CNHL Lipo-batterier til 200-220mm FPV Quad
Filtre
-
Originalpris $47.98 - Originalpris $49.98Originalpris $47.98 - Originalpris $49.98Originalpris $47.98$31.98 USD - $49.98 USD$31.98 - $49.98Nuværende pris $31.98 USD| /
[Combo] 2 Pakker CNHL Black Series 1100mAh 22.2V 6S Batteri Lipo med XT60 Stik
68 reviews10+ på lagerSpecifikationer: Lagernummer: 1101006BK Kapacitet: 1100mAh Spænding: 22.2V / 6-celle / 6S1P Afladningshastighed: 100C kontinuerlig / 200C burst Op...
Se alle detaljerOriginalpris $47.98 - Originalpris $49.98Originalpris $47.98 - Originalpris $49.98Originalpris $47.98$31.98 USD - $49.98 USD$31.98 - $49.98Nuværende pris $31.98 USD| /Spar op til 33% Spar % -
Originalpris $21.99 - Originalpris $43.98Originalpris $21.99 - Originalpris $43.98Originalpris $21.99$18.99 USD - $43.98 USD$18.99 - $43.98Nuværende pris $18.99 USD| /
CNHL MiniStar 1300mAh 22.2V 6S 120C Lipo batteri med XT60 stik
27 reviews10+ på lagerSpecifikationer: Lager nummer: 1301206 Kapacitet: 1300 mAh Spænding: 22,2 V / 6 celler / 6S1P Afladningsrate: 120C kontinuerligt / 240C burst Opla...
Se alle detaljerOriginalpris $21.99 - Originalpris $43.98Originalpris $21.99 - Originalpris $43.98Originalpris $21.99$18.99 USD - $43.98 USD$18.99 - $43.98Nuværende pris $18.99 USD| /Spar op til 14% Spar % -
Originalpris $43.98Originalpris $43.98 - Originalpris $43.98Originalpris $43.98$33.98 USD - $43.98 USD$33.98 - $43.98Nuværende pris $33.98 USD| /
[Combo] 2 Pakker CNHL MiniStar 1500mAh 14.8V 4S Lipo Batteri 120C med XT60 Stik
122 reviews10+ på lagerSpecifikationer: Lagerenummer: 1501204 Kapacitet: 1500 mAh Spænding: 14,8 V / 4 celler / 4S1P Afladningsrate: 120C kontinuerligt / 240C burst Opla...
Se alle detaljerOriginalpris $43.98Originalpris $43.98 - Originalpris $43.98Originalpris $43.98$33.98 USD - $43.98 USD$33.98 - $43.98Nuværende pris $33.98 USD| /Spar op til 23% Spar % -
Originalpris $51.98 - Originalpris $103.96Originalpris $51.98$51.98 USD - $103.96 USD$51.98 - $103.96Nuværende pris $51.98 USD| /
2 Pakker CNHL Black Series V2.0 1300mAh 22.2V 6S 130C Lipo Batteri med XT60 Stik
7 reviews10+ på lagerHurtigt kompatibilitetstjek 2 pakker CNHL Black Series V2.0 1300mAh 22.2V 6S 130C LiPo-batteri med XT60-stik er et godt valg til FPV-piloter, der ø...
Se alle detaljerOriginalpris $51.98 - Originalpris $103.96Originalpris $51.98$51.98 USD - $103.96 USD$51.98 - $103.96Nuværende pris $51.98 USD| / -
Originalpris $77.98 - Originalpris $155.96Originalpris $77.98$77.98 USD - $155.96 USD$77.98 - $155.96Nuværende pris $77.98 USD| /
CNHL Speedy Pizza Series Pro 1350mAh 22.2V 6S 150C LiPo-batteri med XT60-stik
13 reviews10+ på lagerHurtig pasformskontrol De 2 pakker CNHL Speedy Pizza Series Pro 1350mAh 6S 150C LiPo batterier med XT60 stik er bygget til 5-tommer FPV-piloter...
