“hv” için arama sonuçları
Ürünler
-
Orijinal fiyat $109.99 - Orijinal fiyat $109.99Orijinal fiyat $109.99$109.99 USD$109.99 - $109.99Güncel fiyat $109.99 USD| /
Hobbywing SkyWalker 160A HV 14S OPTO V2 Fırçasız ESC RC Uçaklar için
No reviewsStokta 10+ adet mevcutHobbywing SkyWalker 160A HV 14S OPTO V2 Fırçasız ESC, ciddi akım kapasitesi, temiz gaz tepkisi ve temel bir uçak ESC'sinden daha gelişmiş bir kon...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $109.99 - Orijinal fiyat $109.99Orijinal fiyat $109.99$109.99 USD$109.99 - $109.99Güncel fiyat $109.99 USD| / -
Orijinal fiyat $279.99 - Orijinal fiyat $279.99Orijinal fiyat $279.99$279.99 USD$279.99 - $279.99Güncel fiyat $279.99 USD| /
Hobbywing EZRUN MAX5 HV Plus G2 350A 6-12S Sensörlü Fırçasız ESC, AS150 ile
No reviewsStokta 10+ adet mevcutHobbywing EZRUN MAX5 HV Plus G2, ekstrem hız ve büyük ölçekli RC güç sistemleri için geliştirilmiş amiral gemisi yüksek voltajlı sensörlü fırçasız...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $279.99 - Orijinal fiyat $279.99Orijinal fiyat $279.99$279.99 USD$279.99 - $279.99Güncel fiyat $279.99 USD| / -
Orijinal fiyat $95.99 - Orijinal fiyat $191.98Orijinal fiyat $95.99$95.99 USD - $191.98 USD$95.99 - $191.98Güncel fiyat $95.99 USD| /
CNHL Yarış Serisi LIHV 8200mAh 15.2V 4S 120C HV Sert Kasa Lipo Pil EC5 Fişli RC Yarışı İçin
24 reviewsStokta 10+ adet mevcutHızlı Uyumluluk Kontrolü EC5 Fişli CNHL Racing Series LiHV 8200mAh 15.2V 4S 120C Sert Kasa LiPo Akü, çalışma süresi, akım kapasitesi ve fiziksel a...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $95.99 - Orijinal fiyat $191.98Orijinal fiyat $95.99$95.99 USD - $191.98 USD$95.99 - $191.98Güncel fiyat $95.99 USD| / -
Orijinal fiyat $21.99 - Orijinal fiyat $43.98Orijinal fiyat $21.99 - Orijinal fiyat $43.98Orijinal fiyat $21.99$14.99 USD - $43.98 USD$14.99 - $43.98Güncel fiyat $14.99 USD| /
CNHL LiHV MiniStar HV 550mAh 7.6V 2S 70C LiPo pil, XT30 konnektörlü
7 reviewsStokta 10+ adet mevcutHızlı Uyum Kontrolü XT30U'lu 3'lü CNHL MiniStar HV 550mAh 7.6V 2S 70C LiHV Akü seti; mikro FPV dronları, küçük CineWhoop'lar, kompakt hava araçları...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $21.99 - Orijinal fiyat $43.98Orijinal fiyat $21.99 - Orijinal fiyat $43.98Orijinal fiyat $21.99$14.99 USD - $43.98 USD$14.99 - $43.98Güncel fiyat $14.99 USD| /32% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $75.99 - Orijinal fiyat $75.99Orijinal fiyat $75.99$75.99 USD$75.99 - $75.99Güncel fiyat $75.99 USD| /
CNHL Lightning LiHV 6000mAh 22.8V 6S 120C HV Lipo Pil XT90 Fişli
1 reviewStokta 10+ adet mevcutHızlı Uyum Kontrolü CNHL Lightning LiHV 6000mAh 22.8V 6S 120C HV LiPo Pil XT90 Fişli, güçlü patlama akımı, stabil voltaj ve çalışma süresi ile ağır...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $75.99 - Orijinal fiyat $75.99Orijinal fiyat $75.99$75.99 USD$75.99 - $75.99Güncel fiyat $75.99 USD| / -
Orijinal fiyat $38.99Orijinal fiyat $38.99 - Orijinal fiyat $38.99Orijinal fiyat $38.99$25.99 USD - $38.99 USD$25.99 - $38.99Güncel fiyat $25.99 USD| /
CNHL Yarış Serisi LiHV 6000mAh 7.6V 2S 120C HV Sert Kılıf Lipo Pil EC5 Fişli RC Yarış için
