 USD$49.99 - $71.99Aktualna cena $49.99 USD| /Zaoszczędź do 31% Zaoszczędź % -
Cena oryginalna $19.98Cena oryginalna $19.98 - Cena oryginalna $19.98Cena oryginalna $19.98$13.98 USD - $19.98 USD$13.98 - $19.98Aktualna cena $13.98 USD| /
[Combo] 2 akumulatory LiPo CNHL MiniStar 450mAh 14.8V 4S 70C ze złączem XT30
25 reviews10+ w magazynieSpecyfikacje: Numer magazynowy: 45704G Pojemność: 450mAh Napięcie: 14.8V / 4- ogniwa / 4S1P Szybkość rozładowania: 70C ciągłe / 140C chwilowe Maks...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $19.98Cena oryginalna $19.98 - Cena oryginalna $19.98Cena oryginalna $19.98$13.98 USD - $19.98 USD$13.98 - $19.98Aktualna cena $13.98 USD| /Zaoszczędź do 30% Zaoszczędź % -
Cena oryginalna $24.99Cena oryginalna $24.99 - Cena oryginalna $24.99Cena oryginalna $24.99$17.99 USD - $24.99 USD$17.99 - $24.99Aktualna cena $17.99 USD| /
CNHL 3300mAh 11.1V 3S 40C bateria Lipo z wtyczką XT60
9 reviewsPozostała tylko 3 jednostka(y)Szybkie sprawdzenie dopasowania Akumulator CNHL 3300mAh 11.1V 3S 40C LiPo z wtyczką XT60 to średniej wielkości akumulator 3S zapewniający użytkowni...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $24.99Cena oryginalna $24.99 - Cena oryginalna $24.99Cena oryginalna $24.99$17.99 USD - $24.99 USD$17.99 - $24.99Aktualna cena $17.99 USD| /Zaoszczędź do 28% Zaoszczędź % -
Cena oryginalna $5.99 - Cena oryginalna $11.98Cena oryginalna $5.99 - Cena oryginalna $11.98Cena oryginalna $5.99$3.69 USD - $11.98 USD$3.69 - $11.98Aktualna cena $3.69 USD| /
Akumulator LiPo CNHL MiniStar 450mAh 7.4V 2S 70C ze złączem XT30
31 reviews10+ w magazynieSzybka kontrola dopasowania Akumulator LiPo CNHL MiniStar 450mAh 7.4V 2S 70C ze złączem XT30U to lekki akumulator 2S o standardowym napięciu, przez...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $5.99 - Cena oryginalna $11.98Cena oryginalna $5.99 - Cena oryginalna $11.98Cena oryginalna $5.99$3.69 USD - $11.98 USD$3.69 - $11.98Aktualna cena $3.69 USD| /Zaoszczędź do 38% Zaoszczędź % -
Cena oryginalna $14.99 - Cena oryginalna $29.98Cena oryginalna $14.99$14.99 USD - $29.98 USD$14.99 - $29.98Aktualna cena $14.99 USD| /
CNHL Black Series 2200mAh 11.1V 3S Krótka bateria Lipo 40C z wtyczką XT60
5 reviews10+ w magazynieSzybkie sprawdzenie dopasowania CNHL Black Series 2200mAh 11.1V 3S Shorty LiPo Battery 40C with XT60 Plug to kompaktowy akumulator 3S do modeli RC,...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $14.99 - Cena oryginalna $29.98Cena oryginalna $14.99$14.99 USD - $29.98 USD$14.99 - $29.98Aktualna cena $14.99 USD| / -
Cena oryginalna $12.99 - Cena oryginalna $25.98Cena oryginalna $12.99$12.99 USD - $25.98 USD$12.99 - $25.98Aktualna cena $12.99 USD| /
Akumulator LiPo CNHL Speedy Pizza Series 600mAh 14.8V 4S 120C ze złączem XT30 do Cinewhoopa
