Přeskočit na obsah
Využijte podzim pro více energie
Kliknutím sem nakoupíte podzimní nabídky >
Využijte podzim pro více energie
Kliknutím sem nakoupíte podzimní nabídky >

Průvodce bateriemi ARRMA QUAKE 4S: specifikace, velikost a nejlepší možnosti 4S LiPo

Jakou baterii používá ARRMA QUAKE 4S? ARRMA QUAKE 4S DSC 4X4 RTR podporuje jednu LiPo baterii 3S nebo 4S s maximální výrobcem uváděnou velikostí 160 × 50 × 70mm a napájecím konektorem Spektrum IC5. Pokud chcete využít plný výrobcem stanovený výkon trucku v konfiguraci 4S, standardní 14.8V LiPo 4S je přímou elektrickou volbou. CNHL nabízí několik variant s konektorem EC5, včetně sad s kapacitou 5200mAh, 6600mAh a 8000mAh.

Výběr baterie pro tento truck však zahrnuje víc než jen sladění napětí. QUAKE 4S přináší novou platformu v měřítku 1/8 s podvozkem s vysoko umístěným těžištěm, pohonem 4WD se třemi diferenciály a výkonným bezkomutátorovým systémem. Hmotnost baterie, vybíjecí schopnost, fyzické rozměry a bezpečné upevnění si zaslouží pozornost, zejména pokud si užíváte skoky, jízdu po zadních a agresivní jízdu v terénu.

V tomto průvodci prozkoumáme, čím se QUAKE 4S liší, vysvětlíme jeho požadavky na baterii, porovnáme praktické kapacity 4S a pomůžeme vám rozhodnout, která sada CNHL se nejlépe hodí pro vaši konfiguraci. Můžete také přejít přímo do naší kolekce baterií ARRMA QUAKE 4S a prohlédnout si dostupné možnosti.

Bezkomutátorový monster truck ARRMA QUAKE 4S DSC 4X4 ve skoku v terénu

Co je ARRMA QUAKE 4S? Nový druh monster trucku 4S

ARRMA QUAKE 4S DSC 4X4 RTR představuje důležitý přírůstek do řady monster trucků ARRMA. Namísto pouhého osazení stávajícího vozidla větším motorem představila ARRMA QUAKE 4S jako první model na platformě Next Gen 4S.

Rozměry v měřítku 1/8 mu dodávají výraznou přítomnost: přibližně 580 mm na délku, 414 mm na šířku a 280 mm na výšku, s rozvorem 367 mm. Udávaná hmotnost vozidla je přibližně 6,12 kg. Jedná se o velký elektrický monster truck určený pro robustní pneumatiky, nerovné povrchy a energickou jízdu.

Snad nejvýraznějším prvkem je podvozek s vysoko umístěným těžištěm. Zatímco některé terénní RC platformy upřednostňují průjezd zatáčkami naplocho a přesné závodní stopy, QUAKE klade důraz na dramatický přenos hmotnosti, zvedání předních kol a pohyb charakteristický pro skutečné monster trucky.

Zvýšený podvozek zvyšuje světlou výšku, velké pneumatiky s výrazným šípovým dezénem zajišťují trakci v terénu a integrovaná wheelie tyč pomáhá zvládat akceleraci se zvedáním předních kol. Odpružení používá hliníkové tlumiče se závitem a robustními pístnicemi, zatímco hluboký kompozitový vanový podvozek a vzájemně propojené konstrukční prvky jsou navrženy s ohledem na odolnost a servisovatelnost.

Pro kupující baterií jsou tyto vlastnosti důležité. Sada 4S dodává energii poměrně těžkému vozidlu, u kterého může docházet k rychlým změnám plynu a výrazným nárazům při dopadech. Proto je důležitá jak schopnost dodávat proud, tak fyzická ochrana baterie.

