Lipo-batteri til 1/24 skala RC-biler
Filtre
-
Originalpris $17.99 - Originalpris $35.98Originalpris $17.99 - Originalpris $35.98Originalpris $17.99$14.99 USD - $35.98 USD$14.99 - $35.98Nuværende pris $14.99 USD| /
CNHL MiniStar 900mAh 7.4V 2S LiPo-batteri 30C med PH2.0 og JST til batteriopgradering af Axial SCX24
3 reviews10+ på lagerDetaljerede specifikationer – 900 mAh 7,4 V 2S LiPo med PH2.0- og JST-stik Lagernummer: 90302 Kapacitet: 900 mAh Spænding: 7,4 V / 2 celler / 2S1P...
Se alle detaljerOriginalpris $17.99 - Originalpris $35.98Originalpris $17.99 - Originalpris $35.98Originalpris $17.99$14.99 USD - $35.98 USD$14.99 - $35.98Nuværende pris $14.99 USD| /Spar op til 17% Spar % -
Originalpris $17.97 - Originalpris $35.94Originalpris $17.97 - Originalpris $35.94Originalpris $17.97$11.99 USD - $35.94 USD$11.99 - $35.94Nuværende pris $11.99 USD| /
CNHL LiHV MiniStar HV 450mAh 7.6V 2S 70C LiPo-batteri med XT30
25 reviews10+ på lagerHurtigt kompatibilitetstjek Sættet med CNHL MiniStar HV 450mAh 7.6V 2S 70C LiHV-batterier med XT30U indeholder tre separate lette 2S LiHV-batterier...
Se alle detaljerOriginalpris $17.97 - Originalpris $35.94Originalpris $17.97 - Originalpris $35.94Originalpris $17.97$11.99 USD - $35.94 USD$11.99 - $35.94Nuværende pris $11.99 USD| /Spar op til 33% Spar % -
Originalpris $12.99 - Originalpris $25.98Originalpris $12.99 - Originalpris $25.98Originalpris $12.99$8.99 USD - $25.98 USD$8.99 - $25.98Nuværende pris $8.99 USD| /
CNHL MiniStar HV 450mAh 3.8V 1S 70C LiPo-batteri med PH2.0
18 reviews10+ på lagerSpecifikationer: Varenummer: HV45701 Box 4 Kapacitet: 450mAh Spænding: 3.8V / 1-celle / 1S1P Afladningsrate: 70C kontinuerligt / 140C burst Opla...
Se alle detaljerOriginalpris $12.99 - Originalpris $25.98Originalpris $12.99 - Originalpris $25.98Originalpris $12.99$8.99 USD - $25.98 USD$8.99 - $25.98Nuværende pris $8.99 USD| /Spar op til 31% Spar % -
Originalpris $13.99 - Originalpris $27.98Originalpris $13.99$13.99 USD - $27.98 USD$13.99 - $27.98Nuværende pris $13.99 USD| /
CNHL MiniStar 350mAh 7,4V 2S 70C Lipo-batteri med XT30
11 reviews10+ på lagerSpecifikationer: Lager nummer: 35702G Kapacitet: 350mAh Spænding: 7,4V / 2-celle / 2S1P Afladningshastighed: 70C kontinuerlig / 140C burst Oplad...
Se alle detaljerOriginalpris $13.99 - Originalpris $27.98Originalpris $13.99$13.99 USD - $27.98 USD$13.99 - $27.98Nuværende pris $13.99 USD| / -
Originalpris $19.99 - Originalpris $39.98Originalpris $19.99$19.99 USD - $39.98 USD$19.99 - $39.98Nuværende pris $19.99 USD| /
CNHL Speedy Pizza Series 350mAh 1S BT2.0 HV LiPo-batteri til BETAFPV Air65
11 reviews10+ på lagerSpecifikationer Lager nummer: HV35701PZ Kapacitet: 350mAh Spænding: 3.8V / 1-cellet / 1S1P Afladningsrate: 75C kontinuerligt / 150C burst Opladnin...
Se alle detaljerOriginalpris $19.99 - Originalpris $39.98Originalpris $19.99$19.99 USD - $39.98 USD$19.99 - $39.98Nuværende pris $19.99 USD| / -
Originalpris $5.99 - Originalpris $11.98Originalpris $5.99 - Originalpris $11.98Originalpris $5.99$3.69 USD - $11.98 USD$3.69 - $11.98Nuværende pris $3.69 USD| /
CNHL MiniStar 450mAh 7.4V 2S 70C LiPo-batteri med XT30
31 reviews10+ på lagerHurtigt pasformstjek CNHL MiniStar 450 mAh 7,4 V 2S 70C LiPo-batteriet med XT30U er et let standardspændings-2S-batteri til mikro-EDF-jetfly, FPV-d...
