İçeriği atla
Erken Fırsat, Erken Seçim!
Favorileriniz tükenmeden Black Friday fiyatlarından yararlanın! >
Erken Fırsat, Erken Seçim!
Favorileriniz tükenmeden Black Friday fiyatlarından yararlanın! >

ARRMA QUAKE 4S Aküler - 1/8 Monster Truck için 4S LiPo

 

Filtreler

  • Orijinal fiyat $63.99 - Orijinal fiyat $127.98
    Orijinal fiyat $63.99 - Orijinal fiyat $127.98
    Orijinal fiyat $63.99
    $39.99 USD - $127.98 USD
    $39.99 - $127.98
    Güncel fiyat $39.99 USD

    CNHL Yarış Serisi 6200mAh 14.8V 4S Lipo Pil 90C EC5 Fişli

    Stokta 10+ adet mevcut

    Hızlı Uyum Kontrolü EC5 Fişli CNHL Racing Series 6200mAh 14.8V 4S 90C LiPo Battery, 160.5mm uzunluğunu ve yaklaşık 601g ağırlığını taşıyabilecek bü...

    Tam detayları görüntüle
    Orijinal fiyat $63.99 - Orijinal fiyat $127.98
    Orijinal fiyat $63.99 - Orijinal fiyat $127.98
    Orijinal fiyat $63.99
    $39.99 USD - $127.98 USD
    $39.99 - $127.98
    Güncel fiyat $39.99 USD
    38% kadar tasarruf edin % tasarruf edin
  • Orijinal fiyat $88.99 - Orijinal fiyat $88.99
    Orijinal fiyat $88.99
    $88.99 USD
    $88.99 - $88.99
    Güncel fiyat $88.99 USD

    CNHL Yarış Serisi 8000mAh 14.8V 4S Lipo Pil 120C Sert Kasa EC5 Fiş ile

    Stokta 10+ adet mevcut

    Özellikler: Stok Numarası: HC8001204XEC5 Kapasite: 8000mAh Voltaj: 14.8V / 4-Hücre / 4S2P Deşarj Oranı: 120C Sürekli / 240C Patlama Şarj Oranı: M...

    Tam detayları görüntüle
    Orijinal fiyat $88.99 - Orijinal fiyat $88.99
    Orijinal fiyat $88.99
    $88.99 USD
    $88.99 - $88.99
    Güncel fiyat $88.99 USD
  • Orijinal fiyat $72.99 - Orijinal fiyat $72.99
    Orijinal fiyat $72.99
    $72.99 USD
    $72.99 - $72.99
    Güncel fiyat $72.99 USD

    EC5 Fişli CNHL Ultra-Thin Racing Series LiHV 6000mAh 15.2V 4S 120C LP Sert Kasalı LiPo Batarya

    Stokta 10+ adet mevcut

    Hızlı Uyum Kontrolü EC5 Fişli CNHL Ultra-Thin Racing Series LiHV 6000mAh 15.2V 4S 120C Hardcase LiPo Batarya; RC tekneleri, kamyonları, truggy mod...

    Tam detayları görüntüle
    Orijinal fiyat $72.99 - Orijinal fiyat $72.99
    Orijinal fiyat $72.99
    $72.99 USD
    $72.99 - $72.99
    Güncel fiyat $72.99 USD
  • Orijinal fiyat $53.99 - Orijinal fiyat $107.98
    Orijinal fiyat $53.99 - Orijinal fiyat $107.98
    Orijinal fiyat $53.99
    $36.99 USD - $107.98 USD
    $36.99 - $107.98
    Güncel fiyat $36.99 USD

    CNHL Yarış Serisi 5200mAh 14.8V 4S Lipo Pil 90C EC5 Fişli

    Stokta 10+ adet mevcut

    Hızlı Uyum Kontrolü EC5 Fişli CNHL Racing Series 5200mAh 14.8V 4S 90C LiPo Pil, 160 mm'lik uzun paket formatını ve yaklaşık 524 g ağırlığı taşıyabi...

