Wyniki wyszukiwania dla „hv”
Produkty
-
Cena oryginalna $91.99Cena oryginalna $91.99 - Cena oryginalna $91.99Cena oryginalna $91.99$69.99 USD - $91.99 USD$69.99 - $91.99Aktualna cena $69.99 USD| /
CNHL Racing Series 5200mAh 25.9V 7S bateria Lipo 90C z wtyczką QS8
3 reviews10+ w magazynieSpecyfikacje: Numer magazynowy: 520907QS8 Pojemność: 5200mAh Napięcie: 25.9V / 7 ogniw / 7S1P Prąd rozładowania: 90C ciągły / 180C impulsowy Maksy...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $91.99Cena oryginalna $91.99 - Cena oryginalna $91.99Cena oryginalna $91.99$69.99 USD - $91.99 USD$69.99 - $91.99Aktualna cena $69.99 USD| /Zaoszczędź do 24% Zaoszczędź % -
Cena oryginalna $65.98Cena oryginalna $65.98 - Cena oryginalna $65.98Cena oryginalna $65.98$47.98 USD - $65.98 USD$47.98 - $65.98Aktualna cena $47.98 USD| /
[Combo] 2 opakowania CNHL Racing Series 5600mAh 7.4V 2S2P 120C Hard Case 2S Lipo Battery z wtyczką T/Dean
18 reviews10+ w magazynieSzybkie sprawdzenie dopasowania [Combo] 2 Packs CNHL Racing Series 5600mAh 7.4V 2S2P 120C Hard Case LiPo Battery with T/Dean Plug to doskonały wybó...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $65.98Cena oryginalna $65.98 - Cena oryginalna $65.98Cena oryginalna $65.98$47.98 USD - $65.98 USD$47.98 - $65.98Aktualna cena $47.98 USD| /Zaoszczędź do 27% Zaoszczędź % -
Cena oryginalna $35.99 - Cena oryginalna $35.99Cena oryginalna $35.99$35.99 USD$35.99 - $35.99Aktualna cena $35.99 USD| /
CNHL Czarna Seria 11.1V 3S Bateria Lipo 5000mAh 65C z wtyczką EC5
13 reviews10+ w magazynieSpecyfikacje: Stock Number: 500653BKEC5 Pojemność: 5000mAh Napięcie: 11.1V / 3-Cell / 3S1P Współczynnik rozładowania: 65C ciągły / 130C impulsowy...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $35.99 - Cena oryginalna $35.99Cena oryginalna $35.99$35.99 USD$35.99 - $35.99Aktualna cena $35.99 USD| / -
Cena oryginalna $55.99 - Cena oryginalna $55.99Cena oryginalna $55.99$55.99 USD$55.99 - $55.99Aktualna cena $55.99 USD| /
CNHL G+Plus 4000mAh 18.5V 5S 70C bateria Lipo z wtyczką XT90
4 reviews10+ w magazynieSpecyfikacje: Numer magazynowy: 400705 Pojemność: 4000mAh Napięcie: 18.5V / 5-Cell / 5S1P Szybkość rozładowania: 70C ciągłe / 140C impulsowe Mak...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $55.99 - Cena oryginalna $55.99Cena oryginalna $55.99$55.99 USD$55.99 - $55.99Aktualna cena $55.99 USD| / -
Cena oryginalna $97.99 - Cena oryginalna $97.99Cena oryginalna $97.99$97.99 USD$97.99 - $97.99Aktualna cena $97.99 USD| /
CNHL G+Plus 29.6V 8S 5000mAh bateria Lipo 70C z wtyczką QS8
2 reviewsPozostała tylko 1 jednostka(y)Szybkie sprawdzenie dopasowania Akumulator LiPo CNHL G+Plus 5000 mAh 29,6 V 8S 70C z wtykiem QS8 to kompletne, jednopakietowe rozwiązanie zasilania...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $97.99 - Cena oryginalna $97.99Cena oryginalna $97.99$97.99 USD$97.99 - $97.99Aktualna cena $97.99 USD| / -
