CA Deposu
Açıklama
ChinaHobbyLine, CNHL RC Lipo pillerinin resmi sitesidir. RC ARABA ve FPV Drone için yüksek kaliteli Lipo pillerini tüm hobi meraklılarına mükemmel müşteri hizmeti ve rekabetçi fiyatlarla sunmayı hedefliyoruz. CNHL, daha iyi hizmet ve hızlı gönderim için Kanada'nın yerel depolarını açtı.
CA Deposu için, siparişler genellikle 2 ila 3 iş günü içinde gönderilir. Gönderilen siparişler Canada UPS/FedEx/CA tarafından gönderilecektir Post servisi (99$ üzeri siparişlerde Ücretsiz Kargo).
Filtreler
-
Orijinal fiyat $17.99 - Orijinal fiyat $35.98Orijinal fiyat $17.99 - Orijinal fiyat $35.98Orijinal fiyat $17.99$15.99 USD - $35.98 USD$15.99 - $35.98Güncel fiyat $15.99 USD| /
CNHL G+Plus 2200mAh 11.1V 3S 70C Lipo Pil XT60 Fişli
74 reviewsSadece 6 birim kaldıHızlı Uyum Kontrolü CNHL G+Plus 2200mAh 11.1V 3S 70C LiPo Pil XT60 Fişli, gereksiz boyut veya ağırlık eklemeden günlük RC sürüşü ve uçuşu için yete...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $17.99 - Orijinal fiyat $35.98Orijinal fiyat $17.99 - Orijinal fiyat $35.98Orijinal fiyat $17.99$15.99 USD - $35.98 USD$15.99 - $35.98Güncel fiyat $15.99 USD| /11% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $49.98 - Orijinal fiyat $49.98Orijinal fiyat $49.98$49.98 USD$49.98 - $49.98Güncel fiyat $49.98 USD| /
2 Paket CNHL G+Plus 2200mAh 14.8V 4S Lipo Pil 70C XT60 Fişli
49 reviewsSadece 10 birim kaldıHızlı Uyum Kontrolü 2’li CNHL G+Plus 2200mAh 14.8V 4S LiPo Pil 70C XT60 Fişli, 3S’den daha güçlü voltaj tepkisi isteyen ancak pili küçük uçaklar ve...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $49.98 - Orijinal fiyat $49.98Orijinal fiyat $49.98$49.98 USD$49.98 - $49.98Güncel fiyat $49.98 USD| / -
Orijinal fiyat $37.99 - Orijinal fiyat $75.98Orijinal fiyat $37.99$37.99 USD - $75.98 USD$37.99 - $75.98Güncel fiyat $37.99 USD| /
CNHL G+Plus 2200mAh 22.2V 6S 70C XT60 Fişli Lipo Pil
24 reviewsSadece 6 birim kaldıHızlı Uyum Kontrolü XT60 Fişli CNHL G+Plus 2200mAh 22.2V 6S 70C LiPo Batarya, 3000–5000mAh'lik bir paketin ek ağırlığı olmadan 6S voltajına ihtiyaç...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $37.99 - Orijinal fiyat $75.98Orijinal fiyat $37.99$37.99 USD - $75.98 USD$37.99 - $75.98Güncel fiyat $37.99 USD| / -
Orijinal fiyat $36.99 - Orijinal fiyat $36.99Orijinal fiyat $36.99$36.99 USD$36.99 - $36.99Güncel fiyat $36.99 USD| /
CNHL G+Plus 3000mAh 14.8V 4S 70C XT90 Fişli Lipo Pil
28 reviewsSadece 1 birim kaldıÖzellikler: Stok Numarası: 300704 Kapasite: 3000mAh Voltaj: 14.8V / 4 Hücre / 4S1P Deşarj Oranı: 70C Sürekli / 140C Ani Şarj Oranı: Maksimum 5C B...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $36.99 - Orijinal fiyat $36.99Orijinal fiyat $36.99$36.99 USD$36.99 - $36.99Güncel fiyat $36.99 USD| / -
Orijinal fiyat $41.99 - Orijinal fiyat $41.99Orijinal fiyat $41.99$41.99 USD$41.99 - $41.99Güncel fiyat $41.99 USD| /
CNHL G+Plus 4000mAh 14.8V 4S 70C XT90 Fişli Lipo Pil
21 reviewsÖzellikler: Stok Numarası: 400704 Kapasite: 4000mAh Voltaj: 14.8V 4-Hücre / 4S1P Deşarj Oranı: 70C Sürekli / 140C Patlama Şarj Oranı: Maksimum 5C...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $41.99 - Orijinal fiyat $41.99Orijinal fiyat $41.99$41.99 USD$41.99 - $41.99Güncel fiyat $41.99 USD| /Tükendi -
Orijinal fiyat $37.99 - Orijinal fiyat $37.99Orijinal fiyat $37.99$37.99 USD$37.99 - $37.99Güncel fiyat $37.99 USD| /
CNHL G+Plus 11.1V 5000mAh 3S Lipo Pil 70C XT90 Fişli
