Medlemsdagsudsalg
Dine Eksklusive Medlemskuponer er klar! Kun til batterier i denne kollektion.
US$50 RABAT på ordrer over $300 → Kode: MEMBER50
Kampagnen slutter den 18. januar 2026 kl. 23:59 CST.
Ikke medlem endnu? Klik her for at tilmelde dig.
Filtre
-
Originalpris $23.98 - Originalpris $23.98Originalpris $23.98$23.98 USD$23.98 - $23.98Nuværende pris $23.98 USD| /
2 Pakker CNHL Black Series 2200mAh 3S 11.1V 30C Lipo Batteri med XT60 Stik
82 reviews10+ på lagerHurtig pasformstest 2 Packs CNHL Black Series 2200mAh 3S 11.1V 30C LiPo Battery med XT60 stik er en praktisk 3S batterikombination til brugere,...
Se alle detaljerOriginalpris $23.98 - Originalpris $23.98Originalpris $23.98$23.98 USD$23.98 - $23.98Nuværende pris $23.98 USD| / -
Originalpris $12.99 - Originalpris $25.98Originalpris $12.99$12.99 USD - $25.98 USD$12.99 - $25.98Nuværende pris $12.99 USD| /
CNHL LiPo Batteripose – Brandsikker Opladnings- og Opbevaringssikkerhedstaske
59 reviews10+ på lagerCNHL LiPo Battery Bag er designet til sikrere LiPo-opladning, transport og opbevaring derhjemme eller på feltet. Den tilføjer et praktisk beskyttel...
Se alle detaljerOriginalpris $12.99 - Originalpris $25.98Originalpris $12.99$12.99 USD - $25.98 USD$12.99 - $25.98Nuværende pris $12.99 USD| / -
Originalpris $47.98 - Originalpris $49.98Originalpris $47.98 - Originalpris $49.98Originalpris $47.98$31.98 USD - $49.98 USD$31.98 - $49.98Nuværende pris $31.98 USD| /
[Combo] 2 Pakker CNHL Black Series 1100mAh 22.2V 6S Batteri Lipo med XT60 Stik
68 reviews10+ på lagerSpecifikationer: Lagernummer: 1101006BK Kapacitet: 1100mAh Spænding: 22.2V / 6-celle / 6S1P Afladningshastighed: 100C kontinuerlig / 200C burst Op...
Se alle detaljerOriginalpris $47.98 - Originalpris $49.98Originalpris $47.98 - Originalpris $49.98Originalpris $47.98$31.98 USD - $49.98 USD$31.98 - $49.98Nuværende pris $31.98 USD| /Spar op til 33% Spar % -
Originalpris $76.99 - Originalpris $76.99Originalpris $76.99$76.99 USD$76.99 - $76.99Nuværende pris $76.99 USD| /
CNHL Racing Serie 5200mAh 22.2V 6S 90C Lipo Batteri med EC5 Stik
56 reviews10+ på lagerHurtigt pasformstjek CNHL Racing Series 5200mAh 22,2V 6S 90C LiPo-batteriet med EC5-stik er et performanceorienteret 6S-batteri til EDF-jetfly, RC-...
Se alle detaljerOriginalpris $76.99 - Originalpris $76.99Originalpris $76.99$76.99 USD$76.99 - $76.99Nuværende pris $76.99 USD| / -
Originalpris $17.99 - Originalpris $35.98Originalpris $17.99 - Originalpris $35.98Originalpris $17.99$15.99 USD - $35.98 USD$15.99 - $35.98Nuværende pris $15.99 USD| /
CNHL G+Plus 2200mAh 11.1V 3S 70C Lipo batteri med XT60 stik
74 reviewsKun 8 enhed(er) tilbageHurtig pasningskontrol Det CNHL G+Plus 2200mAh 11,1V 3S 70C LiPo-batteri med XT60-stik er et praktisk 3S-batteri til brugere, der ønsker en kompakt...
Se alle detaljerOriginalpris $17.99 - Originalpris $35.98Originalpris $17.99 - Originalpris $35.98Originalpris $17.99$15.99 USD - $35.98 USD$15.99 - $35.98Nuværende pris $15.99 USD| /Spar op til 11% Spar % -
Originalpris $25.98 - Originalpris $39.98Originalpris $25.98$25.98 USD - $39.98 USD$25.98 - $39.98Nuværende pris $25.98 USD| /
2 Pakker CNHL Black Series 2200mAh 3S 11.1V 40C Lipo Batteri med XT60 Stik
48 reviews10+ på lagerHurtigt pasformstjek 2 pakker CNHL Black Series 2200mAh 3S 11.1V 40C LiPo-batteri med XT60-stik er et praktisk dobbeltpakkevalg for RC-piloter, der...