    Tam detayları görüntüle
    Orijinal fiyat $53.99 - Orijinal fiyat $107.98
    Orijinal fiyat $53.99 - Orijinal fiyat $107.98
    Orijinal fiyat $53.99
    $36.99 USD - $107.98 USD
    $36.99 - $107.98
    Güncel fiyat $36.99 USD
    31% kadar tasarruf edin % tasarruf edin
  • Orijinal fiyat $55.99
    Orijinal fiyat $55.99 - Orijinal fiyat $55.99
    Orijinal fiyat $55.99
    $37.99 USD - $55.99 USD
    $37.99 - $55.99
    Güncel fiyat $37.99 USD

    CNHL Yarış Serisi 5600mAh 14.8V 4S2P 120C Sert Kasa 4S Lipo Pil EC5 Fişli

    Stokta 10+ adet mevcut

    Özellikler: Stok Numarası: HC5601204XEC5 Kapasite: 5600mAh Voltaj: 14.8V / 4-Hücre / 4S2P Deşarj Oranı: 120C Sürekli / 240C Patlama Şarj Oranı: Ma...

    Tam detayları görüntüle
    Orijinal fiyat $55.99
    Orijinal fiyat $55.99 - Orijinal fiyat $55.99
    Orijinal fiyat $55.99
    $37.99 USD - $55.99 USD
    $37.99 - $55.99
    Güncel fiyat $37.99 USD
    32% kadar tasarruf edin % tasarruf edin
  • Orijinal fiyat $95.99 - Orijinal fiyat $191.98
    Orijinal fiyat $95.99 - Orijinal fiyat $191.98
    Orijinal fiyat $95.99
    $69.99 USD - $191.98 USD
    $69.99 - $191.98
    Güncel fiyat $69.99 USD

    CNHL Yarış Serisi LIHV 8200mAh 15.2V 4S 120C HV Sert Kasa Lipo Pil EC5 Fişli RC Yarışı İçin

    Stokta 10+ adet mevcut

    Hızlı Uyumluluk Kontrolü EC5 Fişli CNHL Racing Series LiHV 8200mAh 15.2V 4S 120C Sert Kasa LiPo Akü, çalışma süresi, akım kapasitesi ve fiziksel a...

    Tam detayları görüntüle
    Orijinal fiyat $95.99 - Orijinal fiyat $191.98
    Orijinal fiyat $95.99 - Orijinal fiyat $191.98
    Orijinal fiyat $95.99
    $69.99 USD - $191.98 USD
    $69.99 - $191.98
    Güncel fiyat $69.99 USD
    27% kadar tasarruf edin % tasarruf edin
  • Orijinal fiyat $69.99
    Orijinal fiyat $69.99 - Orijinal fiyat $69.99
    Orijinal fiyat $69.99
    $45.99 USD - $69.99 USD
    $45.99 - $69.99
    Güncel fiyat $45.99 USD

    CNHL Yarış Serisi 6600mAh 14.8V 4S Lipo Pil 120C Sert Kasa EC5 Fişli

    Stokta 10+ adet mevcut

    Özellikler: Stok Numarası: HC6601204XEC5 Kapasite: 6600mAh Voltaj: 14.8V / 4 Hücre / 4S2P Deşarj Oranı: 120C Sürekli / 240C Ani Şarj Oranı: Maksi...

    Tam detayları görüntüle
    Orijinal fiyat $69.99
    Orijinal fiyat $69.99 - Orijinal fiyat $69.99
    Orijinal fiyat $69.99
    $45.99 USD - $69.99 USD
    $45.99 - $69.99
    Güncel fiyat $45.99 USD
    34% kadar tasarruf edin % tasarruf edin
  • Orijinal fiyat $54.99 - Orijinal fiyat $54.99
    Orijinal fiyat $54.99
    $54.99 USD
    $54.99 - $54.99
    Güncel fiyat $54.99 USD

    CNHL G+Plus 5000mAh 14.8V 4S Lipo Pil 70C EC5 Fişli

    Stokta 10+ adet mevcut

    Özellikler: Stok Numarası: 500704EC5 Kapasite: 5000mAh Voltaj: 14.8V / 4 Hücre / 4S1P Deşarj Oranı: 70C Sürekli / 140C Ani Şarj Oranı: Maksimum 5...

