“hv” için arama sonuçları
Ürünler
-
Orijinal fiyat $379.00Orijinal fiyat $379.00 - Orijinal fiyat $379.00Orijinal fiyat $379.00Güncel fiyat $359.00 USD$359.00 - $359.00Güncel fiyat $359.00 USD| /
CNHL KAVAN Pulse 2200 V2 2206mm PNP RC Spor Planör Uçak - Turuncu
5 reviewsStokta 10+ adet mevcutYedek Parçalar ve Onarım Desteği RC pilotları için güvenilir yedek parça desteği, uçağın uzun süreli kullanımının önemli bir parçasıdır. Bu ned...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $379.00Orijinal fiyat $379.00 - Orijinal fiyat $379.00Orijinal fiyat $379.00Güncel fiyat $359.00 USD$359.00 - $359.00Güncel fiyat $359.00 USD| /5% tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $129.99 - Orijinal fiyat $129.99Orijinal fiyat $129.99$129.99 USD$129.99 - $129.99Güncel fiyat $129.99 USD| /
CNHL AviNationRC Horten Ho 229 Yedek Gövde Kiti ve Ana Kanat
No reviewsStokta 10+ adet mevcutCNHL AviNationRC Horten Ho 229 Gövde Kiti & Ana Kanat, 813mm ikiz 35mm EDF Ho 229 RC uçağının ana gövde ve uçan kanat yapısını restore etmek için a...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $129.99 - Orijinal fiyat $129.99Orijinal fiyat $129.99$129.99 USD$129.99 - $129.99Güncel fiyat $129.99 USD| / -
Orijinal fiyat $17.99 - Orijinal fiyat $35.98Orijinal fiyat $17.99 - Orijinal fiyat $35.98Orijinal fiyat $17.99$9.99 USD - $35.98 USD$9.99 - $35.98Güncel fiyat $9.99 USD| /
CNHL Siyah Seri V2.0 1100mAh 14.8V 4S 130C Lipo Pil XT60 Fişli
No reviewsStokta 10+ adet mevcutÖzellikler: Stok Numarası: 1101304BK Kapasite: 1100mAh Voltaj: 14.8V / 4-Hücre / 4S1P Deşarj Oranı: 130C Sürekli / 260C Patlama Şarj Oranı: Maksim...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $17.99 - Orijinal fiyat $35.98Orijinal fiyat $17.99 - Orijinal fiyat $35.98Orijinal fiyat $17.99$9.99 USD - $35.98 USD$9.99 - $35.98Güncel fiyat $9.99 USD| /44% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $69.99 - Orijinal fiyat $69.99Orijinal fiyat $69.99$69.99 USD$69.99 - $69.99Güncel fiyat $69.99 USD| /
CNHL Yarış Serisi 6600mAh 14.8V 4S Lipo Pil 120C Sert Kasa EC5 Fişli
34 reviewsStokta 10+ adet mevcutÖzellikler: Stok Numarası: HC6601204XEC5 Kapasite: 6600mAh Voltaj: 14.8V / 4 Hücre / 4S2P Deşarj Oranı: 120C Sürekli / 240C Ani Şarj Oranı: Maksi...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $69.99 - Orijinal fiyat $69.99Orijinal fiyat $69.99$69.99 USD$69.99 - $69.99Güncel fiyat $69.99 USD| / -
Orijinal fiyat $12.99 - Orijinal fiyat $25.98Orijinal fiyat $12.99$12.99 USD - $25.98 USD$12.99 - $25.98Güncel fiyat $12.99 USD| /
Cinewhoop için XT30'lu CNHL Speedy Pizza Serisi 600mAh 14.8V 4S 120C LiPo Batarya
