Küresel LiPo Piller Yeniden Stokta
Küresel depoda daha fazla LiPo pil stoklarımız yenilendi. 2s lipo pillerin kapasiteleri 450mah, 650mah, 1300mah, 1500mah. 3s lipo pillerin kapasiteleri 350mah, 1300mah, 2000mah, 3200mah ve daha fazlası. 4s lipo pilin kapasiteleri 1300mah, 2200mah ve 5000mah. 6s lipo pilin kapasiteleri 1300mah, 4000mah, 5000mah ve 6200mah.
Filtreler
-
Orijinal fiyat $24.27Orijinal fiyat $24.27 - Orijinal fiyat $24.27Orijinal fiyat $24.27$15.69 USD - $24.27 USD$15.69 - $24.27Güncel fiyat $15.69 USD| /
3 Paket CNHL LiHV MiniStar 450mAh 11.4V 3S 70C LiPo pil, XT30 konnektörlü
3 reviewsStokta 10+ adet mevcutÖzellikler: Stok Numarası: HV45703 Kapasite: 450mAh Voltaj: 11.4V / 3-Hücre / 3S1P Deşarj Oranı: 70C Sürekli / 140C Patlama Şarj Oranı: Maks 5C B...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $24.27Orijinal fiyat $24.27 - Orijinal fiyat $24.27Orijinal fiyat $24.27$15.69 USD - $24.27 USD$15.69 - $24.27Güncel fiyat $15.69 USD| /35% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $17.99 - Orijinal fiyat $17.99Orijinal fiyat $17.99$17.99 USD$17.99 - $17.99Güncel fiyat $17.99 USD| /
CNHL 2200mAh 14.8V 4S 40C Lipo Pil T/Dean Fişli
21 reviewsSadece 2 birim kaldıÖzellikler: Stok Numarası: 220404 Kapasite: 2200mAh Voltaj: 14.8V / 4-Hücre / 4S1P Deşarj Oranı: 40C Sürekli / 80C Patlama Şarj Oranı: Maksimum ...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $17.99 - Orijinal fiyat $17.99Orijinal fiyat $17.99$17.99 USD$17.99 - $17.99Güncel fiyat $17.99 USD| / -
Orijinal fiyat $17.99 - Orijinal fiyat $35.98Orijinal fiyat $17.99$17.99 USD - $35.98 USD$17.99 - $35.98Güncel fiyat $17.99 USD| /
CNHL Siyah Seri 2200mAh 4S 14.8V Lipo Pil 40C XT60 Fişli RC Uçak için
25 reviewsStokta 10+ adet mevcutHızlı Uyumluluk Kontrolü CNHL Black Series 2200mAh 4S 14.8V 40C LiPo Battery with XT60 Plug, yaygın olarak kullanılan 2200mAh batarya sınıfını kull...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $17.99 - Orijinal fiyat $35.98Orijinal fiyat $17.99$17.99 USD - $35.98 USD$17.99 - $35.98Güncel fiyat $17.99 USD| / -
Orijinal fiyat $19.99 - Orijinal fiyat $39.98Orijinal fiyat $19.99$19.99 USD - $39.98 USD$19.99 - $39.98Güncel fiyat $19.99 USD| /
CNHL MiniStar 350mAh 11.1V 3S 70C XT30'lu LiPo Pil
11 reviewsStokta 10+ adet mevcutÖzellikler: Stok Numarası: 35703G Kapasite: 350mAh Voltaj: 11.1V / 3 Hücre / 3S1P Deşarj Oranı: 70C Sürekli / 140C Ani Şarj Oranı: Maksimum 5C Bo...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $19.99 - Orijinal fiyat $39.98Orijinal fiyat $19.99$19.99 USD - $39.98 USD$19.99 - $39.98Güncel fiyat $19.99 USD| / -
Orijinal fiyat $64.99 - Orijinal fiyat $129.98Orijinal fiyat $64.99$64.99 USD - $129.98 USD$64.99 - $129.98Güncel fiyat $64.99 USD| /
CNHL Siyah Seri 5000mAh 22.2V 6S 65C Lipo Pil EC5 Fişli
