CNHL’ye Özel Fırsatlar
CNHL indirimli RC bataryalarını keşfedin ve bir sonraki uçuşunuz veya yarışınız için doğru gücü bulun.
Ayrıca, seçili bataryalara USD$89 veya daha fazla harcadığınızda USD$10 İNDİRİM kazanın. İndirim sepetinize otomatik olarak uygulanacaktır.
Üstelik dahası da var! Kavan RC Uçaklarına özel indirimli fiyatlarla göz atın.
Batarya Fırsatı$89 Harca, $10 Tasarruf Et RC Uçaklarında Özel Teklifler
Filtreler
-
Orijinal fiyat $47.98 - Orijinal fiyat $49.98Orijinal fiyat $47.98 - Orijinal fiyat $49.98Orijinal fiyat $47.98$31.98 USD - $49.98 USD$31.98 - $49.98Güncel fiyat $31.98 USD| /
[Combo] 2 Paket CNHL Siyah Seri 1100mAh 22.2V 6S Lipo Pil XT60 Fişli
68 reviewsStokta 10+ adet mevcutÖzellikler: Stok Numarası: 1101006BK Kapasite: 1100mAh Voltaj: 22.2V / 6-Hücre / 6S1P Deşarj Oranı: 100C Sürekli / 200C Ani Şarj Oranı: Maksimum 5...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $47.98 - Orijinal fiyat $49.98Orijinal fiyat $47.98 - Orijinal fiyat $49.98Orijinal fiyat $47.98$31.98 USD - $49.98 USD$31.98 - $49.98Güncel fiyat $31.98 USD| /33% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $25.98 - Orijinal fiyat $39.98Orijinal fiyat $25.98 - Orijinal fiyat $39.98Orijinal fiyat $25.98$19.98 USD - $39.98 USD$19.98 - $39.98Güncel fiyat $19.98 USD| /
2 Paket CNHL Siyah Seri 2200mAh 3S 11.1V 40C Lipo Pil XT60 Fişli
48 reviewsStokta 10+ adet mevcutHızlı Uyumluluk Kontrolü XT60 Fişli 2'li CNHL Black Series 2200mAh 3S 11.1V 40C LiPo Akü, güvenilir 3S gücü ve sahada daha fazla uçuş isteyen RC pi...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $25.98 - Orijinal fiyat $39.98Orijinal fiyat $25.98 - Orijinal fiyat $39.98Orijinal fiyat $25.98$19.98 USD - $39.98 USD$19.98 - $39.98Güncel fiyat $19.98 USD| /23% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $29.98Orijinal fiyat $29.98 - Orijinal fiyat $29.98Orijinal fiyat $29.98$21.98 USD - $29.98 USD$21.98 - $29.98Güncel fiyat $21.98 USD| /
[Combo] XT30'lu 2'li CNHL MiniStar 850mAh 14.8V 4S 70C LiPo Batarya
27 reviewsSadece 5 birim kaldıHızlı Uyum Kontrolü [Combo] XT30U Fişli 2 Adet CNHL MiniStar 850mAh 14.8V 4S 70C LiPo Batarya; 2,5 inç cinewhoop'lar, küçük freestyle drone'lar ve ...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $29.98Orijinal fiyat $29.98 - Orijinal fiyat $29.98Orijinal fiyat $29.98$21.98 USD - $29.98 USD$21.98 - $29.98Güncel fiyat $21.98 USD| /27% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $64.99 - Orijinal fiyat $129.98Orijinal fiyat $64.99 - Orijinal fiyat $129.98Orijinal fiyat $64.99$56.99 USD - $129.98 USD$56.99 - $129.98Güncel fiyat $56.99 USD| /
CNHL Siyah Seri 5000mAh 22.2V 6S 65C Lipo Pil EC5 Fişli
45 reviewsStokta 10+ adet mevcutÖzellikler: Stok Numarası: 500656BKEC5 Kapasite: 5000mAh Voltaj: 22.2V / 6-Hücre / 6S1P Deşarj Oranı: 65C Sürekli / 130C Ani Şarj Oranı: Maksim...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $64.99 - Orijinal fiyat $129.98Orijinal fiyat $64.99 - Orijinal fiyat $129.98Orijinal fiyat $64.99$56.99 USD - $129.98 USD$56.99 - $129.98Güncel fiyat $56.99 USD| /12% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $23.98Orijinal fiyat $23.98 - Orijinal fiyat $23.98Orijinal fiyat $23.98$19.98 USD - $23.98 USD$19.98 - $23.98Güncel fiyat $19.98 USD| /
[Combo] CineWhoop için XT30'lu 2'li CNHL MiniStar 650mAh 14.8V 4S 70C LiPo Batarya
58 reviewsStokta 10+ adet mevcutÖzellikler: Stok Numarası: 65704G Kapasite: 650mAh Voltaj: 14.8V /4-Hücre / 4S1P Deşarj Oranı: 70C Sürekli / 140C Patlama Şarj Oranı: Maksimum 5C ...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $23.98Orijinal fiyat $23.98 - Orijinal fiyat $23.98Orijinal fiyat $23.98$19.98 USD - $23.98 USD$19.98 - $23.98Güncel fiyat $19.98 USD| /17% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $33.99 - Orijinal fiyat $67.98Orijinal fiyat $33.99$33.99 USD - $67.98 USD$33.99 - $67.98Güncel fiyat $33.99 USD| /
