Hızlı Sipariş
Filtreler
-
Orijinal fiyat $65.98Orijinal fiyat $65.98 - Orijinal fiyat $65.98Orijinal fiyat $65.98$47.98 USD - $65.98 USD$47.98 - $65.98Güncel fiyat $47.98 USD| /
[Combo] 2 Paket CNHL Racing Serisi 5600mAh 7.4V 2S2P 120C Sert Kasa 2S Lipo Pil T/Dean Fişli
18 reviewsstokta yokHızlı Uyum Kontrolü [Combo] 2'li Paket CNHL Racing Serisi 5600mAh 7.4V 2S2P 120C Sert Kutu LiPo Pil T/Dean Fişli, 2S 1/10 ölçekli araba ve kamyonla...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $65.98Orijinal fiyat $65.98 - Orijinal fiyat $65.98Orijinal fiyat $65.98$47.98 USD - $65.98 USD$47.98 - $65.98Güncel fiyat $47.98 USD| /27% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $12.99 - Orijinal fiyat $12.99Orijinal fiyat $12.99$12.99 USD$12.99 - $12.99Güncel fiyat $12.99 USD| /
CNHL Siyah Seri 1100mAh 11.1V 3S 100C Lipo Pil T/Dean Fişli
11 reviewsstokta yokÖzellikler: Stok Numarası: 1101003BKT Kapasite: 1100mAh Voltaj: 11.1V / 3-Hücre / 3S1P Deşarj Oranı: 100C Sürekli / 200C Patlama Şarj Oranı: Maksi...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $12.99 - Orijinal fiyat $12.99Orijinal fiyat $12.99$12.99 USD$12.99 - $12.99Güncel fiyat $12.99 USD| /Tükendi -
Orijinal fiyat $29.99 - Orijinal fiyat $29.99Orijinal fiyat $29.99$29.99 USD$29.99 - $29.99Güncel fiyat $29.99 USD| /
CNHL G+Plus 2200mAh 18.5V 5S 70C Lipo Pil XT60 Fişli
11 reviewsStokta 10+ adet mevcutTeknik Özellikler: Stok Numarası: 220705 Kapasite: 2200mAh Voltaj: 18.5V / 5-Hücre / 5S1P Deşarj Oranı: Sürekli 70C / Ani 140C Şarj Oranı: Maks 5C...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $29.99 - Orijinal fiyat $29.99Orijinal fiyat $29.99$29.99 USD$29.99 - $29.99Güncel fiyat $29.99 USD| / -
Orijinal fiyat $34.99Orijinal fiyat $34.99 - Orijinal fiyat $34.99Orijinal fiyat $34.99$23.99 USD - $34.99 USD$23.99 - $34.99Güncel fiyat $23.99 USD| /
CNHL 4000mAh 11.1V 3S 70C Lipo Pil XT90 Fişli
9 reviewsstokta yokÖzellikler: Stok Numarası: 400703 Kapasite: 4000mAh Voltaj: 11.1V / 3-Hücre / 3S1P Deşarj Oranı: 70C Sürekli / 140C Ani Şarj Oranı: Maks 5C Boyu...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $34.99Orijinal fiyat $34.99 - Orijinal fiyat $34.99Orijinal fiyat $34.99$23.99 USD - $34.99 USD$23.99 - $34.99Güncel fiyat $23.99 USD| /31% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $16.99 - Orijinal fiyat $16.99Orijinal fiyat $16.99$16.99 USD$16.99 - $16.99Güncel fiyat $16.99 USD| /
CNHL Siyah Seri 1100mAh 14.8V 4S Lipo Pil 100C XT60 Fişli
19 reviewsstokta yokÖzellikler: Stok Numarası: 1101004BK Kapasite: 1100mAh Voltaj: 14.8V / 4 Hücre / 4S1P Deşarj Oranı: Sürekli 100C / Ani 200C Şarj Oranı: Maksimum 5...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $16.99 - Orijinal fiyat $16.99Orijinal fiyat $16.99$16.99 USD$16.99 - $16.99Güncel fiyat $16.99 USD| /Tükendi -
Orijinal fiyat $55.99Orijinal fiyat $55.99 - Orijinal fiyat $55.99Orijinal fiyat $55.99$35.99 USD - $55.99 USD$35.99 - $55.99Güncel fiyat $35.99 USD| /
CNHL 5000mAh 18.5V 5S 40C Lipo Pil XT90 Fişli
10 reviewsSadece 10 birim kaldıÖzellikler: Stok Numarası: 500405Z Kapasite: 5000mAh Voltaj: 18.5V / 5-Hücre / 5S1P Deşarj Oranı: Sürekli 40C / Ani 80C Şarj Oranı: Maks 5C Boyut(...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $55.99Orijinal fiyat $55.99 - Orijinal fiyat $55.99Orijinal fiyat $55.99$35.99 USD - $55.99 USD$35.99 - $55.99Güncel fiyat $35.99 USD| /36% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $53.99 - Orijinal fiyat $53.99Orijinal fiyat $53.99$53.99 USD$53.99 - $53.99Güncel fiyat $53.99 USD| /
