JP Lager
Beskrivelse
"ChinaHobbyLine" er den officielle hjemmeside for "CNHL" RC Lipo-batterier. Vi sigter mod at tilbyde alle hobbyentusiaster højkvalitets Lipo-batterier til RC-biler og FPV-droner med fremragende kundeservice og konkurrencedygtige priser. "CNHL" har åbnet et lokalt lager i Japan for bedre service og hurtigere levering.
Til leveringsadresser i Japan sendes varerne fra JP-lageret med "佐川急便" inden for ca. 1-2 arbejdsdage (gratis fragt ved køb over 99 dollars).
Til leveringsadresser i "鹿儿岛县" og "冲绳县" sendes varerne fra JP-lageret med "佐川急便" inden for ca. 1-2 arbejdsdage. (Gratis fragt ved køb over 199 dollars)
Filtre
-
Originalpris $17.97 - Originalpris $35.94Originalpris $17.97 - Originalpris $35.94Originalpris $17.97$11.99 USD - $35.94 USD$11.99 - $35.94Nuværende pris $11.99 USD| /
CNHL LiHV MiniStar HV 450mAh 7.6V 2S 70C LiPo-batteri med XT30
25 reviews10+ på lagerHurtigt kompatibilitetstjek Sættet med CNHL MiniStar HV 450mAh 7.6V 2S 70C LiHV-batterier med XT30U indeholder tre separate lette 2S LiHV-batterier...
Se alle detaljerOriginalpris $17.97 - Originalpris $35.94Originalpris $17.97 - Originalpris $35.94Originalpris $17.97$11.99 USD - $35.94 USD$11.99 - $35.94Nuværende pris $11.99 USD| /Spar op til 40% Spar % -
Originalpris $13.99 - Originalpris $27.98Originalpris $13.99$13.99 USD - $27.98 USD$13.99 - $27.98Nuværende pris $13.99 USD| /
CNHL MiniStar 350mAh 7,4V 2S 70C Lipo-batteri med XT30
11 reviews10+ på lagerSpecifikationer: Lager nummer: 35702G Kapacitet: 350mAh Spænding: 7,4V / 2-celle / 2S1P Afladningshastighed: 70C kontinuerlig / 140C burst Oplad...
Se alle detaljerOriginalpris $13.99 - Originalpris $27.98Originalpris $13.99$13.99 USD - $27.98 USD$13.99 - $27.98Nuværende pris $13.99 USD| / -
Originalpris $19.99 - Originalpris $39.98Originalpris $19.99$19.99 USD - $39.98 USD$19.99 - $39.98Nuværende pris $19.99 USD| /
CNHL MiniStar 350mAh 11.1V 3S 70C LiPo-batteri med XT30
11 reviews10+ på lagerSpecifikationer: Lagernummer: 35703G Kapacitet: 350mAh Spænding: 11,1V / 3-celle / 3S1P Afladningshastighed: 70C kontinuerlig / 140C burst Opladn...
Se alle detaljerOriginalpris $19.99 - Originalpris $39.98Originalpris $19.99$19.99 USD - $39.98 USD$19.99 - $39.98Nuværende pris $19.99 USD| / -
Originalpris $12.99 - Originalpris $25.98Originalpris $12.99 - Originalpris $25.98Originalpris $12.99$9.99 USD - $25.98 USD$9.99 - $25.98Nuværende pris $9.99 USD| /
CNHL Speedy Pizza Series 600mAh 14.8V 4S 120C LiPo-batteri med XT30 til cinewhoop
8 reviews10+ på lagerSpecifikationer: Lagernummer: 601204PZ Kapacitet: 600mAh Spænding: 14,8V / 4-celle / 4S1P Afladningshastighed: 120C kontinuerlig / 240C burst Opla...