Se alle detaljerOriginalpris $25.98 - Originalpris $39.98Originalpris $25.98$25.98 USD - $39.98 USD$25.98 - $39.98Nuværende pris $25.98 USD| / -
Originalpris $85.99 - Originalpris $85.99Originalpris $85.99$85.99 USD$85.99 - $85.99Nuværende pris $85.99 USD| /
CNHL Racing Serie 6200mAh 22.2V 6S 90C Lipo Batteri med EC5 Stik
36 reviews10+ på lagerHurtigt pasformstjek CNHL Racing Series 6200mAh 22.2V 6S 90C LiPo-batteri med EC5-stik er en 6S-softcase-pakke med høj kapacitet til store RC-biler...
Se alle detaljerOriginalpris $85.99 - Originalpris $85.99Originalpris $85.99$85.99 USD$85.99 - $85.99Nuværende pris $85.99 USD| / -
Originalpris $71.98 - Originalpris $71.98Originalpris $71.98$71.98 USD$71.98 - $71.98Nuværende pris $71.98 USD| /
[Combo] 2 Pakker CNHL Racing Series LiHV 5200mAh 7.6V 2S 120C HV Shorty Hard Case Lipo Batteri med EC3 Stik til RC Racing
36 reviewsKun 6 enhed(er) tilbageHurtig pasformkontrol [Combo] 2 Pakker CNHL Racing Series LiHV 5200mAh 7.6V 2S 120C HV Shorty Hard Case LiPo Batteri med EC3-stik er bygget til RC-...
Se alle detaljerOriginalpris $71.98 - Originalpris $71.98Originalpris $71.98$71.98 USD$71.98 - $71.98Nuværende pris $71.98 USD| / -
Originalpris $65.99 - Originalpris $65.99Originalpris $65.99$65.99 USD$65.99 - $65.99Nuværende pris $65.99 USD| /
CNHL G+Plus 5000mAh 22.2V 6S Lipo batteri 70C med XT90 stik
41 reviewsUdsolgtSpecifikationer: Lagernummer: 500706 Kapacitet: 5000mAh Spænding: 22.2V / 6-celle / 6S1P Afladningshastighed: 70C kontinuerlig / 140C burst Oplad...
Se alle detaljerOriginalpris $65.99 - Originalpris $65.99Originalpris $65.99$65.99 USD$65.99 - $65.99Nuværende pris $65.99 USD| /Udsolgt -
Originalpris $29.98 - Originalpris $29.98Originalpris $29.98$29.98 USD$29.98 - $29.98Nuværende pris $29.98 USD| /
[Combo] 2 stk. CNHL MiniStar 850mAh 14.8V 4S 70C LiPo-batteri med XT30
27 reviewsKun 5 enhed(er) tilbageHurtigt pasformstjek [Combo] 2 Packs CNHL MiniStar 850mAh 14.8V 4S 70C LiPo Battery with XT30U Plug indeholder to kompakte, lette flybatterier til ...
Se alle detaljerOriginalpris $29.98 - Originalpris $29.98Originalpris $29.98$29.98 USD$29.98 - $29.98Nuværende pris $29.98 USD| / -
Originalpris $65.99 - Originalpris $65.99Originalpris $65.99$65.99 USD$65.99 - $65.99Nuværende pris $65.99 USD| /
CNHL G+Plus 5000mAh 22.2V 6S Lipo batteri 70C med EC5 stik
39 reviewsUdsolgtSpecifikationer: Lagernummer: 500706EC5 Kapacitet: 5000mAh Spænding: 22.2V / 6-celle / 6S1P Afladningshastighed: 70C kontinuerlig / 140C burst Op...
Se alle detaljerOriginalpris $65.99 - Originalpris $65.99Originalpris $65.99$65.99 USD$65.99 - $65.99Nuværende pris $65.99 USD| /Udsolgt -
Originalpris $64.99 - Originalpris $129.98Originalpris $64.99$64.99 USD - $129.98 USD$64.99 - $129.98Nuværende pris $64.99 USD| /
CNHL Black Series 5000mAh 22.2V 6S 65C Lipo Batteri med EC5 Stik
45 reviews10+ på lagerSpecifikationer: Lager nummer: 500656BKEC5 Kapacitet: 5000mAh Spænding: 22.2V / 6-celle / 6S1P Afladningsrate: 65C kontinuerlig / 130C burst Op...
