“hv” için arama sonuçları
Ürünler
-
Orijinal fiyat $53.98 - Orijinal fiyat $107.96Orijinal fiyat $53.98 - Orijinal fiyat $107.96Orijinal fiyat $53.98$41.98 USD - $107.96 USD$41.98 - $107.96Güncel fiyat $41.98 USD| /
CNHL Speedy Pizza Serisi V2.0 1200mAh 22.2V 6S 120C Lipo Pil, XT60 Fişli
1 reviewStokta 10+ adet mevcutHızlı Uyum Kontrolü CNHL Speedy Pizza V2.0 1200mAh 22.2V 6S 120C LiPo Batarya XT60 Fişli, en ağır 6S paket boyutlarına gitmeden hızlı, tepki veren ...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $53.98 - Orijinal fiyat $107.96Orijinal fiyat $53.98 - Orijinal fiyat $107.96Orijinal fiyat $53.98$41.98 USD - $107.96 USD$41.98 - $107.96Güncel fiyat $41.98 USD| /22% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $32.99 - Orijinal fiyat $32.99Orijinal fiyat $32.99$32.99 USD$32.99 - $32.99Güncel fiyat $32.99 USD| /
CNHL Siyah Seri 4000mAh 11.1V 3S 65C Lipo Pil EC5 Fişli
7 reviewsstokta yokHızlı Uyumluluk Kontrolü EC5 Soketli CNHL Black Series 4000mAh 11.1V 3S 65C LiPo Batarya, daha büyük bir 5000mAh bataryanın ağırlığını eklemeden te...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $32.99 - Orijinal fiyat $32.99Orijinal fiyat $32.99$32.99 USD$32.99 - $32.99Güncel fiyat $32.99 USD| / -
Orijinal fiyat $35.99Orijinal fiyat $35.99 - Orijinal fiyat $35.99Orijinal fiyat $35.99$26.99 USD - $35.99 USD$26.99 - $35.99Güncel fiyat $26.99 USD| /
CNHL Siyah Seri 11.1V 3S 5000mAh Lipo Pil 65C XT90 Fişli
10 reviewsstokta yokÖzellikler: Stok Numarası: 500653BKZ Kapasite: 5000mAh Gerilim: 11.1V / 3-Hücre / 3S1P Deşarj Oranı: 65C Sürekli / 130C Ani Şarj Oranı: Maksimum ...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $35.99Orijinal fiyat $35.99 - Orijinal fiyat $35.99Orijinal fiyat $35.99$26.99 USD - $35.99 USD$26.99 - $35.99Güncel fiyat $26.99 USD| /25% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $53.99 - Orijinal fiyat $53.99Orijinal fiyat $53.99$53.99 USD$53.99 - $53.99Güncel fiyat $53.99 USD| /
CNHL Siyah Seri 5000mAh 14.8V 4S Lipo Pil 65C EC5 Fişli
12 reviewsstokta yokÖzellikler: Stok Numarası: 500654BKEC5 Kapasite: 5000mAh Voltaj: 14.8V / 4 Hücre / 4S1P Deşarj Oranı: 65C Sürekli / 130C Ani Şarj Oranı: Maksimum ...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $53.99 - Orijinal fiyat $53.99Orijinal fiyat $53.99$53.99 USD$53.99 - $53.99Güncel fiyat $53.99 USD| / -
Orijinal fiyat $14.99 - Orijinal fiyat $29.98Orijinal fiyat $14.99 - Orijinal fiyat $29.98Orijinal fiyat $14.99$11.99 USD - $23.98 USD$11.99 - $23.98Güncel fiyat $11.99 USD| /
CNHL Siyah Seri Shorty 2200mAh 3S 11.1V 40C Lipo Pil T/Dean Fişli
