Szybkie zamówienie
Filtry
-
Cena oryginalna $53.98 - Cena oryginalna $107.96Cena oryginalna $53.98 - Cena oryginalna $107.96Cena oryginalna $53.98$43.98 USD - $107.96 USD$43.98 - $107.96Aktualna cena $43.98 USD| /
Akumulator LiPo CNHL Speedy Pizza Series V2.0 1200mAh 22.2V 6S 120C z wtyczką XT60
1 reviewSzybkie sprawdzenie dopasowania CNHL Speedy Pizza V2.0 1200mAh 22.2V 6S 120C LiPo Battery z wtyczką XT60 to kompaktowy 6S zestaw baterii FPV dla p...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $53.98 - Cena oryginalna $107.96Cena oryginalna $53.98 - Cena oryginalna $107.96Cena oryginalna $53.98$43.98 USD - $107.96 USD$43.98 - $107.96Aktualna cena $43.98 USD| /Zaoszczędź do 19% Zaoszczędź % -
Cena oryginalna $65.98Cena oryginalna $65.98 - Cena oryginalna $65.98Cena oryginalna $65.98$47.98 USD - $65.98 USD$47.98 - $65.98Aktualna cena $47.98 USD| /
[Combo] 2 opakowania CNHL Racing Series 5600mAh 7.4V 2S2P 120C Hard Case 2S Lipo Battery z wtyczką T/Dean
18 reviewsPozostała tylko 1 jednostka(y)Szybkie sprawdzenie dopasowania [Combo] 2 Packs CNHL Racing Series 5600mAh 7.4V 2S2P 120C Hard Case LiPo Battery with T/Dean Plug to doskonały wybó...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $65.98Cena oryginalna $65.98 - Cena oryginalna $65.98Cena oryginalna $65.98$47.98 USD - $65.98 USD$47.98 - $65.98Aktualna cena $47.98 USD| /Zaoszczędź do 27% Zaoszczędź % -
Cena oryginalna $29.99 - Cena oryginalna $29.99Cena oryginalna $29.99$29.99 USD$29.99 - $29.99Aktualna cena $29.99 USD| /
CNHL G+Plus 2200mAh 18.5V 5S 70C bateria Lipo z wtyczką XT60
11 reviewsSpecyfikacje: Numer magazynowy: 220705 Pojemność: 2200mAh Napięcie: 18.5V / 5 ogniw / 5S1P Maksymalna szybkość rozładowania: 70C ciągłe / 140C imp...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $29.99 - Cena oryginalna $29.99Cena oryginalna $29.99$29.99 USD$29.99 - $29.99Aktualna cena $29.99 USD| / -
Cena oryginalna $34.99Cena oryginalna $34.99 - Cena oryginalna $34.99Cena oryginalna $34.99$23.99 USD - $34.99 USD$23.99 - $34.99Aktualna cena $23.99 USD| /
CNHL 4000mAh 11.1V 3S 70C bateria Lipo z wtyczką XT90
9 reviewsBrak w magazynieSpecyfikacje: Numer magazynowy: 400703 Pojemność: 4000mAh Napięcie: 11.1V / 3-Cell / 3S1P Szybkość rozładowania: 70C ciągłe / 140C impulsowe Mak...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $34.99Cena oryginalna $34.99 - Cena oryginalna $34.99Cena oryginalna $34.99$23.99 USD - $34.99 USD$23.99 - $34.99Aktualna cena $23.99 USD| /Zaoszczędź do 31% Zaoszczędź % -
Cena oryginalna $55.99Cena oryginalna $55.99 - Cena oryginalna $55.99Cena oryginalna $55.99$35.99 USD - $55.99 USD$35.99 - $55.99Aktualna cena $35.99 USD| /
CNHL 5000mAh 18.5V 5S 40C bateria Lipo z wtyczką XT90
10 reviewsBrak w magazynieSpecyfikacje: Numer magazynowy: 500405Z Pojemność: 5000mAh Napięcie: 18.5V / 5 ogniw / 5S1P Prędkość rozładowania: 40C ciągłe / 80C chwilowe Maksy...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $55.99Cena oryginalna $55.99 - Cena oryginalna $55.99Cena oryginalna $55.99$35.99 USD - $55.99 USD$35.99 - $55.99Aktualna cena $35.99 USD| /Zaoszczędź do 36% Zaoszczędź % -
Cena oryginalna $53.99 - Cena oryginalna $53.99Cena oryginalna $53.99$53.99 USD$53.99 - $53.99Aktualna cena $53.99 USD| /
CNHL Czarna Seria 5000mAh 14.8V 4S Bateria Lipo 65C z wtyczką EC5
