Wyprzedaż z okazji Dnia Członka
Twoje Ekskluzywne Kupony Członkowskie są gotowe! Tylko na baterie z tej kolekcji.
US$50 ZNIŻKI na zamówienia powyżej $300 → Kod: MEMBER50
Promocja zakończy się 18 stycznia 2026 o 23:59 CST.
Jeszcze nie jesteś członkiem? Kliknij tutaj, aby dołączyć.
Filtry
-
Cena oryginalna $19.99 - Cena oryginalna $39.98Cena oryginalna $19.99$19.99 USD - $39.98 USD$19.99 - $39.98Aktualna cena $19.99 USD| /
Akumulator HV LiPo CNHL Speedy Pizza Series 350mAh 1S ze złączem BT2.0 do BETAFPV Air65
11 reviews10+ w magazynieSpecyfikacja Numer katalogowy: HV35701PZ Pojemność: 350 mAh Napięcie: 3,8 V / 1 ogniwo / 1S1P Prąd rozładowania: 75C ciągły / 150C chwilowy Prąd ł...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $19.99 - Cena oryginalna $39.98Cena oryginalna $19.99$19.99 USD - $39.98 USD$19.99 - $39.98Aktualna cena $19.99 USD| / -
Cena oryginalna $13.99Cena oryginalna $13.99 - Cena oryginalna $13.99Cena oryginalna $13.99$10.29 USD - $13.99 USD$10.29 - $13.99Aktualna cena $10.29 USD| /
3 akumulatory LiPo CNHL Speedy Pizza Series V2.0 250mAh 7.4V 2S 35C z JST-XH
1 review10+ w magazyniePrzedstawiamy baterię CNHL SpeedyPizzaDrones Series 250mAh 7.4V 2S 35C LiPo, zaprojektowaną, by dostarczać wyjątkową moc i wydajność dla robotów bo...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $13.99Cena oryginalna $13.99 - Cena oryginalna $13.99Cena oryginalna $13.99$10.29 USD - $13.99 USD$10.29 - $13.99Aktualna cena $10.29 USD| /Zaoszczędź do 26% Zaoszczędź % -
Cena oryginalna $4.99 - Cena oryginalna $14.97Cena oryginalna $4.99 - Cena oryginalna $14.97Cena oryginalna $4.99$3.69 USD - $14.97 USD$3.69 - $14.97Aktualna cena $3.69 USD| /
Bateria CNHL MiniStar 350mAh 2S 70C do FMS FCX18 i FCX24 (wtyczka Molex)
No reviews10+ w magazynieSzybkie sprawdzenie dopasowania Jeśli kupujesz akumulator zamienny do FMS FCX18 lub FCX24, potwierdź te trzy punkty przed zamówieniem: Sprawdź e...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $4.99 - Cena oryginalna $14.97Cena oryginalna $4.99 - Cena oryginalna $14.97Cena oryginalna $4.99$3.69 USD - $14.97 USD$3.69 - $14.97Aktualna cena $3.69 USD| /Zaoszczędź do 26% Zaoszczędź % -
Cena oryginalna $4.99 - Cena oryginalna $14.97Cena oryginalna $4.99 - Cena oryginalna $14.97Cena oryginalna $4.99$3.69 USD - $14.97 USD$3.69 - $14.97Aktualna cena $3.69 USD| /
Akumulator CNHL MiniStar 350mAh 2S 7.4V LiPo 70C z wtyczką PH (UMX)
3 reviews10+ w magazynieSzybkie sprawdzenie dopasowania Napięcie: 2S (7.4V)Pojemność: 350mAhZłącze: PH (UMX) wysokoprądowe 3-pinoweWymiary (dł. × szer. × wys.): 43 × 19 × ...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $4.99 - Cena oryginalna $14.97Cena oryginalna $4.99 - Cena oryginalna $14.97Cena oryginalna $4.99$3.69 USD - $14.97 USD$3.69 - $14.97Aktualna cena $3.69 USD| /Zaoszczędź do 26% Zaoszczędź % -
Cena oryginalna $39.98Cena oryginalna $39.98 - Cena oryginalna $39.98Cena oryginalna $39.98Aktualna cena $31.98 USD$31.98 - $31.98Aktualna cena $31.98 USD| /
Akumulator LiPo CNHL Speedy Pizza Series 350mAh 3.8V 1S 75C ze złączem BT2.0 (10 szt./pakiet)-magazyn UK
No reviewsPozostała tylko 9 jednostka(y)Specyfikacje: Numer magazynowy: HV35701PZ Pojemność: 350mAh Napięcie: 3.8V / 1-komórka / 1S1P Współczynnik rozładowania: 75C ciągłe / 150C impuls...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $39.98Cena oryginalna $39.98 - Cena oryginalna $39.98Cena oryginalna $39.98Aktualna cena $31.98 USD$31.98 - $31.98Aktualna cena $31.98 USD| /Zaoszczędź 20% Zaoszczędź % -
Cena oryginalna $79.96 - Cena oryginalna $79.96Cena oryginalna $79.96$79.96 USD$79.96 - $79.96Aktualna cena $79.96 USD| /
20 pakietów akumulatorów LiPo CNHL Speedy Pizza Series 350mAh 3.8V 1S 75C z BT2.0
No reviewsBrak w magazynieSpecyfikacje: Numer magazynowy: HV35701PZ Pojemność: 350mAh Napięcie: 3.8V / 1-komórka / 1S1P Współczynnik rozładowania: 75C ciągłe / 150C impuls...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $79.96 - Cena oryginalna $79.96Cena oryginalna $79.96$79.96 USD$79.96 - $79.96Aktualna cena $79.96 USD| /Wyprzedane