Se alle detaljerOriginalpris $77.98 - Originalpris $155.96Originalpris $77.98$77.98 USD - $155.96 USD$77.98 - $155.96Nuværende pris $77.98 USD| / -
Originalpris $29.99 - Originalpris $59.98Originalpris $29.99 - Originalpris $59.98Originalpris $29.99$23.99 USD - $59.98 USD$23.99 - $59.98Nuværende pris $23.99 USD| /
CNHL MiniStar 1500mAh 22.2V 6S Lipo Batteri 120C med XT60 Stik
19 reviews10+ på lager1500 mAh 6S 120C Lagernummer: 1501206 Kapacitet: 1500 mAh Spænding: 22,2 V / 6 celler / 6S1P Afladningsrate: 120C kontinuerligt / 240C burst Lades...
Se alle detaljerOriginalpris $29.99 - Originalpris $59.98Originalpris $29.99 - Originalpris $59.98Originalpris $29.99$23.99 USD - $59.98 USD$23.99 - $59.98Nuværende pris $23.99 USD| /Spar op til 20% Spar % -
Originalpris $79.98 - Originalpris $79.98Originalpris $79.98$79.98 USD$79.98 - $79.98Nuværende pris $79.98 USD| /
2 pakker CNHL Speedy Pizza Series Pro 1500mAh 22,2V 6S 150C Lipo-batteri med XT60-stik
11 reviewsUdsolgtSpecifikationer: Lager nummer: 1501506PZ Kapacitet: 1500mAh Spænding: 22.2V / 6-celle / 6S1P Afladningsrate: 150C kontinuerlig / 300C burst Opladn...
Se alle detaljerOriginalpris $79.98 - Originalpris $79.98Originalpris $79.98$79.98 USD$79.98 - $79.98Nuværende pris $79.98 USD| /Udsolgt -
Originalpris $18.99 - Originalpris $39.98Originalpris $18.99 - Originalpris $39.98Originalpris $18.99$13.49 USD - $39.98 USD$13.49 - $39.98Nuværende pris $13.49 USD| /
CNHL 1300mAh 14.8V 4S Lipo batteri med XT60 stik
14 reviewsKun 9 enhed(er) tilbage1300mAh 4s 120C Lagernummer: 1301204 Kapacitet: 1300mAh Spænding: 14,8V / 4-celle / 4S2P Afladningshastighed: 120C kontinuerlig / 240C kortvarig...
Se alle detaljerOriginalpris $18.99 - Originalpris $39.98Originalpris $18.99 - Originalpris $39.98Originalpris $18.99$13.49 USD - $39.98 USD$13.49 - $39.98Nuværende pris $13.49 USD| /Spar op til 33% Spar % -
Originalpris $53.98 - Originalpris $107.96Originalpris $53.98 - Originalpris $107.96Originalpris $53.98$43.98 USD - $107.96 USD$43.98 - $107.96Nuværende pris $43.98 USD| /
CNHL Speedy Pizza-serien V2.0 1200mAh 22.2V 6S 120C LiPo-batteri med XT60-stik
1 review10+ på lagerHurtig Pasningskontrol Den CNHL Speedy Pizza V2.0 1200mAh 22.2V 6S 120C LiPo Batteri med XT60 Stik er en kompakt 6S FPV batterikombi til piloter, d...
Se alle detaljerOriginalpris $53.98 - Originalpris $107.96Originalpris $53.98 - Originalpris $107.96Originalpris $53.98$43.98 USD - $107.96 USD$43.98 - $107.96Nuværende pris $43.98 USD| /Spar op til 22% Spar % -
Originalpris $63.98Originalpris $63.98 - Originalpris $63.98Originalpris $63.98$51.98 USD - $53.98 USD$51.98 - $53.98Nuværende pris $51.98 USD| /
2 Pakker CNHL Black Series V2.0 1500mAh 22.2V 6S Lipo Batteri 130C med XT60 Stik
2 reviews10+ på lagerHurtigt kompatibilitetstjek 2 Packs CNHL Black Series V2.0 1500mAh 22.2V 6S 130C LiPo Battery with XT60 Plug passer godt til FPV-piloter, der ønske...
Se alle detaljerOriginalpris $63.98Originalpris $63.98 - Originalpris $63.98Originalpris $63.98$51.98 USD - $53.98 USD$51.98 - $53.98Nuværende pris $51.98 USD| /Spar op til 19% Spar % -
Originalpris $45.98Originalpris $45.98 - Originalpris $45.98Originalpris $45.98$37.98 USD - $45.98 USD$37.98 - $45.98Nuværende pris $37.98 USD| /
2 Pakker CNHL Black Series V2.0 1500mAh 14.8V 4S 130C Lipo Batteri med XT60 Stik
2 reviews10+ på lagerSpecifikationer Lagernummer: 1501304BK Kapacitet: 1500mAh Spænding: 14,8V / 4-celle / 4S1P Afladningshastighed: 130C kontinuerlig / 260C kortvarig...