Se alle detaljerOriginalpris $64.99 - Originalpris $129.98Originalpris $64.99$64.99 USD - $129.98 USD$64.99 - $129.98Nuværende pris $64.99 USD| / -
Originalpris $49.98 - Originalpris $49.98Originalpris $49.98$49.98 USD$49.98 - $49.98Nuværende pris $49.98 USD| /
2 Pakker CNHL G+Plus 2200mAh 14.8V 4S Lipo Batteri 70C med XT60 Stik
49 reviews10+ på lagerHurtig pasformstest 2 Pakker CNHL G+Plus 2200mAh 14,8V 4S LiPo Batteri 70C med XT60 stik er en praktisk 4S batterikombi for brugere, der ønsker stæ...
Se alle detaljerOriginalpris $49.98 - Originalpris $49.98Originalpris $49.98$49.98 USD$49.98 - $49.98Nuværende pris $49.98 USD| / -
Originalpris $53.99 - Originalpris $107.98Originalpris $53.99$53.99 USD - $107.98 USD$53.99 - $107.98Nuværende pris $53.99 USD| /
CNHL Racing Serie 5200mAh 14.8V 4S Lipo Batteri 90C med EC5 Stik
28 reviews10+ på lagerHurtigt kompatibilitetstjek CNHL Racing Series 5200mAh 14.8V 4S 90C LiPo-batteriet med EC5-stik er et 4S-softcase-batteri med standardspænding til ...
Se alle detaljerOriginalpris $53.99 - Originalpris $107.98Originalpris $53.99$53.99 USD - $107.98 USD$53.99 - $107.98Nuværende pris $53.99 USD| / -
Originalpris $55.99Originalpris $55.99 - Originalpris $55.99Originalpris $55.99$43.99 USD - $55.99 USD$43.99 - $55.99Nuværende pris $43.99 USD| /
CNHL Racing Serie 5600mAh 14.8V 4S2P 120C Hard Case 4S Lipo Batteri med EC5 Stik
32 reviewsKun 9 enhed(er) tilbageSpecifikationer: Lagernummer: HC5601204XEC5 Kapacitet: 5600mAh Spænding: 14.8V / 4-celle / 4S2P Afladningshastighed: 120C kontinuerlig / 240C burs...
Se alle detaljerOriginalpris $55.99Originalpris $55.99 - Originalpris $55.99Originalpris $55.99$43.99 USD - $55.99 USD$43.99 - $55.99Nuværende pris $43.99 USD| /Spar op til 21% Spar % -
Originalpris $88.99 - Originalpris $88.99Originalpris $88.99$88.99 USD$88.99 - $88.99Nuværende pris $88.99 USD| /
CNHL Racing Serie 8000mAh 14.8V 4S Lipo Batteri 120C Hårdt Etui med EC5 Stik
28 reviews10+ på lagerSpecifikationer: Lagernummer: HC8001204XEC5 Kapacitet: 8000mAh Spænding: 14.8V / 4-celle / 4S2P Afladningshastighed: 120C kontinuerlig / 240C bur...
Se alle detaljerOriginalpris $88.99 - Originalpris $88.99Originalpris $88.99$88.99 USD$88.99 - $88.99Nuværende pris $88.99 USD| / -
Originalpris $23.98Originalpris $23.98 - Originalpris $23.98Originalpris $23.98$19.98 USD - $23.98 USD$19.98 - $23.98Nuværende pris $19.98 USD| /
[Combo] 2 stk. CNHL MiniStar 650mAh 14.8V 4S 70C LiPo-batteri med XT30 til CineWhoop
58 reviews10+ på lagerSpecifikationer: Lagernummer: 65704G Kapacitet: 650mAh Spænding: 14.8V /4-celle / 4S1P Afladningshastighed: 70C kontinuerlig / 140C burst Opladnin...