Cena oryginalna $12.99 - Cena oryginalna $25.98Cena oryginalna $12.99 - Cena oryginalna $25.98Cena oryginalna $12.99$10.99 USD - $25.98 USD$10.99 - $25.98Aktualna cena $10.99 USD| /
CNHL G+Plus 2200mAh 7.4V 2S 70C bateria Lipo z wtyczką XT60
9 reviews10+ w magazynieSpecyfikacje: Numer magazynowy: 220702 Pojemność: 2200mAh Napięcie: 7,4V / 2-Cell / 2S1P Prąd rozładowania: 70C ciągły / 140C impulsowy Prąd łado...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $12.99 - Cena oryginalna $25.98Cena oryginalna $12.99 - Cena oryginalna $25.98Cena oryginalna $12.99$10.99 USD - $25.98 USD$10.99 - $25.98Aktualna cena $10.99 USD| /Zaoszczędź do 15% Zaoszczędź % -
Cena oryginalna $99.99 - Cena oryginalna $99.99Cena oryginalna $99.99$99.99 USD$99.99 - $99.99Aktualna cena $99.99 USD| /
CNHL Racing Series 9500mAh 14.8V 4S 90C bateria Lipo z wtyczką EC5
12 reviews10+ w magazynieSpecyfikacje Numer katalogowy: 950904EC5 Pojemność: 9500mAh Napięcie: 14.8V / 4-Cell / 4S1P Prąd rozładowania: 90C ciągły / 180C impulsowy Maksyma...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $99.99 - Cena oryginalna $99.99Cena oryginalna $99.99$99.99 USD$99.99 - $99.99Aktualna cena $99.99 USD| / -
Cena oryginalna $13.98Cena oryginalna $13.98 - Cena oryginalna $13.98Cena oryginalna $13.98$9.58 USD - $13.98 USD$9.58 - $13.98Aktualna cena $9.58 USD| /
2 szt. CNHL MiniStar 650mAh 7.4V 2S 70C akumulator LiPo ze złączem XT30
18 reviews10+ w magazynieSzybkie sprawdzenie dopasowania Zestaw 2 Packs CNHL MiniStar 650mAh 7.4V 2S 70C LiPo Battery with XT30U zawiera dwa kompaktowe akumulatory 2S o sta...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $13.98Cena oryginalna $13.98 - Cena oryginalna $13.98Cena oryginalna $13.98$9.58 USD - $13.98 USD$9.58 - $13.98Aktualna cena $9.58 USD| /Zaoszczędź do 31% Zaoszczędź % -
Cena oryginalna $14.99 - Cena oryginalna $29.98Cena oryginalna $14.99$14.99 USD - $29.98 USD$14.99 - $29.98Aktualna cena $14.99 USD| /
CNHL Black Series 2200mAh 11.1V 3S Krótka bateria Lipo 40C z wtyczką XT60
5 reviews10+ w magazynieSzybkie sprawdzenie dopasowania CNHL Black Series 2200mAh 11.1V 3S Shorty LiPo Battery 40C with XT60 Plug to kompaktowy akumulator 3S do modeli RC,...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $14.99 - Cena oryginalna $29.98Cena oryginalna $14.99$14.99 USD - $29.98 USD$14.99 - $29.98Aktualna cena $14.99 USD| / -
Cena oryginalna $17.99 - Cena oryginalna $35.98Cena oryginalna $17.99$17.99 USD - $35.98 USD$17.99 - $35.98Aktualna cena $17.99 USD| /
CNHL Czarna Seria 2200mAh 4S 14.8V Akumulator Lipo 40C z wtyczką XT60 do samolotu RC
25 reviews10+ w magazynieSzybka kontrola dopasowania Akumulator LiPo CNHL Black Series 2200 mAh 4S 14,8 V 40C z wtyczką XT60 to akumulator lotniczy 4S o standardowym napięc...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $17.99 - Cena oryginalna $35.98Cena oryginalna $17.99$17.99 USD - $35.98 USD$17.99 - $35.98Aktualna cena $17.99 USD| / -
