CNHL Літій-полімерні акумулятори
CNHL прагне надавати високоякісні Li-Po акумулятори та RC продукти всім любителям хобі з відмінним обслуговуванням клієнтів та конкурентними цінами
GEPRC Vapor 8S O4 Pro - це переконливий п'ятидюймовий FPV-дрон, але перехід із 6S на 8S складніший, ніж просто додати два елементи акумулятора й очікувати різкого зростання швидкості. Його міцніша рама, спеціалізована високовольтна електроніка, двигуни 1570KV і перероблене кріплення камери DJI O4 Pro роблять його здатною платформою для фристайлу та кінематографічного FPV. Однак вища вартість акумуляторів, збільшена вага й напрочуд знайомий характер польоту означають, що таке оновлення буде однаково доцільним не для кожного пілота.
Якщо ви вже маєте Vapor 6S, який літає саме так, як вам потрібно, версія 8S не є обов'язковою покупкою. Якщо вам подобається експериментувати із системами з вищою напругою, потрібен добре посилений п'ятидюймовий квадрокоптер або ви з нуля створюєте нову FPV-систему, Vapor 8S заслуговує на серйозну увагу.
У цьому огляді ми виходимо за межі заяв про напругу та рекламних тверджень. Ми розглядаємо рами D5 і X5, реальні наслідки 8S-системи живлення, просідання напруги акумулятора, тривалість польоту, стабілізацію камери, сумісність із 6S, витрати на експлуатацію та найкращі варіанти акумуляторів для різних стилів польоту.

У Vapor 8S багато важливих речей зроблено правильно. Посилена конструкція вселяє впевненість, спеціально розроблена 8S-силова установка забезпечує достатній корисний діапазон газу, а п'ятидюймова платформа зберігає плавний, чутливий характер, завдяки якому сімейство Vapor приваблює пілотів.
Особливо приємний баланс між контрольованим польотом на малому газі та агресивним прискоренням. Квадрокоптер не потрібно пілотувати на повній потужності, щоб він залишався точним, але доступної продуктивності достатньо для захопливих стрімких наборів висоти й фристайл-переходів.
Саме перехід із 6S потребує коригування очікувань. Версія 8S не обов'язково забезпечує різкий стрибок максимальної швидкості. Її KV двигунів зменшено порівняно з попередньою моделлю 6S, а міцніша конструкція та більша батарея збільшують вагу, яку має нести силова установка.
Це робить Vapor 8S цікавим інженерним компромісом: вища напруга й міцніший дрон без відмови від звичної керованості п'ятидюймової платформи.
Наш вердикт: Це чудовий вибір для пілотів, яким потрібна спеціально створена 8S-платформа для фристайлу. Власникам 6S, яких влаштовує поточна продуктивність, варто ретельно зіставити вартість і практичні переваги перед оновленням.
Vapor 8S - це не просто оновлення напруги. GEPRC посилила раму й переробила ключову електроніку відповідно до нової конфігурації живлення.
Однією з найпомітніших змін є перехід до променів із 7-мм вуглецевого волокна. У попередній рамі Vapor 6S використовуються промені завтовшки 5 мм, тож версія 8S має помітно масивнішу конструкцію.
Більша товщина променів може покращити жорсткість і стійкість до ударів, хоча фактичний результат аварії все одно залежить від кута удару, конструкції з вуглецевого волокна та компонентів, які поглинають силу.
Для пілотів фристайлу, які час від часу чіпляють гілки, неправильно оцінюють проміжок або відпрацьовують складні маневри, додатковий запас міцності є привабливим. Недоліком є збільшення маси. Міцніша рама може витримати більше пошкоджень, але ця вага також впливає на прискорення, гальмування та енергію, необхідну для зміни напрямку.
Оновлена алюмінієва конструкція захисту камери та передня планка допомагають захистити дорогу камеру O4 Pro. Захисні бічні панелі та змінні компоненти додатково підтримують практичне призначення апарата для фристайлу.
Vapor 8S використовує контролер польоту GEPRC TAKER F722 8S і 32-бітний 4-в-1 ESC TAKER H65 8S на 65 A. Вони призначені для роботи з високовольтною силовою системою, а не для експлуатації старішої електроніки 6S за межами її розрахункових характеристик.