CNHL MiniStar 1800mAh 22.2V 6S 120C(max 240C) XT60 Fişli Lipo Pil
30 reviewsStokta 10+ adet mevcutÖzellikler Stok Numarası: 1801206G Kapasite: 1800mAh Voltaj: 22.2V / 6 Hücre / 6S1P Deşarj Oranı: 120C Sürekli / 240C Ani Şarj Oranı: Maksimum 5C ...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $33.99 - Orijinal fiyat $67.98Orijinal fiyat $33.99$33.99 USD - $67.98 USD$33.99 - $67.98Güncel fiyat $33.99 USD| / -
Orijinal fiyat $25.98 - Orijinal fiyat $29.99Orijinal fiyat $25.98 - Orijinal fiyat $29.99Orijinal fiyat $25.98$18.98 USD - $29.99 USD$18.98 - $29.99Güncel fiyat $18.98 USD| /
CineWhoop için XT30'lu 2'li CNHL MiniStar 850mAh 11.1V 3S 70C LiPo Batarya
24 reviewsStokta 10+ adet mevcutÖzellikler: Stok Numarası: 85703G3 Kapasite: 850mAh Voltaj: 11.1V / 3 Hücre / 3S1P Deşarj Oranı: 70C Sürekli / 140C Ani Şarj Oranı: Maksimum 5C Bo...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $25.98 - Orijinal fiyat $29.99Orijinal fiyat $25.98 - Orijinal fiyat $29.99Orijinal fiyat $25.98$18.98 USD - $29.99 USD$18.98 - $29.99Güncel fiyat $18.98 USD| /27% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $21.99 - Orijinal fiyat $43.98Orijinal fiyat $21.99 - Orijinal fiyat $43.98Orijinal fiyat $21.99$18.99 USD - $43.98 USD$18.99 - $43.98Güncel fiyat $18.99 USD| /
CNHL MiniStar 1300mAh 22.2V 6S 120C XT60 Fişli Lipo Pil
28 reviewsStokta 10+ adet mevcutTeknik özellikler: Stok Numarası: 1301206 Kapasite: 1300mAh Voltaj: 22.2V / 6 Hücre / 6S1P Deşarj Oranı: Sürekli 120C / Anlık 240C Şarj Oranı: Mak...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $21.99 - Orijinal fiyat $43.98Orijinal fiyat $21.99 - Orijinal fiyat $43.98Orijinal fiyat $21.99$18.99 USD - $43.98 USD$18.99 - $43.98Güncel fiyat $18.99 USD| /14% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $9.49 - Orijinal fiyat $18.98Orijinal fiyat $9.49 - Orijinal fiyat $18.98Orijinal fiyat $9.49$6.49 USD - $18.98 USD$6.49 - $18.98Güncel fiyat $6.49 USD| /
CNHL 2200mAh 7.4V 2S 30C Lipo Pil T/Dean Fişli
20 reviewsStokta 10+ adet mevcutÖzellikler: Stok Numarası: 220302 Kapasite: 2200mAh Voltaj: 7.4V / 2 Hücre / 2S1P Deşarj Oranı: 30C Sürekli / 60C Ani Şarj Oranı: Maksimum 5C Boy...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $9.49 - Orijinal fiyat $18.98Orijinal fiyat $9.49 - Orijinal fiyat $18.98Orijinal fiyat $9.49$6.49 USD - $18.98 USD$6.49 - $18.98Güncel fiyat $6.49 USD| /32% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $43.98Orijinal fiyat $43.98 - Orijinal fiyat $43.98Orijinal fiyat $43.98$33.98 USD - $43.98 USD$33.98 - $43.98Güncel fiyat $33.98 USD| /
[Combo] 2 Paket CNHL MiniStar 1500mAh 14.8V 4S Lipo Pil 120C XT60 Fişli
122 reviewsStokta 10+ adet mevcutÖzellikler: Stok Numarası: 1501204 Kapasite: 1500mAh Voltaj: 14.8V / 4 Hücre / 4S1P Deşarj Oranı: 120C Sürekli / 240C Anlık Şarj Oranı: Maks. 5C B...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $43.98Orijinal fiyat $43.98 - Orijinal fiyat $43.98Orijinal fiyat $43.98$33.98 USD - $43.98 USD$33.98 - $43.98Güncel fiyat $33.98 USD| /23% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $15.18 - Orijinal fiyat $18.99Orijinal fiyat $15.18 - Orijinal fiyat $18.99Orijinal fiyat $15.18$10.98 USD - $18.99 USD$10.98 - $18.99Güncel fiyat $10.98 USD| /
BETAFPV Pavo20 Pro için XT30 konnektörlü 2 Adet CNHL MiniStar 450mAh 11.1V 3S 70C LiPo Pil