2 reviewsStokta 10+ adet mevcutÖzellikler: Stok Numarası: S220403BKT Kapasite: 2200mAh Voltaj: 11.1V / 3 Hücre / 3S1P Deşarj Oranı: 40C Sürekli / 80C Ani Şarj Oranı: Maksimum 5C...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $14.99 - Orijinal fiyat $29.98Orijinal fiyat $14.99 - Orijinal fiyat $29.98Orijinal fiyat $14.99$11.99 USD - $23.98 USD$11.99 - $23.98Güncel fiyat $11.99 USD| /20% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $52.49Orijinal fiyat $52.49 - Orijinal fiyat $52.49Orijinal fiyat $52.49$33.99 USD - $52.49 USD$33.99 - $52.49Güncel fiyat $33.99 USD| /
CNHL Paralel Serisi 6200mAh 11.1V 3S 90C Shorty Lipo Pil Yumuşak Paket
7 reviewsstokta yokÖzellikler: Stok Numarası: 620903NC Kapasite: 6200mAh Voltaj: 11.1V / 3-Hücre / 3S2P Deşarj Oranı: 90C Sürekli / 180C Patlama Şarj Oranı: Maksimum...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $52.49Orijinal fiyat $52.49 - Orijinal fiyat $52.49Orijinal fiyat $52.49$33.99 USD - $52.49 USD$33.99 - $52.49Güncel fiyat $33.99 USD| /35% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $15.99 - Orijinal fiyat $15.99Orijinal fiyat $15.99$15.99 USD$15.99 - $15.99Güncel fiyat $15.99 USD| /
CNHL 2100mAh 6.6V 2S LiFe LiFePO4 Alıcı Pili, EC3 ve JST Fişli
No reviewsStokta 10+ adet mevcutHızlı Uyumluluk Kontrolü EC3 & JST Fişli CNHL 2100mAh 6.6V 2S LiFe LiFePO4 Alıcı Bataryası, dengeli alıcı tarafı gücüne, kompakt boyuta ve uçak...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $15.99 - Orijinal fiyat $15.99Orijinal fiyat $15.99$15.99 USD$15.99 - $15.99Güncel fiyat $15.99 USD| / -
Orijinal fiyat $39.99 - Orijinal fiyat $39.99Orijinal fiyat $39.99$39.99 USD$39.99 - $39.99Güncel fiyat $39.99 USD| /
CNHL Paralel Serisi 4400mAh 11.1V 3S Shorty Lipo Pil 90C Yumuşak Paket
4 reviewsstokta yokÖzellikler: Stok Numarası: 440903NC Kapasite: 4400mAh Voltaj: 11.1.8V / 3-Hücre / 3S1P Deşarj Oranı: 90C Sürekli / 180C Patlama Şarj Oranı: Maksim...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $39.99 - Orijinal fiyat $39.99Orijinal fiyat $39.99$39.99 USD$39.99 - $39.99Güncel fiyat $39.99 USD| / -
Orijinal fiyat $17.99 - Orijinal fiyat $35.98Orijinal fiyat $17.99$17.99 USD - $35.98 USD$17.99 - $35.98Güncel fiyat $17.99 USD| /
Axial SCX24 için PH2.0 ve JST konnektörlü CNHL MiniStar 900mAh 7.4V 2S LiPo Akü 30C yükseltmesi
3 reviewsStokta 10+ adet mevcutAyrıntılı Teknik Özellikler – PH2.0 ve JST Konnektörlü 900mAh 7.4V 2S LiPo Stok Numarası: 90302 Kapasite: 900mAh Voltaj: 7.4V / 2 Hücre / 2S1P Deş...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $17.99 - Orijinal fiyat $35.98Orijinal fiyat $17.99$17.99 USD - $35.98 USD$17.99 - $35.98Güncel fiyat $17.99 USD| / -
Orijinal fiyat $69.99Orijinal fiyat $69.99 - Orijinal fiyat $69.99Orijinal fiyat $69.99$59.99 USD - $69.99 USD$59.99 - $69.99Güncel fiyat $59.99 USD| /