Platforma monster trucku ARRMA QUAKE 4S Next Gen 4S a konstrukce s vysoko položeným těžištěm

Platforma ARRMA Next Gen 4S představuje větší konfiguraci monster trucku.

ARRMA QUAKE 4S: specifikace v kostce

Před výběrem baterie je užitečné porozumět hardwaru odpovědnému za dodávku a řízení výkonu.

Model ARRMA QUAKE 4S DSC 4X4 RTR
Typ vozidla Elektrický monster truck v měřítku 1/8
Pohonné ústrojí 4WD, tři diferenciály
Motor Bezkartáčový motor Spektrum Firma 3674 2300Kv
ESC Spektrum Firma 150A Smart V2
Podporované baterie Jedna standardní LiPo baterie 3S nebo 4S
Maximální rozměry baterie 160 × 50 × 70 mm
Konektor baterie IC5
Požadavek na tovární kryt LiPo s pevným krytem
Rozvor 367 mm
Rozměry 580 × 414 × 280 mm
Uváděná hmotnost Přibližně 6,12 kg
Technologie stability Spektrum DSC, čtyři volitelné režimy

Proč je pohonný systém QUAKE 4S důležitý

Srdcem modelu QUAKE je bezkartáčový motor Spektrum Firma 3674 2300Kv řízený regulátorem Firma 150A Smart V2 ESC. Motor používá chladič a chladicí ventilátor, zatímco ARRMA do pohonného systému začleňuje také dodatečné řízení proudění vzduchu.

Délka motoru 74 mm je větší než formát 68 mm uváděný u předchozích vozidel ARRMA 4S. Poskytuje tak větší objem motoru, který může umožnit robustnější konstrukci vytvářející točivý moment, ačkoli skutečný točivý moment na kolech a zrychlení závisí také na převodech, dodávce proudu a provozních podmínkách.

Chladicí systém bezkartáčového motoru Spektrum Firma 150A ESC a 3674 2300Kv v ARRMA QUAKE 4S

Sériový bezkartáčový pohonný systém Spektrum podporuje standardní provoz s LiPo bateriemi 3S a 4S.

LiPo baterie 4S poskytuje jmenovité napětí 14,8 V a při plném nabití dosahuje 16,8 V. Ve srovnání s LiPo baterií 3S poskytuje regulátoru ESC vyšší provozní napětí. To vytváří potenciál pro vyšší otáčky a výkon motoru v mezích daných hnacím ústrojím a elektronikou.

Baterie však není vylepšením výkonu jen proto, že má obrovský udávaný C faktor. Motor a regulátor ESC odebírají proud odpovídající zatížení. Vhodná baterie musí při tomto zatížení udržet přijatelné napětí a teplotu, ale instalace akumulátoru s nadměrně vysokou teoretickou proudovou zatížitelností automaticky nezvýší rychlost modelu.

Praktickým cílem je zvolit baterii, která kombinuje dostatečnou proudovou zatížitelnost s kapacitou a fyzickým provedením, které skutečně potřebujete.

Spektrum DSC: Větší kontrola nad výkonným monster truckem

QUAKE 4S také obsahuje Spektrum Dynamic Stability Control (DSC), elektronický asistenční systém řízení navržený k detekci přetáčivosti a použití korekce protisměrným řízením.

Čtyři volitelné režimy umožňují řidiči zvolit úroveň asistence. To může být užitečné při učení, jak se nákladní vůz chová na sypkém povrchu, kde může náhlé přidání plynu narušit trakci a rychle roztočit vozidlo.

Systém korekce řízení Spektrum Dynamic Stability Control DSC použitý v ARRMA QUAKE 4S

Pro zkušené řidiče není skutečným lákadlem jen dostupnost elektronické korekce. Jde o to, jak nový podvozek, pneumatiky, odpružení a DSC spolupracují při akceleraci, průjezdu zatáčkou a zotavení po dopadu.

