CA Deposu
Açıklama
ChinaHobbyLine, CNHL RC Lipo pillerinin resmi sitesidir. RC ARABA ve FPV Drone için yüksek kaliteli Lipo pillerini tüm hobi meraklılarına mükemmel müşteri hizmeti ve rekabetçi fiyatlarla sunmayı hedefliyoruz. CNHL, daha iyi hizmet ve hızlı gönderim için Kanada'nın yerel depolarını açtı.
CA Deposu için, siparişler genellikle 2 ila 3 iş günü içinde gönderilir. Gönderilen siparişler Canada UPS/FedEx/CA tarafından gönderilecektir Post servisi (99$ üzeri siparişlerde Ücretsiz Kargo).
Filtreler
-
Orijinal fiyat $15.18 - Orijinal fiyat $18.99Orijinal fiyat $15.18 - Orijinal fiyat $18.99Orijinal fiyat $15.18$9.98 USD - $18.99 USD$9.98 - $18.99Güncel fiyat $9.98 USD| /
BETAFPV Pavo20 Pro için XT30 konnektörlü 2 Adet CNHL MiniStar 450mAh 11.1V 3S 70C LiPo Pil
45 reviewsStokta 10+ adet mevcutÖzellikler: Stok Numarası: 45703G Kapasite: 450mAh Voltaj: 11.1V / 3 Hücre / 3S1P Deşarj Oranı: 70C Sürekli / 140C Ani Şarj Oranı: Maksimum 5C Boy...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $15.18 - Orijinal fiyat $18.99Orijinal fiyat $15.18 - Orijinal fiyat $18.99Orijinal fiyat $15.18$9.98 USD - $18.99 USD$9.98 - $18.99Güncel fiyat $9.98 USD| /34% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $13.98 - Orijinal fiyat $13.98Orijinal fiyat $13.98$13.98 USD$13.98 - $13.98Güncel fiyat $13.98 USD| /
2 Paket CNHL MiniStar 650mAh 7.4V 2S 70C LiPo pil, XT30 konnektörlü
18 reviewsSadece 5 birim kaldıHızlı Uyum Kontrolü 2'li Paket CNHL MiniStar 650mAh 7.4V 2S 70C LiPo Batarya with XT30U seti, mikro FPV hava araçları, küçük RC araçlar ve 650mAh s...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $13.98 - Orijinal fiyat $13.98Orijinal fiyat $13.98$13.98 USD$13.98 - $13.98Güncel fiyat $13.98 USD| / -
Orijinal fiyat $5.99 - Orijinal fiyat $11.98Orijinal fiyat $5.99 - Orijinal fiyat $11.98Orijinal fiyat $5.99$3.69 USD - $11.98 USD$3.69 - $11.98Güncel fiyat $3.69 USD| /
CNHL MiniStar 450mAh 7.4V 2S 70C XT30'lu LiPo Pil
31 reviewsStokta 10+ adet mevcutHızlı Uyum Kontrolü CNHL MiniStar 450mAh 7.4V 2S 70C LiPo Battery with XT30U, düşük kurulu kütlenin ve tepkisel kullanımın öncelikli olduğu mikro E...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $5.99 - Orijinal fiyat $11.98Orijinal fiyat $5.99 - Orijinal fiyat $11.98Orijinal fiyat $5.99$3.69 USD - $11.98 USD$3.69 - $11.98Güncel fiyat $3.69 USD| /38% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $15.99 - Orijinal fiyat $15.99Orijinal fiyat $15.99$15.99 USD$15.99 - $15.99Güncel fiyat $15.99 USD| /
CNHL lightning LiHV 750mAh 15.2V 4S 120C HV XT30 Fişli Lipo Pil
1 reviewstokta yokHızlı Uyumluluk Kontrolü FPV dronu için bu bataryayı sipariş etmeden önce şu dört noktanın yapınızla eşleştiğinden emin olun: Kontrol Edilecek ...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $15.99 - Orijinal fiyat $15.99Orijinal fiyat $15.99$15.99 USD$15.99 - $15.99Güncel fiyat $15.99 USD| /Tükendi -
Orijinal fiyat $13.99 - Orijinal fiyat $13.99Orijinal fiyat $13.99$13.99 USD$13.99 - $13.99Güncel fiyat $13.99 USD| /
CNHL Lightning LiHV 750mAh 11.4V 3S 120C HV Lipo Pili XT30 Fişli
1 reviewstokta yokHızlı Uyum Kontrolü XT30 Fişli CNHL Lightning LiHV 750 mAh 11,4 V 3S 120C Akü, ince 78 mm gövdesini barındırabilen kompakt 3S CineWhoop'lar, mikro ...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $13.99 - Orijinal fiyat $13.99Orijinal fiyat $13.99$13.99 USD$13.99 - $13.99Güncel fiyat $13.99 USD| /Tükendi -
Orijinal fiyat $19.98Orijinal fiyat $19.98 - Orijinal fiyat $19.98Orijinal fiyat $19.98$13.98 USD - $19.98 USD$13.98 - $19.98Güncel fiyat $13.98 USD| /
[Combo] 2 Paket CNHL MiniStar 450mAh 14.8V 4S 70C XT30'lu LiPo Pil
25 reviewsStokta 10+ adet mevcutTeknik Özellikler: Stok Numarası: 45704G Kapasite: 450mAh Voltaj: 14.8V / 4-Hücre / 4S1P Deşarj Oranı: 70C Sürekli / 140C Ani Şarj Oranı: Maks 5C ...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $19.98Orijinal fiyat $19.98 - Orijinal fiyat $19.98Orijinal fiyat $19.98$13.98 USD - $19.98 USD$13.98 - $19.98Güncel fiyat $13.98 USD| /30% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $19.98Orijinal fiyat $19.98 - Orijinal fiyat $19.98Orijinal fiyat $19.98$14.98 USD - $19.98 USD$14.98 - $19.98Güncel fiyat $14.98 USD| /
[Combo] 2 Paket CNHL MiniStar 650mAh 11.1V 3S 70C XT30'lu LiPo Pil
40 reviewsStokta 10+ adet mevcutÖzellikler: Stok Numarası: 65703G Kapasite: 650mAh Voltaj: 11.1V /3 Hücre / 3S1P Deşarj Oranı: 70C Sürekli / 140C Ani Şarj Oranı: Maksimum 5C Boyu...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $19.98Orijinal fiyat $19.98 - Orijinal fiyat $19.98Orijinal fiyat $19.98$14.98 USD - $19.98 USD$14.98 - $19.98Güncel fiyat $14.98 USD| /25% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $23.98Orijinal fiyat $23.98 - Orijinal fiyat $23.98Orijinal fiyat $23.98$19.98 USD - $23.98 USD$19.98 - $23.98Güncel fiyat $19.98 USD| /
[Combo] CineWhoop için XT30'lu 2'li CNHL MiniStar 650mAh 14.8V 4S 70C LiPo Batarya
58 reviewsStokta 10+ adet mevcutÖzellikler: Stok Numarası: 65704G Kapasite: 650mAh Voltaj: 14.8V /4-Hücre / 4S1P Deşarj Oranı: 70C Sürekli / 140C Patlama Şarj Oranı: Maksimum 5C ...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $23.98Orijinal fiyat $23.98 - Orijinal fiyat $23.98Orijinal fiyat $23.98$19.98 USD - $23.98 USD$19.98 - $23.98Güncel fiyat $19.98 USD| /17% kadar tasarruf edin % tasarruf edin