Küresel LiPo Piller Yeniden Stokta
Küresel depoda daha fazla LiPo pil stoklarımız yenilendi. 2s lipo pillerin kapasiteleri 450mah, 650mah, 1300mah, 1500mah. 3s lipo pillerin kapasiteleri 350mah, 1300mah, 2000mah, 3200mah ve daha fazlası. 4s lipo pilin kapasiteleri 1300mah, 2200mah ve 5000mah. 6s lipo pilin kapasiteleri 1300mah, 4000mah, 5000mah ve 6200mah.
Filtreler
-
Orijinal fiyat $59.99 - Orijinal fiyat $59.99Orijinal fiyat $59.99$59.99 USD$59.99 - $59.99Güncel fiyat $59.99 USD| /
CNHL Siyah Seri 4000mAh 22.2V 6S 65C Lipo Pil EC5 Fişli
17 reviewsstokta yokHızlı Uyum Kontrolü CNHL Black Series 4000mAh 22.2V 6S 65C LiPo Pil EC5 Fişli, dengeli bir kurulum, sağlam çalışma süresi, güvenilir voltaj ve 5000...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $59.99 - Orijinal fiyat $59.99Orijinal fiyat $59.99$59.99 USD$59.99 - $59.99Güncel fiyat $59.99 USD| /Tükendi -
Orijinal fiyat $64.99 - Orijinal fiyat $129.98Orijinal fiyat $64.99$64.99 USD - $129.98 USD$64.99 - $129.98Güncel fiyat $64.99 USD| /
CNHL Siyah Seri 5000mAh 22.2V 6S 65C Lipo Pil EC5 Fişli
45 reviewsStokta 10+ adet mevcutÖzellikler: Stok Numarası: 500656BKEC5 Kapasite: 5000mAh Voltaj: 22.2V / 6-Hücre / 6S1P Deşarj Oranı: 65C Sürekli / 130C Ani Şarj Oranı: Maksim...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $64.99 - Orijinal fiyat $129.98Orijinal fiyat $64.99$64.99 USD - $129.98 USD$64.99 - $129.98Güncel fiyat $64.99 USD| / -
Orijinal fiyat $64.99Orijinal fiyat $64.99 - Orijinal fiyat $64.99Orijinal fiyat $64.99$56.99 USD - $64.99 USD$56.99 - $64.99Güncel fiyat $56.99 USD| /
CNHL Siyah Seri 5000mAh 22.2V 6S 65C Lipo Pil XT90 Fişli
29 reviewsStokta 10+ adet mevcutHızlı Uyum Kontrolü CNHL Black Series 5000mAh 6S 65C LiPo batarya XT90 fişli, çalışma süresinin minimum ağırlıktan daha önemli olduğu daha büyük RC...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $64.99Orijinal fiyat $64.99 - Orijinal fiyat $64.99Orijinal fiyat $64.99$56.99 USD - $64.99 USD$56.99 - $64.99Güncel fiyat $56.99 USD| /12% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $89.99 - Orijinal fiyat $92.99Orijinal fiyat $89.99$89.99 USD - $92.99 USD$89.99 - $92.99Güncel fiyat $89.99 USD| /
CNHL Siyah Seri 6000mAh 22.2V 6S 65C Lipo Pil EC5 Fişli
10 reviewsstokta yokHızlı Uyum Kontrolü CNHL Black Series 6000mAh 6S 65C LiPo pil EC5 fişli, ultra agresif yarış odaklı pillere göre daha rahat ve kullanışlı güç karak...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $89.99 - Orijinal fiyat $92.99Orijinal fiyat $89.99$89.99 USD - $92.99 USD$89.99 - $92.99Güncel fiyat $89.99 USD| /Tükendi -
Orijinal fiyat $17.97 - Orijinal fiyat $35.94Orijinal fiyat $17.97 - Orijinal fiyat $35.94Orijinal fiyat $17.97$11.99 USD - $35.94 USD$11.99 - $35.94Güncel fiyat $11.99 USD| /
CNHL LiHV MiniStar HV 450mAh 7.6V 2S 70C XT30'lu LiPo Pil
