Hızlı Sipariş
Filtreler
-
Orijinal fiyat $23.98 - Orijinal fiyat $23.98Orijinal fiyat $23.98$23.98 USD$23.98 - $23.98Güncel fiyat $23.98 USD| /
2 Paket CNHL Siyah Seri 2200mAh 3S 11.1V 30C Lipo Pil XT60 Fişli
82 reviewsStokta 10+ adet mevcutHızlı Uyum Kontrolü 2 Paket CNHL Black Series 2200mAh 3S 11.1V 30C LiPo Pil XT60 Fişli, daha yumuşak güç dağılımı ve hafif uçaklar ile seçilmiş...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $23.98 - Orijinal fiyat $23.98Orijinal fiyat $23.98$23.98 USD$23.98 - $23.98Güncel fiyat $23.98 USD| / -
Orijinal fiyat $47.98 - Orijinal fiyat $49.98Orijinal fiyat $47.98 - Orijinal fiyat $49.98Orijinal fiyat $47.98$31.98 USD - $49.98 USD$31.98 - $49.98Güncel fiyat $31.98 USD| /
[Combo] 2 Paket CNHL Siyah Seri 1100mAh 22.2V 6S Lipo Pil XT60 Fişli
68 reviewsStokta 10+ adet mevcutÖzellikler: Stok Numarası: 1101006BK Kapasite: 1100mAh Voltaj: 22.2V / 6-Hücre / 6S1P Deşarj Oranı: 100C Sürekli / 200C Ani Şarj Oranı: Maksimum 5...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $47.98 - Orijinal fiyat $49.98Orijinal fiyat $47.98 - Orijinal fiyat $49.98Orijinal fiyat $47.98$31.98 USD - $49.98 USD$31.98 - $49.98Güncel fiyat $31.98 USD| /33% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $17.99 - Orijinal fiyat $35.98Orijinal fiyat $17.99 - Orijinal fiyat $35.98Orijinal fiyat $17.99$15.99 USD - $35.98 USD$15.99 - $35.98Güncel fiyat $15.99 USD| /
CNHL G+Plus 2200mAh 11.1V 3S 70C Lipo Pil XT60 Fişli
74 reviewsSadece 4 birim kaldıHızlı Uyum Kontrolü CNHL G+Plus 2200mAh 11.1V 3S 70C LiPo Pil XT60 Fişli, gereksiz boyut veya ağırlık eklemeden günlük RC sürüşü ve uçuşu için yete...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $17.99 - Orijinal fiyat $35.98Orijinal fiyat $17.99 - Orijinal fiyat $35.98Orijinal fiyat $17.99$15.99 USD - $35.98 USD$15.99 - $35.98Güncel fiyat $15.99 USD| /11% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $25.98 - Orijinal fiyat $39.98Orijinal fiyat $25.98$25.98 USD - $39.98 USD$25.98 - $39.98Güncel fiyat $25.98 USD| /
2 Paket CNHL Siyah Seri 2200mAh 3S 11.1V 40C Lipo Pil XT60 Fişli
48 reviewsStokta 10+ adet mevcutHızlı Uyumluluk Kontrolü XT60 Fişli 2'li CNHL Black Series 2200mAh 3S 11.1V 40C LiPo Akü, güvenilir 3S gücü ve sahada daha fazla uçuş isteyen RC pi...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $25.98 - Orijinal fiyat $39.98Orijinal fiyat $25.98$25.98 USD - $39.98 USD$25.98 - $39.98Güncel fiyat $25.98 USD| / -
Orijinal fiyat $71.98 - Orijinal fiyat $71.98Orijinal fiyat $71.98$71.98 USD$71.98 - $71.98Güncel fiyat $71.98 USD| /
[Combo] 2 Paket CNHL Racing Serisi LiHV 5200mAh 7.6V 2S 120C HV Kısa Hard Case Lipo Pil EC3 Fişli RC Yarışı için
37 reviewsSadece 6 birim kaldıHızlı Uyum Kontrolü [Combo] 2 Adet CNHL Racing Series LiHV 5200mAh 7.6V 2S 120C HV Shorty Sert Kutu LiPo Batarya EC3 Konnektörlü, kompakt, yüksek ç...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $71.98 - Orijinal fiyat $71.98Orijinal fiyat $71.98$71.98 USD$71.98 - $71.98Güncel fiyat $71.98 USD| / -
Orijinal fiyat $49.98 - Orijinal fiyat $49.98Orijinal fiyat $49.98$49.98 USD$49.98 - $49.98Güncel fiyat $49.98 USD| /
2 Paket CNHL G+Plus 2200mAh 14.8V 4S Lipo Pil 70C XT60 Fişli