Se alle detaljerOriginalpris $45.98Originalpris $45.98 - Originalpris $45.98Originalpris $45.98$37.98 USD - $45.98 USD$37.98 - $45.98Nuværende pris $37.98 USD| /Spar op til 17% Spar % -
Originalpris $39.99 - Originalpris $39.99Originalpris $39.99$39.99 USD$39.99 - $39.99Nuværende pris $39.99 USD| /
CNHL Ultra Black 1400mAh 22.2V 6S Lipo Batteri 150C med XT60 Stik
3 reviewsUdsolgtSpecifikationer: Lager nummer: 1401506BG Kapacitet: 1400mAh Spænding: 22.2V / 6-Cell / 6S1P Afladningshastighed: 150C Kontinuerlig / 300C Burst ...
Se alle detaljerOriginalpris $39.99 - Originalpris $39.99Originalpris $39.99$39.99 USD$39.99 - $39.99Nuværende pris $39.99 USD| /Udsolgt -
Originalpris $19.99 - Originalpris $39.98Originalpris $19.99$19.99 USD - $39.98 USD$19.99 - $39.98Nuværende pris $19.99 USD| /
CNHL Black Series V2.0 1300mAh 14.8V 4S 130C Lipo batteri med XT60 stik
2 reviewsUdsolgtSpecifikationer Lagernummer: 1301304BK Kapacitet: 1300mAh Spænding: 14.8V / 4-celle / 4S1P Afladningshastighed: 130C kontinuerlig / 260C burst Opl...
Se alle detaljerOriginalpris $19.99 - Originalpris $39.98Originalpris $19.99$19.99 USD - $39.98 USD$19.99 - $39.98Nuværende pris $19.99 USD| /Udsolgt -
Originalpris $40.99 - Originalpris $40.99Originalpris $40.99$40.99 USD$40.99 - $40.99Nuværende pris $40.99 USD| /
CNHL Ultra Black 1550mAh 22.2V 6S Lipo Batteri 150C med XT60 Stik
2 reviewsUdsolgtSpecifikationer: Lager nummer: 1551506BG Kapacitet: 1550mAh Spænding: 22.2V / 6-celle / 6S1P Afladningshastighed: 150C kontinuerlig / 300C burst...
Se alle detaljerOriginalpris $40.99 - Originalpris $40.99Originalpris $40.99$40.99 USD$40.99 - $40.99Nuværende pris $40.99 USD| /Udsolgt -
Originalpris $31.99 - Originalpris $31.99Originalpris $31.99$31.99 USD$31.99 - $31.99Nuværende pris $31.99 USD| /
CNHL Ultra Black 1050mAh 22.2V 6S 150C Lipo Batteri med XT60 Stik
No reviewsUdsolgtSpecifikationer: Lager nummer: 1051506BG Kapacitet: 1050mAh Spænding: 22.2V / 6-celle / 6S1P Afladningshastighed: 150C kontinuerlig / 300C burst...
Se alle detaljerOriginalpris $31.99 - Originalpris $31.99Originalpris $31.99$31.99 USD$31.99 - $31.99Nuværende pris $31.99 USD| /Udsolgt -
Originalpris $29.99 - Originalpris $29.99Originalpris $29.99$29.99 USD$29.99 - $29.99Nuværende pris $29.99 USD| /
CNHL Ultra Sort 1550mAh 14.8V 4S 150C Lipo Batteri med XT60 Stik
4 reviewsUdsolgtSpecifikationer: Lager nummer: 1551504BG Kapacitet: 1550mAh Spænding: 14,8V / 4-celle / 4S1P Afladningshastighed: 150C kontinuerlig / 300C burst...
Se alle detaljerOriginalpris $29.99 - Originalpris $29.99Originalpris $29.99$29.99 USD$29.99 - $29.99Nuværende pris $29.99 USD| /Udsolgt -
Originalpris $87.96 - Originalpris $87.96Originalpris $87.96$87.96 USD$87.96 - $87.96Nuværende pris $87.96 USD| /
[Combo] 4 Pakker CNHL MiniStar 1500mAh 14.8V 4S 120C Lipo Batteri med XT60 Stik - UK Lager
3 reviewsUdsolgtSpecifikationer: Lagernummer: 1501204C4 Kapacitet: 1500mAh Spænding: 14.8V / 4-cellet / 4S1P Afladningsrate: 120C kontinuerligt / 240C i korte pe...
