JP Deposu
Açıklama
"ChinaHobbyLine", "CNHL" RC Lipo pillerinin resmi sitesidir. Biz, RC ARABA, FPV drone için yüksek kaliteli Lipo pilleri, üstün müşteri hizmetleri ve rekabetçi fiyatlarla tüm hobi tutkunlarına sunmayı hedefliyoruz. "CNHL", daha iyi hizmet ve hızlı teslimat için Japonya'da yerel depo açtı.
Japonya teslimat adreslerine yaklaşık 1-2 iş günü içinde JP deposundan, "佐川急便" ile gönderilir (99 dolar ve üzeri ücretsiz kargo).
「鹿儿岛县」と「冲绳县」配送先住所に約1〜2営業日にJP倉庫から、「佐川急便」で発送されます。(199ドル以上と送料無料)
Filtreler
-
Orijinal fiyat $25.99 - Orijinal fiyat $25.99Orijinal fiyat $25.99$25.99 USD$25.99 - $25.99Güncel fiyat $25.99 USD| /
CNHL 2700mAh 14.8V 4S 40C XT60 ile Lipo Pil
9 reviewsSadece 2 birim kaldıÖzellikler: Stok Numarası: 270404XT60 Kapasite: 2700mAh Voltaj: 14.8V / 4 Hücre / 4S1P Deşarj Oranı: 40C Sürekli / 80C Ani Şarj Oranı: Maksimum ...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $25.99 - Orijinal fiyat $25.99Orijinal fiyat $25.99$25.99 USD$25.99 - $25.99Güncel fiyat $25.99 USD| / -
Orijinal fiyat $8.99 - Orijinal fiyat $8.99Orijinal fiyat $8.99$8.99 USD$8.99 - $8.99Güncel fiyat $8.99 USD| /
CNHL Siyah Seri 1100mAh 7.4V 2S Lipo Pil 100C T/Dean Fişli
4 reviewsstokta yokÖzellikler: Stok Numarası: 1101002BKT Kapasite: 1100mAh Voltaj: 7.4V / 2-Hücre / 2S1P Deşarj Oranı: Sürekli 100C / Ani 200C Şarj Oranı: Maks 5C Bo...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $8.99 - Orijinal fiyat $8.99Orijinal fiyat $8.99$8.99 USD$8.99 - $8.99Güncel fiyat $8.99 USD| /Tükendi -
Orijinal fiyat $89.99 - Orijinal fiyat $92.99Orijinal fiyat $89.99$89.99 USD - $92.99 USD$89.99 - $92.99Güncel fiyat $89.99 USD| /
CNHL Siyah Seri 6000mAh 22.2V 6S 65C Lipo Pil EC5 Fişli
10 reviewsstokta yokHızlı Uyum Kontrolü CNHL Black Series 6000mAh 6S 65C LiPo pil EC5 fişli, ultra agresif yarış odaklı pillere göre daha rahat ve kullanışlı güç karak...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $89.99 - Orijinal fiyat $92.99Orijinal fiyat $89.99$89.99 USD - $92.99 USD$89.99 - $92.99Güncel fiyat $89.99 USD| /Tükendi -
Orijinal fiyat $65.98Orijinal fiyat $65.98 - Orijinal fiyat $65.98Orijinal fiyat $65.98$47.98 USD - $65.98 USD$47.98 - $65.98Güncel fiyat $47.98 USD| /
[Combo] 2 Paket CNHL Racing Serisi 5600mAh 7.4V 2S2P 120C Sert Kasa 2S Lipo Pil T/Dean Fişli
18 reviewsstokta yokHızlı Uyum Kontrolü [Combo] 2'li Paket CNHL Racing Serisi 5600mAh 7.4V 2S2P 120C Sert Kutu LiPo Pil T/Dean Fişli, 2S 1/10 ölçekli araba ve kamyonla...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $65.98Orijinal fiyat $65.98 - Orijinal fiyat $65.98Orijinal fiyat $65.98$47.98 USD - $65.98 USD$47.98 - $65.98Güncel fiyat $47.98 USD| /27% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $12.99 - Orijinal fiyat $12.99Orijinal fiyat $12.99$12.99 USD$12.99 - $12.99Güncel fiyat $12.99 USD| /
CNHL Siyah Seri 1100mAh 11.1V 3S 100C Lipo Pil T/Dean Fişli
11 reviewsstokta yokÖzellikler: Stok Numarası: 1101003BKT Kapasite: 1100mAh Voltaj: 11.1V / 3-Hücre / 3S1P Deşarj Oranı: 100C Sürekli / 200C Patlama Şarj Oranı: Maksi...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $12.99 - Orijinal fiyat $12.99Orijinal fiyat $12.99$12.99 USD$12.99 - $12.99Güncel fiyat $12.99 USD| /Tükendi -
Orijinal fiyat $29.99 - Orijinal fiyat $29.99Orijinal fiyat $29.99$29.99 USD$29.99 - $29.99Güncel fiyat $29.99 USD| /
CNHL G+Plus 2200mAh 18.5V 5S 70C Lipo Pil XT60 Fişli