CNHL Siyah Seri 5000mAh 14.8V 4S Lipo Pil 65C EC5 Fişli
12 reviewsstokta yokÖzellikler: Stok Numarası: 500654BKEC5 Kapasite: 5000mAh Voltaj: 14.8V / 4 Hücre / 4S1P Deşarj Oranı: 65C Sürekli / 130C Ani Şarj Oranı: Maksimum ...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $53.99 - Orijinal fiyat $53.99Orijinal fiyat $53.99$53.99 USD$53.99 - $53.99Güncel fiyat $53.99 USD| / -
Orijinal fiyat $60.99 - Orijinal fiyat $60.99Orijinal fiyat $60.99$60.99 USD$60.99 - $60.99Güncel fiyat $60.99 USD| /
CNHL G+Plus 6000mAh 14.8V 4S 70C EC5 Fişli Lipo Pil
7 reviewsstokta yokTeknik Özellikler Stok Numarası: 600704EC5 Kapasite: 6000mAh Voltaj: 14.8V / 4-Hücre / 4S1P Deşarj Oranı: 70C Sürekli / 140C Patlama Şarj Oranı: ...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $60.99 - Orijinal fiyat $60.99Orijinal fiyat $60.99$60.99 USD$60.99 - $60.99Güncel fiyat $60.99 USD| /Tükendi -
Orijinal fiyat $66.99Orijinal fiyat $66.99 - Orijinal fiyat $66.99Orijinal fiyat $66.99$49.99 USD - $66.99 USD$49.99 - $66.99Güncel fiyat $49.99 USD| /
CNHL Yarış Serisi 5200mAh 18.5V 5S 90C Lipo Pil EC5 Fişli
2 reviewsSadece 9 birim kaldıHızlı Uyumluluk Kontrolü Büyük bir RC uçağı, savaş uçağı, helikopter veya yüksek güçlü RC aracı için EC5 fişli 5S LiPo batarya seçiyorsanız, sipari...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $66.99Orijinal fiyat $66.99 - Orijinal fiyat $66.99Orijinal fiyat $66.99$49.99 USD - $66.99 USD$49.99 - $66.99Güncel fiyat $49.99 USD| /25% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $11.99 - Orijinal fiyat $11.99Orijinal fiyat $11.99$11.99 USD$11.99 - $11.99Güncel fiyat $11.99 USD| /
CNHL Siyah Seri 2200mAh 3S 11.1V 30C Lipo Pil EC3 Fişli
4 reviewsstokta yokHızlı Uyum Kontrolü CNHL Black Series 2200mAh 3S 11.1V 30C LiPo Pil EC3 Fişli, standart 3S EC3 güç sistemi kullanan hafif RC uçaklar, park uçakları...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $11.99 - Orijinal fiyat $11.99Orijinal fiyat $11.99$11.99 USD$11.99 - $11.99Güncel fiyat $11.99 USD| /Tükendi -
Orijinal fiyat $35.99Orijinal fiyat $35.99 - Orijinal fiyat $35.99Orijinal fiyat $35.99$24.99 USD - $35.99 USD$24.99 - $35.99Güncel fiyat $24.99 USD| /
CNHL Siyah Seri 11.1V 3S Lipo Pil 5000mAh 65C EC5 Fişli
13 reviewsStokta 10+ adet mevcutÖzellikler: Stok Numarası: 500653BKEC5 Kapasite: 5000mAh Voltaj: 11.1V / 3-Hücre / 3S1P Deşarj Oranı: 65C Sürekli / 130C Ani Şarj Oranı: Maks 5C ...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $35.99Orijinal fiyat $35.99 - Orijinal fiyat $35.99Orijinal fiyat $35.99$24.99 USD - $35.99 USD$24.99 - $35.99Güncel fiyat $24.99 USD| /31% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $29.97 - Orijinal fiyat $59.94Orijinal fiyat $29.97 - Orijinal fiyat $59.94Orijinal fiyat $29.97$18.99 USD - $59.94 USD$18.99 - $59.94Güncel fiyat $18.99 USD| /
CNHL MiniStar HV 550mAh 11.4v 3s 70c LiPo pil, XT30 konnektörlü