Його мотори SPEEDX2 2207 1570KV приводять у рух п’ятидюймові пропелери GEMFAN 51477. Нижче значення KV моторів є особливо важливою деталлю, оскільки пояснює, чому підвищення напруги не означає автоматичного величезного збільшення максимальної частоти обертання пропелерів.
| Характеристики | Vapor D5 8S | Vapor X5 8S |
|---|---|---|
| Компонування рами | Deadcat | Симетрична X |
| Колісна база | 238 мм | 230 мм |
| Товщина променя | 7 мм | 7 мм |
| Контролер польоту | TAKER F722 8S | TAKER F722 8S |
| ESC | 65 A, 32-бітний 4-в-1 | 65 A, 32-бітний 4-в-1 |
| Мотори | SPEEDX2 2207 1570KV | SPEEDX2 2207 1570KV |
| Пропелери | GEMFAN 51477 | GEMFAN 51477 |
| Камера / відеопередавач | DJI O4 Air Unit Pro | DJI O4 Air Unit Pro |
| Опублікована вага PNP | 511 г ±5 г | 504 г ±5 г |
| Рекомендований акумулятор | LiPo 8S 1300–1800 мА·год | LiPo 8S 1300–1800 мА·год |
| Роз’єм акумулятора | XT60 | XT60 |
| Показник часу польоту GEPRC | 12 хвилин | 12 хвилин |

D5 і X5 мають різні переваги, але жодна з конструкцій не є автоматично кращою для кожного типу польотів.
Vapor D5 Deadcat використовує компоновку з передніми променями, яка має залишати пропелери поза переднім зображенням камери. Для кінематографічного FPV це корисно, оскільки чисте кадрування зменшує потребу обрізати кінчики пропелерів. Такий варіант особливо привабливий під час зйомки гірських пейзажів, широких поворотів або плавних прольотів близько до землі.
Vapor X5 використовує симетричну компоновку з рівномірнішим розташуванням моторів навколо центра рами. Багато пілотів фристайлу цінують цю геометрію за стабільну поведінку під час обертання та передбачувану реакцію під час ролів, фліпів і складних переходів.
Однак дрон із конфігурацією Deadcat не обмежується плавними кінематографічними польотами. Налаштування польотного контролера, характеристики двигунів, центр ваги та вподобання пілота мають значно більше значення, ніж простий поділ на «кінематографічний» і «фристайл».
Отже, практичне рішення просте: обирайте D5, якщо важливий безперешкодний огляд уперед через камеру; обирайте X5, якщо для вас пріоритетом є симетрична геометрія рами. Вимоги до акумулятора залишаються однаковими.
Найцікавіша характеристика Vapor 8S полягає не просто в його максимальній потужності. Важливе поєднання контрольованої поведінки на малому газі та значного запасу потужності, доступного за потреби.
Попри посилену раму та потужну силову установку, Vapor 8S можна плавно пілотувати на помірному газі. Це важливіше, ніж може здатися спочатку. Дрон, який утримує стабільну траєкторію без постійних корекцій, приносить задоволення не лише під час кінематографічних польотів, а й допомагає розвивати кращу техніку фристайлу.
Двигуни 1570KV допомагають сформувати цю реакцію. KV двигуна впливає на теоретичні оберти без навантаження на вольт, але відчуття від газу також залежать від налаштувань польотного контролера, гвинтів, загальної маси та експонент передавача.
Одна з переваг силової системи з достатнім запасом тяги полягає в тому, що для звичайного крейсерського польоту не потрібно постійно працювати майже на максимальній потужності. Однак точний відсоток газу в режимі зависання змінюється залежно від напруги акумулятора, ефективності гвинтів і ваги літального апарата. Його не слід сприймати як фіксовану характеристику.
Відкрийте газ - і Vapor 8S проявить себе як серйозний високопродуктивний дрон. Стрімкі набори висоти та різкі розгони - невід’ємна частина стилю польоту, для якого його задумано.
Але максимальна швидкість - це вже інше питання. Акумулятор із вищою напругою не гарантує різкого збільшення максимальної швидкості, якщо KV двигуна та система гвинтів також змінилися.
