Hızlı Sipariş
Filtreler
-
Orijinal fiyat $18.99 - Orijinal fiyat $39.98Orijinal fiyat $18.99 - Orijinal fiyat $39.98Orijinal fiyat $18.99$13.49 USD - $39.98 USD$13.49 - $39.98Güncel fiyat $13.49 USD| /
CNHL 1300mAh 14.8V 4S Lipo Pili XT60 Fişli
14 reviewsSadece 9 birim kaldı1300mAh 4s 120C Stok Numarası: 1301204 Kapasite: 1300mAh Gerilim: 14.8V / 4 Hücre / 4S2P Deşarj Oranı: 120C Sürekli / 240C Ani Şarj Oranı: Maksi...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $18.99 - Orijinal fiyat $39.98Orijinal fiyat $18.99 - Orijinal fiyat $39.98Orijinal fiyat $18.99$13.49 USD - $39.98 USD$13.49 - $39.98Güncel fiyat $13.49 USD| /26% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $54.99Orijinal fiyat $54.99 - Orijinal fiyat $54.99Orijinal fiyat $54.99$39.99 USD - $54.99 USD$39.99 - $54.99Güncel fiyat $39.99 USD| /
CNHL Racing Serisi LiHV 9000mAh 7.6V 2S 120C Sert Kasa Batarya, 5mm Bullet’tan EC5’e Kablo ile
7 reviewsSadece 6 birim kaldıHızlı Uyumluluk Kontrolü CNHL Racing Series LiHV 9000mAh 7.6V 2S 120C Sert Kasa Pil, tam uzunlukta sert kasa pil alabilen RC arabaları, short-cours...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $54.99Orijinal fiyat $54.99 - Orijinal fiyat $54.99Orijinal fiyat $54.99$39.99 USD - $54.99 USD$39.99 - $54.99Güncel fiyat $39.99 USD| /27% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $25.99 - Orijinal fiyat $25.99Orijinal fiyat $25.99$25.99 USD$25.99 - $25.99Güncel fiyat $25.99 USD| /
CNHL 2700mAh 14.8V 4S 40C XT60 ile Lipo Pil
9 reviewsSadece 9 birim kaldıÖzellikler: Stok Numarası: 270404XT60 Kapasite: 2700mAh Voltaj: 14.8V / 4 Hücre / 4S1P Deşarj Oranı: 40C Sürekli / 80C Ani Şarj Oranı: Maksimum ...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $25.99 - Orijinal fiyat $25.99Orijinal fiyat $25.99$25.99 USD$25.99 - $25.99Güncel fiyat $25.99 USD| / -
Orijinal fiyat $45.99 - Orijinal fiyat $45.99Orijinal fiyat $45.99$45.99 USD$45.99 - $45.99Güncel fiyat $45.99 USD| /
CNHL Racing Serisi LiHV 6400mAh 130C 2S 7.6V Shorty LiPo Pil Sert Kasa ile XT60
1 reviewStokta 10+ adet mevcutHızlı Uyum Kontrolü CNHL Racing Series LiHV 6400mAh 7.6V 2S 130C Shorty Hardcase Batarya, yüksek 6400mAh kapasiteyi kompakt 96mm shorty uzunluğuyla...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $45.99 - Orijinal fiyat $45.99Orijinal fiyat $45.99$45.99 USD$45.99 - $45.99Güncel fiyat $45.99 USD| / -
Orijinal fiyat $53.98 - Orijinal fiyat $107.96Orijinal fiyat $53.98 - Orijinal fiyat $107.96Orijinal fiyat $53.98$43.98 USD - $107.96 USD$43.98 - $107.96Güncel fiyat $43.98 USD| /
CNHL Speedy Pizza Serisi V2.0 1200mAh 22.2V 6S 120C Lipo Pil, XT60 Fişli
1 reviewStokta 10+ adet mevcutHızlı Uyum Kontrolü CNHL Speedy Pizza V2.0 1200mAh 22.2V 6S 120C LiPo Batarya XT60 Fişli, en ağır 6S paket boyutlarına gitmeden hızlı, tepki veren ...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $53.98 - Orijinal fiyat $107.96Orijinal fiyat $53.98 - Orijinal fiyat $107.96Orijinal fiyat $53.98$43.98 USD - $107.96 USD$43.98 - $107.96Güncel fiyat $43.98 USD| /19% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $65.98Orijinal fiyat $65.98 - Orijinal fiyat $65.98Orijinal fiyat $65.98$47.98 USD - $65.98 USD$47.98 - $65.98Güncel fiyat $47.98 USD| /
[Combo] 2 Paket CNHL Racing Serisi 5600mAh 7.4V 2S2P 120C Sert Kasa 2S Lipo Pil T/Dean Fişli
