Wyniki wyszukiwania dla „hv”
Produkty
-
Cena oryginalna $64.99 - Cena oryginalna $64.99Cena oryginalna $64.99$64.99 USD$64.99 - $64.99Aktualna cena $64.99 USD| /
CNHL Czarna Seria 5000mAh 22.2V 6S 65C Akumulator Lipo z wtyczką XT90
29 reviews10+ w magazynieSzybkie sprawdzenie dopasowania CNHL Black Series 5000mAh 6S 65C LiPo z wtyczką XT90 to praktyczny pakiet wysokiej pojemności 6S dla większych mode...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $64.99 - Cena oryginalna $64.99Cena oryginalna $64.99$64.99 USD$64.99 - $64.99Aktualna cena $64.99 USD| / -
Cena oryginalna $25.98 - Cena oryginalna $39.98Cena oryginalna $25.98 - Cena oryginalna $39.98Cena oryginalna $25.98$19.98 USD - $39.98 USD$19.98 - $39.98Aktualna cena $19.98 USD| /
2 opakowania CNHL Black Series 2200mAh 3S 11.1V 40C bateria Lipo z wtyczką XT60
48 reviews10+ w magazynieSzybka kontrola dopasowania 2 pakiety CNHL Black Series 2200mAh 3S 11.1V 40C LiPo ze wtyczką XT60 to praktyczny zestaw dla pilotów RC, którzy chcą ...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $25.98 - Cena oryginalna $39.98Cena oryginalna $25.98 - Cena oryginalna $39.98Cena oryginalna $25.98$19.98 USD - $39.98 USD$19.98 - $39.98Aktualna cena $19.98 USD| /Zaoszczędź do 23% Zaoszczędź % -
Cena oryginalna $64.99 - Cena oryginalna $129.98Cena oryginalna $64.99 - Cena oryginalna $129.98Cena oryginalna $64.99$59.99 USD - $129.98 USD$59.99 - $129.98Aktualna cena $59.99 USD| /
CNHL Czarna Seria 5000mAh 22.2V 6S 65C Akumulator Lipo z wtyczką EC5
45 reviews10+ w magazynieSpecyfikacje: Numer magazynowy: 500656BKEC5 Pojemność: 5000mAh Napięcie: 22.2V / 6-Cell / 6S1P Prąd rozładowania: 65C ciągły / 130C impulsowy P...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $64.99 - Cena oryginalna $129.98Cena oryginalna $64.99 - Cena oryginalna $129.98Cena oryginalna $64.99$59.99 USD - $129.98 USD$59.99 - $129.98Aktualna cena $59.99 USD| /Zaoszczędź do 8% Zaoszczędź % -
Cena oryginalna $51.98 - Cena oryginalna $103.96Cena oryginalna $51.98 - Cena oryginalna $103.96Cena oryginalna $51.98$45.98 USD - $103.96 USD$45.98 - $103.96Aktualna cena $45.98 USD| /
2 zestawy CNHL Black Series V2.0 1300mAh 22.2V 6S 130C bateria Lipo z wtyczką XT60
7 reviews10+ w magazynieSzybkie sprawdzenie dopasowania 2 akumulatory CNHL Black Series V2.0 1300mAh 22,2V 6S 130C LiPo z wtyczką XT60 to doskonały wybór dla pilotów FPV, ...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $51.98 - Cena oryginalna $103.96Cena oryginalna $51.98 - Cena oryginalna $103.96Cena oryginalna $51.98$45.98 USD - $103.96 USD$45.98 - $103.96Aktualna cena $45.98 USD| /Zaoszczędź do 12% Zaoszczędź % -
Cena oryginalna $59.99 - Cena oryginalna $59.99Cena oryginalna $59.99$59.99 USD$59.99 - $59.99Aktualna cena $59.99 USD| /
CNHL Czarna Seria 5000mAh 22.2V 6S Bateria Lipo 40C z wtyczką XT90
