Avustralya Deposu’nda LiPo Özel Fırsatları
CNHL indirimli RC bataryalarını keşfedin ve bir sonraki uçuşunuz ya da yarışınız için doğru gücü bulun.
Filtreler
-
Orijinal fiyat $47.98 - Orijinal fiyat $49.98Orijinal fiyat $47.98 - Orijinal fiyat $49.98Orijinal fiyat $47.98$31.98 USD - $49.98 USD$31.98 - $49.98Güncel fiyat $31.98 USD| /
[Combo] 2 Paket CNHL Siyah Seri 1100mAh 22.2V 6S Lipo Pil XT60 Fişli
68 reviewsStokta 10+ adet mevcutÖzellikler: Stok Numarası: 1101006BK Kapasite: 1100mAh Voltaj: 22.2V / 6-Hücre / 6S1P Deşarj Oranı: 100C Sürekli / 200C Ani Şarj Oranı: Maksimum 5...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $47.98 - Orijinal fiyat $49.98Orijinal fiyat $47.98 - Orijinal fiyat $49.98Orijinal fiyat $47.98$31.98 USD - $49.98 USD$31.98 - $49.98Güncel fiyat $31.98 USD| /33% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $15.18 - Orijinal fiyat $18.99Orijinal fiyat $15.18 - Orijinal fiyat $18.99Orijinal fiyat $15.18$9.98 USD - $18.99 USD$9.98 - $18.99Güncel fiyat $9.98 USD| /
BETAFPV Pavo20 Pro için XT30 konnektörlü 2 Adet CNHL MiniStar 450mAh 11.1V 3S 70C LiPo Pil
45 reviewsStokta 10+ adet mevcutÖzellikler: Stok Numarası: 45703G Kapasite: 450mAh Voltaj: 11.1V / 3 Hücre / 3S1P Deşarj Oranı: 70C Sürekli / 140C Ani Şarj Oranı: Maksimum 5C Boy...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $15.18 - Orijinal fiyat $18.99Orijinal fiyat $15.18 - Orijinal fiyat $18.99Orijinal fiyat $15.18$9.98 USD - $18.99 USD$9.98 - $18.99Güncel fiyat $9.98 USD| /34% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $36.99 - Orijinal fiyat $36.99Orijinal fiyat $36.99$36.99 USD$36.99 - $36.99Güncel fiyat $36.99 USD| /
CNHL G+Plus 3000mAh 14.8V 4S 70C XT90 Fişli Lipo Pil
28 reviewsSadece 1 birim kaldıÖzellikler: Stok Numarası: 300704 Kapasite: 3000mAh Voltaj: 14.8V / 4 Hücre / 4S1P Deşarj Oranı: 70C Sürekli / 140C Ani Şarj Oranı: Maksimum 5C B...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $36.99 - Orijinal fiyat $36.99Orijinal fiyat $36.99$36.99 USD$36.99 - $36.99Güncel fiyat $36.99 USD| / -
Orijinal fiyat $17.97 - Orijinal fiyat $35.94Orijinal fiyat $17.97 - Orijinal fiyat $35.94Orijinal fiyat $17.97$11.99 USD - $35.94 USD$11.99 - $35.94Güncel fiyat $11.99 USD| /
CNHL LiHV MiniStar HV 450mAh 7.6V 2S 70C XT30'lu LiPo Pil
25 reviewsStokta 10+ adet mevcutHızlı Uyum Kontrolü XT30U konektörlü CNHL MiniStar HV 450mAh 7.6V 2S 70C LiHV Battery seti, düşük pil ağırlığının ve hassas kullanımın öncelikli ol...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $17.97 - Orijinal fiyat $35.94Orijinal fiyat $17.97 - Orijinal fiyat $35.94Orijinal fiyat $17.97$11.99 USD - $35.94 USD$11.99 - $35.94Güncel fiyat $11.99 USD| /40% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $29.98 - Orijinal fiyat $29.98Orijinal fiyat $29.98$29.98 USD$29.98 - $29.98Güncel fiyat $29.98 USD| /
[Combo] 2 Paket CNHL MiniStar 850mAh 14.8V 4S 70C Lipo Pil XT60 Fişli
39 reviewsSadece 1 birim kaldıHızlı Uyumluluk Kontrolü [Combo] 2 Packs CNHL MiniStar 850mAh 14.8V 4S 70C LiPo Battery with XT60 Plug, küçük ve hafif bir pakette güçlü 4S itişine...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $29.98 - Orijinal fiyat $29.98Orijinal fiyat $29.98$29.98 USD$29.98 - $29.98Güncel fiyat $29.98 USD| / -
