Szybkie zamówienie
Filtry
-
Cena oryginalna $23.98 - Cena oryginalna $23.98Cena oryginalna $23.98$23.98 USD$23.98 - $23.98Aktualna cena $23.98 USD| /
2 zestawy CNHL Black Series 2200mAh 3S 11.1V 30C bateria Lipo z wtyczką XT60
82 reviews10+ w magazynieSzybkie sprawdzenie dopasowania 2 Packs CNHL Black Series 2200mAh 3S 11.1V 30C LiPo Battery z wtyczką XT60 to praktyczny zestaw baterii 3S dla ...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $23.98 - Cena oryginalna $23.98Cena oryginalna $23.98$23.98 USD$23.98 - $23.98Aktualna cena $23.98 USD| / -
Cena oryginalna $47.98 - Cena oryginalna $49.98Cena oryginalna $47.98 - Cena oryginalna $49.98Cena oryginalna $47.98$31.98 USD - $49.98 USD$31.98 - $49.98Aktualna cena $31.98 USD| /
[Combo] 2 zestawy CNHL Black Series 1100mAh 22.2V 6S bateria Lipo z wtyczką XT60
68 reviews10+ w magazynieSpecyfikacje: Numer magazynowy: 1101006BK Pojemność: 1100mAh Napięcie: 22.2V / 6-Cell / 6S1P Prąd rozładowania: 100C ciągły / 200C impulsowy Prąd ...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $47.98 - Cena oryginalna $49.98Cena oryginalna $47.98 - Cena oryginalna $49.98Cena oryginalna $47.98$31.98 USD - $49.98 USD$31.98 - $49.98Aktualna cena $31.98 USD| /Zaoszczędź do 33% Zaoszczędź % -
Cena oryginalna $17.99 - Cena oryginalna $35.98Cena oryginalna $17.99 - Cena oryginalna $35.98Cena oryginalna $17.99$15.99 USD - $35.98 USD$15.99 - $35.98Aktualna cena $15.99 USD| /
CNHL G+Plus 2200mAh 11.1V 3S 70C bateria Lipo z wtyczką XT60
74 reviewsPozostała tylko 4 jednostka(y)Szybkie sprawdzenie dopasowania Akumulator CNHL G+Plus 2200mAh 11,1V 3S 70C LiPo z wtyczką XT60 to praktyczny akumulator 3S dla użytkowników, którz...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $17.99 - Cena oryginalna $35.98Cena oryginalna $17.99 - Cena oryginalna $35.98Cena oryginalna $17.99$15.99 USD - $35.98 USD$15.99 - $35.98Aktualna cena $15.99 USD| /Zaoszczędź do 11% Zaoszczędź % -
Cena oryginalna $25.98 - Cena oryginalna $39.98Cena oryginalna $25.98$25.98 USD - $39.98 USD$25.98 - $39.98Aktualna cena $25.98 USD| /
2 opakowania CNHL Black Series 2200mAh 3S 11.1V 40C bateria Lipo z wtyczką XT60
48 reviews10+ w magazynieSzybka kontrola dopasowania 2 pakiety CNHL Black Series 2200mAh 3S 11.1V 40C LiPo ze wtyczką XT60 to praktyczny zestaw dla pilotów RC, którzy chcą ...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $25.98 - Cena oryginalna $39.98Cena oryginalna $25.98$25.98 USD - $39.98 USD$25.98 - $39.98Aktualna cena $25.98 USD| / -
Cena oryginalna $71.98 - Cena oryginalna $71.98Cena oryginalna $71.98$71.98 USD$71.98 - $71.98Aktualna cena $71.98 USD| /
[Combo] 2 opakowania CNHL Racing Series LiHV 5200mAh 7.6V 2S 120C HV Shorty Hard Case Lipo Battery z wtyczką EC3 do RC Racing
37 reviewsPozostała tylko 6 jednostka(y)Szybkie sprawdzenie dopasowania [Combo] 2 Pakiety CNHL Racing Series LiHV 5200mAh 7,6V 2S 120C HV Shorty Hard Case LiPo Battery z wtyczką EC3 zosta...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $71.98 - Cena oryginalna $71.98Cena oryginalna $71.98$71.98 USD$71.98 - $71.98Aktualna cena $71.98 USD| / -
Cena oryginalna $49.98 - Cena oryginalna $49.98Cena oryginalna $49.98$49.98 USD$49.98 - $49.98Aktualna cena $49.98 USD| /
2 opakowania CNHL G+Plus 2200mAh 14.8V 4S Lipo bateria 70C z wtyczką XT60
49 reviewsPozostała tylko 10 jednostka(y)Szybkie sprawdzenie dopasowania 2 Packs CNHL G+Plus 2200mAh 14.8V 4S LiPo Battery 70C z wtyczką XT60 to praktyczny komplet baterii 4S dla użytkowni...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $49.98 - Cena oryginalna $49.98Cena oryginalna $49.98$49.98 USD$49.98 - $49.98Aktualna cena $49.98 USD| / -
