59$ altındaki LiPo piller
Filtreler
-
Orijinal fiyat $23.98 - Orijinal fiyat $23.98Orijinal fiyat $23.98$23.98 USD$23.98 - $23.98Güncel fiyat $23.98 USD| /
2 Paket CNHL Siyah Seri 2200mAh 3S 11.1V 30C Lipo Pil XT60 Fişli
82 reviewsStokta 10+ adet mevcutHızlı Uyum Kontrolü 2 Paket CNHL Black Series 2200mAh 3S 11.1V 30C LiPo Pil XT60 Fişli, daha yumuşak güç dağılımı ve hafif uçaklar ile seçilmiş...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $23.98 - Orijinal fiyat $23.98Orijinal fiyat $23.98$23.98 USD$23.98 - $23.98Güncel fiyat $23.98 USD| / -
Orijinal fiyat $12.99 - Orijinal fiyat $25.98Orijinal fiyat $12.99$12.99 USD - $25.98 USD$12.99 - $25.98Güncel fiyat $12.99 USD| /
CNHL LiPo Pil Çantası – Yanmaz Şarj ve Saklama Güvenlik Kutusu
59 reviewsStokta 10+ adet mevcutCNHL LiPo Pil Çantası, evde veya sahada daha güvenli LiPo şarjı, taşıma ve depolama için tasarlanmıştır. Pil arızası durumunda ısı, kıvılcım ve ale...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $12.99 - Orijinal fiyat $25.98Orijinal fiyat $12.99$12.99 USD - $25.98 USD$12.99 - $25.98Güncel fiyat $12.99 USD| / -
Orijinal fiyat $47.98 - Orijinal fiyat $49.98Orijinal fiyat $47.98 - Orijinal fiyat $49.98Orijinal fiyat $47.98$31.98 USD - $49.98 USD$31.98 - $49.98Güncel fiyat $31.98 USD| /
[Combo] 2 Paket CNHL Siyah Seri 1100mAh 22.2V 6S Lipo Pil XT60 Fişli
68 reviewsStokta 10+ adet mevcutÖzellikler: Stok Numarası: 1101006BK Kapasite: 1100mAh Voltaj: 22.2V / 6-Hücre / 6S1P Deşarj Oranı: 100C Sürekli / 200C Ani Şarj Oranı: Maksimum 5...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $47.98 - Orijinal fiyat $49.98Orijinal fiyat $47.98 - Orijinal fiyat $49.98Orijinal fiyat $47.98$31.98 USD - $49.98 USD$31.98 - $49.98Güncel fiyat $31.98 USD| /33% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $17.99 - Orijinal fiyat $35.98Orijinal fiyat $17.99 - Orijinal fiyat $35.98Orijinal fiyat $17.99$15.99 USD - $35.98 USD$15.99 - $35.98Güncel fiyat $15.99 USD| /
CNHL G+Plus 2200mAh 11.1V 3S 70C Lipo Pil XT60 Fişli
74 reviewsSadece 8 birim kaldıHızlı Uyum Kontrolü CNHL G+Plus 2200mAh 11.1V 3S 70C LiPo Pil XT60 Fişli, gereksiz boyut veya ağırlık eklemeden günlük RC sürüşü ve uçuşu için yete...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $17.99 - Orijinal fiyat $35.98Orijinal fiyat $17.99 - Orijinal fiyat $35.98Orijinal fiyat $17.99$15.99 USD - $35.98 USD$15.99 - $35.98Güncel fiyat $15.99 USD| /11% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $25.98 - Orijinal fiyat $39.98Orijinal fiyat $25.98$25.98 USD - $39.98 USD$25.98 - $39.98Güncel fiyat $25.98 USD| /
2 Paket CNHL Siyah Seri 2200mAh 3S 11.1V 40C Lipo Pil XT60 Fişli
48 reviewsStokta 10+ adet mevcutHızlı Uyumluluk Kontrolü XT60 Fişli 2'li CNHL Black Series 2200mAh 3S 11.1V 40C LiPo Akü, güvenilir 3S gücü ve sahada daha fazla uçuş isteyen RC pi...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $25.98 - Orijinal fiyat $39.98Orijinal fiyat $25.98$25.98 USD - $39.98 USD$25.98 - $39.98Güncel fiyat $25.98 USD| / -
Orijinal fiyat $29.98 - Orijinal fiyat $29.98Orijinal fiyat $29.98$29.98 USD$29.98 - $29.98Güncel fiyat $29.98 USD| /
[Combo] XT30'lu 2'li CNHL MiniStar 850mAh 14.8V 4S 70C LiPo Batarya
27 reviewsSadece 5 birim kaldıHızlı Uyum Kontrolü [Combo] XT30U Fişli 2 Adet CNHL MiniStar 850mAh 14.8V 4S 70C LiPo Batarya; 2,5 inç cinewhoop'lar, küçük freestyle drone'lar ve ...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $29.98 - Orijinal fiyat $29.98Orijinal fiyat $29.98$29.98 USD$29.98 - $29.98Güncel fiyat $29.98 USD| / -