Orijinal fiyat $95.98 - Orijinal fiyat $95.98Orijinal fiyat $95.98$95.98 USD$95.98 - $95.98Güncel fiyat $95.98 USD| /
[Combo] 2 Paket CNHL G+Plus 3000mAh 22.2V 6S 70C Lipo Pil XT90 Fiş ile
27 reviewsSadece 6 birim kaldıHızlı Uyum Kontrolü XT90 Fişli 2 Paket CNHL G+Plus 3000mAh 22.2V 6S 70C LiPo Pil seti; nispeten kompakt 3000mAh pil ve XT90 bağlantısından yararlan...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $95.98 - Orijinal fiyat $95.98Orijinal fiyat $95.98$95.98 USD$95.98 - $95.98Güncel fiyat $95.98 USD| / -
Orijinal fiyat $23.99 - Orijinal fiyat $47.98Orijinal fiyat $23.99 - Orijinal fiyat $47.98Orijinal fiyat $23.99$17.99 USD - $47.98 USD$17.99 - $47.98Güncel fiyat $17.99 USD| /
CNHL MiniStar 1800mAh 14.8V 4S Lipo Pil 120C(max 240C) XT60 Fişli
31 reviewsStokta 10+ adet mevcutHızlı Uyum Kontrolü XT60 Fişli CNHL MiniStar 1800 mAh 14,8 V 4S 120C LiPo Akü, daha büyük 2200–3000 mAh bir paketin boyutunu ve ağırlığını taşımada...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $23.99 - Orijinal fiyat $47.98Orijinal fiyat $23.99 - Orijinal fiyat $47.98Orijinal fiyat $23.99$17.99 USD - $47.98 USD$17.99 - $47.98Güncel fiyat $17.99 USD| /30% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $38.99Orijinal fiyat $38.99 - Orijinal fiyat $38.99Orijinal fiyat $38.99$29.99 USD - $38.99 USD$29.99 - $38.99Güncel fiyat $29.99 USD| /
CNHL Siyah Seri 2000mAh 22.2V 6S 100C Lipo Pil XT60 Fişli
9 reviewsStokta 10+ adet mevcutÖzellikler: Stock Number: 2001006BK Kapasite: 2000mAh Voltaj: 22.2V / 6-Hücre / 6S1P Deşarj Oranı: Sürekli 100C / Ani 200C Şarj Oranı: Maksimum 5C...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $38.99Orijinal fiyat $38.99 - Orijinal fiyat $38.99Orijinal fiyat $38.99$29.99 USD - $38.99 USD$29.99 - $38.99Güncel fiyat $29.99 USD| /23% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $19.98Orijinal fiyat $19.98 - Orijinal fiyat $19.98Orijinal fiyat $19.98$13.98 USD - $19.98 USD$13.98 - $19.98Güncel fiyat $13.98 USD| /
[Combo] 2 Paket CNHL MiniStar 450mAh 14.8V 4S 70C XT30'lu LiPo Pil
25 reviewsStokta 10+ adet mevcutTeknik Özellikler: Stok Numarası: 45704G Kapasite: 450mAh Voltaj: 14.8V / 4-Hücre / 4S1P Deşarj Oranı: 70C Sürekli / 140C Ani Şarj Oranı: Maks 5C ...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $19.98Orijinal fiyat $19.98 - Orijinal fiyat $19.98Orijinal fiyat $19.98$13.98 USD - $19.98 USD$13.98 - $19.98Güncel fiyat $13.98 USD| /30% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $24.99Orijinal fiyat $24.99 - Orijinal fiyat $24.99Orijinal fiyat $24.99$18.99 USD - $24.99 USD$18.99 - $24.99Güncel fiyat $18.99 USD| /
CNHL G+Plus 3000mAh 11.1V 3S Lipo Pil 70C XT90 Fişli
15 reviewsSadece 1 birim kaldıÖzellikler: Stok Numarası: 300703 Kapasite: 3000mAh Voltaj: 1Deşarj Oranı Deşarj Oranı: 70C Sürekli / 140C Ani Şarj Oranı: Maks 5C Boyut(1-5mm fa...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $24.99Orijinal fiyat $24.99 - Orijinal fiyat $24.99Orijinal fiyat $24.99$18.99 USD - $24.99 USD$18.99 - $24.99Güncel fiyat $18.99 USD| /24% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $5.99 - Orijinal fiyat $11.98Orijinal fiyat $5.99 - Orijinal fiyat $11.98Orijinal fiyat $5.99$3.69 USD - $11.98 USD$3.69 - $11.98Güncel fiyat $3.69 USD| /
