Hoş Geldiniz İndirimi
99 US$ harcadığınızda EKSTRA 20 US$ İNDİRİM
Filtreler
-
Orijinal fiyat $37.99 - Orijinal fiyat $37.99Orijinal fiyat $37.99$37.99 USD$37.99 - $37.99Güncel fiyat $37.99 USD| /
CNHL G+Plus 11.1V 5000mAh 3S Lipo Pil 70C XT90 Fişli
20 reviewsÖzellikler: Stok Numarası: 500703 Kapasite: 5000mAh Voltaj: 11.1V / 3-Hücre / 3S1P Deşarj Oranı: 100C Sürekli / 200C Ani Şarj Oranı: Maksimum 5C ...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $37.99 - Orijinal fiyat $37.99Orijinal fiyat $37.99$37.99 USD$37.99 - $37.99Güncel fiyat $37.99 USD| /Tükendi -
Orijinal fiyat $91.98Orijinal fiyat $91.98 - Orijinal fiyat $91.98Orijinal fiyat $91.98$61.98 USD - $91.98 USD$61.98 - $91.98Güncel fiyat $61.98 USD| /
[Combo] 2 Paket CNHL Racing Serisi 8000mAh 7.4V 2S 120C Sert Kasa Lipo Pil T/Dean Fişli
25 reviewsstokta yokHızlı Uyum Kontrolü [Combo] 2 Adet CNHL Racing Series 8000mAh 7.4V 2S 120C Sert Kasa LiPo Batarya T/Dean Fişli, daha uzun çalışma süresi, güçlü 2S ...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $91.98Orijinal fiyat $91.98 - Orijinal fiyat $91.98Orijinal fiyat $91.98$61.98 USD - $91.98 USD$61.98 - $91.98Güncel fiyat $61.98 USD| /33% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $38.99Orijinal fiyat $38.99 - Orijinal fiyat $38.99Orijinal fiyat $38.99$29.99 USD - $38.99 USD$29.99 - $38.99Güncel fiyat $29.99 USD| /
CNHL Siyah Seri 2000mAh 22.2V 6S 100C Lipo Pil XT60 Fişli
9 reviewsstokta yokÖzellikler: Stock Number: 2001006BK Kapasite: 2000mAh Voltaj: 22.2V / 6-Hücre / 6S1P Deşarj Oranı: Sürekli 100C / Ani 200C Şarj Oranı: Maksimum 5C...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $38.99Orijinal fiyat $38.99 - Orijinal fiyat $38.99Orijinal fiyat $38.99$29.99 USD - $38.99 USD$29.99 - $38.99Güncel fiyat $29.99 USD| /23% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $79.98 - Orijinal fiyat $79.98Orijinal fiyat $79.98$79.98 USD$79.98 - $79.98Güncel fiyat $79.98 USD| /
2 Paket CNHL Speedy Pizza Serisi Pro 1500mAh 22.2V 6S 150C XT60 Fişli Lipo Pil
11 reviewsTeknik Özellikler: Stok Numarası: 1501506PZ Kapasite: 1500mAh Voltaj: 22.2V / 6-Hücre / 6S1P Deşarj Oranı: 150C Sürekli / 300C Patlama Şarj Oranı:...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $79.98 - Orijinal fiyat $79.98Orijinal fiyat $79.98$79.98 USD$79.98 - $79.98Güncel fiyat $79.98 USD| /Tükendi -
Orijinal fiyat $19.98Orijinal fiyat $19.98 - Orijinal fiyat $19.98Orijinal fiyat $19.98$13.98 USD - $19.98 USD$13.98 - $19.98Güncel fiyat $13.98 USD| /
[Combo] 2 Paket CNHL MiniStar 450mAh 14.8V 4S 70C XT30'lu LiPo Pil
25 reviewsTeknik Özellikler: Stok Numarası: 45704G Kapasite: 450mAh Voltaj: 14.8V / 4-Hücre / 4S1P Deşarj Oranı: 70C Sürekli / 140C Ani Şarj Oranı: Maks 5C ...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $19.98Orijinal fiyat $19.98 - Orijinal fiyat $19.98Orijinal fiyat $19.98$13.98 USD - $19.98 USD$13.98 - $19.98Güncel fiyat $13.98 USD| /30% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $141.99 - Orijinal fiyat $141.99Orijinal fiyat $141.99$141.99 USD$141.99 - $141.99Güncel fiyat $141.99 USD| /
CNHL Yarış Serisi 9500mAh 22.2V 6S 90C Lipo Pil QS8 Fişli