Cena oryginalna $63.98 - Cena oryginalna $63.98Cena oryginalna $63.98$63.98 USD$63.98 - $63.98Aktualna cena $63.98 USD| /
2 opakowania CNHL Black Series V2.0 1500mAh 22.2V 6S Lipo bateria 130C z wtyczką XT60
3 reviews10+ w magazynieSzybka kontrola zgodności 2 Packs CNHL Black Series V2.0 1500mAh 22.2V 6S 130C LiPo Battery with XT60 Plug to bardzo dobry wybór dla pilotów FPV, k...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $63.98 - Cena oryginalna $63.98Cena oryginalna $63.98$63.98 USD$63.98 - $63.98Aktualna cena $63.98 USD| / -
Cena oryginalna $70.99Cena oryginalna $70.99 - Cena oryginalna $70.99Cena oryginalna $70.99$59.99 USD - $70.99 USD$59.99 - $70.99Aktualna cena $59.99 USD| /
CNHL Racing Series 9500mAh 11.1V 3S 90C bateria Lipo z wtyczką EC5
10 reviews10+ w magazynieNumer magazynowy 950903EC5 Pojemność 9500mAh Napięcie 11.1V / 3-ogniwowy / 3S1P Prąd rozładowania 90°C ciągłe / 180°C chwilowe Prąd łado...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $70.99Cena oryginalna $70.99 - Cena oryginalna $70.99Cena oryginalna $70.99$59.99 USD - $70.99 USD$59.99 - $70.99Aktualna cena $59.99 USD| /Zaoszczędź do 15% Zaoszczędź % -
Cena oryginalna $99.99 - Cena oryginalna $99.99Cena oryginalna $99.99$99.99 USD$99.99 - $99.99Aktualna cena $99.99 USD| /
Zamienny zestaw podwozia CNHL Super Tucano V1 1600 mm z kołami i głównymi osłonami podwozia
3 reviewsPozostała tylko 5 jednostka(y)Numer magazynowy: STUP004 CNHL Super Tucano 1600mm Zestaw Zamienny Podwozia CNHL Super Tucano 1600mm Zestaw Zamienny Podwozia z Kołami i Drzwiczkam...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $99.99 - Cena oryginalna $99.99Cena oryginalna $99.99$99.99 USD$99.99 - $99.99Aktualna cena $99.99 USD| / -
Cena oryginalna $99.99Cena oryginalna $99.99 - Cena oryginalna $99.99Cena oryginalna $99.99$69.99 USD - $99.99 USD$69.99 - $99.99Aktualna cena $69.99 USD| /
Akumulator LiPo CNHL Racing Series 6000 mAh 15,2 V 4S 130C LiHV Shorty Hardcase z 1 parą uchwytów na wtyki kulowe 5 mm z radiatorem cieplnym
No reviews10+ w magazynieSzybka kontrola dopasowania Akumulator CNHL Racing Series 6000 mAh 15,2 V 4S2P 130C LiHV Shorty Hardcase LiPo z gniazdami bullet 5 mm to prawdziwy ...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $99.99Cena oryginalna $99.99 - Cena oryginalna $99.99Cena oryginalna $99.99$69.99 USD - $99.99 USD$69.99 - $99.99Aktualna cena $69.99 USD| /Zaoszczędź do 30% Zaoszczędź % -
Cena oryginalna $34.99Cena oryginalna $34.99 - Cena oryginalna $34.99Cena oryginalna $34.99$23.99 USD - $34.99 USD$23.99 - $34.99Aktualna cena $23.99 USD| /
CNHL 4000mAh 11.1V 3S 70C bateria Lipo z wtyczką XT90