8 reviewsStokta 10+ adet mevcutÖzellikler: Stok Numarası: 601204PZ Kapasite: 600mAh Voltaj: 14.8V / 4 Hücre / 4S1P Deşarj Oranı: 120C Sürekli / 240C Ani Şarj Oranı: Maksimum 5C ...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $12.99 - Orijinal fiyat $25.98Orijinal fiyat $12.99$12.99 USD - $25.98 USD$12.99 - $25.98Güncel fiyat $12.99 USD| / -
Orijinal fiyat $60.99 - Orijinal fiyat $60.99Orijinal fiyat $60.99$60.99 USD$60.99 - $60.99Güncel fiyat $60.99 USD| /
CNHL G+Plus 6000mAh 14.8V 4S 70C XT90 Fişli Lipo Pil
8 reviewsStokta 10+ adet mevcutÖzellikler Stok Numarası: 600704 Kapasite: 6000mAh Voltaj: 14.8V / 4-Hücre / 4S1P Deşarj Oranı: 70C Sürekli / 140C Patlama Şarj Oranı: Maks 5C Bo...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $60.99 - Orijinal fiyat $60.99Orijinal fiyat $60.99$60.99 USD$60.99 - $60.99Güncel fiyat $60.99 USD| / -
Orijinal fiyat $107.99 - Orijinal fiyat $107.99Orijinal fiyat $107.99$107.99 USD$107.99 - $107.99Güncel fiyat $107.99 USD| /
CNHL Yarış Serisi 5200mAh 29.6V 8S Lipo Pil 90C QS8 Fişli
3 reviewsStokta 10+ adet mevcutÖzellikler: Stok Numarası: 520908QS8 Kapasite: 5200mAh Voltaj: 29.6V / 8 Hücre / 8S1P Deşarj Oranı: 90C Sürekli / 180C Ani Şarj Oranı: Maksimum 5C...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $107.99 - Orijinal fiyat $107.99Orijinal fiyat $107.99$107.99 USD$107.99 - $107.99Güncel fiyat $107.99 USD| / -
Orijinal fiyat $11.99 - Orijinal fiyat $11.99Orijinal fiyat $11.99$11.99 USD$11.99 - $11.99Güncel fiyat $11.99 USD| /
CNHL AviNationRC Horten Ho 229 Yedek EDF Ünitesi ve Fan Gövdesi
No reviewsStokta 10+ adet mevcutCNHL AviNationRC Horten Ho 229 Fan Gövdeli EDF Ünitesi Yedeği, 813mm Ho 229 RC uçağının çift EDF kanallı fan düzenini geri kazandırmak için tasarla...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $11.99 - Orijinal fiyat $11.99Orijinal fiyat $11.99$11.99 USD$11.99 - $11.99Güncel fiyat $11.99 USD| / -
Orijinal fiyat $63.99Orijinal fiyat $63.99 - Orijinal fiyat $63.99Orijinal fiyat $63.99$45.99 USD - $63.99 USD$45.99 - $63.99Güncel fiyat $45.99 USD| /
CNHL Yarış Serisi 8000mAh 11.1V 3S 120C Sert Kasa Lipo Pil EC5 Fişli
25 reviewsStokta 10+ adet mevcutHızlı Uyum Kontrolü CNHL Racing Serisi 8000mAh 11.1V 3S 120C Sert Kasa LiPo Pil EC5 Fişli, güçlü performans ve uzun çalışma süresi gerektiren yükse...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $63.99Orijinal fiyat $63.99 - Orijinal fiyat $63.99Orijinal fiyat $63.99$45.99 USD - $63.99 USD$45.99 - $63.99Güncel fiyat $45.99 USD| /28% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $29.99Orijinal fiyat $29.99 - Orijinal fiyat $29.99Orijinal fiyat $29.99$20.99 USD - $29.99 USD$20.99 - $29.99Güncel fiyat $20.99 USD| /
CNHL G+Plus 2200mAh 18.5V 5S 70C Lipo Pil XT60 Fişli