20 reviewsstokta yokÖzellikler: Stok Numarası: 500703 Kapasite: 5000mAh Voltaj: 11.1V / 3-Hücre / 3S1P Deşarj Oranı: 100C Sürekli / 200C Ani Şarj Oranı: Maksimum 5C ...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $37.99 - Orijinal fiyat $37.99Orijinal fiyat $37.99$37.99 USD$37.99 - $37.99Güncel fiyat $37.99 USD| /Tükendi -
Orijinal fiyat $54.99 - Orijinal fiyat $109.98Orijinal fiyat $54.99$54.99 USD - $109.98 USD$54.99 - $109.98Güncel fiyat $54.99 USD| /
CNHL G+Plus 5000mAh 14.8V 4S Lipo Pil 70C XT90 Fişli
23 reviewsSadece 1 birim kaldıÖzellikler: Stok Numarası: 500704 Kapasite: 5000mAh Voltaj: 14.82V / 4-Hücre / 4S1P Deşarj Oranı: 70C Sürekli / 140C Patlama Şarj Oranı: Maksimum...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $54.99 - Orijinal fiyat $109.98Orijinal fiyat $54.99$54.99 USD - $109.98 USD$54.99 - $109.98Güncel fiyat $54.99 USD| / -
Orijinal fiyat $23.98 - Orijinal fiyat $23.98Orijinal fiyat $23.98$23.98 USD$23.98 - $23.98Güncel fiyat $23.98 USD| /
2 Paket CNHL Siyah Seri 2200mAh 3S 11.1V 30C Lipo Pil XT60 Fişli
82 reviewsStokta 10+ adet mevcutHızlı Uyum Kontrolü 2 Paket CNHL Black Series 2200mAh 3S 11.1V 30C LiPo Pil XT60 Fişli, daha yumuşak güç dağılımı ve hafif uçaklar ile seçilmiş...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $23.98 - Orijinal fiyat $23.98Orijinal fiyat $23.98$23.98 USD$23.98 - $23.98Güncel fiyat $23.98 USD| / -
Orijinal fiyat $25.98 - Orijinal fiyat $39.98Orijinal fiyat $25.98$25.98 USD - $39.98 USD$25.98 - $39.98Güncel fiyat $25.98 USD| /
2 Paket CNHL Siyah Seri 2200mAh 3S 11.1V 40C Lipo Pil XT60 Fişli
48 reviewsStokta 10+ adet mevcutHızlı Uyumluluk Kontrolü XT60 Fişli 2'li CNHL Black Series 2200mAh 3S 11.1V 40C LiPo Akü, güvenilir 3S gücü ve sahada daha fazla uçuş isteyen RC pi...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $25.98 - Orijinal fiyat $39.98Orijinal fiyat $25.98$25.98 USD - $39.98 USD$25.98 - $39.98Güncel fiyat $25.98 USD| / -
Orijinal fiyat $15.18 - Orijinal fiyat $18.99Orijinal fiyat $15.18 - Orijinal fiyat $18.99Orijinal fiyat $15.18$9.98 USD - $18.99 USD$9.98 - $18.99Güncel fiyat $9.98 USD| /
BETAFPV Pavo20 Pro için XT30 konnektörlü 2 Adet CNHL MiniStar 450mAh 11.1V 3S 70C LiPo Pil
45 reviewsStokta 10+ adet mevcutÖzellikler: Stok Numarası: 45703G Kapasite: 450mAh Voltaj: 11.1V / 3 Hücre / 3S1P Deşarj Oranı: 70C Sürekli / 140C Ani Şarj Oranı: Maksimum 5C Boy...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $15.18 - Orijinal fiyat $18.99Orijinal fiyat $15.18 - Orijinal fiyat $18.99Orijinal fiyat $15.18$9.98 USD - $18.99 USD$9.98 - $18.99Güncel fiyat $9.98 USD| /34% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $64.99 - Orijinal fiyat $129.98Orijinal fiyat $64.99$64.99 USD - $129.98 USD$64.99 - $129.98Güncel fiyat $64.99 USD| /
CNHL Siyah Seri 5000mAh 22.2V 6S 65C Lipo Pil EC5 Fişli
45 reviewsStokta 10+ adet mevcutÖzellikler: Stok Numarası: 500656BKEC5 Kapasite: 5000mAh Voltaj: 22.2V / 6-Hücre / 6S1P Deşarj Oranı: 65C Sürekli / 130C Ani Şarj Oranı: Maksim...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $64.99 - Orijinal fiyat $129.98Orijinal fiyat $64.99$64.99 USD - $129.98 USD$64.99 - $129.98Güncel fiyat $64.99 USD| / -
Orijinal fiyat $65.99 - Orijinal fiyat $65.99Orijinal fiyat $65.99$65.99 USD$65.99 - $65.99Güncel fiyat $65.99 USD| /
CNHL G+Plus 5000mAh 22.2V 6S Lipo Pil 70C EC5 Fişli