9 reviewsStokta 10+ adet mevcutTeknik Özellikler: Stok Numarası: HV55703 Kapasite: 550mAh Voltaj: 11.4V / 3 Hücre / 3S1P Deşarj Oranı: 70C Sürekli / 140C Ani Şarj Oranı: Maks. ...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $29.97 - Orijinal fiyat $59.94Orijinal fiyat $29.97 - Orijinal fiyat $59.94Orijinal fiyat $29.97$18.99 USD - $59.94 USD$18.99 - $59.94Güncel fiyat $18.99 USD| /37% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $111.99 - Orijinal fiyat $111.99Orijinal fiyat $111.99$111.99 USD$111.99 - $111.99Güncel fiyat $111.99 USD| /
CNHL Innovation RC Serisi 10000mAh 14.8V 4S Lipo Pil 100C QS8 Fişli
14 reviewsstokta yokV2.0 Teknik Özellikler: Stok Numarası: 10001004QS8 Kapasite: 10000mAh Voltaj: 14.8V /4-Hücre / 4S1P Deşarj Oranı: 100C Sürekli / 200C Ani Şarj O...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $111.99 - Orijinal fiyat $111.99Orijinal fiyat $111.99$111.99 USD$111.99 - $111.99Güncel fiyat $111.99 USD| /Tükendi -
Orijinal fiyat $55.99 - Orijinal fiyat $55.99Orijinal fiyat $55.99$55.99 USD$55.99 - $55.99Güncel fiyat $55.99 USD| /
CNHL Yarış Serisi 5600mAh 14.8V 4S2P 120C Sert Kasa 4S Lipo Pil T/Dean Fişli
20 reviewsstokta yokÖzellikler: Stok Numarası: HC5601204X Kapasite: 5600mAh Voltaj: 14.8V / 4-Hücre / 4S2P Deşarj Oranı: 100C Sürekli / 200C Patlama Şarj Oranı: Maks...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $55.99 - Orijinal fiyat $55.99Orijinal fiyat $55.99$55.99 USD$55.99 - $55.99Güncel fiyat $55.99 USD| / -
Orijinal fiyat $29.99 - Orijinal fiyat $29.99Orijinal fiyat $29.99$29.99 USD$29.99 - $29.99Güncel fiyat $29.99 USD| /
CNHL Yarış Serisi 11.1V traxxas 5000mAh 3S Lipo Pil 30C TRX Fişli
6 reviewsstokta yokHızlı Uyumluluk Kontrolü CNHL Racing Series 11.1V Traxxas 5000mAh 3S LiPo Battery 30C with TRX Plug, konektör değiştirmeden veya adaptöre ihtiyaç d...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $29.99 - Orijinal fiyat $29.99Orijinal fiyat $29.99$29.99 USD$29.99 - $29.99Güncel fiyat $29.99 USD| / -
Orijinal fiyat $39.99 - Orijinal fiyat $39.99Orijinal fiyat $39.99$39.99 USD$39.99 - $39.99Güncel fiyat $39.99 USD| /
CNHL G+Plus 3000mAh 18.5V 5S 70C XT90 Fişli Lipo Pil
13 reviewsstokta yokÖzellikler: Stok Numarası: 300705 Kapasite: 3000mAh Voltaj: 18.5V / 5-Hücre / 5S1P Deşarj Oranı: 70C Sürekli / 140C Ani Şarj Oranı: Maks 5C Boyut(...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $39.99 - Orijinal fiyat $39.99Orijinal fiyat $39.99$39.99 USD$39.99 - $39.99Güncel fiyat $39.99 USD| /Tükendi -
Orijinal fiyat $27.99 - Orijinal fiyat $55.98Orijinal fiyat $27.99 - Orijinal fiyat $55.98Orijinal fiyat $27.99$20.99 USD - $55.98 USD$20.99 - $55.98Güncel fiyat $20.99 USD| /
CNHL Siyah Seri 2000mAh 14.8V 4S 100C Lipo Pil XT60 Fişli
7 reviewsStokta 10+ adet mevcutÖzellikler: Stok Numarası: 2001004BK Kapasite: 2000mAh Voltaj: 14.8V / 4 Hücre / 4S1P Deşarj Oranı: 100C Sürekli / 200C Ani Şarj Oranı: Maksimum 5...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $27.99 - Orijinal fiyat $55.98Orijinal fiyat $27.99 - Orijinal fiyat $55.98Orijinal fiyat $27.99$20.99 USD - $55.98 USD$20.99 - $55.98Güncel fiyat $20.99 USD| /29% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $21.99 - Orijinal fiyat $43.98Orijinal fiyat $21.99 - Orijinal fiyat $43.98Orijinal fiyat $21.99$14.99 USD - $43.98 USD$14.99 - $43.98Güncel fiyat $14.99 USD| /
CNHL LiHV MiniStar HV 550mAh 7.6V 2S 70C LiPo pil, XT30 konnektörlü