45 reviewsStokta 10+ adet mevcutÖzellikler: Stok Numarası: 500656BKEC5 Kapasite: 5000mAh Voltaj: 22.2V / 6-Hücre / 6S1P Deşarj Oranı: 65C Sürekli / 130C Ani Şarj Oranı: Maksim...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $64.99 - Orijinal fiyat $129.98Orijinal fiyat $64.99$64.99 USD - $129.98 USD$64.99 - $129.98Güncel fiyat $64.99 USD| / -
Orijinal fiyat $64.99Orijinal fiyat $64.99 - Orijinal fiyat $64.99Orijinal fiyat $64.99$56.99 USD - $64.99 USD$56.99 - $64.99Güncel fiyat $56.99 USD| /
CNHL Siyah Seri 5000mAh 22.2V 6S 65C Lipo Pil XT90 Fişli
29 reviewsStokta 10+ adet mevcutHızlı Uyum Kontrolü CNHL Black Series 5000mAh 6S 65C LiPo batarya XT90 fişli, çalışma süresinin minimum ağırlıktan daha önemli olduğu daha büyük RC...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $64.99Orijinal fiyat $64.99 - Orijinal fiyat $64.99Orijinal fiyat $64.99$56.99 USD - $64.99 USD$56.99 - $64.99Güncel fiyat $56.99 USD| /12% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $42.99Orijinal fiyat $42.99 - Orijinal fiyat $42.99Orijinal fiyat $42.99$25.99 USD - $42.99 USD$25.99 - $42.99Güncel fiyat $25.99 USD| /
CNHL 6200mAh 11.1V 3S 30C Lipo Pil XT90 Fişli
4 reviewsSadece 3 birim kaldıÖzellikler: Stok Numarası: 620303Z Kapasite: 6200mAh Voltaj: 11.1V / 3-Hücre / 3S1P Deşarj Oranı: 30C Sürekli / 60C Patlama Şarj Oranı: Maks 5C Bo...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $42.99Orijinal fiyat $42.99 - Orijinal fiyat $42.99Orijinal fiyat $42.99$25.99 USD - $42.99 USD$25.99 - $42.99Güncel fiyat $25.99 USD| /40% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $13.98 - Orijinal fiyat $13.98Orijinal fiyat $13.98$13.98 USD$13.98 - $13.98Güncel fiyat $13.98 USD| /
2 Paket CNHL MiniStar 650mAh 7.4V 2S 70C LiPo pil, XT30 konnektörlü
18 reviewsSadece 5 birim kaldıHızlı Uyum Kontrolü 2'li Paket CNHL MiniStar 650mAh 7.4V 2S 70C LiPo Batarya with XT30U seti, mikro FPV hava araçları, küçük RC araçlar ve 650mAh s...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $13.98 - Orijinal fiyat $13.98Orijinal fiyat $13.98$13.98 USD$13.98 - $13.98Güncel fiyat $13.98 USD| / -
Orijinal fiyat $12.99 - Orijinal fiyat $25.98Orijinal fiyat $12.99 - Orijinal fiyat $25.98Orijinal fiyat $12.99$8.49 USD - $25.98 USD$8.49 - $25.98Güncel fiyat $8.49 USD| /
PH2.0'lı CNHL MiniStar HV 450mAh 3.8V 1S 70C LiPo Pil
18 reviewsStokta 10+ adet mevcutTeknik özellikler: Stok Numarası: HV45701 Box 4 Kapasite: 450mAh Voltaj: 3.8V / 1 Hücre / 1S1P Deşarj Oranı: 70C Sürekli / 140C Anlık Şarj Oranı...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $12.99 - Orijinal fiyat $25.98Orijinal fiyat $12.99 - Orijinal fiyat $25.98Orijinal fiyat $12.99$8.49 USD - $25.98 USD$8.49 - $25.98Güncel fiyat $8.49 USD| /35% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $17.97 - Orijinal fiyat $35.94Orijinal fiyat $17.97 - Orijinal fiyat $35.94Orijinal fiyat $17.97$11.99 USD - $35.94 USD$11.99 - $35.94Güncel fiyat $11.99 USD| /
CNHL LiHV MiniStar HV 450mAh 7.6V 2S 70C XT30'lu LiPo Pil