39 reviewsÖzellikler: Stok Numarası: 500706EC5 Kapasite: 5000mAh Voltaj: 22.2V / 6-Hücre / 6S1P Deşarj Oranı: 70C Sürekli / 140C Ani Şarj Oranı: Maksimum 5...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $65.99 - Orijinal fiyat $65.99Orijinal fiyat $65.99$65.99 USD$65.99 - $65.99Güncel fiyat $65.99 USD| /Tükendi -
Orijinal fiyat $39.99 - Orijinal fiyat $79.98Orijinal fiyat $39.99 - Orijinal fiyat $79.98Orijinal fiyat $39.99$30.99 USD - $79.98 USD$30.99 - $79.98Güncel fiyat $30.99 USD| /
CNHL Siyah Seri 6000mAh 11.1V 3S 65C Lipo Pil EC5 Fişli
3 reviewsSadece 1 birim kaldıÖzellikler: Stok Numarası: 600653BKEC5 Kapasite: 6000mAh Voltaj: 11.1V / 3-Hücre / 3S1P Deşarj Oranı: 65C Sürekli / 130C Ani Şarj Oranı: Maks 5C B...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $39.99 - Orijinal fiyat $79.98Orijinal fiyat $39.99 - Orijinal fiyat $79.98Orijinal fiyat $39.99$30.99 USD - $79.98 USD$30.99 - $79.98Güncel fiyat $30.99 USD| /23% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $13.98 - Orijinal fiyat $13.98Orijinal fiyat $13.98$13.98 USD$13.98 - $13.98Güncel fiyat $13.98 USD| /
2 Paket CNHL MiniStar 650mAh 7.4V 2S 70C LiPo pil, XT30 konnektörlü
18 reviewsSadece 5 birim kaldıHızlı Uyum Kontrolü 2'li Paket CNHL MiniStar 650mAh 7.4V 2S 70C LiPo Batarya with XT30U seti, mikro FPV hava araçları, küçük RC araçlar ve 650mAh s...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $13.98 - Orijinal fiyat $13.98Orijinal fiyat $13.98$13.98 USD$13.98 - $13.98Güncel fiyat $13.98 USD| / -
Orijinal fiyat $14.58Orijinal fiyat $14.58 - Orijinal fiyat $14.58Orijinal fiyat $14.58$9.98 USD - $14.58 USD$9.98 - $14.58Güncel fiyat $9.98 USD| /
2 Paket CNHL MiniStar 850mAh 7.4V 2S 70C LiPo pil, XT30 konnektörlü
6 reviewsStokta 10+ adet mevcutÖzellikler: Stok Numarası: 85702G3 Kapasite: 850mAh Voltaj: 7.4V /2-Hücre / 2S1P Deşarj Oranı: 70C Sürekli / 140C Patlama Şarj Oranı: Maks 5C Boy...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $14.58Orijinal fiyat $14.58 - Orijinal fiyat $14.58Orijinal fiyat $14.58$9.98 USD - $14.58 USD$9.98 - $14.58Güncel fiyat $9.98 USD| /32% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $25.98 - Orijinal fiyat $29.99Orijinal fiyat $25.98 - Orijinal fiyat $29.99Orijinal fiyat $25.98$16.98 USD - $29.99 USD$16.98 - $29.99Güncel fiyat $16.98 USD| /
CineWhoop için XT30'lu 2'li CNHL MiniStar 850mAh 11.1V 3S 70C LiPo Batarya
24 reviewsStokta 10+ adet mevcutÖzellikler: Stok Numarası: 85703G3 Kapasite: 850mAh Voltaj: 11.1V / 3 Hücre / 3S1P Deşarj Oranı: 70C Sürekli / 140C Ani Şarj Oranı: Maksimum 5C Bo...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $25.98 - Orijinal fiyat $29.99Orijinal fiyat $25.98 - Orijinal fiyat $29.99Orijinal fiyat $25.98$16.98 USD - $29.99 USD$16.98 - $29.99Güncel fiyat $16.98 USD| /35% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $12.99 - Orijinal fiyat $25.98Orijinal fiyat $12.99 - Orijinal fiyat $25.98Orijinal fiyat $12.99$8.49 USD - $25.98 USD$8.49 - $25.98Güncel fiyat $8.49 USD| /
PH2.0'lı CNHL MiniStar HV 450mAh 3.8V 1S 70C LiPo Pil
18 reviewsStokta 10+ adet mevcutTeknik özellikler: Stok Numarası: HV45701 Box 4 Kapasite: 450mAh Voltaj: 3.8V / 1 Hücre / 1S1P Deşarj Oranı: 70C Sürekli / 140C Anlık Şarj Oranı...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $12.99 - Orijinal fiyat $25.98Orijinal fiyat $12.99 - Orijinal fiyat $25.98Orijinal fiyat $12.99$8.49 USD - $25.98 USD$8.49 - $25.98Güncel fiyat $8.49 USD| /35% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $17.97 - Orijinal fiyat $35.94Orijinal fiyat $17.97 - Orijinal fiyat $35.94Orijinal fiyat $17.97$11.99 USD - $35.94 USD$11.99 - $35.94Güncel fiyat $11.99 USD| /