DSC nemění elektrické požadavky baterie. Tím, že usnadňuje ovládání vozu při náročné jízdě, však přidává další důvod zvolit spolehlivou baterii 4S namísto zaměření pouze na napětí nebo hodnotu C.

Jak vybrat nejlepší LiPo baterii 4S pro ARRMA QUAKE 4S

U tohoto vozidla doporučujeme posuzovat společně čtyři faktory: napětí baterie, kapacitu, fyzické rozměry a proudovou zatížitelnost. Pozornost si zaslouží také hmotnost baterie a konstrukce jejího pouzdra, protože vůz je určen pro náročnou jízdu v terénu.

1. Napětí: Standardní LiPo 4S s napětím 14.8V je výchozím bodem

Standardní LiPo baterie 4S má čtyři články zapojené sériově. Každý článek má jmenovité napětí 3.7V, což dává celkové jmenovité napětí 14.8V. Po nabití s balancováním na 4.20V na článek dosáhne baterie napětí 16.8V.

Jde o standardní konfiguraci 4S podporovanou sériovým regulátorem ESC. Někteří hobby jezdci sice diskutují o přestavbách na 6S nebo o LiHV bateriích s vyšším napětím, ale to jsou samostatné otázky, které nesouvisejí s výběrem kompatibilní baterie pro tovární napájecí systém.

2. Kapacita: Je lepší 5000mAh, 6600mAh, nebo 8000mAh?

Kapacita baterie se měří v miliampérhodinách (mAh). U baterií se stejným jmenovitým napětím obecně platí, že vyšší kapacita znamená více dostupné uložené energie.

Baterie 5200mAh 4S uchovává přibližně 77Wh nominální energie, zatímco baterie 6600mAh poskytuje přibližně 98Wh a baterie 8000mAh přibližně 118Wh. Tyto údaje jsou užitečné pro porovnání jmenovitých energetických rezerv, nepředstavují však zaručenou dobu jízdy.

Těžší vůz, opakované rozjezdy na plný plyn, náročná jízda v trávě a dlouhé jízdy po zadních kolech mohou zvýšit průměrný odběr proudu. Dva majitelé používající stejné baterie proto mohou dosahovat výrazně odlišné doby jízdy.

Pro běžné ježdění může baterie s kapacitou kolem 6000–7000mAh nabídnout užitečný kompromis mezi kapacitou a hmotností. Pokud dáváte přednost delším jízdám s méně častou výměnou baterie, stojí za zvážení baterie s kapacitou 8000mAh, pokud vám vyhovují její vyšší hmotnost a fyzické rozměry.

3. Hodnota C: Zaměřte se na dodávku proudu, ne jen na označení

Hodnota C vyjadřuje výrobcem baterie udávanou schopnost vybíjení vzhledem k její kapacitě. Baterie s označením 120C má vyšší teoretickou specifikaci vybíjení než podobná baterie s označením 90C, ale udávané hodnoty nejsou standardizovanými výsledky výkonnostních testů napříč všemi výrobci.

Výkon v reálném provozu závisí na konstrukci článků, vnitřním odporu, provozní teplotě, kvalitě kabelů, stavu konektoru a elektrických nárocích vozidla. Dobře sladěná baterie s dostatečnou proudovou zatížitelností má větší hodnotu než působivé označení, které nepřináší praktický užitek.

4. Fyzické rozměry: Limit 160 × 50 × 70mm

Uvedený limit prostoru pro baterii QUAKE 4S je 160 mm na délku, 50 mm na šířku a 70 mm na výšku. Přestože je tento prostor relativně prostorný, tyto rozměry by nikdy neměly být považovány za zaměnitelné s neomezenou vůlí.

Na skutečné usazení mají vliv napájecí kabely baterie, poloha konektoru, tolerance obalu a nastavitelný zajišťovací systém. Pokud baterie měří přesně 160 mm na délku, nemá žádnou nominální rezervu. Instalaci vždy zkontrolujte a nesnažte se baterii zasunout násilím.

