JP Lager
Beskrivelse
"ChinaHobbyLine" er den officielle hjemmeside for "CNHL" RC Lipo-batterier. Vi sigter mod at tilbyde alle hobbyentusiaster højkvalitets Lipo-batterier til RC-biler og FPV-droner med fremragende kundeservice og konkurrencedygtige priser. "CNHL" har åbnet et lokalt lager i Japan for bedre service og hurtigere levering.
Til leveringsadresser i Japan sendes varerne fra JP-lageret med "佐川急便" inden for ca. 1-2 arbejdsdage (gratis fragt ved køb over 99 dollars).
Til leveringsadresser i "鹿儿岛县" og "冲绳县" sendes varerne fra JP-lageret med "佐川急便" inden for ca. 1-2 arbejdsdage. (Gratis fragt ved køb over 199 dollars)
Filtre
-
Originalpris $23.98 - Originalpris $23.98Originalpris $23.98$23.98 USD$23.98 - $23.98Nuværende pris $23.98 USD| /
2 Pakker CNHL Black Series 2200mAh 3S 11.1V 30C Lipo Batteri med XT60 Stik
82 reviews10+ på lagerHurtig pasformstest 2 Packs CNHL Black Series 2200mAh 3S 11.1V 30C LiPo Battery med XT60 stik er en praktisk 3S batterikombination til brugere,...
Se alle detaljerOriginalpris $23.98 - Originalpris $23.98Originalpris $23.98$23.98 USD$23.98 - $23.98Nuværende pris $23.98 USD| / -
Originalpris $47.98 - Originalpris $49.98Originalpris $47.98 - Originalpris $49.98Originalpris $47.98$31.98 USD - $49.98 USD$31.98 - $49.98Nuværende pris $31.98 USD| /
[Combo] 2 Pakker CNHL Black Series 1100mAh 22.2V 6S Batteri Lipo med XT60 Stik
68 reviews10+ på lagerSpecifikationer: Lagernummer: 1101006BK Kapacitet: 1100mAh Spænding: 22.2V / 6-celle / 6S1P Afladningshastighed: 100C kontinuerlig / 200C burst Op...
Se alle detaljerOriginalpris $47.98 - Originalpris $49.98Originalpris $47.98 - Originalpris $49.98Originalpris $47.98$31.98 USD - $49.98 USD$31.98 - $49.98Nuværende pris $31.98 USD| /Spar op til 33% Spar % -
Originalpris $17.99 - Originalpris $35.98Originalpris $17.99 - Originalpris $35.98Originalpris $17.99$15.99 USD - $35.98 USD$15.99 - $35.98Nuværende pris $15.99 USD| /
CNHL G+Plus 2200mAh 11.1V 3S 70C Lipo batteri med XT60 stik
74 reviewsKun 4 enhed(er) tilbageHurtig pasningskontrol Det CNHL G+Plus 2200mAh 11,1V 3S 70C LiPo-batteri med XT60-stik er et praktisk 3S-batteri til brugere, der ønsker en kompakt...
Se alle detaljerOriginalpris $17.99 - Originalpris $35.98Originalpris $17.99 - Originalpris $35.98Originalpris $17.99$15.99 USD - $35.98 USD$15.99 - $35.98Nuværende pris $15.99 USD| /Spar op til 11% Spar % -
Originalpris $25.98 - Originalpris $39.98Originalpris $25.98$25.98 USD - $39.98 USD$25.98 - $39.98Nuværende pris $25.98 USD| /
2 Pakker CNHL Black Series 2200mAh 3S 11.1V 40C Lipo Batteri med XT60 Stik
48 reviews10+ på lagerHurtigt pasformstjek 2 pakker CNHL Black Series 2200mAh 3S 11.1V 40C LiPo-batteri med XT60-stik er et praktisk dobbeltpakkevalg for RC-piloter, der...
Se alle detaljerOriginalpris $25.98 - Originalpris $39.98Originalpris $25.98$25.98 USD - $39.98 USD$25.98 - $39.98Nuværende pris $25.98 USD| / -
Originalpris $71.98 - Originalpris $71.98Originalpris $71.98$71.98 USD$71.98 - $71.98Nuværende pris $71.98 USD| /
[Combo] 2 Pakker CNHL Racing Series LiHV 5200mAh 7.6V 2S 120C HV Shorty Hard Case Lipo Batteri med EC3 Stik til RC Racing
37 reviewsKun 6 enhed(er) tilbageHurtig pasformkontrol [Combo] 2 Pakker CNHL Racing Series LiHV 5200mAh 7.6V 2S 120C HV Shorty Hard Case LiPo Batteri med EC3-stik er bygget til RC-...
