“hv” için arama sonuçları
Ürünler
-
Orijinal fiyat $53.98 - Orijinal fiyat $107.96Orijinal fiyat $53.98 - Orijinal fiyat $107.96Orijinal fiyat $53.98$41.98 USD - $107.96 USD$41.98 - $107.96Güncel fiyat $41.98 USD| /
CNHL Speedy Pizza Serisi V2.0 1200mAh 22.2V 6S 120C Lipo Pil, XT60 Fişli
1 reviewStokta 10+ adet mevcutHızlı Uyum Kontrolü CNHL Speedy Pizza V2.0 1200mAh 22.2V 6S 120C LiPo Batarya XT60 Fişli, en ağır 6S paket boyutlarına gitmeden hızlı, tepki veren ...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $53.98 - Orijinal fiyat $107.96Orijinal fiyat $53.98 - Orijinal fiyat $107.96Orijinal fiyat $53.98$41.98 USD - $107.96 USD$41.98 - $107.96Güncel fiyat $41.98 USD| /22% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $29.99Orijinal fiyat $29.99 - Orijinal fiyat $29.99Orijinal fiyat $29.99$24.99 USD - $29.99 USD$24.99 - $29.99Güncel fiyat $24.99 USD| /
CNHL Yarış Serisi 11.1V traxxas 5000mAh 3S Lipo Pil 30C TRX Fişli
7 reviewsStokta 10+ adet mevcutHızlı Uyumluluk Kontrolü CNHL Racing Series 11.1V Traxxas 5000mAh 3S LiPo Battery 30C with TRX Plug, konektör değiştirmeden veya adaptöre ihtiyaç d...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $29.99Orijinal fiyat $29.99 - Orijinal fiyat $29.99Orijinal fiyat $29.99$24.99 USD - $29.99 USD$24.99 - $29.99Güncel fiyat $24.99 USD| /17% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $139.99 - Orijinal fiyat $139.99Orijinal fiyat $139.99$139.99 USD$139.99 - $139.99Güncel fiyat $139.99 USD| /
ISDT K2 ZIP 8S LiPo Akıllı Çift Şarj Cihazı – AC 200 W / DC 500 W ×2
5 reviewsStokta 10+ adet mevcutISDT K2 ZIP, iki bağımsız şarj kanalı, dahili AC güç ve harici DC kaynaktan önemli ölçüde daha yüksek çıkış isteyen RC kullanıcıları için tasarlanm...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $139.99 - Orijinal fiyat $139.99Orijinal fiyat $139.99$139.99 USD$139.99 - $139.99Güncel fiyat $139.99 USD| / -
Orijinal fiyat $35.99Orijinal fiyat $35.99 - Orijinal fiyat $35.99Orijinal fiyat $35.99$26.99 USD - $35.99 USD$26.99 - $35.99Güncel fiyat $26.99 USD| /
CNHL Siyah Seri 11.1V 3S 5000mAh Lipo Pil 65C XT90 Fişli
10 reviewsSadece 7 birim kaldıÖzellikler: Stok Numarası: 500653BKZ Kapasite: 5000mAh Gerilim: 11.1V / 3-Hücre / 3S1P Deşarj Oranı: 65C Sürekli / 130C Ani Şarj Oranı: Maksimum ...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $35.99Orijinal fiyat $35.99 - Orijinal fiyat $35.99Orijinal fiyat $35.99$26.99 USD - $35.99 USD$26.99 - $35.99Güncel fiyat $26.99 USD| /25% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $53.99 - Orijinal fiyat $53.99Orijinal fiyat $53.99$53.99 USD$53.99 - $53.99Güncel fiyat $53.99 USD| /
CNHL Siyah Seri 5000mAh 14.8V 4S Lipo Pil 65C EC5 Fişli