18 reviewsStokta 10+ adet mevcutHızlı Uyum Kontrolü [Combo] 2'li Paket CNHL Racing Serisi 5600mAh 7.4V 2S2P 120C Sert Kutu LiPo Pil T/Dean Fişli, 2S 1/10 ölçekli araba ve kamyonla...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $65.98Orijinal fiyat $65.98 - Orijinal fiyat $65.98Orijinal fiyat $65.98$47.98 USD - $65.98 USD$47.98 - $65.98Güncel fiyat $47.98 USD| /27% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $29.99 - Orijinal fiyat $29.99Orijinal fiyat $29.99$29.99 USD$29.99 - $29.99Güncel fiyat $29.99 USD| /
CNHL G+Plus 2200mAh 18.5V 5S 70C Lipo Pil XT60 Fişli
11 reviewsStokta 10+ adet mevcutTeknik Özellikler: Stok Numarası: 220705 Kapasite: 2200mAh Voltaj: 18.5V / 5-Hücre / 5S1P Deşarj Oranı: Sürekli 70C / Ani 140C Şarj Oranı: Maks 5C...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $29.99 - Orijinal fiyat $29.99Orijinal fiyat $29.99$29.99 USD$29.99 - $29.99Güncel fiyat $29.99 USD| / -
Orijinal fiyat $34.99Orijinal fiyat $34.99 - Orijinal fiyat $34.99Orijinal fiyat $34.99$23.99 USD - $34.99 USD$23.99 - $34.99Güncel fiyat $23.99 USD| /
CNHL 4000mAh 11.1V 3S 70C Lipo Pil XT90 Fişli
9 reviewsSadece 6 birim kaldıÖzellikler: Stok Numarası: 400703 Kapasite: 4000mAh Voltaj: 11.1V / 3-Hücre / 3S1P Deşarj Oranı: 70C Sürekli / 140C Ani Şarj Oranı: Maks 5C Boyu...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $34.99Orijinal fiyat $34.99 - Orijinal fiyat $34.99Orijinal fiyat $34.99$23.99 USD - $34.99 USD$23.99 - $34.99Güncel fiyat $23.99 USD| /31% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $55.99Orijinal fiyat $55.99 - Orijinal fiyat $55.99Orijinal fiyat $55.99$35.99 USD - $55.99 USD$35.99 - $55.99Güncel fiyat $35.99 USD| /
CNHL 5000mAh 18.5V 5S 40C Lipo Pil XT90 Fişli
10 reviewsSadece 10 birim kaldıÖzellikler: Stok Numarası: 500405Z Kapasite: 5000mAh Voltaj: 18.5V / 5-Hücre / 5S1P Deşarj Oranı: Sürekli 40C / Ani 80C Şarj Oranı: Maks 5C Boyut(...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $55.99Orijinal fiyat $55.99 - Orijinal fiyat $55.99Orijinal fiyat $55.99$35.99 USD - $55.99 USD$35.99 - $55.99Güncel fiyat $35.99 USD| /36% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $53.99 - Orijinal fiyat $53.99Orijinal fiyat $53.99$53.99 USD$53.99 - $53.99Güncel fiyat $53.99 USD| /
CNHL Siyah Seri 5000mAh 14.8V 4S Lipo Pil 65C EC5 Fişli
12 reviewsSadece 4 birim kaldıÖzellikler: Stok Numarası: 500654BKEC5 Kapasite: 5000mAh Voltaj: 14.8V / 4 Hücre / 4S1P Deşarj Oranı: 65C Sürekli / 130C Ani Şarj Oranı: Maksimum ...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $53.99 - Orijinal fiyat $53.99Orijinal fiyat $53.99$53.99 USD$53.99 - $53.99Güncel fiyat $53.99 USD| / -
Orijinal fiyat $66.99Orijinal fiyat $66.99 - Orijinal fiyat $66.99Orijinal fiyat $66.99$49.99 USD - $66.99 USD$49.99 - $66.99Güncel fiyat $49.99 USD| /
CNHL Yarış Serisi 5200mAh 18.5V 5S 90C Lipo Pil EC5 Fişli
2 reviewsSadece 9 birim kaldıHızlı Uyumluluk Kontrolü Büyük bir RC uçağı, savaş uçağı, helikopter veya yüksek güçlü RC aracı için EC5 fişli 5S LiPo batarya seçiyorsanız, sipari...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $66.99Orijinal fiyat $66.99 - Orijinal fiyat $66.99Orijinal fiyat $66.99$49.99 USD - $66.99 USD$49.99 - $66.99Güncel fiyat $49.99 USD| /25% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $35.99Orijinal fiyat $35.99 - Orijinal fiyat $35.99Orijinal fiyat $35.99$24.99 USD - $35.99 USD$24.99 - $35.99Güncel fiyat $24.99 USD| /
CNHL Siyah Seri 11.1V 3S Lipo Pil 5000mAh 65C EC5 Fişli
