CA Deposu
Açıklama
ChinaHobbyLine, CNHL RC Lipo pillerinin resmi sitesidir. RC ARABA ve FPV Drone için yüksek kaliteli Lipo pillerini tüm hobi meraklılarına mükemmel müşteri hizmeti ve rekabetçi fiyatlarla sunmayı hedefliyoruz. CNHL, daha iyi hizmet ve hızlı gönderim için Kanada'nın yerel depolarını açtı.
CA Deposu için, siparişler genellikle 2 ila 3 iş günü içinde gönderilir. Gönderilen siparişler Canada UPS/FedEx/CA tarafından gönderilecektir Post servisi (99$ üzeri siparişlerde Ücretsiz Kargo).
Filtreler
-
Orijinal fiyat $15.18 - Orijinal fiyat $18.99Orijinal fiyat $15.18 - Orijinal fiyat $18.99Orijinal fiyat $15.18$9.98 USD - $18.99 USD$9.98 - $18.99Güncel fiyat $9.98 USD| /
BETAFPV Pavo20 Pro için XT30 konnektörlü 2 Adet CNHL MiniStar 450mAh 11.1V 3S 70C LiPo Pil
45 reviewsStokta 10+ adet mevcutÖzellikler: Stok Numarası: 45703G Kapasite: 450mAh Voltaj: 11.1V / 3 Hücre / 3S1P Deşarj Oranı: 70C Sürekli / 140C Ani Şarj Oranı: Maksimum 5C Boy...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $15.18 - Orijinal fiyat $18.99Orijinal fiyat $15.18 - Orijinal fiyat $18.99Orijinal fiyat $15.18$9.98 USD - $18.99 USD$9.98 - $18.99Güncel fiyat $9.98 USD| /34% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $13.98 - Orijinal fiyat $13.98Orijinal fiyat $13.98$13.98 USD$13.98 - $13.98Güncel fiyat $13.98 USD| /
2 Paket CNHL MiniStar 650mAh 7.4V 2S 70C LiPo pil, XT30 konnektörlü
18 reviewsSadece 5 birim kaldıHızlı Uyum Kontrolü 2'li Paket CNHL MiniStar 650mAh 7.4V 2S 70C LiPo Batarya with XT30U seti, mikro FPV hava araçları, küçük RC araçlar ve 650mAh s...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $13.98 - Orijinal fiyat $13.98Orijinal fiyat $13.98$13.98 USD$13.98 - $13.98Güncel fiyat $13.98 USD| / -
Orijinal fiyat $14.58Orijinal fiyat $14.58 - Orijinal fiyat $14.58Orijinal fiyat $14.58$9.98 USD - $14.58 USD$9.98 - $14.58Güncel fiyat $9.98 USD| /
2 Paket CNHL MiniStar 850mAh 7.4V 2S 70C LiPo pil, XT30 konnektörlü
6 reviewsStokta 10+ adet mevcutÖzellikler: Stok Numarası: 85702G3 Kapasite: 850mAh Voltaj: 7.4V /2-Hücre / 2S1P Deşarj Oranı: 70C Sürekli / 140C Patlama Şarj Oranı: Maks 5C Boy...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $14.58Orijinal fiyat $14.58 - Orijinal fiyat $14.58Orijinal fiyat $14.58$9.98 USD - $14.58 USD$9.98 - $14.58Güncel fiyat $9.98 USD| /32% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $25.98 - Orijinal fiyat $29.99Orijinal fiyat $25.98 - Orijinal fiyat $29.99Orijinal fiyat $25.98$16.98 USD - $29.99 USD$16.98 - $29.99Güncel fiyat $16.98 USD| /
CineWhoop için XT30'lu 2'li CNHL MiniStar 850mAh 11.1V 3S 70C LiPo Batarya
24 reviewsStokta 10+ adet mevcutÖzellikler: Stok Numarası: 85703G3 Kapasite: 850mAh Voltaj: 11.1V / 3 Hücre / 3S1P Deşarj Oranı: 70C Sürekli / 140C Ani Şarj Oranı: Maksimum 5C Bo...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $25.98 - Orijinal fiyat $29.99Orijinal fiyat $25.98 - Orijinal fiyat $29.99Orijinal fiyat $25.98$16.98 USD - $29.99 USD$16.98 - $29.99Güncel fiyat $16.98 USD| /35% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $12.99 - Orijinal fiyat $25.98Orijinal fiyat $12.99 - Orijinal fiyat $25.98Orijinal fiyat $12.99$8.49 USD - $25.98 USD$8.49 - $25.98Güncel fiyat $8.49 USD| /
PH2.0'lı CNHL MiniStar HV 450mAh 3.8V 1S 70C LiPo Pil
18 reviewsStokta 10+ adet mevcutTeknik özellikler: Stok Numarası: HV45701 Box 4 Kapasite: 450mAh Voltaj: 3.8V / 1 Hücre / 1S1P Deşarj Oranı: 70C Sürekli / 140C Anlık Şarj Oranı...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $12.99 - Orijinal fiyat $25.98Orijinal fiyat $12.99 - Orijinal fiyat $25.98Orijinal fiyat $12.99$8.49 USD - $25.98 USD$8.49 - $25.98Güncel fiyat $8.49 USD| /35% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $17.97 - Orijinal fiyat $35.94Orijinal fiyat $17.97 - Orijinal fiyat $35.94Orijinal fiyat $17.97$11.99 USD - $35.94 USD$11.99 - $35.94Güncel fiyat $11.99 USD| /