12 reviewsBrak w magazynieSpecyfikacje: Numer magazynowy: 500654BKEC5 Pojemność: 5000mAh Napięcie: 14.8V / 4 ogniwa / 4S1P Współczynnik rozładowania: 65C ciągły / 130C impu...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $53.99 - Cena oryginalna $53.99Cena oryginalna $53.99$53.99 USD$53.99 - $53.99Aktualna cena $53.99 USD| / -
Cena oryginalna $60.99 - Cena oryginalna $60.99Cena oryginalna $60.99$60.99 USD$60.99 - $60.99Aktualna cena $60.99 USD| /
CNHL G+Plus 6000mAh 14.8V 4S 70C bateria Lipo z wtyczką EC5
7 reviewsSpecyfikacje Numer magazynowy: 600704EC5 Pojemność: 6000mAh Napięcie: 14.8V / 4- ogniwa / 4S1P Szybkość rozładowania: 70C ciągłe / 140C impulsowe...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $60.99 - Cena oryginalna $60.99Cena oryginalna $60.99$60.99 USD$60.99 - $60.99Aktualna cena $60.99 USD| /Wyprzedane -
Cena oryginalna $66.99Cena oryginalna $66.99 - Cena oryginalna $66.99Cena oryginalna $66.99$49.99 USD - $66.99 USD$49.99 - $66.99Aktualna cena $49.99 USD| /
CNHL Racing Series 5200mAh 18.5V 5S 90C bateria Lipo z wtyczką EC5
2 reviewsBrak w magazynieSzybkie sprawdzenie dopasowania Jeśli wybierasz akumulator LiPo 5S z wtyczką EC5 do dużego samolotu RC, warbirda, helikoptera lub pojazdu RC o wyso...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $66.99Cena oryginalna $66.99 - Cena oryginalna $66.99Cena oryginalna $66.99$49.99 USD - $66.99 USD$49.99 - $66.99Aktualna cena $49.99 USD| /Zaoszczędź do 25% Zaoszczędź % -
Cena oryginalna $35.99Cena oryginalna $35.99 - Cena oryginalna $35.99Cena oryginalna $35.99$24.99 USD - $35.99 USD$24.99 - $35.99Aktualna cena $24.99 USD| /
CNHL Czarna Seria 11.1V 3S Bateria Lipo 5000mAh 65C z wtyczką EC5
13 reviewsBrak w magazynieSpecyfikacje: Stock Number: 500653BKEC5 Pojemność: 5000mAh Napięcie: 11.1V / 3-Cell / 3S1P Współczynnik rozładowania: 65C ciągły / 130C impulsowy...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $35.99Cena oryginalna $35.99 - Cena oryginalna $35.99Cena oryginalna $35.99$24.99 USD - $35.99 USD$24.99 - $35.99Aktualna cena $24.99 USD| /Zaoszczędź do 31% Zaoszczędź % -
Cena oryginalna $17.99 - Cena oryginalna $35.98Cena oryginalna $17.99 - Cena oryginalna $35.98Cena oryginalna $17.99$13.99 USD - $35.98 USD$13.99 - $35.98Aktualna cena $13.99 USD| /
Akumulator LiPo CNHL MiniStar 900mAh 7.4V 2S 30C ze złączami PH2.0 i JST do ulepszenia akumulatora Axial SCX24
3 reviewsSzczegółowa specyfikacja – LiPo 900mAh 7,4V 2S z konektorami PH2.0 i JST Numer katalogowy: 90302 Pojemność: 900mAh Napięcie: 7,4V / 2 ogniwa / 2S1...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $17.99 - Cena oryginalna $35.98Cena oryginalna $17.99 - Cena oryginalna $35.98Cena oryginalna $17.99$13.99 USD - $35.98 USD$13.99 - $35.98Aktualna cena $13.99 USD| /Zaoszczędź do 22% Zaoszczędź % -
Cena oryginalna $4.99 - Cena oryginalna $6.99Cena oryginalna $4.99$4.99 USD - $6.99 USD$4.99 - $6.99Aktualna cena $4.99 USD| /
Torba ochronna na baterie LiPo do ładowania, przechowywania i transportu
3 reviewsSzybka kontrola użytkowania Torba bezpieczeństwa na baterie LiPo CNHL to praktyczna torba bezpieczna na LiPo dla użytkowników, którzy chcą bezpiec...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $4.99 - Cena oryginalna $6.99Cena oryginalna $4.99$4.99 USD - $6.99 USD$4.99 - $6.99Aktualna cena $4.99 USD| / -
Cena oryginalna $29.99 - Cena oryginalna $29.99Cena oryginalna $29.99$29.99 USD$29.99 - $29.99Aktualna cena $29.99 USD| /