7 reviewsSadece 9 birim kaldıHızlı Uyum Kontrolü XT30U'lu 3'lü CNHL MiniStar HV 550mAh 7.6V 2S 70C LiHV Akü seti; mikro FPV dronları, küçük CineWhoop'lar, kompakt hava araçları...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $21.99 - Orijinal fiyat $43.98Orijinal fiyat $21.99 - Orijinal fiyat $43.98Orijinal fiyat $21.99$14.99 USD - $43.98 USD$14.99 - $43.98Güncel fiyat $14.99 USD| /32% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $37.99Orijinal fiyat $37.99 - Orijinal fiyat $37.99Orijinal fiyat $37.99$24.19 USD - $37.99 USD$24.19 - $37.99Güncel fiyat $24.19 USD| /
CNHL Paralel Serisi 6200mAh 7.4V 2S Shorty Lipo Pil 90C Yumuşak Paket
9 reviewsStokta 10+ adet mevcutÖzellikler: Stok Numarası: 620902NC Kapasite: 6200mAh Voltaj: 7.4V / 2-Hücre / 2S2P Deşarj Oranı: 90C Sürekli / 180C Patlama Şarj Oranı: Maks 5C B...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $37.99Orijinal fiyat $37.99 - Orijinal fiyat $37.99Orijinal fiyat $37.99$24.19 USD - $37.99 USD$24.19 - $37.99Güncel fiyat $24.19 USD| /36% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $27.99Orijinal fiyat $27.99 - Orijinal fiyat $27.99Orijinal fiyat $27.99$19.69 USD - $27.99 USD$19.69 - $27.99Güncel fiyat $19.69 USD| /
CNHL Paralel Serisi 4400mAh 7.4V 2S Shorty Lipo Pil 90C Yumuşak Paket
12 reviewsstokta yokÖzellikler: Stok Numarası: 440902NC Kapasite: 4400mAh Voltaj: 7.4V / 2-Hücre / 2S2P Deşarj Oranı: 90C Sürekli / 180C Patlama Şarj Oranı: Maks 5C B...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $27.99Orijinal fiyat $27.99 - Orijinal fiyat $27.99Orijinal fiyat $27.99$19.69 USD - $27.99 USD$19.69 - $27.99Güncel fiyat $19.69 USD| /30% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $70.99Orijinal fiyat $70.99 - Orijinal fiyat $70.99Orijinal fiyat $70.99$55.99 USD - $70.99 USD$55.99 - $70.99Güncel fiyat $55.99 USD| /
CNHL Yarış Serisi 9500mAh 11.1V 3S 90C Lipo Pil EC5 Fişli
10 reviewsSadece 8 birim kaldıStok Numarası 950903EC5 Kapasite 9500mAh Voltaj 11.1V / 3-Hücre / 3S1P Deşarj Hızı 90C Sürekli / 180C Ani Şarj Hızı Maksimum 5C Boyut(...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $70.99Orijinal fiyat $70.99 - Orijinal fiyat $70.99Orijinal fiyat $70.99$55.99 USD - $70.99 USD$55.99 - $70.99Güncel fiyat $55.99 USD| /21% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $33.99Orijinal fiyat $33.99 - Orijinal fiyat $33.99Orijinal fiyat $33.99$23.49 USD - $33.99 USD$23.49 - $33.99Güncel fiyat $23.49 USD| /
CNHL 3700mAh 14.8V 4S 40C XT60 Fişli Lipo Pil
9 reviewsstokta yokHızlı Uyum Kontrolü CNHL 3700mAh 14.8V 4S 40C LiPo Pil XT60 Fişli, 2200mAh veya 3000mAh paketlerden daha fazla çalışma süresi isteyen, ancak ağ...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $33.99Orijinal fiyat $33.99 - Orijinal fiyat $33.99Orijinal fiyat $33.99$23.49 USD - $33.99 USD$23.49 - $33.99Güncel fiyat $23.49 USD| /31% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $20.99 - Orijinal fiyat $20.99Orijinal fiyat $20.99$20.99 USD$20.99 - $20.99Güncel fiyat $20.99 USD| /
CNHL MiniStar 850mAh 22.2V 6S Lipo Pil 70C XT60 Fişli
5 reviewsstokta yokÖzellikler: Stok Numarası: 85706G Kapasite: 850mAh Voltaj: 22.2V / 6-Hücre / 6S Deşarj Oranı: 70C Sürekli / 140C Patlama Şarj Oranı: Maksimum 2C B...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $20.99 - Orijinal fiyat $20.99Orijinal fiyat $20.99$20.99 USD$20.99 - $20.99Güncel fiyat $20.99 USD| / -
Orijinal fiyat $24.99 - Orijinal fiyat $24.99Orijinal fiyat $24.99$24.99 USD$24.99 - $24.99Güncel fiyat $24.99 USD| /