Se alle detaljerOriginalpris $23.98Originalpris $23.98 - Originalpris $23.98Originalpris $23.98$19.98 USD - $23.98 USD$19.98 - $23.98Nuværende pris $19.98 USD| /Spar op til 17% Spar % -
Originalpris $60.99 - Originalpris $60.99Originalpris $60.99$60.99 USD$60.99 - $60.99Nuværende pris $60.99 USD| /
CNHL G+Plus 4000mAh 22.2V 6S 70C Lipo batteri med XT90 stik
33 reviews10+ på lagerHurtig pasformstest CNHL G+Plus 4000mAh 22,2V 6S 70C LiPo-batteri med XT90-stik er et praktisk valg for RC-brugere, der ønsker et lettere 6S 40...
Se alle detaljerOriginalpris $60.99 - Originalpris $60.99Originalpris $60.99$60.99 USD$60.99 - $60.99Nuværende pris $60.99 USD| / -
Originalpris $33.99 - Originalpris $67.98Originalpris $33.99 - Originalpris $67.98Originalpris $33.99$26.99 USD - $67.98 USD$26.99 - $67.98Nuværende pris $26.99 USD| /
CNHL MiniStar 1800mAh 22.2V 6S 120C(max 240C) Lipo batteri med XT60 stik
30 reviews10+ på lagerSpecifikationer Lagernummer: 1801206G Kapacitet: 1800mAh Spænding: 22,2V / 6-celle / 6S1P Afladningshastighed: 120C kontinuerlig / 240C burst Opla...
Se alle detaljerOriginalpris $33.99 - Originalpris $67.98Originalpris $33.99 - Originalpris $67.98Originalpris $33.99$26.99 USD - $67.98 USD$26.99 - $67.98Nuværende pris $26.99 USD| /Spar op til 21% Spar % -
Originalpris $25.98 - Originalpris $29.99Originalpris $25.98 - Originalpris $29.99Originalpris $25.98$16.98 USD - $29.99 USD$16.98 - $29.99Nuværende pris $16.98 USD| /
2 stk. CNHL MiniStar 850mAh 11.1V 3S 70C LiPo-batteri med XT30 til CineWhoop
24 reviews10+ på lagerSpecifikationer: Lagernummer: 85703G3 Kapacitet: 850mAh Spænding: 11,1V / 3-celle / 3S1P Afladningshastighed: 70C kontinuerlig / 140C burst Opladn...
Se alle detaljerOriginalpris $25.98 - Originalpris $29.99Originalpris $25.98 - Originalpris $29.99Originalpris $25.98$16.98 USD - $29.99 USD$16.98 - $29.99Nuværende pris $16.98 USD| /Spar op til 35% Spar % -
Originalpris $21.99 - Originalpris $43.98Originalpris $21.99 - Originalpris $43.98Originalpris $21.99$18.99 USD - $43.98 USD$18.99 - $43.98Nuværende pris $18.99 USD| /
CNHL MiniStar 1300mAh 22.2V 6S 120C Lipo batteri med XT60 stik
28 reviews10+ på lagerSpecifikationer: Lager nummer: 1301206 Kapacitet: 1300 mAh Spænding: 22,2 V / 6 celler / 6S1P Afladningsrate: 120C kontinuerligt / 240C burst Opla...
Se alle detaljerOriginalpris $21.99 - Originalpris $43.98Originalpris $21.99 - Originalpris $43.98Originalpris $21.99$18.99 USD - $43.98 USD$18.99 - $43.98Nuværende pris $18.99 USD| /Spar op til 14% Spar % -
Originalpris $43.98Originalpris $43.98 - Originalpris $43.98Originalpris $43.98$31.98 USD - $43.98 USD$31.98 - $43.98Nuværende pris $31.98 USD| /
[Combo] 2 Pakker CNHL MiniStar 1500mAh 14.8V 4S Lipo Batteri 120C med XT60 Stik
122 reviews10+ på lagerSpecifikationer: Lagerenummer: 1501204 Kapacitet: 1500 mAh Spænding: 14,8 V / 4 celler / 4S1P Afladningsrate: 120C kontinuerligt / 240C burst Opla...
Se alle detaljerOriginalpris $43.98Originalpris $43.98 - Originalpris $43.98Originalpris $43.98$31.98 USD - $43.98 USD$31.98 - $43.98Nuværende pris $31.98 USD| /Spar op til 27% Spar % -
Originalpris $9.49 - Originalpris $18.98Originalpris $9.49 - Originalpris $18.98Originalpris $9.49$5.99 USD - $18.98 USD$5.99 - $18.98Nuværende pris $5.99 USD| /
CNHL 2200mAh 7.4V 2S 30C Lipo batteri med T/Dean stik
20 reviews10+ på lagerSpecifikationer: Lagernummer: 220302 Kapacitet: 2200mAh Spænding: 7,4V / 2-celle / 2S1P Afladningshastighed: 30C kontinuerlig / 60C burst Opladni...