Se alle detaljerOriginalpris $71.98 - Originalpris $71.98Originalpris $71.98$71.98 USD$71.98 - $71.98Nuværende pris $71.98 USD| / -
Originalpris $49.98 - Originalpris $49.98Originalpris $49.98$49.98 USD$49.98 - $49.98Nuværende pris $49.98 USD| /
2 Pakker CNHL G+Plus 2200mAh 14.8V 4S Lipo Batteri 70C med XT60 Stik
49 reviewsKun 10 enhed(er) tilbageHurtig pasformstest 2 Pakker CNHL G+Plus 2200mAh 14,8V 4S LiPo Batteri 70C med XT60 stik er en praktisk 4S batterikombi for brugere, der ønsker stæ...
Se alle detaljerOriginalpris $49.98 - Originalpris $49.98Originalpris $49.98$49.98 USD$49.98 - $49.98Nuværende pris $49.98 USD| / -
Originalpris $33.99 - Originalpris $67.98Originalpris $33.99 - Originalpris $67.98Originalpris $33.99$26.99 USD - $67.98 USD$26.99 - $67.98Nuværende pris $26.99 USD| /
CNHL MiniStar 1800mAh 22.2V 6S 120C(max 240C) Lipo batteri med XT60 stik
30 reviews10+ på lagerSpecifikationer Lagernummer: 1801206G Kapacitet: 1800mAh Spænding: 22,2V / 6-celle / 6S1P Afladningshastighed: 120C kontinuerlig / 240C burst Opla...
Se alle detaljerOriginalpris $33.99 - Originalpris $67.98Originalpris $33.99 - Originalpris $67.98Originalpris $33.99$26.99 USD - $67.98 USD$26.99 - $67.98Nuværende pris $26.99 USD| /Spar op til 21% Spar % -
Originalpris $21.99 - Originalpris $43.98Originalpris $21.99 - Originalpris $43.98Originalpris $21.99$18.99 USD - $43.98 USD$18.99 - $43.98Nuværende pris $18.99 USD| /
CNHL MiniStar 1300mAh 22.2V 6S 120C Lipo batteri med XT60 stik
28 reviews10+ på lagerSpecifikationer: Lager nummer: 1301206 Kapacitet: 1300 mAh Spænding: 22,2 V / 6 celler / 6S1P Afladningsrate: 120C kontinuerligt / 240C burst Opla...
Se alle detaljerOriginalpris $21.99 - Originalpris $43.98Originalpris $21.99 - Originalpris $43.98Originalpris $21.99$18.99 USD - $43.98 USD$18.99 - $43.98Nuværende pris $18.99 USD| /Spar op til 14% Spar % -
Originalpris $43.98Originalpris $43.98 - Originalpris $43.98Originalpris $43.98$31.98 USD - $43.98 USD$31.98 - $43.98Nuværende pris $31.98 USD| /
[Combo] 2 Pakker CNHL MiniStar 1500mAh 14.8V 4S Lipo Batteri 120C med XT60 Stik
122 reviews10+ på lagerSpecifikationer: Lagerenummer: 1501204 Kapacitet: 1500 mAh Spænding: 14,8 V / 4 celler / 4S1P Afladningsrate: 120C kontinuerligt / 240C burst Opla...
Se alle detaljerOriginalpris $43.98Originalpris $43.98 - Originalpris $43.98Originalpris $43.98$31.98 USD - $43.98 USD$31.98 - $43.98Nuværende pris $31.98 USD| /Spar op til 27% Spar % -
Originalpris $51.98 - Originalpris $103.96Originalpris $51.98 - Originalpris $103.96Originalpris $51.98$45.98 USD - $103.96 USD$45.98 - $103.96Nuværende pris $45.98 USD| /
2 Pakker CNHL Black Series V2.0 1300mAh 22.2V 6S 130C Lipo Batteri med XT60 Stik
7 reviews10+ på lagerHurtigt kompatibilitetstjek 2 pakker CNHL Black Series V2.0 1300mAh 22.2V 6S 130C LiPo-batteri med XT60-stik er et godt valg til FPV-piloter, der ø...
Se alle detaljerOriginalpris $51.98 - Originalpris $103.96Originalpris $51.98 - Originalpris $103.96Originalpris $51.98$45.98 USD - $103.96 USD$45.98 - $103.96Nuværende pris $45.98 USD| /Spar op til 13% Spar % -
Originalpris $30.99 - Originalpris $61.98Originalpris $30.99$30.99 USD - $61.98 USD$30.99 - $61.98Nuværende pris $30.99 USD| /
CNHL Ultra-Tynd Racing Series LiHV 4000mAh 7.6V 2S 120C LP Shorty Hard Case LiPo-batteri med EC3-stik
28 reviewsKun 1 enhed(er) tilbageHurtig pasformstest CNHL Ultra-Thin Racing Series LiHV 4000mAh 7.6V 2S 120C Shorty Hard Case LiPo Battery med EC3-stik er et højtydende 2S shor...
