Wyniki wyszukiwania dla „hv”
Produkty
-
Cena oryginalna $18.99 - Cena oryginalna $18.99Cena oryginalna $18.99$18.99 USD$18.99 - $18.99Aktualna cena $18.99 USD| /
3 opakowania CNHL MiniStar 350mAh 11.1V 3S 30C bateria Lipo z JST
4 reviewsPozostała tylko 6 jednostka(y)Akumulator CNHL MiniStar 350mAh 11,1V 3S 30C LiPo został zaprojektowany dla ultra-mikro i mikro modeli RC, które korzystają z wyższego napięcia i k...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $18.99 - Cena oryginalna $18.99Cena oryginalna $18.99$18.99 USD$18.99 - $18.99Aktualna cena $18.99 USD| / -
Cena oryginalna $27.98Cena oryginalna $27.98 - Cena oryginalna $27.98Cena oryginalna $27.98$21.98 USD - $27.98 USD$21.98 - $27.98Aktualna cena $21.98 USD| /
2 opakowania CNHL Black Series 1500mAh 7.4V 2S 130C bateria Lipo z wtyczką XT60
2 reviews10+ w magazynieSpecyfikacje: Numer magazynowy: 1501302BK Pojemność: 1500mAh Napięcie: 7,4V / 2- ogniwa / 2S1P Prąd rozładowania: 130C ciągły / 260C impulsowy Pr...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $27.98Cena oryginalna $27.98 - Cena oryginalna $27.98Cena oryginalna $27.98$21.98 USD - $27.98 USD$21.98 - $27.98Aktualna cena $21.98 USD| /Zaoszczędź do 21% Zaoszczędź % -
Cena oryginalna $22.99Cena oryginalna $22.99 - Cena oryginalna $22.99Cena oryginalna $22.99$18.99 USD - $22.99 USD$18.99 - $22.99Aktualna cena $18.99 USD| /
CNHL Black Series 3200mAh 11.1V 30C 3S Krótki Akumulator Lipo z wtyczką XT60
11 reviews10+ w magazynieSzybka kontrola dopasowania Akumulator LiPo CNHL Black Series 3200 mAh 11,1 V 3S 30C Shorty z wtykiem XT60 łączy użyteczną pojemność 3200 mAh z kom...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $22.99Cena oryginalna $22.99 - Cena oryginalna $22.99Cena oryginalna $22.99$18.99 USD - $22.99 USD$18.99 - $22.99Aktualna cena $18.99 USD| /Zaoszczędź do 17% Zaoszczędź % -
Cena oryginalna $15.99 - Cena oryginalna $31.98Cena oryginalna $15.99$15.99 USD - $31.98 USD$15.99 - $31.98Aktualna cena $15.99 USD| /
CNHL Black Series V2.0 1300mAh 11.1V 3S 130C bateria Lipo z wtyczką XT60
1 review10+ w magazynieDane techniczne: Numer katalogowy: 1301303BK Pojemność: 1300mAh Napięcie: 11.1V / 3 ogniwa / 3S1P Prąd rozładowania: 130C ciągły / 260C chwilowy P...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $15.99 - Cena oryginalna $31.98Cena oryginalna $15.99$15.99 USD - $31.98 USD$15.99 - $31.98Aktualna cena $15.99 USD| / -
Cena oryginalna $9.49 - Cena oryginalna $18.98Cena oryginalna $9.49 - Cena oryginalna $18.98Cena oryginalna $9.49$5.99 USD - $18.98 USD$5.99 - $18.98Aktualna cena $5.99 USD| /
CNHL 2200mAh 7.4V 2S 30C bateria Lipo z wtyczką T/Dean
20 reviews10+ w magazynieSpecyfikacje: Numer magazynowy: 220302 Pojemność: 2200mAh Napięcie: 7,4V / 2- ogniwa / 2S1P Prąd rozładowania: 30C ciągły / 60C impulsowy Prąd ła...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $9.49 - Cena oryginalna $18.98Cena oryginalna $9.49 - Cena oryginalna $18.98Cena oryginalna $9.49$5.99 USD - $18.98 USD$5.99 - $18.98Aktualna cena $5.99 USD| /Zaoszczędź do 37% Zaoszczędź % -
Cena oryginalna $399.00 - Cena oryginalna $458.00Cena oryginalna $399.00 - Cena oryginalna $458.00Cena oryginalna $399.00$379.00 USD - $458.00 USD$379.00 - $458.00Aktualna cena $379.00 USD| /
Samolot RC CNHL Bison XT STOL 1750mm PNP Bush Plane – Przyjazna dla FPV Przezroczysta Kabina, Wysokie Skrzydło STOL
