Wyniki wyszukiwania dla „hv”
Produkty
-
Cena oryginalna $95.99 - Cena oryginalna $191.98Cena oryginalna $95.99$95.99 USD - $191.98 USD$95.99 - $191.98Aktualna cena $95.99 USD| /
CNHL Racing Series LIHV 8200mAh 15.2V 4S 120C HV Twarda Obudowa Akumulator Lipo z wtyczką EC5 do RC Racing
24 reviewsBrak w magazynieSzybka kontrola dopasowania Akumulator LiHV CNHL Racing Series 8200mAh 15,2V 4S 120C Hardcase LiPo z wtykiem EC5 to akumulator 4S o dużej pojemnoś...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $95.99 - Cena oryginalna $191.98Cena oryginalna $95.99$95.99 USD - $191.98 USD$95.99 - $191.98Aktualna cena $95.99 USD| / -
Cena oryginalna $21.99 - Cena oryginalna $43.98Cena oryginalna $21.99 - Cena oryginalna $43.98Cena oryginalna $21.99$14.99 USD - $43.98 USD$14.99 - $43.98Aktualna cena $14.99 USD| /
CNHL LiHV MiniStar HV 550mAh 7.6V 2S 70C akumulator LiPo ze złączem XT30
7 reviewsBrak w magazynieSzybkie sprawdzenie dopasowania Zestaw 3 Packs CNHL MiniStar HV 550mAh 7.6V 2S 70C LiHV Battery with XT30U zawiera trzy osobne lekkie akumulatory d...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $21.99 - Cena oryginalna $43.98Cena oryginalna $21.99 - Cena oryginalna $43.98Cena oryginalna $21.99$14.99 USD - $43.98 USD$14.99 - $43.98Aktualna cena $14.99 USD| /Zaoszczędź do 27% Zaoszczędź % -
Cena oryginalna $75.99 - Cena oryginalna $75.99Cena oryginalna $75.99$75.99 USD$75.99 - $75.99Aktualna cena $75.99 USD| /
Akumulator CNHL Lightning LiHV 6000mAh 22,8V 6S 120C HV Lipo z wtyczką XT90
1 reviewPozostała tylko 7 jednostka(y)Szybkie sprawdzenie dopasowania Akumulator CNHL Lightning LiHV 6000mAh 22,8V 6S 120C HV LiPo z wtyczką XT90 to wysokowydajny akumulator 6S LiHV zap...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $75.99 - Cena oryginalna $75.99Cena oryginalna $75.99$75.99 USD$75.99 - $75.99Aktualna cena $75.99 USD| / -
Cena oryginalna $69.99 - Cena oryginalna $69.99Cena oryginalna $69.99$69.99 USD$69.99 - $69.99Aktualna cena $69.99 USD| /
Akumulator CNHL Lightning LiHV 5500mAh 22,8V 6S 120C HV Lipo z wtyczką EC5
2 reviews10+ w magazynieQuick Fit Check The CNHL Lightning LiHV 5500mAh 22.8V 6S 120C HV LiPo Battery with EC5 Plug is a strong choice for RC pilots who want a full-size 6...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $69.99 - Cena oryginalna $69.99Cena oryginalna $69.99$69.99 USD$69.99 - $69.99Aktualna cena $69.99 USD| / -
Cena oryginalna $19.99 - Cena oryginalna $39.98Cena oryginalna $19.99$19.99 USD - $39.98 USD$19.99 - $39.98Aktualna cena $19.99 USD| /
Akumulator CNHL MiniStar HV 350mAh 11,4V 3s 70c Lipo z XT30
2 reviewsBrak w magazynieNumer magazynowy HV35703 Pudełko 3 Pojemność 350mAh Napięcie 11.4V / 3-Cell / 3S1P Prąd rozładowania 70C ciągłe / 140C impulsowe Prąd...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $19.99 - Cena oryginalna $39.98Cena oryginalna $19.99$19.99 USD - $39.98 USD$19.99 - $39.98Aktualna cena $19.99 USD| / -