45 reviewsStokta 10+ adet mevcutÖzellikler: Stok Numarası: 45703G Kapasite: 450mAh Voltaj: 11.1V / 3 Hücre / 3S1P Deşarj Oranı: 70C Sürekli / 140C Ani Şarj Oranı: Maksimum 5C Boy...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $15.18 - Orijinal fiyat $18.99Orijinal fiyat $15.18 - Orijinal fiyat $18.99Orijinal fiyat $15.18$10.98 USD - $18.99 USD$10.98 - $18.99Güncel fiyat $10.98 USD| /28% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $95.99 - Orijinal fiyat $191.98Orijinal fiyat $95.99 - Orijinal fiyat $191.98Orijinal fiyat $95.99$85.99 USD - $191.98 USD$85.99 - $191.98Güncel fiyat $85.99 USD| /
CNHL Yarış Serisi LIHV 8200mAh 15.2V 4S 120C HV Sert Kasa Lipo Pil EC5 Fişli RC Yarışı İçin
24 reviewsStokta 10+ adet mevcutHızlı Uyumluluk Kontrolü EC5 Fişli CNHL Racing Series LiHV 8200mAh 15.2V 4S 120C Sert Kasa LiPo Akü, çalışma süresi, akım kapasitesi ve fiziksel a...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $95.99 - Orijinal fiyat $191.98Orijinal fiyat $95.99 - Orijinal fiyat $191.98Orijinal fiyat $95.99$85.99 USD - $191.98 USD$85.99 - $191.98Güncel fiyat $85.99 USD| /10% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $36.99 - Orijinal fiyat $36.99Orijinal fiyat $36.99$36.99 USD$36.99 - $36.99Güncel fiyat $36.99 USD| /
CNHL G+Plus 3000mAh 14.8V 4S 70C XT90 Fişli Lipo Pil
28 reviewsSadece 3 birim kaldıÖzellikler: Stok Numarası: 300704 Kapasite: 3000mAh Voltaj: 14.8V / 4 Hücre / 4S1P Deşarj Oranı: 70C Sürekli / 140C Ani Şarj Oranı: Maksimum 5C B...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $36.99 - Orijinal fiyat $36.99Orijinal fiyat $36.99$36.99 USD$36.99 - $36.99Güncel fiyat $36.99 USD| / -
Orijinal fiyat $63.99 - Orijinal fiyat $127.98Orijinal fiyat $63.99 - Orijinal fiyat $127.98Orijinal fiyat $63.99$45.99 USD - $127.98 USD$45.99 - $127.98Güncel fiyat $45.99 USD| /
CNHL Yarış Serisi 6200mAh 14.8V 4S Lipo Pil 90C EC5 Fişli
27 reviewsStokta 10+ adet mevcutHızlı Uyum Kontrolü EC5 Fişli CNHL Racing Series 6200mAh 14.8V 4S 90C LiPo Battery, 160.5mm uzunluğunu ve yaklaşık 601g ağırlığını taşıyabilecek bü...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $63.99 - Orijinal fiyat $127.98Orijinal fiyat $63.99 - Orijinal fiyat $127.98Orijinal fiyat $63.99$45.99 USD - $127.98 USD$45.99 - $127.98Güncel fiyat $45.99 USD| /28% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $17.97 - Orijinal fiyat $35.94Orijinal fiyat $17.97 - Orijinal fiyat $35.94Orijinal fiyat $17.97$11.99 USD - $35.94 USD$11.99 - $35.94Güncel fiyat $11.99 USD| /
CNHL LiHV MiniStar HV 450mAh 7.6V 2S 70C XT30'lu LiPo Pil
25 reviewsStokta 10+ adet mevcutHızlı Uyum Kontrolü XT30U konektörlü CNHL MiniStar HV 450mAh 7.6V 2S 70C LiHV Battery seti, düşük pil ağırlığının ve hassas kullanımın öncelikli ol...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $17.97 - Orijinal fiyat $35.94Orijinal fiyat $17.97 - Orijinal fiyat $35.94Orijinal fiyat $17.97$11.99 USD - $35.94 USD$11.99 - $35.94Güncel fiyat $11.99 USD| /33% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $59.98 - Orijinal fiyat $59.98Orijinal fiyat $59.98$59.98 USD$59.98 - $59.98Güncel fiyat $59.98 USD| /
[Combo] 2 Paket CNHL Racing Serisi 4900mAh 7.4V 2S2P 120C Sert Kasa 2S Shorty Lipo Pil T/Dean Fişli
23 reviewsSadece 1 birim kaldıÖzellikler: Stok Numarası: HC4901202X Kapasite: 4900mAh Voltaj: 7.4V / 2 Hücre / 2S2P Deşarj Oranı: 120C Sürekli / 240C Ani Şarj Oranı: Maksimum 5...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $59.98 - Orijinal fiyat $59.98Orijinal fiyat $59.98$59.98 USD$59.98 - $59.98Güncel fiyat $59.98 USD| / -
Orijinal fiyat $29.99 - Orijinal fiyat $59.98Orijinal fiyat $29.99 - Orijinal fiyat $59.98Orijinal fiyat $29.99$23.99 USD - $59.98 USD$23.99 - $59.98Güncel fiyat $23.99 USD| /
CNHL MiniStar 1500mAh 22.2V 6S Lipo Pil 120C XT60 Fişli