    Tam detayları görüntüle
    Orijinal fiyat $54.99 - Orijinal fiyat $54.99
    Orijinal fiyat $54.99
    $54.99 USD
    $54.99 - $54.99
    Güncel fiyat $54.99 USD
  • Orijinal fiyat $59.99 - Orijinal fiyat $59.99
    Orijinal fiyat $59.99
    $59.99 USD
    $59.99 - $59.99
    Güncel fiyat $59.99 USD

    CNHL G+Plus 5000mAh 14.8V 4S 100C Lipo Pili EC5 Fişli

    stokta yok

    Hızlı Uyumluluk Kontrolü CNHL G+Plus 5000mAh 14.8V 4S 100C LiPo Batarya, EC5 Fişli, güçlü atak, kararlı voltaj ve yönetilebilir batarya ağırlığı is...

    Tam detayları görüntüle
    Orijinal fiyat $59.99 - Orijinal fiyat $59.99
    Orijinal fiyat $59.99
    $59.99 USD
    $59.99 - $59.99
    Güncel fiyat $59.99 USD
    Tükendi
  • Orijinal fiyat $55.99 - Orijinal fiyat $55.99
    Orijinal fiyat $55.99
    $55.99 USD
    $55.99 - $55.99
    Güncel fiyat $55.99 USD

    CNHL Racing Serisi 5200mAh 14.8V 4S LiPo Pil 90C, QS8 Fişli

    Stokta 10+ adet mevcut

    Hızlı Uyumluluk Kontrolü QS8 Fişli CNHL Racing Series 5200mAh 14.8V 4S 90C LiPo Pil, QS8 konnektörlü RC hız denemesi araçları, modifiye yüksek per...

    Tam detayları görüntüle
    Orijinal fiyat $55.99 - Orijinal fiyat $55.99
    Orijinal fiyat $55.99
    $55.99 USD
    $55.99 - $55.99
    Güncel fiyat $55.99 USD

ARRMA QUAKE 4S Akü Uyumluluğu Rehberi

ARRMA QUAKE 4S DSC 4X4, ARRMA'nın Next Gen 4S platformuna gerçek bir canavar kamyon karakteri kazandırır. Yüksek ağırlık merkezli şasisi, üç diferansiyelli 4WD aktarma sistemi, büyük şevron lastikleri ve Spektrum Firma 3674 2300Kv fırçasız motoruyla bu 1/8 ölçekli kamyonet, tekere kalkışlar, atlayışlar ve agresif arazi kullanımı için tasarlanmıştır.

Yaklaşık 6.12kg ağırlığındaki bir kamyonette doğru aküyü seçmek özellikle önemlidir. Güçlü hızlanma, büyük dönen lastikler, engebeli arazi ve gaz talebindeki tekrarlanan değişimler; akü kapasitesi, akım iletimi ve güvenli montajın uygun bir bileşimini gerektirir.

Standart Spektrum Firma 150A Smart V2 ESC, standart 3S ve 4S LiPo akülerini destekler. Bu koleksiyonda, kamyonetin fabrika çıkışındaki tam güç yapılandırmasıyla eşleşen 4S LiPo akü seçeneklerine odaklanıyoruz.

RC Modeli ARRMA QUAKE 4S DSC 4X4 RTR
Araç Türü 1/8 Ölçekli 4WD Canavar Kamyonet
Motor Spektrum Firma 3674 2300Kv Fırçasız
ESC Spektrum Firma 150A Smart V2
Fabrika Akü Desteği 3S / 4S Standart LiPo
CNHL Koleksiyonunun Odağı 14.8V 4S LiPo Aküleri
Akü Yapılandırması Tek Akü Paketi
Maksimum Akü Boyutları 160 × 50 × 70mm
Araç Konnektörü IC5 (EC5 Ana Güç Konnektörüyle Uyumlu)
Fabrika Kasa Gereksinimi Sert Kasa LiPo

ARRMA QUAKE 4S için En İyi CNHL 4S LiPo Aküleri

Her RC sürücüsü aynı aküyü istemez. Bazıları kapasite ve ağırlık arasında kullanışlı bir dengeyi önceliklendirirken, diğerleri uzun süreli zorlu kullanım seansları için daha yüksek enerji rezervlerini tercih eder. Deneyimli hobiciler, özel kurulumlar için daha hafif akü paketlerini de değerlendirebilir.

QUAKE'in elektrik gereksinimlerine ve mevcut CNHL akü teknik özelliklerine göre, aşağıdaki üç seçenek farklı avantajlar sunar.