11 reviewsStokta 10+ adet mevcutTeknik Özellikler: Stok Numarası: 220705 Kapasite: 2200mAh Voltaj: 18.5V / 5-Hücre / 5S1P Deşarj Oranı: Sürekli 70C / Ani 140C Şarj Oranı: Maks 5C...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $29.99Orijinal fiyat $29.99 - Orijinal fiyat $29.99Orijinal fiyat $29.99$20.99 USD - $29.99 USD$20.99 - $29.99Güncel fiyat $20.99 USD| /30% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $88.99 - Orijinal fiyat $88.99Orijinal fiyat $88.99$88.99 USD$88.99 - $88.99Güncel fiyat $88.99 USD| /
CNHL Yarış Serisi 8000mAh 14.8V 4S Lipo Pil 120C Sert Kasa EC5 Fiş ile
28 reviewsStokta 10+ adet mevcutÖzellikler: Stok Numarası: HC8001204XEC5 Kapasite: 8000mAh Voltaj: 14.8V / 4-Hücre / 4S2P Deşarj Oranı: 120C Sürekli / 240C Patlama Şarj Oranı: M...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $88.99 - Orijinal fiyat $88.99Orijinal fiyat $88.99$88.99 USD$88.99 - $88.99Güncel fiyat $88.99 USD| / -
Orijinal fiyat $95.99 - Orijinal fiyat $95.99Orijinal fiyat $95.99$95.99 USD$95.99 - $95.99Güncel fiyat $95.99 USD| /
CNHL G+Plus 29.6V 8S Lipo Pil 5000mAh 70C XT90 Fişli
No reviewsstokta yokHızlı Uyum Kontrolü CNHL G+Plus 29.6V 8S LiPo Batarya 5000mAh 70C XT90 Fişli, ciddi 8S güç sistemleri için tasarlanmış yüksek voltajlı bir RC batar...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $95.99 - Orijinal fiyat $95.99Orijinal fiyat $95.99$95.99 USD$95.99 - $95.99Güncel fiyat $95.99 USD| /Tükendi -
Orijinal fiyat $39.98 - Orijinal fiyat $79.96Orijinal fiyat $39.98$39.98 USD - $79.96 USD$39.98 - $79.96Güncel fiyat $39.98 USD| /
CNHL Speedy Pizza Serisi V2.0 1200mAh 14.8V 4S 120C Lipo Pil, XT60 Fişli
1 reviewstokta yokTeknik özellikler: Stok Numarası: 1201204PZ Kapasite: 1200mAh Voltaj: 14.8V /4 Hücre / 4S1P Deşarj Oranı: 120C Sürekli / 240C Ani Şarj Oranı: Maks...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $39.98 - Orijinal fiyat $79.96Orijinal fiyat $39.98$39.98 USD - $79.96 USD$39.98 - $79.96Güncel fiyat $39.98 USD| /Tükendi -
Orijinal fiyat $31.47Orijinal fiyat $31.47 - Orijinal fiyat $31.47Orijinal fiyat $31.47$17.99 USD - $31.47 USD$17.99 - $31.47Güncel fiyat $17.99 USD| /
3 Paket CNHL LiHV MiniStar 450mAh 15.2V 4S 70C LiPo pil, XT30 konnektörlü
4 reviewsStokta 10+ adet mevcutÖzellikler: Stok Numarası: HV45704 Kapasite: 450mAh Voltaj: 15.2V / 4 Hücre / 4S1P Deşarj Oranı: 70C Sürekli / 140C Anlık Şarj Oranı: Maks. 5C Boy...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $31.47Orijinal fiyat $31.47 - Orijinal fiyat $31.47Orijinal fiyat $31.47$17.99 USD - $31.47 USD$17.99 - $31.47Güncel fiyat $17.99 USD| /43% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $18.99 - Orijinal fiyat $39.98Orijinal fiyat $18.99 - Orijinal fiyat $39.98Orijinal fiyat $18.99$13.49 USD - $39.98 USD$13.49 - $39.98Güncel fiyat $13.49 USD| /
CNHL 1300mAh 14.8V 4S Lipo Pili XT60 Fişli