10 reviewsStokta 10+ adet mevcutHızlı Uyum Kontrolü CNHL Racing Series LiHV 6000mAh 7.6V 2S 120C HV Sert Kutu LiPo Batarya EC5 Fişli, tam 3S gücüne geçmeden daha güçlü 2S vurgu, ...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $38.99Orijinal fiyat $38.99 - Orijinal fiyat $38.99Orijinal fiyat $38.99$25.99 USD - $38.99 USD$25.99 - $38.99Güncel fiyat $25.99 USD| /33% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $69.99 - Orijinal fiyat $69.99Orijinal fiyat $69.99$69.99 USD$69.99 - $69.99Güncel fiyat $69.99 USD| /
CNHL Lightning LiHV 5500mAh 22.8V 6S 120C HV EC5 Fişli Lipo Pil
2 reviewsStokta 10+ adet mevcutHızlı Uyum Kontrolü CNHL Lightning LiHV 5500mAh 22.8V 6S 120C HV LiPo Pil ile EC5 Fiş, birçok 4000mAh ile 5000mAh paketinden daha fazla kullanılabi...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $69.99 - Orijinal fiyat $69.99Orijinal fiyat $69.99$69.99 USD$69.99 - $69.99Güncel fiyat $69.99 USD| / -
Orijinal fiyat $51.99 - Orijinal fiyat $51.99Orijinal fiyat $51.99$51.99 USD$51.99 - $51.99Güncel fiyat $51.99 USD| /
CNHL Yarış Serisi LiHV 6000mAh 11.4V 3S 120C HV Sert Kılıf Lipo Pil EC5 Fişli
24 reviewsStokta 10+ adet mevcutÖzellikler: Stok Numarası: HC6001203HV Kapasite: 6000mAh Voltaj: 11.4V / 3-Hücre / 3S1P Deşarj Oranı: 120C Sürekli / 240C Patlama Şarj Oranı: Maks...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $51.99 - Orijinal fiyat $51.99Orijinal fiyat $51.99$51.99 USD$51.99 - $51.99Güncel fiyat $51.99 USD| / -
Orijinal fiyat $119.99 - Orijinal fiyat $119.99Orijinal fiyat $119.99$119.99 USD$119.99 - $119.99Güncel fiyat $119.99 USD| /
CNHL Lightning LiHV 7800mAh 22.8V 6S 120C HV EC5 Fişli Lipo Pil
1 reviewStokta 10+ adet mevcutHızlı Uyum Kontrolü EC5 Fişli CNHL Lightning LiHV 7800mAh 22.8V 6S 120C HV LiPo Batarya, alışılmadık derecede yüksek 7800mAh kapasiteyi birçok gele...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $119.99 - Orijinal fiyat $119.99Orijinal fiyat $119.99$119.99 USD$119.99 - $119.99Güncel fiyat $119.99 USD| / -
Orijinal fiyat $19.99 - Orijinal fiyat $39.98Orijinal fiyat $19.99$19.99 USD - $39.98 USD$19.99 - $39.98Güncel fiyat $19.99 USD| /
CNHL MiniStar HV 350mAh 11.4v 3s 70c XT30 Konnektörlü Lipo Pil
2 reviewsSadece 2 birim kaldıStok Numarası HV35703 Kutu 3 Kapasite 350mAh Gerilim 11.4V / 3-Hücre / 3S1P Deşarj Oranı 70C Sürekli / 140C Patlama Şarj Oranı Maks 5...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $19.99 - Orijinal fiyat $39.98Orijinal fiyat $19.99$19.99 USD - $39.98 USD$19.99 - $39.98Güncel fiyat $19.99 USD| / -
Orijinal fiyat $62.99 - Orijinal fiyat $62.99Orijinal fiyat $62.99$62.99 USD$62.99 - $62.99Güncel fiyat $62.99 USD| /
CNHL Lightning LiHV 4500mAh 22.8V 6S 120C Yüksek Voltajlı Lipo Pil XT90 Fişli
No reviewsStokta 10+ adet mevcutHızlı Uyumluluk Kontrolü XT90 Fişli CNHL Lightning LiHV 4500mAh 22.8V 6S 120C HV LiPo Batarya, daha ağır 5000–6000mAh paketlere geçmeden güçlü çık...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $62.99 - Orijinal fiyat $62.99Orijinal fiyat $62.99$62.99 USD$62.99 - $62.99Güncel fiyat $62.99 USD| / -
Orijinal fiyat $71.99 - Orijinal fiyat $71.99Orijinal fiyat $71.99$71.99 USD$71.99 - $71.99Güncel fiyat $71.99 USD| /
CNHL Yarış Serisi LiHV 8200mAh 11.4V 3S 120C HV Sert Kasa Lipo Pil EC5 Fişli
20 reviewsStokta 10+ adet mevcutÖzellikler: Stok Numarası: HC8201203HV Kapasite: 8200mAh Voltaj: 11.4V / 3-Hücre / 3S2P Deşarj Oranı: 120C Sürekli / 240C Patlama Şarj Oranı: Mak...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $71.99 - Orijinal fiyat $71.99Orijinal fiyat $71.99$71.99 USD$71.99 - $71.99Güncel fiyat $71.99 USD| / -