Se alle detaljerOriginalpris $12.99 - Originalpris $25.98Originalpris $12.99 - Originalpris $25.98Originalpris $12.99$9.99 USD - $25.98 USD$9.99 - $25.98Nuværende pris $9.99 USD| /Spar op til 23% Spar % -
Originalpris $35.99Originalpris $35.99 - Originalpris $35.99Originalpris $35.99$25.99 USD - $35.99 USD$25.99 - $35.99Nuværende pris $25.99 USD| /
3 pakker CNHL MiniStar HV 550mAh 15.2V 4S 70C LiPo-batteri med XT30
11 reviews10+ på lagerHurtig pasformskontrol 3-pak CNHL MiniStar HV 550mAh 4S 70C LiHV batteri med XT30U stik er designet til letvægts FPV, CineWhoop, mikro freestyl...
Se alle detaljerOriginalpris $35.99Originalpris $35.99 - Originalpris $35.99Originalpris $35.99$25.99 USD - $35.99 USD$25.99 - $35.99Nuværende pris $25.99 USD| /Spar op til 28% Spar % -
Originalpris $29.97 - Originalpris $59.94Originalpris $29.97 - Originalpris $59.94Originalpris $29.97$18.99 USD - $59.94 USD$18.99 - $59.94Nuværende pris $18.99 USD| /
CNHL MiniStar HV 550mAh 11.4v 3s 70c LiPo-batteri med XT30
9 reviews10+ på lagerSpecifikationer: Lagerbeholdningsnummer: HV55703 Kapacitet: 550mAh Spænding: 11.4V / 3 celler / 3S1P Afladningsrate: 70C kontinuerligt / 140C bur...
Se alle detaljerOriginalpris $29.97 - Originalpris $59.94Originalpris $29.97 - Originalpris $59.94Originalpris $29.97$18.99 USD - $59.94 USD$18.99 - $59.94Nuværende pris $18.99 USD| /Spar op til 37% Spar % -
Originalpris $21.99 - Originalpris $43.98Originalpris $21.99 - Originalpris $43.98Originalpris $21.99$14.99 USD - $43.98 USD$14.99 - $43.98Nuværende pris $14.99 USD| /
CNHL LiHV MiniStar HV 550mAh 7.6V 2S 70C LiPo-batteri med XT30
7 reviewsKun 10 enhed(er) tilbageHurtigt pasformstjek Sættet med 3 Packs CNHL MiniStar HV 550mAh 7.6V 2S 70C LiHV Battery with XT30U indeholder tre separate lette batterier til mik...
Se alle detaljerOriginalpris $21.99 - Originalpris $43.98Originalpris $21.99 - Originalpris $43.98Originalpris $21.99$14.99 USD - $43.98 USD$14.99 - $43.98Nuværende pris $14.99 USD| /Spar op til 32% Spar % -
Originalpris $24.27Originalpris $24.27 - Originalpris $24.27Originalpris $24.27$15.69 USD - $24.27 USD$15.69 - $24.27Nuværende pris $15.69 USD| /
3 pakker CNHL LiHV MiniStar 450mAh 11.4V 3S 70C LiPo-batteri med XT30
3 reviews10+ på lagerSpecifikationer: Lager nummer: HV45703 Kapacitet: 450mAh Spænding: 11.4V / 3-celle / 3S1P Afladningshastighed: 70C kontinuerlig / 140C burst Opla...
Se alle detaljerOriginalpris $24.27Originalpris $24.27 - Originalpris $24.27Originalpris $24.27$15.69 USD - $24.27 USD$15.69 - $24.27Nuværende pris $15.69 USD| /Spar op til 35% Spar % -
Originalpris $10.99 - Originalpris $21.98Originalpris $10.99 - Originalpris $21.98Originalpris $10.99$8.99 USD - $21.98 USD$8.99 - $21.98Nuværende pris $8.99 USD| /
CNHL Speedy Pizza-serien 600mAh 11.1V 3S 120C LiPo-batteri med XT30 til CineWhoop
6 reviews10+ på lagerSpecifikationer: Lagernummer: 601203PZ Kapacitet: 600mAh Spænding: 11,1V / 3-celle / 3S1P Afladningshastighed: 120C kontinuerlig / 240C burst Opla...
