Magazyn JP
Opis
"ChinaHobbyLine" jest oficjalną stroną baterii RC Lipo "CNHL". Naszym celem jest dostarczanie wysokiej jakości baterii Lipo do RC CAR i FPV dronów wszystkim entuzjastom hobby, oferując doskonałą obsługę klienta i konkurencyjne ceny. "CNHL" otworzyło lokalny magazyn w Japonii, aby zapewnić lepszą obsługę i szybszą dostawę.
Do adresów dostawy w Japonii przesyłka zostanie wysłana z magazynu JP w ciągu około 1-2 dni roboczych za pośrednictwem "佐川急便" (Darmowa wysyłka przy zamówieniach powyżej 99 dolarów).
Do adresów dostawy w "鹿儿岛县" i "冲绳县" przesyłka zostanie wysłana z magazynu JP w ciągu około 1-2 dni roboczych za pośrednictwem "佐川急便". (Darmowa wysyłka przy zamówieniach powyżej 199 dolarów)
Filtry
-
Cena oryginalna $23.98 - Cena oryginalna $23.98Cena oryginalna $23.98$23.98 USD$23.98 - $23.98Aktualna cena $23.98 USD| /
2 zestawy CNHL Black Series 2200mAh 3S 11.1V 30C bateria Lipo z wtyczką XT60
82 reviewsSzybkie sprawdzenie dopasowania 2 Packs CNHL Black Series 2200mAh 3S 11.1V 30C LiPo Battery z wtyczką XT60 to praktyczny zestaw baterii 3S dla ...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $23.98 - Cena oryginalna $23.98Cena oryginalna $23.98$23.98 USD$23.98 - $23.98Aktualna cena $23.98 USD| / -
Cena oryginalna $25.98 - Cena oryginalna $39.98Cena oryginalna $25.98$25.98 USD - $39.98 USD$25.98 - $39.98Aktualna cena $25.98 USD| /
2 opakowania CNHL Black Series 2200mAh 3S 11.1V 40C bateria Lipo z wtyczką XT60
48 reviewsBrak w magazynieSzybka kontrola dopasowania 2 pakiety CNHL Black Series 2200mAh 3S 11.1V 40C LiPo ze wtyczką XT60 to praktyczny zestaw dla pilotów RC, którzy chcą ...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $25.98 - Cena oryginalna $39.98Cena oryginalna $25.98$25.98 USD - $39.98 USD$25.98 - $39.98Aktualna cena $25.98 USD| / -
Cena oryginalna $29.98 - Cena oryginalna $29.98Cena oryginalna $29.98$29.98 USD$29.98 - $29.98Aktualna cena $29.98 USD| /
[Combo] 2 szt. akumulatorów LiPo CNHL MiniStar 850mAh 14.8V 4S 70C ze złączem XT30
27 reviewsSzybkie sprawdzenie dopasowania [Combo] 2 Packs CNHL MiniStar 850mAh 14.8V 4S 70C LiPo Battery with XT30U Plug zawiera dwa kompaktowe, lekkie akumu...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $29.98 - Cena oryginalna $29.98Cena oryginalna $29.98$29.98 USD$29.98 - $29.98Aktualna cena $29.98 USD| / -
Cena oryginalna $49.98 - Cena oryginalna $49.98Cena oryginalna $49.98$49.98 USD$49.98 - $49.98Aktualna cena $49.98 USD| /
2 opakowania CNHL G+Plus 2200mAh 14.8V 4S Lipo bateria 70C z wtyczką XT60
49 reviewsSzybkie sprawdzenie dopasowania 2 Packs CNHL G+Plus 2200mAh 14.8V 4S LiPo Battery 70C z wtyczką XT60 to praktyczny komplet baterii 4S dla użytkowni...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $49.98 - Cena oryginalna $49.98Cena oryginalna $49.98$49.98 USD$49.98 - $49.98Aktualna cena $49.98 USD| / -
Cena oryginalna $88.99 - Cena oryginalna $88.99Cena oryginalna $88.99$88.99 USD$88.99 - $88.99Aktualna cena $88.99 USD| /