13 reviewsStokta 10+ adet mevcutÖzellikler: Stok Numarası: 500653BKEC5 Kapasite: 5000mAh Voltaj: 11.1V / 3-Hücre / 3S1P Deşarj Oranı: 65C Sürekli / 130C Ani Şarj Oranı: Maks 5C ...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $35.99Orijinal fiyat $35.99 - Orijinal fiyat $35.99Orijinal fiyat $35.99$24.99 USD - $35.99 USD$24.99 - $35.99Güncel fiyat $24.99 USD| /31% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $17.99 - Orijinal fiyat $35.98Orijinal fiyat $17.99 - Orijinal fiyat $35.98Orijinal fiyat $17.99$13.99 USD - $35.98 USD$13.99 - $35.98Güncel fiyat $13.99 USD| /
Axial SCX24 için PH2.0 ve JST konnektörlü CNHL MiniStar 900mAh 7.4V 2S LiPo Akü 30C yükseltmesi
3 reviewsStokta 10+ adet mevcutAyrıntılı Teknik Özellikler – PH2.0 ve JST Konnektörlü 900mAh 7.4V 2S LiPo Stok Numarası: 90302 Kapasite: 900mAh Voltaj: 7.4V / 2 Hücre / 2S1P Deş...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $17.99 - Orijinal fiyat $35.98Orijinal fiyat $17.99 - Orijinal fiyat $35.98Orijinal fiyat $17.99$13.99 USD - $35.98 USD$13.99 - $35.98Güncel fiyat $13.99 USD| /22% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $4.99 - Orijinal fiyat $6.99Orijinal fiyat $4.99$4.99 USD - $6.99 USD$4.99 - $6.99Güncel fiyat $4.99 USD| /
Şarj, Depolama ve Taşıma için LiPo Pil Güvenlik Çantası
3 reviewsStokta 10+ adet mevcutHızlı Kullanım Kontrolü CNHL LiPo Pil Güvenlik Çantası, LiPo ve diğer lityum pilleri şarj etmek, saklamak ve taşımak isteyen kullanıcılar için pra...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $4.99 - Orijinal fiyat $6.99Orijinal fiyat $4.99$4.99 USD - $6.99 USD$4.99 - $6.99Güncel fiyat $4.99 USD| / -
Orijinal fiyat $29.97 - Orijinal fiyat $59.94Orijinal fiyat $29.97 - Orijinal fiyat $59.94Orijinal fiyat $29.97$18.99 USD - $59.94 USD$18.99 - $59.94Güncel fiyat $18.99 USD| /
CNHL MiniStar HV 550mAh 11.4v 3s 70c LiPo pil, XT30 konnektörlü
9 reviewsStokta 10+ adet mevcutTeknik Özellikler: Stok Numarası: HV55703 Kapasite: 550mAh Voltaj: 11.4V / 3 Hücre / 3S1P Deşarj Oranı: 70C Sürekli / 140C Ani Şarj Oranı: Maks. ...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $29.97 - Orijinal fiyat $59.94Orijinal fiyat $29.97 - Orijinal fiyat $59.94Orijinal fiyat $29.97$18.99 USD - $59.94 USD$18.99 - $59.94Güncel fiyat $18.99 USD| /37% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $13.99 - Orijinal fiyat $27.98Orijinal fiyat $13.99$13.99 USD - $27.98 USD$13.99 - $27.98Güncel fiyat $13.99 USD| /
BETAFPV Air75 için BT2.0 Fişli CNHL MiniStar HV 500mAh 3.8V 1S 75C LiPo Pil
8 reviewsStokta 10+ adet mevcutTeknik Özellikler Stok Numarası: HV50751 Kapasite: 500mAh Voltaj: 3.8V / 1 Hücre / 1S1P Deşarj Oranı: 75C Sürekli / 150C Ani Şarj Oranı: Maks. 5C ...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $13.99 - Orijinal fiyat $27.98Orijinal fiyat $13.99$13.99 USD - $27.98 USD$13.99 - $27.98Güncel fiyat $13.99 USD| / -
Orijinal fiyat $29.99 - Orijinal fiyat $29.99Orijinal fiyat $29.99$29.99 USD$29.99 - $29.99Güncel fiyat $29.99 USD| /
CNHL Siyah Seri 3200mAh 14.8V 30C 4S Shorty Lipo Pil XT60 Fişli
2 reviewsStokta 10+ adet mevcutHızlı Uyum Kontrolü XT60 Fişli CNHL Black Series 3200mAh 14,8V 4S 30C Shorty LiPo Akü, uzun akü kasası kullanmadan tipik bir 2200mAh paketten daha ...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $29.99 - Orijinal fiyat $29.99Orijinal fiyat $29.99$29.99 USD$29.99 - $29.99Güncel fiyat $29.99 USD| / -
Orijinal fiyat $111.99 - Orijinal fiyat $111.99Orijinal fiyat $111.99$111.99 USD$111.99 - $111.99Güncel fiyat $111.99 USD| /
CNHL Innovation RC Serisi 10000mAh 14.8V 4S Lipo Pil 100C QS8 Fişli