CNHL Yarış Serisi 5200mAh 7.4V 2S Lipo Pil 100C Sert Kasa T/Dean Fişli
9 reviewsstokta yokHızlı Uyum Kontrolü CNHL Racing Series 5200mAh 7.4V 2S 100C Sert Kasa LiPo Pil T/Dean Fişli, güçlü performans, uzun çalışma süresi ve klasik ile mo...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $24.99 - Orijinal fiyat $24.99Orijinal fiyat $24.99$24.99 USD$24.99 - $24.99Güncel fiyat $24.99 USD| / -
Orijinal fiyat $17.49 - Orijinal fiyat $17.49Orijinal fiyat $17.49$17.49 USD$17.49 - $17.49Güncel fiyat $17.49 USD| /
CNHL Siyah Seri 2200mAh 14.8V 4S Lipo Pil 30C XT60 ile
23 reviewsstokta yokÖzellikler: Stok Numarası: 220304BK Kapasite: 2200mAh Voltaj: 14.8V / 4 Hücre / 4S1P Deşarj Oranı: 30C Sürekli / 60C Patlama Şarj Oranı: Maksimum ...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $17.49 - Orijinal fiyat $17.49Orijinal fiyat $17.49$17.49 USD$17.49 - $17.49Güncel fiyat $17.49 USD| /Tükendi -
Orijinal fiyat $19.99 - Orijinal fiyat $19.99Orijinal fiyat $19.99$19.99 USD$19.99 - $19.99Güncel fiyat $19.99 USD| /
CNHL Speedy Pizza Serisi 1550mAh 14.8V 4S Lipo Pil, XT60 Fişli, 100C
11 reviewsstokta yokÖzellikler: Stok Numarası: 1551004PZ Kapasite: 1550mAh Voltaj: 14.8V / 4 Hücre / 4S1P Deşarj Oranı: Sürekli 100C / Ani 200C Şarj Oranı: Maksimum 5...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $19.99 - Orijinal fiyat $19.99Orijinal fiyat $19.99$19.99 USD$19.99 - $19.99Güncel fiyat $19.99 USD| /Tükendi -
Orijinal fiyat $47.99Orijinal fiyat $47.99 - Orijinal fiyat $47.99Orijinal fiyat $47.99$33.49 USD - $47.99 USD$33.49 - $47.99Güncel fiyat $33.49 USD| /
CNHL 4500mAh 18.5V 5S 30C XT90 Fişli Lipo Pil
7 reviewsStokta 10+ adet mevcutÖzellikler: Stok Numarası: 450305Z Kapasite: 4500mAh Voltaj: 18.5V / 5-Hücre / 5S1P Deşarj Oranı: 30C Sürekli / 60C Patlama Şarj Oranı: Maks 5C Bo...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $47.99Orijinal fiyat $47.99 - Orijinal fiyat $47.99Orijinal fiyat $47.99$33.49 USD - $47.99 USD$33.49 - $47.99Güncel fiyat $33.49 USD| /30% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $24.27Orijinal fiyat $24.27 - Orijinal fiyat $24.27Orijinal fiyat $24.27$15.69 USD - $24.27 USD$15.69 - $24.27Güncel fiyat $15.69 USD| /
3 Paket CNHL LiHV MiniStar 450mAh 11.4V 3S 70C LiPo pil, XT30 konnektörlü
3 reviewsstokta yokÖzellikler: Stok Numarası: HV45703 Kapasite: 450mAh Voltaj: 11.4V / 3-Hücre / 3S1P Deşarj Oranı: 70C Sürekli / 140C Patlama Şarj Oranı: Maks 5C B...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $24.27Orijinal fiyat $24.27 - Orijinal fiyat $24.27Orijinal fiyat $24.27$15.69 USD - $24.27 USD$15.69 - $24.27Güncel fiyat $15.69 USD| /35% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $40.99 - Orijinal fiyat $40.99Orijinal fiyat $40.99$40.99 USD$40.99 - $40.99Güncel fiyat $40.99 USD| /
CNHL G+Plus 6000mAh 11.1V 3S 70C EC5 Fişli Lipo Pil
13 reviewsstokta yokÖzellikler: Stock Number: 600703EC5 Kapasite: 6000mAh Voltaj: 11.1V / 3-Hücre / 3S1P Deşarj Oranı: 70C Sürekli / 140C Patlama Şarj Oranı: Maks 5...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $40.99 - Orijinal fiyat $40.99Orijinal fiyat $40.99$40.99 USD$40.99 - $40.99Güncel fiyat $40.99 USD| /Tükendi -
Orijinal fiyat $103.99 - Orijinal fiyat $103.99Orijinal fiyat $103.99$103.99 USD$103.99 - $103.99Güncel fiyat $103.99 USD| /