12 reviewsSadece 9 birim kaldıÖzellikler: Stok Numarası: 500654BKEC5 Kapasite: 5000mAh Voltaj: 14.8V / 4 Hücre / 4S1P Deşarj Oranı: 65C Sürekli / 130C Ani Şarj Oranı: Maksimum ...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $53.99 - Orijinal fiyat $53.99Orijinal fiyat $53.99$53.99 USD$53.99 - $53.99Güncel fiyat $53.99 USD| / -
Orijinal fiyat $24.99 - Orijinal fiyat $24.99Orijinal fiyat $24.99$24.99 USD$24.99 - $24.99Güncel fiyat $24.99 USD| /
CNHL Yarış Serisi 5200mAh 7.4V 2S Lipo Pil 100C Sert Kasa T/Dean Fişli
9 reviewsStokta 10+ adet mevcutHızlı Uyum Kontrolü CNHL Racing Series 5200mAh 7.4V 2S 100C Sert Kasa LiPo Pil T/Dean Fişli, güçlü performans, uzun çalışma süresi ve klasik ile mo...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $24.99 - Orijinal fiyat $24.99Orijinal fiyat $24.99$24.99 USD$24.99 - $24.99Güncel fiyat $24.99 USD| / -
Orijinal fiyat $349.99 - Orijinal fiyat $349.99Orijinal fiyat $349.99$349.99 USD$349.99 - $349.99Güncel fiyat $349.99 USD| /
CNHL Uzun Menzil Serisi 19000mAh 21.6V 6S 21700 Li-ion Batarya, XT60 Fişli
No reviewsSadece 6 birim kaldıCNHL Uzun Menzil Serisi 19000mAh 21.6V 6S3P 21700 Li-ion batarya, on sekiz BAK 65E yüksek enerjili hücreyi XT60 kullanan büyük İHA'lar, sabit kanat...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $349.99 - Orijinal fiyat $349.99Orijinal fiyat $349.99$349.99 USD$349.99 - $349.99Güncel fiyat $349.99 USD| / -
Orijinal fiyat $52.49Orijinal fiyat $52.49 - Orijinal fiyat $52.49Orijinal fiyat $52.49$33.99 USD - $52.49 USD$33.99 - $52.49Güncel fiyat $33.99 USD| /
CNHL Paralel Serisi 6200mAh 11.1V 3S 90C Shorty Lipo Pil Yumuşak Paket
7 reviewsStokta 10+ adet mevcutÖzellikler: Stok Numarası: 620903NC Kapasite: 6200mAh Voltaj: 11.1V / 3-Hücre / 3S2P Deşarj Oranı: 90C Sürekli / 180C Patlama Şarj Oranı: Maksimum...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $52.49Orijinal fiyat $52.49 - Orijinal fiyat $52.49Orijinal fiyat $52.49$33.99 USD - $52.49 USD$33.99 - $52.49Güncel fiyat $33.99 USD| /35% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $15.99 - Orijinal fiyat $15.99Orijinal fiyat $15.99$15.99 USD$15.99 - $15.99Güncel fiyat $15.99 USD| /
CNHL 2100mAh 6.6V 2S LiFe LiFePO4 Alıcı Pili, EC3 ve JST Fişli
No reviewsStokta 10+ adet mevcutHızlı Uyumluluk Kontrolü EC3 & JST Fişli CNHL 2100mAh 6.6V 2S LiFe LiFePO4 Alıcı Bataryası, dengeli alıcı tarafı gücüne, kompakt boyuta ve uçak...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $15.99 - Orijinal fiyat $15.99Orijinal fiyat $15.99$15.99 USD$15.99 - $15.99Güncel fiyat $15.99 USD| / -
Orijinal fiyat $14.99 - Orijinal fiyat $29.98Orijinal fiyat $14.99 - Orijinal fiyat $29.98Orijinal fiyat $14.99$11.99 USD - $23.98 USD$11.99 - $23.98Güncel fiyat $11.99 USD| /