Orijinal fiyat $49.98 - Orijinal fiyat $49.98Orijinal fiyat $49.98$49.98 USD$49.98 - $49.98Güncel fiyat $49.98 USD| /
2 Paket CNHL G+Plus 2200mAh 14.8V 4S Lipo Pil 70C XT60 Fişli
49 reviewsStokta 10+ adet mevcutHızlı Uyum Kontrolü 2’li CNHL G+Plus 2200mAh 14.8V 4S LiPo Pil 70C XT60 Fişli, 3S’den daha güçlü voltaj tepkisi isteyen ancak pili küçük uçaklar ve...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $49.98 - Orijinal fiyat $49.98Orijinal fiyat $49.98$49.98 USD$49.98 - $49.98Güncel fiyat $49.98 USD| / -
Orijinal fiyat $53.99 - Orijinal fiyat $107.98Orijinal fiyat $53.99$53.99 USD - $107.98 USD$53.99 - $107.98Güncel fiyat $53.99 USD| /
CNHL Yarış Serisi 5200mAh 14.8V 4S Lipo Pil 90C EC5 Fişli
28 reviewsStokta 10+ adet mevcutHızlı Uyum Kontrolü EC5 Fişli CNHL Racing Series 5200mAh 14.8V 4S 90C LiPo Pil, 160 mm'lik uzun paket formatını ve yaklaşık 524 g ağırlığı taşıyabi...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $53.99 - Orijinal fiyat $107.98Orijinal fiyat $53.99$53.99 USD - $107.98 USD$53.99 - $107.98Güncel fiyat $53.99 USD| / -
Orijinal fiyat $55.99Orijinal fiyat $55.99 - Orijinal fiyat $55.99Orijinal fiyat $55.99$43.99 USD - $55.99 USD$43.99 - $55.99Güncel fiyat $43.99 USD| /
CNHL Yarış Serisi 5600mAh 14.8V 4S2P 120C Sert Kasa 4S Lipo Pil EC5 Fişli
32 reviewsSadece 9 birim kaldıÖzellikler: Stok Numarası: HC5601204XEC5 Kapasite: 5600mAh Voltaj: 14.8V / 4-Hücre / 4S2P Deşarj Oranı: 120C Sürekli / 240C Patlama Şarj Oranı: Ma...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $55.99Orijinal fiyat $55.99 - Orijinal fiyat $55.99Orijinal fiyat $55.99$43.99 USD - $55.99 USD$43.99 - $55.99Güncel fiyat $43.99 USD| /21% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $23.98Orijinal fiyat $23.98 - Orijinal fiyat $23.98Orijinal fiyat $23.98$19.98 USD - $23.98 USD$19.98 - $23.98Güncel fiyat $19.98 USD| /
[Combo] CineWhoop için XT30'lu 2'li CNHL MiniStar 650mAh 14.8V 4S 70C LiPo Batarya
58 reviewsStokta 10+ adet mevcutÖzellikler: Stok Numarası: 65704G Kapasite: 650mAh Voltaj: 14.8V /4-Hücre / 4S1P Deşarj Oranı: 70C Sürekli / 140C Patlama Şarj Oranı: Maksimum 5C ...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $23.98Orijinal fiyat $23.98 - Orijinal fiyat $23.98Orijinal fiyat $23.98$19.98 USD - $23.98 USD$19.98 - $23.98Güncel fiyat $19.98 USD| /17% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $33.99 - Orijinal fiyat $67.98Orijinal fiyat $33.99 - Orijinal fiyat $67.98Orijinal fiyat $33.99$26.99 USD - $67.98 USD$26.99 - $67.98Güncel fiyat $26.99 USD| /
CNHL MiniStar 1800mAh 22.2V 6S 120C(max 240C) XT60 Fişli Lipo Pil
30 reviewsStokta 10+ adet mevcutÖzellikler Stok Numarası: 1801206G Kapasite: 1800mAh Voltaj: 22.2V / 6 Hücre / 6S1P Deşarj Oranı: 120C Sürekli / 240C Ani Şarj Oranı: Maksimum 5C ...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $33.99 - Orijinal fiyat $67.98Orijinal fiyat $33.99 - Orijinal fiyat $67.98Orijinal fiyat $33.99$26.99 USD - $67.98 USD$26.99 - $67.98Güncel fiyat $26.99 USD| /21% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $25.98 - Orijinal fiyat $29.99Orijinal fiyat $25.98 - Orijinal fiyat $29.99Orijinal fiyat $25.98$16.98 USD - $29.99 USD$16.98 - $29.99Güncel fiyat $16.98 USD| /
CineWhoop için XT30'lu 2'li CNHL MiniStar 850mAh 11.1V 3S 70C LiPo Batarya