Prostor pro baterii ARRMA QUAKE 4S s nastavitelným ráčnovým popruhem a systémem zajištění baterie

Nastavitelný prostor pro baterii je navržen tak, aby usnadnil instalaci baterie a její výměnu.

Tři baterie CNHL 4S, které stojí za zvážení

U modelu QUAKE 4S bychom začali porovnáním tří baterií CNHL Racing Series s různými prioritami kapacity a hmotnosti. Následující specifikace vycházejí z uvedených informací o produktech CNHL, nikoli z dokončeného testu baterie specifického pro QUAKE.

Baterie Hmotnost Rozměry Priorita
6600mAh 120C Hardcase 608g 138 × 48 × 47mm Nejlepší univerzální volba
8000mAh 120C Hardcase 632g 139 × 48 × 47mm Vyšší kapacita
5200mAh 90C Softcase 524g 160 × 45 × 37mm Specializované lehké provedení

CNHL Racing 6600mAh 4S 120C: Naše univerzální volba

CNHL Racing 6600mAh 4S 120C Hardcase with EC5 představuje atraktivní kompromis mezi uloženou energií, hmotností a fyzickými rozměry.

Při hmotnosti přibližně 608 g nabízí tato baterie jmenovitou kapacitu 6600 mAh a specifikaci trvalého vybíjení 120C. Její kompaktní nominální délka 138 mm ponechává větší rezervu oproti uvedené délce prostoru pro baterii než 160mm baterie, zatímco pevný obal splňuje požadavek společnosti ARRMA na typ obalu.

Toto je baterie, kterou bychom zvažovali jako první pro kombinaci jízdy v terénu, opakované akcelerace a rekreačního ježdění, kde je vyvážená kapacita důležitější než volba největší dostupné baterie.

CNHL Racing 8000mAh 4S 120C: Více energie pro delší jízdy

CNHL Racing 8000mAh 4S 120C Hardcase with EC5 je naší volbou s vysokou kapacitou.

Ve srovnání s modelem 6600 mAh nabízí přibližně o 21 % vyšší jmenovitou kapacitu energie, přičemž jeho uvedená hmotnost je vyšší jen asi o 24 g. Díky tomu je obzvlášť atraktivní pro řidiče, kteří chtějí větší potenciál doby provozu bez výrazného nárůstu uvedené hmotnosti baterie.

Vyšší kapacita samozřejmě neznamená, že bude model automaticky rychlejší. Hlavním přínosem je větší energetická rezerva a přesná výhoda z hlediska doby provozu závisí na podmínkách jízdy.

CNHL Racing 5200 mAh 4S 90C: Lehčí specializovaná alternativa

CNHL Racing 5200 mAh 4S 90C EC5 používá jiný přístup. Váží přibližně 524 g a má konstrukci s měkkým pouzdrem.

Zkušení modeláři RC někdy zkoušejí lehčí akumulátory při vlastních instalacích, zejména když je prioritou hmotnost po instalaci a umístění akumulátoru. Pokyny výrobce modelu QUAKE však uvádějí akumulátory s pevným pouzdrem a jmenovitá délka tohoto akumulátoru 5200 mAh, tedy přesně 160 mm, odpovídá zveřejněnému limitu prostoru pro akumulátor.

Proto by měl být považován za specializovanou alternativu vyžadující nezávislé posouzení instalace, nikoli za výrobcem schválené řešení typu plug-and-play. Akumulátor s měkkým pouzdrem vyžaduje dostatečnou fyzickou ochranu, bezpečné upevnění a odstup od pohyblivých částí a ostrých hran; tato opatření nemění požadavek uvedený výrobcem.

Tyto akumulátory a další dostupné kapacity můžete porovnat v naší kolekci akumulátorů CNHL ARRMA QUAKE 4S.

Pevné vs. měkké pouzdro: Co se skutečně mění?