20 reviewsStokta 10+ adet mevcut1500mAh 6s 120c Stok Numarası: 1501206 Kapasite: 1500mAh Voltaj: 22.2V / 6 Hücre / 6S1P Deşarj Oranı: 120C sürekli / 240C ani Şarj Oranı: Maks. 5C...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $29.99 - Orijinal fiyat $59.98Orijinal fiyat $29.99 - Orijinal fiyat $59.98Orijinal fiyat $29.99$23.99 USD - $59.98 USD$23.99 - $59.98Güncel fiyat $23.99 USD| /20% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $29.98 - Orijinal fiyat $29.98Orijinal fiyat $29.98$29.98 USD$29.98 - $29.98Güncel fiyat $29.98 USD| /
[Combo] 2 Paket CNHL MiniStar 850mAh 14.8V 4S 70C Lipo Pil XT60 Fişli
39 reviewsSadece 1 birim kaldıHızlı Uyumluluk Kontrolü [Combo] 2 Packs CNHL MiniStar 850mAh 14.8V 4S 70C LiPo Battery with XT60 Plug, küçük ve hafif bir pakette güçlü 4S itişine...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $29.98 - Orijinal fiyat $29.98Orijinal fiyat $29.98$29.98 USD$29.98 - $29.98Güncel fiyat $29.98 USD| / -
Orijinal fiyat $95.98 - Orijinal fiyat $95.98Orijinal fiyat $95.98$95.98 USD$95.98 - $95.98Güncel fiyat $95.98 USD| /
[Combo] 2 Paket CNHL G+Plus 3000mAh 22.2V 6S 70C Lipo Pil XT90 Fiş ile
27 reviewsStokta 10+ adet mevcutHızlı Uyum Kontrolü XT90 Fişli 2 Paket CNHL G+Plus 3000mAh 22.2V 6S 70C LiPo Pil seti; nispeten kompakt 3000mAh pil ve XT90 bağlantısından yararlan...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $95.98 - Orijinal fiyat $95.98Orijinal fiyat $95.98$95.98 USD$95.98 - $95.98Güncel fiyat $95.98 USD| / -
Orijinal fiyat $12.99 - Orijinal fiyat $25.98Orijinal fiyat $12.99 - Orijinal fiyat $25.98Orijinal fiyat $12.99$8.99 USD - $25.98 USD$8.99 - $25.98Güncel fiyat $8.99 USD| /
PH2.0'lı CNHL MiniStar HV 450mAh 3.8V 1S 70C LiPo Pil
18 reviewsStokta 10+ adet mevcutTeknik özellikler: Stok Numarası: HV45701 Box 4 Kapasite: 450mAh Voltaj: 3.8V / 1 Hücre / 1S1P Deşarj Oranı: 70C Sürekli / 140C Anlık Şarj Oranı...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $12.99 - Orijinal fiyat $25.98Orijinal fiyat $12.99 - Orijinal fiyat $25.98Orijinal fiyat $12.99$8.99 USD - $25.98 USD$8.99 - $25.98Güncel fiyat $8.99 USD| /31% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $19.98 - Orijinal fiyat $19.98Orijinal fiyat $19.98$19.98 USD$19.98 - $19.98Güncel fiyat $19.98 USD| /
[Combo] 2 Paket CNHL MiniStar 650mAh 11.1V 3S 70C XT30'lu LiPo Pil
40 reviewsStokta 10+ adet mevcutÖzellikler: Stok Numarası: 65703G Kapasite: 650mAh Voltaj: 11.1V /3 Hücre / 3S1P Deşarj Oranı: 70C Sürekli / 140C Ani Şarj Oranı: Maksimum 5C Boyu...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $19.98 - Orijinal fiyat $19.98Orijinal fiyat $19.98$19.98 USD$19.98 - $19.98Güncel fiyat $19.98 USD| / -
Orijinal fiyat $23.99 - Orijinal fiyat $47.98Orijinal fiyat $23.99 - Orijinal fiyat $47.98Orijinal fiyat $23.99$17.99 USD - $47.98 USD$17.99 - $47.98Güncel fiyat $17.99 USD| /
CNHL MiniStar 1800mAh 14.8V 4S Lipo Pil 120C(max 240C) XT60 Fişli
30 reviewsStokta 10+ adet mevcutHızlı Uyum Kontrolü XT60 Fişli CNHL MiniStar 1800 mAh 14,8 V 4S 120C LiPo Akü, daha büyük 2200–3000 mAh bir paketin boyutunu ve ağırlığını taşımada...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $23.99 - Orijinal fiyat $47.98Orijinal fiyat $23.99 - Orijinal fiyat $47.98Orijinal fiyat $23.99$17.99 USD - $47.98 USD$17.99 - $47.98Güncel fiyat $17.99 USD| /25% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $45.99Orijinal fiyat $45.99 - Orijinal fiyat $45.99Orijinal fiyat $45.99$31.99 USD - $45.99 USD$31.99 - $45.99Güncel fiyat $31.99 USD| /
CNHL Racing Serisi 5600mAh 11.1V 3S 120C Sert Kasa Lipo Pil EC5 Fişli
21 reviewsStokta 10+ adet mevcutHızlı Uyum Kontrolü CNHL Racing Series 5600 mAh 11,1 V 3S 120C Sert Kasa EC5 Fişli LiPo Batarya, daha güçlü hızlanma, yük altında kararlı voltaj ve...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $45.99Orijinal fiyat $45.99 - Orijinal fiyat $45.99Orijinal fiyat $45.99$31.99 USD - $45.99 USD$31.99 - $45.99Güncel fiyat $31.99 USD| /30% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $41.99Orijinal fiyat $41.99 - Orijinal fiyat $41.99Orijinal fiyat $41.99$33.49 USD - $41.99 USD$33.49 - $41.99Güncel fiyat $33.49 USD| /