49 reviewsSadece 10 birim kaldıHızlı Uyum Kontrolü 2’li CNHL G+Plus 2200mAh 14.8V 4S LiPo Pil 70C XT60 Fişli, 3S’den daha güçlü voltaj tepkisi isteyen ancak pili küçük uçaklar ve...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $49.98 - Orijinal fiyat $49.98Orijinal fiyat $49.98$49.98 USD$49.98 - $49.98Güncel fiyat $49.98 USD| / -
Orijinal fiyat $33.99 - Orijinal fiyat $67.98Orijinal fiyat $33.99 - Orijinal fiyat $67.98Orijinal fiyat $33.99$26.99 USD - $67.98 USD$26.99 - $67.98Güncel fiyat $26.99 USD| /
CNHL MiniStar 1800mAh 22.2V 6S 120C(max 240C) XT60 Fişli Lipo Pil
30 reviewsStokta 10+ adet mevcutÖzellikler Stok Numarası: 1801206G Kapasite: 1800mAh Voltaj: 22.2V / 6 Hücre / 6S1P Deşarj Oranı: 120C Sürekli / 240C Ani Şarj Oranı: Maksimum 5C ...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $33.99 - Orijinal fiyat $67.98Orijinal fiyat $33.99 - Orijinal fiyat $67.98Orijinal fiyat $33.99$26.99 USD - $67.98 USD$26.99 - $67.98Güncel fiyat $26.99 USD| /21% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $21.99 - Orijinal fiyat $43.98Orijinal fiyat $21.99 - Orijinal fiyat $43.98Orijinal fiyat $21.99$18.99 USD - $43.98 USD$18.99 - $43.98Güncel fiyat $18.99 USD| /
CNHL MiniStar 1300mAh 22.2V 6S 120C XT60 Fişli Lipo Pil
28 reviewsStokta 10+ adet mevcutTeknik özellikler: Stok Numarası: 1301206 Kapasite: 1300mAh Voltaj: 22.2V / 6 Hücre / 6S1P Deşarj Oranı: Sürekli 120C / Anlık 240C Şarj Oranı: Mak...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $21.99 - Orijinal fiyat $43.98Orijinal fiyat $21.99 - Orijinal fiyat $43.98Orijinal fiyat $21.99$18.99 USD - $43.98 USD$18.99 - $43.98Güncel fiyat $18.99 USD| /14% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $43.98Orijinal fiyat $43.98 - Orijinal fiyat $43.98Orijinal fiyat $43.98$31.98 USD - $43.98 USD$31.98 - $43.98Güncel fiyat $31.98 USD| /
[Combo] 2 Paket CNHL MiniStar 1500mAh 14.8V 4S Lipo Pil 120C XT60 Fişli
122 reviewsStokta 10+ adet mevcutÖzellikler: Stok Numarası: 1501204 Kapasite: 1500mAh Voltaj: 14.8V / 4 Hücre / 4S1P Deşarj Oranı: 120C Sürekli / 240C Anlık Şarj Oranı: Maks. 5C B...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $43.98Orijinal fiyat $43.98 - Orijinal fiyat $43.98Orijinal fiyat $43.98$31.98 USD - $43.98 USD$31.98 - $43.98Güncel fiyat $31.98 USD| /27% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $51.98 - Orijinal fiyat $103.96Orijinal fiyat $51.98 - Orijinal fiyat $103.96Orijinal fiyat $51.98$45.98 USD - $103.96 USD$45.98 - $103.96Güncel fiyat $45.98 USD| /
2 Paket CNHL Siyah Seri V2.0 1300mAh 22.2V 6S 130C Lipo Pil XT60 Fişli
7 reviewsStokta 10+ adet mevcutHızlı Uyum Kontrolü XT60 Fişli 2'li CNHL Black Series V2.0 1300mAh 22.2V 6S 130C LiPo Pil, serbest stil, hızlı sinematik uçuş ve hafif performans s...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $51.98 - Orijinal fiyat $103.96Orijinal fiyat $51.98 - Orijinal fiyat $103.96Orijinal fiyat $51.98$45.98 USD - $103.96 USD$45.98 - $103.96Güncel fiyat $45.98 USD| /13% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $30.99 - Orijinal fiyat $61.98Orijinal fiyat $30.99$30.99 USD - $61.98 USD$30.99 - $61.98Güncel fiyat $30.99 USD| /
EC3 Fişli CNHL Ultra-Thin Racing Series LiHV 4000mAh 7.6V 2S 120C LP Shorty Sert Kasalı LiPo Batarya