CNHL MiniStar 450mAh 7.4V 2S 70C XT30'lu LiPo Pil
31 reviewsStokta 10+ adet mevcutHızlı Uyum Kontrolü CNHL MiniStar 450mAh 7.4V 2S 70C LiPo Battery with XT30U, düşük kurulu kütlenin ve tepkisel kullanımın öncelikli olduğu mikro E...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $5.99 - Orijinal fiyat $11.98Orijinal fiyat $5.99 - Orijinal fiyat $11.98Orijinal fiyat $5.99$3.69 USD - $11.98 USD$3.69 - $11.98Güncel fiyat $3.69 USD| /38% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $12.99 - Orijinal fiyat $25.98Orijinal fiyat $12.99 - Orijinal fiyat $25.98Orijinal fiyat $12.99$9.99 USD - $25.98 USD$9.99 - $25.98Güncel fiyat $9.99 USD| /
Cinewhoop için XT30'lu CNHL Speedy Pizza Serisi 600mAh 14.8V 4S 120C LiPo Batarya
8 reviewsStokta 10+ adet mevcutÖzellikler: Stok Numarası: 601204PZ Kapasite: 600mAh Voltaj: 14.8V / 4 Hücre / 4S1P Deşarj Oranı: 120C Sürekli / 240C Ani Şarj Oranı: Maksimum 5C ...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $12.99 - Orijinal fiyat $25.98Orijinal fiyat $12.99 - Orijinal fiyat $25.98Orijinal fiyat $12.99$9.99 USD - $25.98 USD$9.99 - $25.98Güncel fiyat $9.99 USD| /23% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $19.99 - Orijinal fiyat $39.98Orijinal fiyat $19.99$19.99 USD - $39.98 USD$19.99 - $39.98Güncel fiyat $19.99 USD| /
BETAFPV Air65 için CNHL Speedy Pizza Serisi 350mAh 1S BT2.0 HV LiPo Batarya
11 reviewsStokta 10+ adet mevcutTeknik Özellikler Stok Numarası: HV35701PZ Kapasite: 350mAh Voltaj: 3.8V / 1-Hücre / 1S1P Deşarj Oranı: 75C Sürekli / 150C Anlık Şarj Oranı: Maks....
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $19.99 - Orijinal fiyat $39.98Orijinal fiyat $19.99$19.99 USD - $39.98 USD$19.99 - $39.98Güncel fiyat $19.99 USD| / -
Orijinal fiyat $35.99Orijinal fiyat $35.99 - Orijinal fiyat $35.99Orijinal fiyat $35.99$25.99 USD - $35.99 USD$25.99 - $35.99Güncel fiyat $25.99 USD| /
3 Paket CNHL MiniStar HV 550mAh 15.2V 4S 70C LiPo pil, XT30 konnektörlü
11 reviewsStokta 10+ adet mevcutHızlı Uyum Kontrolü XT30U fişli 3 Paket CNHL MiniStar HV 550mAh 4S 70C LiHV batarya, düşük ağırlık ve hızlı gaz tepkisinin önemli olduğu hafif ...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $35.99Orijinal fiyat $35.99 - Orijinal fiyat $35.99Orijinal fiyat $35.99$25.99 USD - $35.99 USD$25.99 - $35.99Güncel fiyat $25.99 USD| /28% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $54.99Orijinal fiyat $54.99 - Orijinal fiyat $54.99Orijinal fiyat $54.99$34.99 USD - $54.99 USD$34.99 - $54.99Güncel fiyat $34.99 USD| /
CNHL 4000mAh 22.2V 6S 40C Lipo Pil XT90 Fişli
14 reviewsSadece 2 birim kaldıÖzellikler: Stok Numarası: 400406Z Kapasite: 4000mAh Voltaj: 22.2V / 6-Hücre / 6S1P Deşarj Oranı: 40C Sürekli / 80C Patlama Şarj Oranı: Maksimum...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $54.99Orijinal fiyat $54.99 - Orijinal fiyat $54.99Orijinal fiyat $54.99$34.99 USD - $54.99 USD$34.99 - $54.99Güncel fiyat $34.99 USD| /36% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $49.99Orijinal fiyat $49.99 - Orijinal fiyat $49.99Orijinal fiyat $49.99$33.99 USD - $49.99 USD$33.99 - $49.99Güncel fiyat $33.99 USD| /