Cena oryginalna $33.99 - Cena oryginalna $67.98Cena oryginalna $33.99 - Cena oryginalna $67.98Cena oryginalna $33.99$26.99 USD - $67.98 USD$26.99 - $67.98Aktualna cena $26.99 USD| /
CNHL MiniStar 1800mAh 22.2V 6S 120C (maks. 240C) bateria Lipo z wtyczką XT60
30 reviews10+ w magazynieSpecyfikacje Numer magazynowy: 1801206G Pojemność: 1800mAh Napięcie: 22,2V / 6-Cell / 6S1P Prąd rozładowania: 120C ciągły / 240C impulsowy Prąd ła...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $33.99 - Cena oryginalna $67.98Cena oryginalna $33.99 - Cena oryginalna $67.98Cena oryginalna $33.99$26.99 USD - $67.98 USD$26.99 - $67.98Aktualna cena $26.99 USD| /Zaoszczędź do 21% Zaoszczędź % -
Cena oryginalna $21.99 - Cena oryginalna $43.98Cena oryginalna $21.99 - Cena oryginalna $43.98Cena oryginalna $21.99$18.99 USD - $43.98 USD$18.99 - $43.98Aktualna cena $18.99 USD| /
CNHL MiniStar 1300mAh 22.2V 6S 120C bateria Lipo z wtyczką XT60
28 reviews10+ w magazynieSpecyfikacja: Numer katalogowy: 1301206 Pojemność: 1300 mAh Napięcie: 22,2 V / 6 ogniw / 6S1P Prąd rozładowania: 120C ciągły / 240C chwilowy Prąd ...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $21.99 - Cena oryginalna $43.98Cena oryginalna $21.99 - Cena oryginalna $43.98Cena oryginalna $21.99$18.99 USD - $43.98 USD$18.99 - $43.98Aktualna cena $18.99 USD| /Zaoszczędź do 14% Zaoszczędź % -
Cena oryginalna $43.98Cena oryginalna $43.98 - Cena oryginalna $43.98Cena oryginalna $43.98$31.98 USD - $43.98 USD$31.98 - $43.98Aktualna cena $31.98 USD| /
[Combo] 2 Pakiety CNHL MiniStar 1500mAh 14.8V 4S Lipo Bateria 120C z wtyczką XT60
122 reviews10+ w magazynieSpecyfikacja: Numer katalogowy: 1501204 Pojemność: 1500mAh Napięcie: 14.8V / 4 ogniwa / 4S1P Prąd rozładowania: 120C ciągły / 240C chwilowy Prąd ł...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $43.98Cena oryginalna $43.98 - Cena oryginalna $43.98Cena oryginalna $43.98$31.98 USD - $43.98 USD$31.98 - $43.98Aktualna cena $31.98 USD| /Zaoszczędź do 27% Zaoszczędź % -
Cena oryginalna $51.98 - Cena oryginalna $103.96Cena oryginalna $51.98 - Cena oryginalna $103.96Cena oryginalna $51.98$45.98 USD - $103.96 USD$45.98 - $103.96Aktualna cena $45.98 USD| /
2 zestawy CNHL Black Series V2.0 1300mAh 22.2V 6S 130C bateria Lipo z wtyczką XT60
7 reviews10+ w magazynieSzybkie sprawdzenie dopasowania 2 akumulatory CNHL Black Series V2.0 1300mAh 22,2V 6S 130C LiPo z wtyczką XT60 to doskonały wybór dla pilotów FPV, ...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $51.98 - Cena oryginalna $103.96Cena oryginalna $51.98 - Cena oryginalna $103.96Cena oryginalna $51.98$45.98 USD - $103.96 USD$45.98 - $103.96Aktualna cena $45.98 USD| /Zaoszczędź do 13% Zaoszczędź % -
Cena oryginalna $30.99 - Cena oryginalna $61.98Cena oryginalna $30.99$30.99 USD - $61.98 USD$30.99 - $61.98Aktualna cena $30.99 USD| /
CNHL Ultra-Thin Racing Series LiHV 4000mAh 7.6V 2S 120C LP Shorty LiPo w twardej obudowie ze złączem EC3
28 reviewsPozostała tylko 1 jednostka(y)Szybkie sprawdzenie dopasowania CNHL Ultra-Thin Racing Series LiHV 4000mAh 7.6V 2S 120C Shorty Hard Case LiPo Battery z wtyczką EC3 to wysokowy...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $30.99 - Cena oryginalna $61.98Cena oryginalna $30.99$30.99 USD - $61.98 USD$30.99 - $61.98Aktualna cena $30.99 USD| / -
Cena oryginalna $77.98 - Cena oryginalna $155.96Cena oryginalna $77.98$77.98 USD - $155.96 USD$77.98 - $155.96Aktualna cena $77.98 USD| /
