“hv” için arama sonuçları
Ürünler
-
Orijinal fiyat $105.99 - Orijinal fiyat $105.99Orijinal fiyat $105.99$105.99 USD$105.99 - $105.99Güncel fiyat $105.99 USD| /
CNHL Yarış Serisi LiHV 6000mAh 22.8V 6S Lipo Pil 120C XT90 Fişli
2 reviewsStokta 10+ adet mevcutÖzellikler: Stok Numarası: HV6001206 Kapasite: 6000mAh Voltaj: 22.8V/ 6-Hücre / 6S1P Deşarj Oranı: 120C Sürekli / 240C Patlama Şarj Oranı: Maks 5...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $105.99 - Orijinal fiyat $105.99Orijinal fiyat $105.99$105.99 USD$105.99 - $105.99Güncel fiyat $105.99 USD| / -
Orijinal fiyat $13.99 - Orijinal fiyat $27.98Orijinal fiyat $13.99 - Orijinal fiyat $27.98Orijinal fiyat $13.99$9.49 USD - $27.98 USD$9.49 - $27.98Güncel fiyat $9.49 USD| /
BETAFPV Air75 için BT2.0 Fişli CNHL MiniStar HV 500mAh 3.8V 1S 75C LiPo Pil
8 reviewsstokta yokTeknik Özellikler Stok Numarası: HV50751 Kapasite: 500mAh Voltaj: 3.8V / 1 Hücre / 1S1P Deşarj Oranı: 75C Sürekli / 150C Ani Şarj Oranı: Maks. 5C ...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $13.99 - Orijinal fiyat $27.98Orijinal fiyat $13.99 - Orijinal fiyat $27.98Orijinal fiyat $13.99$9.49 USD - $27.98 USD$9.49 - $27.98Güncel fiyat $9.49 USD| /32% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $129.99 - Orijinal fiyat $129.99Orijinal fiyat $129.99$129.99 USD$129.99 - $129.99Güncel fiyat $129.99 USD| /
CNHL Yarış Serisi LiHV 7800mAh 22.8V 6S Lipo Pil 120C XT90 Fişli
No reviewsstokta yokÖzellikler: Stok Numarası: HV7801206 Kapasite: 7800mAh Voltaj: 22.8V/ 6-Hücre / 6S1P Deşarj Oranı: 120C Sürekli / 240C Patlama Şarj Oranı: Maks 5...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $129.99 - Orijinal fiyat $129.99Orijinal fiyat $129.99$129.99 USD$129.99 - $129.99Güncel fiyat $129.99 USD| / -
Orijinal fiyat $45.99 - Orijinal fiyat $45.99Orijinal fiyat $45.99$45.99 USD$45.99 - $45.99Güncel fiyat $45.99 USD| /
CNHL Racing Serisi LiHV 6400mAh 130C 2S 7.6V Shorty LiPo Pil Sert Kasa ile XT60
1 reviewStokta 10+ adet mevcutHızlı Uyum Kontrolü CNHL Racing Series LiHV 6400mAh 7.6V 2S 130C Shorty Hardcase Batarya, yüksek 6400mAh kapasiteyi kompakt 96mm shorty uzunluğuyla...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $45.99 - Orijinal fiyat $45.99Orijinal fiyat $45.99$45.99 USD$45.99 - $45.99Güncel fiyat $45.99 USD| / -
Orijinal fiyat $139.99 - Orijinal fiyat $139.99Orijinal fiyat $139.99$139.99 USD$139.99 - $139.99Güncel fiyat $139.99 USD| /
CNHL Yarış Serisi 9500mAh 22.2V 6S 90C Lipo Pil XT90 Fişli
1 reviewStokta 10+ adet mevcutÖzellikler: Stok Numarası: 950906XT90 Kapasite: 9500mAh Voltaj: 22.2V / 6-Hücre / 6S1P Deşarj Oranı: 90C Sürekli / 180C Patlama Şarj Oranı: Maksi...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $139.99 - Orijinal fiyat $139.99Orijinal fiyat $139.99$139.99 USD$139.99 - $139.99Güncel fiyat $139.99 USD| / -
