Magazyn JP
Opis
"ChinaHobbyLine" jest oficjalną stroną baterii RC Lipo "CNHL". Naszym celem jest dostarczanie wysokiej jakości baterii Lipo do RC CAR i FPV dronów wszystkim entuzjastom hobby, oferując doskonałą obsługę klienta i konkurencyjne ceny. "CNHL" otworzyło lokalny magazyn w Japonii, aby zapewnić lepszą obsługę i szybszą dostawę.
Do adresów dostawy w Japonii przesyłka zostanie wysłana z magazynu JP w ciągu około 1-2 dni roboczych za pośrednictwem "佐川急便" (Darmowa wysyłka przy zamówieniach powyżej 99 dolarów).
Do adresów dostawy w "鹿儿岛县" i "冲绳县" przesyłka zostanie wysłana z magazynu JP w ciągu około 1-2 dni roboczych za pośrednictwem "佐川急便". (Darmowa wysyłka przy zamówieniach powyżej 199 dolarów)
Filtry
-
Cena oryginalna $19.99 - Cena oryginalna $39.98Cena oryginalna $19.99$19.99 USD - $39.98 USD$19.99 - $39.98Aktualna cena $19.99 USD| /
Akumulator HV LiPo CNHL Speedy Pizza Series 350mAh 1S ze złączem BT2.0 do BETAFPV Air65
11 reviews10+ w magazynieSpecyfikacja Numer katalogowy: HV35701PZ Pojemność: 350 mAh Napięcie: 3,8 V / 1 ogniwo / 1S1P Prąd rozładowania: 75C ciągły / 150C chwilowy Prąd ł...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $19.99 - Cena oryginalna $39.98Cena oryginalna $19.99$19.99 USD - $39.98 USD$19.99 - $39.98Aktualna cena $19.99 USD| / -
Cena oryginalna $13.99Cena oryginalna $13.99 - Cena oryginalna $13.99Cena oryginalna $13.99$10.29 USD - $13.99 USD$10.29 - $13.99Aktualna cena $10.29 USD| /
3 akumulatory LiPo CNHL Speedy Pizza Series V2.0 250mAh 7.4V 2S 35C z JST-XH
1 review10+ w magazyniePrzedstawiamy baterię CNHL SpeedyPizzaDrones Series 250mAh 7.4V 2S 35C LiPo, zaprojektowaną, by dostarczać wyjątkową moc i wydajność dla robotów bo...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $13.99Cena oryginalna $13.99 - Cena oryginalna $13.99Cena oryginalna $13.99$10.29 USD - $13.99 USD$10.29 - $13.99Aktualna cena $10.29 USD| /Zaoszczędź do 26% Zaoszczędź % -
Cena oryginalna $4.99 - Cena oryginalna $14.97Cena oryginalna $4.99 - Cena oryginalna $14.97Cena oryginalna $4.99$3.69 USD - $14.97 USD$3.69 - $14.97Aktualna cena $3.69 USD| /
Bateria CNHL MiniStar 350mAh 2S 70C do FMS FCX18 i FCX24 (wtyczka Molex)
No reviews10+ w magazynieSzybkie sprawdzenie dopasowania Jeśli kupujesz akumulator zamienny do FMS FCX18 lub FCX24, potwierdź te trzy punkty przed zamówieniem: Sprawdź e...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $4.99 - Cena oryginalna $14.97Cena oryginalna $4.99 - Cena oryginalna $14.97Cena oryginalna $4.99$3.69 USD - $14.97 USD$3.69 - $14.97Aktualna cena $3.69 USD| /Zaoszczędź do 26% Zaoszczędź % -
Cena oryginalna $4.99 - Cena oryginalna $14.97Cena oryginalna $4.99 - Cena oryginalna $14.97Cena oryginalna $4.99$3.69 USD - $14.97 USD$3.69 - $14.97Aktualna cena $3.69 USD| /
Akumulator CNHL MiniStar 350mAh 2S 7.4V LiPo 70C z wtyczką PH (UMX)
3 reviews10+ w magazynieSzybkie sprawdzenie dopasowania Napięcie: 2S (7.4V)Pojemność: 350mAhZłącze: PH (UMX) wysokoprądowe 3-pinoweWymiary (dł. × szer. × wys.): 43 × 19 × ...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $4.99 - Cena oryginalna $14.97Cena oryginalna $4.99 - Cena oryginalna $14.97Cena oryginalna $4.99$3.69 USD - $14.97 USD$3.69 - $14.97Aktualna cena $3.69 USD| /Zaoszczędź do 26% Zaoszczędź %