Se alle detaljerOriginalpris $30.99 - Originalpris $61.98Originalpris $30.99$30.99 USD - $61.98 USD$30.99 - $61.98Nuværende pris $30.99 USD| / -
Originalpris $77.98 - Originalpris $155.96Originalpris $77.98$77.98 USD - $155.96 USD$77.98 - $155.96Nuværende pris $77.98 USD| /
CNHL Speedy Pizza Series Pro 1350mAh 22.2V 6S 150C LiPo-batteri med XT60-stik
13 reviews10+ på lagerHurtig pasformskontrol De 2 pakker CNHL Speedy Pizza Series Pro 1350mAh 6S 150C LiPo batterier med XT60 stik er bygget til 5-tommer FPV-piloter...
Se alle detaljerOriginalpris $77.98 - Originalpris $155.96Originalpris $77.98$77.98 USD - $155.96 USD$77.98 - $155.96Nuværende pris $77.98 USD| / -
Originalpris $12.99 - Originalpris $25.98Originalpris $12.99$12.99 USD - $25.98 USD$12.99 - $25.98Nuværende pris $12.99 USD| /
CNHL G+Plus 2200mAh 7.4V 2S 70C Lipo batteri med XT60 stik
9 reviewsKun 10 enhed(er) tilbageSpecifikationer: Lagernummer: 220702 Kapacitet: 2200mAh Spænding: 7,4V / 2-celle / 2S1P Afladningshastighed: 70C kontinuerlig / 140C burst Opladn...
Se alle detaljerOriginalpris $12.99 - Originalpris $25.98Originalpris $12.99$12.99 USD - $25.98 USD$12.99 - $25.98Nuværende pris $12.99 USD| / -
Originalpris $37.99 - Originalpris $75.98Originalpris $37.99$37.99 USD - $75.98 USD$37.99 - $75.98Nuværende pris $37.99 USD| /
CNHL G+Plus 2200mAh 22.2V 6S 70C Lipo batteri med XT60 stik
24 reviewsKun 6 enhed(er) tilbageHurtigt kompatibilitetstjek CNHL G+Plus 2200mAh 22.2V 6S 70C LiPo-batteriet med XT60-stik er et kompakt 6S-batteri til FPV-droner, EDF-jetfly, heli...
Se alle detaljerOriginalpris $37.99 - Originalpris $75.98Originalpris $37.99$37.99 USD - $75.98 USD$37.99 - $75.98Nuværende pris $37.99 USD| / -
Originalpris $59.98 - Originalpris $59.98Originalpris $59.98$59.98 USD$59.98 - $59.98Nuværende pris $59.98 USD| /
[Combo] 2 Pakker CNHL Racing Serie 4900mAh 7.4V 2S2P 120C Hard Case 2S Shorty Lipo Batteri med T/Dean Stik
23 reviewsKun 1 enhed(er) tilbageSpecifikationer: Lagernummer: HC4901202X Kapacitet: 4900mAh Spænding: 7,4V / 2-celle / 2S2P Afladningshastighed: 120C kontinuerlig / 240C burst Op...
Se alle detaljerOriginalpris $59.98 - Originalpris $59.98Originalpris $59.98$59.98 USD$59.98 - $59.98Nuværende pris $59.98 USD| / -
Originalpris $29.99 - Originalpris $59.98Originalpris $29.99 - Originalpris $59.98Originalpris $29.99$23.49 USD - $59.98 USD$23.49 - $59.98Nuværende pris $23.49 USD| /
CNHL MiniStar 1500mAh 22.2V 6S Lipo Batteri 120C med XT60 Stik
20 reviews10+ på lager1500 mAh 6S 120C Lagernummer: 1501206 Kapacitet: 1500 mAh Spænding: 22,2 V / 6 celler / 6S1P Afladningsrate: 120C kontinuerligt / 240C burst Lades...
Se alle detaljerOriginalpris $29.99 - Originalpris $59.98Originalpris $29.99 - Originalpris $59.98Originalpris $29.99$23.49 USD - $59.98 USD$23.49 - $59.98Nuværende pris $23.49 USD| /Spar op til 22% Spar % -
Originalpris $17.99 - Originalpris $35.98Originalpris $17.99$17.99 USD - $35.98 USD$17.99 - $35.98Nuværende pris $17.99 USD| /
CNHL Black Series 2200mAh 4S 14.8V Lipo Batteri 40C med XT60 Stik til RC Fly
25 reviews10+ på lagerHurtigt pasformstjek CNHL Black Series 2200mAh 4S 14.8V 40C LiPo-batteriet med XT60-stik er et 4S-flybatteri med standardspænding til RC-fly, warbi...