Orijinal fiyat $76.99 - Orijinal fiyat $76.99Orijinal fiyat $76.99$76.99 USD$76.99 - $76.99Güncel fiyat $76.99 USD| /
CNHL Racing Serisi 5200mAh 6S 22.2V LiPo Pil 90C XT90 Fişli
1 reviewSadece 10 birim kaldıHızlı uyum kontrolü: Bu, XT90 çıkış fişli bir 22.2V (6S) LiPo pilidir. 6S 1/8 ölçek RC kurulumları ve güçlü, kararlı güç gerektiren diğer 22.2V sis...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $76.99 - Orijinal fiyat $76.99Orijinal fiyat $76.99$76.99 USD$76.99 - $76.99Güncel fiyat $76.99 USD| / -
Orijinal fiyat $36.99 - Orijinal fiyat $36.99Orijinal fiyat $36.99$36.99 USD$36.99 - $36.99Güncel fiyat $36.99 USD| /
CNHL Ultra-Ince Yarış Serisi LiHV 4600mAh 130C 2S1P 7.6V LP Shorty LiPo Pil Sert Kasa XT60 ile
1 reviewStokta 10+ adet mevcutHızlı Uyumluluk Kontrolü CNHL Ultra-Thin Racing Series LiHV 4600mAh 7.6V 2S 130C Shorty Hardcase Battery, pil kalınlığının, takılı ağırlığın ve pil...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $36.99 - Orijinal fiyat $36.99Orijinal fiyat $36.99$36.99 USD$36.99 - $36.99Güncel fiyat $36.99 USD| / -
Orijinal fiyat $51.98 - Orijinal fiyat $103.96Orijinal fiyat $51.98 - Orijinal fiyat $103.96Orijinal fiyat $51.98$45.98 USD - $103.96 USD$45.98 - $103.96Güncel fiyat $45.98 USD| /
2 Paket CNHL Siyah Seri V2.0 1300mAh 22.2V 6S 130C Lipo Pil XT60 Fişli
7 reviewsStokta 10+ adet mevcutHızlı Uyum Kontrolü XT60 Fişli 2'li CNHL Black Series V2.0 1300mAh 22.2V 6S 130C LiPo Pil, serbest stil, hızlı sinematik uçuş ve hafif performans s...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $51.98 - Orijinal fiyat $103.96Orijinal fiyat $51.98 - Orijinal fiyat $103.96Orijinal fiyat $51.98$45.98 USD - $103.96 USD$45.98 - $103.96Güncel fiyat $45.98 USD| /12% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $77.98 - Orijinal fiyat $155.96Orijinal fiyat $77.98$77.98 USD - $155.96 USD$77.98 - $155.96Güncel fiyat $77.98 USD| /
CNHL Speedy Pizza Serisi Pro 1350mAh 22.2V 6S 150C Lipo Pil XT60 Fişli
13 reviewsstokta yokHızlı Uyum Kontrolü 2 Paket CNHL Speedy Pizza Serisi Pro 1350mAh 6S 150C LiPo Pil XT60 Fişli, daha hafif, daha keskin ve daha tepki veren bir 6...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $77.98 - Orijinal fiyat $155.96Orijinal fiyat $77.98$77.98 USD - $155.96 USD$77.98 - $155.96Güncel fiyat $77.98 USD| /Tükendi -
Orijinal fiyat $25.99Orijinal fiyat $25.99 - Orijinal fiyat $25.99Orijinal fiyat $25.99$15.99 USD - $25.99 USD$15.99 - $25.99Güncel fiyat $15.99 USD| /
1/12 Pan Car, GT12 ve LMP12 için CNHL Racing Series 8200mAh 3.8V 1S Shorty LiHV Akü