11 reviewsstokta yokTeknik Özellikler: Stok Numarası: 220705 Kapasite: 2200mAh Voltaj: 18.5V / 5-Hücre / 5S1P Deşarj Oranı: Sürekli 70C / Ani 140C Şarj Oranı: Maks 5C...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $29.99 - Orijinal fiyat $29.99Orijinal fiyat $29.99$29.99 USD$29.99 - $29.99Güncel fiyat $29.99 USD| / -
Orijinal fiyat $34.99Orijinal fiyat $34.99 - Orijinal fiyat $34.99Orijinal fiyat $34.99$23.99 USD - $34.99 USD$23.99 - $34.99Güncel fiyat $23.99 USD| /
CNHL 4000mAh 11.1V 3S 70C Lipo Pil XT90 Fişli
9 reviewsSadece 4 birim kaldıÖzellikler: Stok Numarası: 400703 Kapasite: 4000mAh Voltaj: 11.1V / 3-Hücre / 3S1P Deşarj Oranı: 70C Sürekli / 140C Ani Şarj Oranı: Maks 5C Boyu...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $34.99Orijinal fiyat $34.99 - Orijinal fiyat $34.99Orijinal fiyat $34.99$23.99 USD - $34.99 USD$23.99 - $34.99Güncel fiyat $23.99 USD| /31% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $16.99 - Orijinal fiyat $16.99Orijinal fiyat $16.99$16.99 USD$16.99 - $16.99Güncel fiyat $16.99 USD| /
CNHL Siyah Seri 1100mAh 14.8V 4S Lipo Pil 100C XT60 Fişli
19 reviewsstokta yokÖzellikler: Stok Numarası: 1101004BK Kapasite: 1100mAh Voltaj: 14.8V / 4 Hücre / 4S1P Deşarj Oranı: Sürekli 100C / Ani 200C Şarj Oranı: Maksimum 5...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $16.99 - Orijinal fiyat $16.99Orijinal fiyat $16.99$16.99 USD$16.99 - $16.99Güncel fiyat $16.99 USD| /Tükendi -
Orijinal fiyat $55.99Orijinal fiyat $55.99 - Orijinal fiyat $55.99Orijinal fiyat $55.99$35.99 USD - $55.99 USD$35.99 - $55.99Güncel fiyat $35.99 USD| /
CNHL 5000mAh 18.5V 5S 40C Lipo Pil XT90 Fişli
10 reviewsSadece 4 birim kaldıÖzellikler: Stok Numarası: 500405Z Kapasite: 5000mAh Voltaj: 18.5V / 5-Hücre / 5S1P Deşarj Oranı: Sürekli 40C / Ani 80C Şarj Oranı: Maks 5C Boyut(...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $55.99Orijinal fiyat $55.99 - Orijinal fiyat $55.99Orijinal fiyat $55.99$35.99 USD - $55.99 USD$35.99 - $55.99Güncel fiyat $35.99 USD| /36% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $53.99 - Orijinal fiyat $53.99Orijinal fiyat $53.99$53.99 USD$53.99 - $53.99Güncel fiyat $53.99 USD| /
CNHL Siyah Seri 5000mAh 14.8V 4S Lipo Pil 65C EC5 Fişli
12 reviewsstokta yokÖzellikler: Stok Numarası: 500654BKEC5 Kapasite: 5000mAh Voltaj: 14.8V / 4 Hücre / 4S1P Deşarj Oranı: 65C Sürekli / 130C Ani Şarj Oranı: Maksimum ...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $53.99 - Orijinal fiyat $53.99Orijinal fiyat $53.99$53.99 USD$53.99 - $53.99Güncel fiyat $53.99 USD| / -
Orijinal fiyat $60.99 - Orijinal fiyat $60.99Orijinal fiyat $60.99$60.99 USD$60.99 - $60.99Güncel fiyat $60.99 USD| /
CNHL G+Plus 6000mAh 14.8V 4S 70C EC5 Fişli Lipo Pil
7 reviewsstokta yokTeknik Özellikler Stok Numarası: 600704EC5 Kapasite: 6000mAh Voltaj: 14.8V / 4-Hücre / 4S1P Deşarj Oranı: 70C Sürekli / 140C Patlama Şarj Oranı: ...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $60.99 - Orijinal fiyat $60.99Orijinal fiyat $60.99$60.99 USD$60.99 - $60.99Güncel fiyat $60.99 USD| /Tükendi -
Orijinal fiyat $66.99Orijinal fiyat $66.99 - Orijinal fiyat $66.99Orijinal fiyat $66.99$49.99 USD - $66.99 USD$49.99 - $66.99Güncel fiyat $49.99 USD| /
CNHL Yarış Serisi 5200mAh 18.5V 5S 90C Lipo Pil EC5 Fişli