CNHL LiHV MiniStar HV 450mAh 7.6V 2S 70C XT30'lu LiPo Pil
25 reviewsStokta 10+ adet mevcutHızlı Uyum Kontrolü XT30U konektörlü CNHL MiniStar HV 450mAh 7.6V 2S 70C LiHV Battery seti, düşük pil ağırlığının ve hassas kullanımın öncelikli ol...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $17.97 - Orijinal fiyat $35.94Orijinal fiyat $17.97 - Orijinal fiyat $35.94Orijinal fiyat $17.97$11.99 USD - $35.94 USD$11.99 - $35.94Güncel fiyat $11.99 USD| /40% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $17.99 - Orijinal fiyat $35.98Orijinal fiyat $17.99 - Orijinal fiyat $35.98Orijinal fiyat $17.99$13.99 USD - $35.98 USD$13.99 - $35.98Güncel fiyat $13.99 USD| /
Axial SCX24 için PH2.0 ve JST konnektörlü CNHL MiniStar 900mAh 7.4V 2S LiPo Akü 30C yükseltmesi
3 reviewsStokta 10+ adet mevcutAyrıntılı Teknik Özellikler – PH2.0 ve JST Konnektörlü 900mAh 7.4V 2S LiPo Stok Numarası: 90302 Kapasite: 900mAh Voltaj: 7.4V / 2 Hücre / 2S1P Deş...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $17.99 - Orijinal fiyat $35.98Orijinal fiyat $17.99 - Orijinal fiyat $35.98Orijinal fiyat $17.99$13.99 USD - $35.98 USD$13.99 - $35.98Güncel fiyat $13.99 USD| /22% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $25.98 - Orijinal fiyat $25.98Orijinal fiyat $25.98$25.98 USD$25.98 - $25.98Güncel fiyat $25.98 USD| /
2 Paket CNHL MiniStar 850mAh 11.1V 3S 70C Lipo Pil XT60 Fişli
31 reviewsstokta yokÖzellikler: Stok Numarası: 85703G Kapasite: 850mAh Voltaj: 11.1V / 3-Hücre / 3S1P Deşarj Oranı: 70C Sürekli / 140C Patlama Şarj Oranı: Maksimum 5C...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $25.98 - Orijinal fiyat $25.98Orijinal fiyat $25.98$25.98 USD$25.98 - $25.98Güncel fiyat $25.98 USD| /Tükendi -
Orijinal fiyat $13.99 - Orijinal fiyat $27.98Orijinal fiyat $13.99$13.99 USD - $27.98 USD$13.99 - $27.98Güncel fiyat $13.99 USD| /
BETAFPV Air75 için BT2.0 Fişli CNHL MiniStar HV 500mAh 3.8V 1S 75C LiPo Pil
8 reviewsStokta 10+ adet mevcutTeknik Özellikler Stok Numarası: HV50751 Kapasite: 500mAh Voltaj: 3.8V / 1 Hücre / 1S1P Deşarj Oranı: 75C Sürekli / 150C Ani Şarj Oranı: Maks. 5C ...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $13.99 - Orijinal fiyat $27.98Orijinal fiyat $13.99$13.99 USD - $27.98 USD$13.99 - $27.98Güncel fiyat $13.99 USD| / -
Orijinal fiyat $5.99 - Orijinal fiyat $11.98Orijinal fiyat $5.99 - Orijinal fiyat $11.98Orijinal fiyat $5.99$3.69 USD - $11.98 USD$3.69 - $11.98Güncel fiyat $3.69 USD| /
CNHL MiniStar 450mAh 7.4V 2S 70C XT30'lu LiPo Pil
31 reviewsStokta 10+ adet mevcutHızlı Uyum Kontrolü CNHL MiniStar 450mAh 7.4V 2S 70C LiPo Battery with XT30U, düşük kurulu kütlenin ve tepkisel kullanımın öncelikli olduğu mikro E...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $5.99 - Orijinal fiyat $11.98Orijinal fiyat $5.99 - Orijinal fiyat $11.98Orijinal fiyat $5.99$3.69 USD - $11.98 USD$3.69 - $11.98Güncel fiyat $3.69 USD| /38% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $19.99 - Orijinal fiyat $39.98Orijinal fiyat $19.99$19.99 USD - $39.98 USD$19.99 - $39.98Güncel fiyat $19.99 USD| /
BETAFPV Air65 için CNHL Speedy Pizza Serisi 350mAh 1S BT2.0 HV LiPo Batarya
11 reviewsStokta 10+ adet mevcutTeknik Özellikler Stok Numarası: HV35701PZ Kapasite: 350mAh Voltaj: 3.8V / 1-Hücre / 1S1P Deşarj Oranı: 75C Sürekli / 150C Anlık Şarj Oranı: Maks....