CNHL Siyah Seri Shorty 2200mAh 3S 11.1V 40C Lipo Pil T/Dean Fişli
2 reviewsStokta 10+ adet mevcutÖzellikler: Stok Numarası: S220403BKT Kapasite: 2200mAh Voltaj: 11.1V / 3 Hücre / 3S1P Deşarj Oranı: 40C Sürekli / 80C Ani Şarj Oranı: Maksimum 5C...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $14.99 - Orijinal fiyat $29.98Orijinal fiyat $14.99 - Orijinal fiyat $29.98Orijinal fiyat $14.99$11.99 USD - $23.98 USD$11.99 - $23.98Güncel fiyat $11.99 USD| /20% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $19.98Orijinal fiyat $19.98 - Orijinal fiyat $19.98Orijinal fiyat $19.98$13.98 USD - $19.98 USD$13.98 - $19.98Güncel fiyat $13.98 USD| /
[Combo] 2 Paket CNHL MiniStar 450mAh 14.8V 4S 70C XT30'lu LiPo Pil
25 reviewsStokta 10+ adet mevcutTeknik Özellikler: Stok Numarası: 45704G Kapasite: 450mAh Voltaj: 14.8V / 4-Hücre / 4S1P Deşarj Oranı: 70C Sürekli / 140C Ani Şarj Oranı: Maks 5C ...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $19.98Orijinal fiyat $19.98 - Orijinal fiyat $19.98Orijinal fiyat $19.98$13.98 USD - $19.98 USD$13.98 - $19.98Güncel fiyat $13.98 USD| /30% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $27.98Orijinal fiyat $27.98 - Orijinal fiyat $27.98Orijinal fiyat $27.98$18.98 USD - $27.98 USD$18.98 - $27.98Güncel fiyat $18.98 USD| /
2 Paket CNHL Black Series 1500mAh 7.4V 2S 130C Lipo Pil T/Dean Fişli
1 reviewStokta 10+ adet mevcutÖzellikler: Stok Numarası: 1501302BKT Kapasite: 1500mAh Voltaj: 7.4V / 2 Hücre / 2S1P Deşarj Oranı: 130C Sürekli / 260C Ani Şarj Oranı: Maksimum ...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $27.98Orijinal fiyat $27.98 - Orijinal fiyat $27.98Orijinal fiyat $27.98$18.98 USD - $27.98 USD$18.98 - $27.98Güncel fiyat $18.98 USD| /32% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $88.99 - Orijinal fiyat $88.99Orijinal fiyat $88.99$88.99 USD$88.99 - $88.99Güncel fiyat $88.99 USD| /
CNHL Yarış Serisi 8000mAh 14.8V 4S 120C Sert Kasa Lipo Pil XT90 Fişli
2 reviewsStokta 10+ adet mevcutÖzellikler: Stok Numarası: HC8001204XT90 Kapasite: 8000mAh Voltaj: 14.8V / 4-Hücre / 4S2P Deşarj Hızı: 120C Sürekli / 240C Patlama Şarj Oranı: Ma...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $88.99 - Orijinal fiyat $88.99Orijinal fiyat $88.99$88.99 USD$88.99 - $88.99Güncel fiyat $88.99 USD| / -
Orijinal fiyat $63.99 - Orijinal fiyat $63.99Orijinal fiyat $63.99$63.99 USD$63.99 - $63.99Güncel fiyat $63.99 USD| /
CNHL Yarış Serisi 8000mAh 11.1V 3S 120C Sert Kasa Lipo Pil XT90 Fişli
2 reviewsStokta 10+ adet mevcutÖzellikler: Stok Numarası: HC8001203XT90 Kapasite: 8000mAh Gerilim: 11.1V / 3 Hücre / 3S2P Deşarj Oranı: 120C Sürekli / 240C Ani Şarj Oranı: Maks...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $63.99 - Orijinal fiyat $63.99Orijinal fiyat $63.99$63.99 USD$63.99 - $63.99Güncel fiyat $63.99 USD| / -