29 reviewsstokta yokÖzellikler: Stok Numarası: 950906QS8 Kapasite: 9500mAh Voltaj: 22.2V / 6-Hücre / 6S1P Deşarj Oranı: 90C Sürekli / 180C Patlama Şarj Oranı: Maksimu...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $141.99 - Orijinal fiyat $141.99Orijinal fiyat $141.99$141.99 USD$141.99 - $141.99Güncel fiyat $141.99 USD| / -
Orijinal fiyat $92.99 - Orijinal fiyat $92.99Orijinal fiyat $92.99$92.99 USD$92.99 - $92.99Güncel fiyat $92.99 USD| /
CNHL G+Plus 6000mAh 22.2V 6S 70C EC5 Fişli Lipo Pil
32 reviewsÖzellikler: Stok Numarası: 600706EC5 Kapasite: 6000mAh Voltaj: 22.2V / 6-Hücre / 6S1P Deşarj Oranı: 70C Sürekli / 140C Patlama Şarj Oranı: Maks 5C...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $92.99 - Orijinal fiyat $92.99Orijinal fiyat $92.99$92.99 USD$92.99 - $92.99Güncel fiyat $92.99 USD| /Tükendi -
Orijinal fiyat $5.99 - Orijinal fiyat $11.98Orijinal fiyat $5.99 - Orijinal fiyat $11.98Orijinal fiyat $5.99$3.69 USD - $11.98 USD$3.69 - $11.98Güncel fiyat $3.69 USD| /
CNHL MiniStar 450mAh 7.4V 2S 70C XT30'lu LiPo Pil
31 reviewsstokta yokHızlı Uyum Kontrolü CNHL MiniStar 450mAh 7.4V 2S 70C LiPo Battery with XT30U, düşük kurulu kütlenin ve tepkisel kullanımın öncelikli olduğu mikro E...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $5.99 - Orijinal fiyat $11.98Orijinal fiyat $5.99 - Orijinal fiyat $11.98Orijinal fiyat $5.99$3.69 USD - $11.98 USD$3.69 - $11.98Güncel fiyat $3.69 USD| /38% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $99.99 - Orijinal fiyat $99.99Orijinal fiyat $99.99$99.99 USD$99.99 - $99.99Güncel fiyat $99.99 USD| /
CNHL Yarış Serisi 9500mAh 14.8V 4S 90C Lipo Pil EC5 Fişli
12 reviewsstokta yokÖzellikler Stok Numarası: 950904EC5 Kapasite: 9500mAh Voltaj: 14.8V / 4-Hücre / 4S1P Deşarj Oranı: 90C Sürekli / 180C Patlama Şarj Oranı: Maks 5C ...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $99.99 - Orijinal fiyat $99.99Orijinal fiyat $99.99$99.99 USD$99.99 - $99.99Güncel fiyat $99.99 USD| / -
Orijinal fiyat $14.99 - Orijinal fiyat $29.98Orijinal fiyat $14.99$14.99 USD - $29.98 USD$14.99 - $29.98Güncel fiyat $14.99 USD| /
CNHL Siyah Seri 2200mAh 11.1V 3S Shorty Lipo Pil 40C XT60 Fişli
5 reviewsHızlı Uyum Kontrolü CNHL Black Series 2200mAh 11.1V 3S Shorty LiPo Battery 40C with XT60 Plug, geleneksel tam boyutlu 3S paketin uzunluğuna ve ağır...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $14.99 - Orijinal fiyat $29.98Orijinal fiyat $14.99$14.99 USD - $29.98 USD$14.99 - $29.98Güncel fiyat $14.99 USD| / -
Orijinal fiyat $76.99 - Orijinal fiyat $76.99Orijinal fiyat $76.99$76.99 USD$76.99 - $76.99Güncel fiyat $76.99 USD| /
CNHL Racing Serisi 5200mAh 6S 22.2V LiPo Pil 90C XT90 Fişli
1 reviewstokta yokHızlı uyum kontrolü: Bu, XT90 çıkış fişli bir 22.2V (6S) LiPo pilidir. 6S 1/8 ölçek RC kurulumları ve güçlü, kararlı güç gerektiren diğer 22.2V sis...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $76.99 - Orijinal fiyat $76.99Orijinal fiyat $76.99$76.99 USD$76.99 - $76.99Güncel fiyat $76.99 USD| / -
Orijinal fiyat $19.99 - Orijinal fiyat $39.98Orijinal fiyat $19.99$19.99 USD - $39.98 USD$19.99 - $39.98Güncel fiyat $19.99 USD| /
BETAFPV Air65 için CNHL Speedy Pizza Serisi 350mAh 1S BT2.0 HV LiPo Batarya
11 reviewsTeknik Özellikler Stok Numarası: HV35701PZ Kapasite: 350mAh Voltaj: 3.8V / 1-Hücre / 1S1P Deşarj Oranı: 75C Sürekli / 150C Anlık Şarj Oranı: Maks....