28 reviewsSadece 1 birim kaldıHızlı Uyum Kontrolü CNHL Ultra İnce Racing Serisi LiHV 4000mAh 7.6V 2S 120C Kısa Sert Kutu LiPo Pil EC3 Fişli, güçlü çıkış, LiHV voltajı ve pil...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $30.99 - Orijinal fiyat $61.98Orijinal fiyat $30.99$30.99 USD - $61.98 USD$30.99 - $61.98Güncel fiyat $30.99 USD| / -
Orijinal fiyat $77.98 - Orijinal fiyat $155.96Orijinal fiyat $77.98$77.98 USD - $155.96 USD$77.98 - $155.96Güncel fiyat $77.98 USD| /
CNHL Speedy Pizza Serisi Pro 1350mAh 22.2V 6S 150C Lipo Pil XT60 Fişli
13 reviewsStokta 10+ adet mevcutHızlı Uyum Kontrolü 2 Paket CNHL Speedy Pizza Serisi Pro 1350mAh 6S 150C LiPo Pil XT60 Fişli, daha hafif, daha keskin ve daha tepki veren bir 6...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $77.98 - Orijinal fiyat $155.96Orijinal fiyat $77.98$77.98 USD - $155.96 USD$77.98 - $155.96Güncel fiyat $77.98 USD| / -
Orijinal fiyat $12.99 - Orijinal fiyat $25.98Orijinal fiyat $12.99$12.99 USD - $25.98 USD$12.99 - $25.98Güncel fiyat $12.99 USD| /
CNHL G+Plus 2200mAh 7.4V 2S 70C Lipo Pil XT60 Fişli
9 reviewsSadece 10 birim kaldıÖzellikler: Stok Numarası: 220702 Kapasite: 2200mAh Voltaj: 7.4V / 2 Hücre / 2S1P Deşarj Oranı: 70C Sürekli / 140C Ani Şarj Oranı: Maksimum 5C Bo...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $12.99 - Orijinal fiyat $25.98Orijinal fiyat $12.99$12.99 USD - $25.98 USD$12.99 - $25.98Güncel fiyat $12.99 USD| / -
Orijinal fiyat $37.99 - Orijinal fiyat $75.98Orijinal fiyat $37.99$37.99 USD - $75.98 USD$37.99 - $75.98Güncel fiyat $37.99 USD| /
CNHL G+Plus 2200mAh 22.2V 6S 70C XT60 Fişli Lipo Pil
24 reviewsSadece 6 birim kaldıHızlı Uyum Kontrolü XT60 Fişli CNHL G+Plus 2200mAh 22.2V 6S 70C LiPo Batarya, 3000–5000mAh'lik bir paketin ek ağırlığı olmadan 6S voltajına ihtiyaç...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $37.99 - Orijinal fiyat $75.98Orijinal fiyat $37.99$37.99 USD - $75.98 USD$37.99 - $75.98Güncel fiyat $37.99 USD| / -
Orijinal fiyat $59.98 - Orijinal fiyat $59.98Orijinal fiyat $59.98$59.98 USD$59.98 - $59.98Güncel fiyat $59.98 USD| /
[Combo] 2 Paket CNHL Racing Serisi 4900mAh 7.4V 2S2P 120C Sert Kasa 2S Shorty Lipo Pil T/Dean Fişli
23 reviewsSadece 1 birim kaldıÖzellikler: Stok Numarası: HC4901202X Kapasite: 4900mAh Voltaj: 7.4V / 2 Hücre / 2S2P Deşarj Oranı: 120C Sürekli / 240C Ani Şarj Oranı: Maksimum 5...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $59.98 - Orijinal fiyat $59.98Orijinal fiyat $59.98$59.98 USD$59.98 - $59.98Güncel fiyat $59.98 USD| / -
Orijinal fiyat $29.99 - Orijinal fiyat $59.98Orijinal fiyat $29.99 - Orijinal fiyat $59.98Orijinal fiyat $29.99$23.49 USD - $59.98 USD$23.49 - $59.98Güncel fiyat $23.49 USD| /
CNHL MiniStar 1500mAh 22.2V 6S Lipo Pil 120C XT60 Fişli
20 reviewsStokta 10+ adet mevcut1500mAh 6s 120c Stok Numarası: 1501206 Kapasite: 1500mAh Voltaj: 22.2V / 6 Hücre / 6S1P Deşarj Oranı: 120C sürekli / 240C ani Şarj Oranı: Maks. 5C...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $29.99 - Orijinal fiyat $59.98Orijinal fiyat $29.99 - Orijinal fiyat $59.98Orijinal fiyat $29.99$23.49 USD - $59.98 USD$23.49 - $59.98Güncel fiyat $23.49 USD| /22% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $17.99 - Orijinal fiyat $35.98Orijinal fiyat $17.99$17.99 USD - $35.98 USD$17.99 - $35.98Güncel fiyat $17.99 USD| /