24 reviewsStokta 10+ adet mevcutÖzellikler: Stok Numarası: 85703G3 Kapasite: 850mAh Voltaj: 11.1V / 3 Hücre / 3S1P Deşarj Oranı: 70C Sürekli / 140C Ani Şarj Oranı: Maksimum 5C Bo...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $25.98 - Orijinal fiyat $29.99Orijinal fiyat $25.98 - Orijinal fiyat $29.99Orijinal fiyat $25.98$16.98 USD - $29.99 USD$16.98 - $29.99Güncel fiyat $16.98 USD| /35% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $21.99 - Orijinal fiyat $43.98Orijinal fiyat $21.99 - Orijinal fiyat $43.98Orijinal fiyat $21.99$18.99 USD - $43.98 USD$18.99 - $43.98Güncel fiyat $18.99 USD| /
CNHL MiniStar 1300mAh 22.2V 6S 120C XT60 Fişli Lipo Pil
28 reviewsStokta 10+ adet mevcutTeknik özellikler: Stok Numarası: 1301206 Kapasite: 1300mAh Voltaj: 22.2V / 6 Hücre / 6S1P Deşarj Oranı: Sürekli 120C / Anlık 240C Şarj Oranı: Mak...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $21.99 - Orijinal fiyat $43.98Orijinal fiyat $21.99 - Orijinal fiyat $43.98Orijinal fiyat $21.99$18.99 USD - $43.98 USD$18.99 - $43.98Güncel fiyat $18.99 USD| /14% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $43.98Orijinal fiyat $43.98 - Orijinal fiyat $43.98Orijinal fiyat $43.98$31.98 USD - $43.98 USD$31.98 - $43.98Güncel fiyat $31.98 USD| /
[Combo] 2 Paket CNHL MiniStar 1500mAh 14.8V 4S Lipo Pil 120C XT60 Fişli
122 reviewsStokta 10+ adet mevcutÖzellikler: Stok Numarası: 1501204 Kapasite: 1500mAh Voltaj: 14.8V / 4 Hücre / 4S1P Deşarj Oranı: 120C Sürekli / 240C Anlık Şarj Oranı: Maks. 5C B...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $43.98Orijinal fiyat $43.98 - Orijinal fiyat $43.98Orijinal fiyat $43.98$31.98 USD - $43.98 USD$31.98 - $43.98Güncel fiyat $31.98 USD| /27% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $9.49 - Orijinal fiyat $18.98Orijinal fiyat $9.49 - Orijinal fiyat $18.98Orijinal fiyat $9.49$5.99 USD - $18.98 USD$5.99 - $18.98Güncel fiyat $5.99 USD| /
CNHL 2200mAh 7.4V 2S 30C Lipo Pil T/Dean Fişli
20 reviewsStokta 10+ adet mevcutÖzellikler: Stok Numarası: 220302 Kapasite: 2200mAh Voltaj: 7.4V / 2 Hücre / 2S1P Deşarj Oranı: 30C Sürekli / 60C Ani Şarj Oranı: Maksimum 5C Boy...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $9.49 - Orijinal fiyat $18.98Orijinal fiyat $9.49 - Orijinal fiyat $18.98Orijinal fiyat $9.49$5.99 USD - $18.98 USD$5.99 - $18.98Güncel fiyat $5.99 USD| /37% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $15.18 - Orijinal fiyat $18.99Orijinal fiyat $15.18 - Orijinal fiyat $18.99Orijinal fiyat $15.18$9.98 USD - $18.99 USD$9.98 - $18.99Güncel fiyat $9.98 USD| /
BETAFPV Pavo20 Pro için XT30 konnektörlü 2 Adet CNHL MiniStar 450mAh 11.1V 3S 70C LiPo Pil
45 reviewsStokta 10+ adet mevcutÖzellikler: Stok Numarası: 45703G Kapasite: 450mAh Voltaj: 11.1V / 3 Hücre / 3S1P Deşarj Oranı: 70C Sürekli / 140C Ani Şarj Oranı: Maksimum 5C Boy...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $15.18 - Orijinal fiyat $18.99Orijinal fiyat $15.18 - Orijinal fiyat $18.99Orijinal fiyat $15.18$9.98 USD - $18.99 USD$9.98 - $18.99Güncel fiyat $9.98 USD| /34% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $51.98 - Orijinal fiyat $103.96Orijinal fiyat $51.98 - Orijinal fiyat $103.96Orijinal fiyat $51.98$45.98 USD - $103.96 USD$45.98 - $103.96Güncel fiyat $45.98 USD| /
2 Paket CNHL Siyah Seri V2.0 1300mAh 22.2V 6S 130C Lipo Pil XT60 Fişli
7 reviewsStokta 10+ adet mevcutHızlı Uyum Kontrolü XT60 Fişli 2'li CNHL Black Series V2.0 1300mAh 22.2V 6S 130C LiPo Pil, serbest stil, hızlı sinematik uçuş ve hafif performans s...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $51.98 - Orijinal fiyat $103.96Orijinal fiyat $51.98 - Orijinal fiyat $103.96Orijinal fiyat $51.98$45.98 USD - $103.96 USD$45.98 - $103.96Güncel fiyat $45.98 USD| /12% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $30.99 - Orijinal fiyat $61.98Orijinal fiyat $30.99$30.99 USD - $61.98 USD$30.99 - $61.98Güncel fiyat $30.99 USD| /