2 reviewsSadece 10 birim kaldıHızlı Uyumluluk Kontrolü Büyük bir RC uçağı, savaş uçağı, helikopter veya yüksek güçlü RC aracı için EC5 fişli 5S LiPo batarya seçiyorsanız, sipari...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $66.99Orijinal fiyat $66.99 - Orijinal fiyat $66.99Orijinal fiyat $66.99$49.99 USD - $66.99 USD$49.99 - $66.99Güncel fiyat $49.99 USD| /25% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $11.99 - Orijinal fiyat $11.99Orijinal fiyat $11.99$11.99 USD$11.99 - $11.99Güncel fiyat $11.99 USD| /
CNHL Siyah Seri 2200mAh 3S 11.1V 30C Lipo Pil EC3 Fişli
4 reviewsstokta yokHızlı Uyum Kontrolü CNHL Black Series 2200mAh 3S 11.1V 30C LiPo Pil EC3 Fişli, standart 3S EC3 güç sistemi kullanan hafif RC uçaklar, park uçakları...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $11.99 - Orijinal fiyat $11.99Orijinal fiyat $11.99$11.99 USD$11.99 - $11.99Güncel fiyat $11.99 USD| /Tükendi -
Orijinal fiyat $35.99Orijinal fiyat $35.99 - Orijinal fiyat $35.99Orijinal fiyat $35.99$24.99 USD - $35.99 USD$24.99 - $35.99Güncel fiyat $24.99 USD| /
CNHL Siyah Seri 11.1V 3S Lipo Pil 5000mAh 65C EC5 Fişli
13 reviewsstokta yokÖzellikler: Stok Numarası: 500653BKEC5 Kapasite: 5000mAh Voltaj: 11.1V / 3-Hücre / 3S1P Deşarj Oranı: 65C Sürekli / 130C Ani Şarj Oranı: Maks 5C ...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $35.99Orijinal fiyat $35.99 - Orijinal fiyat $35.99Orijinal fiyat $35.99$24.99 USD - $35.99 USD$24.99 - $35.99Güncel fiyat $24.99 USD| /31% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $29.97 - Orijinal fiyat $59.94Orijinal fiyat $29.97 - Orijinal fiyat $59.94Orijinal fiyat $29.97$18.99 USD - $59.94 USD$18.99 - $59.94Güncel fiyat $18.99 USD| /
CNHL MiniStar HV 550mAh 11.4v 3s 70c LiPo pil, XT30 konnektörlü
9 reviewsstokta yokTeknik Özellikler: Stok Numarası: HV55703 Kapasite: 550mAh Voltaj: 11.4V / 3 Hücre / 3S1P Deşarj Oranı: 70C Sürekli / 140C Ani Şarj Oranı: Maks. ...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $29.97 - Orijinal fiyat $59.94Orijinal fiyat $29.97 - Orijinal fiyat $59.94Orijinal fiyat $29.97$18.99 USD - $59.94 USD$18.99 - $59.94Güncel fiyat $18.99 USD| /37% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $111.99 - Orijinal fiyat $111.99Orijinal fiyat $111.99$111.99 USD$111.99 - $111.99Güncel fiyat $111.99 USD| /
CNHL Innovation RC Serisi 10000mAh 14.8V 4S Lipo Pil 100C QS8 Fişli
14 reviewsstokta yokV2.0 Teknik Özellikler: Stok Numarası: 10001004QS8 Kapasite: 10000mAh Voltaj: 14.8V /4-Hücre / 4S1P Deşarj Oranı: 100C Sürekli / 200C Ani Şarj O...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $111.99 - Orijinal fiyat $111.99Orijinal fiyat $111.99$111.99 USD$111.99 - $111.99Güncel fiyat $111.99 USD| /Tükendi -
Orijinal fiyat $55.99 - Orijinal fiyat $55.99Orijinal fiyat $55.99$55.99 USD$55.99 - $55.99Güncel fiyat $55.99 USD| /
CNHL Yarış Serisi 5600mAh 14.8V 4S2P 120C Sert Kasa 4S Lipo Pil T/Dean Fişli
20 reviewsstokta yokÖzellikler: Stok Numarası: HC5601204X Kapasite: 5600mAh Voltaj: 14.8V / 4-Hücre / 4S2P Deşarj Oranı: 100C Sürekli / 200C Patlama Şarj Oranı: Maks...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $55.99 - Orijinal fiyat $55.99Orijinal fiyat $55.99$55.99 USD$55.99 - $55.99Güncel fiyat $55.99 USD| / -
Orijinal fiyat $29.99 - Orijinal fiyat $29.99Orijinal fiyat $29.99$29.99 USD$29.99 - $29.99Güncel fiyat $29.99 USD| /
CNHL Yarış Serisi 11.1V traxxas 5000mAh 3S Lipo Pil 30C TRX Fişli
