Küresel LiPo Piller Yeniden Stokta
Küresel depoda daha fazla LiPo pil stoklarımız yenilendi. 2s lipo pillerin kapasiteleri 450mah, 650mah, 1300mah, 1500mah. 3s lipo pillerin kapasiteleri 350mah, 1300mah, 2000mah, 3200mah ve daha fazlası. 4s lipo pilin kapasiteleri 1300mah, 2200mah ve 5000mah. 6s lipo pilin kapasiteleri 1300mah, 4000mah, 5000mah ve 6200mah.
Filtreler
-
Orijinal fiyat $9.99 - Orijinal fiyat $9.99Orijinal fiyat $9.99$9.99 USD$9.99 - $9.99Güncel fiyat $9.99 USD| /
CNHL 2200mAh 7.4V 2S 40C Lipo Pil T/Dean Fişli
3 reviewsstokta yokTeknik Özellikler: Stok Numarası: 220402 Kapasite: 2200mAh Voltaj: 7.4V / 2-Hücre / 2S1P Deşarj Oranı: Sürekli 40C / Ani 80C Şarj Oranı: Maks 5C ...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $9.99 - Orijinal fiyat $9.99Orijinal fiyat $9.99$9.99 USD$9.99 - $9.99Güncel fiyat $9.99 USD| /Tükendi -
Orijinal fiyat $14.58Orijinal fiyat $14.58 - Orijinal fiyat $14.58Orijinal fiyat $14.58$9.98 USD - $14.58 USD$9.98 - $14.58Güncel fiyat $9.98 USD| /
2 Paket CNHL MiniStar 850mAh 7.4V 2S 70C LiPo pil, XT30 konnektörlü
6 reviewsStokta 10+ adet mevcutÖzellikler: Stok Numarası: 85702G3 Kapasite: 850mAh Voltaj: 7.4V /2-Hücre / 2S1P Deşarj Oranı: 70C Sürekli / 140C Patlama Şarj Oranı: Maks 5C Boy...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $14.58Orijinal fiyat $14.58 - Orijinal fiyat $14.58Orijinal fiyat $14.58$9.98 USD - $14.58 USD$9.98 - $14.58Güncel fiyat $9.98 USD| /32% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $29.16 - Orijinal fiyat $29.16Orijinal fiyat $29.16$29.16 USD$29.16 - $29.16Güncel fiyat $29.16 USD| /
4 Paket CNHL MiniStar 850mAh 7.4V 2S 70C Lipo Pil XT30U ile - İngiltere Deposu
No reviewsstokta yokÖzellikler: Stok Numarası: 85702G3 Kapasite: 850mAh Voltaj: 7.4V /2-Hücre / 2S1P Deşarj Oranı: 70C Sürekli / 140C Patlama Şarj Oranı: Maks 5C Boy...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $29.16 - Orijinal fiyat $29.16Orijinal fiyat $29.16$29.16 USD$29.16 - $29.16Güncel fiyat $29.16 USD| /Tükendi -
Orijinal fiyat $27.98Orijinal fiyat $27.98 - Orijinal fiyat $27.98Orijinal fiyat $27.98$18.98 USD - $27.98 USD$18.98 - $27.98Güncel fiyat $18.98 USD| /
2 Paket CNHL Black Series 1500mAh 7.4V 2S 130C Lipo Pil T/Dean Fişli
1 reviewStokta 10+ adet mevcutÖzellikler: Stok Numarası: 1501302BKT Kapasite: 1500mAh Voltaj: 7.4V / 2 Hücre / 2S1P Deşarj Oranı: 130C Sürekli / 260C Ani Şarj Oranı: Maksimum ...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $27.98Orijinal fiyat $27.98 - Orijinal fiyat $27.98Orijinal fiyat $27.98$18.98 USD - $27.98 USD$18.98 - $27.98Güncel fiyat $18.98 USD| /32% kadar tasarruf edin % tasarruf edin