Wyniki wyszukiwania dla „hv”
Produkty
-
Cena oryginalna $95.99 - Cena oryginalna $191.98Cena oryginalna $95.99$95.99 USD - $191.98 USD$95.99 - $191.98Aktualna cena $95.99 USD| /
CNHL Racing Series LIHV 8200mAh 15.2V 4S 120C HV Twarda Obudowa Akumulator Lipo z wtyczką EC5 do RC Racing
24 reviewsBrak w magazynieSzybka kontrola dopasowania Akumulator LiHV CNHL Racing Series 8200mAh 15,2V 4S 120C Hardcase LiPo z wtykiem EC5 to akumulator 4S o dużej pojemnoś...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $95.99 - Cena oryginalna $191.98Cena oryginalna $95.99$95.99 USD - $191.98 USD$95.99 - $191.98Aktualna cena $95.99 USD| / -
Cena oryginalna $51.99Cena oryginalna $51.99 - Cena oryginalna $51.99Cena oryginalna $51.99$38.99 USD - $51.99 USD$38.99 - $51.99Aktualna cena $38.99 USD| /
CNHL Racing Series LiHV 6000mAh 11.4V 3S 120C HV Twarda Obudowa Akumulator Lipo z wtyczką EC5
24 reviewsBrak w magazynieSpecyfikacje: Numer magazynowy: HC6001203HV Pojemność: 6000mAh Napięcie: 11.4V / 3-Cell / 3S1P Prąd rozładowania: 120C ciągły / 240C impulsowy Mak...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $51.99Cena oryginalna $51.99 - Cena oryginalna $51.99Cena oryginalna $51.99$38.99 USD - $51.99 USD$38.99 - $51.99Aktualna cena $38.99 USD| /Zaoszczędź do 25% Zaoszczędź % -
Cena oryginalna $71.99Cena oryginalna $71.99 - Cena oryginalna $71.99Cena oryginalna $71.99$49.99 USD - $71.99 USD$49.99 - $71.99Aktualna cena $49.99 USD| /
CNHL Racing Series LiHV 8200mAh 11.4V 3S 120C HV Twarda Obudowa Akumulator Lipo z wtyczką EC5
20 reviewsBrak w magazynieSpecyfikacje: Numer magazynowy: HC8201203HV Pojemność: 8200mAh Napięcie: 11.4V / 3- ogniwa / 3S2P Prąd rozładowania: 120C ciągły / 240C impulsowy...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $71.99Cena oryginalna $71.99 - Cena oryginalna $71.99Cena oryginalna $71.99$49.99 USD - $71.99 USD$49.99 - $71.99Aktualna cena $49.99 USD| /Zaoszczędź do 31% Zaoszczędź % -
Cena oryginalna $71.98Cena oryginalna $71.98 - Cena oryginalna $71.98Cena oryginalna $71.98$59.98 USD - $71.98 USD$59.98 - $71.98Aktualna cena $59.98 USD| /
[Combo] 2 opakowania CNHL Racing Series LiHV 5200mAh 7.6V 2S 120C HV Shorty Hard Case Lipo Battery z wtyczką EC3 do RC Racing
37 reviews10+ w magazynieSzybkie sprawdzenie dopasowania [Combo] 2 Pakiety CNHL Racing Series LiHV 5200mAh 7,6V 2S 120C HV Shorty Hard Case LiPo Battery z wtyczką EC3 zosta...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $71.98Cena oryginalna $71.98 - Cena oryginalna $71.98Cena oryginalna $71.98$59.98 USD - $71.98 USD$59.98 - $71.98Aktualna cena $59.98 USD| /Zaoszczędź do 17% Zaoszczędź % -
Cena oryginalna $54.99 - Cena oryginalna $54.99Cena oryginalna $54.99$54.99 USD$54.99 - $54.99Aktualna cena $54.99 USD| /
Akumulator CNHL Racing Series LiHV 9000mAh 7.6V 2S 120C w twardej obudowie z przewodem przejściowym z wtyków 5 mm na EC5