14 reviewsSadece 1 birim kaldı1300mAh 4s 120C Stok Numarası: 1301204 Kapasite: 1300mAh Gerilim: 14.8V / 4 Hücre / 4S2P Deşarj Oranı: 120C Sürekli / 240C Ani Şarj Oranı: Maksi...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $18.99 - Orijinal fiyat $39.98Orijinal fiyat $18.99 - Orijinal fiyat $39.98Orijinal fiyat $18.99$13.49 USD - $39.98 USD$13.49 - $39.98Güncel fiyat $13.49 USD| /33% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $12.99 - Orijinal fiyat $25.98Orijinal fiyat $12.99$12.99 USD - $25.98 USD$12.99 - $25.98Güncel fiyat $12.99 USD| /
CNHL LiPo Pil Çantası – Yanmaz Şarj ve Saklama Güvenlik Kutusu
59 reviewsStokta 10+ adet mevcutCNHL LiPo Pil Çantası, evde veya sahada daha güvenli LiPo şarjı, taşıma ve depolama için tasarlanmıştır. Pil arızası durumunda ısı, kıvılcım ve ale...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $12.99 - Orijinal fiyat $25.98Orijinal fiyat $12.99$12.99 USD - $25.98 USD$12.99 - $25.98Güncel fiyat $12.99 USD| / -
Orijinal fiyat $10.99 - Orijinal fiyat $21.98Orijinal fiyat $10.99$10.99 USD - $21.98 USD$10.99 - $21.98Güncel fiyat $10.99 USD| /
CNHL Speedy Pizza Serisi 600mAh 11.1V 3S 120C Lipo Pil, CineWhoop için XT30'lu
6 reviewsSadece 4 birim kaldıÖzellikler: Stok Numarası: 601203PZ Kapasite: 600mAh Voltaj: 11.1V / 3-Hücre / 3S1P Deşarj Oranı: 120C Sürekli / 240C Ani Şarj Oranı: Maksimum 5C ...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $10.99 - Orijinal fiyat $21.98Orijinal fiyat $10.99$10.99 USD - $21.98 USD$10.99 - $21.98Güncel fiyat $10.99 USD| / -
Orijinal fiyat $39.99 - Orijinal fiyat $39.99Orijinal fiyat $39.99$39.99 USD$39.99 - $39.99Güncel fiyat $39.99 USD| /
CNHL G+Plus 3000mAh 18.5V 5S 70C XT90 Fişli Lipo Pil
13 reviewsSadece 10 birim kaldıÖzellikler: Stok Numarası: 300705 Kapasite: 3000mAh Voltaj: 18.5V / 5-Hücre / 5S1P Deşarj Oranı: 70C Sürekli / 140C Ani Şarj Oranı: Maks 5C Boyut(...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $39.99 - Orijinal fiyat $39.99Orijinal fiyat $39.99$39.99 USD$39.99 - $39.99Güncel fiyat $39.99 USD| / -
Orijinal fiyat $38.99Orijinal fiyat $38.99 - Orijinal fiyat $38.99Orijinal fiyat $38.99$29.99 USD - $38.99 USD$29.99 - $38.99Güncel fiyat $29.99 USD| /
CNHL Siyah Seri 2000mAh 22.2V 6S 100C Lipo Pil XT60 Fişli
9 reviewsSadece 9 birim kaldıÖzellikler: Stock Number: 2001006BK Kapasite: 2000mAh Voltaj: 22.2V / 6-Hücre / 6S1P Deşarj Oranı: Sürekli 100C / Ani 200C Şarj Oranı: Maksimum 5C...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $38.99Orijinal fiyat $38.99 - Orijinal fiyat $38.99Orijinal fiyat $38.99$29.99 USD - $38.99 USD$29.99 - $38.99Güncel fiyat $29.99 USD| /23% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $38.99 - Orijinal fiyat $38.99Orijinal fiyat $38.99$38.99 USD$38.99 - $38.99Güncel fiyat $38.99 USD| /