CNHL Yarış Serisi 6600mAh 14.8V 4S Lipo Pil 120C Sert Kasa T/Dean Fişli
34 reviewsstokta yokTeknik Özellikler: Stok Numarası: HC6601204X Kapasite: 6600mAh Voltaj: 14.8V / 4 Hücre / 4S2P Deşarj Oranı: 120C Sürekli / 240C Ani Şarj Oranı: M...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $69.99Orijinal fiyat $69.99 - Orijinal fiyat $69.99Orijinal fiyat $69.99$59.99 USD - $69.99 USD$59.99 - $69.99Güncel fiyat $59.99 USD| /14% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $32.99Orijinal fiyat $32.99 - Orijinal fiyat $32.99Orijinal fiyat $32.99$25.99 USD - $32.99 USD$25.99 - $32.99Güncel fiyat $25.99 USD| /
CNHL Siyah Seri 2200mAh 6S 22.2V 40C Lipo Pil XT60 Fişli
5 reviewsstokta yokÖzellikler: Stok Numarası: 220406BK Kapasite: 2200mAh Voltaj: 22.2V / 6-Hücre / 6S1P Deşarj Oranı: Sürekli 40C / Ani 80C Şarj Oranı: Maksimum 5C...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $32.99Orijinal fiyat $32.99 - Orijinal fiyat $32.99Orijinal fiyat $32.99$25.99 USD - $32.99 USD$25.99 - $32.99Güncel fiyat $25.99 USD| /21% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $15.99 - Orijinal fiyat $15.99Orijinal fiyat $15.99$15.99 USD$15.99 - $15.99Güncel fiyat $15.99 USD| /
CNHL 2100mAh 6.6V 2S LiFe (LiFePO4) Alıcı Pili – JR/Futaba & JST Uyumlu RX/TX Paketi
2 reviewsStokta 10+ adet mevcutÖzellikler: Stok Numarası: LF210202 Kapasite: 2100mAh Voltaj: 6.6V (2S1P) Kimyasal Yapı: LiFe / LiFePO4 Deşarj Oranı: Sürekli 20C / Patlama 4...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $15.99 - Orijinal fiyat $15.99Orijinal fiyat $15.99$15.99 USD$15.99 - $15.99Güncel fiyat $15.99 USD| / -
Orijinal fiyat $79.99 - Orijinal fiyat $79.99Orijinal fiyat $79.99$79.99 USD$79.99 - $79.99Güncel fiyat $79.99 USD| /
CNHL G+Plus 5000mAh 25.9V 7S Lipo Pil 70C XT90 Fişli
No reviewsSadece 10 birim kaldıTeknik Özellikler: Stok Numarası: 500707 Kapasite: 5000mAh Voltaj: 25.9V / 7-Hücre / 7S1P Deşarj Oranı: Sürekli 70C / Ani 140C Şarj Oranı: Maksim...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $79.99 - Orijinal fiyat $79.99Orijinal fiyat $79.99$79.99 USD$79.99 - $79.99Güncel fiyat $79.99 USD| / -
Orijinal fiyat $27.99 - Orijinal fiyat $27.99Orijinal fiyat $27.99$27.99 USD$27.99 - $27.99Güncel fiyat $27.99 USD| /
CNHL Paralel Serisi 4400mAh 7.4V 2S Shorty Lipo Pil 90C Yumuşak Paket
12 reviewsstokta yokÖzellikler: Stok Numarası: 440902NC Kapasite: 4400mAh Voltaj: 7.4V / 2-Hücre / 2S2P Deşarj Oranı: 90C Sürekli / 180C Patlama Şarj Oranı: Maks 5C B...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $27.99 - Orijinal fiyat $27.99Orijinal fiyat $27.99$27.99 USD$27.99 - $27.99Güncel fiyat $27.99 USD| / -
Orijinal fiyat $14.99 - Orijinal fiyat $14.99Orijinal fiyat $14.99$14.99 USD$14.99 - $14.99Güncel fiyat $14.99 USD| /