CNHL G+Plus 4000mAh 14.8V 4S 70C XT90 Fişli Lipo Pil
21 reviewsSadece 3 birim kaldıÖzellikler: Stok Numarası: 400704 Kapasite: 4000mAh Voltaj: 14.8V 4-Hücre / 4S1P Deşarj Oranı: 70C Sürekli / 140C Patlama Şarj Oranı: Maksimum 5C...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $41.99Orijinal fiyat $41.99 - Orijinal fiyat $41.99Orijinal fiyat $41.99$33.49 USD - $41.99 USD$33.49 - $41.99Güncel fiyat $33.49 USD| /20% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $47.99Orijinal fiyat $47.99 - Orijinal fiyat $47.99Orijinal fiyat $47.99$33.49 USD - $47.99 USD$33.49 - $47.99Güncel fiyat $33.49 USD| /
CNHL Yarış Serisi LiHV 8200mAh 7.6V 2S 120C HV Sert Kasa Lipo Pil EC5 Fişli RC Yarışı için
10 reviewsSadece 8 birim kaldıÖzellikler: Stok Numarası: HC8201202HV Kapasite: 8200mAh Voltaj: 7.6V / 2-Hücre / 2S2P Deşarj Oranı: 120C Sürekli / 240C Patlama Şarj Oranı: Maks...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $47.99Orijinal fiyat $47.99 - Orijinal fiyat $47.99Orijinal fiyat $47.99$33.49 USD - $47.99 USD$33.49 - $47.99Güncel fiyat $33.49 USD| /30% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $38.99Orijinal fiyat $38.99 - Orijinal fiyat $38.99Orijinal fiyat $38.99$29.99 USD - $38.99 USD$29.99 - $38.99Güncel fiyat $29.99 USD| /
CNHL Yarış Serisi LiHV 6000mAh 7.6V 2S 120C HV Sert Kılıf Lipo Pil EC5 Fişli RC Yarış için
10 reviewsSadece 6 birim kaldıHızlı Uyum Kontrolü CNHL Racing Series LiHV 6000mAh 7.6V 2S 120C HV Sert Kutu LiPo Batarya EC5 Fişli, tam 3S gücüne geçmeden daha güçlü 2S vurgu, ...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $38.99Orijinal fiyat $38.99 - Orijinal fiyat $38.99Orijinal fiyat $38.99$29.99 USD - $38.99 USD$29.99 - $38.99Güncel fiyat $29.99 USD| /23% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $51.99Orijinal fiyat $51.99 - Orijinal fiyat $51.99Orijinal fiyat $51.99$39.99 USD - $51.99 USD$39.99 - $51.99Güncel fiyat $39.99 USD| /
CNHL Yarış Serisi LiHV 6000mAh 11.4V 3S 120C HV Sert Kılıf Lipo Pil EC5 Fişli
24 reviewsStokta 10+ adet mevcutÖzellikler: Stok Numarası: HC6001203HV Kapasite: 6000mAh Voltaj: 11.4V / 3-Hücre / 3S1P Deşarj Oranı: 120C Sürekli / 240C Patlama Şarj Oranı: Maks...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $51.99Orijinal fiyat $51.99 - Orijinal fiyat $51.99Orijinal fiyat $51.99$39.99 USD - $51.99 USD$39.99 - $51.99Güncel fiyat $39.99 USD| /23% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $91.98Orijinal fiyat $91.98 - Orijinal fiyat $91.98Orijinal fiyat $91.98$63.98 USD - $91.98 USD$63.98 - $91.98Güncel fiyat $63.98 USD| /
[Combo] 2 Paket CNHL Racing Serisi 8000mAh 7.4V 2S 120C Sert Kasa Lipo Pil T/Dean Fişli
24 reviewsStokta 10+ adet mevcutHızlı Uyum Kontrolü [Combo] 2 Adet CNHL Racing Series 8000mAh 7.4V 2S 120C Sert Kasa LiPo Batarya T/Dean Fişli, daha uzun çalışma süresi, güçlü 2S ...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $91.98Orijinal fiyat $91.98 - Orijinal fiyat $91.98Orijinal fiyat $91.98$63.98 USD - $91.98 USD$63.98 - $91.98Güncel fiyat $63.98 USD| /30% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $38.99Orijinal fiyat $38.99 - Orijinal fiyat $38.99Orijinal fiyat $38.99$29.99 USD - $38.99 USD$29.99 - $38.99Güncel fiyat $29.99 USD| /
CNHL Siyah Seri 2000mAh 22.2V 6S 100C Lipo Pil XT60 Fişli