7 reviewsPozostała tylko 6 jednostka(y)Szybka kontrola dopasowania Akumulator CNHL Racing Series LiHV 9000 mAh 7,6 V 2S 120C Hardcase to wysokopojemnościowy pakiet wyścigowy 2S do samoch...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $54.99 - Cena oryginalna $54.99Cena oryginalna $54.99$54.99 USD$54.99 - $54.99Aktualna cena $54.99 USD| / -
Cena oryginalna $33.99 - Cena oryginalna $33.99Cena oryginalna $33.99$33.99 USD$33.99 - $33.99Aktualna cena $33.99 USD| /
CNHL Racing Series LiHV 4900mAh 7.6V 2S 120C HV krótka twarda obudowa bateria Lipo z wtyczką EC3
10 reviewsBrak w magazynieSzybka kontrola dopasowania Akumulator CNHL Racing Series LiHV 4900mAh 7.6V 2S 120C Shorty Hardcase LiPo z wtyczką EC3 to kompaktowy akumulator wyś...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $33.99 - Cena oryginalna $33.99Cena oryginalna $33.99$33.99 USD$33.99 - $33.99Aktualna cena $33.99 USD| / -
Cena oryginalna $47.99Cena oryginalna $47.99 - Cena oryginalna $47.99Cena oryginalna $47.99$31.99 USD - $47.99 USD$31.99 - $47.99Aktualna cena $31.99 USD| /
CNHL Racing Series LiHV 8200mAh 7.6V 2S 120C HV Twarda Obudowa Akumulator Lipo z Wtyczką EC5 Do RC Racing
10 reviewsBrak w magazynieSpecyfikacje: Numer magazynowy: HC8201202HV Pojemność: 8200mAh Napięcie: 7.6V / 2-Cell / 2S2P Prąd rozładowania: 120C ciągły / 240C impulsowy Prą...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $47.99Cena oryginalna $47.99 - Cena oryginalna $47.99Cena oryginalna $47.99$31.99 USD - $47.99 USD$31.99 - $47.99Aktualna cena $31.99 USD| /Zaoszczędź do 33% Zaoszczędź % -
Cena oryginalna $72.99 - Cena oryginalna $72.99Cena oryginalna $72.99$72.99 USD$72.99 - $72.99Aktualna cena $72.99 USD| /
CNHL Ultra-Thin Racing Series LiHV 6000mAh 15.2V 4S 120C LP LiPo w twardej obudowie ze złączem EC5
23 reviewsBrak w magazynieSzybka kontrola dopasowania Akumulator CNHL Ultra-Thin Racing Series LiHV 6000mAh 15.2V 4S 120C Hardcase LiPo Battery with EC5 Plug łączy pojemnoś...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $72.99 - Cena oryginalna $72.99Cena oryginalna $72.99$72.99 USD$72.99 - $72.99Aktualna cena $72.99 USD| / -
Cena oryginalna $30.99 - Cena oryginalna $61.98Cena oryginalna $30.99$30.99 USD - $61.98 USD$30.99 - $61.98Aktualna cena $30.99 USD| /
CNHL Ultra-Thin Racing Series LiHV 4000mAh 7.6V 2S 120C LP Shorty LiPo w twardej obudowie ze złączem EC3
28 reviewsBrak w magazynieSzybkie sprawdzenie dopasowania CNHL Ultra-Thin Racing Series LiHV 4000mAh 7.6V 2S 120C Shorty Hard Case LiPo Battery z wtyczką EC3 to wysokowy...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $30.99 - Cena oryginalna $61.98Cena oryginalna $30.99$30.99 USD - $61.98 USD$30.99 - $61.98Aktualna cena $30.99 USD| / -
Cena oryginalna $36.99 - Cena oryginalna $36.99Cena oryginalna $36.99$36.99 USD$36.99 - $36.99Aktualna cena $36.99 USD| /
CNHL Ultra-Thin Racing Series LiHV 4600mAh 130C 2S1P 7.6V LP Shorty LiPo Battery Hardcase with XT60