Se alle detaljerOriginalpris $9.49 - Originalpris $18.98Originalpris $9.49 - Originalpris $18.98Originalpris $9.49$5.99 USD - $18.98 USD$5.99 - $18.98Nuværende pris $5.99 USD| /Spar op til 37% Spar % -
Originalpris $15.18 - Originalpris $18.99Originalpris $15.18 - Originalpris $18.99Originalpris $15.18$9.98 USD - $18.99 USD$9.98 - $18.99Nuværende pris $9.98 USD| /
2 pakker CNHL MiniStar 450mAh 11.1V 3S 70C LiPo-batteri med XT30 til BETAFPV Pavo20 Pro
45 reviews10+ på lagerSpecifikationer: Lagernummer: 45703G Kapacitet: 450mAh Spænding: 11,1V / 3-celle / 3S1P Afladningsrate: 70C kontinuerlig / 140C burst Opladningsra...
Se alle detaljerOriginalpris $15.18 - Originalpris $18.99Originalpris $15.18 - Originalpris $18.99Originalpris $15.18$9.98 USD - $18.99 USD$9.98 - $18.99Nuværende pris $9.98 USD| /Spar op til 34% Spar % -
Originalpris $51.98 - Originalpris $103.96Originalpris $51.98 - Originalpris $103.96Originalpris $51.98$45.98 USD - $103.96 USD$45.98 - $103.96Nuværende pris $45.98 USD| /
2 Pakker CNHL Black Series V2.0 1300mAh 22.2V 6S 130C Lipo Batteri med XT60 Stik
7 reviews10+ på lagerHurtigt kompatibilitetstjek 2 pakker CNHL Black Series V2.0 1300mAh 22.2V 6S 130C LiPo-batteri med XT60-stik er et godt valg til FPV-piloter, der ø...
Se alle detaljerOriginalpris $51.98 - Originalpris $103.96Originalpris $51.98 - Originalpris $103.96Originalpris $51.98$45.98 USD - $103.96 USD$45.98 - $103.96Nuværende pris $45.98 USD| /Spar op til 12% Spar % -
Originalpris $95.99 - Originalpris $191.98Originalpris $95.99$95.99 USD - $191.98 USD$95.99 - $191.98Nuværende pris $95.99 USD| /
CNHL Racing Series LIHV 8200mAh 15.2V 4S 120C HV Hard Case Lipo Batteri med EC5 Stik til RC Racing
24 reviews10+ på lagerHurtigt kompatibilitetstjek CNHL Racing Series LiHV 8200mAh 15.2V 4S 120C hardcase-LiPo-batteriet med EC5-stik er et batteri med høj kapacitet til...
Se alle detaljerOriginalpris $95.99 - Originalpris $191.98Originalpris $95.99$95.99 USD - $191.98 USD$95.99 - $191.98Nuværende pris $95.99 USD| / -
Originalpris $30.99 - Originalpris $61.98Originalpris $30.99$30.99 USD - $61.98 USD$30.99 - $61.98Nuværende pris $30.99 USD| /
CNHL Ultra-Tynd Racing Series LiHV 4000mAh 7.6V 2S 120C LP Shorty Hard Case LiPo-batteri med EC3-stik
28 reviewsKun 1 enhed(er) tilbageHurtig pasformstest CNHL Ultra-Thin Racing Series LiHV 4000mAh 7.6V 2S 120C Shorty Hard Case LiPo Battery med EC3-stik er et højtydende 2S shor...
Se alle detaljerOriginalpris $30.99 - Originalpris $61.98Originalpris $30.99$30.99 USD - $61.98 USD$30.99 - $61.98Nuværende pris $30.99 USD| / -
Originalpris $36.99 - Originalpris $36.99Originalpris $36.99$36.99 USD$36.99 - $36.99Nuværende pris $36.99 USD| /
CNHL G+Plus 3000mAh 14.8V 4S 70C Lipo batteri med XT90 stik
28 reviewsUdsolgtSpecifikationer: Lagernummer: 300704 Kapacitet: 3000mAh Spænding: 14,8V / 4-celle / 4S1P Afladningshastighed: 70C kontinuerlig / 140C burst Oplad...
