CNHL LiPo Pil Tiny Whoop Drone için
CNHL, Tiny Whoop dronlar için üst düzey LiPo piller sunar, böylece Whoop'unuz havada kalır. Serimiz 1s'den 6s'ye kadar pilleri, 350mAh'den 1000mAh'ye kadar kapasiteleri içerir ve PH2.0, BT2.0, JST, XT30 ve XT60 fişlerini destekler. Standart 70C deşarj oranıyla, bu piller bol güç ve yüksek patlamalar sağlar, iç mekan yarış deneyiminizi geliştirir. Tattu tiny piller, kararlılık, güvenlik ve etkileyici performans sunan premium malzemelerden üretilmiştir.
Filtreler
-
Orijinal fiyat $17.97 - Orijinal fiyat $35.94Orijinal fiyat $17.97 - Orijinal fiyat $35.94Orijinal fiyat $17.97$11.99 USD - $35.94 USD$11.99 - $35.94Güncel fiyat $11.99 USD| /
CNHL LiHV MiniStar HV 450mAh 7.6V 2S 70C XT30'lu LiPo Pil
25 reviewsStokta 10+ adet mevcutHızlı Uyum Kontrolü XT30U konektörlü CNHL MiniStar HV 450mAh 7.6V 2S 70C LiHV Battery seti, düşük pil ağırlığının ve hassas kullanımın öncelikli ol...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $17.97 - Orijinal fiyat $35.94Orijinal fiyat $17.97 - Orijinal fiyat $35.94Orijinal fiyat $17.97$11.99 USD - $35.94 USD$11.99 - $35.94Güncel fiyat $11.99 USD| /33% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $12.99 - Orijinal fiyat $25.98Orijinal fiyat $12.99 - Orijinal fiyat $25.98Orijinal fiyat $12.99$8.99 USD - $25.98 USD$8.99 - $25.98Güncel fiyat $8.99 USD| /
PH2.0'lı CNHL MiniStar HV 450mAh 3.8V 1S 70C LiPo Pil
18 reviewsStokta 10+ adet mevcutTeknik özellikler: Stok Numarası: HV45701 Box 4 Kapasite: 450mAh Voltaj: 3.8V / 1 Hücre / 1S1P Deşarj Oranı: 70C Sürekli / 140C Anlık Şarj Oranı...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $12.99 - Orijinal fiyat $25.98Orijinal fiyat $12.99 - Orijinal fiyat $25.98Orijinal fiyat $12.99$8.99 USD - $25.98 USD$8.99 - $25.98Güncel fiyat $8.99 USD| /31% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $13.99 - Orijinal fiyat $27.98Orijinal fiyat $13.99$13.99 USD - $27.98 USD$13.99 - $27.98Güncel fiyat $13.99 USD| /
CNHL MiniStar 350mAh 7.4V 2S 70C XT30 bağlantılı Lipo Pil
11 reviewsStokta 10+ adet mevcutTeknik Özellikler: Stok Numarası: 35702G Kapasite: 350mAh Voltaj: 7.4V / 2 Hücre / 2S1P Deşarj Oranı: Sürekli 70C / Ani 140C Şarj Oranı: Maksimu...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $13.99 - Orijinal fiyat $27.98Orijinal fiyat $13.99$13.99 USD - $27.98 USD$13.99 - $27.98Güncel fiyat $13.99 USD| / -
Orijinal fiyat $5.99 - Orijinal fiyat $11.98Orijinal fiyat $5.99 - Orijinal fiyat $11.98Orijinal fiyat $5.99$3.69 USD - $11.98 USD$3.69 - $11.98Güncel fiyat $3.69 USD| /
CNHL MiniStar 450mAh 7.4V 2S 70C XT30'lu LiPo Pil
31 reviewsStokta 10+ adet mevcutHızlı Uyum Kontrolü CNHL MiniStar 450mAh 7.4V 2S 70C LiPo Battery with XT30U, düşük kurulu kütlenin ve tepkisel kullanımın öncelikli olduğu mikro E...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $5.99 - Orijinal fiyat $11.98Orijinal fiyat $5.99 - Orijinal fiyat $11.98Orijinal fiyat $5.99$3.69 USD - $11.98 USD$3.69 - $11.98Güncel fiyat $3.69 USD| /38% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $19.99 - Orijinal fiyat $39.98Orijinal fiyat $19.99$19.99 USD - $39.98 USD$19.99 - $39.98Güncel fiyat $19.99 USD| /
BETAFPV Air65 için CNHL Speedy Pizza Serisi 350mAh 1S BT2.0 HV LiPo Batarya
11 reviewsStokta 10+ adet mevcutTeknik Özellikler Stok Numarası: HV35701PZ Kapasite: 350mAh Voltaj: 3.8V / 1-Hücre / 1S1P Deşarj Oranı: 75C Sürekli / 150C Anlık Şarj Oranı: Maks....