25 reviewsStokta 10+ adet mevcutHızlı Uyum Kontrolü XT30U konektörlü CNHL MiniStar HV 450mAh 7.6V 2S 70C LiHV Battery seti, düşük pil ağırlığının ve hassas kullanımın öncelikli ol...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $17.97 - Orijinal fiyat $35.94Orijinal fiyat $17.97 - Orijinal fiyat $35.94Orijinal fiyat $17.97$11.99 USD - $35.94 USD$11.99 - $35.94Güncel fiyat $11.99 USD| /40% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $21.99 - Orijinal fiyat $43.98Orijinal fiyat $21.99 - Orijinal fiyat $43.98Orijinal fiyat $21.99$18.99 USD - $43.98 USD$18.99 - $43.98Güncel fiyat $18.99 USD| /
CNHL MiniStar 1300mAh 22.2V 6S 120C XT60 Fişli Lipo Pil
28 reviewsStokta 10+ adet mevcutTeknik özellikler: Stok Numarası: 1301206 Kapasite: 1300mAh Voltaj: 22.2V / 6 Hücre / 6S1P Deşarj Oranı: Sürekli 120C / Anlık 240C Şarj Oranı: Mak...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $21.99 - Orijinal fiyat $43.98Orijinal fiyat $21.99 - Orijinal fiyat $43.98Orijinal fiyat $21.99$18.99 USD - $43.98 USD$18.99 - $43.98Güncel fiyat $18.99 USD| /14% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $5.99 - Orijinal fiyat $11.98Orijinal fiyat $5.99 - Orijinal fiyat $11.98Orijinal fiyat $5.99$3.69 USD - $11.98 USD$3.69 - $11.98Güncel fiyat $3.69 USD| /
CNHL MiniStar 450mAh 7.4V 2S 70C XT30'lu LiPo Pil
31 reviewsStokta 10+ adet mevcutHızlı Uyum Kontrolü CNHL MiniStar 450mAh 7.4V 2S 70C LiPo Battery with XT30U, düşük kurulu kütlenin ve tepkisel kullanımın öncelikli olduğu mikro E...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $5.99 - Orijinal fiyat $11.98Orijinal fiyat $5.99 - Orijinal fiyat $11.98Orijinal fiyat $5.99$3.69 USD - $11.98 USD$3.69 - $11.98Güncel fiyat $3.69 USD| /38% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $14.58Orijinal fiyat $14.58 - Orijinal fiyat $14.58Orijinal fiyat $14.58$9.98 USD - $14.58 USD$9.98 - $14.58Güncel fiyat $9.98 USD| /
2 Paket CNHL MiniStar 850mAh 7.4V 2S 70C LiPo pil, XT30 konnektörlü
6 reviewsStokta 10+ adet mevcutÖzellikler: Stok Numarası: 85702G3 Kapasite: 850mAh Voltaj: 7.4V /2-Hücre / 2S1P Deşarj Oranı: 70C Sürekli / 140C Patlama Şarj Oranı: Maks 5C Boy...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $14.58Orijinal fiyat $14.58 - Orijinal fiyat $14.58Orijinal fiyat $14.58$9.98 USD - $14.58 USD$9.98 - $14.58Güncel fiyat $9.98 USD| /32% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $20.99Orijinal fiyat $20.99 - Orijinal fiyat $20.99Orijinal fiyat $20.99$15.99 USD - $20.99 USD$15.99 - $20.99Güncel fiyat $15.99 USD| /
CNHL Siyah Seri 2000mAh 11.1V 3S 100C Lipo Pil XT60 Fişli
18 reviewsStokta 10+ adet mevcutHızlı Uyum Kontrolü XT60 Fişli CNHL Black Series 2000mAh 11.1V 3S 100C LiPo Batarya, batarya boyutunun ve takılı ağırlığın kapasite kadar önemli ol...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $20.99Orijinal fiyat $20.99 - Orijinal fiyat $20.99Orijinal fiyat $20.99$15.99 USD - $20.99 USD$15.99 - $20.99Güncel fiyat $15.99 USD| /24% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $37.99Orijinal fiyat $37.99 - Orijinal fiyat $37.99Orijinal fiyat $37.99$24.19 USD - $37.99 USD$24.19 - $37.99Güncel fiyat $24.19 USD| /