8 reviews10+ w magazynieSpecyfikacje: Numer magazynowy: 601204PZ Pojemność: 600mAh Napięcie: 14,8V / 4- ogniwa / 4S1P Prąd rozładowania: 120C ciągły / 240C impulsowy Prąd...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $12.99 - Cena oryginalna $25.98Cena oryginalna $12.99$12.99 USD - $25.98 USD$12.99 - $25.98Aktualna cena $12.99 USD| / -
Cena oryginalna $17.99Cena oryginalna $17.99 - Cena oryginalna $17.99Cena oryginalna $17.99$13.99 USD - $17.99 USD$13.99 - $17.99Aktualna cena $13.99 USD| /
CNHL 2200mAh 14.8V 4S 40C bateria Lipo z wtyczką T/Dean
21 reviewsBrak w magazynieSpecyfikacje: Numer magazynowy: 220404 Pojemność: 2200mAh Napięcie: 14.8V / 4-Cell / 4S1P Prąd rozładowania: 40C ciągły / 80C impulsowy Prąd ład...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $17.99Cena oryginalna $17.99 - Cena oryginalna $17.99Cena oryginalna $17.99$13.99 USD - $17.99 USD$13.99 - $17.99Aktualna cena $13.99 USD| /Wyprzedane -
Cena oryginalna $33.99Cena oryginalna $33.99 - Cena oryginalna $33.99Cena oryginalna $33.99$26.99 USD - $33.99 USD$26.99 - $33.99Aktualna cena $26.99 USD| /
CNHL 2700mAh 22.2V 6S bateria Lipo 40C z XT60
11 reviews10+ w magazynieSzybkie sprawdzenie dopasowania Akumulator LiPo CNHL 2700 mAh 22,2 V 6S 40C z wtyczką XT60 to kompaktowy akumulator 6S dla użytkowników modeli RC, ...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $33.99Cena oryginalna $33.99 - Cena oryginalna $33.99Cena oryginalna $33.99$26.99 USD - $33.99 USD$26.99 - $33.99Aktualna cena $26.99 USD| /Zaoszczędź do 21% Zaoszczędź % -
Cena oryginalna $19.99 - Cena oryginalna $39.98Cena oryginalna $19.99$19.99 USD - $39.98 USD$19.99 - $39.98Aktualna cena $19.99 USD| /
Akumulator HV LiPo CNHL Speedy Pizza Series 350mAh 1S ze złączem BT2.0 do BETAFPV Air65
11 reviews10+ w magazynieSpecyfikacja Numer katalogowy: HV35701PZ Pojemność: 350 mAh Napięcie: 3,8 V / 1 ogniwo / 1S1P Prąd rozładowania: 75C ciągły / 150C chwilowy Prąd ł...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $19.99 - Cena oryginalna $39.98Cena oryginalna $19.99$19.99 USD - $39.98 USD$19.99 - $39.98Aktualna cena $19.99 USD| / -
Cena oryginalna $14.58Cena oryginalna $14.58 - Cena oryginalna $14.58Cena oryginalna $14.58$9.98 USD - $14.58 USD$9.98 - $14.58Aktualna cena $9.98 USD| /
2 szt. CNHL MiniStar 850mAh 7.4V 2S 70C akumulator LiPo ze złączem XT30
6 reviews10+ w magazynieSpecyfikacje: Numer magazynowy: 85702G3 Pojemność: 850mAh Napięcie: 7.4V / 2-komórki / 2S1P Szybkość rozładowania: 70C ciągłe / 140C impulsowe Ma...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $14.58Cena oryginalna $14.58 - Cena oryginalna $14.58Cena oryginalna $14.58$9.98 USD - $14.58 USD$9.98 - $14.58Aktualna cena $9.98 USD| /Zaoszczędź do 32% Zaoszczędź % -
Cena oryginalna $13.98Cena oryginalna $13.98 - Cena oryginalna $13.98Cena oryginalna $13.98$9.58 USD - $13.98 USD$9.58 - $13.98Aktualna cena $9.58 USD| /
2 szt. CNHL MiniStar 650mAh 7.4V 2S 70C akumulator LiPo ze złączem XT30