CNHL Black Series 3200mAh 14.8V 30C 4S Krótki Akumulator Lipo z wtyczką XT60
2 reviewsBrak w magazynieSzybkie sprawdzenie dopasowania Akumulator CNHL Black Series 3200 mAh 14,8 V 4S 30C Shorty LiPo z wtyczką XT60 to kompaktowy akumulator 4S o standa...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $29.99 - Cena oryginalna $29.99Cena oryginalna $29.99$29.99 USD$29.99 - $29.99Aktualna cena $29.99 USD| / -
Cena oryginalna $111.99 - Cena oryginalna $111.99Cena oryginalna $111.99$111.99 USD$111.99 - $111.99Aktualna cena $111.99 USD| /
CNHL Innovation RC Seria 10000mAh 14.8V 4S Bateria Lipo 100C z wtyczką QS8
14 reviewsSpecyfikacje V2.0: Numer magazynowy: 10001004QS8 Pojemność: 10000mAh Napięcie: 14,8V / 4 ogniwa / 4S1P Prąd rozładowania: 100C ciągły / 200C imp...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $111.99 - Cena oryginalna $111.99Cena oryginalna $111.99$111.99 USD$111.99 - $111.99Aktualna cena $111.99 USD| /Wyprzedane -
Cena oryginalna $29.99 - Cena oryginalna $29.99Cena oryginalna $29.99$29.99 USD$29.99 - $29.99Aktualna cena $29.99 USD| /
CNHL Racing Series 11.1V traxxas 5000mAh 3S Lipo bateria 30C z wtyczką TRX
6 reviewsSzybkie sprawdzenie dopasowania Akumulator LiPo CNHL Racing Series 11,1V Traxxas 5000mAh 3S 30C z wtyczką TRX został stworzony dla kierowców modeli...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $29.99 - Cena oryginalna $29.99Cena oryginalna $29.99$29.99 USD$29.99 - $29.99Aktualna cena $29.99 USD| / -
Cena oryginalna $14.99 - Cena oryginalna $29.98Cena oryginalna $14.99$14.99 USD - $29.98 USD$14.99 - $29.98Aktualna cena $14.99 USD| /
CNHL Black Series Shorty 2200mAh 3S 11.1V 40C bateria Lipo z wtyczką T/Dean
2 reviewsSpecyfikacje: Numer magazynowy: S220403BKT Pojemność: 2200mAh Napięcie: 11,1V / 3 ogniwa / 3S1P Prąd rozładowania: 40C ciągły / 80C impulsowy Prąd...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $14.99 - Cena oryginalna $29.98Cena oryginalna $14.99$14.99 USD - $29.98 USD$14.99 - $29.98Aktualna cena $14.99 USD| / -
Cena oryginalna $27.99 - Cena oryginalna $55.98Cena oryginalna $27.99 - Cena oryginalna $55.98Cena oryginalna $27.99$20.99 USD - $55.98 USD$20.99 - $55.98Aktualna cena $20.99 USD| /
CNHL Black Series 2000mAh 14.8V 4S 100C bateria Lipo z wtyczką XT60
7 reviewsBrak w magazynieSpecyfikacje: Numer magazynowy: 2001004BK Pojemność: 2000mAh Napięcie: 14,8V / 4- ogniwa / 4S1P Prąd rozładowania: 100C ciągły / 200C impulsowy Pr...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $27.99 - Cena oryginalna $55.98Cena oryginalna $27.99 - Cena oryginalna $55.98Cena oryginalna $27.99$20.99 USD - $55.98 USD$20.99 - $55.98Aktualna cena $20.99 USD| /Zaoszczędź do 29% Zaoszczędź % -
Cena oryginalna $63.98Cena oryginalna $63.98 - Cena oryginalna $63.98Cena oryginalna $63.98Aktualna cena $50.98 USD$50.98 - $50.98Aktualna cena $50.98 USD| /
2 opakowania CNHL Black Series V2.0 1500mAh 22.2V 6S Lipo bateria 130C z wtyczką XT60
2 reviewsSzybka kontrola zgodności 2 Packs CNHL Black Series V2.0 1500mAh 22.2V 6S 130C LiPo Battery with XT60 Plug to bardzo dobry wybór dla pilotów FPV, k...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $63.98Cena oryginalna $63.98 - Cena oryginalna $63.98Cena oryginalna $63.98Aktualna cena $50.98 USD$50.98 - $50.98Aktualna cena $50.98 USD| /Zaoszczędź 20% Zaoszczędź % -