CNHL Paralel Serisi 6200mAh 7.4V 2S Shorty Lipo Pil 90C Yumuşak Paket
9 reviewsStokta 10+ adet mevcutÖzellikler: Stok Numarası: 620902NC Kapasite: 6200mAh Voltaj: 7.4V / 2-Hücre / 2S2P Deşarj Oranı: 90C Sürekli / 180C Patlama Şarj Oranı: Maks 5C B...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $37.99Orijinal fiyat $37.99 - Orijinal fiyat $37.99Orijinal fiyat $37.99$24.19 USD - $37.99 USD$24.19 - $37.99Güncel fiyat $24.19 USD| /36% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $22.99 - Orijinal fiyat $22.99Orijinal fiyat $22.99$22.99 USD$22.99 - $22.99Güncel fiyat $22.99 USD| /
CNHL Siyah Seri 3200mAh 11.1V 30C 3S Shorty Lipo Pil XT60 Fişli
11 reviewsStokta 10+ adet mevcutHızlı Uyum Kontrolü XT60 Fişli CNHL Black Series 3200 mAh 11,1V 3S 30C Kısa Kasalı LiPo Batarya, kullanışlı 3200 mAh kapasiteyi kompakt 92 mm batar...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $22.99 - Orijinal fiyat $22.99Orijinal fiyat $22.99$22.99 USD$22.99 - $22.99Güncel fiyat $22.99 USD| / -
Orijinal fiyat $29.99 - Orijinal fiyat $29.99Orijinal fiyat $29.99$29.99 USD$29.99 - $29.99Güncel fiyat $29.99 USD| /
CNHL Siyah Seri 3200mAh 14.8V 30C 4S Shorty Lipo Pil XT60 Fişli
2 reviewsStokta 10+ adet mevcutHızlı Uyum Kontrolü XT60 Fişli CNHL Black Series 3200mAh 14,8V 4S 30C Shorty LiPo Akü, uzun akü kasası kullanmadan tipik bir 2200mAh paketten daha ...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $29.99 - Orijinal fiyat $29.99Orijinal fiyat $29.99$29.99 USD$29.99 - $29.99Güncel fiyat $29.99 USD| / -
Orijinal fiyat $39.98 - Orijinal fiyat $79.96Orijinal fiyat $39.98$39.98 USD - $79.96 USD$39.98 - $79.96Güncel fiyat $39.98 USD| /
CNHL Speedy Pizza Serisi V2.0 1200mAh 14.8V 4S 120C Lipo Pil, XT60 Fişli
1 reviewTeknik özellikler: Stok Numarası: 1201204PZ Kapasite: 1200mAh Voltaj: 14.8V /4 Hücre / 4S1P Deşarj Oranı: 120C Sürekli / 240C Ani Şarj Oranı: Maks...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $39.98 - Orijinal fiyat $79.96Orijinal fiyat $39.98$39.98 USD - $79.96 USD$39.98 - $79.96Güncel fiyat $39.98 USD| /Tükendi -
Orijinal fiyat $41.98Orijinal fiyat $41.98 - Orijinal fiyat $41.98Orijinal fiyat $41.98Güncel fiyat $25.98 USD$25.98 - $25.98Güncel fiyat $25.98 USD| /
2 Paket CNHL Siyah Seri 2000mAh 11.1V 3S 100C Lipo Pil XT60 Fişli-İngiltere Deposu
18 reviewsStokta 10+ adet mevcutÖzellikler: Stok Numarası: 2001003BK Kapasite: 2000mAh Voltaj: 11.1V / 3-Hücre / 3S1P Deşarj Oranı: Sürekli 100C / Ani 200C Şarj Oranı: Maksimum...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $41.98Orijinal fiyat $41.98 - Orijinal fiyat $41.98Orijinal fiyat $41.98Güncel fiyat $25.98 USD$25.98 - $25.98Güncel fiyat $25.98 USD| /38% tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $27.98 - Orijinal fiyat $27.98Orijinal fiyat $27.98$27.98 USD$27.98 - $27.98Güncel fiyat $27.98 USD| /
