Wyniki wyszukiwania dla „hv”
Produkty
-
Cena oryginalna $45.99 - Cena oryginalna $45.99Cena oryginalna $45.99$45.99 USD$45.99 - $45.99Aktualna cena $45.99 USD| /
CNHL Racing Series 5600mAh 11.1V 3S 120C Twarda Obudowa Akumulator Lipo z Wtyczką EC5
21 reviews10+ w magazynieSzybka kontrola dopasowania Akumulator CNHL Racing Series 5600mAh 11.1V 3S 120C w twardej obudowie i z wtykiem EC5 to wysokoprądowy akumulator 3S w...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $45.99 - Cena oryginalna $45.99Cena oryginalna $45.99$45.99 USD$45.99 - $45.99Aktualna cena $45.99 USD| / -
Cena oryginalna $53.99 - Cena oryginalna $107.98Cena oryginalna $53.99$53.99 USD - $107.98 USD$53.99 - $107.98Aktualna cena $53.99 USD| /
CNHL Racing Series 5200mAh 14.8V 4S bateria Lipo 90C z wtyczką EC5
28 reviews10+ w magazynieSzybka kontrola dopasowania Akumulator LiPo CNHL Racing Series 5200mAh 14.8V 4S 90C z wtyczką EC5 to akumulator 4S o standardowym napięciu, w miękk...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $53.99 - Cena oryginalna $107.98Cena oryginalna $53.99$53.99 USD - $107.98 USD$53.99 - $107.98Aktualna cena $53.99 USD| / -
Cena oryginalna $54.99 - Cena oryginalna $109.98Cena oryginalna $54.99$54.99 USD - $109.98 USD$54.99 - $109.98Aktualna cena $54.99 USD| /
CNHL G+Plus 5000mAh 14.8V 4S bateria Lipo 70C z wtyczką XT90
23 reviews10+ w magazynieSpecyfikacje: Numer magazynowy: 500704 Pojemność: 5000mAh Napięcie: 14.82V / 4-Cell / 4S1P Prąd rozładowania: 70C ciągły / 140C impulsowy Prąd ła...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $54.99 - Cena oryginalna $109.98Cena oryginalna $54.99$54.99 USD - $109.98 USD$54.99 - $109.98Aktualna cena $54.99 USD| / -
Cena oryginalna $51.98 - Cena oryginalna $103.96Cena oryginalna $51.98 - Cena oryginalna $103.96Cena oryginalna $51.98$45.98 USD - $103.96 USD$45.98 - $103.96Aktualna cena $45.98 USD| /
2 zestawy CNHL Black Series V2.0 1300mAh 22.2V 6S 130C bateria Lipo z wtyczką XT60
7 reviews10+ w magazynieSzybkie sprawdzenie dopasowania 2 akumulatory CNHL Black Series V2.0 1300mAh 22,2V 6S 130C LiPo z wtyczką XT60 to doskonały wybór dla pilotów FPV, ...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $51.98 - Cena oryginalna $103.96Cena oryginalna $51.98 - Cena oryginalna $103.96Cena oryginalna $51.98$45.98 USD - $103.96 USD$45.98 - $103.96Aktualna cena $45.98 USD| /Zaoszczędź do 12% Zaoszczędź % -
Cena oryginalna $65.99 - Cena oryginalna $65.99Cena oryginalna $65.99$65.99 USD$65.99 - $65.99Aktualna cena $65.99 USD| /
CNHL G+Plus 5000mAh 22.2V 6S bateria Lipo 70C z wtyczką XT90
41 reviews10+ w magazynieSpecyfikacje: Numer magazynowy: 500706 Pojemność: 5000mAh Napięcie: 22.2V / 6-Cell / 6S1P Prąd rozładowania: 70C ciągły / 140C impulsowy Prąd ład...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $65.99 - Cena oryginalna $65.99Cena oryginalna $65.99$65.99 USD$65.99 - $65.99Aktualna cena $65.99 USD| / -
Cena oryginalna $36.99 - Cena oryginalna $36.99Cena oryginalna $36.99$36.99 USD$36.99 - $36.99Aktualna cena $36.99 USD| /
CNHL G+Plus 3000mAh 14.8V 4S 70C bateria Lipo z wtyczką XT90
28 reviews10+ w magazynieSpecyfikacje: Numer magazynowy: 300704 Pojemność: 3000mAh Napięcie: 14,8V / 4- ogniwa / 4S1P Prąd rozładowania: 70C ciągły / 140C chwilowy Prąd ł...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $36.99 - Cena oryginalna $36.99Cena oryginalna $36.99$36.99 USD$36.99 - $36.99Aktualna cena $36.99 USD| / -