Častým omylem je, že se akumulátory s pevným a měkkým pouzdrem musí elektricky chovat odlišně. Ve skutečnosti mohou mít akumulátor 4S s pevným pouzdrem a akumulátor 4S s měkkým pouzdrem stejné jmenovité napětí, podobnou technologii článků a srovnatelné vybíjecí charakteristiky.

Významný rozdíl spočívá ve fyzické ochraně. Pevné pouzdro má tuhou vnější konstrukci, zatímco měkké pouzdro obvykle spoléhá na smršťovací fólii kolem článků. U monster trucku může být akumulátor vystaven náhlému zrychlení podvozku, vibracím, nárazům při převrácení a nečistotám. Kryt a způsob upevnění musí články před těmito podmínkami chránit.

Proto je důležitý oficiální požadavek společnosti ARRMA. Přestože profesionální modeláři mohou rozumět návrhu vlastních držáků a ochranných konstrukcí, akumulátor s měkkým pouzdrem by neměl být prezentován tak, jako by jej společnost ARRMA schválila pro standardní model QUAKE.

Pokud je vaší prioritou dodržování pokynů výrobce, použijte pevný akumulátor vhodné velikosti. Další možnosti si můžete prohlédnout v kolekci pevných LiPo akumulátorů CNHL.

EC5 vs. IC5: Lze baterii CNHL použít bez adaptéru?

Standardní QUAKE 4S používá napájecí konektor Spektrum IC5. Konvenční konektory EC5 a IC5 jsou kompatibilní na hlavních napájecích kontaktech, takže správně zapojenou baterii CNHL EC5 lze připojit pro běžný přenos kladného a záporného napájení.

Rozdíl se týká funkcí baterií Spektrum Smart. Běžná baterie CNHL EC5 nepřenáší další údaje Smart specifické pro baterii, které jsou dostupné u kompatibilních baterií Spektrum Smart. Dodává konvenční napájení z baterie, ale automaticky neposkytuje identifikaci baterie Smart ani související telemetrii baterie.

Před připojením vždy zkontrolujte polaritu a stav konektoru. Také se ujistěte, že nabíječka podporuje skutečný balanční konektor baterie a zvolenou chemii.

Může ARRMA QUAKE 4S používat baterie LiHV nebo 6S?

Vylepšení baterie je oblíbeným tématem pokaždé, když je oznámen nový RC truck, a sestavy s vyšším napětím jsou zjevným předmětem zájmu. Existuje však rozdíl mezi tím, co mohou zkušení stavitelé upravit, a tím, co standardní vozidlo oficiálně podporuje.

Standardní LiPo 4S dosahuje při plném nabití 16,8 V. LiHV 4S může při nabíjení na 4,35 V na článek dosáhnout 17,4 V. Standardní regulátor QUAKE je určen pro provoz se standardními LiPo 3S–4S a schválení LiHV při plném napětí nebylo potvrzeno.

Někteří zkušení uživatelé nabíjejí baterie LiHV pouze na standardní horní limit LiPo 4,20 V na článek. Vyhnou se tak vyššímu napětí při plném nabití, to však samo o sobě nepotvrzuje schválení konkrétní kombinace regulátoru a baterie. Pokyny výrobce a správné nastavení nabíječky zůstávají zásadní.

Baterie 6S není vhodná pro původní elektroniku 3S–4S. Skutečná přestavba na 6S by vyžadovala samostatně posouzenou konfiguraci motoru a regulátoru, stejně jako zohlednění zatížení hnacího ústrojí, převodů, teplot a dalších mechanických limitů. Nelze si ji plést s výběrem baterie pro standardní QUAKE.

QUAKE 4S vs. ostatní monster trucky: Čím je zajímavý?

QUAKE 4S vstupuje na přeplněný a nadšený trh RC modelů. Zájemci porovnávající velké monster trucky 4S přirozeně zvažují modely, jako jsou Traxxas Maxx a stávající platformy ARRMA včetně modelů Outcast a Kraton 4S.