Akumulator CNHL Speedy Pizza Series Pro 1350mAh 22.2V 6S 150C Lipo z wtyczką XT60
13 reviews10+ w magazynieSzybkie sprawdzenie dopasowania 2 pakiety CNHL Speedy Pizza Series Pro 1350mAh 6S 150C LiPo z wtykiem XT60 są stworzone dla pilotów 5-calowych ...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $77.98 - Cena oryginalna $155.96Cena oryginalna $77.98$77.98 USD - $155.96 USD$77.98 - $155.96Aktualna cena $77.98 USD| / -
Cena oryginalna $12.99 - Cena oryginalna $25.98Cena oryginalna $12.99$12.99 USD - $25.98 USD$12.99 - $25.98Aktualna cena $12.99 USD| /
CNHL G+Plus 2200mAh 7.4V 2S 70C bateria Lipo z wtyczką XT60
9 reviewsPozostała tylko 8 jednostka(y)Specyfikacje: Numer magazynowy: 220702 Pojemność: 2200mAh Napięcie: 7,4V / 2-Cell / 2S1P Prąd rozładowania: 70C ciągły / 140C impulsowy Prąd łado...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $12.99 - Cena oryginalna $25.98Cena oryginalna $12.99$12.99 USD - $25.98 USD$12.99 - $25.98Aktualna cena $12.99 USD| / -
Cena oryginalna $37.99 - Cena oryginalna $75.98Cena oryginalna $37.99$37.99 USD - $75.98 USD$37.99 - $75.98Aktualna cena $37.99 USD| /
CNHL G+Plus 2200mAh 22.2V 6S 70C bateria Lipo z wtyczką XT60
24 reviewsPozostała tylko 6 jednostka(y)Szybkie sprawdzenie dopasowania Akumulator LiPo CNHL G+Plus 2200mAh 22.2V 6S 70C z wtyczką XT60 to kompaktowy akumulator 6S do dronów FPV, odrzutow...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $37.99 - Cena oryginalna $75.98Cena oryginalna $37.99$37.99 USD - $75.98 USD$37.99 - $75.98Aktualna cena $37.99 USD| / -
Cena oryginalna $59.98 - Cena oryginalna $59.98Cena oryginalna $59.98$59.98 USD$59.98 - $59.98Aktualna cena $59.98 USD| /
[Combo] 2 opakowania CNHL Racing Series 4900mAh 7.4V 2S2P 120C Hard Case 2S Shorty Lipo Battery z wtyczką T/Dean
23 reviewsPozostała tylko 1 jednostka(y)Specyfikacje: Numer magazynowy: HC4901202X Pojemność: 4900mAh Napięcie: 7,4V / 2 ogniwa / 2S2P Prąd rozładowania: 120C ciągły / 240C impulsowy Prą...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $59.98 - Cena oryginalna $59.98Cena oryginalna $59.98$59.98 USD$59.98 - $59.98Aktualna cena $59.98 USD| / -
Cena oryginalna $29.99 - Cena oryginalna $59.98Cena oryginalna $29.99 - Cena oryginalna $59.98Cena oryginalna $29.99$23.49 USD - $59.98 USD$23.49 - $59.98Aktualna cena $23.49 USD| /
CNHL MiniStar 1500mAh 22.2V 6S bateria Lipo 120C z wtyczką XT60
20 reviews10+ w magazynie1500mAh 6s 120c Numer katalogowy: 1501206 Pojemność: 1500mAh Napięcie: 22.2V / 6 ogniw / 6S1P Prąd rozładowania: 120C ciągły / 240C chwilowy Prąd ...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $29.99 - Cena oryginalna $59.98Cena oryginalna $29.99 - Cena oryginalna $59.98Cena oryginalna $29.99$23.49 USD - $59.98 USD$23.49 - $59.98Aktualna cena $23.49 USD| /Zaoszczędź do 22% Zaoszczędź % -
Cena oryginalna $17.99 - Cena oryginalna $35.98Cena oryginalna $17.99$17.99 USD - $35.98 USD$17.99 - $35.98Aktualna cena $17.99 USD| /
CNHL Czarna Seria 2200mAh 4S 14.8V Akumulator Lipo 40C z wtyczką XT60 do samolotu RC
25 reviews10+ w magazynieSzybka kontrola dopasowania Akumulator LiPo CNHL Black Series 2200 mAh 4S 14,8 V 40C z wtyczką XT60 to akumulator lotniczy 4S o standardowym napięc...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $17.99 - Cena oryginalna $35.98Cena oryginalna $17.99$17.99 USD - $35.98 USD$17.99 - $35.98Aktualna cena $17.99 USD| / -
Cena oryginalna $29.98 - Cena oryginalna $29.98Cena oryginalna $29.98$29.98 USD$29.98 - $29.98Aktualna cena $29.98 USD| /
[Combo] 2 opakowania CNHL MiniStar 850mAh 14.8V 4S 70C bateria Lipo z wtyczką XT60