6 reviewsStokta 10+ adet mevcutHızlı Uyumluluk Kontrolü CNHL Racing Series 11.1V Traxxas 5000mAh 3S LiPo Battery 30C with TRX Plug, konektör değiştirmeden veya adaptöre ihtiyaç d...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $29.99 - Orijinal fiyat $29.99Orijinal fiyat $29.99$29.99 USD$29.99 - $29.99Güncel fiyat $29.99 USD| / -
Orijinal fiyat $39.99 - Orijinal fiyat $39.99Orijinal fiyat $39.99$39.99 USD$39.99 - $39.99Güncel fiyat $39.99 USD| /
CNHL G+Plus 3000mAh 18.5V 5S 70C XT90 Fişli Lipo Pil
13 reviewsstokta yokÖzellikler: Stok Numarası: 300705 Kapasite: 3000mAh Voltaj: 18.5V / 5-Hücre / 5S1P Deşarj Oranı: 70C Sürekli / 140C Ani Şarj Oranı: Maks 5C Boyut(...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $39.99 - Orijinal fiyat $39.99Orijinal fiyat $39.99$39.99 USD$39.99 - $39.99Güncel fiyat $39.99 USD| /Tükendi -
Orijinal fiyat $27.99 - Orijinal fiyat $55.98Orijinal fiyat $27.99 - Orijinal fiyat $55.98Orijinal fiyat $27.99$20.99 USD - $55.98 USD$20.99 - $55.98Güncel fiyat $20.99 USD| /
CNHL Siyah Seri 2000mAh 14.8V 4S 100C Lipo Pil XT60 Fişli
7 reviewsSadece 8 birim kaldıÖzellikler: Stok Numarası: 2001004BK Kapasite: 2000mAh Voltaj: 14.8V / 4 Hücre / 4S1P Deşarj Oranı: 100C Sürekli / 200C Ani Şarj Oranı: Maksimum 5...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $27.99 - Orijinal fiyat $55.98Orijinal fiyat $27.99 - Orijinal fiyat $55.98Orijinal fiyat $27.99$20.99 USD - $55.98 USD$20.99 - $55.98Güncel fiyat $20.99 USD| /29% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $21.99 - Orijinal fiyat $43.98Orijinal fiyat $21.99 - Orijinal fiyat $43.98Orijinal fiyat $21.99$14.99 USD - $43.98 USD$14.99 - $43.98Güncel fiyat $14.99 USD| /
CNHL LiHV MiniStar HV 550mAh 7.6V 2S 70C LiPo pil, XT30 konnektörlü
7 reviewsstokta yokHızlı Uyum Kontrolü XT30U'lu 3'lü CNHL MiniStar HV 550mAh 7.6V 2S 70C LiHV Akü seti; mikro FPV dronları, küçük CineWhoop'lar, kompakt hava araçları...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $21.99 - Orijinal fiyat $43.98Orijinal fiyat $21.99 - Orijinal fiyat $43.98Orijinal fiyat $21.99$14.99 USD - $43.98 USD$14.99 - $43.98Güncel fiyat $14.99 USD| /32% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $37.99Orijinal fiyat $37.99 - Orijinal fiyat $37.99Orijinal fiyat $37.99$24.19 USD - $37.99 USD$24.19 - $37.99Güncel fiyat $24.19 USD| /
CNHL Paralel Serisi 6200mAh 7.4V 2S Shorty Lipo Pil 90C Yumuşak Paket
9 reviewsstokta yokÖzellikler: Stok Numarası: 620902NC Kapasite: 6200mAh Voltaj: 7.4V / 2-Hücre / 2S2P Deşarj Oranı: 90C Sürekli / 180C Patlama Şarj Oranı: Maks 5C B...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $37.99Orijinal fiyat $37.99 - Orijinal fiyat $37.99Orijinal fiyat $37.99$24.19 USD - $37.99 USD$24.19 - $37.99Güncel fiyat $24.19 USD| /36% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $27.99Orijinal fiyat $27.99 - Orijinal fiyat $27.99Orijinal fiyat $27.99$19.69 USD - $27.99 USD$19.69 - $27.99Güncel fiyat $19.69 USD| /
CNHL Paralel Serisi 4400mAh 7.4V 2S Shorty Lipo Pil 90C Yumuşak Paket
12 reviewsstokta yokÖzellikler: Stok Numarası: 440902NC Kapasite: 4400mAh Voltaj: 7.4V / 2-Hücre / 2S2P Deşarj Oranı: 90C Sürekli / 180C Patlama Şarj Oranı: Maks 5C B...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $27.99Orijinal fiyat $27.99 - Orijinal fiyat $27.99Orijinal fiyat $27.99$19.69 USD - $27.99 USD$19.69 - $27.99Güncel fiyat $19.69 USD| /30% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $70.99Orijinal fiyat $70.99 - Orijinal fiyat $70.99Orijinal fiyat $70.99$55.99 USD - $70.99 USD$55.99 - $70.99Güncel fiyat $55.99 USD| /