QUAKE se na papíře odlišuje kombinací nově vyvinuté platformy, chování monster trucku s vysoko položeným těžištěm, asistence řízení DSC a důrazu na zjednodušenou údržbu.

Jeho systém pohonu všech kol 4WD se třemi diferenciály je také důležitou součástí konstrukce. Ve srovnání s monster truckem s pohonem dvou kol mění pohon všech čtyř kol způsob přenosu trakce i reakce vozidla při akceleraci na sypkém povrchu. Nezaručuje lepší ovladatelnost v každé situaci, ale vytváří výrazně odlišný jízdní zážitek.

Konečná tvrzení o tom, který truck je rychlejší, silnější nebo odolnější, vyžadují kontrolovaná srovnání v reálných podmínkách. Při uvedení na trh jsou nejsilnějším důkazem pro model QUAKE jeho zveřejněné technické specifikace, nikoli ověřené dlouhodobé výsledky používání.

Tipy k instalaci, nabíjení a údržbě baterie

Před první jízdou zkontrolujte, jak baterie sedí v přihrádce. Musí být zajištěna proti pohybu, aniž by docházelo k mačkání obalu nebo nadměrnému namáhání vodičů. Ujistěte se, že konektor nemůže dosáhnout k rotujícím součástem a že kabely neomezují pohyb zavěšení.

Použijte správný režim nabíjení 4S s balancováním pro svou baterii. Standardní LiPo baterie 14,8V dosahuje při úplném nabití napětí 16,8V. Dodržujte pokyny společnosti CNHL k nabíjení konkrétního akumulátoru, po nárazech baterii zkontrolujte a nenabíjejte nafouklý, propíchnutý, rozdrcený ani jinak poškozený akumulátor.

U těžkého monster trucku je obzvlášť užitečné sledovat teplotu po jízdě v husté trávě nebo po opakovaných rozjezdech s vysokým zatížením. Zahřívání motoru a regulátoru ESC závisí na více faktorech než jen na kapacitě baterie a nadměrné teploty by měly vést ke kontrole odporu hnacího ústrojí, převodu, chlazení a jízdních podmínek před pokračováním v jízdě.

Model QUAKE neobsahuje hnací baterii ani nabíječku. Pokud potřebujete nabíjecí vybavení, prohlédněte si nabídku nabíječek LiPo baterií CNHL.

Nejčastější dotazy k baterii pro ARRMA QUAKE 4S

Jakou baterii potřebuje ARRMA QUAKE 4S?

Elektronika z výroby podporuje jednu standardní LiPo baterii 3S nebo 4S a ARRMA specifikuje konstrukci v pevném obalu. Pro konfiguraci 4S s plnými parametry výrobce zvolte správně dimenzovaný akumulátor 14,8V 4S s kompatibilním hlavním napájecím konektorem.

Jaká je velikost přihrádky na baterii?

ARRMA uvádí maximální rozměry baterie 160 × 50 × 70mm. Vždy počítejte s výrobními tolerancemi, vedením kabelů a skutečným systémem zajištění.

Je baterie 6600mAh 4S vhodnou volbou?

Správně dimenzovaná baterie 6600mAh 4S v pevném obalu může nabídnout užitečný kompromis mezi kapacitou a hmotností. Model CNHL Racing 6600mAh 120C EC5 je na základě zveřejněných specifikací naším hlavním kandidátem, přičemž je nutné ověřit jeho fyzické usazení.

Mohu použít baterii 8000mAh 4S?

Baterie CNHL Racing 8000mAh 4S 120C v pevném obalu je podle rozměrů vhodná a používá standardní napětí 4S. Její vyšší jmenovitá kapacita nabízí potenciálně delší dobu provozu, ale stále je nutné ověřit skutečnou instalaci a zajištění baterie.

Je LiPo baterie 4S v měkkém obalu kompatibilní?