Cena oryginalna $65.99 - Cena oryginalna $65.99Cena oryginalna $65.99$65.99 USD$65.99 - $65.99Aktualna cena $65.99 USD| /
CNHL G+Plus 5000mAh 22.2V 6S bateria Lipo 70C z wtyczką EC5
39 reviewsPozostała tylko 7 jednostka(y)Specyfikacje: Numer magazynowy: 500706EC5 Pojemność: 5000mAh Napięcie: 22.2V / 6-Cell / 6S1P Prąd rozładowania: 70C ciągły / 140C impulsowy Prąd ...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $65.99 - Cena oryginalna $65.99Cena oryginalna $65.99$65.99 USD$65.99 - $65.99Aktualna cena $65.99 USD| / -
Cena oryginalna $43.98Cena oryginalna $43.98 - Cena oryginalna $43.98Cena oryginalna $43.98$31.98 USD - $43.98 USD$31.98 - $43.98Aktualna cena $31.98 USD| /
[Combo] 2 Pakiety CNHL MiniStar 1500mAh 14.8V 4S Lipo Bateria 120C z wtyczką XT60
122 reviews10+ w magazynieSpecyfikacja: Numer katalogowy: 1501204 Pojemność: 1500mAh Napięcie: 14.8V / 4 ogniwa / 4S1P Prąd rozładowania: 120C ciągły / 240C chwilowy Prąd ł...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $43.98Cena oryginalna $43.98 - Cena oryginalna $43.98Cena oryginalna $43.98$31.98 USD - $43.98 USD$31.98 - $43.98Aktualna cena $31.98 USD| /Zaoszczędź do 27% Zaoszczędź % -
Cena oryginalna $24.99 - Cena oryginalna $24.99Cena oryginalna $24.99$24.99 USD$24.99 - $24.99Aktualna cena $24.99 USD| /
CNHL G+Plus 3000mAh 11.1V 3S bateria Lipo 70C z wtyczką XT90
15 reviews10+ w magazynieSpecyfikacje: Numer magazynowy: 300703 Pojemność: 3000mAh Napięcie: 1Wskaźnik rozładowania Szybkość rozładowania: 70C ciągłe / 140C impulsowe Mak...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $24.99 - Cena oryginalna $24.99Cena oryginalna $24.99$24.99 USD$24.99 - $24.99Aktualna cena $24.99 USD| / -
Cena oryginalna $25.98 - Cena oryginalna $29.99Cena oryginalna $25.98$25.98 USD - $29.99 USD$25.98 - $29.99Aktualna cena $25.98 USD| /
2 szt. akumulatorów LiPo CNHL MiniStar 850mAh 11.1V 3S 70C ze złączem XT30 do CineWhoopa
24 reviews10+ w magazynieSpecyfikacje: Numer magazynowy: 85703G3 Pojemność: 850mAh Napięcie: 11.1V / 3-Cell / 3S1P Prąd rozładowania: 70C ciągły / 140C impulsowy Prąd łado...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $25.98 - Cena oryginalna $29.99Cena oryginalna $25.98$25.98 USD - $29.99 USD$25.98 - $29.99Aktualna cena $25.98 USD| / -
Cena oryginalna $55.99 - Cena oryginalna $55.99Cena oryginalna $55.99$55.99 USD$55.99 - $55.99Aktualna cena $55.99 USD| /
CNHL Racing Series 5600mAh 14.8V 4S2P 120C Twarda Obudowa 4S Akumulator Lipo z Wtyczką EC5
33 reviews10+ w magazynieSpecyfikacje: Numer magazynowy: HC5601204XEC5 Pojemność: 5600mAh Napięcie: 14.8V / 4-Cell / 4S2P Prąd rozładowania: 120C ciągły / 240C impulsowy P...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $55.99 - Cena oryginalna $55.99Cena oryginalna $55.99$55.99 USD$55.99 - $55.99Aktualna cena $55.99 USD| / -
Cena oryginalna $13.99 - Cena oryginalna $27.98Cena oryginalna $13.99$13.99 USD - $27.98 USD$13.99 - $27.98Aktualna cena $13.99 USD| /
CNHL MiniStar 350mAh 7,4V 2S 70C bateria Lipo z XT30
12 reviews10+ w magazynieSpecyfikacje: Numer magazynowy: 35702G Pojemność: 350mAh Napięcie: 7,4V / 2 ogniwa / 2S1P Szybkość rozładowania: 70C ciągłe / 140C impulsowe Mak...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $13.99 - Cena oryginalna $27.98Cena oryginalna $13.99$13.99 USD - $27.98 USD$13.99 - $27.98Aktualna cena $13.99 USD| / -
Cena oryginalna $77.98 - Cena oryginalna $155.96Cena oryginalna $77.98$77.98 USD - $155.96 USD$77.98 - $155.96Aktualna cena $77.98 USD| /
Akumulator CNHL Speedy Pizza Series Pro 1350mAh 22.2V 6S 150C Lipo z wtyczką XT60