1 reviewStokta 10+ adet mevcutCNHL Racing Series 8200mAh 1S Shorty LiHV akü; uyumlu 1/12 pan car’lar, LMP12 yarış araçları, GT12 araçları ve özel olarak tasarlanmış diğer 1S yar...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $25.99Orijinal fiyat $25.99 - Orijinal fiyat $25.99Orijinal fiyat $25.99$15.99 USD - $25.99 USD$15.99 - $25.99Güncel fiyat $15.99 USD| /38% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $17.99 - Orijinal fiyat $17.99Orijinal fiyat $17.99$17.99 USD$17.99 - $17.99Güncel fiyat $17.99 USD| /
CNHL Siyah Seri V2.0 1500mAh 11.1V 3S 130C Lipo Pil XT60 Fişli
No reviewsStokta 10+ adet mevcutHızlı Uyum Kontrolü XT60 Fişli CNHL Black Series V2.0 1500mAh 11.1V 3S 130C LiPo Batarya, daha büyük 2200 mAh sınıfı bir bataryanın ağırlığını taşı...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $17.99 - Orijinal fiyat $17.99Orijinal fiyat $17.99$17.99 USD$17.99 - $17.99Güncel fiyat $17.99 USD| / -
Orijinal fiyat $49.98Orijinal fiyat $49.98 - Orijinal fiyat $49.98Orijinal fiyat $49.98$39.98 USD - $49.98 USD$39.98 - $49.98Güncel fiyat $39.98 USD| /
2 Paket CNHL Siyah Seri V2.0 1100mAh 22.2V 6S 130C Lipo Pil XT60 Fişli
No reviewsSadece 7 birim kaldıHızlı Uyum Kontrolü 2 Paket CNHL Black Series V2.0 1100mAh 22.2V 6S 130C LiPo Batarya XT60 Fişli, daha hafif, keskin ve daha tepki veren bir kurulu...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $49.98Orijinal fiyat $49.98 - Orijinal fiyat $49.98Orijinal fiyat $49.98$39.98 USD - $49.98 USD$39.98 - $49.98Güncel fiyat $39.98 USD| /20% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $79.98 - Orijinal fiyat $79.98Orijinal fiyat $79.98$79.98 USD$79.98 - $79.98Güncel fiyat $79.98 USD| /
2 Paket CNHL Speedy Pizza Serisi Pro 1500mAh 22.2V 6S 150C XT60 Fişli Lipo Pil
11 reviewsstokta yokTeknik Özellikler: Stok Numarası: 1501506PZ Kapasite: 1500mAh Voltaj: 22.2V / 6-Hücre / 6S1P Deşarj Oranı: 150C Sürekli / 300C Patlama Şarj Oranı:...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $79.98 - Orijinal fiyat $79.98Orijinal fiyat $79.98$79.98 USD$79.98 - $79.98Güncel fiyat $79.98 USD| /Tükendi -
Orijinal fiyat $107.99 - Orijinal fiyat $107.99Orijinal fiyat $107.99$107.99 USD$107.99 - $107.99Güncel fiyat $107.99 USD| /
CNHL Yarış Serisi 5200mAh 29.6V 8S Lipo Pil 90C QS8 Fişli
3 reviewsstokta yokÖzellikler: Stok Numarası: 520908QS8 Kapasite: 5200mAh Voltaj: 29.6V / 8 Hücre / 8S1P Deşarj Oranı: 90C Sürekli / 180C Ani Şarj Oranı: Maksimum 5C...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $107.99 - Orijinal fiyat $107.99Orijinal fiyat $107.99$107.99 USD$107.99 - $107.99Güncel fiyat $107.99 USD| / -
Orijinal fiyat $12.99 - Orijinal fiyat $25.98Orijinal fiyat $12.99$12.99 USD - $25.98 USD$12.99 - $25.98Güncel fiyat $12.99 USD| /
Cinewhoop için XT30'lu CNHL Speedy Pizza Serisi 600mAh 14.8V 4S 120C LiPo Batarya