Cena oryginalna $62.99 - Cena oryginalna $62.99Cena oryginalna $62.99$62.99 USD$62.99 - $62.99Aktualna cena $62.99 USD| /
Akumulator CNHL Lightning LiHV 4500mAh 22,8V 6S 120C HV Lipo z wtyczką XT90
No reviews10+ w magazynieSzybkie sprawdzenie kompatybilności Akumulator CNHL Lightning LiHV 4500mAh 22.8V 6S 120C HV LiPo z wtyczką XT90 to kompaktowy i stosunkowo lekki a...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $62.99 - Cena oryginalna $62.99Cena oryginalna $62.99$62.99 USD$62.99 - $62.99Aktualna cena $62.99 USD| / -
Cena oryginalna $51.99Cena oryginalna $51.99 - Cena oryginalna $51.99Cena oryginalna $51.99$38.99 USD - $51.99 USD$38.99 - $51.99Aktualna cena $38.99 USD| /
CNHL Racing Series LiHV 6000mAh 11.4V 3S 120C HV Twarda Obudowa Akumulator Lipo z wtyczką EC5
24 reviewsBrak w magazynieSpecyfikacje: Numer magazynowy: HC6001203HV Pojemność: 6000mAh Napięcie: 11.4V / 3-Cell / 3S1P Prąd rozładowania: 120C ciągły / 240C impulsowy Mak...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $51.99Cena oryginalna $51.99 - Cena oryginalna $51.99Cena oryginalna $51.99$38.99 USD - $51.99 USD$38.99 - $51.99Aktualna cena $38.99 USD| /Zaoszczędź do 25% Zaoszczędź % -
Cena oryginalna $119.99 - Cena oryginalna $119.99Cena oryginalna $119.99$119.99 USD$119.99 - $119.99Aktualna cena $119.99 USD| /
Akumulator CNHL Lightning LiHV 7800mAh 22,8V 6S 120C HV Lipo z wtyczką EC5
1 reviewPozostała tylko 7 jednostka(y)Szybka kontrola dopasowania Akumulator CNHL Lightning LiHV 7800 mAh 22,8 V 6S 120C HV LiPo z wtyczką EC5 łączy wyjątkowo dużą pojemność 7800 mAh z ...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $119.99 - Cena oryginalna $119.99Cena oryginalna $119.99$119.99 USD$119.99 - $119.99Aktualna cena $119.99 USD| / -
Cena oryginalna $75.99 - Cena oryginalna $75.99Cena oryginalna $75.99$75.99 USD$75.99 - $75.99Aktualna cena $75.99 USD| /
Akumulator CNHL Lightning LiHV 6000mAh 22,8V 6S 120C HV Lipo z wtyczką EC5
No reviewsBrak w magazynieSzybka kontrola dopasowania Akumulator CNHL Lightning LiHV 6000 mAh 22,8 V 6S 120C HV LiPo z wtykiem EC5 łączy popularną pojemność 6000 mAh ze sto...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $75.99 - Cena oryginalna $75.99Cena oryginalna $75.99$75.99 USD$75.99 - $75.99Aktualna cena $75.99 USD| /Wyprzedane -
Cena oryginalna $109.99 - Cena oryginalna $109.99Cena oryginalna $109.99$109.99 USD$109.99 - $109.99Aktualna cena $109.99 USD| /
Akumulator CNHL Lightning LiHV 7200mAh 22,8V 6S 120C HV Lipo z wtyczką EC5
4 reviews10+ w magazynieSzybkie sprawdzenie dopasowania Akumulator CNHL Lightning LiHV 7200mAh 22.8V 6S 120C HV LiPo z wtyczką EC5 łączy pojemność znamionową 7200mAh z wy...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $109.99 - Cena oryginalna $109.99Cena oryginalna $109.99$109.99 USD$109.99 - $109.99Aktualna cena $109.99 USD| / -