CNHL 3700mAh 22.2V 6S 40C XT60 Fişli Lipo Pil
10 reviewsSadece 1 birim kaldıStok Numarası 370406Z Kapasite 3700mAh Gerilim 22.2V / 6 Hücre / 6S1P Deşarj Oranı 40C Sürekli / 80C Anlık Şarj Oranı Maks. 5C Boyut (...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $49.99Orijinal fiyat $49.99 - Orijinal fiyat $49.99Orijinal fiyat $49.99$33.99 USD - $49.99 USD$33.99 - $49.99Güncel fiyat $33.99 USD| /32% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $18.99 - Orijinal fiyat $39.98Orijinal fiyat $18.99 - Orijinal fiyat $39.98Orijinal fiyat $18.99$13.49 USD - $39.98 USD$13.49 - $39.98Güncel fiyat $13.49 USD| /
CNHL 1300mAh 14.8V 4S Lipo Pili XT60 Fişli
14 reviewsSadece 9 birim kaldı1300mAh 4s 120C Stok Numarası: 1301204 Kapasite: 1300mAh Gerilim: 14.8V / 4 Hücre / 4S2P Deşarj Oranı: 120C Sürekli / 240C Ani Şarj Oranı: Maksi...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $18.99 - Orijinal fiyat $39.98Orijinal fiyat $18.99 - Orijinal fiyat $39.98Orijinal fiyat $18.99$13.49 USD - $39.98 USD$13.49 - $39.98Güncel fiyat $13.49 USD| /26% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $34.99Orijinal fiyat $34.99 - Orijinal fiyat $34.99Orijinal fiyat $34.99$23.99 USD - $34.99 USD$23.99 - $34.99Güncel fiyat $23.99 USD| /
CNHL 4000mAh 11.1V 3S 70C Lipo Pil XT90 Fişli
9 reviewsStokta 10+ adet mevcutÖzellikler: Stok Numarası: 400703 Kapasite: 4000mAh Voltaj: 11.1V / 3-Hücre / 3S1P Deşarj Oranı: 70C Sürekli / 140C Ani Şarj Oranı: Maks 5C Boyu...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $34.99Orijinal fiyat $34.99 - Orijinal fiyat $34.99Orijinal fiyat $34.99$23.99 USD - $34.99 USD$23.99 - $34.99Güncel fiyat $23.99 USD| /31% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $55.99Orijinal fiyat $55.99 - Orijinal fiyat $55.99Orijinal fiyat $55.99$35.99 USD - $55.99 USD$35.99 - $55.99Güncel fiyat $35.99 USD| /
CNHL 5000mAh 18.5V 5S 40C Lipo Pil XT90 Fişli
10 reviewsSadece 10 birim kaldıÖzellikler: Stok Numarası: 500405Z Kapasite: 5000mAh Voltaj: 18.5V / 5-Hücre / 5S1P Deşarj Oranı: Sürekli 40C / Ani 80C Şarj Oranı: Maks 5C Boyut(...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $55.99Orijinal fiyat $55.99 - Orijinal fiyat $55.99Orijinal fiyat $55.99$35.99 USD - $55.99 USD$35.99 - $55.99Güncel fiyat $35.99 USD| /36% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $66.99Orijinal fiyat $66.99 - Orijinal fiyat $66.99Orijinal fiyat $66.99$49.99 USD - $66.99 USD$49.99 - $66.99Güncel fiyat $49.99 USD| /
CNHL Yarış Serisi 5200mAh 18.5V 5S 90C Lipo Pil EC5 Fişli
2 reviewsSadece 9 birim kaldıHızlı Uyumluluk Kontrolü Büyük bir RC uçağı, savaş uçağı, helikopter veya yüksek güçlü RC aracı için EC5 fişli 5S LiPo batarya seçiyorsanız, sipari...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $66.99Orijinal fiyat $66.99 - Orijinal fiyat $66.99Orijinal fiyat $66.99$49.99 USD - $66.99 USD$49.99 - $66.99Güncel fiyat $49.99 USD| /25% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $29.97 - Orijinal fiyat $59.94Orijinal fiyat $29.97 - Orijinal fiyat $59.94Orijinal fiyat $29.97$18.99 USD - $59.94 USD$18.99 - $59.94Güncel fiyat $18.99 USD| /