Se alle detaljerOriginalpris $17.99 - Originalpris $35.98Originalpris $17.99$17.99 USD - $35.98 USD$17.99 - $35.98Nuværende pris $17.99 USD| / -
Originalpris $29.98 - Originalpris $29.98Originalpris $29.98$29.98 USD$29.98 - $29.98Nuværende pris $29.98 USD| /
[Combo] 2 Pakker CNHL MiniStar 850mAh 14.8V 4S 70C Lipo Batteri med XT60 Stik
39 reviewsKun 1 enhed(er) tilbageHurtigt pasformstjek [Combo] 2 Packs CNHL MiniStar 850mAh 14,8V 4S 70C LiPo Battery with XT60 Plug er et kompakt højspændingsbatterisæt til piloter...
Se alle detaljerOriginalpris $29.98 - Originalpris $29.98Originalpris $29.98$29.98 USD$29.98 - $29.98Nuværende pris $29.98 USD| / -
Originalpris $36.99Originalpris $36.99 - Originalpris $36.99Originalpris $36.99$25.99 USD - $36.99 USD$25.99 - $36.99Nuværende pris $25.99 USD| /
CNHL Racing Serie 6600mAh 7.4V 2S Lipo Batteri 120C Hård Kasse med T/Dean Stik
27 reviewsKun 3 enhed(er) tilbageHurtigt kompatibilitetstjek CNHL Racing Series 6600mAh 7.4V 2S 120C Hardcase LiPo-batteriet med T/Dean-stik er et standard 2S-batteri med høj kapa...
Se alle detaljerOriginalpris $36.99Originalpris $36.99 - Originalpris $36.99Originalpris $36.99$25.99 USD - $36.99 USD$25.99 - $36.99Nuværende pris $25.99 USD| /Spar op til 30% Spar % -
Originalpris $32.99 - Originalpris $32.99Originalpris $32.99$32.99 USD$32.99 - $32.99Nuværende pris $32.99 USD| /
CNHL 3300mAh 14.8V 4S Lipo batteri 40C med XT60 stik
31 reviewsUdsolgtSpecifikationer: Lager nummer: 330404Z Kapacitet: 3300mAh Spænding: 14.8V / 4-celle / 4S1P Afladningsrate: 40C kontinuerlig / 80C burst Opladning...
Se alle detaljerOriginalpris $32.99 - Originalpris $32.99Originalpris $32.99$32.99 USD$32.99 - $32.99Nuværende pris $32.99 USD| /Udsolgt -
Originalpris $23.99 - Originalpris $47.98Originalpris $23.99 - Originalpris $47.98Originalpris $23.99$17.99 USD - $47.98 USD$17.99 - $47.98Nuværende pris $17.99 USD| /
CNHL MiniStar 1800mAh 14.8V 4S Lipo Batteri 120C(max 240C) med XT60 Stik
31 reviews10+ på lagerHurtigt pasformstjek CNHL MiniStar 1800 mAh 14,8 V 4S 120C LiPo-batteriet med XT60-stik er et kompakt højtydende 4S-batteri til hastighedsorientere...
Se alle detaljerOriginalpris $23.99 - Originalpris $47.98Originalpris $23.99 - Originalpris $47.98Originalpris $23.99$17.99 USD - $47.98 USD$17.99 - $47.98Nuværende pris $17.99 USD| /Spar op til 30% Spar % -
Originalpris $44.99 - Originalpris $44.99Originalpris $44.99$44.99 USD$44.99 - $44.99Nuværende pris $44.99 USD| /
CNHL 3300mAh 22.2V 6S 40C Lipo batteri med XT60 stik
15 reviewsKun 8 enhed(er) tilbageSpecifikationer: Lagernummer: 330406Z Kapacitet: 3300mAh Spænding: 22.2V / 6 celler / 6S1P Afladningsrate: 40C kontinuerligt / 80C burst Opladning...
Se alle detaljerOriginalpris $44.99 - Originalpris $44.99Originalpris $44.99$44.99 USD$44.99 - $44.99Nuværende pris $44.99 USD| / -
Originalpris $22.99 - Originalpris $22.99Originalpris $22.99$22.99 USD$22.99 - $22.99Nuværende pris $22.99 USD| /
CNHL Black Series 3200mAh 11.1V 30C 3S Shorty Lipo Batteri med XT60 Stik
11 reviews10+ på lagerHurtigt pasformstjek CNHL Black Series 3200 mAh 11,1 V 3S 30C Shorty LiPo-batteriet med XT60-stik kombinerer en praktisk kapacitet på 3200 mAh med ...