CNHL Super Tucano V1/V2 1600mm Yedek Burun Tekerleği Yönlendirme Servo Seti
5 reviewsstokta yokStok Numarası: STUP007 Super Tucano'nuz için Güvenilir Burun Takımı Direksiyon CNHL Super Tucano 1600mm Yedek Burun Takımı Direksiyon Servo Seti, s...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $14.99 - Orijinal fiyat $14.99Orijinal fiyat $14.99$14.99 USD$14.99 - $14.99Güncel fiyat $14.99 USD| / -
Orijinal fiyat $29.99 - Orijinal fiyat $29.99Orijinal fiyat $29.99$29.99 USD$29.99 - $29.99Güncel fiyat $29.99 USD| /
CNHL Siyah Seri 3200mAh 14.8V 30C 4S Shorty Lipo Pil XT60 Fişli
2 reviewsSadece 10 birim kaldıHızlı Uyum Kontrolü XT60 Fişli CNHL Black Series 3200mAh 14,8V 4S 30C Shorty LiPo Akü, uzun akü kasası kullanmadan tipik bir 2200mAh paketten daha ...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $29.99 - Orijinal fiyat $29.99Orijinal fiyat $29.99$29.99 USD$29.99 - $29.99Güncel fiyat $29.99 USD| / -
Orijinal fiyat $51.96 - Orijinal fiyat $51.96Orijinal fiyat $51.96$51.96 USD$51.96 - $51.96Güncel fiyat $51.96 USD| /
4 Paket CNHL MiniStar 850mAh 11.1V 3S 70C Lipo Pil XT30U ile - İngiltere Deposu
24 reviewsStokta 10+ adet mevcutÖzellikler: Stock Number: 85703G3 Kapasite: 850mAh Voltaj: 11.1V / 3-Hücre / 3S1P Deşarj Oranı: 70C Sürekli / 140C Patlama Şarj Oranı: Maksimum 5C...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $51.96 - Orijinal fiyat $51.96Orijinal fiyat $51.96$51.96 USD$51.96 - $51.96Güncel fiyat $51.96 USD| / -
Orijinal fiyat $19.99 - Orijinal fiyat $19.99Orijinal fiyat $19.99$19.99 USD$19.99 - $19.99Güncel fiyat $19.99 USD| /
CNHL 3000mAh 6.6V 2S LiFe (LiFePO4) Alıcı Pili – JST ve Futaba Fişi
1 reviewStokta 10+ adet mevcutÖzellikler: Stok Numarası: LF300202 Kapasite: 3000mAh Voltaj: 6.6V (2S1P) Kimya: LiFe / LiFePO4 Deşarj Oranı: 20C Sürekli / 40C Patlama Şarj...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $19.99 - Orijinal fiyat $19.99Orijinal fiyat $19.99$19.99 USD$19.99 - $19.99Güncel fiyat $19.99 USD| / -
Orijinal fiyat $3.99 - Orijinal fiyat $3.99Orijinal fiyat $3.99$3.99 USD$3.99 - $3.99Güncel fiyat $3.99 USD| /
CNHL Super Tucano V1 1600mm Vidalı Yedek Kanat Bağlantı Kayışları (2 adet)
2 reviewsStokta 10+ adet mevcutStok Numarası: STUP005 CNHL Super Tucano 1600mm RC Warbird modelinizin en iyi performansta kalmasını sağlamak için bu orijinal yedek kanat montaj k...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $3.99 - Orijinal fiyat $3.99Orijinal fiyat $3.99$3.99 USD$3.99 - $3.99Güncel fiyat $3.99 USD| / -
Orijinal fiyat $43.18Orijinal fiyat $43.18 - Orijinal fiyat $43.18Orijinal fiyat $43.18Güncel fiyat $27.98 USD$27.98 - $27.98Güncel fiyat $27.98 USD| /
2 Paket CNHL MiniStar 1000mAh 22.2V 6S 100C Lipo Pil XT60 Fişli - İngiltere Deposu