3 reviews10+ w magazynieSamolot RC CNHL Bison XT STOL 1750 mm PNP w kolorze pomarańczowym CNHL Bison XT STOL V2 to duży górnopłat w stylu bush plane, stworzony do spokoj...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $399.00 - Cena oryginalna $458.00Cena oryginalna $399.00 - Cena oryginalna $458.00Cena oryginalna $399.00$379.00 USD - $458.00 USD$379.00 - $458.00Aktualna cena $379.00 USD| /Zaoszczędź do 5% Zaoszczędź % -
Cena oryginalna $219.99 - Cena oryginalna $219.99Cena oryginalna $219.99$219.99 USD$219.99 - $219.99Aktualna cena $219.99 USD| /
CNHL 20000mAh 22.2V 6S 15C bateria Lipo z wtyczką XT90
2 reviewsPozostała tylko 10 jednostka(y)Specyfikacja: Numer katalogowy: 2000156XT90 Pojemność ogniw: 20Ah 6S Napięcie: 22.2V /6 ogniw / 6S Prąd rozładowania: 15C ciągły / 30C chwilowy P...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $219.99 - Cena oryginalna $219.99Cena oryginalna $219.99$219.99 USD$219.99 - $219.99Aktualna cena $219.99 USD| / -
Cena oryginalna $131.99 - Cena oryginalna $131.99Cena oryginalna $131.99$131.99 USD$131.99 - $131.99Aktualna cena $131.99 USD| /
CNHL Racing Series 6200mAh 29.6V 8S bateria Lipo 90C z wtyczką QS8
1 review10+ w magazynieSpecyfikacje: Numer magazynowy: 620908QS8 Pojemność: 6200mAh Napięcie: 29.6V / 8-Cell / 8S1P Prąd rozładowania: 90C ciągły / 180C impulsowy Maksym...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $131.99 - Cena oryginalna $131.99Cena oryginalna $131.99$131.99 USD$131.99 - $131.99Aktualna cena $131.99 USD| / -
Cena oryginalna $27.99 - Cena oryginalna $55.98Cena oryginalna $27.99 - Cena oryginalna $55.98Cena oryginalna $27.99$20.99 USD - $55.98 USD$20.99 - $55.98Aktualna cena $20.99 USD| /
CNHL Black Series 2000mAh 14.8V 4S 100C bateria Lipo z wtyczką XT60
7 reviews10+ w magazynieSpecyfikacje: Numer magazynowy: 2001004BK Pojemność: 2000mAh Napięcie: 14,8V / 4- ogniwa / 4S1P Prąd rozładowania: 100C ciągły / 200C impulsowy Pr...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $27.99 - Cena oryginalna $55.98Cena oryginalna $27.99 - Cena oryginalna $55.98Cena oryginalna $27.99$20.99 USD - $55.98 USD$20.99 - $55.98Aktualna cena $20.99 USD| /Zaoszczędź do 29% Zaoszczędź % -
Cena oryginalna $43.99 - Cena oryginalna $43.99Cena oryginalna $43.99$43.99 USD$43.99 - $43.99Aktualna cena $43.99 USD| /
CNHL 3300mAh 22.2V 6S 30C bateria Lipo z wtyczką XT60
9 reviewsPozostała tylko 3 jednostka(y)Specyfikacje: Numer magazynowy: 330306Z Pojemność: 3300mAh Napięcie: 22.2V / 6-Cell / 6S1P Prąd rozładowania: 30C ciągły / 60C impulsowy Prąd łado...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $43.99 - Cena oryginalna $43.99Cena oryginalna $43.99$43.99 USD$43.99 - $43.99Aktualna cena $43.99 USD| / -
Cena oryginalna $59.99 - Cena oryginalna $59.99Cena oryginalna $59.99$59.99 USD$59.99 - $59.99Aktualna cena $59.99 USD| /
CNHL G+Plus 5000mAh 14.8V 4S 100C bateria Lipo z wtyczką EC5
No reviewsBrak w magazynieSzybkie sprawdzenie dopasowania Akumulator LiPo CNHL G+Plus 5000mAh 14.8V 4S 100C z wtyczką EC5 to praktyczny, wysokowydajny akumulator 4S dla użyt...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $59.99 - Cena oryginalna $59.99Cena oryginalna $59.99$59.99 USD$59.99 - $59.99Aktualna cena $59.99 USD| /Wyprzedane -
Cena oryginalna $8.99 - Cena oryginalna $8.99Cena oryginalna $8.99$8.99 USD$8.99 - $8.99Aktualna cena $8.99 USD| /
Wymienny statecznik pionowy CNHL Super Tucano V1 1600mm z naklejkami