CNHL Racing Series 8000mAh 14.8V 4S Lipo bateria 120C twarde etui z wtyczką EC5
28 reviewsBrak w magazynieSpecyfikacje: Numer magazynowy: HC8001204XEC5 Pojemność: 8000mAh Napięcie: 14.8V / 4-Cell / 4S2P Prąd rozładowania: 120C ciągły / 240C impulsowy ...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $88.99 - Cena oryginalna $88.99Cena oryginalna $88.99$88.99 USD$88.99 - $88.99Aktualna cena $88.99 USD| / -
Cena oryginalna $23.98Cena oryginalna $23.98 - Cena oryginalna $23.98Cena oryginalna $23.98$19.98 USD - $23.98 USD$19.98 - $23.98Aktualna cena $19.98 USD| /
[Combo] 2 szt. akumulatorów LiPo CNHL MiniStar 650mAh 14.8V 4S 70C ze złączem XT30 do CineWhoopa
58 reviewsSpecyfikacje: Numer magazynowy: 65704G Pojemność: 650mAh Napięcie: 14.8V /4-Cell / 4S1P Prąd rozładowania: 70C ciągły / 140C impulsowy Prąd ładowa...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $23.98Cena oryginalna $23.98 - Cena oryginalna $23.98Cena oryginalna $23.98$19.98 USD - $23.98 USD$19.98 - $23.98Aktualna cena $19.98 USD| /Zaoszczędź do 17% Zaoszczędź % -
Cena oryginalna $25.98 - Cena oryginalna $29.99Cena oryginalna $25.98 - Cena oryginalna $29.99Cena oryginalna $25.98$16.98 USD - $29.99 USD$16.98 - $29.99Aktualna cena $16.98 USD| /
2 szt. akumulatorów LiPo CNHL MiniStar 850mAh 11.1V 3S 70C ze złączem XT30 do CineWhoopa
24 reviewsBrak w magazynieSpecyfikacje: Numer magazynowy: 85703G3 Pojemność: 850mAh Napięcie: 11.1V / 3-Cell / 3S1P Prąd rozładowania: 70C ciągły / 140C impulsowy Prąd łado...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $25.98 - Cena oryginalna $29.99Cena oryginalna $25.98 - Cena oryginalna $29.99Cena oryginalna $25.98$16.98 USD - $29.99 USD$16.98 - $29.99Aktualna cena $16.98 USD| /Zaoszczędź do 35% Zaoszczędź % -
Cena oryginalna $15.18 - Cena oryginalna $18.99Cena oryginalna $15.18 - Cena oryginalna $18.99Cena oryginalna $15.18$9.98 USD - $18.99 USD$9.98 - $18.99Aktualna cena $9.98 USD| /
2 pakiety akumulatorów LiPo CNHL MiniStar 450mAh 11.1V 3S 70C ze złączem XT30 do BETAFPV Pavo20 Pro
45 reviewsBrak w magazynieSpecyfikacje: Numer magazynowy: 45703G Pojemność: 450mAh Napięcie: 11,1V / 3- ogniwa / 3S1P Prąd rozładowania: 70C ciągły / 140C impulsowy Prąd ła...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $15.18 - Cena oryginalna $18.99Cena oryginalna $15.18 - Cena oryginalna $18.99Cena oryginalna $15.18$9.98 USD - $18.99 USD$9.98 - $18.99Aktualna cena $9.98 USD| /Zaoszczędź do 34% Zaoszczędź % -
Cena oryginalna $64.99Cena oryginalna $64.99 - Cena oryginalna $64.99Cena oryginalna $64.99$56.99 USD - $64.99 USD$56.99 - $64.99Aktualna cena $56.99 USD| /
CNHL Czarna Seria 5000mAh 22.2V 6S 65C Akumulator Lipo z wtyczką XT90
29 reviewsBrak w magazynieSzybkie sprawdzenie dopasowania CNHL Black Series 5000mAh 6S 65C LiPo z wtyczką XT90 to praktyczny pakiet wysokiej pojemności 6S dla większych mode...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $64.99Cena oryginalna $64.99 - Cena oryginalna $64.99Cena oryginalna $64.99$56.99 USD - $64.99 USD$56.99 - $64.99Aktualna cena $56.99 USD| /Zaoszczędź do 12% Zaoszczędź % -