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $19.99 - Orijinal fiyat $39.98Orijinal fiyat $19.99$19.99 USD - $39.98 USD$19.99 - $39.98Güncel fiyat $19.99 USD| / -
Orijinal fiyat $15.99 - Orijinal fiyat $15.99Orijinal fiyat $15.99$15.99 USD$15.99 - $15.99Güncel fiyat $15.99 USD| /
CNHL lightning LiHV 750mAh 15.2V 4S 120C HV XT30 Fişli Lipo Pil
1 reviewstokta yokHızlı Uyumluluk Kontrolü FPV dronu için bu bataryayı sipariş etmeden önce şu dört noktanın yapınızla eşleştiğinden emin olun: Kontrol Edilecek ...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $15.99 - Orijinal fiyat $15.99Orijinal fiyat $15.99$15.99 USD$15.99 - $15.99Güncel fiyat $15.99 USD| /Tükendi -
Orijinal fiyat $4.99 - Orijinal fiyat $14.97Orijinal fiyat $4.99 - Orijinal fiyat $14.97Orijinal fiyat $4.99$3.69 USD - $14.97 USD$3.69 - $14.97Güncel fiyat $3.69 USD| /
CNHL MiniStar 350mAh 2S 7.4V LiPo Pil 70C PH (UMX) Konnektörlü
3 reviewsStokta 10+ adet mevcutHızlı Uyum Kontrolü Voltaj: 2S (7.4V)Kapasite: 350mAhKonektör: PH (UMX) Yüksek Akım 3 PinBoyut (U × G × Y): 43 × 19 × 14 mm (±1–5 mm)Ağırlık: Yakla...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $4.99 - Orijinal fiyat $14.97Orijinal fiyat $4.99 - Orijinal fiyat $14.97Orijinal fiyat $4.99$3.69 USD - $14.97 USD$3.69 - $14.97Güncel fiyat $3.69 USD| /26% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $4.99 - Orijinal fiyat $14.97Orijinal fiyat $4.99 - Orijinal fiyat $14.97Orijinal fiyat $4.99$3.69 USD - $14.97 USD$3.69 - $14.97Güncel fiyat $3.69 USD| /
CNHL MiniStar 350mAh 2S 70C Pil FMS FCX18 ve FCX24 için (Molex Fişi)
No reviewsStokta 10+ adet mevcutHızlı Uyum Kontrolü Bir FMS FCX18 veya FCX24 için yedek pil satın alıyorsanız, sipariş vermeden önce bu üç noktayı doğrulayın: Öğeyi Kontrol Et ...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $4.99 - Orijinal fiyat $14.97Orijinal fiyat $4.99 - Orijinal fiyat $14.97Orijinal fiyat $4.99$3.69 USD - $14.97 USD$3.69 - $14.97Güncel fiyat $3.69 USD| /26% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $13.99 - Orijinal fiyat $13.99Orijinal fiyat $13.99$13.99 USD$13.99 - $13.99Güncel fiyat $13.99 USD| /
CNHL Lightning LiHV 750mAh 11.4V 3S 120C HV Lipo Pili XT30 Fişli
1 reviewstokta yokHızlı Uyum Kontrolü XT30 Fişli CNHL Lightning LiHV 750 mAh 11,4 V 3S 120C Akü, ince 78 mm gövdesini barındırabilen kompakt 3S CineWhoop'lar, mikro ...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $13.99 - Orijinal fiyat $13.99Orijinal fiyat $13.99$13.99 USD$13.99 - $13.99Güncel fiyat $13.99 USD| /Tükendi -
Orijinal fiyat $19.98Orijinal fiyat $19.98 - Orijinal fiyat $19.98Orijinal fiyat $19.98$13.98 USD - $19.98 USD$13.98 - $19.98Güncel fiyat $13.98 USD| /
[Combo] 2 Paket CNHL MiniStar 450mAh 14.8V 4S 70C XT30'lu LiPo Pil