1 reviewBrak w magazynieSzybkie sprawdzenie dopasowania Akumulator CNHL Ultra-Thin Racing Series LiHV 4600mAh 7.6V 2S 130C Shorty Hardcase został zaprojektowany do podwozi...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $36.99 - Cena oryginalna $36.99Cena oryginalna $36.99$36.99 USD$36.99 - $36.99Aktualna cena $36.99 USD| / -
Cena oryginalna $45.99 - Cena oryginalna $45.99Cena oryginalna $45.99$45.99 USD$45.99 - $45.99Aktualna cena $45.99 USD| /
CNHL Racing Series 5600mAh 11.1V 3S 120C Twarda Obudowa Akumulator Lipo z Wtyczką EC5
21 reviewsBrak w magazynieSzybka kontrola dopasowania Akumulator CNHL Racing Series 5600mAh 11.1V 3S 120C w twardej obudowie i z wtykiem EC5 to wysokoprądowy akumulator 3S w...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $45.99 - Cena oryginalna $45.99Cena oryginalna $45.99$45.99 USD$45.99 - $45.99Aktualna cena $45.99 USD| / -
Cena oryginalna $55.99 - Cena oryginalna $55.99Cena oryginalna $55.99$55.99 USD$55.99 - $55.99Aktualna cena $55.99 USD| /
CNHL Racing Series 5600mAh 14.8V 4S2P 120C Twarda Obudowa 4S Akumulator Lipo z Wtyczką EC5
33 reviewsBrak w magazynieSpecyfikacje: Numer magazynowy: HC5601204XEC5 Pojemność: 5600mAh Napięcie: 14.8V / 4-Cell / 4S2P Prąd rozładowania: 120C ciągły / 240C impulsowy P...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $55.99 - Cena oryginalna $55.99Cena oryginalna $55.99$55.99 USD$55.99 - $55.99Aktualna cena $55.99 USD| / -
Cena oryginalna $59.98Cena oryginalna $59.98 - Cena oryginalna $59.98Cena oryginalna $59.98$51.98 USD - $59.98 USD$51.98 - $59.98Aktualna cena $51.98 USD| /
[Combo] 2 opakowania CNHL Racing Series 4900mAh 7.4V 2S2P 120C Hard Case 2S Shorty Lipo Battery z wtyczką T/Dean
23 reviews10+ w magazynieSpecyfikacje: Numer magazynowy: HC4901202X Pojemność: 4900mAh Napięcie: 7,4V / 2 ogniwa / 2S2P Prąd rozładowania: 120C ciągły / 240C impulsowy Prą...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $59.98Cena oryginalna $59.98 - Cena oryginalna $59.98Cena oryginalna $59.98$51.98 USD - $59.98 USD$51.98 - $59.98Aktualna cena $51.98 USD| /Zaoszczędź do 13% Zaoszczędź % -
Cena oryginalna $91.98Cena oryginalna $91.98 - Cena oryginalna $91.98Cena oryginalna $91.98$61.98 USD - $91.98 USD$61.98 - $91.98Aktualna cena $61.98 USD| /
[Combo] 2 opakowania CNHL Racing Series 8000mAh 7.4V 2S 120C twarda obudowa bateria Lipo z wtyczką T/Dean
25 reviewsBrak w magazynieSzybkie sprawdzenie dopasowania [Combo] 2 pakiety CNHL Racing Series 8000mAh 7,4V 2S 120C Hard Case LiPo z wtyczką T/Dean zostały zaprojektowane dl...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $91.98Cena oryginalna $91.98 - Cena oryginalna $91.98Cena oryginalna $91.98$61.98 USD - $91.98 USD$61.98 - $91.98Aktualna cena $61.98 USD| /Zaoszczędź do 33% Zaoszczędź % -
Cena oryginalna $54.99Cena oryginalna $54.99 - Cena oryginalna $54.99Cena oryginalna $54.99$39.99 USD - $54.99 USD$39.99 - $54.99Aktualna cena $39.99 USD| /