Cena oryginalna $54.99Cena oryginalna $54.99 - Cena oryginalna $54.99Cena oryginalna $54.99$39.99 USD - $54.99 USD$39.99 - $54.99Aktualna cena $39.99 USD| /
CNHL Racing Series 6600mAh 11.1V 3S Lipo Bateria 120C Twarda Obudowa z Wtyczką EC5
19 reviewsBrak w magazynieSzybkie sprawdzenie dopasowania CNHL Racing Series 6600mAh 3S 120C bateria LiPo w twardej obudowie jest stworzona dla kierowców RC, którzy chcą moc...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $54.99Cena oryginalna $54.99 - Cena oryginalna $54.99Cena oryginalna $54.99$39.99 USD - $54.99 USD$39.99 - $54.99Aktualna cena $39.99 USD| /Zaoszczędź do 27% Zaoszczędź % -
Cena oryginalna $54.99 - Cena oryginalna $54.99Cena oryginalna $54.99$54.99 USD$54.99 - $54.99Aktualna cena $54.99 USD| /
CNHL G+Plus 5000mAh 14.8V 4S bateria Lipo 70C z wtyczką EC5
22 reviewsSpecyfikacje: Numer magazynowy: 500704EC5 Pojemność: 5000mAh Napięcie: 14,8V / 4 ogniwa / 4S1P Prąd rozładowania: 70C ciągły / 140C impulsowy Prą...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $54.99 - Cena oryginalna $54.99Cena oryginalna $54.99$54.99 USD$54.99 - $54.99Aktualna cena $54.99 USD| /Wyprzedane -
Cena oryginalna $37.99 - Cena oryginalna $37.99Cena oryginalna $37.99$37.99 USD$37.99 - $37.99Aktualna cena $37.99 USD| /
CNHL G+Plus 11.1V 5000mAh 3S bateria Lipo 70C z wtyczką XT90
20 reviewsSpecyfikacje: Numer magazynowy: 500703 Pojemność: 5000mAh Napięcie: 11,1V / 3-ogniwa / 3S1P Prąd rozładowania: 100C ciągły / 200C impulsowy Prąd ...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $37.99 - Cena oryginalna $37.99Cena oryginalna $37.99$37.99 USD$37.99 - $37.99Aktualna cena $37.99 USD| /Wyprzedane -
Cena oryginalna $92.99 - Cena oryginalna $92.99Cena oryginalna $92.99$92.99 USD$92.99 - $92.99Aktualna cena $92.99 USD| /
CNHL G+Plus 6000mAh 22.2V 6S 70C bateria Lipo z wtyczką EC5
32 reviewsSpecyfikacje: Numer magazynowy: 600706EC5 Pojemność: 6000mAh Napięcie: 22.2V / 6-Cell / 6S1P Szybkość rozładowania: 70C ciągłe / 140C impulsowe Ma...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $92.99 - Cena oryginalna $92.99Cena oryginalna $92.99$92.99 USD$92.99 - $92.99Aktualna cena $92.99 USD| /Wyprzedane -
Cena oryginalna $89.99 - Cena oryginalna $92.99Cena oryginalna $89.99$89.99 USD - $92.99 USD$89.99 - $92.99Aktualna cena $89.99 USD| /
CNHL Czarna Seria 6000mAh 22.2V 6S 65C Akumulator Lipo z wtyczką EC5
10 reviewsBrak w magazynieSzybkie sprawdzenie dopasowania Akumulator CNHL Black Series 6000mAh 6S 65C LiPo z wtyczką EC5 to mocny wybór dla pilotów i kierowców, którzy chcą ...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $89.99 - Cena oryginalna $92.99Cena oryginalna $89.99$89.99 USD - $92.99 USD$89.99 - $92.99Aktualna cena $89.99 USD| /Wyprzedane