CA Deposu
Açıklama
ChinaHobbyLine, CNHL RC Lipo pillerinin resmi sitesidir. RC ARABA ve FPV Drone için yüksek kaliteli Lipo pillerini tüm hobi meraklılarına mükemmel müşteri hizmeti ve rekabetçi fiyatlarla sunmayı hedefliyoruz. CNHL, daha iyi hizmet ve hızlı gönderim için Kanada'nın yerel depolarını açtı.
CA Deposu için, siparişler genellikle 2 ila 3 iş günü içinde gönderilir. Gönderilen siparişler Canada UPS/FedEx/CA tarafından gönderilecektir Post servisi (99$ üzeri siparişlerde Ücretsiz Kargo).
Filtreler
-
Orijinal fiyat $14.58Orijinal fiyat $14.58 - Orijinal fiyat $14.58Orijinal fiyat $14.58$9.98 USD - $14.58 USD$9.98 - $14.58Güncel fiyat $9.98 USD| /
2 Paket CNHL MiniStar 850mAh 7.4V 2S 70C LiPo pil, XT30 konnektörlü
6 reviewsStokta 10+ adet mevcutÖzellikler: Stok Numarası: 85702G3 Kapasite: 850mAh Voltaj: 7.4V /2-Hücre / 2S1P Deşarj Oranı: 70C Sürekli / 140C Patlama Şarj Oranı: Maks 5C Boy...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $14.58Orijinal fiyat $14.58 - Orijinal fiyat $14.58Orijinal fiyat $14.58$9.98 USD - $14.58 USD$9.98 - $14.58Güncel fiyat $9.98 USD| /32% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $25.98 - Orijinal fiyat $29.99Orijinal fiyat $25.98 - Orijinal fiyat $29.99Orijinal fiyat $25.98$16.98 USD - $29.99 USD$16.98 - $29.99Güncel fiyat $16.98 USD| /
CineWhoop için XT30'lu 2'li CNHL MiniStar 850mAh 11.1V 3S 70C LiPo Batarya
24 reviewsStokta 10+ adet mevcutÖzellikler: Stok Numarası: 85703G3 Kapasite: 850mAh Voltaj: 11.1V / 3 Hücre / 3S1P Deşarj Oranı: 70C Sürekli / 140C Ani Şarj Oranı: Maksimum 5C Bo...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $25.98 - Orijinal fiyat $29.99Orijinal fiyat $25.98 - Orijinal fiyat $29.99Orijinal fiyat $25.98$16.98 USD - $29.99 USD$16.98 - $29.99Güncel fiyat $16.98 USD| /35% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $25.98 - Orijinal fiyat $25.98Orijinal fiyat $25.98$25.98 USD$25.98 - $25.98Güncel fiyat $25.98 USD| /
2 Paket CNHL MiniStar 850mAh 11.1V 3S 70C Lipo Pil XT60 Fişli
31 reviewsstokta yokÖzellikler: Stok Numarası: 85703G Kapasite: 850mAh Voltaj: 11.1V / 3-Hücre / 3S1P Deşarj Oranı: 70C Sürekli / 140C Patlama Şarj Oranı: Maksimum 5C...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $25.98 - Orijinal fiyat $25.98Orijinal fiyat $25.98$25.98 USD$25.98 - $25.98Güncel fiyat $25.98 USD| /Tükendi -
Orijinal fiyat $27.98Orijinal fiyat $27.98 - Orijinal fiyat $27.98Orijinal fiyat $27.98$18.98 USD - $27.98 USD$18.98 - $27.98Güncel fiyat $18.98 USD| /
2 Paket CNHL Black Series 1500mAh 7.4V 2S 130C Lipo Pil T/Dean Fişli
1 reviewStokta 10+ adet mevcutÖzellikler: Stok Numarası: 1501302BKT Kapasite: 1500mAh Voltaj: 7.4V / 2 Hücre / 2S1P Deşarj Oranı: 130C Sürekli / 260C Ani Şarj Oranı: Maksimum ...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $27.98Orijinal fiyat $27.98 - Orijinal fiyat $27.98Orijinal fiyat $27.98$18.98 USD - $27.98 USD$18.98 - $27.98Güncel fiyat $18.98 USD| /32% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $29.98 - Orijinal fiyat $29.98Orijinal fiyat $29.98$29.98 USD$29.98 - $29.98Güncel fiyat $29.98 USD| /
[Combo] XT30'lu 2'li CNHL MiniStar 850mAh 14.8V 4S 70C LiPo Batarya
27 reviewsSadece 5 birim kaldıHızlı Uyum Kontrolü [Combo] XT30U Fişli 2 Adet CNHL MiniStar 850mAh 14.8V 4S 70C LiPo Batarya; 2,5 inç cinewhoop'lar, küçük freestyle drone'lar ve ...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $29.98 - Orijinal fiyat $29.98Orijinal fiyat $29.98$29.98 USD$29.98 - $29.98Güncel fiyat $29.98 USD| /