CNHL Yarış Serisi 9500mAh 11.1V 3S 90C Lipo Pil EC5 Fişli
10 reviewsstokta yokStok Numarası 950903EC5 Kapasite 9500mAh Voltaj 11.1V / 3-Hücre / 3S1P Deşarj Hızı 90C Sürekli / 180C Ani Şarj Hızı Maksimum 5C Boyut(...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $70.99Orijinal fiyat $70.99 - Orijinal fiyat $70.99Orijinal fiyat $70.99$55.99 USD - $70.99 USD$55.99 - $70.99Güncel fiyat $55.99 USD| /21% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $33.99Orijinal fiyat $33.99 - Orijinal fiyat $33.99Orijinal fiyat $33.99$23.49 USD - $33.99 USD$23.49 - $33.99Güncel fiyat $23.49 USD| /
CNHL 3700mAh 14.8V 4S 40C XT60 Fişli Lipo Pil
9 reviewsSadece 7 birim kaldıHızlı Uyum Kontrolü CNHL 3700mAh 14.8V 4S 40C LiPo Pil XT60 Fişli, 2200mAh veya 3000mAh paketlerden daha fazla çalışma süresi isteyen, ancak ağ...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $33.99Orijinal fiyat $33.99 - Orijinal fiyat $33.99Orijinal fiyat $33.99$23.49 USD - $33.99 USD$23.49 - $33.99Güncel fiyat $23.49 USD| /31% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $20.99 - Orijinal fiyat $20.99Orijinal fiyat $20.99$20.99 USD$20.99 - $20.99Güncel fiyat $20.99 USD| /
CNHL MiniStar 850mAh 22.2V 6S Lipo Pil 70C XT60 Fişli
4 reviewsstokta yokÖzellikler: Stok Numarası: 85706G Kapasite: 850mAh Voltaj: 22.2V / 6-Hücre / 6S Deşarj Oranı: 70C Sürekli / 140C Patlama Şarj Oranı: Maksimum 2C B...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $20.99 - Orijinal fiyat $20.99Orijinal fiyat $20.99$20.99 USD$20.99 - $20.99Güncel fiyat $20.99 USD| / -
Orijinal fiyat $24.99 - Orijinal fiyat $24.99Orijinal fiyat $24.99$24.99 USD$24.99 - $24.99Güncel fiyat $24.99 USD| /
CNHL Yarış Serisi 5200mAh 7.4V 2S Lipo Pil 100C Sert Kasa T/Dean Fişli
9 reviewsstokta yokHızlı Uyum Kontrolü CNHL Racing Series 5200mAh 7.4V 2S 100C Sert Kasa LiPo Pil T/Dean Fişli, güçlü performans, uzun çalışma süresi ve klasik ile mo...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $24.99 - Orijinal fiyat $24.99Orijinal fiyat $24.99$24.99 USD$24.99 - $24.99Güncel fiyat $24.99 USD| / -
Orijinal fiyat $17.49 - Orijinal fiyat $17.49Orijinal fiyat $17.49$17.49 USD$17.49 - $17.49Güncel fiyat $17.49 USD| /
CNHL Siyah Seri 2200mAh 14.8V 4S Lipo Pil 30C XT60 ile
23 reviewsstokta yokÖzellikler: Stok Numarası: 220304BK Kapasite: 2200mAh Voltaj: 14.8V / 4 Hücre / 4S1P Deşarj Oranı: 30C Sürekli / 60C Patlama Şarj Oranı: Maksimum ...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $17.49 - Orijinal fiyat $17.49Orijinal fiyat $17.49$17.49 USD$17.49 - $17.49Güncel fiyat $17.49 USD| /Tükendi -
Orijinal fiyat $19.99 - Orijinal fiyat $19.99Orijinal fiyat $19.99$19.99 USD$19.99 - $19.99Güncel fiyat $19.99 USD| /
CNHL Speedy Pizza Serisi 1550mAh 14.8V 4S Lipo Pil, XT60 Fişli, 100C
11 reviewsstokta yokÖzellikler: Stok Numarası: 1551004PZ Kapasite: 1550mAh Voltaj: 14.8V / 4 Hücre / 4S1P Deşarj Oranı: Sürekli 100C / Ani 200C Şarj Oranı: Maksimum 5...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $19.99 - Orijinal fiyat $19.99Orijinal fiyat $19.99$19.99 USD$19.99 - $19.99Güncel fiyat $19.99 USD| /Tükendi -
Orijinal fiyat $47.99Orijinal fiyat $47.99 - Orijinal fiyat $47.99Orijinal fiyat $47.99$33.49 USD - $47.99 USD$33.49 - $47.99Güncel fiyat $33.49 USD| /