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $19.99 - Orijinal fiyat $39.98Orijinal fiyat $19.99$19.99 USD - $39.98 USD$19.99 - $39.98Güncel fiyat $19.99 USD| / -
Orijinal fiyat $14.58Orijinal fiyat $14.58 - Orijinal fiyat $14.58Orijinal fiyat $14.58$9.98 USD - $14.58 USD$9.98 - $14.58Güncel fiyat $9.98 USD| /
2 Paket CNHL MiniStar 850mAh 7.4V 2S 70C LiPo pil, XT30 konnektörlü
6 reviewsstokta yokÖzellikler: Stok Numarası: 85702G3 Kapasite: 850mAh Voltaj: 7.4V /2-Hücre / 2S1P Deşarj Oranı: 70C Sürekli / 140C Patlama Şarj Oranı: Maks 5C Boy...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $14.58Orijinal fiyat $14.58 - Orijinal fiyat $14.58Orijinal fiyat $14.58$9.98 USD - $14.58 USD$9.98 - $14.58Güncel fiyat $9.98 USD| /32% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $53.99 - Orijinal fiyat $53.99Orijinal fiyat $53.99$53.99 USD$53.99 - $53.99Güncel fiyat $53.99 USD| /
CNHL Siyah Seri 5000mAh 14.8V 4S Lipo Pil 65C XT90 Fişli
15 reviewsstokta yokÖzellikler: Stok Numarası: 500654BKZ Kapasite: 5000mAh Voltaj: 14.8V / 4-Hücre / 4S1P Deşarj Oranı: 65C Sürekli / 130C Ani Şarj Oranı: Maks 5C Boy...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $53.99 - Orijinal fiyat $53.99Orijinal fiyat $53.99$53.99 USD$53.99 - $53.99Güncel fiyat $53.99 USD| / -
Orijinal fiyat $13.98 - Orijinal fiyat $13.98Orijinal fiyat $13.98$13.98 USD$13.98 - $13.98Güncel fiyat $13.98 USD| /
2 Paket CNHL MiniStar 650mAh 7.4V 2S 70C LiPo pil, XT30 konnektörlü
18 reviewsHızlı Uyum Kontrolü 2'li Paket CNHL MiniStar 650mAh 7.4V 2S 70C LiPo Batarya with XT30U seti, mikro FPV hava araçları, küçük RC araçlar ve 650mAh s...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $13.98 - Orijinal fiyat $13.98Orijinal fiyat $13.98$13.98 USD$13.98 - $13.98Güncel fiyat $13.98 USD| / -
Orijinal fiyat $54.99Orijinal fiyat $54.99 - Orijinal fiyat $54.99Orijinal fiyat $54.99$39.99 USD - $54.99 USD$39.99 - $54.99Güncel fiyat $39.99 USD| /
CNHL Racing Serisi LiHV 9000mAh 7.6V 2S 120C Sert Kasa Batarya, 5mm Bullet’tan EC5’e Kablo ile
7 reviewsHızlı Uyumluluk Kontrolü CNHL Racing Series LiHV 9000mAh 7.6V 2S 120C Sert Kasa Pil, tam uzunlukta sert kasa pil alabilen RC arabaları, short-cours...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $54.99Orijinal fiyat $54.99 - Orijinal fiyat $54.99Orijinal fiyat $54.99$39.99 USD - $54.99 USD$39.99 - $54.99Güncel fiyat $39.99 USD| /27% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $89.99 - Orijinal fiyat $92.99Orijinal fiyat $89.99$89.99 USD - $92.99 USD$89.99 - $92.99Güncel fiyat $89.99 USD| /
CNHL Siyah Seri 6000mAh 22.2V 6S 65C Lipo Pil EC5 Fişli
10 reviewsstokta yokHızlı Uyum Kontrolü CNHL Black Series 6000mAh 6S 65C LiPo pil EC5 fişli, ultra agresif yarış odaklı pillere göre daha rahat ve kullanışlı güç karak...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $89.99 - Orijinal fiyat $92.99Orijinal fiyat $89.99$89.99 USD - $92.99 USD$89.99 - $92.99Güncel fiyat $89.99 USD| /Tükendi -
Orijinal fiyat $53.98 - Orijinal fiyat $107.96Orijinal fiyat $53.98 - Orijinal fiyat $107.96Orijinal fiyat $53.98$43.98 USD - $107.96 USD$43.98 - $107.96Güncel fiyat $43.98 USD| /
CNHL Speedy Pizza Serisi V2.0 1200mAh 22.2V 6S 120C Lipo Pil, XT60 Fişli