Orijinal fiyat $32.99 - Orijinal fiyat $32.99Orijinal fiyat $32.99$32.99 USD$32.99 - $32.99Güncel fiyat $32.99 USD| /
CNHL Siyah Seri 4000mAh 11.1V 3S 65C Lipo Pil EC5 Fişli
7 reviewsStokta 10+ adet mevcutHızlı Uyumluluk Kontrolü EC5 Soketli CNHL Black Series 4000mAh 11.1V 3S 65C LiPo Batarya, daha büyük bir 5000mAh bataryanın ağırlığını eklemeden te...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $32.99 - Orijinal fiyat $32.99Orijinal fiyat $32.99$32.99 USD$32.99 - $32.99Güncel fiyat $32.99 USD| / -
Orijinal fiyat $199.00 - Orijinal fiyat $199.00Orijinal fiyat $199.00$199.00 USD$199.00 - $199.00Güncel fiyat $199.00 USD| /
ToolkitRC Q6AC 1000W 15A Dört Kanallı (4CH) AC/DC Akıllı 1-6S LiPo Pil Denge Şarj Cihazı – XT30/XT60
2 reviewsStokta 10+ adet mevcutToolkitRC Q6AC (Stok Numarası: TK12900), güçlü, güvenilir ve kullanımı kolay bir akıllı şarj cihazına ihtiyaç duyan RC pilotları ve sürücüleri içi...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $199.00 - Orijinal fiyat $199.00Orijinal fiyat $199.00$199.00 USD$199.00 - $199.00Güncel fiyat $199.00 USD| / -
Orijinal fiyat $39.99 - Orijinal fiyat $39.99Orijinal fiyat $39.99$39.99 USD$39.99 - $39.99Güncel fiyat $39.99 USD| /
CNHL Paralel Serisi 4400mAh 11.1V 3S Shorty Lipo Pil 90C Yumuşak Paket
4 reviewsSadece 10 birim kaldıÖzellikler: Stok Numarası: 440903NC Kapasite: 4400mAh Voltaj: 11.1.8V / 3-Hücre / 3S1P Deşarj Oranı: 90C Sürekli / 180C Patlama Şarj Oranı: Maksim...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $39.99 - Orijinal fiyat $39.99Orijinal fiyat $39.99$39.99 USD$39.99 - $39.99Güncel fiyat $39.99 USD| / -
Orijinal fiyat $17.99 - Orijinal fiyat $35.98Orijinal fiyat $17.99$17.99 USD - $35.98 USD$17.99 - $35.98Güncel fiyat $17.99 USD| /
Axial SCX24 için PH2.0 ve JST konnektörlü CNHL MiniStar 900mAh 7.4V 2S LiPo Akü 30C yükseltmesi
3 reviewsStokta 10+ adet mevcutAyrıntılı Teknik Özellikler – PH2.0 ve JST Konnektörlü 900mAh 7.4V 2S LiPo Stok Numarası: 90302 Kapasite: 900mAh Voltaj: 7.4V / 2 Hücre / 2S1P Deş...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $17.99 - Orijinal fiyat $35.98Orijinal fiyat $17.99$17.99 USD - $35.98 USD$17.99 - $35.98Güncel fiyat $17.99 USD| / -
Orijinal fiyat $48.99 - Orijinal fiyat $48.99Orijinal fiyat $48.99$48.99 USD$48.99 - $48.99Güncel fiyat $48.99 USD| /
CNHL Yarış Serisi 6600mAh 11.1V 3S 100C Sert Kılıf Lipo Pil T/Dean Fişli
7 reviewsStokta 10+ adet mevcutÖzellikler: Stok Numarası: HC6601003 Kapasite: 6600mAh Gerilim: 11.1V / 3 Hücre / 3S2P Deşarj Oranı: 100C Sürekli / 200C Ani Şarj Oranı: Maksimum ...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $48.99 - Orijinal fiyat $48.99Orijinal fiyat $48.99$48.99 USD$48.99 - $48.99Güncel fiyat $48.99 USD| / -