CNHL Yarış Serisi LiHV 9000mAh 15.2V 4S 120C Lipo Pil EC5 Fişli RC Yarışı İçin
2 reviewsStokta 10+ adet mevcutTeknik Özellikler: Stok Numarası: HV9001204 Kapasite: 9000mAh Voltaj: 15.2V / 4 Hücre / 4S2P Deşarj Oranı: 120C Sürekli / 240C Ani Şarj Oranı: M...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $103.99 - Orijinal fiyat $103.99Orijinal fiyat $103.99$103.99 USD$103.99 - $103.99Güncel fiyat $103.99 USD| / -
Orijinal fiyat $24.99 - Orijinal fiyat $24.99Orijinal fiyat $24.99$24.99 USD$24.99 - $24.99Güncel fiyat $24.99 USD| /
CNHL MiniStar 1250mAh 22.2V 6S Lipo Pil 70C XT60 Fişli
33 reviewsstokta yokÖzellikler: Stok Numarası: 125706G Kapasite: 1250mAh Voltaj: 11.1V / 6-Hücre / 3S1P Deşarj Hızı: 70C Sürekli / 140C Patlama Şarj Hızı: 5C Maks Bo...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $24.99 - Orijinal fiyat $24.99Orijinal fiyat $24.99$24.99 USD$24.99 - $24.99Güncel fiyat $24.99 USD| /Tükendi -
Orijinal fiyat $38.99 - Orijinal fiyat $38.99Orijinal fiyat $38.99$38.99 USD$38.99 - $38.99Güncel fiyat $38.99 USD| /
CNHL 4000mAh 14.8V 4S 40C Lipo Pil XT90 Fişli
10 reviewsstokta yokÖzellikler: Stok Numarası: 400404Z Kapasite: 4000mAh Voltaj: 14.8V / 4-Hücre / 4S1P Deşarj Oranı: Sürekli 40C / Ani 80C Şarj Oranı: Maks 5C Boyut...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $38.99 - Orijinal fiyat $38.99Orijinal fiyat $38.99$38.99 USD$38.99 - $38.99Güncel fiyat $38.99 USD| / -
Orijinal fiyat $18.99 - Orijinal fiyat $37.98Orijinal fiyat $18.99$18.99 USD - $37.98 USD$18.99 - $37.98Güncel fiyat $18.99 USD| /
CNHL MiniStar 650mAh 22.2V 6S 70C LiPo pil, XT30 konnektörlü
9 reviewsstokta yokTeknik Özellikler: Stok Numarası: 65706G Kapasite: 650mAh Voltaj: 22.2V /6 Hücre / 6S1P Deşarj Oranı: Sürekli 70C Şarj Oranı: Maks. 2C Boyut (1-5m...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $18.99 - Orijinal fiyat $37.98Orijinal fiyat $18.99$18.99 USD - $37.98 USD$18.99 - $37.98Güncel fiyat $18.99 USD| / -
Orijinal fiyat $37.99Orijinal fiyat $37.99 - Orijinal fiyat $37.99Orijinal fiyat $37.99$29.99 USD - $37.99 USD$29.99 - $37.99Güncel fiyat $29.99 USD| /
CNHL G+Plus 2200mAh 22.2V 6S Lipo Pil 70C EC3 Fişli
6 reviewsSadece 8 birim kaldıÖzellikler: Stok Numarası: 220706EC3 Kapasite: 2200mAh Voltaj: 22.2V / 6-Hücre / 6S1P Deşarj Hızı: 70C Sürekli / 140C Patlama Şarj Hızı: 5C Maks...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $37.99Orijinal fiyat $37.99 - Orijinal fiyat $37.99Orijinal fiyat $37.99$29.99 USD - $37.99 USD$29.99 - $37.99Güncel fiyat $29.99 USD| /21% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $21.59 - Orijinal fiyat $21.59Orijinal fiyat $21.59$21.59 USD$21.59 - $21.59Güncel fiyat $21.59 USD| /
CNHL MiniStar 1000mAh 22.2V 6S Lipo Pil 100C XT60 Fişli
28 reviewsstokta yokOrijinal fiyat $21.59 - Orijinal fiyat $21.59Orijinal fiyat $21.59$21.59 USD$21.59 - $21.59Güncel fiyat $21.59 USD| / -
Orijinal fiyat $32.99Orijinal fiyat $32.99 - Orijinal fiyat $32.99Orijinal fiyat $32.99$23.99 USD - $32.99 USD$23.99 - $32.99Güncel fiyat $23.99 USD| /
CNHL Siyah Seri 4000mAh 11.1V 3S 65C Lipo Pil EC5 Fişli
7 reviewsstokta yokHızlı Uyumluluk Kontrolü EC5 Soketli CNHL Black Series 4000mAh 11.1V 3S 65C LiPo Batarya, daha büyük bir 5000mAh bataryanın ağırlığını eklemeden te...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $32.99Orijinal fiyat $32.99 - Orijinal fiyat $32.99Orijinal fiyat $32.99$23.99 USD - $32.99 USD$23.99 - $32.99Güncel fiyat $23.99 USD| /27% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $59.99 - Orijinal fiyat $59.99Orijinal fiyat $59.99$59.99 USD$59.99 - $59.99Güncel fiyat $59.99 USD| /
