JP Lager
Beskrivelse
"ChinaHobbyLine" er den officielle hjemmeside for "CNHL" RC Lipo-batterier. Vi sigter mod at tilbyde alle hobbyentusiaster højkvalitets Lipo-batterier til RC-biler og FPV-droner med fremragende kundeservice og konkurrencedygtige priser. "CNHL" har åbnet et lokalt lager i Japan for bedre service og hurtigere levering.
Til leveringsadresser i Japan sendes varerne fra JP-lageret med "佐川急便" inden for ca. 1-2 arbejdsdage (gratis fragt ved køb over 99 dollars).
Til leveringsadresser i "鹿儿岛县" og "冲绳县" sendes varerne fra JP-lageret med "佐川急便" inden for ca. 1-2 arbejdsdage. (Gratis fragt ved køb over 199 dollars)
Filtre
-
Originalpris $37.99Originalpris $37.99 - Originalpris $37.99Originalpris $37.99$24.19 USD - $37.99 USD$24.19 - $37.99Nuværende pris $24.19 USD| /
CNHL Parallel Serie 6200mAh 7.4V 2S Shorty Lipo Batteri 90C Blød Pakke
9 reviews10+ på lagerSpecifikationer: Lager nummer: 620902NC Kapacitet: 6200mAh Spænding: 7.4V / 2-celle / 2S2P Afladningshastighed: 90C kontinuerlig / 180C burst Opla...
Se alle detaljerOriginalpris $37.99Originalpris $37.99 - Originalpris $37.99Originalpris $37.99$24.19 USD - $37.99 USD$24.19 - $37.99Nuværende pris $24.19 USD| /Spar op til 36% Spar % -
Originalpris $27.99Originalpris $27.99 - Originalpris $27.99Originalpris $27.99$19.69 USD - $27.99 USD$19.69 - $27.99Nuværende pris $19.69 USD| /
CNHL Parallel Serie 4400mAh 7.4V 2S Shorty Lipo Batteri 90C Blød Pakke
12 reviews10+ på lagerSpecifikationer: Lager nummer: 440902NC Kapacitet: 4400mAh Spænding: 7,4V / 2-celle / 2S2P Afladningshastighed: 90C kontinuerlig / 180C burst Opla...
Se alle detaljerOriginalpris $27.99Originalpris $27.99 - Originalpris $27.99Originalpris $27.99$19.69 USD - $27.99 USD$19.69 - $27.99Nuværende pris $19.69 USD| /Spar op til 30% Spar % -
Originalpris $39.99 - Originalpris $39.99Originalpris $39.99$39.99 USD$39.99 - $39.99Nuværende pris $39.99 USD| /
CNHL Parallel Serie 4400mAh 11.1V 3S Shorty Lipo Batteri 90C Blød Pakke
4 reviewsKun 4 enhed(er) tilbageSpecifikationer: Lager nummer: 440903NC Kapacitet: 4400mAh Spænding: 11.1.8V / 3-celle / 3S1P Afladningshastighed: 90C kontinuerlig / 180C burst O...
Se alle detaljerOriginalpris $39.99 - Originalpris $39.99Originalpris $39.99$39.99 USD$39.99 - $39.99Nuværende pris $39.99 USD| / -
Originalpris $52.49Originalpris $52.49 - Originalpris $52.49Originalpris $52.49$35.99 USD - $52.49 USD$35.99 - $52.49Nuværende pris $35.99 USD| /
CNHL Parallel Serie 6200mAh 11.1V 3S 90C Shorty Lipo Batteri Blød Pakke
7 reviewsKun 6 enhed(er) tilbageSpecifikationer: Lager nummer: 620903NC Kapacitet: 6200mAh Spænding: 11.1V / 3-celle / 3S2P Afladningshastighed: 90C kontinuerlig / 180C burst Opl...
Se alle detaljerOriginalpris $52.49Originalpris $52.49 - Originalpris $52.49Originalpris $52.49$35.99 USD - $52.49 USD$35.99 - $52.49Nuværende pris $35.99 USD| /Spar op til 31% Spar % -
Originalpris $55.99Originalpris $55.99 - Originalpris $55.99Originalpris $55.99$49.99 USD - $55.99 USD$49.99 - $55.99Nuværende pris $49.99 USD| /
CNHL Racing Serie 3400mAh 22.2V 6S 100C Lipo Batteri med XT60 Stik
1 review10+ på lagerSpecifikationer: Lager nummer: 3401006BK Kapacitet: 3400mAh Spænding: 22.2V / 6-celle / 6S1P Afladningshastighed: 100C kontinuerlig / 200C burst O...
Se alle detaljerOriginalpris $55.99Originalpris $55.99 - Originalpris $55.99Originalpris $55.99$49.99 USD - $55.99 USD$49.99 - $55.99Nuværende pris $49.99 USD| /Spar op til 11% Spar %