2 Paket CNHL Siyah Seri 1500mAh 7.4V 2S 130C Lipo Pil XT60 Fişli
2 reviewsStokta 10+ adet mevcutÖzellikler: Stok Numarası: 1501302BK Kapasite: 1500mAh Voltaj: 7.4V / 2 Hücre / 2S1P Deşarj Oranı: 130C Sürekli / 260C Ani Şarj Oranı: Maksimum 5...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $27.98 - Orijinal fiyat $27.98Orijinal fiyat $27.98$27.98 USD$27.98 - $27.98Güncel fiyat $27.98 USD| / -
Orijinal fiyat $21.98Orijinal fiyat $21.98 - Orijinal fiyat $21.98Orijinal fiyat $21.98$17.58 USD - $21.98 USD$17.58 - $21.98Güncel fiyat $17.58 USD| /
2 Paket CNHL Siyah Seri 1300mAh 7.4V 2S 130C Lipo Pil XT60 Fişli
No reviewsSadece 4 birim kaldıTeknik Özellikler: Stok Numarası: 1301302BK Kapasite: 1300mAh Voltaj: 7.4V / 2-Hücre / 2S1P Deşarj Oranı: 130C Sürekli /260C Patlama Şarj Oranı:...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $21.98Orijinal fiyat $21.98 - Orijinal fiyat $21.98Orijinal fiyat $21.98$17.58 USD - $21.98 USD$17.58 - $21.98Güncel fiyat $17.58 USD| /20% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $27.98Orijinal fiyat $27.98 - Orijinal fiyat $27.98Orijinal fiyat $27.98$18.98 USD - $27.98 USD$18.98 - $27.98Güncel fiyat $18.98 USD| /
2 Paket CNHL Black Series 1500mAh 7.4V 2S 130C Lipo Pil T/Dean Fişli
1 reviewStokta 10+ adet mevcutÖzellikler: Stok Numarası: 1501302BKT Kapasite: 1500mAh Voltaj: 7.4V / 2 Hücre / 2S1P Deşarj Oranı: 130C Sürekli / 260C Ani Şarj Oranı: Maksimum ...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $27.98Orijinal fiyat $27.98 - Orijinal fiyat $27.98Orijinal fiyat $27.98$18.98 USD - $27.98 USD$18.98 - $27.98Güncel fiyat $18.98 USD| /32% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $20.99 - Orijinal fiyat $41.98Orijinal fiyat $20.99$20.99 USD - $41.98 USD$20.99 - $41.98Güncel fiyat $20.99 USD| /
CNHL Speedy Pizza Serisi 1550mAh 14.8V 4S LiPo Pil 120C XT60 Fişli
No reviewsSadece 1 birim kaldıHızlı Uyum Kontrolü CNHL Speedy Pizza 1550mAh 14.8V 4S LiPo Pil 120C XT60 Fişli, güçlü ivme ve pratik günlük kapasite ile canlı, tepki veren bir ku...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $20.99 - Orijinal fiyat $41.98Orijinal fiyat $20.99$20.99 USD - $41.98 USD$20.99 - $41.98Güncel fiyat $20.99 USD| / -
Orijinal fiyat $17.99 - Orijinal fiyat $35.98Orijinal fiyat $17.99 - Orijinal fiyat $35.98Orijinal fiyat $17.99$13.99 USD - $35.98 USD$13.99 - $35.98Güncel fiyat $13.99 USD| /
CNHL Black Series 2200mAh 4S 14.8V Kısa Lipo Pil 40C XT60 Fişli RC Uçak için
No reviewsStokta 10+ adet mevcutHızlı Uyum Kontrolü RC uçaklar, hafif EDF jetler veya FPV platformları için kompakt bir 4S LiPo batarya seçiyorsanız, sipariş vermeden önce bu n...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $17.99 - Orijinal fiyat $35.98Orijinal fiyat $17.99 - Orijinal fiyat $35.98Orijinal fiyat $17.99$13.99 USD - $35.98 USD$13.99 - $35.98Güncel fiyat $13.99 USD| /22% kadar tasarruf edin % tasarruf edin