CNHL 4500mAh 18.5V 5S 30C XT90 Fişli Lipo Pil
6 reviewsstokta yokÖzellikler: Stok Numarası: 450305Z Kapasite: 4500mAh Voltaj: 18.5V / 5-Hücre / 5S1P Deşarj Oranı: 30C Sürekli / 60C Patlama Şarj Oranı: Maks 5C Bo...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $47.99Orijinal fiyat $47.99 - Orijinal fiyat $47.99Orijinal fiyat $47.99$33.49 USD - $47.99 USD$33.49 - $47.99Güncel fiyat $33.49 USD| /30% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $24.27Orijinal fiyat $24.27 - Orijinal fiyat $24.27Orijinal fiyat $24.27$15.69 USD - $24.27 USD$15.69 - $24.27Güncel fiyat $15.69 USD| /
3 Paket CNHL LiHV MiniStar 450mAh 11.4V 3S 70C LiPo pil, XT30 konnektörlü
3 reviewsstokta yokÖzellikler: Stok Numarası: HV45703 Kapasite: 450mAh Voltaj: 11.4V / 3-Hücre / 3S1P Deşarj Oranı: 70C Sürekli / 140C Patlama Şarj Oranı: Maks 5C B...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $24.27Orijinal fiyat $24.27 - Orijinal fiyat $24.27Orijinal fiyat $24.27$15.69 USD - $24.27 USD$15.69 - $24.27Güncel fiyat $15.69 USD| /35% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $40.99 - Orijinal fiyat $40.99Orijinal fiyat $40.99$40.99 USD$40.99 - $40.99Güncel fiyat $40.99 USD| /
CNHL G+Plus 6000mAh 11.1V 3S 70C EC5 Fişli Lipo Pil
13 reviewsstokta yokÖzellikler: Stock Number: 600703EC5 Kapasite: 6000mAh Voltaj: 11.1V / 3-Hücre / 3S1P Deşarj Oranı: 70C Sürekli / 140C Patlama Şarj Oranı: Maks 5...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $40.99 - Orijinal fiyat $40.99Orijinal fiyat $40.99$40.99 USD$40.99 - $40.99Güncel fiyat $40.99 USD| /Tükendi -
Orijinal fiyat $103.99 - Orijinal fiyat $103.99Orijinal fiyat $103.99$103.99 USD$103.99 - $103.99Güncel fiyat $103.99 USD| /
CNHL Yarış Serisi LiHV 9000mAh 15.2V 4S 120C Lipo Pil EC5 Fişli RC Yarışı İçin
2 reviewsSadece 3 birim kaldıTeknik Özellikler: Stok Numarası: HV9001204 Kapasite: 9000mAh Voltaj: 15.2V / 4 Hücre / 4S2P Deşarj Oranı: 120C Sürekli / 240C Ani Şarj Oranı: M...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $103.99 - Orijinal fiyat $103.99Orijinal fiyat $103.99$103.99 USD$103.99 - $103.99Güncel fiyat $103.99 USD| / -
Orijinal fiyat $24.99 - Orijinal fiyat $24.99Orijinal fiyat $24.99$24.99 USD$24.99 - $24.99Güncel fiyat $24.99 USD| /
CNHL MiniStar 1250mAh 22.2V 6S Lipo Pil 70C XT60 Fişli
33 reviewsstokta yokÖzellikler: Stok Numarası: 125706G Kapasite: 1250mAh Voltaj: 11.1V / 6-Hücre / 3S1P Deşarj Hızı: 70C Sürekli / 140C Patlama Şarj Hızı: 5C Maks Bo...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $24.99 - Orijinal fiyat $24.99Orijinal fiyat $24.99$24.99 USD$24.99 - $24.99Güncel fiyat $24.99 USD| /Tükendi -
Orijinal fiyat $38.99 - Orijinal fiyat $38.99Orijinal fiyat $38.99$38.99 USD$38.99 - $38.99Güncel fiyat $38.99 USD| /
CNHL 4000mAh 14.8V 4S 40C Lipo Pil XT90 Fişli
10 reviewsstokta yokÖzellikler: Stok Numarası: 400404Z Kapasite: 4000mAh Voltaj: 14.8V / 4-Hücre / 4S1P Deşarj Oranı: Sürekli 40C / Ani 80C Şarj Oranı: Maks 5C Boyut...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $38.99 - Orijinal fiyat $38.99Orijinal fiyat $38.99$38.99 USD$38.99 - $38.99Güncel fiyat $38.99 USD| / -
Orijinal fiyat $18.99 - Orijinal fiyat $37.98Orijinal fiyat $18.99$18.99 USD - $37.98 USD$18.99 - $37.98Güncel fiyat $18.99 USD| /
CNHL MiniStar 650mAh 22.2V 6S 70C LiPo pil, XT30 konnektörlü
