Wyniki wyszukiwania dla „hv”
Produkty
-
Cena oryginalna $95.99 - Cena oryginalna $191.98Cena oryginalna $95.99$95.99 USD - $191.98 USD$95.99 - $191.98Aktualna cena $95.99 USD| /
CNHL Racing Series LIHV 8200mAh 15.2V 4S 120C HV Twarda Obudowa Akumulator Lipo z wtyczką EC5 do RC Racing
24 reviews10+ w magazynieSzybka kontrola dopasowania Akumulator LiHV CNHL Racing Series 8200mAh 15,2V 4S 120C Hardcase LiPo z wtykiem EC5 to akumulator 4S o dużej pojemnoś...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $95.99 - Cena oryginalna $191.98Cena oryginalna $95.99$95.99 USD - $191.98 USD$95.99 - $191.98Aktualna cena $95.99 USD| / -
Cena oryginalna $38.99Cena oryginalna $38.99 - Cena oryginalna $38.99Cena oryginalna $38.99$25.99 USD - $38.99 USD$25.99 - $38.99Aktualna cena $25.99 USD| /
CNHL Racing Series LiHV 6000mAh 7.6V 2S 120C HV Twarda Obudowa Akumulator Lipo z Wtyczką EC5 do RC Racing
10 reviews10+ w magazynieSzybkie sprawdzenie dopasowania Akumulator CNHL Racing Series LiHV 6000mAh 7,6V 2S 120C HV w twardej obudowie LiPo z wtyczką EC5 jest zaprojektowa...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $38.99Cena oryginalna $38.99 - Cena oryginalna $38.99Cena oryginalna $38.99$25.99 USD - $38.99 USD$25.99 - $38.99Aktualna cena $25.99 USD| /Zaoszczędź do 33% Zaoszczędź % -
Cena oryginalna $51.99Cena oryginalna $51.99 - Cena oryginalna $51.99Cena oryginalna $51.99$38.99 USD - $51.99 USD$38.99 - $51.99Aktualna cena $38.99 USD| /
CNHL Racing Series LiHV 6000mAh 11.4V 3S 120C HV Twarda Obudowa Akumulator Lipo z wtyczką EC5
24 reviews10+ w magazynieSpecyfikacje: Numer magazynowy: HC6001203HV Pojemność: 6000mAh Napięcie: 11.4V / 3-Cell / 3S1P Prąd rozładowania: 120C ciągły / 240C impulsowy Mak...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $51.99Cena oryginalna $51.99 - Cena oryginalna $51.99Cena oryginalna $51.99$38.99 USD - $51.99 USD$38.99 - $51.99Aktualna cena $38.99 USD| /Zaoszczędź do 25% Zaoszczędź % -
Cena oryginalna $71.99Cena oryginalna $71.99 - Cena oryginalna $71.99Cena oryginalna $71.99$49.99 USD - $71.99 USD$49.99 - $71.99Aktualna cena $49.99 USD| /
CNHL Racing Series LiHV 8200mAh 11.4V 3S 120C HV Twarda Obudowa Akumulator Lipo z wtyczką EC5
20 reviews10+ w magazynieSpecyfikacje: Numer magazynowy: HC8201203HV Pojemność: 8200mAh Napięcie: 11.4V / 3- ogniwa / 3S2P Prąd rozładowania: 120C ciągły / 240C impulsowy...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $71.99Cena oryginalna $71.99 - Cena oryginalna $71.99Cena oryginalna $71.99$49.99 USD - $71.99 USD$49.99 - $71.99Aktualna cena $49.99 USD| /Zaoszczędź do 31% Zaoszczędź % -
Cena oryginalna $105.99 - Cena oryginalna $105.99Cena oryginalna $105.99$105.99 USD$105.99 - $105.99Aktualna cena $105.99 USD| /
CNHL Racing Series LiHV 6000mAh 22.8V 6S Lipo Akumulator 120C z wtyczką XT90
2 reviews10+ w magazynieSpecyfikacje: Numer magazynowy: HV6001206 Pojemność: 6000mAh Napięcie: 22.8V/ 6-Cell / 6S1P Szybkość rozładowania: 120C ciągłe / 240C chwilowe Ma...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $105.99 - Cena oryginalna $105.99Cena oryginalna $105.99$105.99 USD$105.99 - $105.99Aktualna cena $105.99 USD| / -
Cena oryginalna $71.98Cena oryginalna $71.98 - Cena oryginalna $71.98Cena oryginalna $71.98$59.98 USD - $71.98 USD$59.98 - $71.98Aktualna cena $59.98 USD| /
[Combo] 2 opakowania CNHL Racing Series LiHV 5200mAh 7.6V 2S 120C HV Shorty Hard Case Lipo Battery z wtyczką EC3 do RC Racing