CNHL Racing Series 6600mAh 11.1V 3S Lipo Bateria 120C Twarda Obudowa z Wtyczką EC5
19 reviewsBrak w magazynieSzybkie sprawdzenie dopasowania CNHL Racing Series 6600mAh 3S 120C bateria LiPo w twardej obudowie jest stworzona dla kierowców RC, którzy chcą moc...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $54.99Cena oryginalna $54.99 - Cena oryginalna $54.99Cena oryginalna $54.99$39.99 USD - $54.99 USD$39.99 - $54.99Aktualna cena $39.99 USD| /Zaoszczędź do 27% Zaoszczędź % -
Cena oryginalna $36.99Cena oryginalna $36.99 - Cena oryginalna $36.99Cena oryginalna $36.99$25.99 USD - $36.99 USD$25.99 - $36.99Aktualna cena $25.99 USD| /
CNHL Racing Series 6600mAh 7.4V 2S Lipo Akumulator 120C Twarda Obudowa z Wtyczką T/Dean
27 reviewsBrak w magazynieSzybka kontrola dopasowania Akumulator LiPo CNHL Racing Series 6600mAh 7.4V 2S 120C Hardcase z wtyczką T/Dean to standardowy akumulator 2S o dużej...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $36.99Cena oryginalna $36.99 - Cena oryginalna $36.99Cena oryginalna $36.99$25.99 USD - $36.99 USD$25.99 - $36.99Aktualna cena $25.99 USD| /Zaoszczędź do 30% Zaoszczędź % -
Cena oryginalna $69.99 - Cena oryginalna $69.99Cena oryginalna $69.99$69.99 USD$69.99 - $69.99Aktualna cena $69.99 USD| /
CNHL Racing Series 6600mAh 14.8V 4S Lipo bateria 120C twarda obudowa z wtyczką EC5
34 reviewsBrak w magazynieSpecyfikacje: Numer magazynowy: HC6601204XEC5 Pojemność: 6600mAh Napięcie: 14,8V / 4- ogniwa / 4S2P Prąd rozładowania: 120C ciągły / 240C impulso...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $69.99 - Cena oryginalna $69.99Cena oryginalna $69.99$69.99 USD$69.99 - $69.99Aktualna cena $69.99 USD| / -
Cena oryginalna $63.99Cena oryginalna $63.99 - Cena oryginalna $63.99Cena oryginalna $63.99$45.99 USD - $63.99 USD$45.99 - $63.99Aktualna cena $45.99 USD| /
CNHL Racing Series 8000mAh 11.1V 3S 120C Twarda Obudowa Akumulator Lipo z Wtyczką EC5
25 reviewsBrak w magazynieSzybkie sprawdzenie dopasowania CNHL Racing Series 8000mAh 11,1V 3S 120C twardy akumulator LiPo z wtyczką EC5 został zaprojektowany dla wysokoprądo...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $63.99Cena oryginalna $63.99 - Cena oryginalna $63.99Cena oryginalna $63.99$45.99 USD - $63.99 USD$45.99 - $63.99Aktualna cena $45.99 USD| /Zaoszczędź do 28% Zaoszczędź % -
Cena oryginalna $88.99 - Cena oryginalna $88.99Cena oryginalna $88.99$88.99 USD$88.99 - $88.99Aktualna cena $88.99 USD| /
CNHL Racing Series 8000mAh 14.8V 4S Lipo bateria 120C twarde etui z wtyczką EC5
28 reviewsBrak w magazynieSpecyfikacje: Numer magazynowy: HC8001204XEC5 Pojemność: 8000mAh Napięcie: 14.8V / 4-Cell / 4S2P Prąd rozładowania: 120C ciągły / 240C impulsowy ...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $88.99 - Cena oryginalna $88.99Cena oryginalna $88.99$88.99 USD$88.99 - $88.99Aktualna cena $88.99 USD| / -