Se alle detaljerOriginalpris $36.99 - Originalpris $36.99Originalpris $36.99$36.99 USD$36.99 - $36.99Nuværende pris $36.99 USD| /Udsolgt -
Originalpris $63.99 - Originalpris $127.98Originalpris $63.99$63.99 USD - $127.98 USD$63.99 - $127.98Nuværende pris $63.99 USD| /
CNHL Racing Serie 6200mAh 14.8V 4S Lipo Batteri 90C med EC5 Stik
27 reviews10+ på lagerHurtigt pasformstjek CNHL Racing Series 6200mAh 14.8V 4S 90C LiPo-batteriet med EC5-stik er et softcase-batteri med høj ydeevne og høj kapacitet ti...
Se alle detaljerOriginalpris $63.99 - Originalpris $127.98Originalpris $63.99$63.99 USD - $127.98 USD$63.99 - $127.98Nuværende pris $63.99 USD| / -
Originalpris $39.99 - Originalpris $79.98Originalpris $39.99$39.99 USD - $79.98 USD$39.99 - $79.98Nuværende pris $39.99 USD| /
CNHL Racing Serie 5200mAh 11.1V 3S 90C Lipo Batteri med EC5 Stik
17 reviewsKun 3 enhed(er) tilbageHurtigt pasformstjek CNHL Racing Series 5200mAh 11.1V 3S 90C LiPo-batteriet med EC5-stik er et højtydende 3S-batteri til RC-biler, lastbiler, både,...
Se alle detaljerOriginalpris $39.99 - Originalpris $79.98Originalpris $39.99$39.99 USD - $79.98 USD$39.99 - $79.98Nuværende pris $39.99 USD| / -
Originalpris $77.98 - Originalpris $155.96Originalpris $77.98$77.98 USD - $155.96 USD$77.98 - $155.96Nuværende pris $77.98 USD| /
CNHL Speedy Pizza Series Pro 1350mAh 22.2V 6S 150C LiPo-batteri med XT60-stik
13 reviews10+ på lagerHurtig pasformskontrol De 2 pakker CNHL Speedy Pizza Series Pro 1350mAh 6S 150C LiPo batterier med XT60 stik er bygget til 5-tommer FPV-piloter...
Se alle detaljerOriginalpris $77.98 - Originalpris $155.96Originalpris $77.98$77.98 USD - $155.96 USD$77.98 - $155.96Nuværende pris $77.98 USD| / -
Originalpris $12.99 - Originalpris $25.98Originalpris $12.99$12.99 USD - $25.98 USD$12.99 - $25.98Nuværende pris $12.99 USD| /
CNHL G+Plus 2200mAh 7.4V 2S 70C Lipo batteri med XT60 stik
9 reviewsKun 10 enhed(er) tilbageSpecifikationer: Lagernummer: 220702 Kapacitet: 2200mAh Spænding: 7,4V / 2-celle / 2S1P Afladningshastighed: 70C kontinuerlig / 140C burst Opladn...
Se alle detaljerOriginalpris $12.99 - Originalpris $25.98Originalpris $12.99$12.99 USD - $25.98 USD$12.99 - $25.98Nuværende pris $12.99 USD| / -
Originalpris $37.99 - Originalpris $75.98Originalpris $37.99$37.99 USD - $75.98 USD$37.99 - $75.98Nuværende pris $37.99 USD| /
CNHL G+Plus 2200mAh 22.2V 6S 70C Lipo batteri med XT60 stik
24 reviewsKun 6 enhed(er) tilbageHurtigt kompatibilitetstjek CNHL G+Plus 2200mAh 22.2V 6S 70C LiPo-batteriet med XT60-stik er et kompakt 6S-batteri til FPV-droner, EDF-jetfly, heli...
Se alle detaljerOriginalpris $37.99 - Originalpris $75.98Originalpris $37.99$37.99 USD - $75.98 USD$37.99 - $75.98Nuværende pris $37.99 USD| / -
Originalpris $64.99Originalpris $64.99 - Originalpris $64.99Originalpris $64.99$56.99 USD - $64.99 USD$56.99 - $64.99Nuværende pris $56.99 USD| /
CNHL Black Series 5000mAh 22.2V 6S 65C Lipo Batteri med XT90 Stik
29 reviews10+ på lagerHurtig pasformkontrol CNHL Black Series 5000mAh 6S 65C LiPo batteri med XT90 stik er et praktisk højkapacitets 6S batteri til større RC-fly, EDF-je...
