Přeskočit na obsah
DĚSIVÉ SLEVY. EPICKÉ ÚSPORY!
Vybrané baterie ve slevě >
DĚSIVÉ SLEVY. EPICKÉ ÚSPORY!
Vybrané baterie ve slevě >

Baterie ARRMA QUAKE 4S - 4S LiPo pro monster truck v měřítku 1/8

 

Filtry

  • Původní cena $63.99 - Původní cena $127.98
    Původní cena $63.99 - Původní cena $127.98
    Původní cena $63.99
    $43.99 USD - $127.98 USD
    $43.99 - $127.98
    Aktuální cena $43.99 USD

    CNHL Racing Series 6200mAh 14.8V 4S Lipo baterie 90C s EC5 konektorem

    10+ skladem

    Rychlá kontrola kompatibility LiPo akumulátor CNHL Racing Series 6200mAh 14.8V 4S 90C s konektorem EC5 je výkonný akumulátor s vysokou kapacitou a ...

    Zobrazit úplné detaily
    Původní cena $63.99 - Původní cena $127.98
    Původní cena $63.99 - Původní cena $127.98
    Původní cena $63.99
    $43.99 USD - $127.98 USD
    $43.99 - $127.98
    Aktuální cena $43.99 USD
    Ušetřete až 31% Ušetřete %
  • Původní cena $88.99 - Původní cena $88.99
    Původní cena $88.99
    $88.99 USD
    $88.99 - $88.99
    Aktuální cena $88.99 USD

    CNHL Racing Series 8000mAh 14.8V 4S Lipo baterie 120C tvrdý obal s EC5 konektorem

    10+ skladem

    Specifikace: Číslo skladu: HC8001204XEC5 Kapacita: 8000mAh Napětí: 14.8V / 4-články / 4S2P Výbojový proud: 120C kontinuální / 240C burst Nabíjecí...

    Zobrazit úplné detaily
    Původní cena $88.99 - Původní cena $88.99
    Původní cena $88.99
    $88.99 USD
    $88.99 - $88.99
    Aktuální cena $88.99 USD
  • Původní cena $72.99 - Původní cena $72.99
    Původní cena $72.99
    $72.99 USD
    $72.99 - $72.99
    Aktuální cena $72.99 USD

    LiPo baterie CNHL Ultra-Thin Racing Series LiHV 6000mAh 15.2V 4S 120C Hard Case LP s konektorem EC5

    10+ skladem

    Rychlá kontrola kompatibility LiHV LiPo baterie CNHL Ultra-Thin Racing Series 6000mAh 15,2V 4S 120C Hardcase s konektorem EC5 kombinuje kapacitu 6...

    Zobrazit úplné detaily
    Původní cena $72.99 - Původní cena $72.99
    Původní cena $72.99
    $72.99 USD
    $72.99 - $72.99
    Aktuální cena $72.99 USD
  • Původní cena $53.99 - Původní cena $107.98
    Původní cena $53.99
    $53.99 USD - $107.98 USD
    $53.99 - $107.98
    Aktuální cena $53.99 USD

    CNHL Racing Series 5200mAh 14.8V 4S Lipo baterie 90C s EC5 konektorem

    10+ skladem

    Rychlá kontrola kompatibility LiPo baterie CNHL Racing Series 5200mAh 14.8V 4S 90C s konektorem EC5 je standardní 4S baterie s měkkým obalem a stan...

    Zobrazit úplné detaily
    Původní cena $53.99 - Původní cena $107.98
    Původní cena $53.99
    $53.99 USD - $107.98 USD
    $53.99 - $107.98
    Aktuální cena $53.99 USD
  • Původní cena $55.99 - Původní cena $55.99
    Původní cena $55.99
    $55.99 USD
    $55.99 - $55.99
    Aktuální cena $55.99 USD

    CNHL Racing Series 5600mAh 14.8V 4S2P 120C Pevný obal 4S Lipo baterie s EC5 konektorem

    10+ skladem

    Specifikace: Číslo skladu: HC5601204XEC5 Kapacita: 5600mAh Napětí: 14.8V / 4-články / 4S2P Výbojový proud: 120C kontinuální / 240C burst Nabíjecí ...