3 reviewsPozostała tylko 5 jednostka(y)Numer magazynowy: STUP016 CNHL Super Tucano 1600mm Zastępczy Pionowy Statecznik z Naklejkami został zaprojektowany dla perfekcyjnego realizmu w ska...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $8.99 - Cena oryginalna $8.99Cena oryginalna $8.99$8.99 USD$8.99 - $8.99Aktualna cena $8.99 USD| / -
Cena oryginalna $20.99 - Cena oryginalna $20.99Cena oryginalna $20.99$20.99 USD$20.99 - $20.99Aktualna cena $20.99 USD| /
CNHL MiniStar 850mAh 22.2V 6S bateria Lipo 70C z wtyczką XT60
5 reviewsPozostała tylko 10 jednostka(y)Specyfikacje: Numer magazynowy: 85706G Pojemność: 850mAh Napięcie: 22.2V / 6-Cell / 6S Prąd rozładowania: 70C ciągły / 140C impulsowy Prąd ładowan...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $20.99 - Cena oryginalna $20.99Cena oryginalna $20.99$20.99 USD$20.99 - $20.99Aktualna cena $20.99 USD| / -
Cena oryginalna $27.98Cena oryginalna $27.98 - Cena oryginalna $27.98Cena oryginalna $27.98Aktualna cena $19.58 USD$19.58 - $19.58Aktualna cena $19.58 USD| /
6 szt. CNHL MiniStar 350mAh 7.4V 2S 70C akumulator LiPo ze złączem XT30
12 reviews10+ w magazynieSpecyfikacje: Numer magazynowy: 35702G Pojemność: 350mAh Napięcie: 7.4V / 2-komórki / 2S1P Szybkość rozładowania: 70C ciągłe / 140C impulsowe Sz...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $27.98Cena oryginalna $27.98 - Cena oryginalna $27.98Cena oryginalna $27.98Aktualna cena $19.58 USD$19.58 - $19.58Aktualna cena $19.58 USD| /Zaoszczędź 30% Zaoszczędź % -
Cena oryginalna $59.99Cena oryginalna $59.99 - Cena oryginalna $59.99Cena oryginalna $59.99$49.99 USD - $59.99 USD$49.99 - $59.99Aktualna cena $49.99 USD| /
CNHL Czarna Seria 6000mAh 14.8V 4S 65C Akumulator Lipo z wtyczką EC5
5 reviewsPozostała tylko 8 jednostka(y)Specyfikacje Numer magazynowy: 600654BKEC5 Pojemność: 6000mAh Napięcie: 14.8V / 4- ogniwa / 4S1P Współczynnik rozładowania: 65C ciągły / 130C imp...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $59.99Cena oryginalna $59.99 - Cena oryginalna $59.99Cena oryginalna $59.99$49.99 USD - $59.99 USD$49.99 - $59.99Aktualna cena $49.99 USD| /Zaoszczędź do 17% Zaoszczędź % -
Cena oryginalna $78.99 - Cena oryginalna $78.99Cena oryginalna $78.99$78.99 USD$78.99 - $78.99Aktualna cena $78.99 USD| /
CNHL Racing Series 5200mAh 22.2V 6S bateria Lipo 90C z wtyczką QS8
4 reviews10+ w magazynieSzybkie sprawdzenie dopasowania Akumulator LiPo CNHL Racing Series 5200mAh 22,2V 6S 90C ze złączem QS8 to wysokoprądowy akumulator 6S do wyczynowyc...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $78.99 - Cena oryginalna $78.99Cena oryginalna $78.99$78.99 USD$78.99 - $78.99Aktualna cena $78.99 USD| / -
Cena oryginalna $54.99 - Cena oryginalna $54.99Cena oryginalna $54.99$54.99 USD$54.99 - $54.99Aktualna cena $54.99 USD| /
CNHL G+Plus 5000mAh 14.8V 4S 70C Lipo bateria miękka bez złącza
No reviewsBrak w magazynieSpecyfikacja: Numer katalogowy: 500704NC Pojemność: 5000mAh Napięcie: 14.8V / 4 ogniwa / 4S1P Prąd rozładowania: 70C ciągły / 140C chwilowy Prąd ...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $54.99 - Cena oryginalna $54.99Cena oryginalna $54.99$54.99 USD$54.99 - $54.99Aktualna cena $54.99 USD| /Wyprzedane -
Cena oryginalna $33.99Cena oryginalna $33.99 - Cena oryginalna $33.99Cena oryginalna $33.99$26.99 USD - $33.99 USD$26.99 - $33.99Aktualna cena $26.99 USD| /
CNHL 3700mAh 14.8V 4S 40C bateria Lipo z wtyczką XT60