39 reviewsPozostała tylko 1 jednostka(y)Szybkie sprawdzenie dopasowania [Combo] 2 akumulatory CNHL MiniStar 850mAh 14,8V 4S 70C LiPo z wtyczką XT60 to kompaktowy zestaw akumulatorów o wys...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $29.98 - Cena oryginalna $29.98Cena oryginalna $29.98$29.98 USD$29.98 - $29.98Aktualna cena $29.98 USD| / -
Cena oryginalna $36.99Cena oryginalna $36.99 - Cena oryginalna $36.99Cena oryginalna $36.99$25.99 USD - $36.99 USD$25.99 - $36.99Aktualna cena $25.99 USD| /
CNHL Racing Series 6600mAh 7.4V 2S Lipo Akumulator 120C Twarda Obudowa z Wtyczką T/Dean
27 reviewsPozostała tylko 3 jednostka(y)Szybka kontrola dopasowania Akumulator LiPo CNHL Racing Series 6600mAh 7.4V 2S 120C Hardcase z wtyczką T/Dean to standardowy akumulator 2S o dużej...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $36.99Cena oryginalna $36.99 - Cena oryginalna $36.99Cena oryginalna $36.99$25.99 USD - $36.99 USD$25.99 - $36.99Aktualna cena $25.99 USD| /Zaoszczędź do 30% Zaoszczędź % -
Cena oryginalna $32.99 - Cena oryginalna $32.99Cena oryginalna $32.99$32.99 USD$32.99 - $32.99Aktualna cena $32.99 USD| /
CNHL 3300mAh 14.8V 4S bateria Lipo 40C z wtyczką XT60
31 reviewsBrak w magazynieSpecyfikacje: Numer magazynowy: 330404Z Pojemność: 3300mAh Napięcie: 14.8V / 4 ogniwa / 4S1P Prąd rozładowania: 40C ciągły / 80C impulsowy Maksym...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $32.99 - Cena oryginalna $32.99Cena oryginalna $32.99$32.99 USD$32.99 - $32.99Aktualna cena $32.99 USD| /Wyprzedane -
Cena oryginalna $23.99 - Cena oryginalna $47.98Cena oryginalna $23.99 - Cena oryginalna $47.98Cena oryginalna $23.99$17.99 USD - $47.98 USD$17.99 - $47.98Aktualna cena $17.99 USD| /
CNHL MiniStar 1800mAh 14.8V 4S bateria Lipo 120C (maks. 240C) z wtyczką XT60
31 reviews10+ w magazynieSzybka kontrola dopasowania Bateria LiPo CNHL MiniStar 1800 mAh 14,8 V 4S 120C z wtykiem XT60 to kompaktowa, wysokowydajna bateria 4S do szybkich s...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $23.99 - Cena oryginalna $47.98Cena oryginalna $23.99 - Cena oryginalna $47.98Cena oryginalna $23.99$17.99 USD - $47.98 USD$17.99 - $47.98Aktualna cena $17.99 USD| /Zaoszczędź do 30% Zaoszczędź % -
Cena oryginalna $44.99 - Cena oryginalna $44.99Cena oryginalna $44.99$44.99 USD$44.99 - $44.99Aktualna cena $44.99 USD| /
CNHL 3300mAh 22.2V 6S 40C bateria Lipo z wtyczką XT60
15 reviewsPozostała tylko 8 jednostka(y)Dane techniczne: Numer magazynowy: 330406Z Pojemność: 3300 mAh Napięcie: 22,2 V / 6 ogniw / 6S1P Prąd rozładowania: 40C ciągły / 80C chwilowy Prąd...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $44.99 - Cena oryginalna $44.99Cena oryginalna $44.99$44.99 USD$44.99 - $44.99Aktualna cena $44.99 USD| / -
Cena oryginalna $22.99 - Cena oryginalna $22.99Cena oryginalna $22.99$22.99 USD$22.99 - $22.99Aktualna cena $22.99 USD| /
CNHL Black Series 3200mAh 11.1V 30C 3S Krótki Akumulator Lipo z wtyczką XT60
11 reviews10+ w magazynieSzybka kontrola dopasowania Akumulator LiPo CNHL Black Series 3200 mAh 11,1 V 3S 30C Shorty z wtykiem XT60 łączy użyteczną pojemność 3200 mAh z kom...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $22.99 - Cena oryginalna $22.99Cena oryginalna $22.99$22.99 USD$22.99 - $22.99Aktualna cena $22.99 USD| / -
Cena oryginalna $91.98Cena oryginalna $91.98 - Cena oryginalna $91.98Cena oryginalna $91.98$61.98 USD - $91.98 USD$61.98 - $91.98Aktualna cena $61.98 USD| /
[Combo] 2 opakowania CNHL Racing Series 8000mAh 7.4V 2S 120C twarda obudowa bateria Lipo z wtyczką T/Dean