9 reviews10+ w magazynieSpecyfikacje: Numer magazynowy: 400703 Pojemność: 4000mAh Napięcie: 11.1V / 3-Cell / 3S1P Szybkość rozładowania: 70C ciągłe / 140C impulsowe Mak...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $34.99Cena oryginalna $34.99 - Cena oryginalna $34.99Cena oryginalna $34.99$23.99 USD - $34.99 USD$23.99 - $34.99Aktualna cena $23.99 USD| /Zaoszczędź do 31% Zaoszczędź % -
Cena oryginalna $66.99Cena oryginalna $66.99 - Cena oryginalna $66.99Cena oryginalna $66.99$49.99 USD - $66.99 USD$49.99 - $66.99Aktualna cena $49.99 USD| /
CNHL Racing Series 5200mAh 18.5V 5S 90C bateria Lipo z wtyczką EC5
2 reviews10+ w magazynieSzybkie sprawdzenie dopasowania Jeśli wybierasz akumulator LiPo 5S z wtyczką EC5 do dużego samolotu RC, warbirda, helikoptera lub pojazdu RC o wyso...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $66.99Cena oryginalna $66.99 - Cena oryginalna $66.99Cena oryginalna $66.99$49.99 USD - $66.99 USD$49.99 - $66.99Aktualna cena $49.99 USD| /Zaoszczędź do 25% Zaoszczędź % -
Cena oryginalna $19.99 - Cena oryginalna $39.98Cena oryginalna $19.99$19.99 USD - $39.98 USD$19.99 - $39.98Aktualna cena $19.99 USD| /
CNHL Black Series V2.0 1300mAh 14.8V 4S 130C bateria Lipo z wtyczką XT60
2 reviewsBrak w magazynieSpecyfikacje Numer magazynowy: 1301304BK Pojemność: 1300mAh Napięcie: 14.8V / 4-Cell / 4S1P Prąd rozładowania: 130C ciągły / 260C impulsowy Prąd ł...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $19.99 - Cena oryginalna $39.98Cena oryginalna $19.99$19.99 USD - $39.98 USD$19.99 - $39.98Aktualna cena $19.99 USD| /Wyprzedane -
Cena oryginalna $40.99Cena oryginalna $40.99 - Cena oryginalna $40.99Cena oryginalna $40.99$30.99 USD - $40.99 USD$30.99 - $40.99Aktualna cena $30.99 USD| /
CNHL Black Series 4000mAh 14.8V 4S Lipo Akumulator 65C z wtyczką EC5
21 reviewsPozostała tylko 9 jednostka(y)Specyfikacje: Numer magazynowy: 400654BKEC5 Pojemność: 4000mAh Napięcie: 14.8V 4-ogniwa / 4S1P Współczynnik rozładowania: 65C ciągły / 130C impul...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $40.99Cena oryginalna $40.99 - Cena oryginalna $40.99Cena oryginalna $40.99$30.99 USD - $40.99 USD$30.99 - $40.99Aktualna cena $30.99 USD| /Zaoszczędź do 24% Zaoszczędź % -
Cena oryginalna $41.98Cena oryginalna $41.98 - Cena oryginalna $41.98Cena oryginalna $41.98Aktualna cena $25.98 USD$25.98 - $25.98Aktualna cena $25.98 USD| /
2 zestawy CNHL Black Series 2000mAh 11.1V 3S 100C bateria Lipo z wtyczką XT60 - magazyn w Wielkiej Brytanii
18 reviews10+ w magazynieSpecyfikacje: Numer magazynowy: 2001003BK Pojemność: 2000mAh Napięcie: 11.1V / 3- ogniwa / 3S1P Szybkość rozładowania: 100C ciągłe / 200C chwilo...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $41.98Cena oryginalna $41.98 - Cena oryginalna $41.98Cena oryginalna $41.98Aktualna cena $25.98 USD$25.98 - $25.98Aktualna cena $25.98 USD| /Zaoszczędź 38% Zaoszczędź % -