1 reviewHızlı Uyum Kontrolü CNHL Speedy Pizza V2.0 1200mAh 22.2V 6S 120C LiPo Batarya XT60 Fişli, en ağır 6S paket boyutlarına gitmeden hızlı, tepki veren ...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $53.98 - Orijinal fiyat $107.96Orijinal fiyat $53.98 - Orijinal fiyat $107.96Orijinal fiyat $53.98$43.98 USD - $107.96 USD$43.98 - $107.96Güncel fiyat $43.98 USD| /19% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $65.98Orijinal fiyat $65.98 - Orijinal fiyat $65.98Orijinal fiyat $65.98$47.98 USD - $65.98 USD$47.98 - $65.98Güncel fiyat $47.98 USD| /
[Combo] 2 Paket CNHL Racing Serisi 5600mAh 7.4V 2S2P 120C Sert Kasa 2S Lipo Pil T/Dean Fişli
18 reviewsstokta yokHızlı Uyum Kontrolü [Combo] 2'li Paket CNHL Racing Serisi 5600mAh 7.4V 2S2P 120C Sert Kutu LiPo Pil T/Dean Fişli, 2S 1/10 ölçekli araba ve kamyonla...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $65.98Orijinal fiyat $65.98 - Orijinal fiyat $65.98Orijinal fiyat $65.98$47.98 USD - $65.98 USD$47.98 - $65.98Güncel fiyat $47.98 USD| /27% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $60.99 - Orijinal fiyat $60.99Orijinal fiyat $60.99$60.99 USD$60.99 - $60.99Güncel fiyat $60.99 USD| /
CNHL G+Plus 6000mAh 14.8V 4S 70C EC5 Fişli Lipo Pil
7 reviewsTeknik Özellikler Stok Numarası: 600704EC5 Kapasite: 6000mAh Voltaj: 14.8V / 4-Hücre / 4S1P Deşarj Oranı: 70C Sürekli / 140C Patlama Şarj Oranı: ...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $60.99 - Orijinal fiyat $60.99Orijinal fiyat $60.99$60.99 USD$60.99 - $60.99Güncel fiyat $60.99 USD| /Tükendi -
Orijinal fiyat $17.99 - Orijinal fiyat $35.98Orijinal fiyat $17.99 - Orijinal fiyat $35.98Orijinal fiyat $17.99$13.99 USD - $35.98 USD$13.99 - $35.98Güncel fiyat $13.99 USD| /
Axial SCX24 için PH2.0 ve JST konnektörlü CNHL MiniStar 900mAh 7.4V 2S LiPo Akü 30C yükseltmesi
3 reviewsAyrıntılı Teknik Özellikler – PH2.0 ve JST Konnektörlü 900mAh 7.4V 2S LiPo Stok Numarası: 90302 Kapasite: 900mAh Voltaj: 7.4V / 2 Hücre / 2S1P Deş...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $17.99 - Orijinal fiyat $35.98Orijinal fiyat $17.99 - Orijinal fiyat $35.98Orijinal fiyat $17.99$13.99 USD - $35.98 USD$13.99 - $35.98Güncel fiyat $13.99 USD| /22% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $4.99 - Orijinal fiyat $6.99Orijinal fiyat $4.99$4.99 USD - $6.99 USD$4.99 - $6.99Güncel fiyat $4.99 USD| /
Şarj, Depolama ve Taşıma için LiPo Pil Güvenlik Çantası
3 reviewsHızlı Kullanım Kontrolü CNHL LiPo Pil Güvenlik Çantası, LiPo ve diğer lityum pilleri şarj etmek, saklamak ve taşımak isteyen kullanıcılar için pra...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $4.99 - Orijinal fiyat $6.99Orijinal fiyat $4.99$4.99 USD - $6.99 USD$4.99 - $6.99Güncel fiyat $4.99 USD| / -
Orijinal fiyat $13.99 - Orijinal fiyat $27.98Orijinal fiyat $13.99$13.99 USD - $27.98 USD$13.99 - $27.98Güncel fiyat $13.99 USD| /
BETAFPV Air75 için BT2.0 Fişli CNHL MiniStar HV 500mAh 3.8V 1S 75C LiPo Pil
8 reviewsTeknik Özellikler Stok Numarası: HV50751 Kapasite: 500mAh Voltaj: 3.8V / 1 Hücre / 1S1P Deşarj Oranı: 75C Sürekli / 150C Ani Şarj Oranı: Maks. 5C ...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $13.99 - Orijinal fiyat $27.98Orijinal fiyat $13.99$13.99 USD - $27.98 USD$13.99 - $27.98Güncel fiyat $13.99 USD| / -
Orijinal fiyat $55.99 - Orijinal fiyat $55.99Orijinal fiyat $55.99$55.99 USD$55.99 - $55.99Güncel fiyat $55.99 USD| /
CNHL Yarış Serisi 5600mAh 14.8V 4S2P 120C Sert Kasa 4S Lipo Pil T/Dean Fişli