14 reviewsV2.0 Teknik Özellikler: Stok Numarası: 10001004QS8 Kapasite: 10000mAh Voltaj: 14.8V /4-Hücre / 4S1P Deşarj Oranı: 100C Sürekli / 200C Ani Şarj O...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $111.99 - Orijinal fiyat $111.99Orijinal fiyat $111.99$111.99 USD$111.99 - $111.99Güncel fiyat $111.99 USD| /Tükendi -
Orijinal fiyat $55.99 - Orijinal fiyat $55.99Orijinal fiyat $55.99$55.99 USD$55.99 - $55.99Güncel fiyat $55.99 USD| /
CNHL Yarış Serisi 5600mAh 14.8V 4S2P 120C Sert Kasa 4S Lipo Pil T/Dean Fişli
20 reviewsSadece 10 birim kaldıÖzellikler: Stok Numarası: HC5601204X Kapasite: 5600mAh Voltaj: 14.8V / 4-Hücre / 4S2P Deşarj Oranı: 100C Sürekli / 200C Patlama Şarj Oranı: Maks...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $55.99 - Orijinal fiyat $55.99Orijinal fiyat $55.99$55.99 USD$55.99 - $55.99Güncel fiyat $55.99 USD| / -
Orijinal fiyat $29.99 - Orijinal fiyat $29.99Orijinal fiyat $29.99$29.99 USD$29.99 - $29.99Güncel fiyat $29.99 USD| /
CNHL Yarış Serisi 11.1V traxxas 5000mAh 3S Lipo Pil 30C TRX Fişli
6 reviewsStokta 10+ adet mevcutHızlı Uyumluluk Kontrolü CNHL Racing Series 11.1V Traxxas 5000mAh 3S LiPo Battery 30C with TRX Plug, konektör değiştirmeden veya adaptöre ihtiyaç d...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $29.99 - Orijinal fiyat $29.99Orijinal fiyat $29.99$29.99 USD$29.99 - $29.99Güncel fiyat $29.99 USD| / -
Orijinal fiyat $39.99 - Orijinal fiyat $39.99Orijinal fiyat $39.99$39.99 USD$39.99 - $39.99Güncel fiyat $39.99 USD| /
CNHL G+Plus 3000mAh 18.5V 5S 70C XT90 Fişli Lipo Pil
13 reviewsÖzellikler: Stok Numarası: 300705 Kapasite: 3000mAh Voltaj: 18.5V / 5-Hücre / 5S1P Deşarj Oranı: 70C Sürekli / 140C Ani Şarj Oranı: Maks 5C Boyut(...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $39.99 - Orijinal fiyat $39.99Orijinal fiyat $39.99$39.99 USD$39.99 - $39.99Güncel fiyat $39.99 USD| /Tükendi -
Orijinal fiyat $14.99 - Orijinal fiyat $29.98Orijinal fiyat $14.99$14.99 USD - $29.98 USD$14.99 - $29.98Güncel fiyat $14.99 USD| /
CNHL Siyah Seri Shorty 2200mAh 3S 11.1V 40C Lipo Pil T/Dean Fişli
2 reviewsStokta 10+ adet mevcutÖzellikler: Stok Numarası: S220403BKT Kapasite: 2200mAh Voltaj: 11.1V / 3 Hücre / 3S1P Deşarj Oranı: 40C Sürekli / 80C Ani Şarj Oranı: Maksimum 5C...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $14.99 - Orijinal fiyat $29.98Orijinal fiyat $14.99$14.99 USD - $29.98 USD$14.99 - $29.98Güncel fiyat $14.99 USD| / -
Orijinal fiyat $27.99 - Orijinal fiyat $55.98Orijinal fiyat $27.99 - Orijinal fiyat $55.98Orijinal fiyat $27.99$20.99 USD - $55.98 USD$20.99 - $55.98Güncel fiyat $20.99 USD| /
CNHL Siyah Seri 2000mAh 14.8V 4S 100C Lipo Pil XT60 Fişli
7 reviewsStokta 10+ adet mevcutÖzellikler: Stok Numarası: 2001004BK Kapasite: 2000mAh Voltaj: 14.8V / 4 Hücre / 4S1P Deşarj Oranı: 100C Sürekli / 200C Ani Şarj Oranı: Maksimum 5...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $27.99 - Orijinal fiyat $55.98Orijinal fiyat $27.99 - Orijinal fiyat $55.98Orijinal fiyat $27.99$20.99 USD - $55.98 USD$20.99 - $55.98Güncel fiyat $20.99 USD| /29% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $63.98Orijinal fiyat $63.98 - Orijinal fiyat $63.98Orijinal fiyat $63.98Güncel fiyat $50.98 USD$50.98 - $50.98Güncel fiyat $50.98 USD| /
2 Paket CNHL Siyah Seri V2.0 1500mAh 22.2V 6S Lipo Pil 130C XT60 Fişli