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $19.99 - Orijinal fiyat $39.98Orijinal fiyat $19.99$19.99 USD - $39.98 USD$19.99 - $39.98Güncel fiyat $19.99 USD| / -
Orijinal fiyat $14.58Orijinal fiyat $14.58 - Orijinal fiyat $14.58Orijinal fiyat $14.58$8.58 USD - $14.58 USD$8.58 - $14.58Güncel fiyat $8.58 USD| /
2 Paket CNHL MiniStar 850mAh 7.4V 2S 70C LiPo pil, XT30 konnektörlü
6 reviewsStokta 10+ adet mevcutÖzellikler: Stok Numarası: 85702G3 Kapasite: 850mAh Voltaj: 7.4V /2-Hücre / 2S1P Deşarj Oranı: 70C Sürekli / 140C Patlama Şarj Oranı: Maks 5C Boy...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $14.58Orijinal fiyat $14.58 - Orijinal fiyat $14.58Orijinal fiyat $14.58$8.58 USD - $14.58 USD$8.58 - $14.58Güncel fiyat $8.58 USD| /41% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $13.99 - Orijinal fiyat $27.98Orijinal fiyat $13.99 - Orijinal fiyat $27.98Orijinal fiyat $13.99$10.49 USD - $27.98 USD$10.49 - $27.98Güncel fiyat $10.49 USD| /
BETAFPV Air75 için BT2.0 Fişli CNHL MiniStar HV 500mAh 3.8V 1S 75C LiPo Pil
8 reviewsStokta 10+ adet mevcutTeknik Özellikler Stok Numarası: HV50751 Kapasite: 500mAh Voltaj: 3.8V / 1 Hücre / 1S1P Deşarj Oranı: 75C Sürekli / 150C Ani Şarj Oranı: Maks. 5C ...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $13.99 - Orijinal fiyat $27.98Orijinal fiyat $13.99 - Orijinal fiyat $27.98Orijinal fiyat $13.99$10.49 USD - $27.98 USD$10.49 - $27.98Güncel fiyat $10.49 USD| /25% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $12.99 - Orijinal fiyat $12.99Orijinal fiyat $12.99$12.99 USD$12.99 - $12.99Güncel fiyat $12.99 USD| /
JST Fişli 3'lü CNHL MiniStar 300mAh 7.4V 2S 30C LiPo Pil Paketi
5 reviewsSadece 6 birim kaldıHızlı Uyum Kontrolü MINI JST Fişli 3'lü CNHL MiniStar 300mAh 7.4V 2S 30C LiPo Pil seti, pil boyutlarının ve takılı ağırlığın kritik olduğu çok küçü...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $12.99 - Orijinal fiyat $12.99Orijinal fiyat $12.99$12.99 USD$12.99 - $12.99Güncel fiyat $12.99 USD| / -
Orijinal fiyat $13.99 - Orijinal fiyat $27.98Orijinal fiyat $13.99$13.99 USD - $27.98 USD$13.99 - $27.98Güncel fiyat $13.99 USD| /
3 Paket CNHL LiHV MiniStar HV 350mAh 7.6V 2S 70C Lipo Pil XT30 ile
No reviewsSadece 2 birim kaldıÖzellikler: Stok Numarası: HV35702 Kapasite: 350mAh Voltaj: 7.6V /2 Hücre / 2S1P Deşarj Oranı: 70C Sürekli / 140C Ani Şarj Oranı: 5C Maksimum B...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $13.99 - Orijinal fiyat $27.98Orijinal fiyat $13.99$13.99 USD - $27.98 USD$13.99 - $27.98Güncel fiyat $13.99 USD| / -