20 reviewsstokta yokÖzellikler: Stok Numarası: HC5601204X Kapasite: 5600mAh Voltaj: 14.8V / 4-Hücre / 4S2P Deşarj Oranı: 100C Sürekli / 200C Patlama Şarj Oranı: Maks...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $55.99 - Orijinal fiyat $55.99Orijinal fiyat $55.99$55.99 USD$55.99 - $55.99Güncel fiyat $55.99 USD| / -
Orijinal fiyat $14.99 - Orijinal fiyat $29.98Orijinal fiyat $14.99$14.99 USD - $29.98 USD$14.99 - $29.98Güncel fiyat $14.99 USD| /
CNHL Siyah Seri Shorty 2200mAh 3S 11.1V 40C Lipo Pil T/Dean Fişli
2 reviewsÖzellikler: Stok Numarası: S220403BKT Kapasite: 2200mAh Voltaj: 11.1V / 3 Hücre / 3S1P Deşarj Oranı: 40C Sürekli / 80C Ani Şarj Oranı: Maksimum 5C...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $14.99 - Orijinal fiyat $29.98Orijinal fiyat $14.99$14.99 USD - $29.98 USD$14.99 - $29.98Güncel fiyat $14.99 USD| / -
Orijinal fiyat $27.99 - Orijinal fiyat $55.98Orijinal fiyat $27.99 - Orijinal fiyat $55.98Orijinal fiyat $27.99$20.99 USD - $55.98 USD$20.99 - $55.98Güncel fiyat $20.99 USD| /
CNHL Siyah Seri 2000mAh 14.8V 4S 100C Lipo Pil XT60 Fişli
7 reviewsstokta yokÖzellikler: Stok Numarası: 2001004BK Kapasite: 2000mAh Voltaj: 14.8V / 4 Hücre / 4S1P Deşarj Oranı: 100C Sürekli / 200C Ani Şarj Oranı: Maksimum 5...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $27.99 - Orijinal fiyat $55.98Orijinal fiyat $27.99 - Orijinal fiyat $55.98Orijinal fiyat $27.99$20.99 USD - $55.98 USD$20.99 - $55.98Güncel fiyat $20.99 USD| /29% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $63.98Orijinal fiyat $63.98 - Orijinal fiyat $63.98Orijinal fiyat $63.98Güncel fiyat $50.98 USD$50.98 - $50.98Güncel fiyat $50.98 USD| /
2 Paket CNHL Siyah Seri V2.0 1500mAh 22.2V 6S Lipo Pil 130C XT60 Fişli
2 reviewsHızlı Uyum Kontrolü 2 Packs CNHL Black Series V2.0 1500mAh 22.2V 6S 130C LiPo Battery with XT60 Plug, 5 inç freestyle dronlar, sinematik sistemler ...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $63.98Orijinal fiyat $63.98 - Orijinal fiyat $63.98Orijinal fiyat $63.98Güncel fiyat $50.98 USD$50.98 - $50.98Güncel fiyat $50.98 USD| /20% tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $78.99 - Orijinal fiyat $78.99Orijinal fiyat $78.99$78.99 USD$78.99 - $78.99Güncel fiyat $78.99 USD| /
CNHL Yarış Serisi 5200mAh 22.2V 6S Lipo Pil 90C QS8 Fişli
4 reviewsstokta yokHızlı Uyum Kontrolü QS8 Fişli CNHL Racing Series 5200mAh 22,2V 6S 90C LiPo Aküsü, QS8 güç bağlantısı etrafında yapılandırılmış performans RC teknel...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $78.99 - Orijinal fiyat $78.99Orijinal fiyat $78.99$78.99 USD$78.99 - $78.99Güncel fiyat $78.99 USD| / -
Orijinal fiyat $45.98 - Orijinal fiyat $45.98Orijinal fiyat $45.98$45.98 USD$45.98 - $45.98Güncel fiyat $45.98 USD| /
2 Paket CNHL Siyah Seri V2.0 1500mAh 14.8V 4S 130C Lipo Pil XT60 Fişli
2 reviewsÖzellikler Stok Numarası: 1501304BK Kapasite: 1500mAh Gerilim: 14.8V / 4 Hücre / 4S1P Deşarj Oranı: 130C Sürekli / 260C Ani Şarj Oranı: Maksimum 5...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $45.98 - Orijinal fiyat $45.98Orijinal fiyat $45.98$45.98 USD$45.98 - $45.98Güncel fiyat $45.98 USD| / -
Orijinal fiyat $70.99Orijinal fiyat $70.99 - Orijinal fiyat $70.99Orijinal fiyat $70.99$55.99 USD - $70.99 USD$55.99 - $70.99Güncel fiyat $55.99 USD| /
CNHL Yarış Serisi 9500mAh 11.1V 3S 90C Lipo Pil EC5 Fişli