CNHL MiniStar HV 550mAh 11.4v 3s 70c LiPo pil, XT30 konnektörlü
9 reviewsStokta 10+ adet mevcutTeknik Özellikler: Stok Numarası: HV55703 Kapasite: 550mAh Voltaj: 11.4V / 3 Hücre / 3S1P Deşarj Oranı: 70C Sürekli / 140C Ani Şarj Oranı: Maks. ...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $29.97 - Orijinal fiyat $59.94Orijinal fiyat $29.97 - Orijinal fiyat $59.94Orijinal fiyat $29.97$18.99 USD - $59.94 USD$18.99 - $59.94Güncel fiyat $18.99 USD| /37% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $13.99 - Orijinal fiyat $27.98Orijinal fiyat $13.99$13.99 USD - $27.98 USD$13.99 - $27.98Güncel fiyat $13.99 USD| /
BETAFPV Air75 için BT2.0 Fişli CNHL MiniStar HV 500mAh 3.8V 1S 75C LiPo Pil
8 reviewsStokta 10+ adet mevcutTeknik Özellikler Stok Numarası: HV50751 Kapasite: 500mAh Voltaj: 3.8V / 1 Hücre / 1S1P Deşarj Oranı: 75C Sürekli / 150C Ani Şarj Oranı: Maks. 5C ...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $13.99 - Orijinal fiyat $27.98Orijinal fiyat $13.99$13.99 USD - $27.98 USD$13.99 - $27.98Güncel fiyat $13.99 USD| / -
Orijinal fiyat $27.99 - Orijinal fiyat $55.98Orijinal fiyat $27.99 - Orijinal fiyat $55.98Orijinal fiyat $27.99$20.99 USD - $55.98 USD$20.99 - $55.98Güncel fiyat $20.99 USD| /
CNHL Siyah Seri 2000mAh 14.8V 4S 100C Lipo Pil XT60 Fişli
7 reviewsStokta 10+ adet mevcutÖzellikler: Stok Numarası: 2001004BK Kapasite: 2000mAh Voltaj: 14.8V / 4 Hücre / 4S1P Deşarj Oranı: 100C Sürekli / 200C Ani Şarj Oranı: Maksimum 5...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $27.99 - Orijinal fiyat $55.98Orijinal fiyat $27.99 - Orijinal fiyat $55.98Orijinal fiyat $27.99$20.99 USD - $55.98 USD$20.99 - $55.98Güncel fiyat $20.99 USD| /29% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $21.99 - Orijinal fiyat $43.98Orijinal fiyat $21.99 - Orijinal fiyat $43.98Orijinal fiyat $21.99$14.99 USD - $43.98 USD$14.99 - $43.98Güncel fiyat $14.99 USD| /
CNHL LiHV MiniStar HV 550mAh 7.6V 2S 70C LiPo pil, XT30 konnektörlü
7 reviewsSadece 10 birim kaldıHızlı Uyum Kontrolü XT30U'lu 3'lü CNHL MiniStar HV 550mAh 7.6V 2S 70C LiHV Akü seti; mikro FPV dronları, küçük CineWhoop'lar, kompakt hava araçları...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $21.99 - Orijinal fiyat $43.98Orijinal fiyat $21.99 - Orijinal fiyat $43.98Orijinal fiyat $21.99$14.99 USD - $43.98 USD$14.99 - $43.98Güncel fiyat $14.99 USD| /32% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $47.99Orijinal fiyat $47.99 - Orijinal fiyat $47.99Orijinal fiyat $47.99$33.49 USD - $47.99 USD$33.49 - $47.99Güncel fiyat $33.49 USD| /
CNHL 4500mAh 18.5V 5S 30C XT90 Fişli Lipo Pil
6 reviewsStokta 10+ adet mevcutÖzellikler: Stok Numarası: 450305Z Kapasite: 4500mAh Voltaj: 18.5V / 5-Hücre / 5S1P Deşarj Oranı: 30C Sürekli / 60C Patlama Şarj Oranı: Maks 5C Bo...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $47.99Orijinal fiyat $47.99 - Orijinal fiyat $47.99Orijinal fiyat $47.99$33.49 USD - $47.99 USD$33.49 - $47.99Güncel fiyat $33.49 USD| /30% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $24.27Orijinal fiyat $24.27 - Orijinal fiyat $24.27Orijinal fiyat $24.27$15.69 USD - $24.27 USD$15.69 - $24.27Güncel fiyat $15.69 USD| /