Cena oryginalna $78.99 - Cena oryginalna $78.99Cena oryginalna $78.99$78.99 USD$78.99 - $78.99Aktualna cena $78.99 USD| /
CNHL Racing Series 5200mAh 22.2V 6S bateria Lipo 90C z wtyczką QS8
4 reviewsBrak w magazynieSzybkie sprawdzenie dopasowania Akumulator LiPo CNHL Racing Series 5200mAh 22,2V 6S 90C ze złączem QS8 to wysokoprądowy akumulator 6S do wyczynowyc...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $78.99 - Cena oryginalna $78.99Cena oryginalna $78.99$78.99 USD$78.99 - $78.99Aktualna cena $78.99 USD| / -
Cena oryginalna $27.99Cena oryginalna $27.99 - Cena oryginalna $27.99Cena oryginalna $27.99$19.69 USD - $27.99 USD$19.69 - $27.99Aktualna cena $19.69 USD| /
CNHL Równoległa seria 4400mAh 7.4V 2S Shorty Lipo bateria 90C miękki pakiet
12 reviewsBrak w magazynieSpecyfikacje: Numer magazynowy: 440902NC Pojemność: 4400mAh Napięcie: 7.4V / 2-ogniwa / 2S2P Szybkość rozładowania: 90C ciągłe / 180C impulsowe Ma...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $27.99Cena oryginalna $27.99 - Cena oryginalna $27.99Cena oryginalna $27.99$19.69 USD - $27.99 USD$19.69 - $27.99Aktualna cena $19.69 USD| /Zaoszczędź do 30% Zaoszczędź % -
Cena oryginalna $45.98 - Cena oryginalna $45.98Cena oryginalna $45.98$45.98 USD$45.98 - $45.98Aktualna cena $45.98 USD| /
2 zestawy CNHL Black Series V2.0 1500mAh 14.8V 4S 130C bateria Lipo z wtyczką XT60
2 reviewsSpecyfikacje Numer magazynowy: 1501304BK Pojemność: 1500mAh Napięcie: 14,8V / 4-ogniwa / 4S1P Prąd rozładowania: 130C ciągły / 260C chwilowy Prąd ...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $45.98 - Cena oryginalna $45.98Cena oryginalna $45.98$45.98 USD$45.98 - $45.98Aktualna cena $45.98 USD| / -
Cena oryginalna $70.99Cena oryginalna $70.99 - Cena oryginalna $70.99Cena oryginalna $70.99$55.99 USD - $70.99 USD$55.99 - $70.99Aktualna cena $55.99 USD| /
CNHL Racing Series 9500mAh 11.1V 3S 90C bateria Lipo z wtyczką EC5
10 reviewsBrak w magazynieNumer magazynowy 950903EC5 Pojemność 9500mAh Napięcie 11.1V / 3-ogniwowy / 3S1P Prąd rozładowania 90°C ciągłe / 180°C chwilowe Prąd łado...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $70.99Cena oryginalna $70.99 - Cena oryginalna $70.99Cena oryginalna $70.99$55.99 USD - $70.99 USD$55.99 - $70.99Aktualna cena $55.99 USD| /Zaoszczędź do 21% Zaoszczędź % -
Cena oryginalna $33.99Cena oryginalna $33.99 - Cena oryginalna $33.99Cena oryginalna $33.99$23.49 USD - $33.99 USD$23.49 - $33.99Aktualna cena $23.49 USD| /
CNHL 3700mAh 14.8V 4S 40C bateria Lipo z wtyczką XT60
9 reviewsBrak w magazynieSzybkie sprawdzenie dopasowania CNHL 3700mAh 14,8V 4S 40C LiPo Battery z wtykiem XT60 to stabilny standardowy pakiet 4S dla pilotów, którzy chc...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $33.99Cena oryginalna $33.99 - Cena oryginalna $33.99Cena oryginalna $33.99$23.49 USD - $33.99 USD$23.49 - $33.99Aktualna cena $23.49 USD| /Zaoszczędź do 31% Zaoszczędź % -
Cena oryginalna $17.49 - Cena oryginalna $17.49Cena oryginalna $17.49$17.49 USD$17.49 - $17.49Aktualna cena $17.49 USD| /
CNHL Czarna Seria 2200mAh 14.8V 4S Lipo Akumulator 30C z XT60
23 reviewsBrak w magazynieSpecyfikacje: Numer magazynowy: 220304BK Pojemność: 2200mAh Napięcie: 14.8V / 4 ogniwa / 4S1P Wskaźnik rozładowania: 30C ciągły / 60C impulsowy Ma...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $17.49 - Cena oryginalna $17.49Cena oryginalna $17.49$17.49 USD$17.49 - $17.49Aktualna cena $17.49 USD| /Wyprzedane -