    Zobrazit úplné detaily
    Původní cena $55.99 - Původní cena $55.99
    Původní cena $55.99
    $55.99 USD
    $55.99 - $55.99
    Aktuální cena $55.99 USD
  • Původní cena $95.99 - Původní cena $191.98
    Původní cena $95.99
    $95.99 USD - $191.98 USD
    $95.99 - $191.98
    Aktuální cena $95.99 USD

    CNHL Racing Series LIHV 8200mAh 15.2V 4S 120C HV Pevný Kryt Lipo Baterie s EC5 Zástrčkou pro RC Závody

    10+ skladem

    Rychlá kontrola kompatibility LiPo baterie CNHL Racing Series LiHV 8200mAh 15,2V 4S 120C s pevným krytem a konektorem EC5 je vysokokapacitní bater...

    Zobrazit úplné detaily
    Původní cena $95.99 - Původní cena $191.98
    Původní cena $95.99
    $95.99 USD - $191.98 USD
    $95.99 - $191.98
    Aktuální cena $95.99 USD
  • Původní cena $69.99 - Původní cena $69.99
    Původní cena $69.99
    $69.99 USD
    $69.99 - $69.99
    Aktuální cena $69.99 USD

    CNHL Racing Series 6600mAh 14.8V 4S Lipo baterie 120C tvrdý obal s EC5 konektorem

    10+ skladem

    Specifikace: Číslo skladu: HC6601204XEC5 Kapacita: 6600mAh Napětí: 14,8V / 4 články / 4S2P Výbojový proud: 120C kontinuální / 240C špičkový Nabíj...

    Zobrazit úplné detaily
    Původní cena $69.99 - Původní cena $69.99
    Původní cena $69.99
    $69.99 USD
    $69.99 - $69.99
    Aktuální cena $69.99 USD
  • Původní cena $54.99 - Původní cena $54.99
    Původní cena $54.99
    $54.99 USD
    $54.99 - $54.99
    Aktuální cena $54.99 USD

    CNHL G+Plus 5000mAh 14.8V 4S Lipo baterie 70C s EC5 konektorem

    10+ skladem

    Specifikace: Číslo skladu: 500704EC5 Kapacita: 5000mAh Napětí: 14,8V / 4 články / 4S1P Výbojový proud: 70C kontinuální / 140C špičkový Nabíjecí p...

    Zobrazit úplné detaily
    Původní cena $54.99 - Původní cena $54.99
    Původní cena $54.99
    $54.99 USD
    $54.99 - $54.99
    Aktuální cena $54.99 USD
  • Původní cena $59.99 - Původní cena $59.99
    Původní cena $59.99
    $59.99 USD
    $59.99 - $59.99
    Aktuální cena $59.99 USD

    CNHL G+Plus 5000mAh 14.8V 4S 100C Lipo baterie s EC5 konektorem

    Vyprodáno

    Rychlá kontrola kompatibility LiPo baterie CNHL G+Plus 5000mAh 14,8V 4S 100C s konektorem EC5 je praktická vysoce výkonná baterie 4S pro uživatele ...

    Zobrazit úplné detaily
    Původní cena $59.99 - Původní cena $59.99
    Původní cena $59.99
    $59.99 USD
    $59.99 - $59.99
    Aktuální cena $59.99 USD
    Vyprodáno
  • Původní cena $55.99 - Původní cena $55.99
    Původní cena $55.99
    $55.99 USD
    $55.99 - $55.99
    Aktuální cena $55.99 USD

    LiPo baterie CNHL Racing Series 5200mAh 14.8V 4S 90C s konektorem QS8

    10+ skladem

    Rychlá kontrola kompatibility Baterie CNHL Racing Series 5200mAh 14.8V 4S 90C LiPo s konektorem QS8 je vysokoproudová baterie 4S s měkkým obalem p...

    Zobrazit úplné detaily
    Původní cena $55.99 - Původní cena $55.99
    Původní cena $55.99
    $55.99 USD
    $55.99 - $55.99
    Aktuální cena $55.99 USD

Průvodce kompatibilitou baterií pro ARRMA QUAKE 4S

ARRMA QUAKE 4S DSC 4X4 přináší skutečný charakter monster trucku na platformu ARRMA Next Gen 4S. Díky podvozku s vysoko umístěným těžištěm, pohonu 4WD se třemi diferenciály, velkým pneumatikám se šípovým vzorkem a bezsenzorovému motoru Spektrum Firma 3674 2300Kv je tento model v měřítku 1/8 určen pro jízdu po zadních, skoky a agresivní jízdu v terénu.

