JP Lager
Beskrivelse
"ChinaHobbyLine" er den officielle hjemmeside for "CNHL" RC Lipo-batterier. Vi sigter mod at tilbyde alle hobbyentusiaster højkvalitets Lipo-batterier til RC-biler og FPV-droner med fremragende kundeservice og konkurrencedygtige priser. "CNHL" har åbnet et lokalt lager i Japan for bedre service og hurtigere levering.
Til leveringsadresser i Japan sendes varerne fra JP-lageret med "佐川急便" inden for ca. 1-2 arbejdsdage (gratis fragt ved køb over 99 dollars).
Til leveringsadresser i "鹿儿岛县" og "冲绳县" sendes varerne fra JP-lageret med "佐川急便" inden for ca. 1-2 arbejdsdage. (Gratis fragt ved køb over 199 dollars)
Filtre
-
Originalpris $12.99 - Originalpris $25.98Originalpris $12.99 - Originalpris $25.98Originalpris $12.99$8.49 USD - $25.98 USD$8.49 - $25.98Nuværende pris $8.49 USD| /
CNHL MiniStar HV 450mAh 3.8V 1S 70C LiPo-batteri med PH2.0
18 reviews10+ på lagerSpecifikationer: Varenummer: HV45701 Box 4 Kapacitet: 450mAh Spænding: 3.8V / 1-celle / 1S1P Afladningsrate: 70C kontinuerligt / 140C burst Opla...
Se alle detaljerOriginalpris $12.99 - Originalpris $25.98Originalpris $12.99 - Originalpris $25.98Originalpris $12.99$8.49 USD - $25.98 USD$8.49 - $25.98Nuværende pris $8.49 USD| /Spar op til 35% Spar % -
Originalpris $17.99 - Originalpris $35.98Originalpris $17.99 - Originalpris $35.98Originalpris $17.99$13.99 USD - $35.98 USD$13.99 - $35.98Nuværende pris $13.99 USD| /
CNHL MiniStar 900mAh 7.4V 2S LiPo-batteri 30C med PH2.0 og JST til batteriopgradering af Axial SCX24
3 reviews10+ på lagerDetaljerede specifikationer – 900 mAh 7,4 V 2S LiPo med PH2.0- og JST-stik Lagernummer: 90302 Kapacitet: 900 mAh Spænding: 7,4 V / 2 celler / 2S1P...
Se alle detaljerOriginalpris $17.99 - Originalpris $35.98Originalpris $17.99 - Originalpris $35.98Originalpris $17.99$13.99 USD - $35.98 USD$13.99 - $35.98Nuværende pris $13.99 USD| /Spar op til 22% Spar % -
Originalpris $13.99 - Originalpris $27.98Originalpris $13.99$13.99 USD - $27.98 USD$13.99 - $27.98Nuværende pris $13.99 USD| /
CNHL MiniStar HV 500mAh 3.8V 1S 75C LiPo-batteri med BT2.0-stik til BETAFPV Air75
8 reviews10+ på lagerSpecifikationer Lagerbeholdningsnummer: HV50751 Kapacitet: 500 mAh Spænding: 3,8 V / 1 celle / 1S1P Afladningsrate: 75C kontinuerligt / 150C i bur...
Se alle detaljerOriginalpris $13.99 - Originalpris $27.98Originalpris $13.99$13.99 USD - $27.98 USD$13.99 - $27.98Nuværende pris $13.99 USD| / -
Originalpris $15.99 - Originalpris $15.99Originalpris $15.99$15.99 USD$15.99 - $15.99Nuværende pris $15.99 USD| /
CNHL 2100mAh 6.6V 2S LiFe (LiFePO4) modtagerbatteri – JR/Futaba & JST kompatibelt RX/TX pakke
2 reviewsUdsolgtSpecifikationer: Lagernummer: LF210202 Kapacitet: 2100mAh Spænding: 6.6V (2S1P) Kemi: LiFe / LiFePO4 Afladningshastighed: 20C kontinuerlig / ...
Se alle detaljerOriginalpris $15.99 - Originalpris $15.99Originalpris $15.99$15.99 USD$15.99 - $15.99Nuværende pris $15.99 USD| /Udsolgt -
Originalpris $19.99 - Originalpris $19.99Originalpris $19.99$19.99 USD$19.99 - $19.99Nuværende pris $19.99 USD| /
CNHL 3000mAh 6.6V 2S LiFe (LiFePO4) modtagerbatteri – JST & Futaba stik
1 review10+ på lagerSpecifikationer: Lagernummer: LF300202 Kapacitet: 3000mAh Spænding: 6.6V (2S1P) Kemi: LiFe / LiFePO4 Afladningshastighed: 20C Kontinuerlig / ...
Se alle detaljerOriginalpris $19.99 - Originalpris $19.99Originalpris $19.99$19.99 USD$19.99 - $19.99Nuværende pris $19.99 USD| / -
Originalpris $15.99 - Originalpris $15.99Originalpris $15.99$15.99 USD$15.99 - $15.99Nuværende pris $15.99 USD| /
CNHL 2100 mAh 6,6 V 2S LiFe LiFePO4-modtagerbatteri med EC3- og JST-stik
No reviewsUdsolgtSchnelle Passformprüfung Der CNHL 2100-mAh-6,6-V-2S-LiFe-LiFePO4-Empfängerakku mit EC3- und JST-Stecker wurde für RC-Piloten entwickelt, die eine s...
Se alle detaljerOriginalpris $15.99 - Originalpris $15.99Originalpris $15.99$15.99 USD$15.99 - $15.99Nuværende pris $15.99 USD| /Udsolgt -
Originalpris $15.99 - Originalpris $15.99Originalpris $15.99$15.99 USD$15.99 - $15.99Nuværende pris $15.99 USD| /
CNHL 2100mAh 6.6V 2S 20C LiFe (LiFePO4) hjælpebatteri med XT60- og JST-stik
No reviewsUdsolgtCNHL 2100 mAh 6,6 V 2S LiFe (LiFePO4)-hjælpebatteriet med XT60- og JST-stik er udviklet til RC-entusiaster, der har brug for en kompakt og stabil 6...
Se alle detaljerOriginalpris $15.99 - Originalpris $15.99Originalpris $15.99$15.99 USD$15.99 - $15.99Nuværende pris $15.99 USD| /Udsolgt -
Originalpris $11.99 - Originalpris $11.99Originalpris $11.99$11.99 USD$11.99 - $11.99Nuværende pris $11.99 USD| /
4 Pakker CNHL MiniStar 450mAh 3.7V 1S 70C Lipo Batteri med PH2.0
12 reviewsUdsolgtSpecifikationer: Lager Nummer: 45701G Box 4 Kapacitet: 450mAh Spænding: 3.7V / 1-Celle / 1S Afladningshastighed: 70C Kontinuerlig Opladningshas...
Se alle detaljerOriginalpris $11.99 - Originalpris $11.99Originalpris $11.99$11.99 USD$11.99 - $11.99Nuværende pris $11.99 USD| /Udsolgt