Orijinal fiyat $75.99 - Orijinal fiyat $75.99Orijinal fiyat $75.99$75.99 USD$75.99 - $75.99Güncel fiyat $75.99 USD| /
CNHL Lightning LiHV 6000mAh 22.8V 6S 120C HV EC5 Fişli Lipo Pil
No reviewsSadece 7 birim kaldıHızlı Uyum Kontrolü EC5 Fişli CNHL Lightning LiHV 6000mAh 22.8V 6S 120C HV LiPo Batarya, nispeten hafif olan yaklaşık 693 g ağırlığı mainstream 60...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $75.99 - Orijinal fiyat $75.99Orijinal fiyat $75.99$75.99 USD$75.99 - $75.99Güncel fiyat $75.99 USD| / -
Orijinal fiyat $65.99 - Orijinal fiyat $65.99Orijinal fiyat $65.99$65.99 USD$65.99 - $65.99Güncel fiyat $65.99 USD| /
CNHL Lightning LiHV 6000mAh 15.2V 4S 120C HV EC5 Fişli Lipo Pil
1 reviewStokta 10+ adet mevcutHızlı Uyum Kontrolü CNHL Lightning LiHV 6000 mAh 15,2 V 4S 120C HV LiPo Battery with EC5 Plug, aşırı hacimli bir pakete geçmeden yüksek kapasite, g...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $65.99 - Orijinal fiyat $65.99Orijinal fiyat $65.99$65.99 USD$65.99 - $65.99Güncel fiyat $65.99 USD| / -
Orijinal fiyat $35.99Orijinal fiyat $35.99 - Orijinal fiyat $35.99Orijinal fiyat $35.99$25.99 USD - $35.99 USD$25.99 - $35.99Güncel fiyat $25.99 USD| /
3 Paket CNHL MiniStar HV 550mAh 15.2V 4S 70C LiPo pil, XT30 konnektörlü
11 reviewsStokta 10+ adet mevcutHızlı Uyum Kontrolü XT30U fişli 3 Paket CNHL MiniStar HV 550mAh 4S 70C LiHV batarya, düşük ağırlık ve hızlı gaz tepkisinin önemli olduğu hafif ...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $35.99Orijinal fiyat $35.99 - Orijinal fiyat $35.99Orijinal fiyat $35.99$25.99 USD - $35.99 USD$25.99 - $35.99Güncel fiyat $25.99 USD| /28% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $29.97 - Orijinal fiyat $59.94Orijinal fiyat $29.97 - Orijinal fiyat $59.94Orijinal fiyat $29.97$18.99 USD - $59.94 USD$18.99 - $59.94Güncel fiyat $18.99 USD| /
CNHL MiniStar HV 550mAh 11.4v 3s 70c LiPo pil, XT30 konnektörlü
9 reviewsSadece 5 birim kaldıTeknik Özellikler: Stok Numarası: HV55703 Kapasite: 550mAh Voltaj: 11.4V / 3 Hücre / 3S1P Deşarj Oranı: 70C Sürekli / 140C Ani Şarj Oranı: Maks. ...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $29.97 - Orijinal fiyat $59.94Orijinal fiyat $29.97 - Orijinal fiyat $59.94Orijinal fiyat $29.97$18.99 USD - $59.94 USD$18.99 - $59.94Güncel fiyat $18.99 USD| /37% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $109.99 - Orijinal fiyat $109.99Orijinal fiyat $109.99$109.99 USD$109.99 - $109.99Güncel fiyat $109.99 USD| /
CNHL Lightning LiHV 7200mAh 22.8V 6S 120C HV EC5 Fişli Lipo Pil
4 reviewsStokta 10+ adet mevcutHızlı Uyum Kontrolü EC5 Fişli CNHL Lightning LiHV 7200mAh 22.8V 6S 120C HV LiPo Pil, 7200mAh nominal kapasiteyi büyük EDF jetleri, RC uçakları ve ...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $109.99 - Orijinal fiyat $109.99Orijinal fiyat $109.99$109.99 USD$109.99 - $109.99Güncel fiyat $109.99 USD| / -
Orijinal fiyat $12.99 - Orijinal fiyat $25.98Orijinal fiyat $12.99 - Orijinal fiyat $25.98Orijinal fiyat $12.99$8.49 USD - $25.98 USD$8.49 - $25.98Güncel fiyat $8.49 USD| /
PH2.0'lı CNHL MiniStar HV 450mAh 3.8V 1S 70C LiPo Pil