3 Paket CNHL LiHV MiniStar 450mAh 11.4V 3S 70C LiPo pil, XT30 konnektörlü
3 reviewsStokta 10+ adet mevcutÖzellikler: Stok Numarası: HV45703 Kapasite: 450mAh Voltaj: 11.4V / 3-Hücre / 3S1P Deşarj Oranı: 70C Sürekli / 140C Patlama Şarj Oranı: Maks 5C B...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $24.27Orijinal fiyat $24.27 - Orijinal fiyat $24.27Orijinal fiyat $24.27$15.69 USD - $24.27 USD$15.69 - $24.27Güncel fiyat $15.69 USD| /35% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $10.99 - Orijinal fiyat $21.98Orijinal fiyat $10.99 - Orijinal fiyat $21.98Orijinal fiyat $10.99$8.99 USD - $21.98 USD$8.99 - $21.98Güncel fiyat $8.99 USD| /
CNHL Speedy Pizza Serisi 600mAh 11.1V 3S 120C Lipo Pil, CineWhoop için XT30'lu
6 reviewsStokta 10+ adet mevcutÖzellikler: Stok Numarası: 601203PZ Kapasite: 600mAh Voltaj: 11.1V / 3-Hücre / 3S1P Deşarj Oranı: 120C Sürekli / 240C Ani Şarj Oranı: Maksimum 5C ...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $10.99 - Orijinal fiyat $21.98Orijinal fiyat $10.99 - Orijinal fiyat $21.98Orijinal fiyat $10.99$8.99 USD - $21.98 USD$8.99 - $21.98Güncel fiyat $8.99 USD| /18% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $78.99Orijinal fiyat $78.99 - Orijinal fiyat $78.99Orijinal fiyat $78.99$60.99 USD - $78.99 USD$60.99 - $78.99Güncel fiyat $60.99 USD| /
CNHL Yarış Serisi LiHV 9000mAh 11.4V 3S 120C Lipo Pil EC5 Fişli RC Yarışı İçin
3 reviewsStokta 10+ adet mevcutHızlı Uyum Kontrolü EC5 Fişli CNHL Racing Series LiHV 9000mAh 11,4V 3S2P 120C LiPo Akü, büyük RC arabaları, hız odaklı kara araçları ve özel yüksek...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $78.99Orijinal fiyat $78.99 - Orijinal fiyat $78.99Orijinal fiyat $78.99$60.99 USD - $78.99 USD$60.99 - $78.99Güncel fiyat $60.99 USD| /23% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $31.47Orijinal fiyat $31.47 - Orijinal fiyat $31.47Orijinal fiyat $31.47$17.99 USD - $31.47 USD$17.99 - $31.47Güncel fiyat $17.99 USD| /
3 Paket CNHL LiHV MiniStar 450mAh 15.2V 4S 70C LiPo pil, XT30 konnektörlü
4 reviewsStokta 10+ adet mevcutÖzellikler: Stok Numarası: HV45704 Kapasite: 450mAh Voltaj: 15.2V / 4 Hücre / 4S1P Deşarj Oranı: 70C Sürekli / 140C Anlık Şarj Oranı: Maks. 5C Boy...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $31.47Orijinal fiyat $31.47 - Orijinal fiyat $31.47Orijinal fiyat $31.47$17.99 USD - $31.47 USD$17.99 - $31.47Güncel fiyat $17.99 USD| /43% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $19.99 - Orijinal fiyat $39.98Orijinal fiyat $19.99$19.99 USD - $39.98 USD$19.99 - $39.98Güncel fiyat $19.99 USD| /
CNHL Siyah Seri V2.0 1300mAh 14.8V 4S 130C Lipo Pil XT60 Fişli
2 reviewsstokta yokÖzellikler Stok Numarası: 1301304BK Kapasite: 1300mAh Voltaj: 14.8V / 4-Hücre / 4S1P Deşarj Oranı: 130C Sürekli / 260C Patlama Şarj Oranı: Maksimu...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $19.99 - Orijinal fiyat $39.98Orijinal fiyat $19.99$19.99 USD - $39.98 USD$19.99 - $39.98Güncel fiyat $19.99 USD| /Tükendi -