CNHL Aküsü Temel Avantaj En Uygun Olduğu Kullanım
6600mAh 4S 120C Sert Kasa Dengeli kapasite ve ağırlık Genel amaçlı zorlu kullanım
8000mAh 4S 120C Sert Kasa Daha yüksek enerji kapasitesi Daha uzun sürüş seansları
5200mAh 4S 90C Yumuşak Kasa Daha düşük akü ağırlığı Deneyimli özel kurulumlar

1. CNHL Racing 6600mAh 4S 120C — En İyi Genel Seçim

İlk tercihimiz EC5 konnektörlü CNHL Racing Series 6600mAh 14.8V 4S 120C Sert Kasa LiPo Akü.

6600mAh kapasitesi, tekrarlanan gaz patlamaları ve genel arazi sürüşü için önemli bir enerji rezervi sunar. İlan edilen 120C deşarj değeri, zorlu fırçasız uygulamalar için tasarlanmıştır; yaklaşık 608g ağırlığı ise onu öne çıkan aküler arasında dengeli bir seçenek haline getirir.

138 × 48 × 47mm nominal ölçüleriyle bu paket, QUAKE'in yayınlanmış batarya boyutu sınırı dahilindedir. Sert kasalı yapısı da ARRMA'nın fabrika bataryası gerekliliğiyle uyumludur.

Temel Özellikler: 14.8V | 6600mAh | 120C | 138 × 48 × 47mm | Yaklaşık 608g | EC5

2. CNHL Racing 8000mAh 4S 120C — Yüksek Kapasite İçin En İyi Seçim

Daha az batarya değişimi yapmayı tercih eden sürücüler için EC5'li CNHL Racing Series 8000mAh 14.8V 4S 120C Sert Kasalı LiPo Batarya özellikle caziptir.

6600mAh pakete kıyasla yaklaşık %21 daha fazla nominal kapasite sunarken listelenen ağırlığı yalnızca yaklaşık 24g daha fazladır. Bu da onu, özellikle çim, toprak ve açık arazi koşullarında uzun süreli sürüşlerde batarya kapasitesinin önemli olduğu büyük bir monster truck için ilgi çekici bir seçenek haline getirir.

Yayınlanan ölçüler yaklaşık 139 × 48 × 47mm'dir ve bu ölçüler QUAKE'in belirtilen bölme boyutları dahilinde kalır. Gerçek kullanım süresi sürüş koşullarına bağlıdır ve yalnızca kapasiteye göre belirlenemez.

Temel Özellikler: 14.8V | 8000mAh | 120C | 139 × 48 × 47mm | Yaklaşık 632g | EC5

3. CNHL Racing 5200mAh 4S 90C — Hafif Alternatif

EC5'li CNHL Racing Series 5200mAh 14.8V 4S 90C LiPo Batarya, daha düşük batarya ağırlığına önem veren ve uygun batarya korumasına veya özel montaj düzeneklerine zaten sahip olan deneyimli RC kullanıcıları için başka bir seçenek sunar.

Yaklaşık 524g ağırlığıyla öne çıkan iki sert kasalı paketten daha hafiftir. Standart 4S voltajı, stok güç sisteminin nominal voltajıyla eşleşir; ancak daha düşük kapasitesi, 6600mAh ve 8000mAh alternatiflerine kıyasla daha az nominal depolanmış enerji anlamına gelir.

Bu, nominal uzunluğu 160mm olan ve QUAKE'in yayınlanmış maksimum uzunluğuyla tam olarak eşleşen yumuşak kasalı bir bataryadır. Kablo yönlendirmesi ve bataryanın sabitlenmesi de dahil olmak üzere, uyumluluk boşluğu gerçek araç üzerinde doğrulanmalıdır. ARRMA, sert kasalı bataryalar belirtir; bu nedenle bu seçenek fabrika onaylı, doğrudan takılabilir bir öneri değildir.

Temel Özellikler: 14.8V | 5200mAh | 90C | 160 × 45 × 37mm | Yaklaşık 524g | EC5

Monster Truck Bash için Doğru 4S Batarya Nasıl Seçilir

QUAKE 4S, yalnızca başka bir alçak profilli 1/8 yarış platformu değildir. ARRMA bu modeli yükseltilmiş şasi, yüksek ağırlık merkezi, uzun hareket mesafeli süspansiyon, entegre tekere kalkma barı ve büyük canavar kamyon lastikleriyle tasarladı. Bu özellikler, batarya seçimini alçak gövdeli bir yarış buggy'si için paket seçmekten biraz farklı kılar.