Orijinal fiyat $186.99 - Orijinal fiyat $186.99Orijinal fiyat $186.99$186.99 USD$186.99 - $186.99Güncel fiyat $186.99 USD| /
CNHL Innovation RC Extreme Serisi 10500mAh 22.2V 6S 120C Lipo Pil QS8 Fişli
1 reviewSadece 8 birim kaldıHızlı Uyum Kontrolü CNHL Innovation RC Extreme Serisi 10500mAh 22.2V 6S 120C LiPo Pil QS8 Fişli, güçlü voltaj, çok yüksek kapasite ve ciddi güç kur...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $186.99 - Orijinal fiyat $186.99Orijinal fiyat $186.99$186.99 USD$186.99 - $186.99Güncel fiyat $186.99 USD| / -
Orijinal fiyat $28.99 - Orijinal fiyat $28.99Orijinal fiyat $28.99$28.99 USD$28.99 - $28.99Güncel fiyat $28.99 USD| /
CNHL 3700mAh 11.1V 3S 40C Lipo Pil XT60 Fişli
3 reviewsSadece 10 birim kaldıHızlı Uyum Kontrolü XT60 Fişli CNHL 3700mAh 11.1V 3S 40C LiPo Batarya, küçük bir 2200mAh veya 3300mAh paketten daha uzun kullanım süresi isteyen, a...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $28.99 - Orijinal fiyat $28.99Orijinal fiyat $28.99$28.99 USD$28.99 - $28.99Güncel fiyat $28.99 USD| / -
Orijinal fiyat $45.99 - Orijinal fiyat $45.99Orijinal fiyat $45.99$45.99 USD$45.99 - $45.99Güncel fiyat $45.99 USD| /
CNHL Yarış Serisi 8000mAh 7.4V 2S Lipo Pil 120C Sert Kasa EC5 Fişli
1 reviewStokta 10+ adet mevcutHızlı Uyum Kontrolü EC5 Fişli CNHL Racing Series 8000mAh 7.4V 2S2P 120C Sert Kutulu LiPo Pil, 139mm sert kutu formatını barındırabilen RC otomobill...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $45.99 - Orijinal fiyat $45.99Orijinal fiyat $45.99$45.99 USD$45.99 - $45.99Güncel fiyat $45.99 USD| / -
Orijinal fiyat $11.99 - Orijinal fiyat $11.99Orijinal fiyat $11.99$11.99 USD$11.99 - $11.99Güncel fiyat $11.99 USD| /
CNHL 2200mAh 11.1V 3S Lipo Pil 30C T/Dean Fişli
22 reviewsStokta 10+ adet mevcutTeknik Özellikler: Stok Numarası: 220303 Kapasite: 2200mAh Voltaj: 11.1V / 3-Hücre / 3S1P Deşarj Oranı: 30C Sürekli / 60C Patlama Şarj Oranı: Mak...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $11.99 - Orijinal fiyat $11.99Orijinal fiyat $11.99$11.99 USD$11.99 - $11.99Güncel fiyat $11.99 USD| / -
Orijinal fiyat $54.99Orijinal fiyat $54.99 - Orijinal fiyat $54.99Orijinal fiyat $54.99$34.99 USD - $54.99 USD$34.99 - $54.99Güncel fiyat $34.99 USD| /
CNHL 4000mAh 22.2V 6S 40C Lipo Pil XT90 Fişli
14 reviewsSadece 2 birim kaldıÖzellikler: Stok Numarası: 400406Z Kapasite: 4000mAh Voltaj: 22.2V / 6-Hücre / 6S1P Deşarj Oranı: 40C Sürekli / 80C Patlama Şarj Oranı: Maksimum...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $54.99Orijinal fiyat $54.99 - Orijinal fiyat $54.99Orijinal fiyat $54.99$34.99 USD - $54.99 USD$34.99 - $54.99Güncel fiyat $34.99 USD| /36% kadar tasarruf edin % tasarruf edin