CNHL Yarış Serisi 8000mAh 11.1V 3S 120C Sert Kasa Lipo Pil T/Dean Fişli
8 reviewsSadece 9 birim kaldıÖzellikler: Stok Numarası: HC8001203X Kapasite: 8000mAh Voltaj: 11.1V / 3-Hücre / 3S2P Deşarj Oranı: Sürekli 120C / Ani 240C Şarj Oranı: Maks 5C ...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $59.99 - Orijinal fiyat $59.99Orijinal fiyat $59.99$59.99 USD$59.99 - $59.99Güncel fiyat $59.99 USD| / -
Orijinal fiyat $39.99 - Orijinal fiyat $39.99Orijinal fiyat $39.99$39.99 USD$39.99 - $39.99Güncel fiyat $39.99 USD| /
CNHL Paralel Serisi 4400mAh 11.1V 3S Shorty Lipo Pil 90C Yumuşak Paket
4 reviewsstokta yokÖzellikler: Stok Numarası: 440903NC Kapasite: 4400mAh Voltaj: 11.1.8V / 3-Hücre / 3S1P Deşarj Oranı: 90C Sürekli / 180C Patlama Şarj Oranı: Maksim...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $39.99 - Orijinal fiyat $39.99Orijinal fiyat $39.99$39.99 USD$39.99 - $39.99Güncel fiyat $39.99 USD| / -
Orijinal fiyat $22.99 - Orijinal fiyat $22.99Orijinal fiyat $22.99$22.99 USD$22.99 - $22.99Güncel fiyat $22.99 USD| /
CNHL 18650 DLG 4S1P 3200mAh 14.8V 3C Li-ion Uzun Menzilli Paket XT60 Fişi
8 reviewsstokta yokÖzellikler: Stok Numarası: D32034 Kapasite: 3200mAh Voltaj: 14.8V / 4-Hücre / 4S1P Deşarj Oranı: 3C Sürekli / 6C Patlama Şarj Oranı: Maks 5C Boyu...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $22.99 - Orijinal fiyat $22.99Orijinal fiyat $22.99$22.99 USD$22.99 - $22.99Güncel fiyat $22.99 USD| /Tükendi -
Orijinal fiyat $15.99 - Orijinal fiyat $15.99Orijinal fiyat $15.99$15.99 USD$15.99 - $15.99Güncel fiyat $15.99 USD| /
CNHL Yıldırım LiHV 2400mAh 11.4V 3S 120C HV Kısa Lipo Pil XT60 Fişli
1 reviewstokta yokHızlı Uyum Kontrolü CNHL Lightning LiHV 2400mAh 11.4V 3S 120C HV Shorty LiPo Batarya XT60 Fişli, keskin gaz tepkisi, güçlü performans ve shorty ta...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $15.99 - Orijinal fiyat $15.99Orijinal fiyat $15.99$15.99 USD$15.99 - $15.99Güncel fiyat $15.99 USD| / -
Orijinal fiyat $40.99 - Orijinal fiyat $40.99Orijinal fiyat $40.99$40.99 USD$40.99 - $40.99Güncel fiyat $40.99 USD| /
CNHL G+Plus 6000mAh 11.1V 3S 70C XT90 Fişli Lipo Pil
5 reviewsstokta yokÖzellikler: Stok Numarası: 600703 Kapasite: 6000mAh Voltaj: 11.1V / 3-Hücre / 3S1P Deşarj Oranı: 70C Sürekli / 140C Patlama Şarj Oranı: 5C Maks B...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $40.99 - Orijinal fiyat $40.99Orijinal fiyat $40.99$40.99 USD$40.99 - $40.99Güncel fiyat $40.99 USD| / -
Orijinal fiyat $17.99 - Orijinal fiyat $17.99Orijinal fiyat $17.99$17.99 USD$17.99 - $17.99Güncel fiyat $17.99 USD| /
CNHL G+Plus 2200mAh 11.1V 3S 70C Lipo Pili EC3 Fişli
12 reviewsSadece 10 birim kaldıHızlı Uyum Kontrolü EC3 Fişli CNHL G+Plus 2200mAh 11.1V 3S 70C LiPo Pil, güç, ağırlık, kullanım süresi ve günlük kullanım kolaylığı arasında pratik...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $17.99 - Orijinal fiyat $17.99Orijinal fiyat $17.99$17.99 USD$17.99 - $17.99Güncel fiyat $17.99 USD| / -
Orijinal fiyat $12.99 - Orijinal fiyat $12.99Orijinal fiyat $12.99$12.99 USD$12.99 - $12.99Güncel fiyat $12.99 USD| /