10 reviewsstokta yokStok Numarası 950903EC5 Kapasite 9500mAh Voltaj 11.1V / 3-Hücre / 3S1P Deşarj Hızı 90C Sürekli / 180C Ani Şarj Hızı Maksimum 5C Boyut(...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $70.99Orijinal fiyat $70.99 - Orijinal fiyat $70.99Orijinal fiyat $70.99$55.99 USD - $70.99 USD$55.99 - $70.99Güncel fiyat $55.99 USD| /21% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $103.99 - Orijinal fiyat $103.99Orijinal fiyat $103.99$103.99 USD$103.99 - $103.99Güncel fiyat $103.99 USD| /
CNHL Yarış Serisi LiHV 9000mAh 15.2V 4S 120C Lipo Pil EC5 Fişli RC Yarışı İçin
2 reviewsstokta yokTeknik Özellikler: Stok Numarası: HV9001204 Kapasite: 9000mAh Voltaj: 15.2V / 4 Hücre / 4S2P Deşarj Oranı: 120C Sürekli / 240C Ani Şarj Oranı: M...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $103.99 - Orijinal fiyat $103.99Orijinal fiyat $103.99$103.99 USD$103.99 - $103.99Güncel fiyat $103.99 USD| / -
Orijinal fiyat $139.99Orijinal fiyat $139.99 - Orijinal fiyat $139.99Orijinal fiyat $139.99$125.99 USD - $139.99 USD$125.99 - $139.99Güncel fiyat $125.99 USD| /
CNHL Yarış Serisi 9500mAh 22.2V 6S 90C Lipo Pil XT90 Fişli
1 reviewstokta yokÖzellikler: Stok Numarası: 950906XT90 Kapasite: 9500mAh Voltaj: 22.2V / 6-Hücre / 6S1P Deşarj Oranı: 90C Sürekli / 180C Patlama Şarj Oranı: Maksi...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $139.99Orijinal fiyat $139.99 - Orijinal fiyat $139.99Orijinal fiyat $139.99$125.99 USD - $139.99 USD$125.99 - $139.99Güncel fiyat $125.99 USD| /10% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $37.99Orijinal fiyat $37.99 - Orijinal fiyat $37.99Orijinal fiyat $37.99$29.99 USD - $37.99 USD$29.99 - $37.99Güncel fiyat $29.99 USD| /
CNHL G+Plus 2200mAh 22.2V 6S Lipo Pil 70C EC3 Fişli
6 reviewsÖzellikler: Stok Numarası: 220706EC3 Kapasite: 2200mAh Voltaj: 22.2V / 6-Hücre / 6S1P Deşarj Hızı: 70C Sürekli / 140C Patlama Şarj Hızı: 5C Maks...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $37.99Orijinal fiyat $37.99 - Orijinal fiyat $37.99Orijinal fiyat $37.99$29.99 USD - $37.99 USD$29.99 - $37.99Güncel fiyat $29.99 USD| /21% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $59.99 - Orijinal fiyat $59.99Orijinal fiyat $59.99$59.99 USD$59.99 - $59.99Güncel fiyat $59.99 USD| /
CNHL Yarış Serisi 8000mAh 11.1V 3S 120C Sert Kasa Lipo Pil T/Dean Fişli
8 reviewsstokta yokÖzellikler: Stok Numarası: HC8001203X Kapasite: 8000mAh Voltaj: 11.1V / 3-Hücre / 3S2P Deşarj Oranı: Sürekli 120C / Ani 240C Şarj Oranı: Maks 5C ...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $59.99 - Orijinal fiyat $59.99Orijinal fiyat $59.99$59.99 USD$59.99 - $59.99Güncel fiyat $59.99 USD| / -
Orijinal fiyat $15.99 - Orijinal fiyat $15.99Orijinal fiyat $15.99$15.99 USD$15.99 - $15.99Güncel fiyat $15.99 USD| /
CNHL Yıldırım LiHV 2400mAh 11.4V 3S 120C HV Kısa Lipo Pil XT60 Fişli
1 reviewHızlı Uyum Kontrolü CNHL Lightning LiHV 2400mAh 11.4V 3S 120C HV Shorty LiPo Batarya XT60 Fişli, keskin gaz tepkisi, güçlü performans ve shorty ta...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $15.99 - Orijinal fiyat $15.99Orijinal fiyat $15.99$15.99 USD$15.99 - $15.99Güncel fiyat $15.99 USD| / -
Orijinal fiyat $39.99 - Orijinal fiyat $79.98Orijinal fiyat $39.99 - Orijinal fiyat $79.98Orijinal fiyat $39.99$30.99 USD - $79.98 USD$30.99 - $79.98Güncel fiyat $30.99 USD| /
CNHL Siyah Seri 6000mAh 11.1V 3S 65C Lipo Pil EC5 Fişli