9 reviewsstokta yokTeknik Özellikler: Stok Numarası: 65706G Kapasite: 650mAh Voltaj: 22.2V /6 Hücre / 6S1P Deşarj Oranı: Sürekli 70C Şarj Oranı: Maks. 2C Boyut (1-5m...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $18.99 - Orijinal fiyat $37.98Orijinal fiyat $18.99$18.99 USD - $37.98 USD$18.99 - $37.98Güncel fiyat $18.99 USD| / -
Orijinal fiyat $37.99Orijinal fiyat $37.99 - Orijinal fiyat $37.99Orijinal fiyat $37.99$29.99 USD - $37.99 USD$29.99 - $37.99Güncel fiyat $29.99 USD| /
CNHL G+Plus 2200mAh 22.2V 6S Lipo Pil 70C EC3 Fişli
6 reviewsstokta yokÖzellikler: Stok Numarası: 220706EC3 Kapasite: 2200mAh Voltaj: 22.2V / 6-Hücre / 6S1P Deşarj Hızı: 70C Sürekli / 140C Patlama Şarj Hızı: 5C Maks...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $37.99Orijinal fiyat $37.99 - Orijinal fiyat $37.99Orijinal fiyat $37.99$29.99 USD - $37.99 USD$29.99 - $37.99Güncel fiyat $29.99 USD| /21% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $21.59 - Orijinal fiyat $21.59Orijinal fiyat $21.59$21.59 USD$21.59 - $21.59Güncel fiyat $21.59 USD| /
CNHL MiniStar 1000mAh 22.2V 6S Lipo Pil 100C XT60 Fişli
28 reviewsstokta yokOrijinal fiyat $21.59 - Orijinal fiyat $21.59Orijinal fiyat $21.59$21.59 USD$21.59 - $21.59Güncel fiyat $21.59 USD| / -
Orijinal fiyat $32.99Orijinal fiyat $32.99 - Orijinal fiyat $32.99Orijinal fiyat $32.99$23.99 USD - $32.99 USD$23.99 - $32.99Güncel fiyat $23.99 USD| /
CNHL Siyah Seri 4000mAh 11.1V 3S 65C Lipo Pil EC5 Fişli
7 reviewsstokta yokHızlı Uyumluluk Kontrolü EC5 Soketli CNHL Black Series 4000mAh 11.1V 3S 65C LiPo Batarya, daha büyük bir 5000mAh bataryanın ağırlığını eklemeden te...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $32.99Orijinal fiyat $32.99 - Orijinal fiyat $32.99Orijinal fiyat $32.99$23.99 USD - $32.99 USD$23.99 - $32.99Güncel fiyat $23.99 USD| /27% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $59.99 - Orijinal fiyat $59.99Orijinal fiyat $59.99$59.99 USD$59.99 - $59.99Güncel fiyat $59.99 USD| /
CNHL Yarış Serisi 8000mAh 11.1V 3S 120C Sert Kasa Lipo Pil T/Dean Fişli
8 reviewsStoktaÖzellikler: Stok Numarası: HC8001203X Kapasite: 8000mAh Voltaj: 11.1V / 3-Hücre / 3S2P Deşarj Oranı: Sürekli 120C / Ani 240C Şarj Oranı: Maks 5C ...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $59.99 - Orijinal fiyat $59.99Orijinal fiyat $59.99$59.99 USD$59.99 - $59.99Güncel fiyat $59.99 USD| / -
Orijinal fiyat $39.99 - Orijinal fiyat $39.99Orijinal fiyat $39.99$39.99 USD$39.99 - $39.99Güncel fiyat $39.99 USD| /
CNHL Paralel Serisi 4400mAh 11.1V 3S Shorty Lipo Pil 90C Yumuşak Paket
4 reviewsstokta yokÖzellikler: Stok Numarası: 440903NC Kapasite: 4400mAh Voltaj: 11.1.8V / 3-Hücre / 3S1P Deşarj Oranı: 90C Sürekli / 180C Patlama Şarj Oranı: Maksim...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $39.99 - Orijinal fiyat $39.99Orijinal fiyat $39.99$39.99 USD$39.99 - $39.99Güncel fiyat $39.99 USD| / -
Orijinal fiyat $22.99 - Orijinal fiyat $22.99Orijinal fiyat $22.99$22.99 USD$22.99 - $22.99Güncel fiyat $22.99 USD| /
CNHL 18650 DLG 4S1P 3200mAh 14.8V 3C Li-ion Uzun Menzilli Paket XT60 Fişi
8 reviewsstokta yokÖzellikler: Stok Numarası: D32034 Kapasite: 3200mAh Voltaj: 14.8V / 4-Hücre / 4S1P Deşarj Oranı: 3C Sürekli / 6C Patlama Şarj Oranı: Maks 5C Boyu...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $22.99 - Orijinal fiyat $22.99Orijinal fiyat $22.99$22.99 USD$22.99 - $22.99Güncel fiyat $22.99 USD| /Tükendi -