CNHL Siyah Seri 2200mAh 4S 14.8V Lipo Pil 40C XT60 Fişli RC Uçak için
25 reviewsStokta 10+ adet mevcutHızlı Uyumluluk Kontrolü CNHL Black Series 2200mAh 4S 14.8V 40C LiPo Battery with XT60 Plug, yaygın olarak kullanılan 2200mAh batarya sınıfını kull...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $17.99 - Orijinal fiyat $35.98Orijinal fiyat $17.99$17.99 USD - $35.98 USD$17.99 - $35.98Güncel fiyat $17.99 USD| / -
Orijinal fiyat $29.98 - Orijinal fiyat $29.98Orijinal fiyat $29.98$29.98 USD$29.98 - $29.98Güncel fiyat $29.98 USD| /
[Combo] 2 Paket CNHL MiniStar 850mAh 14.8V 4S 70C Lipo Pil XT60 Fişli
39 reviewsSadece 1 birim kaldıHızlı Uyumluluk Kontrolü [Combo] 2 Packs CNHL MiniStar 850mAh 14.8V 4S 70C LiPo Battery with XT60 Plug, küçük ve hafif bir pakette güçlü 4S itişine...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $29.98 - Orijinal fiyat $29.98Orijinal fiyat $29.98$29.98 USD$29.98 - $29.98Güncel fiyat $29.98 USD| / -
Orijinal fiyat $36.99Orijinal fiyat $36.99 - Orijinal fiyat $36.99Orijinal fiyat $36.99$25.99 USD - $36.99 USD$25.99 - $36.99Güncel fiyat $25.99 USD| /
CNHL Yarış Serisi 6600mAh 7.4V 2S Lipo Pil 120C Sert Kasa T/Dean Fişli
27 reviewsSadece 3 birim kaldıHızlı Uyumluluk Kontrolü T/Dean Fişli CNHL Racing Series 6600mAh 7.4V 2S 120C Sert Kasa LiPo Pil, 1/10 RC arabalar, drift araçları, crawler modell...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $36.99Orijinal fiyat $36.99 - Orijinal fiyat $36.99Orijinal fiyat $36.99$25.99 USD - $36.99 USD$25.99 - $36.99Güncel fiyat $25.99 USD| /30% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $32.99 - Orijinal fiyat $32.99Orijinal fiyat $32.99$32.99 USD$32.99 - $32.99Güncel fiyat $32.99 USD| /
CNHL 3300mAh 14.8V 4S Lipo Pil 40C XT60 Fişli
31 reviewsstokta yokÖzellikler: Stok Numarası: 330404Z Kapasite: 3300mAh Voltaj: 14.8V / 4 Hücre / 4S1P Deşarj Oranı: 40C Sürekli / 80C Ani Şarj Oranı: Maks 5C Boyut...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $32.99 - Orijinal fiyat $32.99Orijinal fiyat $32.99$32.99 USD$32.99 - $32.99Güncel fiyat $32.99 USD| /Tükendi -
Orijinal fiyat $23.99 - Orijinal fiyat $47.98Orijinal fiyat $23.99 - Orijinal fiyat $47.98Orijinal fiyat $23.99$17.99 USD - $47.98 USD$17.99 - $47.98Güncel fiyat $17.99 USD| /
CNHL MiniStar 1800mAh 14.8V 4S Lipo Pil 120C(max 240C) XT60 Fişli
31 reviewsStokta 10+ adet mevcutHızlı Uyum Kontrolü XT60 Fişli CNHL MiniStar 1800 mAh 14,8 V 4S 120C LiPo Akü, daha büyük 2200–3000 mAh bir paketin boyutunu ve ağırlığını taşımada...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $23.99 - Orijinal fiyat $47.98Orijinal fiyat $23.99 - Orijinal fiyat $47.98Orijinal fiyat $23.99$17.99 USD - $47.98 USD$17.99 - $47.98Güncel fiyat $17.99 USD| /30% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $44.99 - Orijinal fiyat $44.99Orijinal fiyat $44.99$44.99 USD$44.99 - $44.99Güncel fiyat $44.99 USD| /
CNHL 3300mAh 22.2V 6S 40C XT60 Fişli Lipo Pil
15 reviewsSadece 8 birim kaldıTeknik Özellikler: Stok Numarası: 330406Z Kapasite: 3300mAh Voltaj: 22.2V / 6 Hücre / 6S1P Deşarj Oranı: 40C Sürekli / 80C Anlık Şarj Oranı: Maks....