EC3 Fişli CNHL Ultra-Thin Racing Series LiHV 4000mAh 7.6V 2S 120C LP Shorty Sert Kasalı LiPo Batarya
28 reviewsSadece 1 birim kaldıHızlı Uyum Kontrolü CNHL Ultra İnce Racing Serisi LiHV 4000mAh 7.6V 2S 120C Kısa Sert Kutu LiPo Pil EC3 Fişli, güçlü çıkış, LiHV voltajı ve pil...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $30.99 - Orijinal fiyat $61.98Orijinal fiyat $30.99$30.99 USD - $61.98 USD$30.99 - $61.98Güncel fiyat $30.99 USD| / -
Orijinal fiyat $36.99 - Orijinal fiyat $36.99Orijinal fiyat $36.99$36.99 USD$36.99 - $36.99Güncel fiyat $36.99 USD| /
CNHL G+Plus 3000mAh 14.8V 4S 70C XT90 Fişli Lipo Pil
28 reviewsstokta yokÖzellikler: Stok Numarası: 300704 Kapasite: 3000mAh Voltaj: 14.8V / 4 Hücre / 4S1P Deşarj Oranı: 70C Sürekli / 140C Ani Şarj Oranı: Maksimum 5C B...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $36.99 - Orijinal fiyat $36.99Orijinal fiyat $36.99$36.99 USD$36.99 - $36.99Güncel fiyat $36.99 USD| /Tükendi -
Orijinal fiyat $39.99 - Orijinal fiyat $79.98Orijinal fiyat $39.99$39.99 USD - $79.98 USD$39.99 - $79.98Güncel fiyat $39.99 USD| /
CNHL Yarış Serisi 5200mAh 11.1V 3S 90C Lipo Pil EC5 Fişli
17 reviewsSadece 3 birim kaldıHızlı Uyum Kontrolü EC5 Fişli CNHL Racing Series 5200mAh 11.1V 3S 90C LiPo Batarya, pratik kapasite, akım kapasitesi ve çalışma süresi dengesine ih...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $39.99 - Orijinal fiyat $79.98Orijinal fiyat $39.99$39.99 USD - $79.98 USD$39.99 - $79.98Güncel fiyat $39.99 USD| / -
Orijinal fiyat $12.99 - Orijinal fiyat $25.98Orijinal fiyat $12.99$12.99 USD - $25.98 USD$12.99 - $25.98Güncel fiyat $12.99 USD| /
CNHL G+Plus 2200mAh 7.4V 2S 70C Lipo Pil XT60 Fişli
9 reviewsSadece 10 birim kaldıÖzellikler: Stok Numarası: 220702 Kapasite: 2200mAh Voltaj: 7.4V / 2 Hücre / 2S1P Deşarj Oranı: 70C Sürekli / 140C Ani Şarj Oranı: Maksimum 5C Bo...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $12.99 - Orijinal fiyat $25.98Orijinal fiyat $12.99$12.99 USD - $25.98 USD$12.99 - $25.98Güncel fiyat $12.99 USD| / -
Orijinal fiyat $37.99 - Orijinal fiyat $75.98Orijinal fiyat $37.99$37.99 USD - $75.98 USD$37.99 - $75.98Güncel fiyat $37.99 USD| /
CNHL G+Plus 2200mAh 22.2V 6S 70C XT60 Fişli Lipo Pil
24 reviewsSadece 6 birim kaldıHızlı Uyum Kontrolü XT60 Fişli CNHL G+Plus 2200mAh 22.2V 6S 70C LiPo Batarya, 3000–5000mAh'lik bir paketin ek ağırlığı olmadan 6S voltajına ihtiyaç...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $37.99 - Orijinal fiyat $75.98Orijinal fiyat $37.99$37.99 USD - $75.98 USD$37.99 - $75.98Güncel fiyat $37.99 USD| / -
Orijinal fiyat $17.97 - Orijinal fiyat $35.94Orijinal fiyat $17.97 - Orijinal fiyat $35.94Orijinal fiyat $17.97$11.99 USD - $35.94 USD$11.99 - $35.94Güncel fiyat $11.99 USD| /
CNHL LiHV MiniStar HV 450mAh 7.6V 2S 70C XT30'lu LiPo Pil
25 reviewsStokta 10+ adet mevcutHızlı Uyum Kontrolü XT30U konektörlü CNHL MiniStar HV 450mAh 7.6V 2S 70C LiHV Battery seti, düşük pil ağırlığının ve hassas kullanımın öncelikli ol...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $17.97 - Orijinal fiyat $35.94Orijinal fiyat $17.97 - Orijinal fiyat $35.94Orijinal fiyat $17.97$11.99 USD - $35.94 USD$11.99 - $35.94Güncel fiyat $11.99 USD| /40% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $4.99 - Orijinal fiyat $6.99Orijinal fiyat $4.99$4.99 USD - $6.99 USD$4.99 - $6.99Güncel fiyat $4.99 USD| /