Orijinal fiyat $49.98Orijinal fiyat $49.98 - Orijinal fiyat $49.98Orijinal fiyat $49.98$39.98 USD - $41.98 USD$39.98 - $41.98Güncel fiyat $39.98 USD| /
2 Paket CNHL Siyah Seri V2.0 1100mAh 22.2V 6S 130C Lipo Pil XT60 Fişli
No reviewsStokta 10+ adet mevcutHızlı Uyum Kontrolü 2 Paket CNHL Black Series V2.0 1100mAh 22.2V 6S 130C LiPo Batarya XT60 Fişli, daha hafif, keskin ve daha tepki veren bir kurulu...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $49.98Orijinal fiyat $49.98 - Orijinal fiyat $49.98Orijinal fiyat $49.98$39.98 USD - $41.98 USD$39.98 - $41.98Güncel fiyat $39.98 USD| /20% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $17.99 - Orijinal fiyat $35.98Orijinal fiyat $17.99 - Orijinal fiyat $35.98Orijinal fiyat $17.99$9.99 USD - $35.98 USD$9.99 - $35.98Güncel fiyat $9.99 USD| /
CNHL Siyah Seri V2.0 1100mAh 14.8V 4S 130C Lipo Pil XT60 Fişli
No reviewsStokta 10+ adet mevcutÖzellikler: Stok Numarası: 1101304BK Kapasite: 1100mAh Voltaj: 14.8V / 4-Hücre / 4S1P Deşarj Oranı: 130C Sürekli / 260C Patlama Şarj Oranı: Maksim...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $17.99 - Orijinal fiyat $35.98Orijinal fiyat $17.99 - Orijinal fiyat $35.98Orijinal fiyat $17.99$9.99 USD - $35.98 USD$9.99 - $35.98Güncel fiyat $9.99 USD| /44% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $4.99 - Orijinal fiyat $14.97Orijinal fiyat $4.99 - Orijinal fiyat $14.97Orijinal fiyat $4.99$3.69 USD - $14.97 USD$3.69 - $14.97Güncel fiyat $3.69 USD| /
CNHL MiniStar 350mAh 2S 70C Pil FMS FCX18 ve FCX24 için (Molex Fişi)
No reviewsStokta 10+ adet mevcutHızlı Uyum Kontrolü Bir FMS FCX18 veya FCX24 için yedek pil satın alıyorsanız, sipariş vermeden önce bu üç noktayı doğrulayın: Öğeyi Kontrol Et ...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $4.99 - Orijinal fiyat $14.97Orijinal fiyat $4.99 - Orijinal fiyat $14.97Orijinal fiyat $4.99$3.69 USD - $14.97 USD$3.69 - $14.97Güncel fiyat $3.69 USD| /26% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $4.99 - Orijinal fiyat $14.97Orijinal fiyat $4.99 - Orijinal fiyat $14.97Orijinal fiyat $4.99$3.69 USD - $14.97 USD$3.69 - $14.97Güncel fiyat $3.69 USD| /
CNHL MiniStar 350mAh 2S 7.4V LiPo Pil 70C PH (UMX) Konnektörlü
3 reviewsStokta 10+ adet mevcutHızlı Uyum Kontrolü Voltaj: 2S (7.4V)Kapasite: 350mAhKonektör: PH (UMX) Yüksek Akım 3 PinBoyut (U × G × Y): 43 × 19 × 14 mm (±1–5 mm)Ağırlık: Yakla...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $4.99 - Orijinal fiyat $14.97Orijinal fiyat $4.99 - Orijinal fiyat $14.97Orijinal fiyat $4.99$3.69 USD - $14.97 USD$3.69 - $14.97Güncel fiyat $3.69 USD| /26% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $21.98 - Orijinal fiyat $21.98Orijinal fiyat $21.98$21.98 USD$21.98 - $21.98Güncel fiyat $21.98 USD| /
CNHL Speedy Pizza Serisi 600mAh 22.2V 6S 120C Lipo Pil, XT30'lu
No reviewsStokta 10+ adet mevcutTeknik Özellikler: Stok Numarası: 601206PZ Kapasite: 600mAh Voltaj: 22,2 V / 6 Hücre / 6S1P Deşarj Oranı: Sürekli 120C / Ani 240C Şarj Oranı: Maks...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $21.98 - Orijinal fiyat $21.98Orijinal fiyat $21.98$21.98 USD$21.98 - $21.98Güncel fiyat $21.98 USD| / -