3 reviewsÖzellikler: Stok Numarası: 600653BKEC5 Kapasite: 6000mAh Voltaj: 11.1V / 3-Hücre / 3S1P Deşarj Oranı: 65C Sürekli / 130C Ani Şarj Oranı: Maks 5C B...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $39.99 - Orijinal fiyat $79.98Orijinal fiyat $39.99 - Orijinal fiyat $79.98Orijinal fiyat $39.99$30.99 USD - $79.98 USD$30.99 - $79.98Güncel fiyat $30.99 USD| /23% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $78.99Orijinal fiyat $78.99 - Orijinal fiyat $78.99Orijinal fiyat $78.99$60.99 USD - $78.99 USD$60.99 - $78.99Güncel fiyat $60.99 USD| /
CNHL Yarış Serisi LiHV 9000mAh 11.4V 3S 120C Lipo Pil EC5 Fişli RC Yarışı İçin
3 reviewsstokta yokHızlı Uyum Kontrolü EC5 Fişli CNHL Racing Series LiHV 9000mAh 11,4V 3S2P 120C LiPo Akü, büyük RC arabaları, hız odaklı kara araçları ve özel yüksek...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $78.99Orijinal fiyat $78.99 - Orijinal fiyat $78.99Orijinal fiyat $78.99$60.99 USD - $78.99 USD$60.99 - $78.99Güncel fiyat $60.99 USD| /23% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $88.99Orijinal fiyat $88.99 - Orijinal fiyat $88.99Orijinal fiyat $88.99$68.99 USD - $88.99 USD$68.99 - $88.99Güncel fiyat $68.99 USD| /
CNHL Yarış Serisi 8000mAh 14.8V 4S Lipo Pil 120C Sert Kasa T/Dean Fişli
6 reviewsstokta yokÖzellikler: Stok Numarası: HC8001204X Kapasite: 8000mAh Voltaj: 14.8V / 4 Hücre / 4S2P Deşarj Oranı: 120C Sürekli / 240C Ani Şarj Oranı: Maksimum...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $88.99Orijinal fiyat $88.99 - Orijinal fiyat $88.99Orijinal fiyat $88.99$68.99 USD - $88.99 USD$68.99 - $88.99Güncel fiyat $68.99 USD| /22% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $69.99 - Orijinal fiyat $69.99Orijinal fiyat $69.99$69.99 USD$69.99 - $69.99Güncel fiyat $69.99 USD| /
CNHL Yarış Serisi 6600mAh 14.8V 4S Lipo Pil 120C Sert Kasa T/Dean Fişli
34 reviewsstokta yokTeknik Özellikler: Stok Numarası: HC6601204X Kapasite: 6600mAh Voltaj: 14.8V / 4 Hücre / 4S2P Deşarj Oranı: 120C Sürekli / 240C Ani Şarj Oranı: M...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $69.99 - Orijinal fiyat $69.99Orijinal fiyat $69.99$69.99 USD$69.99 - $69.99Güncel fiyat $69.99 USD| / -
Orijinal fiyat $52.49Orijinal fiyat $52.49 - Orijinal fiyat $52.49Orijinal fiyat $52.49$35.99 USD - $52.49 USD$35.99 - $52.49Güncel fiyat $35.99 USD| /
CNHL Paralel Serisi 6200mAh 11.1V 3S 90C Shorty Lipo Pil Yumuşak Paket
7 reviewsstokta yokÖzellikler: Stok Numarası: 620903NC Kapasite: 6200mAh Voltaj: 11.1V / 3-Hücre / 3S2P Deşarj Oranı: 90C Sürekli / 180C Patlama Şarj Oranı: Maksimum...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $52.49Orijinal fiyat $52.49 - Orijinal fiyat $52.49Orijinal fiyat $52.49$35.99 USD - $52.49 USD$35.99 - $52.49Güncel fiyat $35.99 USD| /31% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $39.99 - Orijinal fiyat $39.99Orijinal fiyat $39.99$39.99 USD$39.99 - $39.99Güncel fiyat $39.99 USD| /
CNHL Ultra Siyah 1400mAh 22.2V 6S Lipo Pil 150C XT60 Fişli
3 reviewsstokta yokÖzellikler: Stok Numarası: 1401506BG Kapasite: 1400mAh Voltaj: 22.2V / 6-Hücre / 6S1P Deşarj Hızı: 150C Sürekli / 300C Ani Şarj Hızı: 5C Maks Bo...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $39.99 - Orijinal fiyat $39.99Orijinal fiyat $39.99$39.99 USD$39.99 - $39.99Güncel fiyat $39.99 USD| /Tükendi -
Orijinal fiyat $45.99Orijinal fiyat $45.99 - Orijinal fiyat $45.99Orijinal fiyat $45.99$31.99 USD - $45.99 USD$31.99 - $45.99Güncel fiyat $31.99 USD| /
CNHL Yarış Serisi 8000mAh 7.4V 2S Lipo Pil 120C Sert Kasa EC5 Fişli