Se alle detaljerOriginalpris $22.99 - Originalpris $22.99Originalpris $22.99$22.99 USD$22.99 - $22.99Nuværende pris $22.99 USD| / -
Originalpris $91.98Originalpris $91.98 - Originalpris $91.98Originalpris $91.98$61.98 USD - $91.98 USD$61.98 - $91.98Nuværende pris $61.98 USD| /
[Combo] 2 Pakker CNHL Racing Serie 8000mAh 7.4V 2S 120C Hard Case Lipo Batteri med T/Dean Stik
25 reviews10+ på lagerHurtig pasformkontrol [Combo] 2 Pakker CNHL Racing Series 8000mAh 7,4V 2S 120C Hard Case LiPo-batteri med T/Dean-stik er designet til RC-kørere, de...
Se alle detaljerOriginalpris $91.98Originalpris $91.98 - Originalpris $91.98Originalpris $91.98$61.98 USD - $91.98 USD$61.98 - $91.98Nuværende pris $61.98 USD| /Spar op til 33% Spar % -
Originalpris $38.99Originalpris $38.99 - Originalpris $38.99Originalpris $38.99$29.99 USD - $38.99 USD$29.99 - $38.99Nuværende pris $29.99 USD| /
CNHL Black Series 2000mAh 22.2V 6S 100C Lipo Batteri med XT60 Stik
9 reviews10+ på lagerSpecifikationer: Stock Number: 2001006BK Kapacitet: 2000mAh Spænding: 22.2V / 6-celle / 6S1P Afladningshastighed: 100C kontinuerlig / 200C burst O...
Se alle detaljerOriginalpris $38.99Originalpris $38.99 - Originalpris $38.99Originalpris $38.99$29.99 USD - $38.99 USD$29.99 - $38.99Nuværende pris $29.99 USD| /Spar op til 23% Spar % -
Originalpris $79.98 - Originalpris $79.98Originalpris $79.98$79.98 USD$79.98 - $79.98Nuværende pris $79.98 USD| /
2 pakker CNHL Speedy Pizza Series Pro 1500mAh 22,2V 6S 150C Lipo-batteri med XT60-stik
11 reviewsUdsolgtSpecifikationer: Lager nummer: 1501506PZ Kapacitet: 1500mAh Spænding: 22.2V / 6-celle / 6S1P Afladningsrate: 150C kontinuerlig / 300C burst Opladn...
Se alle detaljerOriginalpris $79.98 - Originalpris $79.98Originalpris $79.98$79.98 USD$79.98 - $79.98Nuværende pris $79.98 USD| /Udsolgt -
Originalpris $24.99 - Originalpris $24.99Originalpris $24.99$24.99 USD$24.99 - $24.99Nuværende pris $24.99 USD| /
CNHL 3300mAh 11.1V 3S 40C Lipo batteri med XT60 stik
9 reviewsKun 3 enhed(er) tilbageHurtigt pasformstjek CNHL 3300mAh 11,1 V 3S 40C LiPo-batteriet med XT60-stik er et balanceret mellemstort 3S-batteri til RC-brugere, der ønsker pål...
Se alle detaljerOriginalpris $24.99 - Originalpris $24.99Originalpris $24.99$24.99 USD$24.99 - $24.99Nuværende pris $24.99 USD| / -
Originalpris $14.99 - Originalpris $29.98Originalpris $14.99$14.99 USD - $29.98 USD$14.99 - $29.98Nuværende pris $14.99 USD| /
CNHL Black Series 2200mAh 11.1V 3S Shorty Lipo Batteri 40C med XT60 Stik
5 reviews10+ på lagerHurtigt pasformstjek CNHL Black Series 2200mAh 11.1V 3S Shorty LiPo Battery 40C with XT60 Plug er et kompakt 3S-batteri til RC-modeller, der har br...
Se alle detaljerOriginalpris $14.99 - Originalpris $29.98Originalpris $14.99$14.99 USD - $29.98 USD$14.99 - $29.98Nuværende pris $14.99 USD| / -
Originalpris $17.99 - Originalpris $17.99Originalpris $17.99$17.99 USD$17.99 - $17.99Nuværende pris $17.99 USD| /
CNHL 2200mAh 14.8V 4S 40C Lipo batteri med T/Dean stik
21 reviewsKun 2 enhed(er) tilbageSpecifikationer: Lagernummer: 220404 Kapacitet: 2200mAh Spænding: 14.8V / 4-Cell / 4S1P Afladningshastighed: 40C Kontinuerlig / 80C Burst Opladn...