Насправді поєднання вищої напруги та двигунів із нижчим KV у Vapor 8S - одна з причин, чому його характеристики можуть здатися досвідченому пілоту 6S більш знайомими, ніж очікувалося. Різниця не обов’язково буде тим приголомшливим стрибком, який багато пілотів пам’ятають із переходу з 4S на 6S кілька років тому.
Пілотам, які понад усе прагнуть максимальної швидкості на прямій, не варто купувати Vapor 8S лише через припущення, що вісім елементів живлення автоматично роблять його найшвидшим варіантом. Крок гвинта, характеристики двигунів, аеродинамічний опір, напруга під навантаженням і електронні налаштування - усе це впливає на результат.
Додатковий матеріал рами та силові компоненти більшої ємності підвищують конструктивну міцність, але також додають маси. Це стає важливим під час різкого гальмування та зміни напрямку, оскільки двигуни мають долати більшу інерцію.
Такий самий взаємозв’язок діє і під час вибору акумулятора. Важчий акумулятор може містити більше енергії, однак додаткова вага може зробити літальний апарат стабільнішим і менш миттєво чутливим до керування. Жодне з цих відчуттів не є однозначно добрим чи поганим; різні пілоти надають перевагу різним характеристикам керованості.
Для фристайлу важливо не просто те, скільки грамів важить квадрокоптер. Важливо, чи забезпечують силова установка, центр ваги та вибір акумулятора потрібну вам реакцію на керування.
Стандартний LiPo 6S має номінальну напругу 22,2 В. Стандартний LiPo 8S має номінальну напругу 29,6 В, що на одну третину більше.
За однакової споживаної електричної потужності система з вищою напругою може використовувати менший струм. Менший струм може зменшити резистивні втрати у відповідній проводці та електричних компонентах, але це не означає автоматичного підвищення ефективності всього літального апарата.
Співвідношення між напругою акумулятора та швидкістю двигуна допомагає це пояснити.
| Силова система | Vapor 6S | Vapor 8S |
|---|---|---|
| Номінальна напруга акумулятора | 22,2 В | 29,6 В |
| KV двигуна | 1960KV | 1570KV |
| Теоретичні оберти без навантаження за номінальної напруги | Прибл. 43 512 | Прибл. 46 472 |
| Товщина променя | 5 мм | 7 мм |
| Екосистема акумуляторів | Більш усталена | Більш спеціалізована |
Ці значення обертів є простими розрахунками за формулою «напруга × KV», а не виміряними обертами чи гарантованою швидкістю. Оберти двигуна під навантаженням пропелера відрізнятимуться, а версії 6S і 8S також використовують різні характеристики штатних пропелерів.
Важливий момент полягає в тому, що номінальне підвищення напруги значною мірою компенсується зміною KV двигуна. Теоретична різниця швидкості двигуна без навантаження становить лише близько 6,8%, хоча напруга акумулятора на 33,3% вища.
Це не означає, що ці дві силові системи ідентичні. Їхні характеристики струму, енергія акумулятора, запас тяги, навантаження на пропелери та доступна потужність усе ще можуть суттєво відрізнятися. Однак це пояснює, чому оцінювати FPV-дрон лише за кількістю елементів акумулятора оманливо.
Платформа 8S може зацікавити пілотів, які хочуть дослідити вищу електричну ефективність за більшої напруги, мають достатньо місця для відповідних акумуляторів і готові налаштовувати апарат під спеціалізованішу силову систему.
Це також може бути привабливим варіантом під час купівлі нового літального апарата, а не модернізації наявного. Рішення простіше, якщо у вас ще немає значного запасу сумісних акумуляторів і зарядних пристроїв 6S.
Якщо ваш наявний Vapor 6S уже відповідає вашим потребам у фристайлі та кінематографічних польотах, перехід на 8S створює практичні витрати без гарантії суттєвого покращення льотних характеристик.
До цих витрат належать додаткові акумулятори, сумісний зарядний пристрій для 8S, більша маса акумулятора та потенційно інші запасні частини або аксесуари. Міцніша рама приваблива, але сама довговічність може не виправдати заміну цілком справної системи 6S.