13 reviewsBrak w magazynieSzybkie sprawdzenie dopasowania 2 pakiety CNHL Speedy Pizza Series Pro 1350mAh 6S 150C LiPo z wtykiem XT60 są stworzone dla pilotów 5-calowych ...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $77.98 - Cena oryginalna $155.96Cena oryginalna $77.98$77.98 USD - $155.96 USD$77.98 - $155.96Aktualna cena $77.98 USD| /Wyprzedane -
Cena oryginalna $37.99 - Cena oryginalna $37.99Cena oryginalna $37.99$37.99 USD$37.99 - $37.99Aktualna cena $37.99 USD| /
CNHL G+Plus 11.1V 5000mAh 3S bateria Lipo 70C z wtyczką XT90
20 reviews10+ w magazynieSpecyfikacje: Numer magazynowy: 500703 Pojemność: 5000mAh Napięcie: 11,1V / 3-ogniwa / 3S1P Prąd rozładowania: 100C ciągły / 200C impulsowy Prąd ...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $37.99 - Cena oryginalna $37.99Cena oryginalna $37.99$37.99 USD$37.99 - $37.99Aktualna cena $37.99 USD| / -
Cena oryginalna $117.99 - Cena oryginalna $117.99Cena oryginalna $117.99$117.99 USD$117.99 - $117.99Aktualna cena $117.99 USD| /
CNHL Super Tucano V1 1600mm - zamienny zestaw skrzydeł z naklejkami
4 reviewsPozostała tylko 10 jednostka(y)Numer magazynowy: STUP013 CNHL Super Tucano 1600mm Zestaw Skrzydeł Zamiennych z Naklejkami to bezpośrednia część zamienna zaprojektowana, aby przyw...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $117.99 - Cena oryginalna $117.99Cena oryginalna $117.99$117.99 USD$117.99 - $117.99Aktualna cena $117.99 USD| / -
Cena oryginalna $4.99 - Cena oryginalna $14.97Cena oryginalna $4.99 - Cena oryginalna $14.97Cena oryginalna $4.99$3.19 USD - $14.97 USD$3.19 - $14.97Aktualna cena $3.19 USD| /
Akumulator CNHL MiniStar 350mAh 2S 7.4V LiPo 70C z wtyczką PH (UMX)
3 reviews10+ w magazynieSzybkie sprawdzenie dopasowania Napięcie: 2S (7.4V)Pojemność: 350mAhZłącze: PH (UMX) wysokoprądowe 3-pinoweWymiary (dł. × szer. × wys.): 43 × 19 × ...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $4.99 - Cena oryginalna $14.97Cena oryginalna $4.99 - Cena oryginalna $14.97Cena oryginalna $4.99$3.19 USD - $14.97 USD$3.19 - $14.97Aktualna cena $3.19 USD| /Zaoszczędź do 36% Zaoszczędź % -
Cena oryginalna $59.98Cena oryginalna $59.98 - Cena oryginalna $59.98Cena oryginalna $59.98$51.98 USD - $59.98 USD$51.98 - $59.98Aktualna cena $51.98 USD| /
[Combo] 2 opakowania CNHL Racing Series 4900mAh 7.4V 2S2P 120C Hard Case 2S Shorty Lipo Battery z wtyczką T/Dean
23 reviews10+ w magazynieSpecyfikacje: Numer magazynowy: HC4901202X Pojemność: 4900mAh Napięcie: 7,4V / 2 ogniwa / 2S2P Prąd rozładowania: 120C ciągły / 240C impulsowy Prą...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $59.98Cena oryginalna $59.98 - Cena oryginalna $59.98Cena oryginalna $59.98$51.98 USD - $59.98 USD$51.98 - $59.98Aktualna cena $51.98 USD| /Zaoszczędź do 13% Zaoszczędź % -
Cena oryginalna $23.99 - Cena oryginalna $23.99Cena oryginalna $23.99$23.99 USD$23.99 - $23.99Aktualna cena $23.99 USD| /
CNHL G+Plus 5000mAh 7.4V 2S 70C bateria Lipo z wtyczką XT90
19 reviews10+ w magazynieSpecyfikacje: Numer magazynowy: 500702 Pojemność: 5000mAh Napięcie: 7.4V / 2-Cell / 2S1P Szybkość rozładowania: 70C ciągłe / 140C impulsowe Maks...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $23.99 - Cena oryginalna $23.99Cena oryginalna $23.99$23.99 USD$23.99 - $23.99Aktualna cena $23.99 USD| / -
Cena oryginalna $29.98 - Cena oryginalna $29.98Cena oryginalna $29.98$29.98 USD$29.98 - $29.98Aktualna cena $29.98 USD| /
[Combo] 2 opakowania CNHL MiniStar 850mAh 14.8V 4S 70C bateria Lipo z wtyczką XT60