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $44.99 - Orijinal fiyat $44.99Orijinal fiyat $44.99$44.99 USD$44.99 - $44.99Güncel fiyat $44.99 USD| / -
Orijinal fiyat $22.99 - Orijinal fiyat $22.99Orijinal fiyat $22.99$22.99 USD$22.99 - $22.99Güncel fiyat $22.99 USD| /
CNHL Siyah Seri 3200mAh 11.1V 30C 3S Shorty Lipo Pil XT60 Fişli
11 reviewsStokta 10+ adet mevcutHızlı Uyum Kontrolü XT60 Fişli CNHL Black Series 3200 mAh 11,1V 3S 30C Kısa Kasalı LiPo Batarya, kullanışlı 3200 mAh kapasiteyi kompakt 92 mm batar...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $22.99 - Orijinal fiyat $22.99Orijinal fiyat $22.99$22.99 USD$22.99 - $22.99Güncel fiyat $22.99 USD| / -
Orijinal fiyat $91.98Orijinal fiyat $91.98 - Orijinal fiyat $91.98Orijinal fiyat $91.98$61.98 USD - $91.98 USD$61.98 - $91.98Güncel fiyat $61.98 USD| /
[Combo] 2 Paket CNHL Racing Serisi 8000mAh 7.4V 2S 120C Sert Kasa Lipo Pil T/Dean Fişli
25 reviewsStokta 10+ adet mevcutHızlı Uyum Kontrolü [Combo] 2 Adet CNHL Racing Series 8000mAh 7.4V 2S 120C Sert Kasa LiPo Batarya T/Dean Fişli, daha uzun çalışma süresi, güçlü 2S ...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $91.98Orijinal fiyat $91.98 - Orijinal fiyat $91.98Orijinal fiyat $91.98$61.98 USD - $91.98 USD$61.98 - $91.98Güncel fiyat $61.98 USD| /33% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $38.99Orijinal fiyat $38.99 - Orijinal fiyat $38.99Orijinal fiyat $38.99$29.99 USD - $38.99 USD$29.99 - $38.99Güncel fiyat $29.99 USD| /
CNHL Siyah Seri 2000mAh 22.2V 6S 100C Lipo Pil XT60 Fişli
9 reviewsStokta 10+ adet mevcutÖzellikler: Stock Number: 2001006BK Kapasite: 2000mAh Voltaj: 22.2V / 6-Hücre / 6S1P Deşarj Oranı: Sürekli 100C / Ani 200C Şarj Oranı: Maksimum 5C...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $38.99Orijinal fiyat $38.99 - Orijinal fiyat $38.99Orijinal fiyat $38.99$29.99 USD - $38.99 USD$29.99 - $38.99Güncel fiyat $29.99 USD| /23% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $79.98 - Orijinal fiyat $79.98Orijinal fiyat $79.98$79.98 USD$79.98 - $79.98Güncel fiyat $79.98 USD| /
2 Paket CNHL Speedy Pizza Serisi Pro 1500mAh 22.2V 6S 150C XT60 Fişli Lipo Pil
11 reviewsstokta yokTeknik Özellikler: Stok Numarası: 1501506PZ Kapasite: 1500mAh Voltaj: 22.2V / 6-Hücre / 6S1P Deşarj Oranı: 150C Sürekli / 300C Patlama Şarj Oranı:...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $79.98 - Orijinal fiyat $79.98Orijinal fiyat $79.98$79.98 USD$79.98 - $79.98Güncel fiyat $79.98 USD| /Tükendi -
Orijinal fiyat $24.99 - Orijinal fiyat $24.99Orijinal fiyat $24.99$24.99 USD$24.99 - $24.99Güncel fiyat $24.99 USD| /
CNHL 3300mAh 11.1V 3S 40C XT60 Fişli Lipo Pil
9 reviewsSadece 3 birim kaldıHızlı Uyum Kontrolü XT60 Fişli CNHL 3300mAh 11.1V 3S 40C LiPo Akü, güvenilir güç, yönetilebilir ağırlık ve kolay XT60 uyumluluğu isteyen RC kullanı...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $24.99 - Orijinal fiyat $24.99Orijinal fiyat $24.99$24.99 USD$24.99 - $24.99Güncel fiyat $24.99 USD| / -
Orijinal fiyat $14.99 - Orijinal fiyat $29.98Orijinal fiyat $14.99$14.99 USD - $29.98 USD$14.99 - $29.98Güncel fiyat $14.99 USD| /
CNHL Siyah Seri 2200mAh 11.1V 3S Shorty Lipo Pil 40C XT60 Fişli
5 reviewsStokta 10+ adet mevcutHızlı Uyum Kontrolü CNHL Black Series 2200mAh 11.1V 3S Shorty LiPo Battery 40C with XT60 Plug, geleneksel tam boyutlu 3S paketin uzunluğuna ve ağır...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $14.99 - Orijinal fiyat $29.98Orijinal fiyat $14.99$14.99 USD - $29.98 USD$14.99 - $29.98Güncel fiyat $14.99 USD| / -
Orijinal fiyat $17.99 - Orijinal fiyat $17.99Orijinal fiyat $17.99$17.99 USD$17.99 - $17.99Güncel fiyat $17.99 USD| /
CNHL 2200mAh 14.8V 4S 40C Lipo Pil T/Dean Fişli
