JP Lager
Beskrivelse
"ChinaHobbyLine" er den officielle hjemmeside for "CNHL" RC Lipo-batterier. Vi sigter mod at tilbyde alle hobbyentusiaster højkvalitets Lipo-batterier til RC-biler og FPV-droner med fremragende kundeservice og konkurrencedygtige priser. "CNHL" har åbnet et lokalt lager i Japan for bedre service og hurtigere levering.
Til leveringsadresser i Japan sendes varerne fra JP-lageret med "佐川急便" inden for ca. 1-2 arbejdsdage (gratis fragt ved køb over 99 dollars).
Til leveringsadresser i "鹿儿岛县" og "冲绳县" sendes varerne fra JP-lageret med "佐川急便" inden for ca. 1-2 arbejdsdage. (Gratis fragt ved køb over 199 dollars)
Filtre
-
Originalpris $77.98 - Originalpris $155.96Originalpris $77.98$77.98 USD - $155.96 USD$77.98 - $155.96Nuværende pris $77.98 USD| /
CNHL Speedy Pizza Series Pro 1350mAh 22.2V 6S 150C LiPo-batteri med XT60-stik
13 reviewsKun 2 enhed(er) tilbageHurtig pasformskontrol De 2 pakker CNHL Speedy Pizza Series Pro 1350mAh 6S 150C LiPo batterier med XT60 stik er bygget til 5-tommer FPV-piloter...
Se alle detaljerOriginalpris $77.98 - Originalpris $155.96Originalpris $77.98$77.98 USD - $155.96 USD$77.98 - $155.96Nuværende pris $77.98 USD| / -
Originalpris $79.98 - Originalpris $79.98Originalpris $79.98$79.98 USD$79.98 - $79.98Nuværende pris $79.98 USD| /
2 pakker CNHL Speedy Pizza Series Pro 1500mAh 22,2V 6S 150C Lipo-batteri med XT60-stik
11 reviewsUdsolgtSpecifikationer: Lager nummer: 1501506PZ Kapacitet: 1500mAh Spænding: 22.2V / 6-celle / 6S1P Afladningsrate: 150C kontinuerlig / 300C burst Opladn...
Se alle detaljerOriginalpris $79.98 - Originalpris $79.98Originalpris $79.98$79.98 USD$79.98 - $79.98Nuværende pris $79.98 USD| /Udsolgt -
Originalpris $12.99 - Originalpris $25.98Originalpris $12.99 - Originalpris $25.98Originalpris $12.99$9.99 USD - $25.98 USD$9.99 - $25.98Nuværende pris $9.99 USD| /
CNHL Speedy Pizza Series 600mAh 14.8V 4S 120C LiPo-batteri med XT30 til cinewhoop
8 reviews10+ på lagerSpecifikationer: Lagernummer: 601204PZ Kapacitet: 600mAh Spænding: 14,8V / 4-celle / 4S1P Afladningshastighed: 120C kontinuerlig / 240C burst Opla...
Se alle detaljerOriginalpris $12.99 - Originalpris $25.98Originalpris $12.99 - Originalpris $25.98Originalpris $12.99$9.99 USD - $25.98 USD$9.99 - $25.98Nuværende pris $9.99 USD| /Spar op til 23% Spar % -
Originalpris $19.99 - Originalpris $39.98Originalpris $19.99$19.99 USD - $39.98 USD$19.99 - $39.98Nuværende pris $19.99 USD| /
CNHL Speedy Pizza Series 350mAh 1S BT2.0 HV LiPo-batteri til BETAFPV Air65
11 reviews10+ på lagerSpecifikationer Lager nummer: HV35701PZ Kapacitet: 350mAh Spænding: 3.8V / 1-cellet / 1S1P Afladningsrate: 75C kontinuerligt / 150C burst Opladnin...
Se alle detaljerOriginalpris $19.99 - Originalpris $39.98Originalpris $19.99$19.99 USD - $39.98 USD$19.99 - $39.98Nuværende pris $19.99 USD| / -
Originalpris $53.98 - Originalpris $107.96Originalpris $53.98 - Originalpris $107.96Originalpris $53.98$43.98 USD - $107.96 USD$43.98 - $107.96Nuværende pris $43.98 USD| /
CNHL Speedy Pizza-serien V2.0 1200mAh 22.2V 6S 120C LiPo-batteri med XT60-stik
1 review10+ på lagerHurtig Pasningskontrol Den CNHL Speedy Pizza V2.0 1200mAh 22.2V 6S 120C LiPo Batteri med XT60 Stik er en kompakt 6S FPV batterikombi til piloter, d...