16 reviewsPozostała tylko 5 jednostka(y)Specyfikacje: Numer magazynowy: 500406BKZ Pojemność: 5000mAh Napięcie: 22.2V / 6-Cell / 6S1P Szybkość rozładowania: 40C ciągłe / 80C chwilowe Pr...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $59.99 - Cena oryginalna $59.99Cena oryginalna $59.99$59.99 USD$59.99 - $59.99Aktualna cena $59.99 USD| / -
Cena oryginalna $47.98 - Cena oryginalna $49.98Cena oryginalna $47.98 - Cena oryginalna $49.98Cena oryginalna $47.98$31.98 USD - $49.98 USD$31.98 - $49.98Aktualna cena $31.98 USD| /
[Combo] 2 zestawy CNHL Black Series 1100mAh 22.2V 6S bateria Lipo z wtyczką XT60
68 reviews10+ w magazynieSpecyfikacje: Numer magazynowy: 1101006BK Pojemność: 1100mAh Napięcie: 22.2V / 6-Cell / 6S1P Prąd rozładowania: 100C ciągły / 200C impulsowy Prąd ...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $47.98 - Cena oryginalna $49.98Cena oryginalna $47.98 - Cena oryginalna $49.98Cena oryginalna $47.98$31.98 USD - $49.98 USD$31.98 - $49.98Aktualna cena $31.98 USD| /Zaoszczędź do 33% Zaoszczędź % -
Cena oryginalna $17.99 - Cena oryginalna $17.99Cena oryginalna $17.99$17.99 USD$17.99 - $17.99Aktualna cena $17.99 USD| /
CNHL Black Series V2.0 1500mAh 11.1V 3S 130C Akumulator Lipo z wtyczką XT60
No reviews10+ w magazynieSzybka kontrola dopasowania Akumulator LiPo CNHL Black Series V2.0 1500mAh 11.1V 3S 130C ze wtykiem XT60 to kompaktowy, lekki pakiet 3S do dronów F...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $17.99 - Cena oryginalna $17.99Cena oryginalna $17.99$17.99 USD$17.99 - $17.99Aktualna cena $17.99 USD| / -
Cena oryginalna $49.98Cena oryginalna $49.98 - Cena oryginalna $49.98Cena oryginalna $49.98$39.98 USD - $49.98 USD$39.98 - $49.98Aktualna cena $39.98 USD| /
2 zestawy CNHL Black Series V2.0 1100mAh 22.2V 6S 130C bateria Lipo z wtyczką XT60
No reviews10+ w magazynieSzybkie sprawdzenie dopasowania 2-pakiet CNHL Black Series V2.0 1100mAh 22.2V 6S 130C LiPo z wtyczką XT60 to kompaktowy zestaw baterii 6S FPV dla p...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $49.98Cena oryginalna $49.98 - Cena oryginalna $49.98Cena oryginalna $49.98$39.98 USD - $49.98 USD$39.98 - $49.98Aktualna cena $39.98 USD| /Zaoszczędź do 20% Zaoszczędź % -
Cena oryginalna $53.99 - Cena oryginalna $53.99Cena oryginalna $53.99$53.99 USD$53.99 - $53.99Aktualna cena $53.99 USD| /
CNHL Czarna Seria 5000mAh 14.8V 4S Bateria Lipo 65C z wtyczką XT90
15 reviewsPozostała tylko 3 jednostka(y)Specyfikacje: Numer magazynowy: 500654BKZ Pojemność: 5000mAh Napięcie: 14.8V / 4-Cell / 4S1P Współczynnik rozładowania: 65C ciągły / 130C impulsow...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $53.99 - Cena oryginalna $53.99Cena oryginalna $53.99$53.99 USD$53.99 - $53.99Aktualna cena $53.99 USD| / -
Cena oryginalna $23.98 - Cena oryginalna $23.98Cena oryginalna $23.98$23.98 USD$23.98 - $23.98Aktualna cena $23.98 USD| /
2 zestawy CNHL Black Series 2200mAh 3S 11.1V 30C bateria Lipo z wtyczką XT60