Cena oryginalna $47.99Cena oryginalna $47.99 - Cena oryginalna $47.99Cena oryginalna $47.99$33.49 USD - $47.99 USD$33.49 - $47.99Aktualna cena $33.49 USD| /
CNHL 4500mAh 18.5V 5S 30C bateria Lipo z wtyczką XT90
6 reviewsBrak w magazynieSpecyfikacje: Numer magazynowy: 450305Z Pojemność: 4500mAh Napięcie: 18.5V / 5 ogniw / 5S1P Wskaźnik rozładowania: 30C ciągły / 60C impulsowy Maks...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $47.99Cena oryginalna $47.99 - Cena oryginalna $47.99Cena oryginalna $47.99$33.49 USD - $47.99 USD$33.49 - $47.99Aktualna cena $33.49 USD| /Zaoszczędź do 30% Zaoszczędź % -
Cena oryginalna $40.99 - Cena oryginalna $40.99Cena oryginalna $40.99$40.99 USD$40.99 - $40.99Aktualna cena $40.99 USD| /
CNHL G+Plus 6000mAh 11.1V 3S 70C bateria Lipo z wtyczką EC5
13 reviewsSpecyfikacje: Stock Number: 600703EC5 Pojemność: 6000mAh Napięcie: 11.1V / 3- ogniwa / 3S1P Szybkość rozładowania: 70C ciągłe / 140C impulsowe M...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $40.99 - Cena oryginalna $40.99Cena oryginalna $40.99$40.99 USD$40.99 - $40.99Aktualna cena $40.99 USD| /Wyprzedane -
Cena oryginalna $103.99 - Cena oryginalna $103.99Cena oryginalna $103.99$103.99 USD$103.99 - $103.99Aktualna cena $103.99 USD| /
CNHL Racing Series LiHV 9000mAh 15.2V 4S 120C bateria Lipo z wtyczką EC5 do wyścigów RC
2 reviewsBrak w magazynieSpecyfikacje: Numer magazynowy: HV9001204 Pojemność: 9000mAh Napięcie: 15.2V / 4 ogniwa / 4S2P Prąd rozładowania: 120C ciągły / 240C impulsowy M...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $103.99 - Cena oryginalna $103.99Cena oryginalna $103.99$103.99 USD$103.99 - $103.99Aktualna cena $103.99 USD| / -
Cena oryginalna $139.99Cena oryginalna $139.99 - Cena oryginalna $139.99Cena oryginalna $139.99$125.99 USD - $139.99 USD$125.99 - $139.99Aktualna cena $125.99 USD| /
CNHL Racing Series 9500mAh 22.2V 6S 90C bateria Lipo z wtyczką XT90
1 reviewBrak w magazynieSpecyfikacje: Numer magazynowy: 950906XT90 Pojemność: 9500mAh Napięcie: 22.2V / 6-Cell / 6S1P Prąd rozładowania: 90C ciągły / 180C impulsowy Maks...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $139.99Cena oryginalna $139.99 - Cena oryginalna $139.99Cena oryginalna $139.99$125.99 USD - $139.99 USD$125.99 - $139.99Aktualna cena $125.99 USD| /Zaoszczędź do 10% Zaoszczędź % -
Cena oryginalna $20.99 - Cena oryginalna $20.99Cena oryginalna $20.99$20.99 USD$20.99 - $20.99Aktualna cena $20.99 USD| /
CNHL Super Tucano V1 1600mm - zamienny mechanizm chowania przedniego podwozia (1 szt.)
No reviewsBrak w magazynieNumer magazynowy: STUP011 Jednostka chowanego podwozia przedniego CNHL Super Tucano 1600mm (1 szt.) to oficjalna fabryczna część zamienna do CNHL S...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $20.99 - Cena oryginalna $20.99Cena oryginalna $20.99$20.99 USD$20.99 - $20.99Aktualna cena $20.99 USD| /Wyprzedane -
Cena oryginalna $18.99 - Cena oryginalna $37.98Cena oryginalna $18.99$18.99 USD - $37.98 USD$18.99 - $37.98Aktualna cena $18.99 USD| /
CNHL MiniStar 650mAh 22.2V 6S 70C akumulator LiPo ze złączem XT30
9 reviewsBrak w magazynieDane techniczne: Numer katalogowy: 65706G Pojemność: 650 mAh Napięcie: 22.2 V / 6 ogniw / 6S1P Prąd rozładowania: 70C ciągły Prąd ładowania: maks....