Se alle detaljerOriginalpris $5.99 - Originalpris $11.98Originalpris $5.99 - Originalpris $11.98Originalpris $5.99$3.69 USD - $11.98 USD$3.69 - $11.98Nuværende pris $3.69 USD| /Spar op til 38% Spar % -
Originalpris $14.99 - Originalpris $14.99Originalpris $14.99$14.99 USD$14.99 - $14.99Nuværende pris $14.99 USD| /
CNHL 2700mAh 7.4V 2S Lipo batteri 40C med T/Dean stik
4 reviewsUdsolgtSpecifikationer: Lagernummer: 270402 Kapacitet: 2700mAh Spænding: 7.4V / 2-celle / 2S1P Afladningshastighed: 40C kontinuerlig / 80C burst Opladni...
Se alle detaljerOriginalpris $14.99 - Originalpris $14.99Originalpris $14.99$14.99 USD$14.99 - $14.99Nuværende pris $14.99 USD| /Udsolgt -
Originalpris $12.99 - Originalpris $12.99Originalpris $12.99$12.99 USD$12.99 - $12.99Nuværende pris $12.99 USD| /
3 pakker CNHL MiniStar 300 mAh 7,4 V 2S 30C LiPo-batteri med JST-stik
5 reviewsKun 7 enhed(er) tilbageHurtigt kompatibilitetstjek Sættet med 3 pakker CNHL MiniStar 300mAh 7,4V 2S 30C LiPo-batteri med MINI JST-stik er designet til meget små RC-modell...
Se alle detaljerOriginalpris $12.99 - Originalpris $12.99Originalpris $12.99$12.99 USD$12.99 - $12.99Nuværende pris $12.99 USD| / -
Originalpris $35.94Originalpris $35.94 - Originalpris $35.94Originalpris $35.94Nuværende pris $23.98 USD$23.98 - $23.98Nuværende pris $23.98 USD| /
[Combo] 6 Pakker CNHL LiHV Ministar HV 450mAh 7.6V 2S 70C Lipo Batteri med XT30U - UK Lager
25 reviewsKun 10 enhed(er) tilbageLager Nummer HV45702 Box 3 Kapacitet 450mAh Spænding 7.6V / 2-Celle / 2S1P Afladningshastighed 70C kontinuerlig / 140C burst Opladningsh...
Se alle detaljerOriginalpris $35.94Originalpris $35.94 - Originalpris $35.94Originalpris $35.94Nuværende pris $23.98 USD$23.98 - $23.98Nuværende pris $23.98 USD| /Spar 33% Spar % -
Originalpris $13.99 - Originalpris $13.99Originalpris $13.99$13.99 USD$13.99 - $13.99Nuværende pris $13.99 USD| /
CNHL 2700mAh 7.4V 2S 30C Lipo batteri med T/Dean stik
5 reviewsUdsolgtSpecifikationer: Lager nummer: 270302 Kapacitet: 2700mAh Spænding: 7.4V / 2-celle / 2S1P Afladningshastighed: 30C kontinuerlig / 60C burst Opladn...
Se alle detaljerOriginalpris $13.99 - Originalpris $13.99Originalpris $13.99$13.99 USD$13.99 - $13.99Nuværende pris $13.99 USD| /Udsolgt -
Originalpris $25.98Originalpris $25.98 - Originalpris $25.98Originalpris $25.98Nuværende pris $17.98 USD$17.98 - $17.98Nuværende pris $17.98 USD| /
8 Pakker CNHL MiniStar HV 450mAh 3.8V 1S 70C Lipo Batteri med PH2.0 - UK Lager
18 reviewsKun 6 enhed(er) tilbageSpecifikationer: Lager nummer: HV45701 Box 4 Kapacitet: 450mAh Spænding: 3.8V / 1-celle / 1S1P Afladningshastighed: 70C kontinuerlig / 140C burs...