Se alle detaljerOriginalpris $53.98 - Originalpris $107.96Originalpris $53.98 - Originalpris $107.96Originalpris $53.98$43.98 USD - $107.96 USD$43.98 - $107.96Nuværende pris $43.98 USD| /Spar op til 19% Spar % -
Originalpris $19.99 - Originalpris $19.99Originalpris $19.99$19.99 USD$19.99 - $19.99Nuværende pris $19.99 USD| /
CNHL Speedy Pizza-serien 1550mAh 14.8V 4S LiPo-batteri 100C med XT60-stik
11 reviewsUdsolgtSpecifikationer: Lager nummer: 1551004PZ Kapacitet: 1550mAh Spænding: 14.8V / 4-celle / 4S1P Afladningshastighed: 100C kontinuerlig / 200C burst O...
Se alle detaljerOriginalpris $19.99 - Originalpris $19.99Originalpris $19.99$19.99 USD$19.99 - $19.99Nuværende pris $19.99 USD| /Udsolgt -
Originalpris $10.99 - Originalpris $21.98Originalpris $10.99 - Originalpris $21.98Originalpris $10.99$8.99 USD - $21.98 USD$8.99 - $21.98Nuværende pris $8.99 USD| /
CNHL Speedy Pizza-serien 600mAh 11.1V 3S 120C LiPo-batteri med XT30 til CineWhoop
6 reviews10+ på lagerSpecifikationer: Lagernummer: 601203PZ Kapacitet: 600mAh Spænding: 11,1V / 3-celle / 3S1P Afladningshastighed: 120C kontinuerlig / 240C burst Opla...
Se alle detaljerOriginalpris $10.99 - Originalpris $21.98Originalpris $10.99 - Originalpris $21.98Originalpris $10.99$8.99 USD - $21.98 USD$8.99 - $21.98Nuværende pris $8.99 USD| /Spar op til 18% Spar % -
Originalpris $13.99Originalpris $13.99 - Originalpris $13.99Originalpris $13.99$10.29 USD - $13.99 USD$10.29 - $13.99Nuværende pris $10.29 USD| /
3 pakker CNHL Speedy Pizza-serien V2.0 250mAh 7.4V 2S 35C LiPo-batteri med JST-XH
1 review10+ på lagerPræsenterer CNHL SpeedyPizzaDrones Series 250mAh 7,4V 2S 35C LiPo-batteri, designet til at levere enestående kraft og ydeevne til antweight-kamprob...
Se alle detaljerOriginalpris $13.99Originalpris $13.99 - Originalpris $13.99Originalpris $13.99$10.29 USD - $13.99 USD$10.29 - $13.99Nuværende pris $10.29 USD| /Spar op til 26% Spar % -
Originalpris $39.98 - Originalpris $79.96Originalpris $39.98$39.98 USD - $79.96 USD$39.98 - $79.96Nuværende pris $39.98 USD| /
CNHL Speedy Pizza-serien V2.0 1200mAh 14.8V 4S 120C LiPo-batteri med XT60-stik
1 reviewUdsolgtSpecifikationer: Lagerummer: 1201204PZ Kapacitet: 1200mAh Spænding: 14.8V /4-cellet / 4S1P Afladningsrate: 120C kontinuerlig / 240C burst Opladnin...
Se alle detaljerOriginalpris $39.98 - Originalpris $79.96Originalpris $39.98$39.98 USD - $79.96 USD$39.98 - $79.96Nuværende pris $39.98 USD| /Udsolgt -
Originalpris $21.98 - Originalpris $21.98Originalpris $21.98$21.98 USD$21.98 - $21.98Nuværende pris $21.98 USD| /
CNHL Speedy Pizza-serien 600mAh 22.2V 6S 120C LiPo-batteri med XT30
No reviews10+ på lagerSpecifikationer: Lagerenummer: 601206PZ Kapacitet: 600mAh Spænding: 22.2V / 6 celler / 6S1P Afladningsrate: 120C kontinuerligt / 240C burst Opladn...
Se alle detaljerOriginalpris $21.98 - Originalpris $21.98Originalpris $21.98$21.98 USD$21.98 - $21.98Nuværende pris $21.98 USD| / -
Originalpris $20.99 - Originalpris $41.98Originalpris $20.99$20.99 USD - $41.98 USD$20.99 - $41.98Nuværende pris $20.99 USD| /
CNHL Speedy Pizza Series 1550mAh 14.8V 4S LiPo-batteri 120C med XT60-stik
No reviewsKun 1 enhed(er) tilbageHurtig pasformstest CNHL Speedy Pizza 1550mAh 14,8V 4S LiPo-batteri 120C med XT60-stik er et kompakt 4S FPV-batteri bygget til piloter, der ønsker ...
Se alle detaljerOriginalpris $20.99 - Originalpris $41.98Originalpris $20.99$20.99 USD - $41.98 USD$20.99 - $41.98Nuværende pris $20.99 USD| /