Orijinal fiyat $35.94Orijinal fiyat $35.94 - Orijinal fiyat $35.94Orijinal fiyat $35.94Güncel fiyat $23.98 USD$23.98 - $23.98Güncel fiyat $23.98 USD| /
[Combo] 6 Paket CNHL LiHV Ministar HV 450mAh 7.6V 2S 70C Lipo Pil XT30U ile - İngiltere Deposu
25 reviewsSadece 10 birim kaldıStok Numarası HV45702 Kutu 3 Kapasite 450mAh Voltaj 7.6V / 2-Hücre / 2S1P Deşarj Hızı 70C Sürekli / 140C Patlama Şarj Hızı Maksimum 5C ...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $35.94Orijinal fiyat $35.94 - Orijinal fiyat $35.94Orijinal fiyat $35.94Güncel fiyat $23.98 USD$23.98 - $23.98Güncel fiyat $23.98 USD| /33% tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $25.98Orijinal fiyat $25.98 - Orijinal fiyat $25.98Orijinal fiyat $25.98Güncel fiyat $17.98 USD$17.98 - $17.98Güncel fiyat $17.98 USD| /
8 Paket CNHL MiniStar HV 450mAh 3.8V 1S 70C Lipo Pil PH2.0 ile - İngiltere Deposu
18 reviewsSadece 6 birim kaldıTeknik Özellikler: Stok Numarası: HV45701 Kutu 4 Kapasite: 450mAh Voltaj: 3.8V / 1-Hücre / 1S1P Deşarj Oranı: 70C Sürekli / 140C Patlama Şarj Or...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $25.98Orijinal fiyat $25.98 - Orijinal fiyat $25.98Orijinal fiyat $25.98Güncel fiyat $17.98 USD$17.98 - $17.98Güncel fiyat $17.98 USD| /31% tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $11.99 - Orijinal fiyat $11.99Orijinal fiyat $11.99$11.99 USD$11.99 - $11.99Güncel fiyat $11.99 USD| /
4 Paket CNHL MiniStar 450mAh 3.7V 1S 70C Lipo Pil PH2.0 ile
12 reviewsstokta yokÖzellikler: Stok Numarası: 45701G Kutu 4 Kapasite: 450mAh Voltaj: 3.7V / 1-Hücre / 1S Deşarj Oranı: 70C Sürekli Şarj Oranı: Maks 2C Boyut(1-5mm...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $11.99 - Orijinal fiyat $11.99Orijinal fiyat $11.99$11.99 USD$11.99 - $11.99Güncel fiyat $11.99 USD| /Tükendi -
Orijinal fiyat $39.98 - Orijinal fiyat $39.98Orijinal fiyat $39.98$39.98 USD$39.98 - $39.98Güncel fiyat $39.98 USD| /
BT2.0'lı CNHL Speedy Pizza Serisi 350mAh 3.8V 1S 75C LiPo Pil (10 ADET/Paket)-UK Deposu
No reviewsSadece 9 birim kaldıÖzellikler: Stok Numarası: HV35701PZ Kapasite: 350mAh Voltaj: 3.8V / 1 Hücre / 1S1P Deşarj Oranı: 75C Sürekli / 150C Ani Şarj Oranı: Maksimum 5C ...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $39.98 - Orijinal fiyat $39.98Orijinal fiyat $39.98$39.98 USD$39.98 - $39.98Güncel fiyat $39.98 USD| / -
Orijinal fiyat $27.98 - Orijinal fiyat $27.98Orijinal fiyat $27.98$27.98 USD$27.98 - $27.98Güncel fiyat $27.98 USD| /