21 reviewsSadece 2 birim kaldıÖzellikler: Stok Numarası: 220404 Kapasite: 2200mAh Voltaj: 14.8V / 4-Hücre / 4S1P Deşarj Oranı: 40C Sürekli / 80C Patlama Şarj Oranı: Maksimum ...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $17.99 - Orijinal fiyat $17.99Orijinal fiyat $17.99$17.99 USD$17.99 - $17.99Güncel fiyat $17.99 USD| / -
Orijinal fiyat $33.99Orijinal fiyat $33.99 - Orijinal fiyat $33.99Orijinal fiyat $33.99$27.99 USD - $33.99 USD$27.99 - $33.99Güncel fiyat $27.99 USD| /
CNHL 2700mAh 22.2V 6S Lipo Pil 40C XT60 ile
11 reviewsStokta 10+ adet mevcutHızlı Uyumluluk Kontrolü XT60 Fişli CNHL 2700mAh 22.2V 6S 40C LiPo Batarya, daha ağır 3300mAh, 4000mAh veya 5000mAh paketler olmadan 22.2V güce iht...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $33.99Orijinal fiyat $33.99 - Orijinal fiyat $33.99Orijinal fiyat $33.99$27.99 USD - $33.99 USD$27.99 - $33.99Güncel fiyat $27.99 USD| /18% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $33.99 - Orijinal fiyat $33.99Orijinal fiyat $33.99$33.99 USD$33.99 - $33.99Güncel fiyat $33.99 USD| /
CNHL Racing Serisi LiHV 4900mAh 7.6V 2S 120C HV Shorty Sert Kasa Lipo Pil EC3 Fişli
10 reviewsStokta 10+ adet mevcutHızlı Uyum Kontrolü EC3 Fişli CNHL Racing Series LiHV 4900mAh 7.6V 2S 120C Shorty Hardcase LiPo Akü, akü ağırlığı ve konumunun önem taşıdığı 1/10 b...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $33.99 - Orijinal fiyat $33.99Orijinal fiyat $33.99$33.99 USD$33.99 - $33.99Güncel fiyat $33.99 USD| / -
Orijinal fiyat $20.99Orijinal fiyat $20.99 - Orijinal fiyat $20.99Orijinal fiyat $20.99$15.99 USD - $20.99 USD$15.99 - $20.99Güncel fiyat $15.99 USD| /
CNHL Siyah Seri 2000mAh 11.1V 3S 100C Lipo Pil XT60 Fişli
18 reviewsStokta 10+ adet mevcutHızlı Uyum Kontrolü XT60 Fişli CNHL Black Series 2000mAh 11.1V 3S 100C LiPo Batarya, batarya boyutunun ve takılı ağırlığın kapasite kadar önemli ol...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $20.99Orijinal fiyat $20.99 - Orijinal fiyat $20.99Orijinal fiyat $20.99$15.99 USD - $20.99 USD$15.99 - $20.99Güncel fiyat $15.99 USD| /24% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $49.99Orijinal fiyat $49.99 - Orijinal fiyat $49.99Orijinal fiyat $49.99$33.99 USD - $49.99 USD$33.99 - $49.99Güncel fiyat $33.99 USD| /
CNHL 3700mAh 22.2V 6S 40C XT60 Fişli Lipo Pil
10 reviewsSadece 1 birim kaldıStok Numarası 370406Z Kapasite 3700mAh Gerilim 22.2V / 6 Hücre / 6S1P Deşarj Oranı 40C Sürekli / 80C Anlık Şarj Oranı Maks. 5C Boyut (...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $49.99Orijinal fiyat $49.99 - Orijinal fiyat $49.99Orijinal fiyat $49.99$33.99 USD - $49.99 USD$33.99 - $49.99Güncel fiyat $33.99 USD| /32% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $18.99 - Orijinal fiyat $39.98Orijinal fiyat $18.99 - Orijinal fiyat $39.98Orijinal fiyat $18.99$13.49 USD - $39.98 USD$13.49 - $39.98Güncel fiyat $13.49 USD| /
CNHL 1300mAh 14.8V 4S Lipo Pili XT60 Fişli
14 reviewsSadece 9 birim kaldı1300mAh 4s 120C Stok Numarası: 1301204 Kapasite: 1300mAh Gerilim: 14.8V / 4 Hücre / 4S2P Deşarj Oranı: 120C Sürekli / 240C Ani Şarj Oranı: Maksi...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $18.99 - Orijinal fiyat $39.98Orijinal fiyat $18.99 - Orijinal fiyat $39.98Orijinal fiyat $18.99$13.49 USD - $39.98 USD$13.49 - $39.98Güncel fiyat $13.49 USD| /26% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $25.99 - Orijinal fiyat $25.99Orijinal fiyat $25.99$25.99 USD$25.99 - $25.99Güncel fiyat $25.99 USD| /
CNHL 2700mAh 14.8V 4S 40C XT60 ile Lipo Pil