82 reviews10+ w magazynieSzybkie sprawdzenie dopasowania 2 Packs CNHL Black Series 2200mAh 3S 11.1V 30C LiPo Battery z wtyczką XT60 to praktyczny zestaw baterii 3S dla ...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $23.98 - Cena oryginalna $23.98Cena oryginalna $23.98$23.98 USD$23.98 - $23.98Aktualna cena $23.98 USD| / -
Cena oryginalna $20.99 - Cena oryginalna $20.99Cena oryginalna $20.99$20.99 USD$20.99 - $20.99Aktualna cena $20.99 USD| /
CNHL Czarna Seria 2000mAh 11.1V 3S 100C Akumulator Lipo z wtyczką XT60
18 reviews10+ w magazynieSzybkie sprawdzenie dopasowania Akumulator LiPo CNHL Black Series 2000mAh 11.1V 3S 100C z wtyczką XT60 to kompaktowy akumulator 3S o wysokiej wydaj...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $20.99 - Cena oryginalna $20.99Cena oryginalna $20.99$20.99 USD$20.99 - $20.99Aktualna cena $20.99 USD| / -
Cena oryginalna $17.99 - Cena oryginalna $35.98Cena oryginalna $17.99 - Cena oryginalna $35.98Cena oryginalna $17.99$9.99 USD - $35.98 USD$9.99 - $35.98Aktualna cena $9.99 USD| /
CNHL Black Series V2.0 1100mAh 14.8V 4S 130C bateria Lipo z wtyczką XT60
No reviews10+ w magazynieSpecyfikacje: Numer magazynowy: 1101304BK Pojemność: 1100mAh Napięcie: 14.8V / 4-Cell / 4S1P Współczynnik rozładowania: 130C ciągły / 260C impulso...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $17.99 - Cena oryginalna $35.98Cena oryginalna $17.99 - Cena oryginalna $35.98Cena oryginalna $17.99$9.99 USD - $35.98 USD$9.99 - $35.98Aktualna cena $9.99 USD| /Zaoszczędź do 44% Zaoszczędź % -
Cena oryginalna $45.98Cena oryginalna $45.98 - Cena oryginalna $45.98Cena oryginalna $45.98$39.98 USD - $45.98 USD$39.98 - $45.98Aktualna cena $39.98 USD| /
2 zestawy CNHL Black Series V2.0 1500mAh 14.8V 4S 130C bateria Lipo z wtyczką XT60
2 reviews10+ w magazynieSpecyfikacje Numer magazynowy: 1501304BK Pojemność: 1500mAh Napięcie: 14,8V / 4-ogniwa / 4S1P Prąd rozładowania: 130C ciągły / 260C chwilowy Prąd ...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $45.98Cena oryginalna $45.98 - Cena oryginalna $45.98Cena oryginalna $45.98$39.98 USD - $45.98 USD$39.98 - $45.98Aktualna cena $39.98 USD| /Zaoszczędź do 13% Zaoszczędź % -
Cena oryginalna $38.99Cena oryginalna $38.99 - Cena oryginalna $38.99Cena oryginalna $38.99$29.99 USD - $38.99 USD$29.99 - $38.99Aktualna cena $29.99 USD| /
CNHL Czarna Seria 2000mAh 22.2V 6S 100C Bateria Lipo z wtyczką XT60
9 reviewsPozostała tylko 9 jednostka(y)Specyfikacje: Numer magazynowy: 2001006BK Pojemność: 2000mAh Napięcie: 22.2V / 6 ogniw / 6S1P Szybkość rozładowania: 100C ciągłe / 200C chwilowe M...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $38.99Cena oryginalna $38.99 - Cena oryginalna $38.99Cena oryginalna $38.99$29.99 USD - $38.99 USD$29.99 - $38.99Aktualna cena $29.99 USD| /Zaoszczędź do 23% Zaoszczędź % -
Cena oryginalna $18.99 - Cena oryginalna $39.98Cena oryginalna $18.99 - Cena oryginalna $39.98Cena oryginalna $18.99$13.49 USD - $39.98 USD$13.49 - $39.98Aktualna cena $13.49 USD| /