CNHL Lipo Pil Kayışı Siyah (3 adet)
19 reviewsSadece 4 birim kaldıCNHL’nin dayanıklı LiPo kayışları ile pilinizi güvenli tutun ve kurulumunuzu düzenli hale getirin. Yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiş ve güçlü...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $4.99 - Orijinal fiyat $6.99Orijinal fiyat $4.99$4.99 USD - $6.99 USD$4.99 - $6.99Güncel fiyat $4.99 USD| / -
Orijinal fiyat $54.99 - Orijinal fiyat $109.98Orijinal fiyat $54.99$54.99 USD - $109.98 USD$54.99 - $109.98Güncel fiyat $54.99 USD| /
CNHL G+Plus 5000mAh 14.8V 4S Lipo Pil 70C XT90 Fişli
23 reviewsSadece 1 birim kaldıÖzellikler: Stok Numarası: 500704 Kapasite: 5000mAh Voltaj: 14.82V / 4-Hücre / 4S1P Deşarj Oranı: 70C Sürekli / 140C Patlama Şarj Oranı: Maksimum...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $54.99 - Orijinal fiyat $109.98Orijinal fiyat $54.99$54.99 USD - $109.98 USD$54.99 - $109.98Güncel fiyat $54.99 USD| / -
Orijinal fiyat $29.99 - Orijinal fiyat $59.98Orijinal fiyat $29.99 - Orijinal fiyat $59.98Orijinal fiyat $29.99$23.49 USD - $59.98 USD$23.49 - $59.98Güncel fiyat $23.49 USD| /
CNHL MiniStar 1500mAh 22.2V 6S Lipo Pil 120C XT60 Fişli
20 reviewsStokta 10+ adet mevcut1500mAh 6s 120c Stok Numarası: 1501206 Kapasite: 1500mAh Voltaj: 22.2V / 6 Hücre / 6S1P Deşarj Oranı: 120C sürekli / 240C ani Şarj Oranı: Maks. 5C...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $29.99 - Orijinal fiyat $59.98Orijinal fiyat $29.99 - Orijinal fiyat $59.98Orijinal fiyat $29.99$23.49 USD - $59.98 USD$23.49 - $59.98Güncel fiyat $23.49 USD| /22% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $54.99Orijinal fiyat $54.99 - Orijinal fiyat $54.99Orijinal fiyat $54.99$39.99 USD - $54.99 USD$39.99 - $54.99Güncel fiyat $39.99 USD| /
CNHL Yarış Serisi 6600mAh 11.1V 3S Lipo Pil 120C Sert Kasa EC5 Fişli
19 reviewsSadece 1 birim kaldıHızlı Uyum Kontrolü CNHL Racing Serisi 6600mAh 3S 120C sert kasa LiPo pili, güçlü vurgu, stabil voltaj ve gerçek bir sert kasa paketin korumasını i...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $54.99Orijinal fiyat $54.99 - Orijinal fiyat $54.99Orijinal fiyat $54.99$39.99 USD - $54.99 USD$39.99 - $54.99Güncel fiyat $39.99 USD| /27% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $17.99 - Orijinal fiyat $35.98Orijinal fiyat $17.99$17.99 USD - $35.98 USD$17.99 - $35.98Güncel fiyat $17.99 USD| /
CNHL Siyah Seri 2200mAh 4S 14.8V Lipo Pil 40C XT60 Fişli RC Uçak için
25 reviewsStokta 10+ adet mevcutHızlı Uyumluluk Kontrolü CNHL Black Series 2200mAh 4S 14.8V 40C LiPo Battery with XT60 Plug, yaygın olarak kullanılan 2200mAh batarya sınıfını kull...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $17.99 - Orijinal fiyat $35.98Orijinal fiyat $17.99$17.99 USD - $35.98 USD$17.99 - $35.98Güncel fiyat $17.99 USD| / -
Orijinal fiyat $29.98 - Orijinal fiyat $29.98Orijinal fiyat $29.98$29.98 USD$29.98 - $29.98Güncel fiyat $29.98 USD| /
[Combo] 2 Paket CNHL MiniStar 850mAh 14.8V 4S 70C Lipo Pil XT60 Fişli
39 reviewsSadece 1 birim kaldıHızlı Uyumluluk Kontrolü [Combo] 2 Packs CNHL MiniStar 850mAh 14.8V 4S 70C LiPo Battery with XT60 Plug, küçük ve hafif bir pakette güçlü 4S itişine...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $29.98 - Orijinal fiyat $29.98Orijinal fiyat $29.98$29.98 USD$29.98 - $29.98Güncel fiyat $29.98 USD| / -
Orijinal fiyat $36.99Orijinal fiyat $36.99 - Orijinal fiyat $36.99Orijinal fiyat $36.99$25.99 USD - $36.99 USD$25.99 - $36.99Güncel fiyat $25.99 USD| /