Найкраща причина обрати Vapor 8S полягає в тому, що його комплект відповідає вашому стилю польотів, а не просто в тому, що вісім елементів звучать потужніше за шість.

GEPRC вказує для Vapor 8S час польоту 12 хвилин. Це корисний орієнтир від виробника, але його не слід сприймати як гарантовану тривалість для агресивного фристайлу, кожного сумісного акумулятора чи будь-яких погодних умов.
П’ятидюймовий FPV-дрон може мати кардинально різне середнє енергоспоживання залежно від способу польоту. Зависання, плавний крейсерський політ, повторювані набори висоти на високому газі та швидкі фристайл-маневри створюють дуже різні електричні навантаження.
Ємність зазвичай виражають у міліампер-годинах, але інформативнішим показником для порівняння акумуляторів із різною напругою є ват-години.
Наприклад, стандартний LiPo 8S ємністю 1500 мА·год накопичує приблизно 44.4 Вт·год номінальної енергії. Стандартний LiPo 6S ємністю 1500 мА·год накопичує приблизно 33.3 Вт·год.
Отже, за однакового показника в мА·год номінальна енергія акумулятора 8S на третину вища, але він також містить більше елементів і зазвичай важить більше. Час польоту залежить від того, скільки цієї енергії літальний апарат витрачає за хвилину, а не просто від того, скільки енергії накопичує акумулятор.
Для Vapor 8S на споживання енергії під час польоту впливають маса акумулятора, налаштування польотного контролера, ефективність пропелерів, потреба в газі та навантаження від аксесуарів.
Різкі набори газу створюють значне струмове навантаження на LiPo-акумулятор. Під навантаженням напруга акумулятора тимчасово падає через внутрішній опір. Це називається просіданням напруги.
Тому акумулятор може показувати попередження про низьку напругу під час агресивного набору висоти, навіть якщо напруга без навантаження свідчить про певний залишок заряду.
Холодна погода робить поведінку акумулятора ще важливішою. Зниження температури елементів може збільшити внутрішній опір, що потенційно спричиняє глибше падіння напруги за такого самого навантаження.
Щоб правильно це оцінювати, не робіть висновків про характеристики акумулятора лише за одним показником напруги під навантаженням. Звертайте увагу на стан елементів, температуру під час польоту, витрачену ємність і напругу, яка відновлюється після зменшення газу.
Також розумно передбачити консервативний резерв для посадки, а не намагатися щоразу досягати заявленого максимального часу польоту.
Не обов’язково. Ємніший акумулятор має більший номінальний запас енергії, але також збільшує злітну масу. У певний момент додаткова енергія частково нівелюється додатковою потужністю, потрібною для перенесення цієї маси.
Для Vapor 8S рекомендація GEPRC щодо акумуляторів ємністю 1300–1800 мА·год задає практичний діапазон. У його межах найкращий вибір залежить від того, що для вас важливіше: чутливий фристайл чи більший запас енергії для змішаних польотів.
Оновлене кріплення камери O4 Pro - одна з найцікавіших змін у Vapor 8S. Високочастотні вібрації можуть заважати стабілізації та впливати на якість записаного FPV-відео, особливо коли використовуються дані гіроскопа камери.
М’якше кріплення GEPRC допомагає ізолювати камеру від вібрацій, що передаються через раму. Теоретично це може покращити якість гіроскопічних даних і забезпечити електронній стабілізації чистіші вихідні дані.
Однак пом’якшення кріплення камери створює ще одну проблему. Під час різких кренів, прискорення або гальмування камера може рухатися відносно літального апарата. Цей низькочастотний рух може бути помітним у відео з камери навіть тоді, коли фінальний стабілізований запис виглядає плавнішим.
Це механічний баланс, а не простий випадок, коли м’якше завжди означає краще.
Переконайтеся, що кріплення камери надійно зафіксоване, гумові ізоляційні елементи в належному стані, а кут нахилу камери можна регулювати без надмірного навантаження на опори.
Також перевірте, чи немає небажаних коливань під час перших польотів із низьким рівнем ризику. Якщо зображення з FPV-камери помітно рухається або вібрує, оцініть кріплення та всю систему, а не покладайтеся цілком на стабілізацію під час постобробки.