9 reviewsStokta 10+ adet mevcutÖzellikler: Stock Number: 2001006BK Kapasite: 2000mAh Voltaj: 22.2V / 6-Hücre / 6S1P Deşarj Oranı: Sürekli 100C / Ani 200C Şarj Oranı: Maksimum 5C...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $38.99Orijinal fiyat $38.99 - Orijinal fiyat $38.99Orijinal fiyat $38.99$29.99 USD - $38.99 USD$29.99 - $38.99Güncel fiyat $29.99 USD| /23% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $71.99Orijinal fiyat $71.99 - Orijinal fiyat $71.99Orijinal fiyat $71.99$49.99 USD - $71.99 USD$49.99 - $71.99Güncel fiyat $49.99 USD| /
CNHL Yarış Serisi LiHV 8200mAh 11.4V 3S 120C HV Sert Kasa Lipo Pil EC5 Fişli
20 reviewsStokta 10+ adet mevcutÖzellikler: Stok Numarası: HC8201203HV Kapasite: 8200mAh Voltaj: 11.4V / 3-Hücre / 3S2P Deşarj Oranı: 120C Sürekli / 240C Patlama Şarj Oranı: Mak...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $71.99Orijinal fiyat $71.99 - Orijinal fiyat $71.99Orijinal fiyat $71.99$49.99 USD - $71.99 USD$49.99 - $71.99Güncel fiyat $49.99 USD| /31% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $19.98Orijinal fiyat $19.98 - Orijinal fiyat $19.98Orijinal fiyat $19.98$14.98 USD - $19.98 USD$14.98 - $19.98Güncel fiyat $14.98 USD| /
[Combo] 2 Paket CNHL MiniStar 450mAh 14.8V 4S 70C XT30'lu LiPo Pil
25 reviewsStokta 10+ adet mevcutTeknik Özellikler: Stok Numarası: 45704G Kapasite: 450mAh Voltaj: 14.8V / 4-Hücre / 4S1P Deşarj Oranı: 70C Sürekli / 140C Ani Şarj Oranı: Maks 5C ...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $19.98Orijinal fiyat $19.98 - Orijinal fiyat $19.98Orijinal fiyat $19.98$14.98 USD - $19.98 USD$14.98 - $19.98Güncel fiyat $14.98 USD| /25% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $24.99 - Orijinal fiyat $24.99Orijinal fiyat $24.99$24.99 USD$24.99 - $24.99Güncel fiyat $24.99 USD| /
CNHL G+Plus 3000mAh 11.1V 3S Lipo Pil 70C XT90 Fişli
15 reviewsSadece 1 birim kaldıÖzellikler: Stok Numarası: 300703 Kapasite: 3000mAh Voltaj: 1Deşarj Oranı Deşarj Oranı: 70C Sürekli / 140C Ani Şarj Oranı: Maks 5C Boyut(1-5mm fa...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $24.99 - Orijinal fiyat $24.99Orijinal fiyat $24.99$24.99 USD$24.99 - $24.99Güncel fiyat $24.99 USD| / -
Orijinal fiyat $5.99 - Orijinal fiyat $11.98Orijinal fiyat $5.99 - Orijinal fiyat $11.98Orijinal fiyat $5.99$3.69 USD - $11.98 USD$3.69 - $11.98Güncel fiyat $3.69 USD| /
CNHL MiniStar 450mAh 7.4V 2S 70C XT30'lu LiPo Pil
31 reviewsStokta 10+ adet mevcutHızlı Uyum Kontrolü CNHL MiniStar 450mAh 7.4V 2S 70C LiPo Battery with XT30U, düşük kurulu kütlenin ve tepkisel kullanımın öncelikli olduğu mikro E...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $5.99 - Orijinal fiyat $11.98Orijinal fiyat $5.99 - Orijinal fiyat $11.98Orijinal fiyat $5.99$3.69 USD - $11.98 USD$3.69 - $11.98Güncel fiyat $3.69 USD| /38% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $12.99 - Orijinal fiyat $25.98Orijinal fiyat $12.99 - Orijinal fiyat $25.98Orijinal fiyat $12.99$10.19 USD - $25.98 USD$10.19 - $25.98Güncel fiyat $10.19 USD| /
Cinewhoop için XT30'lu CNHL Speedy Pizza Serisi 600mAh 14.8V 4S 120C LiPo Batarya
8 reviewsStokta 10+ adet mevcutÖzellikler: Stok Numarası: 601204PZ Kapasite: 600mAh Voltaj: 14.8V / 4 Hücre / 4S1P Deşarj Oranı: 120C Sürekli / 240C Ani Şarj Oranı: Maksimum 5C ...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $12.99 - Orijinal fiyat $25.98Orijinal fiyat $12.99 - Orijinal fiyat $25.98Orijinal fiyat $12.99$10.19 USD - $25.98 USD$10.19 - $25.98Güncel fiyat $10.19 USD| /22% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $19.99 - Orijinal fiyat $39.98Orijinal fiyat $19.99$19.99 USD - $39.98 USD$19.99 - $39.98Güncel fiyat $19.99 USD| /
BETAFPV Air65 için CNHL Speedy Pizza Serisi 350mAh 1S BT2.0 HV LiPo Batarya
11 reviewsStokta 10+ adet mevcutTeknik Özellikler Stok Numarası: HV35701PZ Kapasite: 350mAh Voltaj: 3.8V / 1-Hücre / 1S1P Deşarj Oranı: 75C Sürekli / 150C Anlık Şarj Oranı: Maks....