6 Paket CNHL MiniStar 350mAh 7.4V 2S 70C LiPo pil, XT30 konnektörlü
11 reviewsStokta 10+ adet mevcutÖzellikler: Stok Numarası: 35702G Kapasite: 350mAh Voltaj: 7.4V /2-Hücre / 2S1P Deşarj Oranı: 70C Sürekli / 140C Ani Şarj Oranı: 5C Maksimum Bo...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $27.98 - Orijinal fiyat $27.98Orijinal fiyat $27.98$27.98 USD$27.98 - $27.98Güncel fiyat $27.98 USD| / -
Orijinal fiyat $29.16 - Orijinal fiyat $29.16Orijinal fiyat $29.16$29.16 USD$29.16 - $29.16Güncel fiyat $29.16 USD| /
4 Paket CNHL MiniStar 850mAh 7.4V 2S 70C Lipo Pil XT30U ile - İngiltere Deposu
No reviewsstokta yokÖzellikler: Stok Numarası: 85702G3 Kapasite: 850mAh Voltaj: 7.4V /2-Hücre / 2S1P Deşarj Oranı: 70C Sürekli / 140C Patlama Şarj Oranı: Maks 5C Boy...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $29.16 - Orijinal fiyat $29.16Orijinal fiyat $29.16$29.16 USD$29.16 - $29.16Güncel fiyat $29.16 USD| /Tükendi -
Orijinal fiyat $27.98 - Orijinal fiyat $27.98Orijinal fiyat $27.98$27.98 USD$27.98 - $27.98Güncel fiyat $27.98 USD| /
8 Paket CNHL MiniStar HV 500mAh 3.8V 1S 75C Lipo Pil BT2.0 Fişli-İngiltere Deposu
No reviewsstokta yokÖzellikler: Stok Numarası: HV50751 Kapasite: 500mAh Voltaj: 3.8V / 1-Hücre / 1S1P Deşarj Oranı: 75C Sürekli / 150C Ani Şarj Oranı: Maksimum 5C B...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $27.98 - Orijinal fiyat $27.98Orijinal fiyat $27.98$27.98 USD$27.98 - $27.98Güncel fiyat $27.98 USD| /Tükendi -
Orijinal fiyat $79.96 - Orijinal fiyat $79.96Orijinal fiyat $79.96$79.96 USD$79.96 - $79.96Güncel fiyat $79.96 USD| /
BT2.0 bağlantılı 20'li CNHL Speedy Pizza Serisi 350mAh 3.8V 1S 75C LiPo Pil
No reviewsstokta yokÖzellikler: Stok Numarası: HV35701PZ Kapasite: 350mAh Voltaj: 3.8V / 1 Hücre / 1S1P Deşarj Oranı: 75C Sürekli / 150C Ani Şarj Oranı: Maksimum 5C ...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $79.96 - Orijinal fiyat $79.96Orijinal fiyat $79.96$79.96 USD$79.96 - $79.96Güncel fiyat $79.96 USD| /Tükendi -
Orijinal fiyat $55.96 - Orijinal fiyat $55.96Orijinal fiyat $55.96$55.96 USD$55.96 - $55.96Güncel fiyat $55.96 USD| /
16 Paket CNHL MiniStar HV 500mAh 3.8V 1S 75C Lipo Pil BT2.0 Fişli BETAFPV Air75 için
1 reviewstokta yokÖzellikler Stok Numarası: HV50751C4 Kapasite: 500mAh Voltaj: 3.8V / 1 Hücre / 1S1P Deşarj Oranı: 75C Sürekli / 150C Ani Şarj Oranı: Maksimum 5C B...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $55.96 - Orijinal fiyat $55.96Orijinal fiyat $55.96$55.96 USD$55.96 - $55.96Güncel fiyat $55.96 USD| /Tükendi