Hızlı Sipariş
Filtreler
-
Orijinal fiyat $19.99 - Orijinal fiyat $39.98Orijinal fiyat $19.99$19.99 USD - $39.98 USD$19.99 - $39.98Güncel fiyat $19.99 USD| /
BETAFPV Air65 için CNHL Speedy Pizza Serisi 350mAh 1S BT2.0 HV LiPo Batarya
11 reviewsStokta 10+ adet mevcutTeknik Özellikler Stok Numarası: HV35701PZ Kapasite: 350mAh Voltaj: 3.8V / 1-Hücre / 1S1P Deşarj Oranı: 75C Sürekli / 150C Anlık Şarj Oranı: Maks....
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $19.99 - Orijinal fiyat $39.98Orijinal fiyat $19.99$19.99 USD - $39.98 USD$19.99 - $39.98Güncel fiyat $19.99 USD| / -
Orijinal fiyat $13.99Orijinal fiyat $13.99 - Orijinal fiyat $13.99Orijinal fiyat $13.99$10.29 USD - $13.99 USD$10.29 - $13.99Güncel fiyat $10.29 USD| /
3'lü Paket CNHL Speedy Pizza Serisi V2.0 250mAh 7.4V 2S 35C Lipo Pil, JST-XH'li
1 reviewStokta 10+ adet mevcutCNHL SpeedyPizzaDrones Serisi 250mAh 7.4V 2S 35C LiPo Batarya ile tanışın; antweight savaş robotları ve helikopterler, uçaklar, arabalar gibi kompa...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $13.99Orijinal fiyat $13.99 - Orijinal fiyat $13.99Orijinal fiyat $13.99$10.29 USD - $13.99 USD$10.29 - $13.99Güncel fiyat $10.29 USD| /26% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $4.99 - Orijinal fiyat $14.97Orijinal fiyat $4.99 - Orijinal fiyat $14.97Orijinal fiyat $4.99$3.69 USD - $14.97 USD$3.69 - $14.97Güncel fiyat $3.69 USD| /
CNHL MiniStar 350mAh 2S 70C Pil FMS FCX18 ve FCX24 için (Molex Fişi)
No reviewsStokta 10+ adet mevcutHızlı Uyum Kontrolü Bir FMS FCX18 veya FCX24 için yedek pil satın alıyorsanız, sipariş vermeden önce bu üç noktayı doğrulayın: Öğeyi Kontrol Et ...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $4.99 - Orijinal fiyat $14.97Orijinal fiyat $4.99 - Orijinal fiyat $14.97Orijinal fiyat $4.99$3.69 USD - $14.97 USD$3.69 - $14.97Güncel fiyat $3.69 USD| /26% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $4.99 - Orijinal fiyat $14.97Orijinal fiyat $4.99 - Orijinal fiyat $14.97Orijinal fiyat $4.99$3.69 USD - $14.97 USD$3.69 - $14.97Güncel fiyat $3.69 USD| /
CNHL MiniStar 350mAh 2S 7.4V LiPo Pil 70C PH (UMX) Konnektörlü
3 reviewsStokta 10+ adet mevcutHızlı Uyum Kontrolü Voltaj: 2S (7.4V)Kapasite: 350mAhKonektör: PH (UMX) Yüksek Akım 3 PinBoyut (U × G × Y): 43 × 19 × 14 mm (±1–5 mm)Ağırlık: Yakla...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $4.99 - Orijinal fiyat $14.97Orijinal fiyat $4.99 - Orijinal fiyat $14.97Orijinal fiyat $4.99$3.69 USD - $14.97 USD$3.69 - $14.97Güncel fiyat $3.69 USD| /26% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $39.98Orijinal fiyat $39.98 - Orijinal fiyat $39.98Orijinal fiyat $39.98Güncel fiyat $31.98 USD$31.98 - $31.98Güncel fiyat $31.98 USD| /
BT2.0'lı CNHL Speedy Pizza Serisi 350mAh 3.8V 1S 75C LiPo Pil (10 ADET/Paket)-UK Deposu
No reviewsSadece 9 birim kaldıÖzellikler: Stok Numarası: HV35701PZ Kapasite: 350mAh Voltaj: 3.8V / 1 Hücre / 1S1P Deşarj Oranı: 75C Sürekli / 150C Ani Şarj Oranı: Maksimum 5C ...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $39.98Orijinal fiyat $39.98 - Orijinal fiyat $39.98Orijinal fiyat $39.98Güncel fiyat $31.98 USD$31.98 - $31.98Güncel fiyat $31.98 USD| /20% tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $79.96 - Orijinal fiyat $79.96Orijinal fiyat $79.96$79.96 USD$79.96 - $79.96Güncel fiyat $79.96 USD| /
BT2.0 bağlantılı 20'li CNHL Speedy Pizza Serisi 350mAh 3.8V 1S 75C LiPo Pil
No reviewsstokta yokÖzellikler: Stok Numarası: HV35701PZ Kapasite: 350mAh Voltaj: 3.8V / 1 Hücre / 1S1P Deşarj Oranı: 75C Sürekli / 150C Ani Şarj Oranı: Maksimum 5C ...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $79.96 - Orijinal fiyat $79.96Orijinal fiyat $79.96$79.96 USD$79.96 - $79.96Güncel fiyat $79.96 USD| /Tükendi