CNHL Yarış Serisi 6600mAh 7.4V 2S Lipo Pil 120C Sert Kasa T/Dean Fişli
27 reviewsSadece 5 birim kaldıHızlı Uyumluluk Kontrolü T/Dean Fişli CNHL Racing Series 6600mAh 7.4V 2S 120C Sert Kasa LiPo Pil, 1/10 RC arabalar, drift araçları, crawler modell...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $36.99Orijinal fiyat $36.99 - Orijinal fiyat $36.99Orijinal fiyat $36.99$25.99 USD - $36.99 USD$25.99 - $36.99Güncel fiyat $25.99 USD| /30% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $32.99 - Orijinal fiyat $32.99Orijinal fiyat $32.99$32.99 USD$32.99 - $32.99Güncel fiyat $32.99 USD| /
CNHL 3300mAh 14.8V 4S Lipo Pil 40C XT60 Fişli
31 reviewsstokta yokÖzellikler: Stok Numarası: 330404Z Kapasite: 3300mAh Voltaj: 14.8V / 4 Hücre / 4S1P Deşarj Oranı: 40C Sürekli / 80C Ani Şarj Oranı: Maks 5C Boyut...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $32.99 - Orijinal fiyat $32.99Orijinal fiyat $32.99$32.99 USD$32.99 - $32.99Güncel fiyat $32.99 USD| /Tükendi -
Orijinal fiyat $54.99 - Orijinal fiyat $54.99Orijinal fiyat $54.99$54.99 USD$54.99 - $54.99Güncel fiyat $54.99 USD| /
CNHL G+Plus 5000mAh 14.8V 4S Lipo Pil 70C EC5 Fişli
22 reviewsstokta yokÖzellikler: Stok Numarası: 500704EC5 Kapasite: 5000mAh Voltaj: 14.8V / 4 Hücre / 4S1P Deşarj Oranı: 70C Sürekli / 140C Ani Şarj Oranı: Maksimum 5...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $54.99 - Orijinal fiyat $54.99Orijinal fiyat $54.99$54.99 USD$54.99 - $54.99Güncel fiyat $54.99 USD| /Tükendi -
Orijinal fiyat $12.99 - Orijinal fiyat $25.98Orijinal fiyat $12.99 - Orijinal fiyat $25.98Orijinal fiyat $12.99$8.49 USD - $25.98 USD$8.49 - $25.98Güncel fiyat $8.49 USD| /
PH2.0'lı CNHL MiniStar HV 450mAh 3.8V 1S 70C LiPo Pil
18 reviewsStokta 10+ adet mevcutTeknik özellikler: Stok Numarası: HV45701 Box 4 Kapasite: 450mAh Voltaj: 3.8V / 1 Hücre / 1S1P Deşarj Oranı: 70C Sürekli / 140C Anlık Şarj Oranı...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $12.99 - Orijinal fiyat $25.98Orijinal fiyat $12.99 - Orijinal fiyat $25.98Orijinal fiyat $12.99$8.49 USD - $25.98 USD$8.49 - $25.98Güncel fiyat $8.49 USD| /35% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $19.98Orijinal fiyat $19.98 - Orijinal fiyat $19.98Orijinal fiyat $19.98$14.98 USD - $19.98 USD$14.98 - $19.98Güncel fiyat $14.98 USD| /
[Combo] 2 Paket CNHL MiniStar 650mAh 11.1V 3S 70C XT30'lu LiPo Pil
40 reviewsStokta 10+ adet mevcutÖzellikler: Stok Numarası: 65703G Kapasite: 650mAh Voltaj: 11.1V /3 Hücre / 3S1P Deşarj Oranı: 70C Sürekli / 140C Ani Şarj Oranı: Maksimum 5C Boyu...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $19.98Orijinal fiyat $19.98 - Orijinal fiyat $19.98Orijinal fiyat $19.98$14.98 USD - $19.98 USD$14.98 - $19.98Güncel fiyat $14.98 USD| /25% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $23.99 - Orijinal fiyat $47.98Orijinal fiyat $23.99 - Orijinal fiyat $47.98Orijinal fiyat $23.99$17.99 USD - $47.98 USD$17.99 - $47.98Güncel fiyat $17.99 USD| /
CNHL MiniStar 1800mAh 14.8V 4S Lipo Pil 120C(max 240C) XT60 Fişli
31 reviewsStokta 10+ adet mevcutHızlı Uyum Kontrolü XT60 Fişli CNHL MiniStar 1800 mAh 14,8 V 4S 120C LiPo Akü, daha büyük 2200–3000 mAh bir paketin boyutunu ve ağırlığını taşımada...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $23.99 - Orijinal fiyat $47.98Orijinal fiyat $23.99 - Orijinal fiyat $47.98Orijinal fiyat $23.99$17.99 USD - $47.98 USD$17.99 - $47.98Güncel fiyat $17.99 USD| /30% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $45.99 - Orijinal fiyat $45.99Orijinal fiyat $45.99$45.99 USD$45.99 - $45.99Güncel fiyat $45.99 USD| /