25 reviews10+ w magazynieSzybkie sprawdzenie dopasowania [Combo] 2 pakiety CNHL Racing Series 8000mAh 7,4V 2S 120C Hard Case LiPo z wtyczką T/Dean zostały zaprojektowane dl...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $91.98Cena oryginalna $91.98 - Cena oryginalna $91.98Cena oryginalna $91.98$61.98 USD - $91.98 USD$61.98 - $91.98Aktualna cena $61.98 USD| /Zaoszczędź do 33% Zaoszczędź % -
Cena oryginalna $38.99Cena oryginalna $38.99 - Cena oryginalna $38.99Cena oryginalna $38.99$29.99 USD - $38.99 USD$29.99 - $38.99Aktualna cena $29.99 USD| /
CNHL Czarna Seria 2000mAh 22.2V 6S 100C Bateria Lipo z wtyczką XT60
9 reviews10+ w magazynieSpecyfikacje: Numer magazynowy: 2001006BK Pojemność: 2000mAh Napięcie: 22.2V / 6 ogniw / 6S1P Szybkość rozładowania: 100C ciągłe / 200C chwilowe M...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $38.99Cena oryginalna $38.99 - Cena oryginalna $38.99Cena oryginalna $38.99$29.99 USD - $38.99 USD$29.99 - $38.99Aktualna cena $29.99 USD| /Zaoszczędź do 23% Zaoszczędź % -
Cena oryginalna $79.98 - Cena oryginalna $79.98Cena oryginalna $79.98$79.98 USD$79.98 - $79.98Aktualna cena $79.98 USD| /
2 zestawy baterii CNHL Speedy Pizza Series Pro 1500mAh 22,2V 6S 150C Lipo z wtyczką XT60
11 reviewsBrak w magazynieSpecyfikacje: Numer magazynowy: 1501506PZ Pojemność: 1500mAh Napięcie: 22.2V / 6-Cell / 6S1P Współczynnik rozładowania: 150C ciągły / 300C impulso...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $79.98 - Cena oryginalna $79.98Cena oryginalna $79.98$79.98 USD$79.98 - $79.98Aktualna cena $79.98 USD| /Wyprzedane -
Cena oryginalna $24.99 - Cena oryginalna $24.99Cena oryginalna $24.99$24.99 USD$24.99 - $24.99Aktualna cena $24.99 USD| /
CNHL 3300mAh 11.1V 3S 40C bateria Lipo z wtyczką XT60
9 reviewsPozostała tylko 3 jednostka(y)Szybkie sprawdzenie dopasowania Akumulator CNHL 3300mAh 11.1V 3S 40C LiPo z wtyczką XT60 to średniej wielkości akumulator 3S zapewniający użytkowni...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $24.99 - Cena oryginalna $24.99Cena oryginalna $24.99$24.99 USD$24.99 - $24.99Aktualna cena $24.99 USD| / -
Cena oryginalna $14.99 - Cena oryginalna $29.98Cena oryginalna $14.99$14.99 USD - $29.98 USD$14.99 - $29.98Aktualna cena $14.99 USD| /
CNHL Black Series 2200mAh 11.1V 3S Krótka bateria Lipo 40C z wtyczką XT60
5 reviews10+ w magazynieSzybkie sprawdzenie dopasowania CNHL Black Series 2200mAh 11.1V 3S Shorty LiPo Battery 40C with XT60 Plug to kompaktowy akumulator 3S do modeli RC,...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $14.99 - Cena oryginalna $29.98Cena oryginalna $14.99$14.99 USD - $29.98 USD$14.99 - $29.98Aktualna cena $14.99 USD| / -
Cena oryginalna $17.99 - Cena oryginalna $17.99Cena oryginalna $17.99$17.99 USD$17.99 - $17.99Aktualna cena $17.99 USD| /
CNHL 2200mAh 14.8V 4S 40C bateria Lipo z wtyczką T/Dean
21 reviewsPozostała tylko 2 jednostka(y)Specyfikacje: Numer magazynowy: 220404 Pojemność: 2200mAh Napięcie: 14.8V / 4-Cell / 4S1P Prąd rozładowania: 40C ciągły / 80C impulsowy Prąd ład...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $17.99 - Cena oryginalna $17.99Cena oryginalna $17.99$17.99 USD$17.99 - $17.99Aktualna cena $17.99 USD| / -
Cena oryginalna $33.99Cena oryginalna $33.99 - Cena oryginalna $33.99Cena oryginalna $33.99$27.99 USD - $33.99 USD$27.99 - $33.99Aktualna cena $27.99 USD| /
CNHL 2700mAh 22.2V 6S bateria Lipo 40C z XT60