18 reviewsStokta 10+ adet mevcutTeknik özellikler: Stok Numarası: HV45701 Box 4 Kapasite: 450mAh Voltaj: 3.8V / 1 Hücre / 1S1P Deşarj Oranı: 70C Sürekli / 140C Anlık Şarj Oranı...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $12.99 - Orijinal fiyat $25.98Orijinal fiyat $12.99 - Orijinal fiyat $25.98Orijinal fiyat $12.99$8.49 USD - $25.98 USD$8.49 - $25.98Güncel fiyat $8.49 USD| /35% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $105.99 - Orijinal fiyat $105.99Orijinal fiyat $105.99$105.99 USD$105.99 - $105.99Güncel fiyat $105.99 USD| /
CNHL Yarış Serisi LiHV 6000mAh 22.8V 6S Lipo Pil 120C XT90 Fişli
2 reviewsStokta 10+ adet mevcutÖzellikler: Stok Numarası: HV6001206 Kapasite: 6000mAh Voltaj: 22.8V/ 6-Hücre / 6S1P Deşarj Oranı: 120C Sürekli / 240C Patlama Şarj Oranı: Maks 5...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $105.99 - Orijinal fiyat $105.99Orijinal fiyat $105.99$105.99 USD$105.99 - $105.99Güncel fiyat $105.99 USD| / -
Orijinal fiyat $129.99 - Orijinal fiyat $129.99Orijinal fiyat $129.99$129.99 USD$129.99 - $129.99Güncel fiyat $129.99 USD| /
CNHL Lightning LiHV 8500mAh 22.8V 6S 120C HV Lipo Pil EC5 Fişli
No reviewsstokta yokHızlı Uyumluluk Kontrolü EC5 Fişli CNHL Lightning LiHV 8500mAh 22,8V 6S 120C HV LiPo Pil, büyük elektrikli kamyonlar, çift 6S 12S kurulumları ve ö...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $129.99 - Orijinal fiyat $129.99Orijinal fiyat $129.99$129.99 USD$129.99 - $129.99Güncel fiyat $129.99 USD| /Tükendi -
Orijinal fiyat $13.99 - Orijinal fiyat $27.98Orijinal fiyat $13.99 - Orijinal fiyat $27.98Orijinal fiyat $13.99$13.99 USD - $27.98 USD$13.99 - $27.98Güncel fiyat $13.99 USD| /
3 Paket CNHL LiHV MiniStar HV 350mAh 7.6V 2S 70C Lipo Pil XT30 ile
No reviewsSadece 2 birim kaldıÖzellikler: Stok Numarası: HV35702 Kapasite: 350mAh Voltaj: 7.6V /2 Hücre / 2S1P Deşarj Oranı: 70C Sürekli / 140C Ani Şarj Oranı: 5C Maksimum B...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $13.99 - Orijinal fiyat $27.98Orijinal fiyat $13.99 - Orijinal fiyat $27.98Orijinal fiyat $13.99$13.99 USD - $27.98 USD$13.99 - $27.98Güncel fiyat $13.99 USD| /30% kadar tasarruf edin % tasarruf edin -
Orijinal fiyat $109.99 - Orijinal fiyat $109.99Orijinal fiyat $109.99$109.99 USD$109.99 - $109.99Güncel fiyat $109.99 USD| /
CNHL Lightning LiHV 7200mAh 22.8V 6S 120C HV Lipo Pil XT90 Fişli
4 reviewsStokta 10+ adet mevcutHızlı Uyum Kontrolü CNHL Lightning LiHV 7200mAh 6S pil, yüksek patlama gücü ve yük altında kararlı voltaj gerektiren RC sistemleri için tasarlanmış...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $109.99 - Orijinal fiyat $109.99Orijinal fiyat $109.99$109.99 USD$109.99 - $109.99Güncel fiyat $109.99 USD| / -
Orijinal fiyat $17.97 - Orijinal fiyat $35.94Orijinal fiyat $17.97 - Orijinal fiyat $35.94Orijinal fiyat $17.97$11.99 USD - $35.94 USD$11.99 - $35.94Güncel fiyat $11.99 USD| /
CNHL LiHV MiniStar HV 450mAh 7.6V 2S 70C XT30'lu LiPo Pil
25 reviewsStokta 10+ adet mevcutHızlı Uyum Kontrolü XT30U konektörlü CNHL MiniStar HV 450mAh 7.6V 2S 70C LiHV Battery seti, düşük pil ağırlığının ve hassas kullanımın öncelikli ol...
Tam detayları görüntüleOrijinal fiyat $17.97 - Orijinal fiyat $35.94Orijinal fiyat $17.97 - Orijinal fiyat $35.94Orijinal fiyat $17.97$11.99 USD - $35.94 USD$11.99 - $35.94Güncel fiyat $11.99 USD| /40% kadar tasarruf edin % tasarruf edin