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $18.99 - Cena oryginalna $37.98Cena oryginalna $18.99$18.99 USD - $37.98 USD$18.99 - $37.98Aktualna cena $18.99 USD| / -
Cena oryginalna $32.99Cena oryginalna $32.99 - Cena oryginalna $32.99Cena oryginalna $32.99$23.99 USD - $32.99 USD$23.99 - $32.99Aktualna cena $23.99 USD| /
CNHL Czarna Seria 4000mAh 11.1V 3S 65C Akumulator Lipo z wtyczką EC5
7 reviewsBrak w magazynieSzybka kontrola kompatybilności Akumulator LiPo CNHL Black Series 4000 mAh 11,1 V 3S 65C z wtyczką EC5 to kompaktowy, responsywny akumulator 3S dla...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $32.99Cena oryginalna $32.99 - Cena oryginalna $32.99Cena oryginalna $32.99$23.99 USD - $32.99 USD$23.99 - $32.99Aktualna cena $23.99 USD| /Zaoszczędź do 27% Zaoszczędź % -
Cena oryginalna $59.99 - Cena oryginalna $59.99Cena oryginalna $59.99$59.99 USD$59.99 - $59.99Aktualna cena $59.99 USD| /
CNHL Racing Series 8000mAh 11.1V 3S 120C Twarda Obudowa Akumulator Lipo z Wtyczką T/Dean
8 reviewsBrak w magazynieSpecyfikacje: Numer magazynowy: HC8001203X Pojemność: 8000mAh Napięcie: 11.1V / 3-Cell / 3S2P Szybkość rozładowania: 120C ciągłe / 240C chwilowe ...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $59.99 - Cena oryginalna $59.99Cena oryginalna $59.99$59.99 USD$59.99 - $59.99Aktualna cena $59.99 USD| / -
Cena oryginalna $39.99 - Cena oryginalna $39.99Cena oryginalna $39.99$39.99 USD$39.99 - $39.99Aktualna cena $39.99 USD| /
CNHL Równoległa seria 4400mAh 11.1V 3S Shorty Lipo bateria 90C miękki pakiet
4 reviewsBrak w magazynieSpecyfikacje: Numer magazynowy: 440903NC Pojemność: 4400mAh Napięcie: 11.1.8V / 3-Cell / 3S1P Prąd rozładowania: 90C ciągły / 180C impulsowy Prąd ...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $39.99 - Cena oryginalna $39.99Cena oryginalna $39.99$39.99 USD$39.99 - $39.99Aktualna cena $39.99 USD| / -
Cena oryginalna $15.99 - Cena oryginalna $15.99Cena oryginalna $15.99$15.99 USD$15.99 - $15.99Aktualna cena $15.99 USD| /
Akumulator LiHV CNHL Lightning 2400mAh 11,4V 3S 120C HV Shorty Lipo z wtyczką XT60
1 reviewSzybkie sprawdzenie dopasowania Bateria CNHL Lightning LiHV 2400mAh 11.4V 3S 120C HV Shorty LiPo z wtyczką XT60 to kompaktowa, wysokonapięciowa ba...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $15.99 - Cena oryginalna $15.99Cena oryginalna $15.99$15.99 USD$15.99 - $15.99Aktualna cena $15.99 USD| / -
Cena oryginalna $40.99 - Cena oryginalna $40.99Cena oryginalna $40.99$40.99 USD$40.99 - $40.99Aktualna cena $40.99 USD| /
CNHL G+Plus 6000mAh 11.1V 3S 70C bateria Lipo z wtyczką XT90
5 reviewsSpecyfikacje: Numer magazynowy: 600703 Pojemność: 6000mAh Napięcie: 11.1V / 3- ogniwa / 3S1P Szybkość rozładowania: 70C ciągłe / 140C impulsowe M...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $40.99 - Cena oryginalna $40.99Cena oryginalna $40.99$40.99 USD$40.99 - $40.99Aktualna cena $40.99 USD| / -
Cena oryginalna $39.99 - Cena oryginalna $79.98Cena oryginalna $39.99 - Cena oryginalna $79.98Cena oryginalna $39.99$30.99 USD - $79.98 USD$30.99 - $79.98Aktualna cena $30.99 USD| /
CNHL Black Series 6000mAh 11.1V 3S 65C bateria Lipo z wtyczką EC5
3 reviewsSpecyfikacje: Numer magazynowy: 600653BKEC5 Pojemność: 6000mAh Napięcie: 11.1V / 3- ogniwa / 3S1P Współczynnik rozładowania: 65C ciągły / 130C imp...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $39.99 - Cena oryginalna $79.98Cena oryginalna $39.99 - Cena oryginalna $79.98Cena oryginalna $39.99$30.99 USD - $79.98 USD$30.99 - $79.98Aktualna cena $30.99 USD| /Zaoszczędź do 23% Zaoszczędź % -
Cena oryginalna $107.99 - Cena oryginalna $107.99Cena oryginalna $107.99$107.99 USD$107.99 - $107.99Aktualna cena $107.99 USD| /