11 reviews10+ w magazynieSzybkie sprawdzenie dopasowania Akumulator LiPo CNHL 2700 mAh 22,2 V 6S 40C z wtyczką XT60 to kompaktowy akumulator 6S dla użytkowników modeli RC, ...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $33.99Cena oryginalna $33.99 - Cena oryginalna $33.99Cena oryginalna $33.99$27.99 USD - $33.99 USD$27.99 - $33.99Aktualna cena $27.99 USD| /Zaoszczędź do 18% Zaoszczędź % -
Cena oryginalna $33.99 - Cena oryginalna $33.99Cena oryginalna $33.99$33.99 USD$33.99 - $33.99Aktualna cena $33.99 USD| /
CNHL Racing Series LiHV 4900mAh 7.6V 2S 120C HV krótka twarda obudowa bateria Lipo z wtyczką EC3
10 reviews10+ w magazynieSzybka kontrola dopasowania Akumulator CNHL Racing Series LiHV 4900mAh 7.6V 2S 120C Shorty Hardcase LiPo z wtyczką EC3 to kompaktowy akumulator wyś...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $33.99 - Cena oryginalna $33.99Cena oryginalna $33.99$33.99 USD$33.99 - $33.99Aktualna cena $33.99 USD| / -
Cena oryginalna $20.99Cena oryginalna $20.99 - Cena oryginalna $20.99Cena oryginalna $20.99$15.99 USD - $20.99 USD$15.99 - $20.99Aktualna cena $15.99 USD| /
CNHL Czarna Seria 2000mAh 11.1V 3S 100C Akumulator Lipo z wtyczką XT60
18 reviews10+ w magazynieSzybkie sprawdzenie dopasowania Akumulator LiPo CNHL Black Series 2000mAh 11.1V 3S 100C z wtyczką XT60 to kompaktowy akumulator 3S o wysokiej wydaj...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $20.99Cena oryginalna $20.99 - Cena oryginalna $20.99Cena oryginalna $20.99$15.99 USD - $20.99 USD$15.99 - $20.99Aktualna cena $15.99 USD| /Zaoszczędź do 24% Zaoszczędź % -
Cena oryginalna $49.99Cena oryginalna $49.99 - Cena oryginalna $49.99Cena oryginalna $49.99$33.99 USD - $49.99 USD$33.99 - $49.99Aktualna cena $33.99 USD| /
CNHL 3700mAh 22.2V 6S 40C bateria Lipo z wtyczką XT60
10 reviewsPozostała tylko 1 jednostka(y)Numer katalogowy 370406Z Pojemność 3700mAh Napięcie 22.2V / 6 ogniw / 6S1P Prąd rozładowania 40C ciągły / 80C chwilowy Prąd ładowania Ma...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $49.99Cena oryginalna $49.99 - Cena oryginalna $49.99Cena oryginalna $49.99$33.99 USD - $49.99 USD$33.99 - $49.99Aktualna cena $33.99 USD| /Zaoszczędź do 32% Zaoszczędź % -
Cena oryginalna $18.99 - Cena oryginalna $39.98Cena oryginalna $18.99 - Cena oryginalna $39.98Cena oryginalna $18.99$13.49 USD - $39.98 USD$13.49 - $39.98Aktualna cena $13.49 USD| /
CNHL 1300mAh 14.8V 4S bateria Lipo z wtyczką XT60
14 reviewsPozostała tylko 9 jednostka(y)1300mAh 4s 120C Numer magazynowy: 1301204 Pojemność: 1300mAh Napięcie: 14,8V / 4-ogniwa / 4S2P Prąd rozładowania: 120C ciągły / 240C chwilowy Pr...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $18.99 - Cena oryginalna $39.98Cena oryginalna $18.99 - Cena oryginalna $39.98Cena oryginalna $18.99$13.49 USD - $39.98 USD$13.49 - $39.98Aktualna cena $13.49 USD| /Zaoszczędź do 26% Zaoszczędź % -
Cena oryginalna $25.99 - Cena oryginalna $25.99Cena oryginalna $25.99$25.99 USD$25.99 - $25.99Aktualna cena $25.99 USD| /
CNHL 2700mAh 14.8V 4S 40C bateria Lipo z XT60
9 reviewsPozostała tylko 9 jednostka(y)Specyfikacje: Numer magazynowy: 270404XT60 Pojemność: 2700mAh Napięcie: 14,8V / 4- ogniwa / 4S1P Prąd rozładowania: 40C ciągły / 80C impulsowy P...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $25.99 - Cena oryginalna $25.99Cena oryginalna $25.99$25.99 USD$25.99 - $25.99Aktualna cena $25.99 USD| / -
Cena oryginalna $45.99 - Cena oryginalna $45.99Cena oryginalna $45.99$45.99 USD$45.99 - $45.99Aktualna cena $45.99 USD| /
CNHL Racing Series LiHV 6400mAh 130C 2S 7.6V Krótka bateria LiPo w twardej obudowie z XT60