Kapasite: Ağırlık ve Çalışma Süresi Arasında Doğru Dengeyi Bulun

Kapasite, karşılaştırılabilecek en yararlı özelliklerden biridir. 5200mAh bir batarya, 6600mAh veya 8000mAh paketten daha düşük nominal enerjiye sahiptir, ancak monte edildiğinde daha düşük ağırlık sunabilir. Daha büyük paketler genellikle daha uzun çalışma süresi potansiyeli sağlar; ancak gerçek sonuçlar araziye, gaz kullanımına, dişli oranına, sıcaklığa ve bataryanın durumuna göre değişir.

Genel eğlence amaçlı kullanım için başlangıç noktası olarak 6600mAh seçeneğini tercih ediyoruz. Daha uzun seanslar batarya ağırlığını en aza indirmekten daha önemliyse 8000mAh paket özellikle dikkate alınmalıdır. Düzenli olarak zıplama yapan sürücüler, batarya ağırlığının ve konumunun kamyonetin havadaki dengesini nasıl etkilediğini de değerlendirebilir.

Deşarj Değeri: Yük Altında Tutarlı Güç

Güçlü bir 4S fırçasız sistem, sert kalkışlar, hızlı hızlanma ve kalın çim gibi yüksek dirençli yüzeylerde sürüş sırasında önemli miktarda akım çekebilir. Aşırı voltaj düşüşü veya ısınma olmadan bu yükleri desteklemek için bataryanın yeterli deşarj kapasitesine sahip olması gerekir.

CNHL, 70C, 90C, 100C ve 120C modelleri dahil olmak üzere farklı beyan edilen C değerlerine sahip 4S paketler sunar. Daha yüksek bir değer, daha yüksek hedeflenen deşarj kapasitesine işaret edebilir, ancak tek başına bu sayı gerçek kullanımda daha iyi performansı garanti etmez. Hücrelerin durumu, iç direnç, konnektör kalitesi ve gerçek çalışma sıcaklıklarının tümü önemlidir.

QUAKE için amaç yalnızca en yüksek C değerine sahip paketi satın almak değildir. Yeterli çıkış gücü, kullanışlı kapasite, uygun boyutlar ve güvenli montaj sunan bir batarya seçmektir.

Batarya Ağırlığı ve Yüksek Ağırlık Merkeziyle Yol Tutuş

Dramatik gövde hareketleri, tekere kalkma ve zıplama için tasarlanmış bir kamyonette ağırlık dikkate alınmalıdır. Daha ağır bir batarya aracın toplam kütlesini artırırken bataryanın konumu da ağırlık merkezine ve dengeye katkıda bulunur.

Daha hafif bir batarya, kamyonetin yön değiştirme veya havada tepki verme hızını etkileyebilirken daha yüksek kapasiteli bir batarya, sık batarya değişimi ihtiyacını azaltabilir. Her iki yaklaşım da her durumda daha iyi değildir. En iyi seçim, daha kısa ve daha agresif sürüş seanslarını mı yoksa daha uzun süreli eğlence amaçlı kullanımı mı önceliklendirdiğinize bağlıdır.

ARRMA QUAKE 4S Batarya Boyutu, Kasa Tipi ve Konnektör

Batarya Boyutları: Maksimum 160 × 50 × 70mm

ARRMA, maksimum pil boyutunu 160 × 50 × 70mm olarak belirtir. QUAKE, çıkarılabilir ek parçalara ve mandallı bir sabitleme kayışına sahip geniş bir pil bölmesi sunar; bu da kullanıcıların kurulumu farklı uyumlu pil boyutlarına göre ayarlamasına yardımcı olur.

Yayımlanan ölçüler her zaman bir başlangıç noktası olarak değerlendirilmelidir. Pil üretim toleransları, kablo çıkış konumu, konnektör boşluğu ve son montaj yönü, pratikteki uyumu etkiler. Listelenen maksimum ölçüye tam olarak uyan bir paket, kabloları için yeterli alan bırakmayabilir.