8 reviewsStokta 10+ adet mevcutÖzellikler: Stok Numarası: 601204PZ Kapasite: 600mAh Voltaj: 14.8V / 4 Hücre / 4S1P Deşarj Oranı: 120C Sürekli / 240C Ani Şarj Oranı: Maksimum 5C ...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $12.99 - Orijinal fiyat $25.98Orijinal fiyat $12.99$12.99 USD - $25.98 USD$12.99 - $25.98Güncel fiyat $12.99 USD| / -
Orijinal fiyat $17.99 - Orijinal fiyat $35.98Orijinal fiyat $17.99 - Orijinal fiyat $35.98Orijinal fiyat $17.99$9.99 USD - $35.98 USD$9.99 - $35.98Güncel fiyat $9.99 USD| /
CNHL Siyah Seri V2.0 1100mAh 14.8V 4S 130C Lipo Pil XT60 Fişli
No reviewsSadece 2 birim kaldıÖzellikler: Stok Numarası: 1101304BK Kapasite: 1100mAh Voltaj: 14.8V / 4-Hücre / 4S1P Deşarj Oranı: 130C Sürekli / 260C Patlama Şarj Oranı: Maksim...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $17.99 - Orijinal fiyat $35.98Orijinal fiyat $17.99 - Orijinal fiyat $35.98Orijinal fiyat $17.99$9.99 USD - $35.98 USD$9.99 - $35.98Güncel fiyat $9.99 USD| /44% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $39.98 - Orijinal fiyat $79.96Orijinal fiyat $39.98$39.98 USD - $79.96 USD$39.98 - $79.96Güncel fiyat $39.98 USD| /
CNHL Speedy Pizza Serisi V2.0 1200mAh 14.8V 4S 120C Lipo Pil, XT60 Fişli
1 reviewstokta yokTeknik özellikler: Stok Numarası: 1201204PZ Kapasite: 1200mAh Voltaj: 14.8V /4 Hücre / 4S1P Deşarj Oranı: 120C Sürekli / 240C Ani Şarj Oranı: Maks...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $39.98 - Orijinal fiyat $79.96Orijinal fiyat $39.98$39.98 USD - $79.96 USD$39.98 - $79.96Güncel fiyat $39.98 USD| /Tükendi -
Orijinal fiyat $95.99 - Orijinal fiyat $95.99Orijinal fiyat $95.99$95.99 USD$95.99 - $95.99Güncel fiyat $95.99 USD| /
CNHL G+Plus 29.6V 8S Lipo Pil 5000mAh 70C XT90 Fişli
No reviewsstokta yokHızlı Uyum Kontrolü CNHL G+Plus 29.6V 8S LiPo Batarya 5000mAh 70C XT90 Fişli, ciddi 8S güç sistemleri için tasarlanmış yüksek voltajlı bir RC batar...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $95.99 - Orijinal fiyat $95.99Orijinal fiyat $95.99$95.99 USD$95.99 - $95.99Güncel fiyat $95.99 USD| /Tükendi -
Orijinal fiyat $45.98Orijinal fiyat $45.98 - Orijinal fiyat $45.98Orijinal fiyat $45.98$39.98 USD - $45.98 USD$39.98 - $45.98Güncel fiyat $39.98 USD| /
2 Paket CNHL Siyah Seri V2.0 1500mAh 14.8V 4S 130C Lipo Pil XT60 Fişli
2 reviewsSadece 5 birim kaldıÖzellikler Stok Numarası: 1501304BK Kapasite: 1500mAh Gerilim: 14.8V / 4 Hücre / 4S1P Deşarj Oranı: 130C Sürekli / 260C Ani Şarj Oranı: Maksimum 5...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $45.98Orijinal fiyat $45.98 - Orijinal fiyat $45.98Orijinal fiyat $45.98$39.98 USD - $45.98 USD$39.98 - $45.98Güncel fiyat $39.98 USD| /13% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $10.99 - Orijinal fiyat $21.98Orijinal fiyat $10.99$10.99 USD - $21.98 USD$10.99 - $21.98Güncel fiyat $10.99 USD| /