Cena oryginalna $21.98Cena oryginalna $21.98 - Cena oryginalna $21.98Cena oryginalna $21.98$16.58 USD - $21.98 USD$16.58 - $21.98Aktualna cena $16.58 USD| /
2 zestawy baterii CNHL Black Series 1300mAh 7,4V 2S 130C Lipo z wtyczką XT60
No reviewsPozostała tylko 6 jednostka(y)Specyfikacje: Numer magazynowy: 1301302BK Pojemność: 1300mAh Napięcie: 7.4V / 2 ogniwa / 2S1P Prąd rozładowania: 130C ciągły / 260C impulsowy Ma...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $21.98Cena oryginalna $21.98 - Cena oryginalna $21.98Cena oryginalna $21.98$16.58 USD - $21.98 USD$16.58 - $21.98Aktualna cena $16.58 USD| /Zaoszczędź do 25% Zaoszczędź % -
Cena oryginalna $37.99Cena oryginalna $37.99 - Cena oryginalna $37.99Cena oryginalna $37.99$24.19 USD - $37.99 USD$24.19 - $37.99Aktualna cena $24.19 USD| /
CNHL Równoległa seria 6200mAh 7.4V 2S Shorty Lipo bateria 90C miękki pakiet
9 reviews10+ w magazynieSpecyfikacje: Numer magazynowy: 620902NC Pojemność: 6200mAh Napięcie: 7.4V / 2 ogniwa / 2S2P Prąd rozładowania: 90C ciągły / 180C impulsowy Maksym...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $37.99Cena oryginalna $37.99 - Cena oryginalna $37.99Cena oryginalna $37.99$24.19 USD - $37.99 USD$24.19 - $37.99Aktualna cena $24.19 USD| /Zaoszczędź do 36% Zaoszczędź % -
Cena oryginalna $109.99 - Cena oryginalna $109.99Cena oryginalna $109.99$109.99 USD$109.99 - $109.99Aktualna cena $109.99 USD| /
CNHL Innovation RC 10000mAh 14.8V 4S 100C Akumulator Lipo z wtyczką EC5
6 reviewsPozostała tylko 10 jednostka(y)Szybka kontrola dopasowania Akumulator LiPo CNHL Innovation RC 10000mAh 14.8V 4S 100C z wtyczką EC5 to wysokowydajny akumulator LiPo 4S 10000mAh pr...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $109.99 - Cena oryginalna $109.99Cena oryginalna $109.99$109.99 USD$109.99 - $109.99Aktualna cena $109.99 USD| / -
Cena oryginalna $95.98 - Cena oryginalna $95.98Cena oryginalna $95.98$95.98 USD$95.98 - $95.98Aktualna cena $95.98 USD| /
2 zestawy CNHL Black Series V2.0 1500mAh 29,6V 8S 130C bateria Lipo z wtyczką XT60
No reviews10+ w magazynieSzybkie sprawdzenie dopasowania Zestaw 2 Packs CNHL Black Series V2.0 1500mAh 29.6V 8S 130C LiPo Battery with XT60 Plug zawiera dwa niezależne aku...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $95.98 - Cena oryginalna $95.98Cena oryginalna $95.98$95.98 USD$95.98 - $95.98Aktualna cena $95.98 USD| / -
Cena oryginalna $26.99 - Cena oryginalna $26.99Cena oryginalna $26.99$26.99 USD$26.99 - $26.99Aktualna cena $26.99 USD| /
Zamienny kokpit/właz akumulatora CNHL Super Tucano V1 1600 mm z pilotami
6 reviewsPozostała tylko 6 jednostka(y)Numer magazynowy: STUP014 CNHL Super Tucano 1600mm Wymienny Kokpit/Klapka Baterii z Pilotami to oryginalna fabryczna część zapasowa zaprojektowana,...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $26.99 - Cena oryginalna $26.99Cena oryginalna $26.99$26.99 USD$26.99 - $26.99Aktualna cena $26.99 USD| /