Se alle detaljerOriginalpris $17.99 - Originalpris $17.99Originalpris $17.99$17.99 USD$17.99 - $17.99Nuværende pris $17.99 USD| / -
Originalpris $33.99Originalpris $33.99 - Originalpris $33.99Originalpris $33.99$27.99 USD - $33.99 USD$27.99 - $33.99Nuværende pris $27.99 USD| /
CNHL 2700mAh 22.2V 6S Lipo batteri 40C med XT60
11 reviews10+ på lagerHurtigt pasformstjek CNHL 2700mAh 22.2V 6S LiPo-batteriet 40C med XT60-stik er et kompakt 6S-batteri til RC-brugere, der har brug for 22.2V-effekt ...
Se alle detaljerOriginalpris $33.99Originalpris $33.99 - Originalpris $33.99Originalpris $33.99$27.99 USD - $33.99 USD$27.99 - $33.99Nuværende pris $27.99 USD| /Spar op til 18% Spar % -
Originalpris $33.99 - Originalpris $33.99Originalpris $33.99$33.99 USD$33.99 - $33.99Nuværende pris $33.99 USD| /
CNHL Racing Series LiHV 4900mAh 7.6V 2S 120C HV Shorty Hard Case Lipo Batteri med EC3 Stik
10 reviews10+ på lagerHurtigt kompatibilitetstjek CNHL Racing Series LiHV 4900mAh 7.6V 2S 120C Shorty Hardcase LiPo Battery with EC3 Plug er et kompakt racingbatteri til...
Se alle detaljerOriginalpris $33.99 - Originalpris $33.99Originalpris $33.99$33.99 USD$33.99 - $33.99Nuværende pris $33.99 USD| / -
Originalpris $20.99Originalpris $20.99 - Originalpris $20.99Originalpris $20.99$15.99 USD - $20.99 USD$15.99 - $20.99Nuværende pris $15.99 USD| /
CNHL Black Series 2000mAh 11.1V 3S 100C Lipo Batteri med XT60 Stik
18 reviews10+ på lagerHurtigt pasformstjek CNHL Black Series 2000mAh 11.1V 3S 100C LiPo-batteri med XT60-stik er et kompakt 3S-batteri med høj afladningskapacitet til RC...
Se alle detaljerOriginalpris $20.99Originalpris $20.99 - Originalpris $20.99Originalpris $20.99$15.99 USD - $20.99 USD$15.99 - $20.99Nuværende pris $15.99 USD| /Spar op til 24% Spar % -
Originalpris $49.99Originalpris $49.99 - Originalpris $49.99Originalpris $49.99$33.99 USD - $49.99 USD$33.99 - $49.99Nuværende pris $33.99 USD| /
CNHL 3700mAh 22.2V 6S 40C Lipo batteri med XT60 stik
10 reviewsKun 1 enhed(er) tilbageLagerenummer 370406Z Kapacitet 3700mAh Spænding 22.2V / 6-Cell / 6S1P Afladningsrate 40C kontinuerligt / 80C burst Opladningsrate Maks. ...
Se alle detaljerOriginalpris $49.99Originalpris $49.99 - Originalpris $49.99Originalpris $49.99$33.99 USD - $49.99 USD$33.99 - $49.99Nuværende pris $33.99 USD| /Spar op til 32% Spar % -
Originalpris $18.99 - Originalpris $39.98Originalpris $18.99 - Originalpris $39.98Originalpris $18.99$13.49 USD - $39.98 USD$13.49 - $39.98Nuværende pris $13.49 USD| /
CNHL 1300mAh 14.8V 4S Lipo batteri med XT60 stik
14 reviewsKun 9 enhed(er) tilbage1300mAh 4s 120C Lagernummer: 1301204 Kapacitet: 1300mAh Spænding: 14,8V / 4-celle / 4S2P Afladningshastighed: 120C kontinuerlig / 240C kortvarig...
Se alle detaljerOriginalpris $18.99 - Originalpris $39.98Originalpris $18.99 - Originalpris $39.98Originalpris $18.99$13.49 USD - $39.98 USD$13.49 - $39.98Nuværende pris $13.49 USD| /Spar op til 26% Spar % -
Originalpris $25.99 - Originalpris $25.99Originalpris $25.99$25.99 USD$25.99 - $25.99Nuværende pris $25.99 USD| /
CNHL 2700mAh 14.8V 4S 40C Lipo batteri med XT60
9 reviewsKun 9 enhed(er) tilbageSpecifikationer: Lagernummer: 270404XT60 Kapacitet: 2700mAh Spænding: 14,8V / 4-celle / 4S1P Afladningshastighed: 40C kontinuerlig / 80C burst O...
Se alle detaljerOriginalpris $25.99 - Originalpris $25.99Originalpris $25.99$25.99 USD$25.99 - $25.99Nuværende pris $25.99 USD| / -
Originalpris $45.99 - Originalpris $45.99Originalpris $45.99$45.99 USD$45.99 - $45.99Nuværende pris $45.99 USD| /
CNHL Racing Series LiHV 6400mAh 130C 2S 7.6V Shorty LiPo batteri hardcase med XT60
1 review10+ på lagerHurtigt pasformstjek CNHL Racing Series LiHV 6400 mAh 7,6 V 2S 130C shorty-hardcase-batteriet kombinerer en høj kapacitet på 6400 mAh med en kompak...