2 reviewsStokta 10+ adet mevcutHızlı Uyum Kontrolü 2 Packs CNHL Black Series V2.0 1500mAh 22.2V 6S 130C LiPo Battery with XT60 Plug, 5 inç freestyle dronlar, sinematik sistemler ...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $63.98Orijinal fiyat $63.98 - Orijinal fiyat $63.98Orijinal fiyat $63.98Güncel fiyat $50.98 USD$50.98 - $50.98Güncel fiyat $50.98 USD| /20% tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $21.99 - Orijinal fiyat $43.98Orijinal fiyat $21.99 - Orijinal fiyat $43.98Orijinal fiyat $21.99$14.99 USD - $43.98 USD$14.99 - $43.98Güncel fiyat $14.99 USD| /
CNHL LiHV MiniStar HV 550mAh 7.6V 2S 70C LiPo pil, XT30 konnektörlü
7 reviewsSadece 10 birim kaldıHızlı Uyum Kontrolü XT30U'lu 3'lü CNHL MiniStar HV 550mAh 7.6V 2S 70C LiHV Akü seti; mikro FPV dronları, küçük CineWhoop'lar, kompakt hava araçları...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $21.99 - Orijinal fiyat $43.98Orijinal fiyat $21.99 - Orijinal fiyat $43.98Orijinal fiyat $21.99$14.99 USD - $43.98 USD$14.99 - $43.98Güncel fiyat $14.99 USD| /32% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $78.99 - Orijinal fiyat $78.99Orijinal fiyat $78.99$78.99 USD$78.99 - $78.99Güncel fiyat $78.99 USD| /
CNHL Yarış Serisi 5200mAh 22.2V 6S Lipo Pil 90C QS8 Fişli
4 reviewsStokta 10+ adet mevcutHızlı Uyum Kontrolü QS8 Fişli CNHL Racing Series 5200mAh 22,2V 6S 90C LiPo Aküsü, QS8 güç bağlantısı etrafında yapılandırılmış performans RC teknel...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $78.99 - Orijinal fiyat $78.99Orijinal fiyat $78.99$78.99 USD$78.99 - $78.99Güncel fiyat $78.99 USD| / -
Orijinal fiyat $37.99Orijinal fiyat $37.99 - Orijinal fiyat $37.99Orijinal fiyat $37.99$24.19 USD - $37.99 USD$24.19 - $37.99Güncel fiyat $24.19 USD| /
CNHL Paralel Serisi 6200mAh 7.4V 2S Shorty Lipo Pil 90C Yumuşak Paket
9 reviewsStokta 10+ adet mevcutÖzellikler: Stok Numarası: 620902NC Kapasite: 6200mAh Voltaj: 7.4V / 2-Hücre / 2S2P Deşarj Oranı: 90C Sürekli / 180C Patlama Şarj Oranı: Maks 5C B...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $37.99Orijinal fiyat $37.99 - Orijinal fiyat $37.99Orijinal fiyat $37.99$24.19 USD - $37.99 USD$24.19 - $37.99Güncel fiyat $24.19 USD| /36% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $27.99Orijinal fiyat $27.99 - Orijinal fiyat $27.99Orijinal fiyat $27.99$19.69 USD - $27.99 USD$19.69 - $27.99Güncel fiyat $19.69 USD| /
CNHL Paralel Serisi 4400mAh 7.4V 2S Shorty Lipo Pil 90C Yumuşak Paket
12 reviewsStokta 10+ adet mevcutÖzellikler: Stok Numarası: 440902NC Kapasite: 4400mAh Voltaj: 7.4V / 2-Hücre / 2S2P Deşarj Oranı: 90C Sürekli / 180C Patlama Şarj Oranı: Maks 5C B...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $27.99Orijinal fiyat $27.99 - Orijinal fiyat $27.99Orijinal fiyat $27.99$19.69 USD - $27.99 USD$19.69 - $27.99Güncel fiyat $19.69 USD| /30% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $45.98 - Orijinal fiyat $45.98Orijinal fiyat $45.98$45.98 USD$45.98 - $45.98Güncel fiyat $45.98 USD| /
2 Paket CNHL Siyah Seri V2.0 1500mAh 14.8V 4S 130C Lipo Pil XT60 Fişli
2 reviewsStokta 10+ adet mevcutÖzellikler Stok Numarası: 1501304BK Kapasite: 1500mAh Gerilim: 14.8V / 4 Hücre / 4S1P Deşarj Oranı: 130C Sürekli / 260C Ani Şarj Oranı: Maksimum 5...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $45.98 - Orijinal fiyat $45.98Orijinal fiyat $45.98$45.98 USD$45.98 - $45.98Güncel fiyat $45.98 USD| / -
Orijinal fiyat $70.99Orijinal fiyat $70.99 - Orijinal fiyat $70.99Orijinal fiyat $70.99$55.99 USD - $70.99 USD$55.99 - $70.99Güncel fiyat $55.99 USD| /
CNHL Yarış Serisi 9500mAh 11.1V 3S 90C Lipo Pil EC5 Fişli