Se alle detaljerOriginalpris $10.99 - Originalpris $21.98Originalpris $10.99 - Originalpris $21.98Originalpris $10.99$8.99 USD - $21.98 USD$8.99 - $21.98Nuværende pris $8.99 USD| /Spar op til 18% Spar % -
Originalpris $12.99 - Originalpris $12.99Originalpris $12.99$12.99 USD$12.99 - $12.99Nuværende pris $12.99 USD| /
3 pakker CNHL MiniStar 300 mAh 7,4 V 2S 30C LiPo-batteri med JST-stik
5 reviewsKun 2 enhed(er) tilbageHurtigt kompatibilitetstjek Sættet med 3 pakker CNHL MiniStar 300mAh 7,4V 2S 30C LiPo-batteri med MINI JST-stik er designet til meget små RC-modell...
Se alle detaljerOriginalpris $12.99 - Originalpris $12.99Originalpris $12.99$12.99 USD$12.99 - $12.99Nuværende pris $12.99 USD| / -
Originalpris $19.99 - Originalpris $39.98Originalpris $19.99$19.99 USD - $39.98 USD$19.99 - $39.98Nuværende pris $19.99 USD| /
CNHL MiniStar HV 350mAh 11,4 V 3s 70c Lipo-batteri med XT30
2 reviewsKun 2 enhed(er) tilbageLager nummer HV35703 Boks 3 Kapacitet 350mAh Spænding 11.4V / 3-celle / 3S1P Afladningshastighed 70C Kontinuerlig / 140C Kortvarig Op...
Se alle detaljerOriginalpris $19.99 - Originalpris $39.98Originalpris $19.99$19.99 USD - $39.98 USD$19.99 - $39.98Nuværende pris $19.99 USD| / -
Originalpris $31.47Originalpris $31.47 - Originalpris $31.47Originalpris $31.47$17.99 USD - $31.47 USD$17.99 - $31.47Nuværende pris $17.99 USD| /
3 pakker CNHL LiHV MiniStar 450mAh 15.2V 4S 70C LiPo-batteri med XT30
4 reviews10+ på lagerSpecifikationer: Lagerbeholdningsnummer: HV45704 Kapacitet: 450mAh Spænding: 15.2V / 4-cellet / 4S1P Afladningsrate: 70C kontinuerligt / 140C burs...
Se alle detaljerOriginalpris $31.47Originalpris $31.47 - Originalpris $31.47Originalpris $31.47$17.99 USD - $31.47 USD$17.99 - $31.47Nuværende pris $17.99 USD| /Spar op til 43% Spar % -
Originalpris $13.99 - Originalpris $27.98Originalpris $13.99 - Originalpris $27.98Originalpris $13.99$13.99 USD - $27.98 USD$13.99 - $27.98Nuværende pris $13.99 USD| /
3 Pakker CNHL LiHV MiniStar HV 350mAh 7,6V 2S 70C Lipo Batteri med XT30
No reviewsKun 2 enhed(er) tilbageSpecifikationer: Lagernummer: HV35702 Kapacitet: 350mAh Spænding: 7,6V /2-celle / 2S1P Afladningshastighed: 70C kontinuerlig / 140C burst Opladn...
Se alle detaljerOriginalpris $13.99 - Originalpris $27.98Originalpris $13.99 - Originalpris $27.98Originalpris $13.99$13.99 USD - $27.98 USD$13.99 - $27.98Nuværende pris $13.99 USD| /Spar op til 30% Spar % -
Originalpris $18.99 - Originalpris $18.99Originalpris $18.99$18.99 USD$18.99 - $18.99Nuværende pris $18.99 USD| /
3 Pakker CNHL MiniStar 350mAh 11.1V 3S 30C Lipo Batteri med JST
4 reviewsKun 10 enhed(er) tilbageCNHL MiniStar 350mAh 11,1V 3S 30C LiPo-batteriet er designet til ultra-mikro og mikro RC-fly, der drager fordel af højere spænding og kompakte batt...
Se alle detaljerOriginalpris $18.99 - Originalpris $18.99Originalpris $18.99$18.99 USD$18.99 - $18.99Nuværende pris $18.99 USD| /