JST Fişli 3'lü CNHL MiniStar 300mAh 7.4V 2S 30C LiPo Pil Paketi
5 reviewsstokta yokHızlı Uyum Kontrolü MINI JST Fişli 3'lü CNHL MiniStar 300mAh 7.4V 2S 30C LiPo Pil seti, pil boyutlarının ve takılı ağırlığın kritik olduğu çok küçü...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $12.99 - Orijinal fiyat $12.99Orijinal fiyat $12.99$12.99 USD$12.99 - $12.99Güncel fiyat $12.99 USD| / -
Orijinal fiyat $39.99 - Orijinal fiyat $79.98Orijinal fiyat $39.99 - Orijinal fiyat $79.98Orijinal fiyat $39.99$30.99 USD - $79.98 USD$30.99 - $79.98Güncel fiyat $30.99 USD| /
CNHL Siyah Seri 6000mAh 11.1V 3S 65C Lipo Pil EC5 Fişli
3 reviewsSadece 1 birim kaldıÖzellikler: Stok Numarası: 600653BKEC5 Kapasite: 6000mAh Voltaj: 11.1V / 3-Hücre / 3S1P Deşarj Oranı: 65C Sürekli / 130C Ani Şarj Oranı: Maks 5C B...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $39.99 - Orijinal fiyat $79.98Orijinal fiyat $39.99 - Orijinal fiyat $79.98Orijinal fiyat $39.99$30.99 USD - $79.98 USD$30.99 - $79.98Güncel fiyat $30.99 USD| /23% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $32.99Orijinal fiyat $32.99 - Orijinal fiyat $32.99Orijinal fiyat $32.99$25.99 USD - $32.99 USD$25.99 - $32.99Güncel fiyat $25.99 USD| /
CNHL Siyah Seri 2200mAh 6S 22.2V 40C Lipo Pil XT60 Fişli
5 reviewsStokta 10+ adet mevcutÖzellikler: Stok Numarası: 220406BK Kapasite: 2200mAh Voltaj: 22.2V / 6-Hücre / 6S1P Deşarj Oranı: Sürekli 40C / Ani 80C Şarj Oranı: Maksimum 5C...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $32.99Orijinal fiyat $32.99 - Orijinal fiyat $32.99Orijinal fiyat $32.99$25.99 USD - $32.99 USD$25.99 - $32.99Güncel fiyat $25.99 USD| /21% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $35.99 - Orijinal fiyat $35.99Orijinal fiyat $35.99$35.99 USD$35.99 - $35.99Güncel fiyat $35.99 USD| /
CNHL Siyah Seri 11.1V 3S 5000mAh Lipo Pil 65C XT90 Fişli
10 reviewsSadece 7 birim kaldıÖzellikler: Stok Numarası: 500653BKZ Kapasite: 5000mAh Gerilim: 11.1V / 3-Hücre / 3S1P Deşarj Oranı: 65C Sürekli / 130C Ani Şarj Oranı: Maksimum ...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $35.99 - Orijinal fiyat $35.99Orijinal fiyat $35.99$35.99 USD$35.99 - $35.99Güncel fiyat $35.99 USD| / -
Orijinal fiyat $78.99Orijinal fiyat $78.99 - Orijinal fiyat $78.99Orijinal fiyat $78.99$60.99 USD - $78.99 USD$60.99 - $78.99Güncel fiyat $60.99 USD| /
CNHL Yarış Serisi LiHV 9000mAh 11.4V 3S 120C Lipo Pil EC5 Fişli RC Yarışı İçin
3 reviewsStokta 10+ adet mevcutHızlı Uyum Kontrolü EC5 Fişli CNHL Racing Series LiHV 9000mAh 11,4V 3S2P 120C LiPo Akü, büyük RC arabaları, hız odaklı kara araçları ve özel yüksek...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $78.99Orijinal fiyat $78.99 - Orijinal fiyat $78.99Orijinal fiyat $78.99$60.99 USD - $78.99 USD$60.99 - $78.99Güncel fiyat $60.99 USD| /23% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $36.99 - Orijinal fiyat $36.99Orijinal fiyat $36.99$36.99 USD$36.99 - $36.99Güncel fiyat $36.99 USD| /
CNHL Siyah Seri 5000mAh 14.8V 4S Lipo Pil 40C XT90 Fişli
10 reviewsstokta yokÖzellikler: Stok Numarası: 500404BKZ Kapasite: 5000mAh Voltaj: 14.8V / 4-Hücre / 4S1P Deşarj Oranı: Sürekli 40C / Ani 80C Şarj Oranı: Maksimum ...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $36.99 - Orijinal fiyat $36.99Orijinal fiyat $36.99$36.99 USD$36.99 - $36.99Güncel fiyat $36.99 USD| /Tükendi