CNHL LiHV MiniStar HV 450mAh 7.6V 2S 70C XT30'lu LiPo Pil
25 reviewsStokta 10+ adet mevcutHızlı Uyum Kontrolü XT30U konektörlü CNHL MiniStar HV 450mAh 7.6V 2S 70C LiHV Battery seti, düşük pil ağırlığının ve hassas kullanımın öncelikli ol...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $17.97 - Orijinal fiyat $35.94Orijinal fiyat $17.97 - Orijinal fiyat $35.94Orijinal fiyat $17.97$11.99 USD - $35.94 USD$11.99 - $35.94Güncel fiyat $11.99 USD| /40% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $53.99 - Orijinal fiyat $53.99Orijinal fiyat $53.99$53.99 USD$53.99 - $53.99Güncel fiyat $53.99 USD| /
CNHL Siyah Seri 5000mAh 14.8V 4S Lipo Pil 65C XT90 Fişli
15 reviewsSadece 5 birim kaldıÖzellikler: Stok Numarası: 500654BKZ Kapasite: 5000mAh Voltaj: 14.8V / 4-Hücre / 4S1P Deşarj Oranı: 65C Sürekli / 130C Ani Şarj Oranı: Maks 5C Boy...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $53.99 - Orijinal fiyat $53.99Orijinal fiyat $53.99$53.99 USD$53.99 - $53.99Güncel fiyat $53.99 USD| / -
Orijinal fiyat $64.99Orijinal fiyat $64.99 - Orijinal fiyat $64.99Orijinal fiyat $64.99$56.99 USD - $64.99 USD$56.99 - $64.99Güncel fiyat $56.99 USD| /
CNHL Siyah Seri 5000mAh 22.2V 6S 65C Lipo Pil XT90 Fişli
29 reviewsStokta 10+ adet mevcutHızlı Uyum Kontrolü CNHL Black Series 5000mAh 6S 65C LiPo batarya XT90 fişli, çalışma süresinin minimum ağırlıktan daha önemli olduğu daha büyük RC...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $64.99Orijinal fiyat $64.99 - Orijinal fiyat $64.99Orijinal fiyat $64.99$56.99 USD - $64.99 USD$56.99 - $64.99Güncel fiyat $56.99 USD| /12% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $27.99 - Orijinal fiyat $55.98Orijinal fiyat $27.99 - Orijinal fiyat $55.98Orijinal fiyat $27.99$20.99 USD - $55.98 USD$20.99 - $55.98Güncel fiyat $20.99 USD| /
CNHL Siyah Seri 2000mAh 14.8V 4S 100C Lipo Pil XT60 Fişli
7 reviewsStokta 10+ adet mevcutÖzellikler: Stok Numarası: 2001004BK Kapasite: 2000mAh Voltaj: 14.8V / 4 Hücre / 4S1P Deşarj Oranı: 100C Sürekli / 200C Ani Şarj Oranı: Maksimum 5...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $27.99 - Orijinal fiyat $55.98Orijinal fiyat $27.99 - Orijinal fiyat $55.98Orijinal fiyat $27.99$20.99 USD - $55.98 USD$20.99 - $55.98Güncel fiyat $20.99 USD| /29% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $38.99Orijinal fiyat $38.99 - Orijinal fiyat $38.99Orijinal fiyat $38.99$29.99 USD - $38.99 USD$29.99 - $38.99Güncel fiyat $29.99 USD| /
CNHL Siyah Seri 2000mAh 22.2V 6S 100C Lipo Pil XT60 Fişli
9 reviewsStokta 10+ adet mevcutÖzellikler: Stock Number: 2001006BK Kapasite: 2000mAh Voltaj: 22.2V / 6-Hücre / 6S1P Deşarj Oranı: Sürekli 100C / Ani 200C Şarj Oranı: Maksimum 5C...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $38.99Orijinal fiyat $38.99 - Orijinal fiyat $38.99Orijinal fiyat $38.99$29.99 USD - $38.99 USD$29.99 - $38.99Güncel fiyat $29.99 USD| /23% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $37.99Orijinal fiyat $37.99 - Orijinal fiyat $37.99Orijinal fiyat $37.99$29.99 USD - $37.99 USD$29.99 - $37.99Güncel fiyat $29.99 USD| /
CNHL G+Plus 2200mAh 22.2V 6S Lipo Pil 70C EC3 Fişli