9 reviewsSadece 9 birim kaldıÖzellikler: Stok Numarası: 270404XT60 Kapasite: 2700mAh Voltaj: 14.8V / 4 Hücre / 4S1P Deşarj Oranı: 40C Sürekli / 80C Ani Şarj Oranı: Maksimum ...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $25.99 - Orijinal fiyat $25.99Orijinal fiyat $25.99$25.99 USD$25.99 - $25.99Güncel fiyat $25.99 USD| / -
Orijinal fiyat $45.99 - Orijinal fiyat $45.99Orijinal fiyat $45.99$45.99 USD$45.99 - $45.99Güncel fiyat $45.99 USD| /
CNHL Racing Serisi LiHV 6400mAh 130C 2S 7.6V Shorty LiPo Pil Sert Kasa ile XT60
1 reviewStokta 10+ adet mevcutHızlı Uyum Kontrolü CNHL Racing Series LiHV 6400mAh 7.6V 2S 130C Shorty Hardcase Batarya, yüksek 6400mAh kapasiteyi kompakt 96mm shorty uzunluğuyla...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $45.99 - Orijinal fiyat $45.99Orijinal fiyat $45.99$45.99 USD$45.99 - $45.99Güncel fiyat $45.99 USD| / -
Orijinal fiyat $8.99 - Orijinal fiyat $8.99Orijinal fiyat $8.99$8.99 USD$8.99 - $8.99Güncel fiyat $8.99 USD| /
CNHL Siyah Seri 1100mAh 7.4V 2S Lipo Pil 100C T/Dean Fişli
4 reviewsstokta yokÖzellikler: Stok Numarası: 1101002BKT Kapasite: 1100mAh Voltaj: 7.4V / 2-Hücre / 2S1P Deşarj Oranı: Sürekli 100C / Ani 200C Şarj Oranı: Maks 5C Bo...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $8.99 - Orijinal fiyat $8.99Orijinal fiyat $8.99$8.99 USD$8.99 - $8.99Güncel fiyat $8.99 USD| /Tükendi -
Orijinal fiyat $53.98 - Orijinal fiyat $107.96Orijinal fiyat $53.98 - Orijinal fiyat $107.96Orijinal fiyat $53.98$43.98 USD - $107.96 USD$43.98 - $107.96Güncel fiyat $43.98 USD| /
CNHL Speedy Pizza Serisi V2.0 1200mAh 22.2V 6S 120C Lipo Pil, XT60 Fişli
1 reviewStokta 10+ adet mevcutHızlı Uyum Kontrolü CNHL Speedy Pizza V2.0 1200mAh 22.2V 6S 120C LiPo Batarya XT60 Fişli, en ağır 6S paket boyutlarına gitmeden hızlı, tepki veren ...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $53.98 - Orijinal fiyat $107.96Orijinal fiyat $53.98 - Orijinal fiyat $107.96Orijinal fiyat $53.98$43.98 USD - $107.96 USD$43.98 - $107.96Güncel fiyat $43.98 USD| /19% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $65.98Orijinal fiyat $65.98 - Orijinal fiyat $65.98Orijinal fiyat $65.98$47.98 USD - $65.98 USD$47.98 - $65.98Güncel fiyat $47.98 USD| /
[Combo] 2 Paket CNHL Racing Serisi 5600mAh 7.4V 2S2P 120C Sert Kasa 2S Lipo Pil T/Dean Fişli
18 reviewsStokta 10+ adet mevcutHızlı Uyum Kontrolü [Combo] 2'li Paket CNHL Racing Serisi 5600mAh 7.4V 2S2P 120C Sert Kutu LiPo Pil T/Dean Fişli, 2S 1/10 ölçekli araba ve kamyonla...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $65.98Orijinal fiyat $65.98 - Orijinal fiyat $65.98Orijinal fiyat $65.98$47.98 USD - $65.98 USD$47.98 - $65.98Güncel fiyat $47.98 USD| /27% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $12.99 - Orijinal fiyat $12.99Orijinal fiyat $12.99$12.99 USD$12.99 - $12.99Güncel fiyat $12.99 USD| /
CNHL Siyah Seri 1100mAh 11.1V 3S 100C Lipo Pil T/Dean Fişli
11 reviewsstokta yokÖzellikler: Stok Numarası: 1101003BKT Kapasite: 1100mAh Voltaj: 11.1V / 3-Hücre / 3S1P Deşarj Oranı: 100C Sürekli / 200C Patlama Şarj Oranı: Maksi...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $12.99 - Orijinal fiyat $12.99Orijinal fiyat $12.99$12.99 USD$12.99 - $12.99Güncel fiyat $12.99 USD| /Tükendi -
Orijinal fiyat $29.99 - Orijinal fiyat $29.99Orijinal fiyat $29.99$29.99 USD$29.99 - $29.99Güncel fiyat $29.99 USD| /
CNHL G+Plus 2200mAh 18.5V 5S 70C Lipo Pil XT60 Fişli
11 reviewsStokta 10+ adet mevcutTeknik Özellikler: Stok Numarası: 220705 Kapasite: 2200mAh Voltaj: 18.5V / 5-Hücre / 5S1P Deşarj Oranı: Sürekli 70C / Ani 140C Şarj Oranı: Maks 5C...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $29.99 - Orijinal fiyat $29.99Orijinal fiyat $29.99$29.99 USD$29.99 - $29.99Güncel fiyat $29.99 USD| / -
Orijinal fiyat $16.99 - Orijinal fiyat $16.99Orijinal fiyat $16.99$16.99 USD$16.99 - $16.99Güncel fiyat $16.99 USD| /