CNHL Racing Serisi 5600mAh 11.1V 3S 120C Sert Kasa Lipo Pil EC5 Fişli
21 reviewsStokta 10+ adet mevcutHızlı Uyum Kontrolü CNHL Racing Series 5600 mAh 11,1 V 3S 120C Sert Kasa EC5 Fişli LiPo Batarya, daha güçlü hızlanma, yük altında kararlı voltaj ve...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $45.99 - Orijinal fiyat $45.99Orijinal fiyat $45.99$45.99 USD$45.99 - $45.99Güncel fiyat $45.99 USD| / -
Orijinal fiyat $41.99 - Orijinal fiyat $41.99Orijinal fiyat $41.99$41.99 USD$41.99 - $41.99Güncel fiyat $41.99 USD| /
CNHL G+Plus 4000mAh 14.8V 4S 70C XT90 Fişli Lipo Pil
21 reviewsstokta yokÖzellikler: Stok Numarası: 400704 Kapasite: 4000mAh Voltaj: 14.8V 4-Hücre / 4S1P Deşarj Oranı: 70C Sürekli / 140C Patlama Şarj Oranı: Maksimum 5C...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $41.99 - Orijinal fiyat $41.99Orijinal fiyat $41.99$41.99 USD$41.99 - $41.99Güncel fiyat $41.99 USD| /Tükendi -
Orijinal fiyat $44.99 - Orijinal fiyat $44.99Orijinal fiyat $44.99$44.99 USD$44.99 - $44.99Güncel fiyat $44.99 USD| /
CNHL 3300mAh 22.2V 6S 40C XT60 Fişli Lipo Pil
15 reviewsSadece 8 birim kaldıTeknik Özellikler: Stok Numarası: 330406Z Kapasite: 3300mAh Voltaj: 22.2V / 6 Hücre / 6S1P Deşarj Oranı: 40C Sürekli / 80C Anlık Şarj Oranı: Maks....
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $44.99 - Orijinal fiyat $44.99Orijinal fiyat $44.99$44.99 USD$44.99 - $44.99Güncel fiyat $44.99 USD| / -
Orijinal fiyat $14.99 - Orijinal fiyat $14.99Orijinal fiyat $14.99$14.99 USD$14.99 - $14.99Güncel fiyat $14.99 USD| /
CNHL Super Tucano V1 1600mm Yedek 5 Kanatlı Pervane Seti, Pervane Başlığıyla
9 reviewsstokta yokStok Numarası: STUP003 CNHL Super Tucano 1600mm Yedek 5-Bıçaklı Pervane Seti w/Spinner, hem CNHL Super Tucano 1600mm RC Warbird için doğrudan uyuml...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $14.99 - Orijinal fiyat $14.99Orijinal fiyat $14.99$14.99 USD$14.99 - $14.99Güncel fiyat $14.99 USD| /Tükendi -
Orijinal fiyat $47.99Orijinal fiyat $47.99 - Orijinal fiyat $47.99Orijinal fiyat $47.99$31.99 USD - $47.99 USD$31.99 - $47.99Güncel fiyat $31.99 USD| /
CNHL Yarış Serisi LiHV 8200mAh 7.6V 2S 120C HV Sert Kasa Lipo Pil EC5 Fişli RC Yarışı için
10 reviewsSadece 8 birim kaldıÖzellikler: Stok Numarası: HC8201202HV Kapasite: 8200mAh Voltaj: 7.6V / 2-Hücre / 2S2P Deşarj Oranı: 120C Sürekli / 240C Patlama Şarj Oranı: Maks...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $47.99Orijinal fiyat $47.99 - Orijinal fiyat $47.99Orijinal fiyat $47.99$31.99 USD - $47.99 USD$31.99 - $47.99Güncel fiyat $31.99 USD| /33% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $13.99 - Orijinal fiyat $27.98Orijinal fiyat $13.99$13.99 USD - $27.98 USD$13.99 - $27.98Güncel fiyat $13.99 USD| /
CNHL MiniStar 350mAh 7.4V 2S 70C XT30 bağlantılı Lipo Pil
11 reviewsStokta 10+ adet mevcutTeknik Özellikler: Stok Numarası: 35702G Kapasite: 350mAh Voltaj: 7.4V / 2 Hücre / 2S1P Deşarj Oranı: Sürekli 70C / Ani 140C Şarj Oranı: Maksimu...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $13.99 - Orijinal fiyat $27.98Orijinal fiyat $13.99$13.99 USD - $27.98 USD$13.99 - $27.98Güncel fiyat $13.99 USD| / -
Orijinal fiyat $22.99 - Orijinal fiyat $22.99Orijinal fiyat $22.99$22.99 USD$22.99 - $22.99Güncel fiyat $22.99 USD| /
CNHL Siyah Seri 3200mAh 11.1V 30C 3S Shorty Lipo Pil XT60 Fişli