18 reviews10+ w magazynieSzybkie sprawdzenie dopasowania Zestaw 2 Packs CNHL MiniStar 650mAh 7.4V 2S 70C LiPo Battery with XT30U zawiera dwa kompaktowe akumulatory 2S o sta...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $13.98Cena oryginalna $13.98 - Cena oryginalna $13.98Cena oryginalna $13.98$9.58 USD - $13.98 USD$9.58 - $13.98Aktualna cena $9.58 USD| /Zaoszczędź do 31% Zaoszczędź % -
Cena oryginalna $53.98 - Cena oryginalna $107.96Cena oryginalna $53.98 - Cena oryginalna $107.96Cena oryginalna $53.98$41.98 USD - $107.96 USD$41.98 - $107.96Aktualna cena $41.98 USD| /
Akumulator LiPo CNHL Speedy Pizza Series V2.0 1200mAh 22.2V 6S 120C z wtyczką XT60
1 review10+ w magazynieSzybkie sprawdzenie dopasowania CNHL Speedy Pizza V2.0 1200mAh 22.2V 6S 120C LiPo Battery z wtyczką XT60 to kompaktowy 6S zestaw baterii FPV dla p...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $53.98 - Cena oryginalna $107.96Cena oryginalna $53.98 - Cena oryginalna $107.96Cena oryginalna $53.98$41.98 USD - $107.96 USD$41.98 - $107.96Aktualna cena $41.98 USD| /Zaoszczędź do 22% Zaoszczędź % -
Cena oryginalna $65.98Cena oryginalna $65.98 - Cena oryginalna $65.98Cena oryginalna $65.98$47.98 USD - $65.98 USD$47.98 - $65.98Aktualna cena $47.98 USD| /
[Combo] 2 opakowania CNHL Racing Series 5600mAh 7.4V 2S2P 120C Hard Case 2S Lipo Battery z wtyczką T/Dean
18 reviews10+ w magazynieSzybkie sprawdzenie dopasowania [Combo] 2 Packs CNHL Racing Series 5600mAh 7.4V 2S2P 120C Hard Case LiPo Battery with T/Dean Plug to doskonały wybó...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $65.98Cena oryginalna $65.98 - Cena oryginalna $65.98Cena oryginalna $65.98$47.98 USD - $65.98 USD$47.98 - $65.98Aktualna cena $47.98 USD| /Zaoszczędź do 27% Zaoszczędź % -
Cena oryginalna $29.99Cena oryginalna $29.99 - Cena oryginalna $29.99Cena oryginalna $29.99$20.99 USD - $29.99 USD$20.99 - $29.99Aktualna cena $20.99 USD| /
CNHL G+Plus 2200mAh 18.5V 5S 70C bateria Lipo z wtyczką XT60
11 reviews10+ w magazynieSpecyfikacje: Numer magazynowy: 220705 Pojemność: 2200mAh Napięcie: 18.5V / 5 ogniw / 5S1P Maksymalna szybkość rozładowania: 70C ciągłe / 140C imp...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $29.99Cena oryginalna $29.99 - Cena oryginalna $29.99Cena oryginalna $29.99$20.99 USD - $29.99 USD$20.99 - $29.99Aktualna cena $20.99 USD| /Zaoszczędź do 30% Zaoszczędź % -
Cena oryginalna $34.99Cena oryginalna $34.99 - Cena oryginalna $34.99Cena oryginalna $34.99$23.99 USD - $34.99 USD$23.99 - $34.99Aktualna cena $23.99 USD| /
CNHL 4000mAh 11.1V 3S 70C bateria Lipo z wtyczką XT90
9 reviews10+ w magazynieSpecyfikacje: Numer magazynowy: 400703 Pojemność: 4000mAh Napięcie: 11.1V / 3-Cell / 3S1P Szybkość rozładowania: 70C ciągłe / 140C impulsowe Mak...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $34.99Cena oryginalna $34.99 - Cena oryginalna $34.99Cena oryginalna $34.99$23.99 USD - $34.99 USD$23.99 - $34.99Aktualna cena $23.99 USD| /Zaoszczędź do 31% Zaoszczędź %