Для пілотів, які використовують D5 саме для кінозйомки, якісна механічна підтримка камери не менш важлива, ніж чіткий огляд без пропелерів.

Хоча GEPRC рекомендує акумулятори LiPo 8S, система живлення з рейтингом 8S може працювати за нижчої вхідної напруги у відповідній конфігурації. Важлива відмінність полягає між електричною роботою та забезпеченням повної заявленої продуктивності літального апарата.
У разі 6S двигуни 1570KV мають нижчі потенційні оберти без навантаження. Для підтримання тієї самої підйомної сили може знадобитися більше газу, а запас потужності для швидкого набору висоти або відновлення після крутого пікірування може бути меншим.
Для плавного круїзного польоту правильно оцінена конфігурація з нижчою напругою все одно може забезпечувати достатню доступну тягу. Для агресивного фристайлу зменшений запас потужності є суттєвішим обмеженням.
Потрібно оцінити ємність акумулятора, здатність до розряджання, налаштування силової системи та загальну вагу дрона. Акумулятор 6S не слід вважати прямим аналогом рекомендованого акумулятора 8S лише тому, що він використовує роз’єм XT60.
Vapor 8S - це насамперед п’ятидюймовий квадрокоптер, орієнтований на фристайл, але це не заважає використовувати його для контрольованих оглядових польотів або ретельно спланованих польотів із пріоритетом на тривалість.
Для таких польотів максимальна тяга має менше значення, ніж підтримання ефективного крейсерського режиму зі збереженням достатнього запасу потужності для маневрування та безпечного повернення.
Хімічний склад акумулятора тут має значення. LiPo-акумулятори з високою віддачею струму добре підходять для штатного режиму роботи Vapor, тоді як Li-ion-акумулятори великої ємності можна розглядати для окремих конфігурацій круїзних польотів із нижчим струмом.
Li-ion не завжди є кращим вибором для кожного далекого польоту. Акумулятор більшої ємності може суттєво збільшити вагу, а його максимальна здатність до розряджання може бути недостатньою для агресивних маневрів відновлення. Швидкість обертання моторів, доступна тяга, напруга під навантаженням і баланс апарата потрібно оцінювати разом.
Для пілотів, головним пріоритетом яких є тривалість польоту, спеціалізований квадрокоптер дальнього радіуса дії може бути ефективнішим вибором, ніж посилена фристайл-платформа.
Щоб переглянути ширший вибір акумуляторів для польотів із пріоритетом на тривалість, ознайомтеся з колекцією акумуляторів CNHL для FPV-дронів дальнього радіуса дії. Не кожен акумулятор із цієї колекції призначений для Vapor 8S, тому сумісність потрібно перевіряти окремо.
Коли ви вирішили, що Vapor 8S відповідає вашому стилю польотів, наступним важливим рішенням стає вибір акумулятора. GEPRC рекомендує LiPo-акумулятори 8S ємністю від 1300 мА·год до 1800 мА·год із силовим роз’ємом XT60.
У цьому асортименті CNHL пропонує два акумулятори Black Series V2.0 130C, розроблені для високовольтних FPV-застосувань: акумулятор на 1300 мА·год для пілотів, які надають перевагу меншій вазі, і акумулятор на 1500 мА·год для тих, кому потрібна більша номінальна ємність.
Обидва доступні в спеціальній колекції акумуляторів GEPRC Vapor 8S, де можна порівняти їхні характеристики та вибрати найкращий варіант для своєї збірки.
Для поєднання фристайлу та кінематографічних польотів літій-полімерний акумулятор CNHL Black Series V2.0 1500 мА·год 8S 130C є нашим кращим варіантом для початку.
Він забезпечує 44,4 Вт·год номінальної енергії, важить приблизно 316 г і має розміри 82 × 39 × 54 мм. Акумулятор оснащений роз’ємом XT60, а заявлений безперервний струм розряду становить 130C.
Порівняно з версією на 1300 мА·год він забезпечує приблизно на 15,4% більше номінальної енергії. Додаткова ємність може бути корисною для пілотів, яким подобаються як енергійні польоти, так і спокійніші мальовничі сесії, хоча фактична тривалість польоту залежить від повної конфігурації літального апарата.