Cena oryginalna $29.97 - Cena oryginalna $59.94Cena oryginalna $29.97 - Cena oryginalna $59.94Cena oryginalna $29.97$18.99 USD - $59.94 USD$18.99 - $59.94Aktualna cena $18.99 USD| /
CNHL MiniStar HV 550mAh 11.4v 3s 70c akumulator LiPo ze złączem XT30
9 reviewsBrak w magazynieSpecyfikacja: Numer katalogowy: HV55703 Pojemność: 550mAh Napięcie: 11.4V / 3 ogniwa / 3S1P Prąd rozładowania: 70C ciągły / 140C chwilowy Prąd ła...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $29.97 - Cena oryginalna $59.94Cena oryginalna $29.97 - Cena oryginalna $59.94Cena oryginalna $29.97$18.99 USD - $59.94 USD$18.99 - $59.94Aktualna cena $18.99 USD| /Zaoszczędź do 37% Zaoszczędź % -
Cena oryginalna $35.99Cena oryginalna $35.99 - Cena oryginalna $35.99Cena oryginalna $35.99$25.99 USD - $35.99 USD$25.99 - $35.99Aktualna cena $25.99 USD| /
3 szt. CNHL MiniStar HV 550mAh 15.2V 4S 70C akumulator LiPo ze złączem XT30
11 reviewsBrak w magazynieSzybkie sprawdzenie dopasowania 3 pakiety akumulatorów CNHL MiniStar HV 550mAh 4S 70C LiHV z wtyczką XT30U są zaprojektowane dla lekkich konfig...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $35.99Cena oryginalna $35.99 - Cena oryginalna $35.99Cena oryginalna $35.99$25.99 USD - $35.99 USD$25.99 - $35.99Aktualna cena $25.99 USD| /Zaoszczędź do 28% Zaoszczędź % -
Cena oryginalna $71.99Cena oryginalna $71.99 - Cena oryginalna $71.99Cena oryginalna $71.99$49.99 USD - $71.99 USD$49.99 - $71.99Aktualna cena $49.99 USD| /
CNHL Racing Series LiHV 8200mAh 11.4V 3S 120C HV Twarda Obudowa Akumulator Lipo z wtyczką EC5
20 reviewsBrak w magazynieSpecyfikacje: Numer magazynowy: HC8201203HV Pojemność: 8200mAh Napięcie: 11.4V / 3- ogniwa / 3S2P Prąd rozładowania: 120C ciągły / 240C impulsowy...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $71.99Cena oryginalna $71.99 - Cena oryginalna $71.99Cena oryginalna $71.99$49.99 USD - $71.99 USD$49.99 - $71.99Aktualna cena $49.99 USD| /Zaoszczędź do 31% Zaoszczędź % -
Cena oryginalna $62.99 - Cena oryginalna $62.99Cena oryginalna $62.99$62.99 USD$62.99 - $62.99Aktualna cena $62.99 USD| /
Akumulator LiHV CNHL Lightning 4500mAh 22,8V 6S 120C HV Lipo z wtyczką EC5
No reviewsBrak w magazynieSzybka kontrola dopasowania Akumulator CNHL Lightning LiHV 4500mAh 22.8V 6S 120C HV LiPo ze złączem EC5 to wydajny akumulator 6S przeznaczony do ...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $62.99 - Cena oryginalna $62.99Cena oryginalna $62.99$62.99 USD$62.99 - $62.99Aktualna cena $62.99 USD| /Wyprzedane -
Cena oryginalna $13.99 - Cena oryginalna $27.98Cena oryginalna $13.99 - Cena oryginalna $27.98Cena oryginalna $13.99$9.99 USD - $27.98 USD$9.99 - $27.98Aktualna cena $9.99 USD| /
3 zestawy CNHL LiHV MiniStar HV 350mAh 7,6V 2S 70C bateria Lipo z XT30