Výběr správné baterie je obzvláště důležitý u vozidla s hmotností přibližně 6,12 kg. Silná akcelerace, velké rotující pneumatiky, nerovný terén a opakované změny požadavků na plyn vyžadují vhodnou kombinaci kapacity baterie, dodávaného proudu a bezpečného upevnění.

Sériový regulátor Spektrum Firma 150A Smart V2 podporuje standardní 3S a 4S LiPo baterie. V této kolekci se zaměřujeme na 4S LiPo baterie, které odpovídají plné výkonové konfiguraci vozidla z výroby.

RC model ARRMA QUAKE 4S DSC 4X4 RTR
Typ vozidla Monster truck v měřítku 1/8 s pohonem 4WD
Motor Spektrum Firma 3674 2300Kv bezsenzorový motor
Regulátor Spektrum Firma 150A Smart V2
Podpora originální baterie Standardní 3S / 4S LiPo
Zaměření kolekce CNHL 14.8V 4S LiPo baterie
Konfigurace baterie Jedna baterie
Maximální rozměry baterie 160 × 50 × 70mm
Konektor vozidla IC5 (kompatibilní s hlavním napájecím konektorem EC5)
Požadavek na originální pouzdro LiPo baterie v pevném pouzdře

Nejlepší 4S LiPo baterie CNHL pro ARRMA QUAKE 4S

Ne každý RC jezdec chce stejnou baterii. Někteří upřednostňují praktickou rovnováhu mezi kapacitou a hmotností, zatímco jiní dávají přednost vyšší energetické rezervě pro delší intenzivní jízdu. Zkušení nadšenci mohou také zvažovat lehčí baterie pro individuální instalace.

Na základě elektrických požadavků modelu QUAKE a dostupných specifikací baterií CNHL nabízejí následující tři možnosti různé výhody.

Baterie CNHL Hlavní výhoda Nejvhodnější pro
6600mAh 4S 120C v pevném pouzdře Vyvážená kapacita a hmotnost Univerzální jízda
8000mAh 4S 120C v pevném pouzdře Vyšší energetická kapacita Delší jízda
5200mAh 4S 90C v měkkém pouzdře Nižší hmotnost baterie Zkušené individuální sestavy

1. CNHL Racing 6600mAh 4S 120C — nejlepší celková volba

Naší první volbou je CNHL Racing Series 6600mAh 14.8V 4S 120C Hardcase LiPo Battery with EC5.

Jeho kapacita 6600 mAh poskytuje značnou energetickou rezervu pro opakované prudké přidání plynu i běžnou jízdu v terénu. Uváděná hodnota vybíjení 120C je určena pro náročné aplikace s bezsenzorovým motorem, zatímco přibližná hmotnost 608 g z něj činí vyváženou volbu mezi představenými bateriemi.

S nominálními rozměry 138 × 48 × 47 mm se tato baterie vejde do výrobcem uvedeného limitu velikosti baterie pro model QUAKE. Její konstrukce v pevném obalu také odpovídá továrnímu požadavku společnosti ARRMA na baterii.

Klíčové specifikace: 14,8 V | 6600 mAh | 120C | 138 × 48 × 47 mm | Přibližně 608 g | EC5

2. CNHL Racing 8000 mAh 4S 120C — nejlepší volba s vysokou kapacitou

Pro řidiče, kteří dávají přednost méně časté výměně baterie, je LiPo baterie CNHL Racing Series 8000 mAh 14,8 V 4S 120C v pevném obalu s konektorem EC5 obzvlášť atraktivní.

Poskytuje přibližně o 21 % vyšší jmenovitou kapacitu než baterie s kapacitou 6600 mAh, přičemž její uvedená hmotnost je vyšší jen asi o 24 g. Díky tomu jde o zajímavou volbu pro velký monster truck, u kterého záleží na kapacitě baterie, zejména při delších jízdách na trávě, hlíně a v otevřeném terénu.

Výrobcem uvedené rozměry jsou přibližně 139 × 48 × 47 mm, takže se baterie vejde do udávaného prostoru modelu QUAKE. Skutečná doba jízdy závisí na jízdních podmínkách a nelze ji určit pouze z kapacity.

Klíčové specifikace: 14,8 V | 8000 mAh | 120C | 139 × 48 × 47 mm | Přibližně 632 g | EC5

3. CNHL Racing 5200 mAh 4S 90C — lehká alternativa

LiPo baterie CNHL Racing Series 5200 mAh 14,8 V 4S 90C s konektorem EC5 nabízí další možnost pro zkušené majitele RC modelů, kteří upřednostňují nižší hmotnost baterie a již mají vhodnou ochranu baterie nebo vlastní řešení montáže.