28 reviewsStokta 10+ adet mevcutÖzellikler: Stok Numarası: 1001006G Kapasite: 1000mAh Voltaj: 22.2V / 6-Hücre / 6S1P Deşarj Oranı: Sürekli 100C / Ani 200C Şarj Oranı: Maksimum 5C...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $43.18Orijinal fiyat $43.18 - Orijinal fiyat $43.18Orijinal fiyat $43.18Güncel fiyat $27.98 USD$27.98 - $27.98Güncel fiyat $27.98 USD| /35% tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $88.99 - Orijinal fiyat $88.99Orijinal fiyat $88.99$88.99 USD$88.99 - $88.99Güncel fiyat $88.99 USD| /
CNHL Yarış Serisi 8000mAh 14.8V 4S Lipo Pil 120C Sert Kasa T/Dean Fişli
6 reviewsstokta yokÖzellikler: Stok Numarası: HC8001204X Kapasite: 8000mAh Voltaj: 14.8V / 4 Hücre / 4S2P Deşarj Oranı: 120C Sürekli / 240C Ani Şarj Oranı: Maksimum...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $88.99 - Orijinal fiyat $88.99Orijinal fiyat $88.99$88.99 USD$88.99 - $88.99Güncel fiyat $88.99 USD| / -
Orijinal fiyat $81.99 - Orijinal fiyat $81.99Orijinal fiyat $81.99$81.99 USD$81.99 - $81.99Güncel fiyat $81.99 USD| /
CNHL G+Plus 25.9V Lipo 7S Pil 5000mAh 70C QS8 Fişli
No reviewsSadece 9 birim kaldıTeknik Özellikler: Stok Numarası: 500707QS8 Kapasite: 5000mAh Voltaj: 25.9V / 7-Hücre / 7S1P Deşarj Oranı: Sürekli 70C / Ani 140C Şarj Oranı: Mak...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $81.99 - Orijinal fiyat $81.99Orijinal fiyat $81.99$81.99 USD$81.99 - $81.99Güncel fiyat $81.99 USD| / -
Orijinal fiyat $59.99Orijinal fiyat $59.99 - Orijinal fiyat $59.99Orijinal fiyat $59.99$43.99 USD - $59.99 USD$43.99 - $59.99Güncel fiyat $43.99 USD| /
CNHL Yarış Serisi 8000mAh 11.1V 3S 120C Sert Kasa Lipo Pil T/Dean Fişli
8 reviewsstokta yokÖzellikler: Stok Numarası: HC8001203X Kapasite: 8000mAh Voltaj: 11.1V / 3-Hücre / 3S2P Deşarj Oranı: Sürekli 120C / Ani 240C Şarj Oranı: Maks 5C ...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $59.99Orijinal fiyat $59.99 - Orijinal fiyat $59.99Orijinal fiyat $59.99$43.99 USD - $59.99 USD$43.99 - $59.99Güncel fiyat $43.99 USD| /27% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $39.98Orijinal fiyat $39.98 - Orijinal fiyat $39.98Orijinal fiyat $39.98Güncel fiyat $27.98 USD$27.98 - $27.98Güncel fiyat $27.98 USD| /
6 Paket CNHL MiniStar 350mAh 11.1V 3S 70C Lipo Pil XT30U-İngiltere Deposu ile
11 reviewsSadece 2 birim kaldıÖzellikler: Stok Numarası: 35703G Kapasite: 350mAh Voltaj: 11.1V / 3-Hücre / 3S1P Deşarj Oranı: 70C Sürekli / 140C Patlama Şarj Oranı: Maksimum 5...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $39.98Orijinal fiyat $39.98 - Orijinal fiyat $39.98Orijinal fiyat $39.98Güncel fiyat $27.98 USD$27.98 - $27.98Güncel fiyat $27.98 USD| /30% tasarruf edin % tasarruf edin