1 reviewstokta yokHızlı Uyum Kontrolü EC5 Fişli CNHL Racing Series 8000mAh 7.4V 2S2P 120C Sert Kutulu LiPo Pil, 139mm sert kutu formatını barındırabilen RC otomobill...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $45.99Orijinal fiyat $45.99 - Orijinal fiyat $45.99Orijinal fiyat $45.99$31.99 USD - $45.99 USD$31.99 - $45.99Güncel fiyat $31.99 USD| /30% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $79.99 - Orijinal fiyat $79.99Orijinal fiyat $79.99$79.99 USD$79.99 - $79.99Güncel fiyat $79.99 USD| /
CNHL G+Plus 5000mAh 25.9V 7S Lipo Pil 70C XT90 Fişli
No reviewsTeknik Özellikler: Stok Numarası: 500707 Kapasite: 5000mAh Voltaj: 25.9V / 7-Hücre / 7S1P Deşarj Oranı: Sürekli 70C / Ani 140C Şarj Oranı: Maksim...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $79.99 - Orijinal fiyat $79.99Orijinal fiyat $79.99$79.99 USD$79.99 - $79.99Güncel fiyat $79.99 USD| / -
Orijinal fiyat $32.99 - Orijinal fiyat $32.99Orijinal fiyat $32.99$32.99 USD$32.99 - $32.99Güncel fiyat $32.99 USD| /
CNHL Yarış Serisi 5600mAh 7.4V 2S2P 120C Sert Kasa 2S Lipo Pil EC5 Fişli
4 reviewsstokta yokHızlı Uyumluluk Kontrolü EC5 fişli CNHL Racing Series 5600mAh 7.4V 2S2P 120C sert kasalı LiPo akü, güçlü akım iletimi, yeterli kullanım süresi ve s...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $32.99 - Orijinal fiyat $32.99Orijinal fiyat $32.99$32.99 USD$32.99 - $32.99Güncel fiyat $32.99 USD| /Tükendi -
Orijinal fiyat $21.99 - Orijinal fiyat $21.99Orijinal fiyat $21.99$21.99 USD$21.99 - $21.99Güncel fiyat $21.99 USD| /
XT60 Fişli CNHL Lightning LiHV 2400mAh 15.2V 4S 120C HV Shorty LiPo Batarya
No reviewsHızlı Uyumluluk Kontrolü CNHL Lightning LiHV 2400mAh 15.2V 4S 120C HV Shorty LiPo Battery with XT60 Plug, pil uzunluğu, ağırlık ve ağırlık merkezi ...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $21.99 - Orijinal fiyat $21.99Orijinal fiyat $21.99$21.99 USD$21.99 - $21.99Güncel fiyat $21.99 USD| /Tükendi -
Orijinal fiyat $21.99 - Orijinal fiyat $21.99Orijinal fiyat $21.99$21.99 USD$21.99 - $21.99Güncel fiyat $21.99 USD| /
CNHL Siyah Seri 1100mAh 18.5V 5S 100C Lipo Pil XT60 Fişli
14 reviewsstokta yokTeknik Özellikler: Stok Numarası: 1101005BK Kapasite: 1100mAh Voltaj: 18.5V / 5-Hücre / 5S1P Deşarj Oranı: Sürekli 100C / Ani 200C Şarj Oranı: Mak...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $21.99 - Orijinal fiyat $21.99Orijinal fiyat $21.99$21.99 USD$21.99 - $21.99Güncel fiyat $21.99 USD| /Tükendi -
Orijinal fiyat $25.99 - Orijinal fiyat $25.99Orijinal fiyat $25.99$25.99 USD$25.99 - $25.99Güncel fiyat $25.99 USD| /
CNHL Yıldırım LiHV 3500mAh 11.4V 3S 120C HV Lipo Pil XT60 Fişli
1 reviewHızlı Uyum Kontrolü Bir 3S LiHV pil seçiyorsanız ve RC uçak, FPV kanat, RC tekne veya diğer XT60 tabanlı kurulumlar için sipariş vermeden önce şu n...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $25.99 - Orijinal fiyat $25.99Orijinal fiyat $25.99$25.99 USD$25.99 - $25.99Güncel fiyat $25.99 USD| /Tükendi -
Orijinal fiyat $9.99 - Orijinal fiyat $9.99Orijinal fiyat $9.99$9.99 USD$9.99 - $9.99Güncel fiyat $9.99 USD| /
CNHL Siyah Seri 2200mAh 7.4V 2S Shorty Lipo Pil 40C XT60 Fişli
2 reviewsstokta yokHızlı Uyum Kontrolü XT60 fişli CNHL Black Series 2200mAh 7.4V 2S Shorty LiPo Pili, hafif shorty pil düzeninden fayda sağlayan RC platformları için ...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $9.99 - Orijinal fiyat $9.99Orijinal fiyat $9.99$9.99 USD$9.99 - $9.99Güncel fiyat $9.99 USD| /