Se alle detaljerOriginalpris $45.99 - Originalpris $45.99Originalpris $45.99$45.99 USD$45.99 - $45.99Nuværende pris $45.99 USD| / -
Originalpris $8.99 - Originalpris $8.99Originalpris $8.99$8.99 USD$8.99 - $8.99Nuværende pris $8.99 USD| /
CNHL Black Series 1100mAh 7.4V 2S Lipo Batteri 100C med T/Dean Stik
4 reviewsUdsolgtSpecifikationer: Lager nummer: 1101002BKT Kapacitet: 1100mAh Spænding: 7,4V / 2-celle / 2S1P Afladningshastighed: 100C kontinuerlig / 200C burst O...
Se alle detaljerOriginalpris $8.99 - Originalpris $8.99Originalpris $8.99$8.99 USD$8.99 - $8.99Nuværende pris $8.99 USD| /Udsolgt -
Originalpris $53.98 - Originalpris $107.96Originalpris $53.98 - Originalpris $107.96Originalpris $53.98$43.98 USD - $107.96 USD$43.98 - $107.96Nuværende pris $43.98 USD| /
CNHL Speedy Pizza-serien V2.0 1200mAh 22.2V 6S 120C LiPo-batteri med XT60-stik
1 review10+ på lagerHurtig Pasningskontrol Den CNHL Speedy Pizza V2.0 1200mAh 22.2V 6S 120C LiPo Batteri med XT60 Stik er en kompakt 6S FPV batterikombi til piloter, d...
Se alle detaljerOriginalpris $53.98 - Originalpris $107.96Originalpris $53.98 - Originalpris $107.96Originalpris $53.98$43.98 USD - $107.96 USD$43.98 - $107.96Nuværende pris $43.98 USD| /Spar op til 19% Spar % -
Originalpris $65.98Originalpris $65.98 - Originalpris $65.98Originalpris $65.98$47.98 USD - $65.98 USD$47.98 - $65.98Nuværende pris $47.98 USD| /
[Combo] 2 Pakker CNHL Racing Series 5600mAh 7.4V 2S2P 120C Hard Case 2S Lipo Batteri med T/Dean Stik
18 reviews10+ på lagerHurtig pasformkontrol [Combo] 2 Packs CNHL Racing Series 5600mAh 7.4V 2S2P 120C Hard Case LiPo Battery med T/Dean-stik er et stærkt valg for RC-kør...
Se alle detaljerOriginalpris $65.98Originalpris $65.98 - Originalpris $65.98Originalpris $65.98$47.98 USD - $65.98 USD$47.98 - $65.98Nuværende pris $47.98 USD| /Spar op til 27% Spar % -
Originalpris $12.99 - Originalpris $12.99Originalpris $12.99$12.99 USD$12.99 - $12.99Nuværende pris $12.99 USD| /
CNHL Black Series 1100mAh 11.1V 3S 100C Lipo Batteri med T/Dean Stik
11 reviewsUdsolgtSpecifikationer: Lagernummer: 1101003BKT Kapacitet: 1100mAh Spænding: 11.1V / 3-celle / 3S1P Afladningshastighed: 100C kontinuerlig / 200C burst O...
Se alle detaljerOriginalpris $12.99 - Originalpris $12.99Originalpris $12.99$12.99 USD$12.99 - $12.99Nuværende pris $12.99 USD| /Udsolgt -
Originalpris $29.99 - Originalpris $29.99Originalpris $29.99$29.99 USD$29.99 - $29.99Nuværende pris $29.99 USD| /
CNHL G+Plus 2200mAh 18.5V 5S 70C Lipo batteri med XT60 stik
11 reviews10+ på lagerSpecifikationer: Lager nummer: 220705 Kapacitet: 2200mAh Spænding: 18.5V / 5-celle / 5S1P Afladningshastighed: 70C kontinuerlig / 140C burst Oplad...
Se alle detaljerOriginalpris $29.99 - Originalpris $29.99Originalpris $29.99$29.99 USD$29.99 - $29.99Nuværende pris $29.99 USD| / -
Originalpris $16.99 - Originalpris $16.99Originalpris $16.99$16.99 USD$16.99 - $16.99Nuværende pris $16.99 USD| /
CNHL Black Series 1100mAh 14.8V 4S Lipo Batteri 100C med XT60 Stik
19 reviewsUdsolgtSpecifikationer: Lager nummer: 1101004BK Kapacitet: 1100mAh Spænding: 14.8V / 4-celle / 4S1P Afladningshastighed: 100C kontinuerlig / 200C burst O...