CNHL Racing Series 5200mAh 29.6V 8S bateria Lipo 90C z wtyczką QS8
3 reviewsBrak w magazynieSpecyfikacje: Numer magazynowy: 520908QS8 Pojemność: 5200mAh Napięcie: 29,6V / 8-Cell / 8S1P Prąd rozładowania: 90C ciągły / 180C impulsowy Prąd ł...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $107.99 - Cena oryginalna $107.99Cena oryginalna $107.99$107.99 USD$107.99 - $107.99Aktualna cena $107.99 USD| /Wyprzedane -
Cena oryginalna $14.99 - Cena oryginalna $14.99Cena oryginalna $14.99$14.99 USD$14.99 - $14.99Aktualna cena $14.99 USD| /
CNHL 3300mAh 7.4V 2S bateria Lipo 40C z wtyczką XT60
2 reviewsBrak w magazynieSzybkie sprawdzenie dopasowania Akumulator CNHL 3300mAh 7,4V 2S LiPo z wtyczką XT60 to praktyczna bateria na co dzień dla użytkowników RC, którzy c...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $14.99 - Cena oryginalna $14.99Cena oryginalna $14.99$14.99 USD$14.99 - $14.99Aktualna cena $14.99 USD| / -
Cena oryginalna $32.99Cena oryginalna $32.99 - Cena oryginalna $32.99Cena oryginalna $32.99$25.99 USD - $32.99 USD$25.99 - $32.99Aktualna cena $25.99 USD| /
CNHL Czarna Seria 2200mAh 6S 22.2V 40C Akumulator Lipo z wtyczką XT60
5 reviewsBrak w magazynieSpecyfikacje: Numer magazynowy: 220406BK Pojemność: 2200mAh Napięcie: 22.2V / 6- ogniw / 6S1P Prąd rozładowania: 40C ciągły / 80C impulsowy Prąd...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $32.99Cena oryginalna $32.99 - Cena oryginalna $32.99Cena oryginalna $32.99$25.99 USD - $32.99 USD$25.99 - $32.99Aktualna cena $25.99 USD| /Zaoszczędź do 21% Zaoszczędź % -
Cena oryginalna $35.99 - Cena oryginalna $35.99Cena oryginalna $35.99$35.99 USD$35.99 - $35.99Aktualna cena $35.99 USD| /
CNHL Czarna Seria 11.1V 3S 5000mAh Bateria Lipo 65C z wtyczką XT90
10 reviewsBrak w magazynieSpecyfikacje: Numer magazynowy: 500653BKZ Pojemność: 5000mAh Napięcie: 11,1V / 3-ogniwa / 3S1P Prąd rozładowania: 65C ciągły / 130C chwilowy Prąd...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $35.99 - Cena oryginalna $35.99Cena oryginalna $35.99$35.99 USD$35.99 - $35.99Aktualna cena $35.99 USD| / -
Cena oryginalna $78.99Cena oryginalna $78.99 - Cena oryginalna $78.99Cena oryginalna $78.99$60.99 USD - $78.99 USD$60.99 - $78.99Aktualna cena $60.99 USD| /
CNHL Racing Series LiHV 9000mAh 11.4V 3S 120C bateria Lipo z wtyczką EC5 do wyścigów RC
3 reviews10+ w magazynieSzybka kontrola dopasowania Akumulator LiPo CNHL Racing Series LiHV 9000 mAh 11,4 V 3S2P 120C ze złączem EC5 to wysokowydajny akumulator o dużej po...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $78.99Cena oryginalna $78.99 - Cena oryginalna $78.99Cena oryginalna $78.99$60.99 USD - $78.99 USD$60.99 - $78.99Aktualna cena $60.99 USD| /Zaoszczędź do 23% Zaoszczędź % -
Cena oryginalna $59.99Cena oryginalna $59.99 - Cena oryginalna $59.99Cena oryginalna $59.99$48.99 USD - $59.99 USD$48.99 - $59.99Aktualna cena $48.99 USD| /
CNHL Czarna Seria 6000mAh 14.8V 4S 65C Akumulator Lipo z wtyczką EC5
5 reviewsBrak w magazynieSpecyfikacje Numer magazynowy: 600654BKEC5 Pojemność: 6000mAh Napięcie: 14.8V / 4- ogniwa / 4S1P Współczynnik rozładowania: 65C ciągły / 130C imp...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $59.99Cena oryginalna $59.99 - Cena oryginalna $59.99Cena oryginalna $59.99$48.99 USD - $59.99 USD$48.99 - $59.99Aktualna cena $48.99 USD| /Zaoszczędź do 18% Zaoszczędź % -
Cena oryginalna $88.99Cena oryginalna $88.99 - Cena oryginalna $88.99Cena oryginalna $88.99$68.99 USD - $88.99 USD$68.99 - $88.99Aktualna cena $68.99 USD| /
CNHL Racing Series 8000mAh 14.8V 4S Lipo Akumulator 120C Twarda Obudowa z Wtyczką T/Dean