6 reviewsSadece 10 birim kaldıÖzellikler: Stok Numarası: 220706EC3 Kapasite: 2200mAh Voltaj: 22.2V / 6-Hücre / 6S1P Deşarj Hızı: 70C Sürekli / 140C Patlama Şarj Hızı: 5C Maks...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $37.99Orijinal fiyat $37.99 - Orijinal fiyat $37.99Orijinal fiyat $37.99$29.99 USD - $37.99 USD$29.99 - $37.99Güncel fiyat $29.99 USD| /21% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $17.99 - Orijinal fiyat $35.98Orijinal fiyat $17.99 - Orijinal fiyat $35.98Orijinal fiyat $17.99$13.99 USD - $35.98 USD$13.99 - $35.98Güncel fiyat $13.99 USD| /
Axial SCX24 için PH2.0 ve JST konnektörlü CNHL MiniStar 900mAh 7.4V 2S LiPo Akü 30C yükseltmesi
3 reviewsStokta 10+ adet mevcutAyrıntılı Teknik Özellikler – PH2.0 ve JST Konnektörlü 900mAh 7.4V 2S LiPo Stok Numarası: 90302 Kapasite: 900mAh Voltaj: 7.4V / 2 Hücre / 2S1P Deş...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $17.99 - Orijinal fiyat $35.98Orijinal fiyat $17.99 - Orijinal fiyat $35.98Orijinal fiyat $17.99$13.99 USD - $35.98 USD$13.99 - $35.98Güncel fiyat $13.99 USD| /22% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $13.99 - Orijinal fiyat $27.98Orijinal fiyat $13.99$13.99 USD - $27.98 USD$13.99 - $27.98Güncel fiyat $13.99 USD| /
BETAFPV Air75 için BT2.0 Fişli CNHL MiniStar HV 500mAh 3.8V 1S 75C LiPo Pil
8 reviewsStokta 10+ adet mevcutTeknik Özellikler Stok Numarası: HV50751 Kapasite: 500mAh Voltaj: 3.8V / 1 Hücre / 1S1P Deşarj Oranı: 75C Sürekli / 150C Ani Şarj Oranı: Maks. 5C ...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $13.99 - Orijinal fiyat $27.98Orijinal fiyat $13.99$13.99 USD - $27.98 USD$13.99 - $27.98Güncel fiyat $13.99 USD| / -
Orijinal fiyat $97.99 - Orijinal fiyat $97.99Orijinal fiyat $97.99$97.99 USD$97.99 - $97.99Güncel fiyat $97.99 USD| /
CNHL G+Plus 29.6V 8S 5000mAh Lipo Pil 70C QS8 Fişli
2 reviewsSadece 1 birim kaldıHızlı Uyumluluk Kontrolü QS8 fişli CNHL G+Plus 5000mAh 29.6V 8S 70C LiPo batarya, büyük EDF jetleri, RC uçakları, helikopterler, yüksek güçlü araçl...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $97.99 - Orijinal fiyat $97.99Orijinal fiyat $97.99$97.99 USD$97.99 - $97.99Güncel fiyat $97.99 USD| / -
Orijinal fiyat $81.99 - Orijinal fiyat $81.99Orijinal fiyat $81.99$81.99 USD$81.99 - $81.99Güncel fiyat $81.99 USD| /
CNHL G+Plus 25.9V Lipo 7S Pil 5000mAh 70C QS8 Fişli
No reviewsTeknik Özellikler: Stok Numarası: 500707QS8 Kapasite: 5000mAh Voltaj: 25.9V / 7-Hücre / 7S1P Deşarj Oranı: Sürekli 70C / Ani 140C Şarj Oranı: Mak...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $81.99 - Orijinal fiyat $81.99Orijinal fiyat $81.99$81.99 USD$81.99 - $81.99Güncel fiyat $81.99 USD| /Tükendi -
Orijinal fiyat $79.99 - Orijinal fiyat $79.99Orijinal fiyat $79.99$79.99 USD$79.99 - $79.99Güncel fiyat $79.99 USD| /
CNHL G+Plus 5000mAh 25.9V 7S Lipo Pil 70C XT90 Fişli
No reviewsSadece 1 birim kaldıTeknik Özellikler: Stok Numarası: 500707 Kapasite: 5000mAh Voltaj: 25.9V / 7-Hücre / 7S1P Deşarj Oranı: Sürekli 70C / Ani 140C Şarj Oranı: Maksim...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $79.99 - Orijinal fiyat $79.99Orijinal fiyat $79.99$79.99 USD$79.99 - $79.99Güncel fiyat $79.99 USD| / -
Orijinal fiyat $51.98 - Orijinal fiyat $103.96Orijinal fiyat $51.98 - Orijinal fiyat $103.96Orijinal fiyat $51.98$45.98 USD - $103.96 USD$45.98 - $103.96Güncel fiyat $45.98 USD| /
2 Paket CNHL Siyah Seri V2.0 1300mAh 22.2V 6S 130C Lipo Pil XT60 Fişli
7 reviewsStokta 10+ adet mevcutHızlı Uyum Kontrolü XT60 Fişli 2'li CNHL Black Series V2.0 1300mAh 22.2V 6S 130C LiPo Pil, serbest stil, hızlı sinematik uçuş ve hafif performans s...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $51.98 - Orijinal fiyat $103.96Orijinal fiyat $51.98 - Orijinal fiyat $103.96Orijinal fiyat $51.98$45.98 USD - $103.96 USD$45.98 - $103.96Güncel fiyat $45.98 USD| /13% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $19.99 - Orijinal fiyat $39.98Orijinal fiyat $19.99$19.99 USD - $39.98 USD$19.99 - $39.98Güncel fiyat $19.99 USD| /