25 reviewsStokta 10+ adet mevcutTeknik Özellikler: Stok Numarası: 45704G Kapasite: 450mAh Voltaj: 14.8V / 4-Hücre / 4S1P Deşarj Oranı: 70C Sürekli / 140C Ani Şarj Oranı: Maks 5C ...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $19.98Orijinal fiyat $19.98 - Orijinal fiyat $19.98Orijinal fiyat $19.98$13.98 USD - $19.98 USD$13.98 - $19.98Güncel fiyat $13.98 USD| /30% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $19.98Orijinal fiyat $19.98 - Orijinal fiyat $19.98Orijinal fiyat $19.98$14.98 USD - $19.98 USD$14.98 - $19.98Güncel fiyat $14.98 USD| /
[Combo] 2 Paket CNHL MiniStar 650mAh 11.1V 3S 70C XT30'lu LiPo Pil
40 reviewsStokta 10+ adet mevcutÖzellikler: Stok Numarası: 65703G Kapasite: 650mAh Voltaj: 11.1V /3 Hücre / 3S1P Deşarj Oranı: 70C Sürekli / 140C Ani Şarj Oranı: Maksimum 5C Boyu...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $19.98Orijinal fiyat $19.98 - Orijinal fiyat $19.98Orijinal fiyat $19.98$14.98 USD - $19.98 USD$14.98 - $19.98Güncel fiyat $14.98 USD| /25% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $23.98Orijinal fiyat $23.98 - Orijinal fiyat $23.98Orijinal fiyat $23.98$19.98 USD - $23.98 USD$19.98 - $23.98Güncel fiyat $19.98 USD| /
[Combo] CineWhoop için XT30'lu 2'li CNHL MiniStar 650mAh 14.8V 4S 70C LiPo Batarya
58 reviewsStokta 10+ adet mevcutÖzellikler: Stok Numarası: 65704G Kapasite: 650mAh Voltaj: 14.8V /4-Hücre / 4S1P Deşarj Oranı: 70C Sürekli / 140C Patlama Şarj Oranı: Maksimum 5C ...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $23.98Orijinal fiyat $23.98 - Orijinal fiyat $23.98Orijinal fiyat $23.98$19.98 USD - $23.98 USD$19.98 - $23.98Güncel fiyat $19.98 USD| /17% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $29.98 - Orijinal fiyat $29.98Orijinal fiyat $29.98$29.98 USD$29.98 - $29.98Güncel fiyat $29.98 USD| /
[Combo] 2 Paket CNHL MiniStar 850mAh 14.8V 4S 70C Lipo Pil XT60 Fişli
39 reviewsSadece 1 birim kaldıHızlı Uyumluluk Kontrolü [Combo] 2 Packs CNHL MiniStar 850mAh 14.8V 4S 70C LiPo Battery with XT60 Plug, küçük ve hafif bir pakette güçlü 4S itişine...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $29.98 - Orijinal fiyat $29.98Orijinal fiyat $29.98$29.98 USD$29.98 - $29.98Güncel fiyat $29.98 USD| / -
Orijinal fiyat $29.98 - Orijinal fiyat $29.98Orijinal fiyat $29.98$29.98 USD$29.98 - $29.98Güncel fiyat $29.98 USD| /
[Combo] XT30'lu 2'li CNHL MiniStar 850mAh 14.8V 4S 70C LiPo Batarya
27 reviewsSadece 5 birim kaldıHızlı Uyum Kontrolü [Combo] XT30U Fişli 2 Adet CNHL MiniStar 850mAh 14.8V 4S 70C LiPo Batarya; 2,5 inç cinewhoop'lar, küçük freestyle drone'lar ve ...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $29.98 - Orijinal fiyat $29.98Orijinal fiyat $29.98$29.98 USD$29.98 - $29.98Güncel fiyat $29.98 USD| /