No reviewsBrak w magazynieSpecyfikacje: Numer magazynowy: HV35702 Pojemność: 350mAh Napięcie: 7,6V / 2 ogniwa / 2S1P Prąd rozładowania: 70C ciągły / 140C impulsowy Prąd ł...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $13.99 - Cena oryginalna $27.98Cena oryginalna $13.99 - Cena oryginalna $27.98Cena oryginalna $13.99$9.99 USD - $27.98 USD$9.99 - $27.98Aktualna cena $9.99 USD| /Zaoszczędź do 30% Zaoszczędź % -
Cena oryginalna $65.99 - Cena oryginalna $65.99Cena oryginalna $65.99$65.99 USD$65.99 - $65.99Aktualna cena $65.99 USD| /
Akumulator CNHL Lightning LiHV 6000mAh 15,2V 4S 120C HV Lipo z wtyczką EC5
1 reviewPozostała tylko 10 jednostka(y)Szybka kontrola dopasowania Akumulator CNHL Lightning LiHV 6000 mAh 15,2 V 4S 120C HV LiPo z wtyczką EC5 to wydajny akumulator 4S dla użytkowników ...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $65.99 - Cena oryginalna $65.99Cena oryginalna $65.99$65.99 USD$65.99 - $65.99Aktualna cena $65.99 USD| / -
Cena oryginalna $105.99 - Cena oryginalna $105.99Cena oryginalna $105.99$105.99 USD$105.99 - $105.99Aktualna cena $105.99 USD| /
CNHL Racing Series LiHV 6000mAh 22.8V 6S Lipo Akumulator 120C z wtyczką XT90
2 reviewsBrak w magazynieSpecyfikacje: Numer magazynowy: HV6001206 Pojemność: 6000mAh Napięcie: 22.8V/ 6-Cell / 6S1P Szybkość rozładowania: 120C ciągłe / 240C chwilowe Ma...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $105.99 - Cena oryginalna $105.99Cena oryginalna $105.99$105.99 USD$105.99 - $105.99Aktualna cena $105.99 USD| / -
Cena oryginalna $12.99 - Cena oryginalna $25.98Cena oryginalna $12.99 - Cena oryginalna $25.98Cena oryginalna $12.99$7.99 USD - $17.98 USD$7.99 - $17.98Aktualna cena $7.99 USD| /
Akumulator LiPo CNHL MiniStar HV 450mAh 3.8V 1S 70C z PH2.0
18 reviews10+ w magazynieSpecyfikacja: Numer katalogowy: HV45701 Box 4 Pojemność: 450 mAh Napięcie: 3,8 V / 1 ogniwo / 1S1P Prąd rozładowania: 70C ciągły / 140C chwilowy...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $12.99 - Cena oryginalna $25.98Cena oryginalna $12.99 - Cena oryginalna $25.98Cena oryginalna $12.99$7.99 USD - $17.98 USD$7.99 - $17.98Aktualna cena $7.99 USD| /Zaoszczędź do 38% Zaoszczędź % -
Cena oryginalna $109.99 - Cena oryginalna $109.99Cena oryginalna $109.99$109.99 USD$109.99 - $109.99Aktualna cena $109.99 USD| /
Akumulator CNHL Lightning LiHV 7200mAh 22,8V 6S 120C HV Lipo z wtyczką XT90
4 reviews10+ w magazynieSzybkie sprawdzenie dopasowania Bateria CNHL Lightning LiHV 7200mAh 6S jest zaprojektowana do zestawów RC wymagających silnej mocy chwilowej i stab...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $109.99 - Cena oryginalna $109.99Cena oryginalna $109.99$109.99 USD$109.99 - $109.99Aktualna cena $109.99 USD| / -
Cena oryginalna $17.97 - Cena oryginalna $35.94Cena oryginalna $17.97 - Cena oryginalna $35.94Cena oryginalna $17.97$11.49 USD - $35.94 USD$11.49 - $35.94Aktualna cena $11.49 USD| /