CNHL Siyah Seri V2.0 1300mAh 14.8V 4S 130C Lipo Pil XT60 Fişli
2 reviewsÖzellikler Stok Numarası: 1301304BK Kapasite: 1300mAh Voltaj: 14.8V / 4-Hücre / 4S1P Deşarj Oranı: 130C Sürekli / 260C Patlama Şarj Oranı: Maksimu...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $19.99 - Orijinal fiyat $39.98Orijinal fiyat $19.99$19.99 USD - $39.98 USD$19.99 - $39.98Güncel fiyat $19.99 USD| /Tükendi -
Orijinal fiyat $63.98Orijinal fiyat $63.98 - Orijinal fiyat $63.98Orijinal fiyat $63.98Güncel fiyat $50.98 USD$50.98 - $50.98Güncel fiyat $50.98 USD| /
2 Paket CNHL Siyah Seri V2.0 1500mAh 22.2V 6S Lipo Pil 130C XT60 Fişli
2 reviewsStokta 10+ adet mevcutHızlı Uyum Kontrolü 2 Packs CNHL Black Series V2.0 1500mAh 22.2V 6S 130C LiPo Battery with XT60 Plug, 5 inç freestyle dronlar, sinematik sistemler ...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $63.98Orijinal fiyat $63.98 - Orijinal fiyat $63.98Orijinal fiyat $63.98Güncel fiyat $50.98 USD$50.98 - $50.98Güncel fiyat $50.98 USD| /20% tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $45.98 - Orijinal fiyat $45.98Orijinal fiyat $45.98$45.98 USD$45.98 - $45.98Güncel fiyat $45.98 USD| /
2 Paket CNHL Siyah Seri V2.0 1500mAh 14.8V 4S 130C Lipo Pil XT60 Fişli
2 reviewsStokta 10+ adet mevcutÖzellikler Stok Numarası: 1501304BK Kapasite: 1500mAh Gerilim: 14.8V / 4 Hücre / 4S1P Deşarj Oranı: 130C Sürekli / 260C Ani Şarj Oranı: Maksimum 5...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $45.98 - Orijinal fiyat $45.98Orijinal fiyat $45.98$45.98 USD$45.98 - $45.98Güncel fiyat $45.98 USD| / -
Orijinal fiyat $79.98 - Orijinal fiyat $79.98Orijinal fiyat $79.98$79.98 USD$79.98 - $79.98Güncel fiyat $79.98 USD| /
2 Paket CNHL Speedy Pizza Serisi Pro 1500mAh 22.2V 6S 150C XT60 Fişli Lipo Pil
11 reviewsstokta yokTeknik Özellikler: Stok Numarası: 1501506PZ Kapasite: 1500mAh Voltaj: 22.2V / 6-Hücre / 6S1P Deşarj Oranı: 150C Sürekli / 300C Patlama Şarj Oranı:...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $79.98 - Orijinal fiyat $79.98Orijinal fiyat $79.98$79.98 USD$79.98 - $79.98Güncel fiyat $79.98 USD| /Tükendi -
Orijinal fiyat $14.99 - Orijinal fiyat $29.98Orijinal fiyat $14.99$14.99 USD - $29.98 USD$14.99 - $29.98Güncel fiyat $14.99 USD| /
CNHL Siyah Seri Shorty 2200mAh 3S 11.1V 40C Lipo Pil T/Dean Fişli
2 reviewsStokta 10+ adet mevcutÖzellikler: Stok Numarası: S220403BKT Kapasite: 2200mAh Voltaj: 11.1V / 3 Hücre / 3S1P Deşarj Oranı: 40C Sürekli / 80C Ani Şarj Oranı: Maksimum 5C...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $14.99 - Orijinal fiyat $29.98Orijinal fiyat $14.99$14.99 USD - $29.98 USD$14.99 - $29.98Güncel fiyat $14.99 USD| / -
Orijinal fiyat $14.99 - Orijinal fiyat $29.98Orijinal fiyat $14.99$14.99 USD - $29.98 USD$14.99 - $29.98Güncel fiyat $14.99 USD| /
CNHL Siyah Seri 2200mAh 11.1V 3S Shorty Lipo Pil 40C XT60 Fişli
5 reviewsStokta 10+ adet mevcutHızlı Uyum Kontrolü CNHL Black Series 2200mAh 11.1V 3S Shorty LiPo Battery 40C with XT60 Plug, geleneksel tam boyutlu 3S paketin uzunluğuna ve ağır...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $14.99 - Orijinal fiyat $29.98Orijinal fiyat $14.99$14.99 USD - $29.98 USD$14.99 - $29.98Güncel fiyat $14.99 USD| / -