10 reviewsSadece 8 birim kaldıStok Numarası 950903EC5 Kapasite 9500mAh Voltaj 11.1V / 3-Hücre / 3S1P Deşarj Hızı 90C Sürekli / 180C Ani Şarj Hızı Maksimum 5C Boyut(...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $70.99Orijinal fiyat $70.99 - Orijinal fiyat $70.99Orijinal fiyat $70.99$55.99 USD - $70.99 USD$55.99 - $70.99Güncel fiyat $55.99 USD| /21% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $33.99Orijinal fiyat $33.99 - Orijinal fiyat $33.99Orijinal fiyat $33.99$23.49 USD - $33.99 USD$23.49 - $33.99Güncel fiyat $23.49 USD| /
CNHL 3700mAh 14.8V 4S 40C XT60 Fişli Lipo Pil
9 reviewsStokta 10+ adet mevcutHızlı Uyum Kontrolü CNHL 3700mAh 14.8V 4S 40C LiPo Pil XT60 Fişli, 2200mAh veya 3000mAh paketlerden daha fazla çalışma süresi isteyen, ancak ağ...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $33.99Orijinal fiyat $33.99 - Orijinal fiyat $33.99Orijinal fiyat $33.99$23.49 USD - $33.99 USD$23.49 - $33.99Güncel fiyat $23.49 USD| /31% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $20.99 - Orijinal fiyat $20.99Orijinal fiyat $20.99$20.99 USD$20.99 - $20.99Güncel fiyat $20.99 USD| /
CNHL MiniStar 850mAh 22.2V 6S Lipo Pil 70C XT60 Fişli
4 reviewsSadece 4 birim kaldıÖzellikler: Stok Numarası: 85706G Kapasite: 850mAh Voltaj: 22.2V / 6-Hücre / 6S Deşarj Oranı: 70C Sürekli / 140C Patlama Şarj Oranı: Maksimum 2C B...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $20.99 - Orijinal fiyat $20.99Orijinal fiyat $20.99$20.99 USD$20.99 - $20.99Güncel fiyat $20.99 USD| / -
Orijinal fiyat $24.99 - Orijinal fiyat $24.99Orijinal fiyat $24.99$24.99 USD$24.99 - $24.99Güncel fiyat $24.99 USD| /
CNHL Yarış Serisi 5200mAh 7.4V 2S Lipo Pil 100C Sert Kasa T/Dean Fişli
9 reviewsStokta 10+ adet mevcutHızlı Uyum Kontrolü CNHL Racing Series 5200mAh 7.4V 2S 100C Sert Kasa LiPo Pil T/Dean Fişli, güçlü performans, uzun çalışma süresi ve klasik ile mo...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $24.99 - Orijinal fiyat $24.99Orijinal fiyat $24.99$24.99 USD$24.99 - $24.99Güncel fiyat $24.99 USD| / -
Orijinal fiyat $47.99Orijinal fiyat $47.99 - Orijinal fiyat $47.99Orijinal fiyat $47.99$33.49 USD - $47.99 USD$33.49 - $47.99Güncel fiyat $33.49 USD| /
CNHL 4500mAh 18.5V 5S 30C XT90 Fişli Lipo Pil
6 reviewsStokta 10+ adet mevcutÖzellikler: Stok Numarası: 450305Z Kapasite: 4500mAh Voltaj: 18.5V / 5-Hücre / 5S1P Deşarj Oranı: 30C Sürekli / 60C Patlama Şarj Oranı: Maks 5C Bo...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $47.99Orijinal fiyat $47.99 - Orijinal fiyat $47.99Orijinal fiyat $47.99$33.49 USD - $47.99 USD$33.49 - $47.99Güncel fiyat $33.49 USD| /30% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $24.27Orijinal fiyat $24.27 - Orijinal fiyat $24.27Orijinal fiyat $24.27$15.69 USD - $24.27 USD$15.69 - $24.27Güncel fiyat $15.69 USD| /
3 Paket CNHL LiHV MiniStar 450mAh 11.4V 3S 70C LiPo pil, XT30 konnektörlü
3 reviewsStokta 10+ adet mevcutÖzellikler: Stok Numarası: HV45703 Kapasite: 450mAh Voltaj: 11.4V / 3-Hücre / 3S1P Deşarj Oranı: 70C Sürekli / 140C Patlama Şarj Oranı: Maks 5C B...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $24.27Orijinal fiyat $24.27 - Orijinal fiyat $24.27Orijinal fiyat $24.27$15.69 USD - $24.27 USD$15.69 - $24.27Güncel fiyat $15.69 USD| /35% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $103.99 - Orijinal fiyat $103.99Orijinal fiyat $103.99$103.99 USD$103.99 - $103.99Güncel fiyat $103.99 USD| /