S hmotností přibližně 524 g je lehčí než dvě uvedené baterie v pevném obalu. Její standardní napětí 4S odpovídá nominálnímu napětí sériového napájecího systému, menší kapacita však znamená méně jmenovité uložené energie než u alternativ s kapacitou 6600 mAh a 8000 mAh.

Jedná se o baterii v měkkém obalu s nominální délkou 160 mm, která přesně odpovídá výrobcem uvedené maximální délce modelu QUAKE. Kompatibilitu je nutné ověřit na konkrétním vozidle včetně vedení kabelů a upevnění baterie. ARRMA specifikuje baterie v pevném obalu, takže tato varianta není výrobcem schváleným řešením typu drop-in.

Klíčové specifikace: 14,8 V | 5200 mAh | 90C | 160 × 45 × 37 mm | Přibližně 524 g | EC5

Jak vybrat správnou baterii 4S pro řádění s monster truckem

QUAKE 4S není jen další nízký závodní podvozek v měřítku 1/8. ARRMA jej navrhla s vyvýšeným podvozkem, vysoko položeným těžištěm, odpružením s dlouhým zdvihem, integrovanou wheelie tyčí a velkými pneumatikami monster trucku. Tyto vlastnosti činí výběr baterie trochu odlišným od výběru baterie pro nízký závodní buggy model.

Kapacita: najděte správnou rovnováhu mezi hmotností a dobou provozu

Kapacita je jedním z nejužitečnějších parametrů pro porovnání. Baterie s kapacitou 5200mAh má menší jmenovitou energii než baterie s kapacitou 6600mAh nebo 8000mAh, ale může nabídnout nižší hmotnost po instalaci. Větší baterie obecně poskytují delší potenciální dobu provozu, skutečné výsledky se však liší podle terénu, používání plynu, převodů, teploty a stavu baterie.

Pro běžné rekreační jízdy doporučujeme jako výchozí volbu variantu s kapacitou 6600mAh. Pokud je pro vás delší jízdní doba důležitější než minimalizace hmotnosti baterie, stojí za zvláštní pozornost baterie s kapacitou 8000mAh. Jezdci, kteří pravidelně skáčou, mohou také zvážit, jak hmotnost a umístění baterie ovlivňují rovnováhu trucku ve vzduchu.

Hodnota vybíjení: stabilní výkon při zatížení

Výkonný bezkartáčový systém 4S může při prudkých rozjezdech, rychlé akceleraci a jízdě po površích s vysokým odporem, jako je hustá tráva, odebírat značný proud. Baterie musí mít dostatečnou schopnost vybíjení, aby tyto zátěže zvládla bez nadměrného poklesu napětí nebo zahřívání.

CNHL nabízí baterie 4S s různými udávanými hodnotami C, včetně modelů 70C, 90C, 100C a 120C. Vyšší hodnota může znamenat vyšší zamýšlenou schopnost vybíjení, ale samotné číslo nezaručuje lepší výkon v reálném provozu. Záleží také na stavu článků, vnitřním odporu, kvalitě konektoru a skutečných provozních teplotách.

U modelu QUAKE nejde jednoduše o koupi baterie s nejvyšším hodnocením C. Cílem je vybrat baterii s dostatečným výkonem, užitečnou kapacitou, vhodnými rozměry a bezpečným upevněním.

Hmotnost baterie a jízdní vlastnosti při vysoko položeném těžišti

Hmotnost si zaslouží pozornost u trucku navrženého pro výrazné pohyby karoserie, jízdu po zadních a skoky. Těžší baterie zvyšuje celkovou hmotnost vozidla, přičemž její umístění ovlivňuje také těžiště a rovnováhu.

Lehčí baterie může ovlivnit, jak rychle truck mění směr nebo reaguje ve vzduchu, zatímco baterie s vyšší kapacitou může snížit potřebu časté výměny baterie. Ani jeden přístup není univerzálně lepší. Nejlepší volba závisí na tom, zda dáváte přednost kratším, intenzivnějším jízdám, nebo delším rekreačním jízdám.