Bu koleksiyondaki ürünleri karşılaştırırken özellikle daha uzun softcase pillere ve bölmenin genişlik sınırına yakın olan paketlere dikkat edin. Bir pili asla tepsiye zorla yerleştirmeyin ve sabitleme kayışının kasayı veya kabloları ezmesine izin vermeyin.

Hardcase ve Softcase: Deneyimli RC Sürücülerin Bilmesi Gerekenler

Hardcase ve softcase paketler aynı voltaj, kapasite ve deşarj özelliklerini paylaşabilir. Aralarındaki temel fark fiziksel yapıdır. Hardcase, aşınmaya ve bazı dış darbelere karşı ek koruma sağlayan sert bir dış kabuk ekler; bu da onu özellikle zorlu RC araç uygulamaları için kullanışlı kılar.

Deneyimli hobiciler, hücrelerin uygun şekilde desteklendiği, korunduğu ve sabitlendiği özel kurulumlarda bazen softcase piller kullanır. Ancak ARRMA QUAKE 4S, fabrika talimatlarına göre özellikle hardcase paketler gerektirir. Bunun dışındaki softcase kurulumları bu yönergelerin kapsamı dışındadır ve darbe koruması, boşluk ve pil sabitleme konularının bağımsız olarak değerlendirilmesini gerektirir.

Fabrika tarafından belirtilen pil gereksinimine uymak isteyenler için CNHL Hardcase LiPo Pillerimizi inceleyebilirsiniz.

EC5 ve IC5: Adaptöre İhtiyacınız Var mı?

QUAKE 4S, Spektrum IC5 güç konnektörüyle birlikte gelir. Geleneksel EC5 fişleri, IC5'in karşılık gelen ana pozitif ve negatif güç kontaklarıyla uyumludur; bu nedenle doğru yapılandırılmış bir CNHL EC5 paket normal pil gücü sağlayabilir.

Aradaki farklardan biri Spektrum Smart işlevselliğidir. Standart bir CNHL EC5 pilinde ek Smart pil veri bağlantısı bulunmaz. Geleneksel bağlantı üzerinden araca güç sağlayabilir; ancak Smart pil tanımlama ve pille ilgili diğer veri özellikleri sunulmaz.

Diğer konnektörlü seçenekleri EC5 Fişli CNHL 4S LiPo Pillerimiz arasında karşılaştırabilirsiniz.

QUAKE için standart 4S LiPo ile 4S LiHV karşılaştırması

CNHL, hem geleneksel 14,8 V 4S LiPo hem de 15,2 V 4S LiHV pilleri sunar. Her ikisi de seri bağlı dört hücre içerir, ancak maksimum şarj voltajları farklıdır.

Pil Kimyası Standart 4S LiPo / 4S LiHV
Nominal Voltaj 14,8 V / 15,2 V
Tam Şarj Voltajı 16,8 V / 17,4 V
Stok ESC Rehberi Standart 4S LiPo desteklenir; tam voltajlı LiHV onayı belirlenmemiştir

Basit ve fabrika standardında bir kurulum için geleneksel 14,8 V 4S LiPo pilleri öneririz. Deneyimli kullanıcılar, standart LiPo sınırı olan hücre başına 4,20 V'a şarj edilen bir LiHV paketini değerlendirebilir, ancak stok elektronik aksamın 17,4 V çalışma için onaylı olduğunu varsaymamalıdır. Paketin şarj gereksinimlerini doğrulayın ve gerektiğinde üreticiden onay alın.

ARRMA QUAKE 4S Pil SSS

ARRMA QUAKE 4S için en iyi pil hangisidir?

CNHL Racing 6600 mAh 14,8 V 4S 120C Sert Kasalı EC5, nominal kapasite, ağırlık, konnektör uyumluluğu ve belirtilen boyutlara dayanarak genel kullanım için tercih ettiğimiz seçenektir. Daha yüksek kapasite önceliğinizse 8000 mAh modeli değerlendirmeye değerdir.

QUAKE'te 8000 mAh 4S LiPo kullanabilir miyim?

CNHL Racing 8000 mAh 4S 120C Sert Kasalı EC5, standart 4S voltajı ve yaklaşık 139 × 48 × 47 mm olarak belirtilen boyutları temel alındığında uygun bir adaydır. Kullanmadan önce fiziksel montajı ve pilin güvenli şekilde sabitlenmesini doğrulayın.