Se alle detaljerOriginalpris $16.99 - Originalpris $16.99Originalpris $16.99$16.99 USD$16.99 - $16.99Nuværende pris $16.99 USD| /Udsolgt -
Originalpris $11.99 - Originalpris $11.99Originalpris $11.99$11.99 USD$11.99 - $11.99Nuværende pris $11.99 USD| /
CNHL Black Series 2200mAh 3S 11.1V 30C Lipo Batteri med EC3 Stik
4 reviewsUdsolgtHurtig pasformskontrol CNHL Black Series 2200mAh 3S 11.1V 30C LiPo batteri med EC3 stik er designet til letvægts RC-fly, parkflyvere, trænere, mind...
Se alle detaljerOriginalpris $11.99 - Originalpris $11.99Originalpris $11.99$11.99 USD$11.99 - $11.99Nuværende pris $11.99 USD| /Udsolgt -
Originalpris $29.99 - Originalpris $29.99Originalpris $29.99$29.99 USD$29.99 - $29.99Nuværende pris $29.99 USD| /
CNHL Black Series 3200mAh 14.8V 30C 4S Shorty Lipo Batteri med XT60 Stik
2 reviews10+ på lagerHurtigt pasformstjek CNHL Black Series 3200mAh 14.8V 4S 30C Shorty LiPo Battery with XT60 Plug er et kompakt 4S-batteri med standardspænding til RC...
Se alle detaljerOriginalpris $29.99 - Originalpris $29.99Originalpris $29.99$29.99 USD$29.99 - $29.99Nuværende pris $29.99 USD| / -
Originalpris $55.99 - Originalpris $55.99Originalpris $55.99$55.99 USD$55.99 - $55.99Nuværende pris $55.99 USD| /
CNHL Racing Serie 5600mAh 14.8V 4S2P 120C Hard Case 4S Lipo Batteri med T/Dean Stik
20 reviewsKun 10 enhed(er) tilbageSpecifikationer: Lagernummer: HC5601204X Kapacitet: 5600mAh Spænding: 14.8V / 4-celle / 4S2P Afladningshastighed: 100C kontinuerlig / 200C burst ...
Se alle detaljerOriginalpris $55.99 - Originalpris $55.99Originalpris $55.99$55.99 USD$55.99 - $55.99Nuværende pris $55.99 USD| / -
Originalpris $29.99 - Originalpris $29.99Originalpris $29.99$29.99 USD$29.99 - $29.99Nuværende pris $29.99 USD| /
CNHL Racing Serie 11.1V traxxas 5000mAh 3S Lipo Batteri 30C Med TRX Stik
6 reviews10+ på lagerHurtigt kompatibilitetstjek CNHL Racing Series 11,1V Traxxas 5000mAh 3S LiPo-batteriet 30C med TRX-stik er udviklet til Traxxas-førere, der ønsker ...
Se alle detaljerOriginalpris $29.99 - Originalpris $29.99Originalpris $29.99$29.99 USD$29.99 - $29.99Nuværende pris $29.99 USD| / -
Originalpris $14.99 - Originalpris $29.98Originalpris $14.99$14.99 USD - $29.98 USD$14.99 - $29.98Nuværende pris $14.99 USD| /
CNHL Black Series Shorty 2200mAh 3S 11.1V 40C Lipo Batteri med T/Dean Stik
2 reviews10+ på lagerSpecifikationer: Lagernummer: S220403BKT Kapacitet: 2200mAh Spænding: 11,1V / 3-celle / 3S1P Afladningshastighed: 40C kontinuerlig / 80C burst Opl...
Se alle detaljerOriginalpris $14.99 - Originalpris $29.98Originalpris $14.99$14.99 USD - $29.98 USD$14.99 - $29.98Nuværende pris $14.99 USD| / -
Originalpris $27.99 - Originalpris $55.98Originalpris $27.99 - Originalpris $55.98Originalpris $27.99$20.99 USD - $55.98 USD$20.99 - $55.98Nuværende pris $20.99 USD| /
CNHL Black Series 2000mAh 14.8V 4S 100C Lipo batteri med XT60 stik
7 reviews10+ på lagerSpecifikationer: Lagernummer: 2001004BK Kapacitet: 2000mAh Spænding: 14,8V / 4-celle / 4S1P Afladningshastighed: 100C kontinuerlig / 200C burst Op...
Se alle detaljerOriginalpris $27.99 - Originalpris $55.98Originalpris $27.99 - Originalpris $55.98Originalpris $27.99$20.99 USD - $55.98 USD$20.99 - $55.98Nuværende pris $20.99 USD| /Spar op til 29% Spar %