Velikost baterie ARRMA QUAKE 4S, typ pouzdra a konektor

Rozměry baterie: maximálně 160 × 50 × 70mm

ARRMA uvádí maximální rozměry baterie 160 × 50 × 70mm. QUAKE má velký prostor pro baterii s vyjímatelnými vložkami a ráčnovým upevňovacím popruhem, což majitelům usnadňuje přizpůsobit instalaci různým kompatibilním rozměrům baterie.

Uvedené rozměry by měly být vždy považovány za výchozí bod. Praktické umístění ovlivňují výrobní tolerance baterie, poloha vývodu vodičů, prostor pro konektor i výsledná orientace po instalaci. Akumulátor s rozměry přesně odpovídajícími uvedenému maximu může mít pro své kabely nedostatek místa.

Při porovnávání produktů v této kolekci věnujte zvláštní pozornost delším bateriím s měkkým pouzdrem a každému akumulátoru, který se blíží limitu šířky prostoru pro baterii. Nikdy baterii do držáku nezasunujte násilím a nedovolte, aby upevňovací popruh stlačoval její pouzdro nebo kabeláž.

Pevné vs měkké pouzdro: Co by měli zkušení jezdci RC vědět

Akumulátory s pevným i měkkým pouzdrem mohou mít stejné specifikace napětí, kapacity a vybíjecího proudu. Jejich hlavní rozdíl spočívá ve fyzické konstrukci. Pevné pouzdro přidává odolný vnější plášť, který poskytuje dodatečnou ochranu proti oděru a některým vnějším nárazům, takže je obzvláště užitečné pro náročné použití v RC automobilech.

Zkušení modeláři někdy používají baterie s měkkým pouzdrem při vlastních instalacích, kde jsou články řádně podepřeny, chráněny a zajištěny. ARRMA QUAKE 4S však podle pokynů výrobce konkrétně vyžaduje akumulátory s pevným pouzdrem. Jakákoli alternativní instalace baterie s měkkým pouzdrem je mimo rámec těchto pokynů a vyžaduje samostatné posouzení ochrany proti nárazům, volného prostoru a zajištění baterie.

Pro majitele, kteří chtějí dodržet požadavky výrobce na baterii, doporučujeme prozkoumat naše LiPo baterie CNHL s pevným pouzdrem.

EC5 vs IC5: Potřebujete adaptér?

QUAKE 4S je vybaven napájecím konektorem Spektrum IC5. Běžné konektory EC5 jsou kompatibilní s odpovídajícími hlavními kladnými a zápornými napájecími kontakty IC5, takže správně nakonfigurovaný akumulátor CNHL s konektorem EC5 může zajišťovat běžné napájení baterie.

Jedním z rozdílů je funkce Spektrum Smart. Standardní baterie CNHL s konektorem EC5 neposkytuje dodatečné připojení pro data baterie Smart. Vozidlo může napájet prostřednictvím běžného připojení, ale identifikace baterie Smart a související funkce využívající data specifická pro baterii nejsou k dispozici.

Další možnosti s konektory můžete porovnat v naší nabídce CNHL 4S LiPo baterií s konektory EC5.

Standardní LiPo 4S vs. LiHV 4S pro QUAKE

CNHL nabízí běžné LiPo baterie 14,8 V 4S i LiHV baterie 15,2 V 4S. Přestože obě obsahují čtyři články zapojené sériově, jejich maximální nabíjecí napětí se liší.

Chemické složení baterie Standardní LiPo 4S / LiHV 4S
Jmenovité napětí 14,8 V / 15,2 V
Napětí při plném nabití 16,8 V / 17,4 V
Pokyny pro standardní regulátor ESC Podporována standardní LiPo 4S; schválení LiHV při plném napětí nebylo potvrzeno

Pro jednoduchou konfiguraci odpovídající výrobnímu standardu doporučujeme běžné LiPo baterie 14,8 V 4S. Zkušení uživatelé mohou zvážit baterii LiHV nabíjenou na standardní limit LiPo 4,20 V na článek, neměli by však předpokládat, že standardní elektronika je schválena pro provoz při 17,4 V. Ověřte požadavky na nabíjení baterie a v případě potřeby si vyžádejte potvrzení od výrobce.

Časté dotazy k baterii ARRMA QUAKE 4S

Jaká je nejlepší baterie pro ARRMA QUAKE 4S?

CNHL Racing 6600mAh 14,8V 4S 120C Hardcase EC5 je naší preferovanou univerzální volbou na základě jmenovité kapacity, hmotnosti, kompatibility konektoru a zveřejněných rozměrů. O modelu 8000mAh stojí za to uvažovat, pokud je prioritou vyšší kapacita.