9 reviewsPozostała tylko 8 jednostka(y)Szybkie sprawdzenie dopasowania CNHL 3700mAh 14,8V 4S 40C LiPo Battery z wtykiem XT60 to stabilny standardowy pakiet 4S dla pilotów, którzy chc...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $33.99Cena oryginalna $33.99 - Cena oryginalna $33.99Cena oryginalna $33.99$26.99 USD - $33.99 USD$26.99 - $33.99Aktualna cena $26.99 USD| /Zaoszczędź do 21% Zaoszczędź % -
Cena oryginalna $85.98 - Cena oryginalna $85.98Cena oryginalna $85.98$85.98 USD$85.98 - $85.98Aktualna cena $85.98 USD| /
2 zestawy CNHL Black Series V2.0 1300mAh 29,6V 8S 130C bateria Lipo z wtyczką XT60
No reviewsPozostała tylko 7 jednostka(y)Szybkie sprawdzenie dopasowania 2 Pakiety CNHL Black Series V2.0 1300mAh 8S 130C LiPo z wtyczką XT60 są stworzone dla zaawansowanych pilotów FP...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $85.98 - Cena oryginalna $85.98Cena oryginalna $85.98$85.98 USD$85.98 - $85.98Aktualna cena $85.98 USD| / -
Cena oryginalna $95.98 - Cena oryginalna $95.98Cena oryginalna $95.98$95.98 USD$95.98 - $95.98Aktualna cena $95.98 USD| /
2 zestawy CNHL Black Series V2.0 1500mAh 29,6V 8S 130C bateria Lipo z wtyczką XT60
No reviews10+ w magazynieSzybkie sprawdzenie dopasowania Zestaw 2 Packs CNHL Black Series V2.0 1500mAh 29.6V 8S 130C LiPo Battery with XT60 Plug zawiera dwa niezależne aku...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $95.98 - Cena oryginalna $95.98Cena oryginalna $95.98$95.98 USD$95.98 - $95.98Aktualna cena $95.98 USD| / -
Cena oryginalna $12.99 - Cena oryginalna $12.99Cena oryginalna $12.99$12.99 USD$12.99 - $12.99Aktualna cena $12.99 USD| /
CNHL 2200mAh 11.1V 3S bateria Lipo 40C z wtyczką T/Dean
17 reviewsPozostała tylko 5 jednostka(y)Specyfikacje: Numer magazynowy: 220403 Pojemność: 2200mAh Napięcie: 11.1V / 3- ogniwa / 3S1P Szybkość rozładowania: 40C ciągłe / 80C chwilowe Maks...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $12.99 - Cena oryginalna $12.99Cena oryginalna $12.99$12.99 USD$12.99 - $12.99Aktualna cena $12.99 USD| / -
Cena oryginalna $21.59Cena oryginalna $21.59 - Cena oryginalna $21.59Cena oryginalna $21.59$14.99 USD - $21.59 USD$14.99 - $21.59Aktualna cena $14.99 USD| /
CNHL MiniStar 1000mAh 22.2V 6S Lipo bateria 100C z wtyczką XT60
28 reviews10+ w magazynieCena oryginalna $21.59Cena oryginalna $21.59 - Cena oryginalna $21.59Cena oryginalna $21.59$14.99 USD - $21.59 USD$14.99 - $21.59Aktualna cena $14.99 USD| /Zaoszczędź do 31% Zaoszczędź % -
Cena oryginalna $17.99Cena oryginalna $17.99 - Cena oryginalna $17.99Cena oryginalna $17.99$12.99 USD - $17.99 USD$12.99 - $17.99Aktualna cena $12.99 USD| /
CNHL G+Plus 2200mAh 11.1V 3S 70C bateria Lipo z wtyczką EC3
12 reviews10+ w magazynieSzybka kontrola dopasowania Akumulator LiPo CNHL G+Plus 2200 mAh 11,1 V 3S 70C z wtyczką EC3 to kompaktowy i wszechstronny akumulator 3S EC3 dla pi...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $17.99Cena oryginalna $17.99 - Cena oryginalna $17.99Cena oryginalna $17.99$12.99 USD - $17.99 USD$12.99 - $17.99Aktualna cena $12.99 USD| /Zaoszczędź do 28% Zaoszczędź % -
Cena oryginalna $7.99 - Cena oryginalna $9.99Cena oryginalna $7.99$7.99 USD - $9.99 USD$7.99 - $9.99Aktualna cena $7.99 USD| /
Paski do akumulatorów LiPo CNHL PU, zestaw 3 szt. – 300mm / 500mm
16 reviews10+ w magazynieZadbaj o stabilne mocowanie akumulatorów LiPo RC za pomocą pasków do akumulatorów LiPo CNHL z PU (zestaw 3 szt.). Dostępne w rozmiarach 300 × 20 m...
Zobacz pełne szczegółyCena oryginalna $7.99 - Cena oryginalna $9.99Cena oryginalna $7.99$7.99 USD - $9.99 USD$7.99 - $9.99Aktualna cena $7.99 USD| /