LiPo baterie v měkkém obalu může mít stejné elektrické napětí a specifikace konektoru jako baterie v pevném obalu. Společnost ARRMA však pro model QUAKE 4S výslovně vyžaduje baterie v pevném obalu. Instalace baterie v měkkém obalu není v souladu s pokyny výrobce a nelze ji považovat za bezpečnou ani schválenou jen proto, že odpovídá napětí.

Lze baterii s konektorem EC5 připojit ke konektoru IC5?

Ano. Konektory EC5 a IC5 podporují kompatibilní hlavní napájecí připojení. Běžné baterie EC5 neposkytují specifické datové funkce baterií Spektrum Smart.

Zrychlí větší baterie truck?

Ne nutně. Zvýšení hodnoty mAh při stejném napětí především zvyšuje jmenovitou energetickou kapacitu. Rychlost a zrychlení závisí také na převodech, motoru, regulátoru ESC, trakci a chování napětí baterie při zatížení.

Jak rychlý je ARRMA QUAKE 4S?

Spolehlivý údaj o maximální rychlosti vyžaduje zdokumentovanou testovací konfiguraci a měření. Samotná specifikace motoru 2300Kv neurčuje skutečnou maximální rychlost, která se liší podle převodů, průměru pneumatik, napětí baterie, terénu a zatížení.

Jak dlouho vydrží baterie 4S?

Dobu provozu nelze přesně předpovědět pouze na základě hodnoty mAh. Spotřebu ovlivňuje tráva, štěrk, agresivní rozjezdy, zatížení pneumatik, teplota i průměrná poloha plynu. Baterie s vyšší kapacitou obecně uchovává více energie, ale nezaručuje pevně stanovený počet minut navíc.

Zvládne sériový QUAKE 4S provoz na 6S?

Ne. Sériový regulátor ESC je určen pro provoz s LiPo bateriemi 3S–4S. Přestavba na 6S vyžaduje samostatné úvahy týkající se elektroniky a konstrukce hnacího ústrojí a nejde o továrně podporovanou variantu baterie.

Závěrečné myšlenky: Výběr správné baterie pro váš QUAKE 4S

ARRMA QUAKE 4S kombinuje novou platformu monster trucku s pohonem 4WD, výrazným chováním podvozku, asistencí Spektrum DSC a výkonným bezkartáčovým pohonným systémem 4S. Díky své konstrukci je obzvláště zajímavý pro řidiče, kteří si užívají energické bashingové jízdy spíše než čistě závodní výkon na trati.

Pro konvenční tovární uspořádání 4S je naší první volbou CNHL Racing 6600mAh 4S 120C v pevném pouzdře. Pokud preferujete vyšší kapacitu, 8000mAh 4S 120C v pevném pouzdře rozhodně stojí za zvážení.

Bez ohledu na zvolenou kapacitu je nejlepší baterie ta, která odpovídá sériové elektronice, lze ji bezpečně nainstalovat a nabízí energetickou rezervu potřebnou pro váš preferovaný styl jízdy.

Jste připraveni vybrat baterii? Prozkoumejte specializovanou kolekci baterií CNHL ARRMA QUAKE 4S a porovnejte kapacity, vybíjecí proudy, rozměry a dostupné sady s konektorem EC5.

Pro ostatní RC vozidla si prohlédněte naši kolekci CNHL baterií pro RC auta.

Předchozí článek Recenze GEPRC Vapor 8S O4 Pro: Vyplatí se 8S oproti 6S?
Další článek Vysvětlení modelu Team Associated RC10 6x6: Proč má tento závodní RC vůz šest kol?

Zanechte komentář

Komentáře musí být schváleny před zobrazením

* Povinná pole

CNHL Lipo baterie

CNHL si klade za cíl poskytovat vysoce kvalitní Li-Po baterie a RC produkty všem nadšencům do koníčků s vynikajícím zákaznickým servisem a konkurenceschopnými cenami

ZOBRAZIT VŠE
TOP