Mohu v modelu QUAKE používat LiPo baterii 8000 mAh 4S?

CNHL Racing 8000mAh 4S 120C Hardcase EC5 je vhodným kandidátem na základě standardního napětí 4S a zveřejněných rozměrů přibližně 139 × 48 × 47 mm. Před použitím ověřte fyzickou instalaci a bezpečné uchycení baterie.

Jaká je maximální velikost baterie pro ARRMA QUAKE 4S?

ARRMA uvádí maximální velikost baterie 160 × 50 × 70 mm. Při výběru baterie počítejte s výrobními tolerancemi, vedením kabelů a prostorem potřebným k instalaci.

Potřebuje QUAKE 4S jednu baterii, nebo dvě?

Používá jednu pohonnou baterii 3S nebo 4S. Tato kolekce se zaměřuje na jednu baterii 4S na vozidlo, nikoli na sériovou konfiguraci se dvěma bateriemi.

Mohu použít baterii EC5 se standardním konektorem IC5?

Ano, konektory EC5 a IC5 jsou kompatibilní na běžných hlavních napájecích kontaktech. Standardní baterie EC5 nebude poskytovat funkce datových údajů baterie Spektrum Smart.

Vyžaduje ARRMA QUAKE 4S baterii s pevným krytem?

ARRMA pro toto vozidlo specifikuje baterie s pevným krytem. Baterie s měkkým krytem mohou mít stejné správné elektrické specifikace, ale nejsou pro tento model schválené výrobcem. Vlastní použití vyžaduje samostatné zvážení fyzické ochrany a bezpečné instalace.

Zrychlí LiPo baterie s vyšší hodnotou C model QUAKE?

Ne automaticky. Hodnota C popisuje inzerovanou schopnost vybíjení. Skutečné zrychlení a rychlost závisí na zatížení motoru, převodech, chování napětí, trakci, výkonu regulátoru ESC a dalších faktorech.

Jak dlouho vydrží baterie s kapacitou 6600 mAh nebo 8000 mAh?

Doba provozu závisí na používání plynu, terénu, převodech, okolní teplotě a stavu baterie. Baterie s kapacitou 8000mAh má přibližně o 21 % vyšší jmenovitou kapacitu než baterie s kapacitou 6600mAh, to se však nepromítá do zaručeného prodloužení doby provozu.

Může ARRMA QUAKE 4S používat 6S baterii?

Ne se sériovou elektronikou. Tovární regulátor je určen pro 3S–4S LiPo. Provoz se 6S vyžaduje samostatně navrženou přestavbu napájecího systému a není součástí původní specifikace vozidla.

Jakou nabíječku potřebuji pro 4S baterii?

Používejte balancér kompatibilní se zvolenou chemií baterie a počtem 4S článků. Standardní 4S LiPo baterie se nesmějí nabíjet nad celkové napětí 16,8 V neboli 4,20 V na článek. Dodržujte pokyny výrobce baterie týkající se nabíjecího proudu, dohledu, chlazení a skladování.

Napájejte ARRMA QUAKE 4S s CNHL

Ať už se chystáte na terénní skoky, jízdu po zadních kolech na zahradě nebo pravidelné víkendové řádění, správná baterie vám pomůže naplno využít bezkartáčovou platformu QUAKE 4S. Zvolte baterii podle svých priorit: vyvážená kapacita, vyšší energetická rezerva, nižší hmotnost nebo konkrétní požadavek na instalaci.

Začněte s CNHL Racing 6600mAh 4S 120C, zvažte 8000mAh 4S 120C pro vyšší jmenovitou kapacitu nebo prozkoumejte další 4S možnosti CNHL v této kolekci.

Můžete si také prohlédnout naše CNHL baterie pro RC auta, porovnat další 4S LiPo baterie pro RC auta v pevném pouzdře nebo najít kompatibilní balancér v naší kolekci nabíječek LiPo baterií.

Rozměry a parametry baterií vycházejí z publikovaných specifikací produktů. Kompatibilitu s konkrétním vozidlem, elektrickou kompatibilitu a bezpečnou instalaci je nutné ověřit pro dané vozidlo a baterii. Provoz se softcase baterií a plné napětí LiHV nejsou u sériového modelu QUAKE 4S výrobcem schválené konfigurace.

TOP