CNHL 1300mAh 14.8V 4S bateria Lipo z wtyczką XT60
14 reviewsPozostała tylko 1 jednostka(y)1300mAh 4s 120C Numer magazynowy: 1301204 Pojemność: 1300mAh Napięcie: 14,8V / 4-ogniwa / 4S2P Prąd rozładowania: 120C ciągły / 240C chwilowy Pr...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $18.99 - Cena oryginalna $39.98Cena oryginalna $18.99 - Cena oryginalna $39.98Cena oryginalna $18.99$13.49 USD - $39.98 USD$13.49 - $39.98Aktualna cena $13.49 USD| /Zaoszczędź do 33% Zaoszczędź % -
Cena oryginalna $39.99 - Cena oryginalna $79.98Cena oryginalna $39.99$39.99 USD - $79.98 USD$39.99 - $79.98Aktualna cena $39.99 USD| /
CNHL Black Series 6000mAh 11.1V 3S 65C bateria Lipo z wtyczką EC5
3 reviewsPozostała tylko 1 jednostka(y)Specyfikacje: Numer magazynowy: 600653BKEC5 Pojemność: 6000mAh Napięcie: 11.1V / 3- ogniwa / 3S1P Współczynnik rozładowania: 65C ciągły / 130C imp...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $39.99 - Cena oryginalna $79.98Cena oryginalna $39.99$39.99 USD - $79.98 USD$39.99 - $79.98Aktualna cena $39.99 USD| / -
Cena oryginalna $35.99 - Cena oryginalna $35.99Cena oryginalna $35.99$35.99 USD$35.99 - $35.99Aktualna cena $35.99 USD| /
CNHL Czarna Seria 11.1V 3S Bateria Lipo 5000mAh 65C z wtyczką EC5
13 reviews10+ w magazynieSpecyfikacje: Stock Number: 500653BKEC5 Pojemność: 5000mAh Napięcie: 11.1V / 3-Cell / 3S1P Współczynnik rozładowania: 65C ciągły / 130C impulsowy...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $35.99 - Cena oryginalna $35.99Cena oryginalna $35.99$35.99 USD$35.99 - $35.99Aktualna cena $35.99 USD| / -
Cena oryginalna $14.99 - Cena oryginalna $29.98Cena oryginalna $14.99$14.99 USD - $29.98 USD$14.99 - $29.98Aktualna cena $14.99 USD| /
CNHL Black Series 2200mAh 11.1V 3S Krótka bateria Lipo 40C z wtyczką XT60
5 reviews10+ w magazynieSzybkie sprawdzenie dopasowania CNHL Black Series 2200mAh 11.1V 3S Shorty LiPo Battery 40C with XT60 Plug to kompaktowy akumulator 3S do modeli RC,...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $14.99 - Cena oryginalna $29.98Cena oryginalna $14.99$14.99 USD - $29.98 USD$14.99 - $29.98Aktualna cena $14.99 USD| / -
Cena oryginalna $63.98 - Cena oryginalna $63.98Cena oryginalna $63.98$63.98 USD$63.98 - $63.98Aktualna cena $63.98 USD| /
2 opakowania CNHL Black Series V2.0 1500mAh 22.2V 6S Lipo bateria 130C z wtyczką XT60
3 reviews10+ w magazynieSzybka kontrola zgodności 2 Packs CNHL Black Series V2.0 1500mAh 22.2V 6S 130C LiPo Battery with XT60 Plug to bardzo dobry wybór dla pilotów FPV, k...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $63.98 - Cena oryginalna $63.98Cena oryginalna $63.98$63.98 USD$63.98 - $63.98Aktualna cena $63.98 USD| / -
Cena oryginalna $17.99 - Cena oryginalna $35.98Cena oryginalna $17.99$17.99 USD - $35.98 USD$17.99 - $35.98Aktualna cena $17.99 USD| /