Orijinal fiyat $27.98 - Orijinal fiyat $27.98Orijinal fiyat $27.98$27.98 USD$27.98 - $27.98Güncel fiyat $27.98 USD| /
2 Paket CNHL Siyah Seri 1500mAh 7.4V 2S 130C Lipo Pil XT60 Fişli
2 reviewsStokta 10+ adet mevcutÖzellikler: Stok Numarası: 1501302BK Kapasite: 1500mAh Voltaj: 7.4V / 2 Hücre / 2S1P Deşarj Oranı: 130C Sürekli / 260C Ani Şarj Oranı: Maksimum 5...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $27.98 - Orijinal fiyat $27.98Orijinal fiyat $27.98$27.98 USD$27.98 - $27.98Güncel fiyat $27.98 USD| / -
Orijinal fiyat $27.98Orijinal fiyat $27.98 - Orijinal fiyat $27.98Orijinal fiyat $27.98$18.98 USD - $27.98 USD$18.98 - $27.98Güncel fiyat $18.98 USD| /
2 Paket CNHL Black Series 1500mAh 7.4V 2S 130C Lipo Pil T/Dean Fişli
1 reviewStokta 10+ adet mevcutÖzellikler: Stok Numarası: 1501302BKT Kapasite: 1500mAh Voltaj: 7.4V / 2 Hücre / 2S1P Deşarj Oranı: 130C Sürekli / 260C Ani Şarj Oranı: Maksimum ...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $27.98Orijinal fiyat $27.98 - Orijinal fiyat $27.98Orijinal fiyat $27.98$18.98 USD - $27.98 USD$18.98 - $27.98Güncel fiyat $18.98 USD| /32% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $9.99 - Orijinal fiyat $9.99Orijinal fiyat $9.99$9.99 USD$9.99 - $9.99Güncel fiyat $9.99 USD| /
CNHL Siyah Seri 2200mAh 7.4V 2S Shorty Lipo Pil 40C XT60 Fişli
2 reviewsStokta 10+ adet mevcutHızlı Uyum Kontrolü XT60 fişli CNHL Black Series 2200mAh 7.4V 2S Shorty LiPo Pili, hafif shorty pil düzeninden fayda sağlayan RC platformları için ...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $9.99 - Orijinal fiyat $9.99Orijinal fiyat $9.99$9.99 USD$9.99 - $9.99Güncel fiyat $9.99 USD| / -
Orijinal fiyat $9.99Orijinal fiyat $9.99 - Orijinal fiyat $9.99Orijinal fiyat $9.99$7.99 USD - $9.99 USD$7.99 - $9.99Güncel fiyat $7.99 USD| /
CNHL Siyah Seri 2200mAh 7.4V 2S Shorty Lipo Pil 40C T/Dean Fişli
No reviewsSadece 9 birim kaldıÖzellikler: Stok Numarası: S220402BKT Kapasite: 2200mAh Voltaj: 7.4V / 2 Hücre / 2S1P Deşarj Oranı: 40C Sürekli / 80C Ani Şarj Oranı: Maksimum 5C...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $9.99Orijinal fiyat $9.99 - Orijinal fiyat $9.99Orijinal fiyat $9.99$7.99 USD - $9.99 USD$7.99 - $9.99Güncel fiyat $7.99 USD| /20% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $15.99 - Orijinal fiyat $15.99Orijinal fiyat $15.99$15.99 USD$15.99 - $15.99Güncel fiyat $15.99 USD| /
CNHL Yıldırım LiHV 2400mAh 11.4V 3S 120C HV Kısa Lipo Pil XT60 Fişli
1 reviewStokta 10+ adet mevcutHızlı Uyum Kontrolü CNHL Lightning LiHV 2400mAh 11.4V 3S 120C HV Shorty LiPo Batarya XT60 Fişli, keskin gaz tepkisi, güçlü performans ve shorty ta...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $15.99 - Orijinal fiyat $15.99Orijinal fiyat $15.99$15.99 USD$15.99 - $15.99Güncel fiyat $15.99 USD| / -
Orijinal fiyat $21.99 - Orijinal fiyat $21.99Orijinal fiyat $21.99$21.99 USD$21.99 - $21.99Güncel fiyat $21.99 USD| /
XT60 Fişli CNHL Lightning LiHV 2400mAh 15.2V 4S 120C HV Shorty LiPo Batarya
No reviewsHızlı Uyumluluk Kontrolü CNHL Lightning LiHV 2400mAh 15.2V 4S 120C HV Shorty LiPo Battery with XT60 Plug, pil uzunluğu, ağırlık ve ağırlık merkezi ...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $21.99 - Orijinal fiyat $21.99Orijinal fiyat $21.99$21.99 USD$21.99 - $21.99Güncel fiyat $21.99 USD| /Tükendi -
Orijinal fiyat $31.99 - Orijinal fiyat $31.99Orijinal fiyat $31.99$31.99 USD$31.99 - $31.99Güncel fiyat $31.99 USD| /