ARRMA QUAKE 4S için maksimum pil boyutu nedir?

ARRMA, maksimum pil boyutunu 160 × 50 × 70 mm olarak belirtir. Paket seçerken üretim toleranslarını, kablo güzergâhını ve montaj boşluğunu göz önünde bulundurun.

QUAKE 4S için bir pil mi, iki pil mi gerekir?

Tek bir 3S veya 4S tahrik pili kullanır. Bu koleksiyon, araç başına iki pilin seri bağlandığı bir yapı yerine tek bir 4S pile odaklanır.

Stok IC5 konnektörüyle EC5 pil kullanabilir miyim?

Evet, EC5 ve IC5, standart ana güç kontaklarında uyumludur. Standart bir EC5 pil, Spektrum Smart pil veri özelliklerini sunmaz.

ARRMA QUAKE 4S için sert kasalı pil gerekir mi?

ARRMA bu araç için sert kasalı pilleri belirtir. Yumuşak kasalı paketler doğru elektriksel özelliklere sahip olabilir, ancak bu model için fabrika onaylı değildir. Özel kullanımda fiziksel koruma ve güvenli montaj ayrıca değerlendirilmelidir.

Daha yüksek C değerli bir LiPo, QUAKE'ü daha hızlı yapar mı?

Otomatik olarak değil. C değeri, ilan edilen deşarj kapasitesini belirtir. Gerçek hızlanma ve hız; motor yüküne, dişli oranına, voltaj davranışına, çekişe, ESC performansına ve diğer faktörlere bağlıdır.

6600 mAh veya 8000 mAh pil ne kadar dayanır?

Çalışma süresi; gaz kullanımı, arazi, dişli oranı, ortam sıcaklığı ve akünün durumuna bağlıdır. 8000mAh paket, 6600mAh pakete göre yaklaşık %21 daha yüksek nominal kapasiteye sahiptir, ancak bu, çalışma süresinde garantili bir artış anlamına gelmez.

ARRMA QUAKE 4S, 6S akü kullanabilir mi?

Standart elektronik aksamla kullanılamaz. Fabrika ESC'si 3S-4S LiPo için derecelendirilmiştir. 6S kullanımı, ayrı olarak tasarlanmış bir güç sistemi dönüşümü gerektirir ve orijinal araç özelliklerinin parçası değildir.

4S akü için hangi şarj cihazına ihtiyacım var?

Seçilen akü kimyası ve 4S hücre sayısıyla uyumlu bir dengeleyici şarj cihazı kullanın. Standart 4S LiPo aküler toplamda 16,8 V'un veya hücre başına 4,20 V'un üzerinde şarj edilmemelidir. Şarj oranı, gözetim, soğutma ve depolama için akü üreticisinin talimatlarını izleyin.

ARRMA QUAKE 4S'e CNHL ile Güç Katın

Arazi atlayışlarına, bahçede tek teker sürüşlerine veya düzenli hafta sonu sürüşlerine hazırlanıyor olsanız da doğru akü, QUAKE'in 4S fırçasız platformundan en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olur. Paketi önceliklerinize göre seçin: dengeli kapasite, daha yüksek enerji rezervi, daha düşük ağırlık veya belirli bir kurulum gereksinimi.

CNHL Racing 6600mAh 4S 120C ile başlayın, ek nominal kapasite için 8000mAh 4S 120C modelini değerlendirin veya bu koleksiyondaki diğer CNHL 4S seçeneklerini keşfedin.

Ayrıca CNHL RC Araç Akülerimize göz atabilir, ek 4S Hardcase RC Araç LiPo Akülerini karşılaştırabilir veya LiPo Akü Şarj Cihazları koleksiyonumuzdan uyumlu bir dengeleyici şarj cihazı bulabilirsiniz.

Akü boyutları ve değerleri, yayımlanmış ürün özelliklerine dayanmaktadır. Gerçek uyumluluk, elektriksel uyumluluk ve güvenli kurulum, ilgili araç ve akü için doğrulanmalıdır. Softcase ve tam voltajlı LiHV kullanımı, standart QUAKE 4S için fabrika tarafından onaylanmış yapılandırmalar değildir.

TOP