Cena oryginalna $65.98Cena oryginalna $65.98 - Cena oryginalna $65.98Cena oryginalna $65.98$47.98 USD - $65.98 USD$47.98 - $65.98Aktualna cena $47.98 USD| /
[Combo] 2 opakowania CNHL Racing Series 5600mAh 7.4V 2S2P 120C Hard Case 2S Lipo Battery z wtyczką T/Dean
18 reviewsBrak w magazynieSzybkie sprawdzenie dopasowania [Combo] 2 Packs CNHL Racing Series 5600mAh 7.4V 2S2P 120C Hard Case LiPo Battery with T/Dean Plug to doskonały wybó...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $65.98Cena oryginalna $65.98 - Cena oryginalna $65.98Cena oryginalna $65.98$47.98 USD - $65.98 USD$47.98 - $65.98Aktualna cena $47.98 USD| /Zaoszczędź do 27% Zaoszczędź % -
Cena oryginalna $24.99 - Cena oryginalna $24.99Cena oryginalna $24.99$24.99 USD$24.99 - $24.99Aktualna cena $24.99 USD| /
CNHL Racing Series 5200mAh 7.4V 2S Lipo bateria 100C twarda obudowa z wtyczką T/Dean
9 reviewsBrak w magazynieSzybkie sprawdzenie dopasowania Akumulator CNHL Racing Series 5200mAh 7,4V 2S 100C Hard Case LiPo z wtyczką T/Dean jest zaprojektowany dla kierowcó...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $24.99 - Cena oryginalna $24.99Cena oryginalna $24.99$24.99 USD$24.99 - $24.99Aktualna cena $24.99 USD| / -
Cena oryginalna $88.99 - Cena oryginalna $88.99Cena oryginalna $88.99$88.99 USD$88.99 - $88.99Aktualna cena $88.99 USD| /
CNHL Racing Series 8000mAh 14.8V 4S 120C Twarda Obudowa Akumulator Lipo z Wtyczką XT90
2 reviewsBrak w magazynieSpecyfikacje: Numer magazynowy: HC8001204XT90 Pojemność: 8000mAh Napięcie: 14.8V / 4-Cell / 4S2P Prędkość rozładowania: 120C ciągłe / 240C impuls...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $88.99 - Cena oryginalna $88.99Cena oryginalna $88.99$88.99 USD$88.99 - $88.99Aktualna cena $88.99 USD| / -
Cena oryginalna $63.99 - Cena oryginalna $63.99Cena oryginalna $63.99$63.99 USD$63.99 - $63.99Aktualna cena $63.99 USD| /
CNHL Racing Series 8000mAh 11.1V 3S 120C Twarda Obudowa Akumulator Lipo z Wtyczką XT90
2 reviewsBrak w magazynieSpecyfikacje: Numer magazynowy: HC8001203XT90 Pojemność: 8000mAh Napięcie: 11,1V / 3-ogniwa / 3S2P Prąd rozładowania: 120C ciągły / 240C chwilowy...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $63.99 - Cena oryginalna $63.99Cena oryginalna $63.99$63.99 USD$63.99 - $63.99Aktualna cena $63.99 USD| / -
Cena oryginalna $48.99 - Cena oryginalna $48.99Cena oryginalna $48.99$48.99 USD$48.99 - $48.99Aktualna cena $48.99 USD| /
CNHL Racing Series 6600mAh 11.1V 3S 100C Twarda Obudowa Akumulator Lipo z Wtyczką T/Dean
7 reviewsBrak w magazynieSpecyfikacje: Numer magazynowy: HC6601003 Pojemność: 6600mAh Napięcie: 11,1V / 3-ogniwa / 3S2P Prąd rozładowania: 100C ciągły / 200C chwilowy Prąd...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $48.99 - Cena oryginalna $48.99Cena oryginalna $48.99$48.99 USD$48.99 - $48.99Aktualna cena $48.99 USD| /