CNHL Yıldırım LiHV 2400mAh 22.8V 6S 120C HV Kısa Lipo Pil XT60 Fişli
2 reviewsstokta yokHızlı Uyumluluk Kontrolü CNHL Lightning LiHV 2400mAh 22.8V 6S 120C HV XT60 Fişli Shorty LiPo Batarya, dayanıklılık, voltaj kararlılığı ve düşük tak...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $31.99 - Orijinal fiyat $31.99Orijinal fiyat $31.99$31.99 USD$31.99 - $31.99Güncel fiyat $31.99 USD| /Tükendi -
Orijinal fiyat $22.99 - Orijinal fiyat $22.99Orijinal fiyat $22.99$22.99 USD$22.99 - $22.99Güncel fiyat $22.99 USD| /
CNHL Yıldırım LiHV 3200mAh 11.4V 3S 120C HV Lipo Pil XT60 Fişli
No reviewsSadece 8 birim kaldıHızlı Uyum Kontrolü Bir 3S LiHV pil seçiyorsanız RC uçak, FPV platformu veya hafif RC araç için, sipariş vermeden önce bu noktaları doğrulayın: ...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $22.99 - Orijinal fiyat $22.99Orijinal fiyat $22.99$22.99 USD$22.99 - $22.99Güncel fiyat $22.99 USD| / -
Orijinal fiyat $39.99 - Orijinal fiyat $39.99Orijinal fiyat $39.99$39.99 USD$39.99 - $39.99Güncel fiyat $39.99 USD| /
CNHL Yıldırım LiHV 3200mAh 22.8V 6S 120C HV Lipo Pil XT60 Fişli
1 reviewstokta yokHızlı Uyum Kontrolü Bir 6S LiHV pil seçiyorsanız RC uçak, FPV drone veya RC araç için, sipariş vermeden önce bu noktaları doğrulayın: Öğe Kontr...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $39.99 - Orijinal fiyat $39.99Orijinal fiyat $39.99$39.99 USD$39.99 - $39.99Güncel fiyat $39.99 USD| /Tükendi -
Orijinal fiyat $15.99 - Orijinal fiyat $15.99Orijinal fiyat $15.99$15.99 USD$15.99 - $15.99Güncel fiyat $15.99 USD| /
CNHL Lightning LiHV 3500mAh 7.6V 2S 120C Yüksek Gerilim Lipo Pili TRX Fişli
No reviewsHızlı Uyum Kontrolü Bir Traxxas mini platform için TRX konnektörlü 2S LiHV pil seçiyorsanız, sipariş vermeden önce şu noktaları doğrulayın: Öğe...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $15.99 - Orijinal fiyat $15.99Orijinal fiyat $15.99$15.99 USD$15.99 - $15.99Güncel fiyat $15.99 USD| /Tükendi -
Orijinal fiyat $25.99 - Orijinal fiyat $25.99Orijinal fiyat $25.99$25.99 USD$25.99 - $25.99Güncel fiyat $25.99 USD| /
CNHL Yıldırım LiHV 3500mAh 11.4V 3S 120C HV Lipo Pil XT60 Fişli
1 reviewHızlı Uyum Kontrolü Bir 3S LiHV pil seçiyorsanız ve RC uçak, FPV kanat, RC tekne veya diğer XT60 tabanlı kurulumlar için sipariş vermeden önce şu n...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $25.99 - Orijinal fiyat $25.99Orijinal fiyat $25.99$25.99 USD$25.99 - $25.99Güncel fiyat $25.99 USD| /Tükendi -
Orijinal fiyat $45.99 - Orijinal fiyat $45.99Orijinal fiyat $45.99$45.99 USD$45.99 - $45.99Güncel fiyat $45.99 USD| /
CNHL Yıldırım LiHV 3500mAh 22.8V 6S 120C Yüksek Gerilim Lipo Pil XT60 Fişli
No reviewsHızlı Uyum Kontrolü Bir 6S LiHV pil seçiyorsanız, RC uçak, EDF jet veya diğer yüksek güçlü RC platformları için sipariş vermeden önce şu noktaları ...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $45.99 - Orijinal fiyat $45.99Orijinal fiyat $45.99$45.99 USD$45.99 - $45.99Güncel fiyat $45.99 USD| /Tükendi -
Orijinal fiyat $39.99 - Orijinal fiyat $39.99Orijinal fiyat $39.99$39.99 USD$39.99 - $39.99Güncel fiyat $39.99 USD| /
CNHL Lightning LiHV 4000mAh 15.2V 4S 120C HV Lipo Pili XT90 Fişli
No reviewsHızlı Uyum Kontrolü Bir RC uçağı veya diğer yüksek performanslı RC platformu için 4S LiHV batarya seçiyorsanız, sipariş vermeden önce bu noktaları ...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $39.99 - Orijinal fiyat $39.99Orijinal fiyat $39.99$39.99 USD$39.99 - $39.99Güncel fiyat $39.99 USD| /Tükendi