37 reviews10+ w magazynieSzybkie sprawdzenie dopasowania [Combo] 2 Pakiety CNHL Racing Series LiHV 5200mAh 7,6V 2S 120C HV Shorty Hard Case LiPo Battery z wtyczką EC3 zosta...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $71.98Cena oryginalna $71.98 - Cena oryginalna $71.98Cena oryginalna $71.98$59.98 USD - $71.98 USD$59.98 - $71.98Aktualna cena $59.98 USD| /Zaoszczędź do 17% Zaoszczędź % -
Cena oryginalna $103.99Cena oryginalna $103.99 - Cena oryginalna $103.99Cena oryginalna $103.99$89.99 USD - $103.99 USD$89.99 - $103.99Aktualna cena $89.99 USD| /
CNHL Racing Series LiHV 9000mAh 15.2V 4S 120C bateria Lipo z wtyczką EC5 do wyścigów RC
2 reviews10+ w magazynieSpecyfikacje: Numer magazynowy: HV9001204 Pojemność: 9000mAh Napięcie: 15.2V / 4 ogniwa / 4S2P Prąd rozładowania: 120C ciągły / 240C impulsowy M...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $103.99Cena oryginalna $103.99 - Cena oryginalna $103.99Cena oryginalna $103.99$89.99 USD - $103.99 USD$89.99 - $103.99Aktualna cena $89.99 USD| /Zaoszczędź do 13% Zaoszczędź % -
Cena oryginalna $54.99 - Cena oryginalna $54.99Cena oryginalna $54.99$54.99 USD$54.99 - $54.99Aktualna cena $54.99 USD| /
Akumulator CNHL Racing Series LiHV 9000mAh 7.6V 2S 120C w twardej obudowie z przewodem przejściowym z wtyków 5 mm na EC5
7 reviewsPozostała tylko 6 jednostka(y)Szybka kontrola dopasowania Akumulator CNHL Racing Series LiHV 9000 mAh 7,6 V 2S 120C Hardcase to wysokopojemnościowy pakiet wyścigowy 2S do samoch...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $54.99 - Cena oryginalna $54.99Cena oryginalna $54.99$54.99 USD$54.99 - $54.99Aktualna cena $54.99 USD| / -
Cena oryginalna $33.99 - Cena oryginalna $33.99Cena oryginalna $33.99$33.99 USD$33.99 - $33.99Aktualna cena $33.99 USD| /
CNHL Racing Series LiHV 4900mAh 7.6V 2S 120C HV krótka twarda obudowa bateria Lipo z wtyczką EC3
10 reviews10+ w magazynieSzybka kontrola dopasowania Akumulator CNHL Racing Series LiHV 4900mAh 7.6V 2S 120C Shorty Hardcase LiPo z wtyczką EC3 to kompaktowy akumulator wyś...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $33.99 - Cena oryginalna $33.99Cena oryginalna $33.99$33.99 USD$33.99 - $33.99Aktualna cena $33.99 USD| / -
Cena oryginalna $47.99Cena oryginalna $47.99 - Cena oryginalna $47.99Cena oryginalna $47.99$31.99 USD - $47.99 USD$31.99 - $47.99Aktualna cena $31.99 USD| /
CNHL Racing Series LiHV 8200mAh 7.6V 2S 120C HV Twarda Obudowa Akumulator Lipo z Wtyczką EC5 Do RC Racing
10 reviews10+ w magazynieSpecyfikacje: Numer magazynowy: HC8201202HV Pojemność: 8200mAh Napięcie: 7.6V / 2-Cell / 2S2P Prąd rozładowania: 120C ciągły / 240C impulsowy Prą...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $47.99Cena oryginalna $47.99 - Cena oryginalna $47.99Cena oryginalna $47.99$31.99 USD - $47.99 USD$31.99 - $47.99Aktualna cena $31.99 USD| /Zaoszczędź do 33% Zaoszczędź % -
Cena oryginalna $78.99Cena oryginalna $78.99 - Cena oryginalna $78.99Cena oryginalna $78.99$60.99 USD - $78.99 USD$60.99 - $78.99Aktualna cena $60.99 USD| /
CNHL Racing Series LiHV 9000mAh 11.4V 3S 120C bateria Lipo z wtyczką EC5 do wyścigów RC
3 reviews10+ w magazynieSzybka kontrola dopasowania Akumulator LiPo CNHL Racing Series LiHV 9000 mAh 11,4 V 3S2P 120C ze złączem EC5 to wysokowydajny akumulator o dużej po...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $78.99Cena oryginalna $78.99 - Cena oryginalna $78.99Cena oryginalna $78.99$60.99 USD - $78.99 USD$60.99 - $78.99Aktualna cena $60.99 USD| /Zaoszczędź do 23% Zaoszczędź % -
Cena oryginalna $129.99 - Cena oryginalna $129.99Cena oryginalna $129.99$129.99 USD$129.99 - $129.99Aktualna cena $129.99 USD| /