39 reviews10+ w magazynieSzybkie sprawdzenie dopasowania [Combo] 2 akumulatory CNHL MiniStar 850mAh 14,8V 4S 70C LiPo z wtyczką XT60 to kompaktowy zestaw akumulatorów o wys...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $29.98 - Cena oryginalna $29.98Cena oryginalna $29.98$29.98 USD$29.98 - $29.98Aktualna cena $29.98 USD| / -
Cena oryginalna $23.99 - Cena oryginalna $47.98Cena oryginalna $23.99 - Cena oryginalna $47.98Cena oryginalna $23.99$17.99 USD - $47.98 USD$17.99 - $47.98Aktualna cena $17.99 USD| /
CNHL MiniStar 1800mAh 14.8V 4S bateria Lipo 120C (maks. 240C) z wtyczką XT60
31 reviews10+ w magazynieSzybka kontrola dopasowania Bateria LiPo CNHL MiniStar 1800 mAh 14,8 V 4S 120C z wtykiem XT60 to kompaktowa, wysokowydajna bateria 4S do szybkich s...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $23.99 - Cena oryginalna $47.98Cena oryginalna $23.99 - Cena oryginalna $47.98Cena oryginalna $23.99$17.99 USD - $47.98 USD$17.99 - $47.98Aktualna cena $17.99 USD| /Zaoszczędź do 30% Zaoszczędź % -
Cena oryginalna $12.99 - Cena oryginalna $25.98Cena oryginalna $12.99$12.99 USD - $25.98 USD$12.99 - $25.98Aktualna cena $12.99 USD| /
CNHL MiniStar 850mAh 11.1V 3S 70C bateria Lipo z wtyczką XT60
31 reviewsPozostała tylko 1 jednostka(y)Szybka kontrola dopasowania Akumulator LiPo CNHL MiniStar 850mAh 11.1V 3S 70C z wtyczką XT60 to kompaktowy akumulator 3S o dużej wydajności, przezn...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $12.99 - Cena oryginalna $25.98Cena oryginalna $12.99$12.99 USD - $25.98 USD$12.99 - $25.98Aktualna cena $12.99 USD| / -
Cena oryginalna $29.99 - Cena oryginalna $59.98Cena oryginalna $29.99 - Cena oryginalna $59.98Cena oryginalna $29.99$22.99 USD - $59.98 USD$22.99 - $59.98Aktualna cena $22.99 USD| /
CNHL MiniStar 1500mAh 22.2V 6S bateria Lipo 120C z wtyczką XT60
20 reviews10+ w magazynie1500mAh 6s 120c Numer katalogowy: 1501206 Pojemność: 1500mAh Napięcie: 22.2V / 6 ogniw / 6S1P Prąd rozładowania: 120C ciągły / 240C chwilowy Prąd ...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $29.99 - Cena oryginalna $59.98Cena oryginalna $29.99 - Cena oryginalna $59.98Cena oryginalna $29.99$22.99 USD - $59.98 USD$22.99 - $59.98Aktualna cena $22.99 USD| /Zaoszczędź do 23% Zaoszczędź % -
Cena oryginalna $24.99Cena oryginalna $24.99 - Cena oryginalna $24.99Cena oryginalna $24.99$17.99 USD - $24.99 USD$17.99 - $24.99Aktualna cena $17.99 USD| /
CNHL 3300mAh 11.1V 3S 40C bateria Lipo z wtyczką XT60
9 reviewsPozostała tylko 3 jednostka(y)Szybkie sprawdzenie dopasowania Akumulator CNHL 3300mAh 11.1V 3S 40C LiPo z wtyczką XT60 to średniej wielkości akumulator 3S zapewniający użytkowni...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $24.99Cena oryginalna $24.99 - Cena oryginalna $24.99Cena oryginalna $24.99$17.99 USD - $24.99 USD$17.99 - $24.99Aktualna cena $17.99 USD| /Zaoszczędź do 28% Zaoszczędź % -
Cena oryginalna $559.00 - Cena oryginalna $559.00Cena oryginalna $559.00$559.00 USD$559.00 - $559.00Aktualna cena $559.00 USD| /
CNHL Super Tucano V1 1600mm samolot RC typu warbird PNP z chowanym podwoziem, klapami i światłami LED
58 reviewsBrak w magazynieCzęści zamienne i długoterminowe wsparcie Wiemy, że dla pilotów RC niezawodne wsparcie w zakresie części zamiennych jest ważnym elementem utr...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $559.00 - Cena oryginalna $559.00Cena oryginalna $559.00$559.00 USD$559.00 - $559.00Aktualna cena $559.00 USD| /Wyprzedane