Літій-полімерний акумулятор CNHL Black Series V2.0 1300 мА·год 8S 130C варто розглянути, якщо мінімальна вага акумулятора важливіша за максимізацію запасеної енергії.
Він важить приблизно 275 г, має розміри 82 × 39 × 46 мм і містить 38,48 Вт·год номінальної енергії. Будучи приблизно на 41 г легшим за альтернативу на 1500 мА·год, він зменшує масу, яку несе літальний апарат, без зміни рекомендованої напруги 8S.
Це робить його привабливим варіантом для пілотів, які хочуть зберегти відносно малу вагу свого фристайл-комплекту, залишаючись у межах опублікованого GEPRC діапазону ємності.
| Характеристики | CNHL 1300 мА·год 8S | CNHL 1500 мА·год 8S |
|---|---|---|
| Номінальна напруга | 29,6 В | 29,6 В |
| Номінальна енергія | 38,48 Вт·год | 44,4 Вт·год |
| Струм розряду | 130C / 260C у режимі Burst | 130C / 260C у режимі Burst |
| Розміри | 82 × 39 × 46 мм | 82 × 39 × 54 мм |
| Приблизна вага | 275 г | 316 г |
| Роз’єм | XT60 | XT60 |
| Основний пріоритет | Менша вага | Додаткова енергія |
Обидва продукти продаються комплектами по два акумулятори, причому кожен акумулятор має зазначену ємність. Їхні електричні характеристики відповідають рекомендованим GEPRC напрузі, діапазону ємності та типу роз’єму. Перед використанням слід перевірити фізичну сумісність, вільний простір для кабелів, надійність кріплення та балансування літального апарата.
Однією з найбільших перешкод для переходу на дрон FPV 8S є не сам літальний апарат, а супутнє обладнання.
Багато пілотів FPV уже мають кілька акумуляторів 6S і зарядних пристроїв. Перехід на 8S може потребувати придбання додаткових акумуляторних збірок, зарядного пристрою, здатного балансувати вісім елементів, а також перевірки сумісності наявних інструментів для роботи з акумуляторами з більшою кількістю елементів.
Тому це оновлення відрізняється від придбання іншого літального апарата в межах усталеної конфігурації 6S. Фактичну вартість слід оцінювати для всієї системи живлення.
Стандартний акумулятор LiPo 8S має номінальну напругу 29,6 В і досягає 33,6 В після повного заряджання. Зарядний пристрій, розрахований лише на 6S, не може безпосередньо виконувати балансувальне заряджання повного восьмиелементного пакета.
Для частих польотів особливо зручним може бути заряджання за допомогою двох каналів. Воно дає змогу незалежно підготувати два окремі акумулятори, якщо зарядний пристрій і доступна вхідна потужність підтримують необхідні умови заряджання.
CNHL пропонує відповідні моделі у своїй колекції зарядних пристроїв для LiPo 8S, зокрема ISDT K2 ZIP, K4 і P20.
Перевірте підтримувану кількість елементів кожного зарядного пристрою, вимоги до входу змінного або постійного струму, доступну вихідну потужність і балансувальні роз’єми. Акумулятори CNHL Black Series V2.0, про які йдеться тут, є стандартними LiPo-пакетами, тому їх потрібно заряджати у правильному стандартному режимі LiPo, а не в режимі LiHV для вищої напруги.
Потужний п’ятидюймовий квадрокоптер потребує ретельного налаштування перед першим польотом, особливо під час зміни напруги акумулятора або конфігурації приймача.
Спочатку переконайтеся, що ваш приймач правильно прив’язаний, а польотний контролер належним чином реагує на передавач. Перевірте призначення UART приймача, конфігурацію Betaflight, умови армінгу та налаштування failsafe, а не припускайте, що кожна заводська конфігурація відповідає вашому обладнанню.
GPS - ще один аспект, який слід врахувати. Доступність залежить від версії та встановлених аксесуарів. Якщо ваша збірка має GPS, перевірте, чи відповідають супутникове позиціонування, налаштування rescue та процедури повернення умовам вашого польотного середовища.