Orijinal fiyat $15.99 - Orijinal fiyat $15.99Orijinal fiyat $15.99$15.99 USD$15.99 - $15.99Güncel fiyat $15.99 USD| /
CNHL Yıldırım LiHV 2400mAh 11.4V 3S 120C HV Kısa Lipo Pil XT60 Fişli
1 reviewStokta 10+ adet mevcutHızlı Uyum Kontrolü CNHL Lightning LiHV 2400mAh 11.4V 3S 120C HV Shorty LiPo Batarya XT60 Fişli, keskin gaz tepkisi, güçlü performans ve shorty ta...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $15.99 - Orijinal fiyat $15.99Orijinal fiyat $15.99$15.99 USD$15.99 - $15.99Güncel fiyat $15.99 USD| / -
Orijinal fiyat $40.99 - Orijinal fiyat $40.99Orijinal fiyat $40.99$40.99 USD$40.99 - $40.99Güncel fiyat $40.99 USD| /
CNHL G+Plus 6000mAh 11.1V 3S 70C XT90 Fişli Lipo Pil
5 reviewsSadece 2 birim kaldıÖzellikler: Stok Numarası: 600703 Kapasite: 6000mAh Voltaj: 11.1V / 3-Hücre / 3S1P Deşarj Oranı: 70C Sürekli / 140C Patlama Şarj Oranı: 5C Maks B...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $40.99 - Orijinal fiyat $40.99Orijinal fiyat $40.99$40.99 USD$40.99 - $40.99Güncel fiyat $40.99 USD| / -
Orijinal fiyat $17.99 - Orijinal fiyat $17.99Orijinal fiyat $17.99$17.99 USD$17.99 - $17.99Güncel fiyat $17.99 USD| /
CNHL G+Plus 2200mAh 11.1V 3S 70C Lipo Pili EC3 Fişli
11 reviewsstokta yokHızlı Uyum Kontrolü EC3 Fişli CNHL G+Plus 2200mAh 11.1V 3S 70C LiPo Pil, güç, ağırlık, kullanım süresi ve günlük kullanım kolaylığı arasında pratik...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $17.99 - Orijinal fiyat $17.99Orijinal fiyat $17.99$17.99 USD$17.99 - $17.99Güncel fiyat $17.99 USD| / -
Orijinal fiyat $12.99 - Orijinal fiyat $12.99Orijinal fiyat $12.99$12.99 USD$12.99 - $12.99Güncel fiyat $12.99 USD| /
JST Fişli 3'lü CNHL MiniStar 300mAh 7.4V 2S 30C LiPo Pil Paketi
5 reviewsstokta yokHızlı Uyum Kontrolü MINI JST Fişli 3'lü CNHL MiniStar 300mAh 7.4V 2S 30C LiPo Pil seti, pil boyutlarının ve takılı ağırlığın kritik olduğu çok küçü...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $12.99 - Orijinal fiyat $12.99Orijinal fiyat $12.99$12.99 USD$12.99 - $12.99Güncel fiyat $12.99 USD| / -
Orijinal fiyat $39.99 - Orijinal fiyat $79.98Orijinal fiyat $39.99 - Orijinal fiyat $79.98Orijinal fiyat $39.99$30.99 USD - $79.98 USD$30.99 - $79.98Güncel fiyat $30.99 USD| /
CNHL Siyah Seri 6000mAh 11.1V 3S 65C Lipo Pil EC5 Fişli
3 reviewsstokta yokÖzellikler: Stok Numarası: 600653BKEC5 Kapasite: 6000mAh Voltaj: 11.1V / 3-Hücre / 3S1P Deşarj Oranı: 65C Sürekli / 130C Ani Şarj Oranı: Maks 5C B...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $39.99 - Orijinal fiyat $79.98Orijinal fiyat $39.99 - Orijinal fiyat $79.98Orijinal fiyat $39.99$30.99 USD - $79.98 USD$30.99 - $79.98Güncel fiyat $30.99 USD| /23% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $32.99Orijinal fiyat $32.99 - Orijinal fiyat $32.99Orijinal fiyat $32.99$25.99 USD - $32.99 USD$25.99 - $32.99Güncel fiyat $25.99 USD| /
CNHL Siyah Seri 2200mAh 6S 22.2V 40C Lipo Pil XT60 Fişli
5 reviewsstokta yokÖzellikler: Stok Numarası: 220406BK Kapasite: 2200mAh Voltaj: 22.2V / 6-Hücre / 6S1P Deşarj Oranı: Sürekli 40C / Ani 80C Şarj Oranı: Maksimum 5C...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $32.99Orijinal fiyat $32.99 - Orijinal fiyat $32.99Orijinal fiyat $32.99$25.99 USD - $32.99 USD$25.99 - $32.99Güncel fiyat $25.99 USD| /21% kadar tasarruf edin % tasarruf edin