CNHL Czarna Seria 2200mAh 4S 14.8V Akumulator Lipo 40C z wtyczką XT60 do samolotu RC
25 reviews10+ w magazynieSzybka kontrola dopasowania Akumulator LiPo CNHL Black Series 2200 mAh 4S 14,8 V 40C z wtyczką XT60 to akumulator lotniczy 4S o standardowym napięc...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $17.99 - Cena oryginalna $35.98Cena oryginalna $17.99$17.99 USD - $35.98 USD$17.99 - $35.98Aktualna cena $17.99 USD| / -
Cena oryginalna $21.98Cena oryginalna $21.98 - Cena oryginalna $21.98Cena oryginalna $21.98$16.58 USD - $21.98 USD$16.58 - $21.98Aktualna cena $16.58 USD| /
2 zestawy baterii CNHL Black Series 1300mAh 7,4V 2S 130C Lipo z wtyczką XT60
No reviewsPozostała tylko 6 jednostka(y)Specyfikacje: Numer magazynowy: 1301302BK Pojemność: 1300mAh Napięcie: 7.4V / 2 ogniwa / 2S1P Prąd rozładowania: 130C ciągły / 260C impulsowy Ma...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $21.98Cena oryginalna $21.98 - Cena oryginalna $21.98Cena oryginalna $21.98$16.58 USD - $21.98 USD$16.58 - $21.98Aktualna cena $16.58 USD| /Zaoszczędź do 25% Zaoszczędź % -
Cena oryginalna $40.99Cena oryginalna $40.99 - Cena oryginalna $40.99Cena oryginalna $40.99$30.99 USD - $40.99 USD$30.99 - $40.99Aktualna cena $30.99 USD| /
CNHL Black Series 4000mAh 14.8V 4S Lipo Akumulator 65C z wtyczką EC5
21 reviewsPozostała tylko 5 jednostka(y)Specyfikacje: Numer magazynowy: 400654BKEC5 Pojemność: 4000mAh Napięcie: 14.8V 4-ogniwa / 4S1P Współczynnik rozładowania: 65C ciągły / 130C impul...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $40.99Cena oryginalna $40.99 - Cena oryginalna $40.99Cena oryginalna $40.99$30.99 USD - $40.99 USD$30.99 - $40.99Aktualna cena $30.99 USD| /Zaoszczędź do 24% Zaoszczędź % -
Cena oryginalna $19.99 - Cena oryginalna $39.98Cena oryginalna $19.99$19.99 USD - $39.98 USD$19.99 - $39.98Aktualna cena $19.99 USD| /
CNHL Black Series V2.0 1300mAh 14.8V 4S 130C bateria Lipo z wtyczką XT60
2 reviewsBrak w magazynieSpecyfikacje Numer magazynowy: 1301304BK Pojemność: 1300mAh Napięcie: 14.8V / 4-Cell / 4S1P Prąd rozładowania: 130C ciągły / 260C impulsowy Prąd ł...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $19.99 - Cena oryginalna $39.98Cena oryginalna $19.99$19.99 USD - $39.98 USD$19.99 - $39.98Aktualna cena $19.99 USD| /Wyprzedane -
Cena oryginalna $41.98Cena oryginalna $41.98 - Cena oryginalna $41.98Cena oryginalna $41.98Aktualna cena $25.98 USD$25.98 - $25.98Aktualna cena $25.98 USD| /
2 zestawy CNHL Black Series 2000mAh 11.1V 3S 100C bateria Lipo z wtyczką XT60 - magazyn w Wielkiej Brytanii
18 reviews10+ w magazynieSpecyfikacje: Numer magazynowy: 2001003BK Pojemność: 2000mAh Napięcie: 11.1V / 3- ogniwa / 3S1P Szybkość rozładowania: 100C ciągłe / 200C chwilo...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $41.98Cena oryginalna $41.98 - Cena oryginalna $41.98Cena oryginalna $41.98Aktualna cena $25.98 USD$25.98 - $25.98Aktualna cena $25.98 USD| /Zaoszczędź 38% Zaoszczędź %