1 review10+ w magazynieSzybkie sprawdzenie dopasowania Akumulator CNHL Racing Series LiHV 6400 mAh 7,6 V 2S 130C Shorty Hardcase łączy dużą pojemność 6400 mAh z kompaktow...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $45.99 - Cena oryginalna $45.99Cena oryginalna $45.99$45.99 USD$45.99 - $45.99Aktualna cena $45.99 USD| / -
Cena oryginalna $8.99 - Cena oryginalna $8.99Cena oryginalna $8.99$8.99 USD$8.99 - $8.99Aktualna cena $8.99 USD| /
CNHL Czarna Seria 1100mAh 7.4V 2S Bateria Lipo 100C z wtyczką T/Dean
4 reviewsBrak w magazynieSpecyfikacje: Numer magazynowy: 1101002BKT Pojemność: 1100mAh Napięcie: 7.4V / 2-Cell / 2S1P Szybkość rozładowania: 100C ciągłe / 200C chwilowe Ma...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $8.99 - Cena oryginalna $8.99Cena oryginalna $8.99$8.99 USD$8.99 - $8.99Aktualna cena $8.99 USD| /Wyprzedane -
Cena oryginalna $53.98 - Cena oryginalna $107.96Cena oryginalna $53.98 - Cena oryginalna $107.96Cena oryginalna $53.98$43.98 USD - $107.96 USD$43.98 - $107.96Aktualna cena $43.98 USD| /
Akumulator LiPo CNHL Speedy Pizza Series V2.0 1200mAh 22.2V 6S 120C z wtyczką XT60
1 review10+ w magazynieSzybkie sprawdzenie dopasowania CNHL Speedy Pizza V2.0 1200mAh 22.2V 6S 120C LiPo Battery z wtyczką XT60 to kompaktowy 6S zestaw baterii FPV dla p...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $53.98 - Cena oryginalna $107.96Cena oryginalna $53.98 - Cena oryginalna $107.96Cena oryginalna $53.98$43.98 USD - $107.96 USD$43.98 - $107.96Aktualna cena $43.98 USD| /Zaoszczędź do 19% Zaoszczędź % -
Cena oryginalna $65.98Cena oryginalna $65.98 - Cena oryginalna $65.98Cena oryginalna $65.98$47.98 USD - $65.98 USD$47.98 - $65.98Aktualna cena $47.98 USD| /
[Combo] 2 opakowania CNHL Racing Series 5600mAh 7.4V 2S2P 120C Hard Case 2S Lipo Battery z wtyczką T/Dean
18 reviews10+ w magazynieSzybkie sprawdzenie dopasowania [Combo] 2 Packs CNHL Racing Series 5600mAh 7.4V 2S2P 120C Hard Case LiPo Battery with T/Dean Plug to doskonały wybó...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $65.98Cena oryginalna $65.98 - Cena oryginalna $65.98Cena oryginalna $65.98$47.98 USD - $65.98 USD$47.98 - $65.98Aktualna cena $47.98 USD| /Zaoszczędź do 27% Zaoszczędź % -
Cena oryginalna $12.99 - Cena oryginalna $12.99Cena oryginalna $12.99$12.99 USD$12.99 - $12.99Aktualna cena $12.99 USD| /
CNHL Black Series 1100mAh 11.1V 3S 100C bateria Lipo z wtyczką T/Dean
11 reviewsBrak w magazynieSpecyfikacje: Numer magazynowy: 1101003BKT Pojemność: 1100mAh Napięcie: 11.1V / 3-Cell / 3S1P Prąd rozładowania: 100C ciągły / 200C impulsowy Prąd...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $12.99 - Cena oryginalna $12.99Cena oryginalna $12.99$12.99 USD$12.99 - $12.99Aktualna cena $12.99 USD| /Wyprzedane -
Cena oryginalna $29.99 - Cena oryginalna $29.99Cena oryginalna $29.99$29.99 USD$29.99 - $29.99Aktualna cena $29.99 USD| /
CNHL G+Plus 2200mAh 18.5V 5S 70C bateria Lipo z wtyczką XT60
11 reviews10+ w magazynieSpecyfikacje: Numer magazynowy: 220705 Pojemność: 2200mAh Napięcie: 18.5V / 5 ogniw / 5S1P Maksymalna szybkość rozładowania: 70C ciągłe / 140C imp...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $29.99 - Cena oryginalna $29.99Cena oryginalna $29.99$29.99 USD$29.99 - $29.99Aktualna cena $29.99 USD| / -
Cena oryginalna $16.99 - Cena oryginalna $16.99Cena oryginalna $16.99$16.99 USD$16.99 - $16.99Aktualna cena $16.99 USD| /
CNHL Czarna Seria 1100mAh 14.8V 4S Bateria Lipo 100C z wtyczką XT60
19 reviewsBrak w magazynieSpecyfikacje: Numer magazynowy: 1101004BK Pojemność: 1100mAh Napięcie: 14.8V / 4 ogniwa / 4S1P Szybkość rozładowania: 100C ciągłe / 200C chwilowe ...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $16.99 - Cena oryginalna $16.99Cena oryginalna $16.99$16.99 USD$16.99 - $16.99Aktualna cena $16.99 USD| /Wyprzedane -