CNHL Speedy Pizza Serisi 600mAh 11.1V 3S 120C Lipo Pil, CineWhoop için XT30'lu
6 reviewsSadece 7 birim kaldıÖzellikler: Stok Numarası: 601203PZ Kapasite: 600mAh Voltaj: 11.1V / 3-Hücre / 3S1P Deşarj Oranı: 120C Sürekli / 240C Ani Şarj Oranı: Maksimum 5C ...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $10.99 - Orijinal fiyat $21.98Orijinal fiyat $10.99$10.99 USD - $21.98 USD$10.99 - $21.98Güncel fiyat $10.99 USD| / -
Orijinal fiyat $161.99 - Orijinal fiyat $161.99Orijinal fiyat $161.99$161.99 USD$161.99 - $161.99Güncel fiyat $161.99 USD| /
CNHL Yarış Serisi 9500mAh 25.9V 7S Lipo Pil 90C QS8 Fişli
1 reviewstokta yokÖzellikler: Stok Numarası: 950907QS8 Kapasite: 9500mAh Voltaj: 25.9V / 7 Hücre / 7S1P Deşarj Oranı: 90C Sürekli / 180C Patlama Şarj Oranı: Maksimu...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $161.99 - Orijinal fiyat $161.99Orijinal fiyat $161.99$161.99 USD$161.99 - $161.99Güncel fiyat $161.99 USD| / -
Orijinal fiyat $91.99Orijinal fiyat $91.99 - Orijinal fiyat $91.99Orijinal fiyat $91.99$69.99 USD - $91.99 USD$69.99 - $91.99Güncel fiyat $69.99 USD| /
CNHL Yarış Serisi 5200mAh 25.9V 7S Lipo Pil 90C QS8 Fişli
3 reviewsstokta yokÖzellikler: Stok Numarası: 520907QS8 Kapasite: 5200mAh Voltaj: 25.9V / 7 Hücre / 7S1P Deşarj Oranı: 90C Sürekli / 180C Patlama Şarj Oranı: Maksimu...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $91.99Orijinal fiyat $91.99 - Orijinal fiyat $91.99Orijinal fiyat $91.99$69.99 USD - $91.99 USD$69.99 - $91.99Güncel fiyat $69.99 USD| /24% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $14.99 - Orijinal fiyat $29.98Orijinal fiyat $14.99$14.99 USD - $29.98 USD$14.99 - $29.98Güncel fiyat $14.99 USD| /
CNHL Siyah Seri 2200mAh 11.1V 3S Shorty Lipo Pil 40C XT60 Fişli
5 reviewsSadece 6 birim kaldıHızlı Uyum Kontrolü CNHL Black Series 2200mAh 11.1V 3S Shorty LiPo Battery 40C with XT60 Plug, geleneksel tam boyutlu 3S paketin uzunluğuna ve ağır...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $14.99 - Orijinal fiyat $29.98Orijinal fiyat $14.99$14.99 USD - $29.98 USD$14.99 - $29.98Güncel fiyat $14.99 USD| / -
Orijinal fiyat $63.98 - Orijinal fiyat $63.98Orijinal fiyat $63.98$63.98 USD$63.98 - $63.98Güncel fiyat $63.98 USD| /
2 Paket CNHL Siyah Seri V2.0 1500mAh 22.2V 6S Lipo Pil 130C XT60 Fişli
3 reviewsSadece 7 birim kaldıHızlı Uyum Kontrolü 2 Packs CNHL Black Series V2.0 1500mAh 22.2V 6S 130C LiPo Battery with XT60 Plug, 5 inç freestyle dronlar, sinematik sistemler ...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $63.98 - Orijinal fiyat $63.98Orijinal fiyat $63.98$63.98 USD$63.98 - $63.98Güncel fiyat $63.98 USD| /