Se alle detaljerOriginalpris $87.96 - Originalpris $87.96Originalpris $87.96$87.96 USD$87.96 - $87.96Nuværende pris $87.96 USD| /Udsolgt -
Originalpris $34.98 - Originalpris $44.98Originalpris $34.98$34.98 USD - $44.98 USD$34.98 - $44.98Nuværende pris $34.98 USD| /
2 Pakker CNHL Black Series 1300mAh 14.8V 4S 100C Lipo Batteri med XT60 Stik
19 reviewsUdsolgtSpecifikationer: Lager nummer: 1301004BK Kapacitet: 1300mAh Spænding: 14.8V / 4-celle / 4S1P Afladningshastighed: 100C kontinuerlig / 200C burst O...
Se alle detaljerOriginalpris $34.98 - Originalpris $44.98Originalpris $34.98$34.98 USD - $44.98 USD$34.98 - $44.98Nuværende pris $34.98 USD| /Udsolgt -
Originalpris $37.98Originalpris $37.98 - Originalpris $37.98Originalpris $37.98Nuværende pris $25.98 USD$25.98 - $25.98Nuværende pris $25.98 USD| /
2 Pakker CNHL MiniStar 1300mAh 14.8V 4S 120C Lipo Batteri med XT60 Stik-UK Lager
14 reviews10+ på lagerSpecifikationer: Lagernummer: 1301204 Kapacitet: 1300mAh Spænding: 14.8V / 4-celle / 4S2P Afladningshastighed: 120C kontinuerlig / 240C burst Opla...
Se alle detaljerOriginalpris $37.98Originalpris $37.98 - Originalpris $37.98Originalpris $37.98Nuværende pris $25.98 USD$25.98 - $25.98Nuværende pris $25.98 USD| /Spar 32% Spar % -
Originalpris $87.96 - Originalpris $87.96Originalpris $87.96$87.96 USD$87.96 - $87.96Nuværende pris $87.96 USD| /
4 Pakker CNHL MiniStar 1300mAh 22.2V 6S 120C Lipo Batteri med XT60 Stik-UK Lager
27 reviewsUdsolgtSpecifikationer: Lager nummer: 1301206 Kapacitet: 1300 mAh Spænding: 22,2 V / 6 celler / 6S1P Afladningsrate: 120C kontinuerligt / 240C burst Opla...
Se alle detaljerOriginalpris $87.96 - Originalpris $87.96Originalpris $87.96$87.96 USD$87.96 - $87.96Nuværende pris $87.96 USD| /Udsolgt -
Originalpris $95.96 - Originalpris $95.96Originalpris $95.96$95.96 USD$95.96 - $95.96Nuværende pris $95.96 USD| /
[Combo] 4 Pakker CNHL Black Series 1100mAh 22.2V 6S 100C Lipo Batteri med XT60 Stik-UK lager
68 reviewsUdsolgtSpecifikationer: Lagernummer: 1101006BKC4 Kapacitet: 1100mAh Spænding: 22.2V / 6-celle / 6S1P Afladningshastighed: 100C kontinuerlig / 200C burst ...
Se alle detaljerOriginalpris $95.96 - Originalpris $95.96Originalpris $95.96$95.96 USD$95.96 - $95.96Nuværende pris $95.96 USD| /Udsolgt -
Originalpris $69.96 - Originalpris $69.96Originalpris $69.96$69.96 USD$69.96 - $69.96Nuværende pris $69.96 USD| /
4 Pakker CNHL Black Series 1300mAh 14.8V 4S 100C Lipo Batteri med XT60 Stik - UK lager
19 reviewsUdsolgtSpecifikationer: Lager nummer: 1301004BKC4 Kapacitet: 1300mAh Spænding: 14,8V / 4-celle / 4S1P Afladningshastighed: 100C kontinuerlig / 200C burst...
Se alle detaljerOriginalpris $69.96 - Originalpris $69.96Originalpris $69.96$69.96 USD$69.96 - $69.96Nuværende pris $69.96 USD| /Udsolgt