Se alle detaljerOriginalpris $25.98Originalpris $25.98 - Originalpris $25.98Originalpris $25.98Nuværende pris $17.98 USD$17.98 - $17.98Nuværende pris $17.98 USD| /Spar 31% Spar % -
Originalpris $13.99 - Originalpris $27.98Originalpris $13.99$13.99 USD - $27.98 USD$13.99 - $27.98Nuværende pris $13.99 USD| /
3 Pakker CNHL LiHV MiniStar HV 350mAh 7,6V 2S 70C Lipo Batteri med XT30
No reviewsKun 3 enhed(er) tilbageSpecifikationer: Lagernummer: HV35702 Kapacitet: 350mAh Spænding: 7,6V /2-celle / 2S1P Afladningshastighed: 70C kontinuerlig / 140C burst Opladn...
Se alle detaljerOriginalpris $13.99 - Originalpris $27.98Originalpris $13.99$13.99 USD - $27.98 USD$13.99 - $27.98Nuværende pris $13.99 USD| / -
Originalpris $11.99 - Originalpris $11.99Originalpris $11.99$11.99 USD$11.99 - $11.99Nuværende pris $11.99 USD| /
4 Pakker CNHL MiniStar 450mAh 3.7V 1S 70C Lipo Batteri med PH2.0
12 reviewsUdsolgtSpecifikationer: Lager Nummer: 45701G Box 4 Kapacitet: 450mAh Spænding: 3.7V / 1-Celle / 1S Afladningshastighed: 70C Kontinuerlig Opladningshas...
Se alle detaljerOriginalpris $11.99 - Originalpris $11.99Originalpris $11.99$11.99 USD$11.99 - $11.99Nuværende pris $11.99 USD| /Udsolgt -
Originalpris $39.98 - Originalpris $39.98Originalpris $39.98$39.98 USD$39.98 - $39.98Nuværende pris $39.98 USD| /
CNHL Speedy Pizza Series 350mAh 3.8V 1S 75C LiPo-batteri med BT2.0 (10 stk./pakke)-UK-lager
No reviewsKun 9 enhed(er) tilbageSpecifikationer: Lager nummer: HV35701PZ Kapacitet: 350mAh Spænding: 3.8V / 1-celle / 1S1P Afladningshastighed: 75C kontinuerlig / 150C burst Opl...
Se alle detaljerOriginalpris $39.98 - Originalpris $39.98Originalpris $39.98$39.98 USD$39.98 - $39.98Nuværende pris $39.98 USD| / -
Originalpris $16.99 - Originalpris $16.99Originalpris $16.99$16.99 USD$16.99 - $16.99Nuværende pris $16.99 USD| /
CNHL 3300mAh 7.4V 2S 30C Lipo batteri med XT60 stik
2 reviewsUdsolgtSpecifikationer: Lager nummer: 330302Z Kapacitet: 3300mAh Spænding: 7.4V / 2-celle / 2S1P Afladningshastighed: 30C kontinuerlig / 60C burst Opla...
Se alle detaljerOriginalpris $16.99 - Originalpris $16.99Originalpris $16.99$16.99 USD$16.99 - $16.99Nuværende pris $16.99 USD| /Udsolgt -
Originalpris $27.98 - Originalpris $27.98Originalpris $27.98$27.98 USD$27.98 - $27.98Nuværende pris $27.98 USD| /
6 pakker CNHL MiniStar 350mAh 7.4V 2S 70C LiPo-batteri med XT30
11 reviews10+ på lagerSpecifikationer: Lager nummer: 35702G Kapacitet: 350mAh Spænding: 7.4V /2-celle / 2S1P Afladningshastighed: 70C kontinuerlig / 140C burst Opladn...
Se alle detaljerOriginalpris $27.98 - Originalpris $27.98Originalpris $27.98$27.98 USD$27.98 - $27.98Nuværende pris $27.98 USD| / -
Originalpris $79.96 - Originalpris $79.96Originalpris $79.96$79.96 USD$79.96 - $79.96Nuværende pris $79.96 USD| /
20 stk. CNHL Speedy Pizza Series 350mAh 3.8V 1S 75C LiPo-batteri med BT2.0
No reviewsUdsolgtSpecifikationer: Lager nummer: HV35701PZ Kapacitet: 350mAh Spænding: 3.8V / 1-celle / 1S1P Afladningshastighed: 75C kontinuerlig / 150C burst Opl...
Se alle detaljerOriginalpris $79.96 - Originalpris $79.96Originalpris $79.96$79.96 USD$79.96 - $79.96Nuværende pris $79.96 USD| /Udsolgt