6 reviewsBrak w magazynieSpecyfikacje: Numer magazynowy: HC8001204X Pojemność: 8000mAh Napięcie: 14,8V / 4-ogniwa / 4S2P Prąd rozładowania: 120C ciągły / 240C impulsowy P...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $88.99Cena oryginalna $88.99 - Cena oryginalna $88.99Cena oryginalna $88.99$68.99 USD - $88.99 USD$68.99 - $88.99Aktualna cena $68.99 USD| /Zaoszczędź do 22% Zaoszczędź % -
Cena oryginalna $69.99 - Cena oryginalna $69.99Cena oryginalna $69.99$69.99 USD$69.99 - $69.99Aktualna cena $69.99 USD| /
CNHL Racing Series 6600mAh 14.8V 4S Lipo Bateria 120C Twarda Obudowa z Wtyczką T/Dean
34 reviewsBrak w magazynieSpecyfikacje: Numer magazynowy: HC6601204X Pojemność: 6600mAh Napięcie: 14.8V / 4 ogniwa / 4S2P Prąd rozładowania: 120C ciągły / 240C impulsowy M...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $69.99 - Cena oryginalna $69.99Cena oryginalna $69.99$69.99 USD$69.99 - $69.99Aktualna cena $69.99 USD| / -
Cena oryginalna $28.99 - Cena oryginalna $28.99Cena oryginalna $28.99$28.99 USD$28.99 - $28.99Aktualna cena $28.99 USD| /
CNHL 3700mAh 11.1V 3S 40C bateria Lipo z wtyczką XT60
3 reviewsBrak w magazynieSzybka kontrola dopasowania Akumulator LiPo CNHL 3700mAh 11,1V 3S 40C z wtyczką XT60 to praktyczny akumulator 3S o średniej pojemności dla użytkown...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $28.99 - Cena oryginalna $28.99Cena oryginalna $28.99$28.99 USD$28.99 - $28.99Aktualna cena $28.99 USD| /Wyprzedane -
Cena oryginalna $52.49Cena oryginalna $52.49 - Cena oryginalna $52.49Cena oryginalna $52.49$35.99 USD - $52.49 USD$35.99 - $52.49Aktualna cena $35.99 USD| /
CNHL Równoległa seria 6200mAh 11.1V 3S 90C Krótka bateria Lipo miękki pakiet
7 reviewsBrak w magazynieSpecyfikacje: Numer magazynowy: 620903NC Pojemność: 6200mAh Napięcie: 11.1V / 3-ogniwa / 3S2P Prąd rozładowania: 90C ciągły / 180C impulsowy Prąd ...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $52.49Cena oryginalna $52.49 - Cena oryginalna $52.49Cena oryginalna $52.49$35.99 USD - $52.49 USD$35.99 - $52.49Aktualna cena $35.99 USD| /Zaoszczędź do 31% Zaoszczędź % -
Cena oryginalna $109.99 - Cena oryginalna $109.99Cena oryginalna $109.99$109.99 USD$109.99 - $109.99Aktualna cena $109.99 USD| /
CNHL Innovation RC 10000mAh 14.8V 4S 100C Akumulator Lipo z wtyczką EC5
6 reviewsSzybka kontrola dopasowania Akumulator LiPo CNHL Innovation RC 10000mAh 14.8V 4S 100C z wtyczką EC5 to wysokowydajny akumulator LiPo 4S 10000mAh pr...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $109.99 - Cena oryginalna $109.99Cena oryginalna $109.99$109.99 USD$109.99 - $109.99Aktualna cena $109.99 USD| / -
Cena oryginalna $15.99 - Cena oryginalna $15.99Cena oryginalna $15.99$15.99 USD$15.99 - $15.99Aktualna cena $15.99 USD| /
CNHL 2100mAh 6.6V 2S LiFe (LiFePO4) Akumulator odbiornika – kompatybilny z JR/Futaba i JST RX/TX Pack
2 reviewsSpecyfikacje: Numer magazynowy: LF210202 Pojemność: 2100mAh Napięcie: 6.6V (2S1P) Chemia: LiFe / LiFePO4 Prąd rozładowania: 20C ciągły / 40C ...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $15.99 - Cena oryginalna $15.99Cena oryginalna $15.99$15.99 USD$15.99 - $15.99Aktualna cena $15.99 USD| /Wyprzedane -
Cena oryginalna $39.99 - Cena oryginalna $39.99Cena oryginalna $39.99$39.99 USD$39.99 - $39.99Aktualna cena $39.99 USD| /
CNHL Ultra Black 1400mAh 22.2V 6S Lipo bateria 150C z wtyczką XT60
3 reviewsBrak w magazynieSpecyfikacje: Numer magazynowy: 1401506BG Pojemność: 1400mAh Napięcie: 22.2V / 6-Cell / 6S1P Prędkość rozładowania: 150C ciągłe / 300C chwilowe ...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $39.99 - Cena oryginalna $39.99Cena oryginalna $39.99$39.99 USD$39.99 - $39.99Aktualna cena $39.99 USD| /Wyprzedane