11 reviewsStokta 10+ adet mevcutHızlı Uyum Kontrolü XT60 Fişli CNHL Black Series 3200 mAh 11,1V 3S 30C Kısa Kasalı LiPo Batarya, kullanışlı 3200 mAh kapasiteyi kompakt 92 mm batar...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $22.99 - Orijinal fiyat $22.99Orijinal fiyat $22.99$22.99 USD$22.99 - $22.99Güncel fiyat $22.99 USD| / -
Orijinal fiyat $38.99Orijinal fiyat $38.99 - Orijinal fiyat $38.99Orijinal fiyat $38.99$25.99 USD - $38.99 USD$25.99 - $38.99Güncel fiyat $25.99 USD| /
CNHL Yarış Serisi LiHV 6000mAh 7.6V 2S 120C HV Sert Kılıf Lipo Pil EC5 Fişli RC Yarış için
10 reviewsSadece 4 birim kaldıHızlı Uyum Kontrolü CNHL Racing Series LiHV 6000mAh 7.6V 2S 120C HV Sert Kutu LiPo Batarya EC5 Fişli, tam 3S gücüne geçmeden daha güçlü 2S vurgu, ...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $38.99Orijinal fiyat $38.99 - Orijinal fiyat $38.99Orijinal fiyat $38.99$25.99 USD - $38.99 USD$25.99 - $38.99Güncel fiyat $25.99 USD| /33% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $37.99 - Orijinal fiyat $37.99Orijinal fiyat $37.99$37.99 USD$37.99 - $37.99Güncel fiyat $37.99 USD| /
CNHL G+Plus 11.1V 5000mAh 3S Lipo Pil 70C XT90 Fişli
20 reviewsstokta yokÖzellikler: Stok Numarası: 500703 Kapasite: 5000mAh Voltaj: 11.1V / 3-Hücre / 3S1P Deşarj Oranı: 100C Sürekli / 200C Ani Şarj Oranı: Maksimum 5C ...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $37.99 - Orijinal fiyat $37.99Orijinal fiyat $37.99$37.99 USD$37.99 - $37.99Güncel fiyat $37.99 USD| /Tükendi -
Orijinal fiyat $40.99 - Orijinal fiyat $40.99Orijinal fiyat $40.99$40.99 USD$40.99 - $40.99Güncel fiyat $40.99 USD| /
CNHL Siyah Seri 4000mAh 14.8V 4S Lipo Pil 65C EC5 Fişli
21 reviewsSadece 1 birim kaldıÖzellikler: Stok Numarası: 400654BKEC5 Kapasite: 4000mAh Voltaj: 14.8V 4-Hücre / 4S1P Deşarj Oranı: 65C Sürekli / 130C Ani Şarj Oranı: Maks 5C Bo...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $40.99 - Orijinal fiyat $40.99Orijinal fiyat $40.99$40.99 USD$40.99 - $40.99Güncel fiyat $40.99 USD| / -
Orijinal fiyat $51.99 - Orijinal fiyat $51.99Orijinal fiyat $51.99$51.99 USD$51.99 - $51.99Güncel fiyat $51.99 USD| /
CNHL Yarış Serisi LiHV 6000mAh 11.4V 3S 120C HV Sert Kılıf Lipo Pil EC5 Fişli
24 reviewsStokta 10+ adet mevcutÖzellikler: Stok Numarası: HC6001203HV Kapasite: 6000mAh Voltaj: 11.4V / 3-Hücre / 3S1P Deşarj Oranı: 120C Sürekli / 240C Patlama Şarj Oranı: Maks...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $51.99 - Orijinal fiyat $51.99Orijinal fiyat $51.99$51.99 USD$51.99 - $51.99Güncel fiyat $51.99 USD| / -
Orijinal fiyat $38.99Orijinal fiyat $38.99 - Orijinal fiyat $38.99Orijinal fiyat $38.99$29.99 USD - $38.99 USD$29.99 - $38.99Güncel fiyat $29.99 USD| /
CNHL Siyah Seri 2000mAh 22.2V 6S 100C Lipo Pil XT60 Fişli
9 reviewsStokta 10+ adet mevcutÖzellikler: Stock Number: 2001006BK Kapasite: 2000mAh Voltaj: 22.2V / 6-Hücre / 6S1P Deşarj Oranı: Sürekli 100C / Ani 200C Şarj Oranı: Maksimum 5C...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $38.99Orijinal fiyat $38.99 - Orijinal fiyat $38.99Orijinal fiyat $38.99$29.99 USD - $38.99 USD$29.99 - $38.99Güncel fiyat $29.99 USD| /23% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $48.99 - Orijinal fiyat $48.99Orijinal fiyat $48.99$48.99 USD$48.99 - $48.99Güncel fiyat $48.99 USD| /
CNHL Yarış Serisi 6200mAh 11.1V 3S 90C Lipo Pil EC5 Fişli
15 reviewsSadece 5 birim kaldıHızlı Uyum Kontrolü CNHL Racing Series 6200mAh 11.1V 3S 90C LiPo Pil, EC5 Fişli, daha uzun çalışma süresi, güçlü deşarj çıkışı ve yüksek akımlı EC5...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $48.99 - Orijinal fiyat $48.99Orijinal fiyat $48.99$48.99 USD$48.99 - $48.99Güncel fiyat $48.99 USD| /