Orijinal fiyat $42.99Orijinal fiyat $42.99 - Orijinal fiyat $42.99Orijinal fiyat $42.99$25.99 USD - $42.99 USD$25.99 - $42.99Güncel fiyat $25.99 USD| /
CNHL 6200mAh 11.1V 3S 30C Lipo Pil XT90 Fişli
4 reviewsSadece 3 birim kaldıÖzellikler: Stok Numarası: 620303Z Kapasite: 6200mAh Voltaj: 11.1V / 3-Hücre / 3S1P Deşarj Oranı: 30C Sürekli / 60C Patlama Şarj Oranı: Maks 5C Bo...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $42.99Orijinal fiyat $42.99 - Orijinal fiyat $42.99Orijinal fiyat $42.99$25.99 USD - $42.99 USD$25.99 - $42.99Güncel fiyat $25.99 USD| /40% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $91.99Orijinal fiyat $91.99 - Orijinal fiyat $91.99Orijinal fiyat $91.99$69.99 USD - $91.99 USD$69.99 - $91.99Güncel fiyat $69.99 USD| /
CNHL Yarış Serisi 5200mAh 25.9V 7S Lipo Pil 90C QS8 Fişli
3 reviewsStokta 10+ adet mevcutÖzellikler: Stok Numarası: 520907QS8 Kapasite: 5200mAh Voltaj: 25.9V / 7 Hücre / 7S1P Deşarj Oranı: 90C Sürekli / 180C Patlama Şarj Oranı: Maksimu...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $91.99Orijinal fiyat $91.99 - Orijinal fiyat $91.99Orijinal fiyat $91.99$69.99 USD - $91.99 USD$69.99 - $91.99Güncel fiyat $69.99 USD| /24% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $55.99Orijinal fiyat $55.99 - Orijinal fiyat $55.99Orijinal fiyat $55.99$32.99 USD - $55.99 USD$32.99 - $55.99Güncel fiyat $32.99 USD| /
CNHL 8000mAh 11.1V 3S 30C Lipo Pili XT90 Fişli
No reviewsSadece 5 birim kaldıYeni veya eski ambalajın rastgele teslimatı. Stok Numarası 800303Z Kapasite 8000mAh Voltaj 11.1V / 3-Hücre / 3S1P Deşarj Hızı 30C Sürekli ...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $55.99Orijinal fiyat $55.99 - Orijinal fiyat $55.99Orijinal fiyat $55.99$32.99 USD - $55.99 USD$32.99 - $55.99Güncel fiyat $32.99 USD| /41% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $72.99Orijinal fiyat $72.99 - Orijinal fiyat $72.99Orijinal fiyat $72.99$45.99 USD - $72.99 USD$45.99 - $72.99Güncel fiyat $45.99 USD| /
CNHL 8000mAh 14.8V 4S 30C Lipo Pil XT90 Fişli
2 reviewsSadece 9 birim kaldıYeni veya eski ambalajın rastgele teslimatı. Stok Numarası 800304Z Kapasite 8000mAh Voltaj 14.8V / 4-Hücre / 4S1P Deşarj Hızı 30C Sürekli ...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $72.99Orijinal fiyat $72.99 - Orijinal fiyat $72.99Orijinal fiyat $72.99$45.99 USD - $72.99 USD$45.99 - $72.99Güncel fiyat $45.99 USD| /37% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $121.99Orijinal fiyat $121.99 - Orijinal fiyat $121.99Orijinal fiyat $121.99$85.99 USD - $121.99 USD$85.99 - $121.99Güncel fiyat $85.99 USD| /
CNHL Yarış Serisi 6200mAh 25.9V Lipo 7S Pil 90C QS8 Fişli
No reviewsStokta 10+ adet mevcutÖzellikler: Stok Numarası: 620907QS8 Kapasite: 6200mAh Voltaj: 25.9V / 7 Hücre / 7S1P Deşarj Oranı: 90C Sürekli / 180C Patlama Şarj Oranı: Maksimu...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $121.99Orijinal fiyat $121.99 - Orijinal fiyat $121.99Orijinal fiyat $121.99$85.99 USD - $121.99 USD$85.99 - $121.99Güncel fiyat $85.99 USD| /30% kadar tasarruf edin % tasarruf edin