CNHL 4000mAh 14.8V 4S 40C Lipo Pil XT90 Fişli
10 reviewsSadece 7 birim kaldıÖzellikler: Stok Numarası: 400404Z Kapasite: 4000mAh Voltaj: 14.8V / 4-Hücre / 4S1P Deşarj Oranı: Sürekli 40C / Ani 80C Şarj Oranı: Maks 5C Boyut...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $38.99 - Orijinal fiyat $38.99Orijinal fiyat $38.99$38.99 USD$38.99 - $38.99Güncel fiyat $38.99 USD| / -
Orijinal fiyat $39.99 - Orijinal fiyat $79.98Orijinal fiyat $39.99$39.99 USD - $79.98 USD$39.99 - $79.98Güncel fiyat $39.99 USD| /
CNHL Siyah Seri 6000mAh 11.1V 3S 65C Lipo Pil EC5 Fişli
3 reviewsSadece 1 birim kaldıÖzellikler: Stok Numarası: 600653BKEC5 Kapasite: 6000mAh Voltaj: 11.1V / 3-Hücre / 3S1P Deşarj Oranı: 65C Sürekli / 130C Ani Şarj Oranı: Maks 5C B...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $39.99 - Orijinal fiyat $79.98Orijinal fiyat $39.99$39.99 USD - $79.98 USD$39.99 - $79.98Güncel fiyat $39.99 USD| / -
Orijinal fiyat $45.98Orijinal fiyat $45.98 - Orijinal fiyat $45.98Orijinal fiyat $45.98$39.98 USD - $45.98 USD$39.98 - $45.98Güncel fiyat $39.98 USD| /
2 Paket CNHL Siyah Seri V2.0 1500mAh 14.8V 4S 130C Lipo Pil XT60 Fişli
2 reviewsStokta 10+ adet mevcutÖzellikler Stok Numarası: 1501304BK Kapasite: 1500mAh Gerilim: 14.8V / 4 Hücre / 4S1P Deşarj Oranı: 130C Sürekli / 260C Ani Şarj Oranı: Maksimum 5...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $45.98Orijinal fiyat $45.98 - Orijinal fiyat $45.98Orijinal fiyat $45.98$39.98 USD - $45.98 USD$39.98 - $45.98Güncel fiyat $39.98 USD| /13% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $49.99Orijinal fiyat $49.99 - Orijinal fiyat $49.99Orijinal fiyat $49.99$33.99 USD - $49.99 USD$33.99 - $49.99Güncel fiyat $33.99 USD| /
CNHL 3700mAh 22.2V 6S 40C XT60 Fişli Lipo Pil
10 reviewsStokta 10+ adet mevcutStok Numarası 370406Z Kapasite 3700mAh Gerilim 22.2V / 6 Hücre / 6S1P Deşarj Oranı 40C Sürekli / 80C Anlık Şarj Oranı Maks. 5C Boyut (...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $49.99Orijinal fiyat $49.99 - Orijinal fiyat $49.99Orijinal fiyat $49.99$33.99 USD - $49.99 USD$33.99 - $49.99Güncel fiyat $33.99 USD| /32% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $161.99 - Orijinal fiyat $161.99Orijinal fiyat $161.99$161.99 USD$161.99 - $161.99Güncel fiyat $161.99 USD| /
CNHL Yarış Serisi 9500mAh 25.9V 7S Lipo Pil 90C QS8 Fişli
1 reviewSadece 7 birim kaldıÖzellikler: Stok Numarası: 950907QS8 Kapasite: 9500mAh Voltaj: 25.9V / 7 Hücre / 7S1P Deşarj Oranı: 90C Sürekli / 180C Patlama Şarj Oranı: Maksimu...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $161.99 - Orijinal fiyat $161.99Orijinal fiyat $161.99$161.99 USD$161.99 - $161.99Güncel fiyat $161.99 USD| /