CNHL Yarış Serisi LiHV 9000mAh 15.2V 4S 120C Lipo Pil EC5 Fişli RC Yarışı İçin
2 reviewsStokta 10+ adet mevcutTeknik Özellikler: Stok Numarası: HV9001204 Kapasite: 9000mAh Voltaj: 15.2V / 4 Hücre / 4S2P Deşarj Oranı: 120C Sürekli / 240C Ani Şarj Oranı: M...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $103.99 - Orijinal fiyat $103.99Orijinal fiyat $103.99$103.99 USD$103.99 - $103.99Güncel fiyat $103.99 USD| / -
Orijinal fiyat $139.99Orijinal fiyat $139.99 - Orijinal fiyat $139.99Orijinal fiyat $139.99$125.99 USD - $139.99 USD$125.99 - $139.99Güncel fiyat $125.99 USD| /
CNHL Yarış Serisi 9500mAh 22.2V 6S 90C Lipo Pil XT90 Fişli
1 reviewStokta 10+ adet mevcutÖzellikler: Stok Numarası: 950906XT90 Kapasite: 9500mAh Voltaj: 22.2V / 6-Hücre / 6S1P Deşarj Oranı: 90C Sürekli / 180C Patlama Şarj Oranı: Maksi...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $139.99Orijinal fiyat $139.99 - Orijinal fiyat $139.99Orijinal fiyat $139.99$125.99 USD - $139.99 USD$125.99 - $139.99Güncel fiyat $125.99 USD| /10% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $10.99 - Orijinal fiyat $21.98Orijinal fiyat $10.99 - Orijinal fiyat $21.98Orijinal fiyat $10.99$8.99 USD - $21.98 USD$8.99 - $21.98Güncel fiyat $8.99 USD| /
CNHL Speedy Pizza Serisi 600mAh 11.1V 3S 120C Lipo Pil, CineWhoop için XT30'lu
6 reviewsStokta 10+ adet mevcutÖzellikler: Stok Numarası: 601203PZ Kapasite: 600mAh Voltaj: 11.1V / 3-Hücre / 3S1P Deşarj Oranı: 120C Sürekli / 240C Ani Şarj Oranı: Maksimum 5C ...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $10.99 - Orijinal fiyat $21.98Orijinal fiyat $10.99 - Orijinal fiyat $21.98Orijinal fiyat $10.99$8.99 USD - $21.98 USD$8.99 - $21.98Güncel fiyat $8.99 USD| /18% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $38.99 - Orijinal fiyat $38.99Orijinal fiyat $38.99$38.99 USD$38.99 - $38.99Güncel fiyat $38.99 USD| /
CNHL 4000mAh 14.8V 4S 40C Lipo Pil XT90 Fişli
10 reviewsSadece 7 birim kaldıÖzellikler: Stok Numarası: 400404Z Kapasite: 4000mAh Voltaj: 14.8V / 4-Hücre / 4S1P Deşarj Oranı: Sürekli 40C / Ani 80C Şarj Oranı: Maks 5C Boyut...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $38.99 - Orijinal fiyat $38.99Orijinal fiyat $38.99$38.99 USD$38.99 - $38.99Güncel fiyat $38.99 USD| / -
Orijinal fiyat $18.99 - Orijinal fiyat $37.98Orijinal fiyat $18.99$18.99 USD - $37.98 USD$18.99 - $37.98Güncel fiyat $18.99 USD| /
CNHL MiniStar 650mAh 22.2V 6S 70C LiPo pil, XT30 konnektörlü
9 reviewsSadece 4 birim kaldıTeknik Özellikler: Stok Numarası: 65706G Kapasite: 650mAh Voltaj: 22.2V /6 Hücre / 6S1P Deşarj Oranı: Sürekli 70C Şarj Oranı: Maks. 2C Boyut (1-5m...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $18.99 - Orijinal fiyat $37.98Orijinal fiyat $18.99$18.99 USD - $37.98 USD$18.99 - $37.98Güncel fiyat $18.99 USD| / -
Orijinal fiyat $37.99Orijinal fiyat $37.99 - Orijinal fiyat $37.99Orijinal fiyat $37.99$29.99 USD - $37.99 USD$29.99 - $37.99Güncel fiyat $29.99 USD| /
CNHL G+Plus 2200mAh 22.2V 6S Lipo Pil 70C EC3 Fişli
6 reviewsSadece 10 birim kaldıÖzellikler: Stok Numarası: 220706EC3 Kapasite: 2200mAh Voltaj: 22.2V / 6-Hücre / 6S1P Deşarj Hızı: 70C Sürekli / 140C Patlama Şarj Hızı: 5C Maks...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $37.99Orijinal fiyat $37.99 - Orijinal fiyat $37.99Orijinal fiyat $37.99$29.99 USD - $37.99 USD$29.99 - $37.99Güncel fiyat $29.99 USD| /21% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $21.59 - Orijinal fiyat $21.59Orijinal fiyat $21.59$21.59 USD$21.59 - $21.59Güncel fiyat $21.59 USD| /