CNHL Racing Series LiHV 7800mAh 22.8V 6S Lipo Akumulator 120C z wtyczką XT90
No reviewsPozostała tylko 8 jednostka(y)Specyfikacje: Numer magazynowy: HV7801206 Pojemność: 7800mAh Napięcie: 22.8V/ 6-Cell / 6S1P Szybkość rozładowania: 120C ciągłe / 240C chwilowe Ma...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $129.99 - Cena oryginalna $129.99Cena oryginalna $129.99$129.99 USD$129.99 - $129.99Aktualna cena $129.99 USD| / -
Cena oryginalna $45.99 - Cena oryginalna $45.99Cena oryginalna $45.99$45.99 USD$45.99 - $45.99Aktualna cena $45.99 USD| /
CNHL Racing Series LiHV 6400mAh 130C 2S 7.6V Krótka bateria LiPo w twardej obudowie z XT60
1 review10+ w magazynieSzybkie sprawdzenie dopasowania Akumulator CNHL Racing Series LiHV 6400 mAh 7,6 V 2S 130C Shorty Hardcase łączy dużą pojemność 6400 mAh z kompaktow...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $45.99 - Cena oryginalna $45.99Cena oryginalna $45.99$45.99 USD$45.99 - $45.99Aktualna cena $45.99 USD| / -
Cena oryginalna $72.99 - Cena oryginalna $72.99Cena oryginalna $72.99$72.99 USD$72.99 - $72.99Aktualna cena $72.99 USD| /
CNHL Ultra-Thin Racing Series LiHV 6000mAh 15.2V 4S 120C LP LiPo w twardej obudowie ze złączem EC5
23 reviews10+ w magazynieSzybka kontrola dopasowania Akumulator CNHL Ultra-Thin Racing Series LiHV 6000mAh 15.2V 4S 120C Hardcase LiPo Battery with EC5 Plug łączy pojemnoś...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $72.99 - Cena oryginalna $72.99Cena oryginalna $72.99$72.99 USD$72.99 - $72.99Aktualna cena $72.99 USD| / -
Cena oryginalna $139.99 - Cena oryginalna $139.99Cena oryginalna $139.99$139.99 USD$139.99 - $139.99Aktualna cena $139.99 USD| /
CNHL Racing Series 9500mAh 22.2V 6S 90C bateria Lipo z wtyczką XT90
1 review10+ w magazynieSpecyfikacje: Numer magazynowy: 950906XT90 Pojemność: 9500mAh Napięcie: 22.2V / 6-Cell / 6S1P Prąd rozładowania: 90C ciągły / 180C impulsowy Maks...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $139.99 - Cena oryginalna $139.99Cena oryginalna $139.99$139.99 USD$139.99 - $139.99Aktualna cena $139.99 USD| / -
Cena oryginalna $76.99 - Cena oryginalna $76.99Cena oryginalna $76.99$76.99 USD$76.99 - $76.99Aktualna cena $76.99 USD| /
Akumulator CNHL Racing Series 5200mAh 6S 22,2V LiPo 90C z wtyczką XT90
1 review10+ w magazynieSzybkie sprawdzenie dopasowania: To jest 22.2V (6S) LiPo z wtyczką wyjściową XT90. Najlepszy do konfiguracji RC 6S 1/8 skali i innych systemów 22.2...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $76.99 - Cena oryginalna $76.99Cena oryginalna $76.99$76.99 USD$76.99 - $76.99Aktualna cena $76.99 USD| / -
Cena oryginalna $30.99 - Cena oryginalna $61.98Cena oryginalna $30.99$30.99 USD - $61.98 USD$30.99 - $61.98Aktualna cena $30.99 USD| /
CNHL Ultra-Thin Racing Series LiHV 4000mAh 7.6V 2S 120C LP Shorty LiPo w twardej obudowie ze złączem EC3
28 reviews10+ w magazynieSzybkie sprawdzenie dopasowania CNHL Ultra-Thin Racing Series LiHV 4000mAh 7.6V 2S 120C Shorty Hard Case LiPo Battery z wtyczką EC3 to wysokowy...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $30.99 - Cena oryginalna $61.98Cena oryginalna $30.99$30.99 USD - $61.98 USD$30.99 - $61.98Aktualna cena $30.99 USD| / -
Cena oryginalna $76.99 - Cena oryginalna $76.99Cena oryginalna $76.99$76.99 USD$76.99 - $76.99Aktualna cena $76.99 USD| /
CNHL Racing Series 5200mAh 22.2V 6S 90C bateria Lipo z wtyczką EC5