CNHL Siyah Seri 1100mAh 14.8V 4S Lipo Pil 100C XT60 Fişli
19 reviewsstokta yokÖzellikler: Stok Numarası: 1101004BK Kapasite: 1100mAh Voltaj: 14.8V / 4 Hücre / 4S1P Deşarj Oranı: Sürekli 100C / Ani 200C Şarj Oranı: Maksimum 5...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $16.99 - Orijinal fiyat $16.99Orijinal fiyat $16.99$16.99 USD$16.99 - $16.99Güncel fiyat $16.99 USD| /Tükendi -
Orijinal fiyat $11.99 - Orijinal fiyat $11.99Orijinal fiyat $11.99$11.99 USD$11.99 - $11.99Güncel fiyat $11.99 USD| /
CNHL Siyah Seri 2200mAh 3S 11.1V 30C Lipo Pil EC3 Fişli
4 reviewsstokta yokHızlı Uyum Kontrolü CNHL Black Series 2200mAh 3S 11.1V 30C LiPo Pil EC3 Fişli, standart 3S EC3 güç sistemi kullanan hafif RC uçaklar, park uçakları...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $11.99 - Orijinal fiyat $11.99Orijinal fiyat $11.99$11.99 USD$11.99 - $11.99Güncel fiyat $11.99 USD| /Tükendi -
Orijinal fiyat $29.99 - Orijinal fiyat $29.99Orijinal fiyat $29.99$29.99 USD$29.99 - $29.99Güncel fiyat $29.99 USD| /
CNHL Siyah Seri 3200mAh 14.8V 30C 4S Shorty Lipo Pil XT60 Fişli
2 reviewsStokta 10+ adet mevcutHızlı Uyum Kontrolü XT60 Fişli CNHL Black Series 3200mAh 14,8V 4S 30C Shorty LiPo Akü, uzun akü kasası kullanmadan tipik bir 2200mAh paketten daha ...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $29.99 - Orijinal fiyat $29.99Orijinal fiyat $29.99$29.99 USD$29.99 - $29.99Güncel fiyat $29.99 USD| / -
Orijinal fiyat $55.99 - Orijinal fiyat $55.99Orijinal fiyat $55.99$55.99 USD$55.99 - $55.99Güncel fiyat $55.99 USD| /
CNHL Yarış Serisi 5600mAh 14.8V 4S2P 120C Sert Kasa 4S Lipo Pil T/Dean Fişli
20 reviewsSadece 10 birim kaldıÖzellikler: Stok Numarası: HC5601204X Kapasite: 5600mAh Voltaj: 14.8V / 4-Hücre / 4S2P Deşarj Oranı: 100C Sürekli / 200C Patlama Şarj Oranı: Maks...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $55.99 - Orijinal fiyat $55.99Orijinal fiyat $55.99$55.99 USD$55.99 - $55.99Güncel fiyat $55.99 USD| / -
Orijinal fiyat $29.99 - Orijinal fiyat $29.99Orijinal fiyat $29.99$29.99 USD$29.99 - $29.99Güncel fiyat $29.99 USD| /
CNHL Yarış Serisi 11.1V traxxas 5000mAh 3S Lipo Pil 30C TRX Fişli
6 reviewsStokta 10+ adet mevcutHızlı Uyumluluk Kontrolü CNHL Racing Series 11.1V Traxxas 5000mAh 3S LiPo Battery 30C with TRX Plug, konektör değiştirmeden veya adaptöre ihtiyaç d...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $29.99 - Orijinal fiyat $29.99Orijinal fiyat $29.99$29.99 USD$29.99 - $29.99Güncel fiyat $29.99 USD| / -
Orijinal fiyat $14.99 - Orijinal fiyat $29.98Orijinal fiyat $14.99$14.99 USD - $29.98 USD$14.99 - $29.98Güncel fiyat $14.99 USD| /
CNHL Siyah Seri Shorty 2200mAh 3S 11.1V 40C Lipo Pil T/Dean Fişli
2 reviewsStokta 10+ adet mevcutÖzellikler: Stok Numarası: S220403BKT Kapasite: 2200mAh Voltaj: 11.1V / 3 Hücre / 3S1P Deşarj Oranı: 40C Sürekli / 80C Ani Şarj Oranı: Maksimum 5C...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $14.99 - Orijinal fiyat $29.98Orijinal fiyat $14.99$14.99 USD - $29.98 USD$14.99 - $29.98Güncel fiyat $14.99 USD| / -
Orijinal fiyat $27.99 - Orijinal fiyat $55.98Orijinal fiyat $27.99 - Orijinal fiyat $55.98Orijinal fiyat $27.99$20.99 USD - $55.98 USD$20.99 - $55.98Güncel fiyat $20.99 USD| /
CNHL Siyah Seri 2000mAh 14.8V 4S 100C Lipo Pil XT60 Fişli
7 reviewsStokta 10+ adet mevcutÖzellikler: Stok Numarası: 2001004BK Kapasite: 2000mAh Voltaj: 14.8V / 4 Hücre / 4S1P Deşarj Oranı: 100C Sürekli / 200C Ani Şarj Oranı: Maksimum 5...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $27.99 - Orijinal fiyat $55.98Orijinal fiyat $27.99 - Orijinal fiyat $55.98Orijinal fiyat $27.99$20.99 USD - $55.98 USD$20.99 - $55.98Güncel fiyat $20.99 USD| /29% kadar tasarruf edin % tasarruf edin