Сам акумулятор слід надійно закріпити відповідними ремінцями та протиковзним матеріалом. Тримайте силовий провід XT60 і балансувальний роз’єм подалі від пропелерів. Повторно перевіряйте прокладання кабелів після зміни розміру акумулятора або встановлення зовнішньої камери.
Для важчого FPV-дрона з високою потужністю налаштування передармінгу також може допомогти зменшити ризик випадкового запуску моторів. Незалежно від використовуваних налаштувань, під час конфігурації на столі тримайте пропелери знятими, а льотні перевірки проводьте на придатній відкритій ділянці подалі від сторонніх людей.
| Переваги | Компроміси |
|---|---|
| Спеціальна система живлення 8S зі значним запасом тяги | Покращення швидкості порівняно з 6S може бути менш разючим, ніж очікувалося |
| Посилені 7-міліметрові промені та захисна конструкція рами | Додаткова вага та інерція корпусу |
| Конфігурації D5 та X5 для різних уподобань щодо польотів | Акумулятори й обладнання для заряджання збільшують витрати на володіння |
| Інтеграція DJI O4 Pro та кріплення камери з ізоляцією від вібрацій | М’яке кріплення може спричиняти помітний рух камери, якщо його належно не контролювати |
| Підходить для фрістайлу та контрольованих мальовничих крейсерських польотів | Не оптимізований як спеціалізована легка платформа для польотів на великі відстані |
GEPRC Vapor 8S O4 Pro — вражаюча високовольтна FPV-платформа, але її головна перевага полягає в комплексній системі, а не лише в напрузі акумулятора.
Для досвідчених пілотів фрістайлу посилена рама та значний доступний запас потужності роблять його привабливим довговічним п’ятидюймовим дроном, орієнтованим на продуктивність. Для пілотів, які знімають кінематографічні відео, компонування D5 і система DJI O4 Pro дають корисні переваги, хоча кріпленню камери та характеру вібрацій варто приділити увагу.
Для любителів польотів на великі відстані Vapor 8S може підтримувати продумано налаштований мальовничий крейсерський політ, але його вага й орієнтована на фрістайл конструкція означають, що він не має автоматично замінювати спеціалізований дрон для тривалих польотів.
А для власників оригінального Vapor 6S рішення особливо індивідуальне. Якщо поточний дрон уже відповідає вашим потребам, перехід на 8S може дати менше практичних переваг, ніж можна припустити за кількістю елементів. Якщо ви готові випробувати FPV із вищою напругою та усвідомлюєте додаткові вимоги до акумуляторів і заряджання, Vapor 8S стане переконливим варіантом.
Наша рекомендація: Обирайте Vapor 8S за його посилену конструкцію, повністю високовольтну силову систему та універсальний характер польоту, а не в очікуванні, що кожен політ буде суттєво швидшим або довшим, ніж на 6S.
Vapor 8S має спеціально розроблену високовольтну систему та посилену раму. Однак фактичне покращення швидкості, ефективності й керованості залежить від усієї конфігурації. Пілотам, яких уже влаштовує Vapor 6S, оновлення може бути непотрібним.
GEPRC рекомендує акумулятори LiPo 8S ємністю 1300–1800 мА·год. Акумулятор на 1500 мА·год забезпечує більше енергії для змішаних польотів, тоді як акумулятор на 1300 мА·год зменшує вагу. Перевірте фізичну сумісність акумулятора, його здатність до розряду та підключення XT60.
Експлуатація за нижчої напруги можлива у відповідних конфігураціях, але доступний запас обертів двигуна й тяга відрізняються від роботи у штатному режимі 8S. GEPRC офіційно рекомендує для цієї моделі LiPo 8S, тому 6S не слід розглядати як прямий еквівалент.
GEPRC заявляє тривалість польоту 12 хвилин. Фактична тривалість польоту залежить від енергії акумулятора, стилю польоту, температури, ваги літального апарата та потреби в тязі. Агресивний фристайл зазвичай споживає більше енергії, ніж спокійний політ.