CNHL MiniStar 1000mAh 22.2V 6S Lipo Pil 100C XT60 Fişli
28 reviewsStokta 10+ adet mevcutOrijinal fiyat $21.59 - Orijinal fiyat $21.59Orijinal fiyat $21.59$21.59 USD$21.59 - $21.59Güncel fiyat $21.59 USD| / -
Orijinal fiyat $32.99Orijinal fiyat $32.99 - Orijinal fiyat $32.99Orijinal fiyat $32.99$23.99 USD - $32.99 USD$23.99 - $32.99Güncel fiyat $23.99 USD| /
CNHL Siyah Seri 4000mAh 11.1V 3S 65C Lipo Pil EC5 Fişli
7 reviewsStokta 10+ adet mevcutHızlı Uyumluluk Kontrolü EC5 Soketli CNHL Black Series 4000mAh 11.1V 3S 65C LiPo Batarya, daha büyük bir 5000mAh bataryanın ağırlığını eklemeden te...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $32.99Orijinal fiyat $32.99 - Orijinal fiyat $32.99Orijinal fiyat $32.99$23.99 USD - $32.99 USD$23.99 - $32.99Güncel fiyat $23.99 USD| /27% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $59.99 - Orijinal fiyat $59.99Orijinal fiyat $59.99$59.99 USD$59.99 - $59.99Güncel fiyat $59.99 USD| /
CNHL Yarış Serisi 8000mAh 11.1V 3S 120C Sert Kasa Lipo Pil T/Dean Fişli
8 reviewsSadece 9 birim kaldıÖzellikler: Stok Numarası: HC8001203X Kapasite: 8000mAh Voltaj: 11.1V / 3-Hücre / 3S2P Deşarj Oranı: Sürekli 120C / Ani 240C Şarj Oranı: Maks 5C ...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $59.99 - Orijinal fiyat $59.99Orijinal fiyat $59.99$59.99 USD$59.99 - $59.99Güncel fiyat $59.99 USD| / -
Orijinal fiyat $39.99 - Orijinal fiyat $39.99Orijinal fiyat $39.99$39.99 USD$39.99 - $39.99Güncel fiyat $39.99 USD| /
CNHL Paralel Serisi 4400mAh 11.1V 3S Shorty Lipo Pil 90C Yumuşak Paket
4 reviewsSadece 4 birim kaldıÖzellikler: Stok Numarası: 440903NC Kapasite: 4400mAh Voltaj: 11.1.8V / 3-Hücre / 3S1P Deşarj Oranı: 90C Sürekli / 180C Patlama Şarj Oranı: Maksim...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $39.99 - Orijinal fiyat $39.99Orijinal fiyat $39.99$39.99 USD$39.99 - $39.99Güncel fiyat $39.99 USD| / -
Orijinal fiyat $15.99 - Orijinal fiyat $15.99Orijinal fiyat $15.99$15.99 USD$15.99 - $15.99Güncel fiyat $15.99 USD| /
CNHL Yıldırım LiHV 2400mAh 11.4V 3S 120C HV Kısa Lipo Pil XT60 Fişli
1 reviewStokta 10+ adet mevcutHızlı Uyum Kontrolü CNHL Lightning LiHV 2400mAh 11.4V 3S 120C HV Shorty LiPo Batarya XT60 Fişli, keskin gaz tepkisi, güçlü performans ve shorty ta...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $15.99 - Orijinal fiyat $15.99Orijinal fiyat $15.99$15.99 USD$15.99 - $15.99Güncel fiyat $15.99 USD| / -
Orijinal fiyat $40.99 - Orijinal fiyat $40.99Orijinal fiyat $40.99$40.99 USD$40.99 - $40.99Güncel fiyat $40.99 USD| /
CNHL G+Plus 6000mAh 11.1V 3S 70C XT90 Fişli Lipo Pil
5 reviewsSadece 2 birim kaldıÖzellikler: Stok Numarası: 600703 Kapasite: 6000mAh Voltaj: 11.1V / 3-Hücre / 3S1P Deşarj Oranı: 70C Sürekli / 140C Patlama Şarj Oranı: 5C Maks B...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $40.99 - Orijinal fiyat $40.99Orijinal fiyat $40.99$40.99 USD$40.99 - $40.99Güncel fiyat $40.99 USD| / -
Orijinal fiyat $17.99 - Orijinal fiyat $17.99Orijinal fiyat $17.99$17.99 USD$17.99 - $17.99Güncel fiyat $17.99 USD| /
CNHL G+Plus 2200mAh 11.1V 3S 70C Lipo Pili EC3 Fişli
11 reviewsSadece 10 birim kaldıHızlı Uyum Kontrolü EC3 Fişli CNHL G+Plus 2200mAh 11.1V 3S 70C LiPo Pil, güç, ağırlık, kullanım süresi ve günlük kullanım kolaylığı arasında pratik...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $17.99 - Orijinal fiyat $17.99Orijinal fiyat $17.99$17.99 USD$17.99 - $17.99Güncel fiyat $17.99 USD| /