Cena oryginalna $11.99 - Cena oryginalna $11.99Cena oryginalna $11.99$11.99 USD$11.99 - $11.99Aktualna cena $11.99 USD| /
CNHL Czarna Seria 2200mAh 3S 11.1V 30C Akumulator Lipo z wtyczką EC3
4 reviewsBrak w magazynieSzybkie sprawdzenie dopasowania Akumulator CNHL Black Series 2200mAh 3S 11.1V 30C LiPo z wtyczką EC3 jest zaprojektowany dla lekkich modeli RC, par...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $11.99 - Cena oryginalna $11.99Cena oryginalna $11.99$11.99 USD$11.99 - $11.99Aktualna cena $11.99 USD| /Wyprzedane -
Cena oryginalna $29.99 - Cena oryginalna $29.99Cena oryginalna $29.99$29.99 USD$29.99 - $29.99Aktualna cena $29.99 USD| /
CNHL Black Series 3200mAh 14.8V 30C 4S Krótki Akumulator Lipo z wtyczką XT60
2 reviews10+ w magazynieSzybkie sprawdzenie dopasowania Akumulator CNHL Black Series 3200 mAh 14,8 V 4S 30C Shorty LiPo z wtyczką XT60 to kompaktowy akumulator 4S o standa...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $29.99 - Cena oryginalna $29.99Cena oryginalna $29.99$29.99 USD$29.99 - $29.99Aktualna cena $29.99 USD| / -
Cena oryginalna $55.99 - Cena oryginalna $55.99Cena oryginalna $55.99$55.99 USD$55.99 - $55.99Aktualna cena $55.99 USD| /
CNHL Racing Series 5600mAh 14.8V 4S2P 120C Twarda Obudowa 4S Akumulator Lipo z Wtyczką T/Dean
20 reviewsPozostała tylko 10 jednostka(y)Specyfikacje: Numer magazynowy: HC5601204X Pojemność: 5600mAh Napięcie: 14.8V / 4-Cell / 4S2P Prąd rozładowania: 100C ciągły / 200C impulsowy Prą...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $55.99 - Cena oryginalna $55.99Cena oryginalna $55.99$55.99 USD$55.99 - $55.99Aktualna cena $55.99 USD| / -
Cena oryginalna $29.99 - Cena oryginalna $29.99Cena oryginalna $29.99$29.99 USD$29.99 - $29.99Aktualna cena $29.99 USD| /
CNHL Racing Series 11.1V traxxas 5000mAh 3S Lipo bateria 30C z wtyczką TRX
6 reviews10+ w magazynieSzybkie sprawdzenie dopasowania Akumulator LiPo CNHL Racing Series 11,1V Traxxas 5000mAh 3S 30C z wtyczką TRX został stworzony dla kierowców modeli...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $29.99 - Cena oryginalna $29.99Cena oryginalna $29.99$29.99 USD$29.99 - $29.99Aktualna cena $29.99 USD| / -
Cena oryginalna $14.99 - Cena oryginalna $29.98Cena oryginalna $14.99$14.99 USD - $29.98 USD$14.99 - $29.98Aktualna cena $14.99 USD| /
CNHL Black Series Shorty 2200mAh 3S 11.1V 40C bateria Lipo z wtyczką T/Dean
2 reviews10+ w magazynieSpecyfikacje: Numer magazynowy: S220403BKT Pojemność: 2200mAh Napięcie: 11,1V / 3 ogniwa / 3S1P Prąd rozładowania: 40C ciągły / 80C impulsowy Prąd...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $14.99 - Cena oryginalna $29.98Cena oryginalna $14.99$14.99 USD - $29.98 USD$14.99 - $29.98Aktualna cena $14.99 USD| / -
Cena oryginalna $27.99 - Cena oryginalna $55.98Cena oryginalna $27.99 - Cena oryginalna $55.98Cena oryginalna $27.99$20.99 USD - $55.98 USD$20.99 - $55.98Aktualna cena $20.99 USD| /
CNHL Black Series 2000mAh 14.8V 4S 100C bateria Lipo z wtyczką XT60
7 reviews10+ w magazynieSpecyfikacje: Numer magazynowy: 2001004BK Pojemność: 2000mAh Napięcie: 14,8V / 4- ogniwa / 4S1P Prąd rozładowania: 100C ciągły / 200C impulsowy Pr...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $27.99 - Cena oryginalna $55.98Cena oryginalna $27.99 - Cena oryginalna $55.98Cena oryginalna $27.99$20.99 USD - $55.98 USD$20.99 - $55.98Aktualna cena $20.99 USD| /Zaoszczędź do 29% Zaoszczędź %