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $19.99 - Orijinal fiyat $39.98Orijinal fiyat $19.99$19.99 USD - $39.98 USD$19.99 - $39.98Güncel fiyat $19.99 USD| / -
Orijinal fiyat $14.58Orijinal fiyat $14.58 - Orijinal fiyat $14.58Orijinal fiyat $14.58$8.58 USD - $14.58 USD$8.58 - $14.58Güncel fiyat $8.58 USD| /
2 Paket CNHL MiniStar 850mAh 7.4V 2S 70C LiPo pil, XT30 konnektörlü
6 reviewsStokta 10+ adet mevcutÖzellikler: Stok Numarası: 85702G3 Kapasite: 850mAh Voltaj: 7.4V /2-Hücre / 2S1P Deşarj Oranı: 70C Sürekli / 140C Patlama Şarj Oranı: Maks 5C Boy...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $14.58Orijinal fiyat $14.58 - Orijinal fiyat $14.58Orijinal fiyat $14.58$8.58 USD - $14.58 USD$8.58 - $14.58Güncel fiyat $8.58 USD| /41% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $35.99Orijinal fiyat $35.99 - Orijinal fiyat $35.99Orijinal fiyat $35.99$25.99 USD - $35.99 USD$25.99 - $35.99Güncel fiyat $25.99 USD| /
3 Paket CNHL MiniStar HV 550mAh 15.2V 4S 70C LiPo pil, XT30 konnektörlü
11 reviewsStokta 10+ adet mevcutHızlı Uyum Kontrolü XT30U fişli 3 Paket CNHL MiniStar HV 550mAh 4S 70C LiHV batarya, düşük ağırlık ve hızlı gaz tepkisinin önemli olduğu hafif ...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $35.99Orijinal fiyat $35.99 - Orijinal fiyat $35.99Orijinal fiyat $35.99$25.99 USD - $35.99 USD$25.99 - $35.99Güncel fiyat $25.99 USD| /28% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $54.99Orijinal fiyat $54.99 - Orijinal fiyat $54.99Orijinal fiyat $54.99$34.99 USD - $54.99 USD$34.99 - $54.99Güncel fiyat $34.99 USD| /
CNHL 4000mAh 22.2V 6S 40C Lipo Pil XT90 Fişli
14 reviewsSadece 2 birim kaldıÖzellikler: Stok Numarası: 400406Z Kapasite: 4000mAh Voltaj: 22.2V / 6-Hücre / 6S1P Deşarj Oranı: 40C Sürekli / 80C Patlama Şarj Oranı: Maksimum...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $54.99Orijinal fiyat $54.99 - Orijinal fiyat $54.99Orijinal fiyat $54.99$34.99 USD - $54.99 USD$34.99 - $54.99Güncel fiyat $34.99 USD| /36% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $49.99Orijinal fiyat $49.99 - Orijinal fiyat $49.99Orijinal fiyat $49.99$33.99 USD - $49.99 USD$33.99 - $49.99Güncel fiyat $33.99 USD| /
CNHL 3700mAh 22.2V 6S 40C XT60 Fişli Lipo Pil
10 reviewsSadece 3 birim kaldıStok Numarası 370406Z Kapasite 3700mAh Gerilim 22.2V / 6 Hücre / 6S1P Deşarj Oranı 40C Sürekli / 80C Anlık Şarj Oranı Maks. 5C Boyut (...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $49.99Orijinal fiyat $49.99 - Orijinal fiyat $49.99Orijinal fiyat $49.99$33.99 USD - $49.99 USD$33.99 - $49.99Güncel fiyat $33.99 USD| /32% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $18.99 - Orijinal fiyat $39.98Orijinal fiyat $18.99 - Orijinal fiyat $39.98Orijinal fiyat $18.99$13.49 USD - $39.98 USD$13.49 - $39.98Güncel fiyat $13.49 USD| /
CNHL 1300mAh 14.8V 4S Lipo Pili XT60 Fişli
14 reviewsSadece 9 birim kaldı1300mAh 4s 120C Stok Numarası: 1301204 Kapasite: 1300mAh Gerilim: 14.8V / 4 Hücre / 4S2P Deşarj Oranı: 120C Sürekli / 240C Ani Şarj Oranı: Maksi...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $18.99 - Orijinal fiyat $39.98Orijinal fiyat $18.99 - Orijinal fiyat $39.98Orijinal fiyat $18.99$13.49 USD - $39.98 USD$13.49 - $39.98Güncel fiyat $13.49 USD| /33% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $13.98Orijinal fiyat $13.98 - Orijinal fiyat $13.98Orijinal fiyat $13.98$10.98 USD - $13.98 USD$10.98 - $13.98Güncel fiyat $10.98 USD| /
2 Paket CNHL MiniStar 650mAh 7.4V 2S 70C LiPo pil, XT30 konnektörlü
18 reviewsSadece 5 birim kaldıHızlı Uyum Kontrolü 2'li Paket CNHL MiniStar 650mAh 7.4V 2S 70C LiPo Batarya with XT30U seti, mikro FPV hava araçları, küçük RC araçlar ve 650mAh s...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $13.98Orijinal fiyat $13.98 - Orijinal fiyat $13.98Orijinal fiyat $13.98$10.98 USD - $13.98 USD$10.98 - $13.98Güncel fiyat $10.98 USD| /21% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $53.98 - Orijinal fiyat $107.96Orijinal fiyat $53.98 - Orijinal fiyat $107.96Orijinal fiyat $53.98$43.98 USD - $107.96 USD$43.98 - $107.96Güncel fiyat $43.98 USD| /
CNHL Speedy Pizza Serisi V2.0 1200mAh 22.2V 6S 120C Lipo Pil, XT60 Fişli