56 reviews10+ w magazynieSzybka kontrola dopasowania Akumulator LiPo CNHL Racing Series 5200 mAh 22,2 V 6S 90C ze złączem EC5 to wydajny akumulator 6S do odrzutowców EDF, s...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $76.99 - Cena oryginalna $76.99Cena oryginalna $76.99$76.99 USD$76.99 - $76.99Aktualna cena $76.99 USD| / -
Cena oryginalna $85.99 - Cena oryginalna $85.99Cena oryginalna $85.99$85.99 USD$85.99 - $85.99Aktualna cena $85.99 USD| /
CNHL Racing Series 6200mAh 22.2V 6S 90C bateria Lipo z wtyczką EC5
36 reviews10+ w magazynieSzybkie sprawdzenie dopasowania Akumulator LiPo CNHL Racing Series 6200 mAh 22,2 V 6S 90C z wtyczką EC5 to pakiet 6S z miękką obudową i dużą pojemn...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $85.99 - Cena oryginalna $85.99Cena oryginalna $85.99$85.99 USD$85.99 - $85.99Aktualna cena $85.99 USD| / -
Cena oryginalna $139.99 - Cena oryginalna $139.99Cena oryginalna $139.99$139.99 USD$139.99 - $139.99Aktualna cena $139.99 USD| /
CNHL Racing Series 9500mAh 22.2V 6S 90C bateria Lipo z wtyczką EC5
18 reviews10+ w magazynieSzybkie sprawdzenie dopasowania Akumulator CNHL Racing Series 9500mAh 22,2V 6S 90C LiPo z wtyczką EC5 jest zaprojektowany dla dużych systemów RC o ...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $139.99 - Cena oryginalna $139.99Cena oryginalna $139.99$139.99 USD$139.99 - $139.99Aktualna cena $139.99 USD| / -
Cena oryginalna $36.99 - Cena oryginalna $36.99Cena oryginalna $36.99$36.99 USD$36.99 - $36.99Aktualna cena $36.99 USD| /
CNHL Ultra-Thin Racing Series LiHV 4600mAh 130C 2S1P 7.6V LP Shorty LiPo Battery Hardcase with XT60
1 review10+ w magazynieSzybkie sprawdzenie dopasowania Akumulator CNHL Ultra-Thin Racing Series LiHV 4600mAh 7.6V 2S 130C Shorty Hardcase został zaprojektowany do podwozi...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $36.99 - Cena oryginalna $36.99Cena oryginalna $36.99$36.99 USD$36.99 - $36.99Aktualna cena $36.99 USD| / -
Cena oryginalna $45.99 - Cena oryginalna $45.99Cena oryginalna $45.99$45.99 USD$45.99 - $45.99Aktualna cena $45.99 USD| /
CNHL Racing Series 5600mAh 11.1V 3S 120C Twarda Obudowa Akumulator Lipo z Wtyczką EC5
21 reviews10+ w magazynieSzybka kontrola dopasowania Akumulator CNHL Racing Series 5600mAh 11.1V 3S 120C w twardej obudowie i z wtykiem EC5 to wysokoprądowy akumulator 3S w...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $45.99 - Cena oryginalna $45.99Cena oryginalna $45.99$45.99 USD$45.99 - $45.99Aktualna cena $45.99 USD| / -
Cena oryginalna $53.99 - Cena oryginalna $107.98Cena oryginalna $53.99$53.99 USD - $107.98 USD$53.99 - $107.98Aktualna cena $53.99 USD| /
CNHL Racing Series 5200mAh 14.8V 4S bateria Lipo 90C z wtyczką EC5
28 reviews10+ w magazynieSzybka kontrola dopasowania Akumulator LiPo CNHL Racing Series 5200mAh 14.8V 4S 90C z wtyczką EC5 to akumulator 4S o standardowym napięciu, w miękk...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $53.99 - Cena oryginalna $107.98Cena oryginalna $53.99$53.99 USD - $107.98 USD$53.99 - $107.98Aktualna cena $53.99 USD| / -
Cena oryginalna $55.99 - Cena oryginalna $55.99Cena oryginalna $55.99$55.99 USD$55.99 - $55.99Aktualna cena $55.99 USD| /
CNHL Racing Series 5600mAh 14.8V 4S2P 120C Twarda Obudowa 4S Akumulator Lipo z Wtyczką EC5
33 reviews10+ w magazynieSpecyfikacje: Numer magazynowy: HC5601204XEC5 Pojemność: 5600mAh Napięcie: 14.8V / 4-Cell / 4S2P Prąd rozładowania: 120C ciągły / 240C impulsowy P...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $55.99 - Cena oryginalna $55.99Cena oryginalna $55.99$55.99 USD$55.99 - $55.99Aktualna cena $55.99 USD| /