Akumulator LiPo CNHL LiHV MiniStar HV 450mAh 7.6V 2S 70C ze złączem XT30
25 reviewsBrak w magazynieSzybkie sprawdzenie dopasowania Zestaw CNHL MiniStar HV 450mAh 7.6V 2S 70C LiHV Battery with XT30U zawiera trzy oddzielne lekkie akumulatory LiHV 2...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $17.97 - Cena oryginalna $35.94Cena oryginalna $17.97 - Cena oryginalna $35.94Cena oryginalna $17.97$11.49 USD - $35.94 USD$11.49 - $35.94Aktualna cena $11.49 USD| /Zaoszczędź do 40% Zaoszczędź % -
Cena oryginalna $59.99 - Cena oryginalna $59.99Cena oryginalna $59.99$59.99 USD$59.99 - $59.99Aktualna cena $59.99 USD| /
Akumulator CNHL Lightning LiHV 4000mAh 22,8V 6S 120C HV Lipo z wtyczką EC5
No reviewsPozostała tylko 6 jednostka(y)Szybkie sprawdzenie dopasowania Akumulator CNHL Lightning LiHV 4000 mAh 22,8 V 6S 120C HV LiPo z wtyczką EC5 to lekki, nastawiony na osiągi akumula...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $59.99 - Cena oryginalna $59.99Cena oryginalna $59.99$59.99 USD$59.99 - $59.99Aktualna cena $59.99 USD| / -
Cena oryginalna $99.99 - Cena oryginalna $99.99Cena oryginalna $99.99$99.99 USD$99.99 - $99.99Aktualna cena $99.99 USD| /
Akumulator CNHL Lightning LiHV 6700mAh 22,8V 6S 120C HV Lipo z wtyczką EC5
2 reviews10+ w magazynieSzybka kontrola dopasowania Akumulator CNHL Lightning LiHV 6700 mAh 22,8 V 6S 120C HV LiPo z wtykiem EC5 łączy dużą pojemność 6700 mAh z masą około...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $99.99 - Cena oryginalna $99.99Cena oryginalna $99.99$99.99 USD$99.99 - $99.99Aktualna cena $99.99 USD| / -
Cena oryginalna $71.98Cena oryginalna $71.98 - Cena oryginalna $71.98Cena oryginalna $71.98$59.98 USD - $71.98 USD$59.98 - $71.98Aktualna cena $59.98 USD| /
[Combo] 2 opakowania CNHL Racing Series LiHV 5200mAh 7.6V 2S 120C HV Shorty Hard Case Lipo Battery z wtyczką EC3 do RC Racing
37 reviews10+ w magazynieSzybkie sprawdzenie dopasowania [Combo] 2 Pakiety CNHL Racing Series LiHV 5200mAh 7,6V 2S 120C HV Shorty Hard Case LiPo Battery z wtyczką EC3 zosta...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $71.98Cena oryginalna $71.98 - Cena oryginalna $71.98Cena oryginalna $71.98$59.98 USD - $71.98 USD$59.98 - $71.98Aktualna cena $59.98 USD| /Zaoszczędź do 17% Zaoszczędź % -
Cena oryginalna $129.99 - Cena oryginalna $129.99Cena oryginalna $129.99$129.99 USD$129.99 - $129.99Aktualna cena $129.99 USD| /
Akumulator CNHL Lightning LiHV 8500mAh 22,8V 6S 120C HV Lipo z wtyczką EC5
No reviewsBrak w magazynieSzybkie sprawdzenie kompatybilności Akumulator CNHL Lightning LiHV 8500mAh 22.8V 6S 120C HV LiPo ze złączem EC5 to akumulator 6S o dużej pojemnośc...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $129.99 - Cena oryginalna $129.99Cena oryginalna $129.99$129.99 USD$129.99 - $129.99Aktualna cena $129.99 USD| /Wyprzedane