1 reviewStokta 10+ adet mevcutHızlı Uyum Kontrolü CNHL Speedy Pizza V2.0 1200mAh 22.2V 6S 120C LiPo Batarya XT60 Fişli, en ağır 6S paket boyutlarına gitmeden hızlı, tepki veren ...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $53.98 - Orijinal fiyat $107.96Orijinal fiyat $53.98 - Orijinal fiyat $107.96Orijinal fiyat $53.98$43.98 USD - $107.96 USD$43.98 - $107.96Güncel fiyat $43.98 USD| /22% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $34.99Orijinal fiyat $34.99 - Orijinal fiyat $34.99Orijinal fiyat $34.99$23.99 USD - $34.99 USD$23.99 - $34.99Güncel fiyat $23.99 USD| /
CNHL 4000mAh 11.1V 3S 70C Lipo Pil XT90 Fişli
9 reviewsStokta 10+ adet mevcutÖzellikler: Stok Numarası: 400703 Kapasite: 4000mAh Voltaj: 11.1V / 3-Hücre / 3S1P Deşarj Oranı: 70C Sürekli / 140C Ani Şarj Oranı: Maks 5C Boyu...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $34.99Orijinal fiyat $34.99 - Orijinal fiyat $34.99Orijinal fiyat $34.99$23.99 USD - $34.99 USD$23.99 - $34.99Güncel fiyat $23.99 USD| /31% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $55.99Orijinal fiyat $55.99 - Orijinal fiyat $55.99Orijinal fiyat $55.99$35.99 USD - $55.99 USD$35.99 - $55.99Güncel fiyat $35.99 USD| /
CNHL 5000mAh 18.5V 5S 40C Lipo Pil XT90 Fişli
10 reviewsSadece 10 birim kaldıÖzellikler: Stok Numarası: 500405Z Kapasite: 5000mAh Voltaj: 18.5V / 5-Hücre / 5S1P Deşarj Oranı: Sürekli 40C / Ani 80C Şarj Oranı: Maks 5C Boyut(...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $55.99Orijinal fiyat $55.99 - Orijinal fiyat $55.99Orijinal fiyat $55.99$35.99 USD - $55.99 USD$35.99 - $55.99Güncel fiyat $35.99 USD| /36% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $66.99Orijinal fiyat $66.99 - Orijinal fiyat $66.99Orijinal fiyat $66.99$49.99 USD - $66.99 USD$49.99 - $66.99Güncel fiyat $49.99 USD| /
CNHL Yarış Serisi 5200mAh 18.5V 5S 90C Lipo Pil EC5 Fişli
2 reviewsSadece 10 birim kaldıHızlı Uyumluluk Kontrolü Büyük bir RC uçağı, savaş uçağı, helikopter veya yüksek güçlü RC aracı için EC5 fişli 5S LiPo batarya seçiyorsanız, sipari...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $66.99Orijinal fiyat $66.99 - Orijinal fiyat $66.99Orijinal fiyat $66.99$49.99 USD - $66.99 USD$49.99 - $66.99Güncel fiyat $49.99 USD| /25% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $17.99 - Orijinal fiyat $35.98Orijinal fiyat $17.99 - Orijinal fiyat $35.98Orijinal fiyat $17.99$14.99 USD - $35.98 USD$14.99 - $35.98Güncel fiyat $14.99 USD| /
Axial SCX24 için PH2.0 ve JST konnektörlü CNHL MiniStar 900mAh 7.4V 2S LiPo Akü 30C yükseltmesi
3 reviewsStokta 10+ adet mevcutAyrıntılı Teknik Özellikler – PH2.0 ve JST Konnektörlü 900mAh 7.4V 2S LiPo Stok Numarası: 90302 Kapasite: 900mAh Voltaj: 7.4V / 2 Hücre / 2S1P Deş...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $17.99 - Orijinal fiyat $35.98Orijinal fiyat $17.99 - Orijinal fiyat $35.98Orijinal fiyat $17.99$14.99 USD - $35.98 USD$14.99 - $35.98Güncel fiyat $14.99 USD| /17% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $29.97 - Orijinal fiyat $59.94Orijinal fiyat $29.97 - Orijinal fiyat $59.94Orijinal fiyat $29.97$18.99 USD - $59.94 USD$18.99 - $59.94Güncel fiyat $18.99 USD| /
CNHL MiniStar HV 550mAh 11.4v 3s 70c LiPo pil, XT30 konnektörlü
9 reviewsStokta 10+ adet mevcutTeknik Özellikler: Stok Numarası: HV55703 Kapasite: 550mAh Voltaj: 11.4V / 3 Hücre / 3S1P Deşarj Oranı: 70C Sürekli / 140C Ani Şarj Oranı: Maks. ...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $29.97 - Orijinal fiyat $59.94Orijinal fiyat $29.97 - Orijinal fiyat $59.94Orijinal fiyat $29.97$18.99 USD - $59.94 USD$18.99 - $59.94Güncel fiyat $18.99 USD| /37% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $13.99 - Orijinal fiyat $27.98Orijinal fiyat $13.99 - Orijinal fiyat $27.98Orijinal fiyat $13.99$10.49 USD - $27.98 USD$10.49 - $27.98Güncel fiyat $10.49 USD| /
BETAFPV Air75 için BT2.0 Fişli CNHL MiniStar HV 500mAh 3.8V 1S 75C LiPo Pil
8 reviewsStokta 10+ adet mevcutTeknik Özellikler Stok Numarası: HV50751 Kapasite: 500mAh Voltaj: 3.8V / 1 Hücre / 1S1P Deşarj Oranı: 75C Sürekli / 150C Ani Şarj Oranı: Maks. 5C ...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $13.99 - Orijinal fiyat $27.98Orijinal fiyat $13.99 - Orijinal fiyat $27.98Orijinal fiyat $13.99$10.49 USD - $27.98 USD$10.49 - $27.98Güncel fiyat $10.49 USD| /25% kadar tasarruf edin % tasarruf edin