Оберіть D5, якщо важливо, щоб пропелери не потрапляли в поле огляду передньої камери. Розгляньте симетричний X5, якщо вашим головним пріоритетом є геометрія рами для фристайлу. Обидві моделі мають однакові опубліковані вимоги до акумулятора 8S.
Так, якщо ваш наявний зарядний пристрій не підтримує LiPo 8S. Вам потрібен балансувальний зарядний пристрій із прямою підтримкою стандартних восьмиелементних LiPo-акумуляторів і відповідністю вимогам заряджання акумулятора.
Його можна використовувати для контрольованих оглядових польотів, особливо в конфігурації D5. Тривалість польоту залежить від вибору акумулятора, ваги, ефективності силової установки, надійності каналів керування та відеозв’язку, а також достатнього запасу для повернення. Це не спеціалізована легка платформа для польотів на великі відстані.
Незалежно від того, оберете ви Deadcat D5 чи симетричний X5, правильний акумулятор має відповідати електричним вимогам дрона та вашим уподобанням щодо балансу ваги, енергії й льотних характеристик.
Перегляньте нашу спеціальну колекцію акумуляторів GEPRC Vapor 8S, щоб порівняти акумуляторні збірки CNHL Black Series V2.0 1300mAh і 1500mAh 8S 130C.
Якщо ви літаєте на інших моделях GEPRC, перегляньте наші акумулятори для FPV-дронів GEPRC. Для збірок, орієнтованих на тривалі польоти, перегляньте акумулятори для FPV-дронів дальнього радіуса дії або підготуйтеся до високовольтної екосистеми за допомогою наших зарядних пристроїв для акумуляторів 8S LiPo.
Готові забезпечити живлення Vapor 8S? Почніть із CNHL 1500mAh 8S 130C LiPo для більшої номінальної енергії або оберіть CNHL 1300mAh 8S 130C LiPo, якщо для вас пріоритетом є менша вага акумулятора.
CNHL прагне надавати високоякісні Li-Po акумулятори та RC продукти всім любителям хобі з відмінним обслуговуванням клієнтів та конкурентними цінами
Швидка перевірка сумісності Комплект із 2 акумуляторів CNHL Black Series V2.0 1300mAh 22.2V 6S 130C LiPo із роз’ємом XT60 чудово підійде пілотам FP...
Переглянути повні деталіЗапчастини та довгострокова підтримка Ми знаємо, що для пілотів радіокерованих моделей надійна підтримка запасними частинами є важливою умово...
Переглянути повні деталіТехнічні характеристики: Номер на складі: 500706EC5 Ємність: 5000mAh Напруга: 22.2V / 6-елементів / 6S1P Розрядний струм: 70C постійний / 140C ім...
Переглянути повні деталіСумка CNHL для LiPo акумуляторів розроблена для безпечнішої зарядки, транспортування та зберігання LiPo вдома або на полігоні. Вона додає практични...
Переглянути повні деталіШвидка перевірка сумісності 2 акумулятори CNHL Speedy Pizza Series Pro 1350mAh 6S 150C LiPo з XT60 штекером створені для 5-дюймових FPV пілотів...
Переглянути повні деталіШвидка перевірка сумісності LiPo-акумулятор CNHL Speedy Pizza Series 2200mAh 22.2V 6S 120C зі штекером XT60 поєднує звичний формат 2200mAh 6S із л...
Переглянути повні деталіШвидка перевірка сумісності LiPo-акумулятор CNHL Speedy Pizza Series 2200mAh 14.8V 4S 120C зі штекером XT60 поєднує поширений формат 2200mAh 4S зі...
Переглянути повні деталіШвидка перевірка сумісності CNHL Speedy Pizza Series 2200mAh 11.1V 3S 120C LiPo Battery with XT60 Plug має звичний формат акумулятора 3S 2200mAh д...
Переглянути повні деталіЦиліндричний літій-іонний елемент CNHL Long Range Series BAK 65E 6350mAh 21700 створений із чітким пріоритетом: максимальна запасена енергія за мін...
Переглянути повні деталіЦиліндричний Li-ion акумуляторний елемент CNHL Long Range Series BAK 50D 5000mAh 21700 призначений для виготовлення індивідуальних високоенергетичн...
Переглянути повні деталі
Залишити коментар