25 reviewsstokta yokHızlı Uyum Kontrolü XT30U konektörlü CNHL MiniStar HV 450mAh 7.6V 2S 70C LiHV Battery seti, düşük pil ağırlığının ve hassas kullanımın öncelikli ol...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $17.97 - Orijinal fiyat $35.94Orijinal fiyat $17.97 - Orijinal fiyat $35.94Orijinal fiyat $17.97$11.99 USD - $35.94 USD$11.99 - $35.94Güncel fiyat $11.99 USD| /40% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $21.99 - Orijinal fiyat $43.98Orijinal fiyat $21.99 - Orijinal fiyat $43.98Orijinal fiyat $21.99$18.99 USD - $43.98 USD$18.99 - $43.98Güncel fiyat $18.99 USD| /
CNHL MiniStar 1300mAh 22.2V 6S 120C XT60 Fişli Lipo Pil
28 reviewsstokta yokTeknik özellikler: Stok Numarası: 1301206 Kapasite: 1300mAh Voltaj: 22.2V / 6 Hücre / 6S1P Deşarj Oranı: Sürekli 120C / Anlık 240C Şarj Oranı: Mak...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $21.99 - Orijinal fiyat $43.98Orijinal fiyat $21.99 - Orijinal fiyat $43.98Orijinal fiyat $21.99$18.99 USD - $43.98 USD$18.99 - $43.98Güncel fiyat $18.99 USD| /14% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $29.99 - Orijinal fiyat $29.99Orijinal fiyat $29.99$29.99 USD$29.99 - $29.99Güncel fiyat $29.99 USD| /
CNHL Siyah Seri 3200mAh 14.8V 30C 4S Shorty Lipo Pil XT60 Fişli
2 reviewsStokta 10+ adet mevcutHızlı Uyum Kontrolü XT60 Fişli CNHL Black Series 3200mAh 14,8V 4S 30C Shorty LiPo Akü, uzun akü kasası kullanmadan tipik bir 2200mAh paketten daha ...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $29.99 - Orijinal fiyat $29.99Orijinal fiyat $29.99$29.99 USD$29.99 - $29.99Güncel fiyat $29.99 USD| / -
Orijinal fiyat $39.98 - Orijinal fiyat $79.96Orijinal fiyat $39.98$39.98 USD - $79.96 USD$39.98 - $79.96Güncel fiyat $39.98 USD| /
CNHL Speedy Pizza Serisi V2.0 1200mAh 14.8V 4S 120C Lipo Pil, XT60 Fişli
1 reviewTeknik özellikler: Stok Numarası: 1201204PZ Kapasite: 1200mAh Voltaj: 14.8V /4 Hücre / 4S1P Deşarj Oranı: 120C Sürekli / 240C Ani Şarj Oranı: Maks...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $39.98 - Orijinal fiyat $79.96Orijinal fiyat $39.98$39.98 USD - $79.96 USD$39.98 - $79.96Güncel fiyat $39.98 USD| /Tükendi -
Orijinal fiyat $21.98Orijinal fiyat $21.98 - Orijinal fiyat $21.98Orijinal fiyat $21.98$17.58 USD - $21.98 USD$17.58 - $21.98Güncel fiyat $17.58 USD| /
2 Paket CNHL Siyah Seri 1300mAh 7.4V 2S 130C Lipo Pil XT60 Fişli
No reviewsSadece 4 birim kaldıTeknik Özellikler: Stok Numarası: 1301302BK Kapasite: 1300mAh Voltaj: 7.4V / 2-Hücre / 2S1P Deşarj Oranı: 130C Sürekli /260C Patlama Şarj Oranı:...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $21.98Orijinal fiyat $21.98 - Orijinal fiyat $21.98Orijinal fiyat $21.98$17.58 USD - $21.98 USD$17.58 - $21.98Güncel fiyat $17.58 USD| /20% kadar tasarruf edin % tasarruf edin