Se alle detaljerOriginalpris $64.99Originalpris $64.99 - Originalpris $64.99Originalpris $64.99$56.99 USD - $64.99 USD$56.99 - $64.99Nuværende pris $56.99 USD| /Spar op til 12% Spar % -
Originalpris $17.97 - Originalpris $35.94Originalpris $17.97 - Originalpris $35.94Originalpris $17.97$11.99 USD - $35.94 USD$11.99 - $35.94Nuværende pris $11.99 USD| /
CNHL LiHV MiniStar HV 450mAh 7.6V 2S 70C LiPo-batteri med XT30
25 reviews10+ på lagerHurtigt kompatibilitetstjek Sættet med CNHL MiniStar HV 450mAh 7.6V 2S 70C LiHV-batterier med XT30U indeholder tre separate lette 2S LiHV-batterier...
Se alle detaljerOriginalpris $17.97 - Originalpris $35.94Originalpris $17.97 - Originalpris $35.94Originalpris $17.97$11.99 USD - $35.94 USD$11.99 - $35.94Nuværende pris $11.99 USD| /Spar op til 40% Spar % -
Originalpris $59.98 - Originalpris $59.98Originalpris $59.98$59.98 USD$59.98 - $59.98Nuværende pris $59.98 USD| /
[Combo] 2 Pakker CNHL Racing Serie 4900mAh 7.4V 2S2P 120C Hard Case 2S Shorty Lipo Batteri med T/Dean Stik
23 reviewsKun 1 enhed(er) tilbageSpecifikationer: Lagernummer: HC4901202X Kapacitet: 4900mAh Spænding: 7,4V / 2-celle / 2S2P Afladningshastighed: 120C kontinuerlig / 240C burst Op...
Se alle detaljerOriginalpris $59.98 - Originalpris $59.98Originalpris $59.98$59.98 USD$59.98 - $59.98Nuværende pris $59.98 USD| / -
Originalpris $54.99 - Originalpris $109.98Originalpris $54.99$54.99 USD - $109.98 USD$54.99 - $109.98Nuværende pris $54.99 USD| /
CNHL G+Plus 5000mAh 14.8V 4S Lipo batteri 70C med XT90 stik
23 reviewsKun 1 enhed(er) tilbageSpecifikationer: Lagernummer: 500704 Kapacitet: 5000mAh Spænding: 14.82V / 4-celle / 4S1P Afladningshastighed: 70C kontinuerlig / 140C burst Opla...
Se alle detaljerOriginalpris $54.99 - Originalpris $109.98Originalpris $54.99$54.99 USD - $109.98 USD$54.99 - $109.98Nuværende pris $54.99 USD| / -
Originalpris $29.99 - Originalpris $59.98Originalpris $29.99 - Originalpris $59.98Originalpris $29.99$23.49 USD - $59.98 USD$23.49 - $59.98Nuværende pris $23.49 USD| /
CNHL MiniStar 1500mAh 22.2V 6S Lipo Batteri 120C med XT60 Stik
20 reviews10+ på lager1500 mAh 6S 120C Lagernummer: 1501206 Kapacitet: 1500 mAh Spænding: 22,2 V / 6 celler / 6S1P Afladningsrate: 120C kontinuerligt / 240C burst Lades...
Se alle detaljerOriginalpris $29.99 - Originalpris $59.98Originalpris $29.99 - Originalpris $59.98Originalpris $29.99$23.49 USD - $59.98 USD$23.49 - $59.98Nuværende pris $23.49 USD| /Spar op til 22% Spar % -
Originalpris $72.99Originalpris $72.99 - Originalpris $72.99Originalpris $72.99$65.99 USD - $72.99 USD$65.99 - $72.99Nuværende pris $65.99 USD| /
CNHL Ultra-Tynd Racing Series LiHV 6000mAh 15.2V 4S 120C Hard Case LP LiPo-batteri med EC5-stik
23 reviews10+ på lagerHurtigt kompatibilitetstjek CNHL Ultra-Thin Racing Series LiHV 6000mAh 15.2V 4S 120C Hardcase LiPo-batteriet med EC5-stik kombinerer en kapacitet ...
Se alle detaljerOriginalpris $72.99Originalpris $72.99 - Originalpris $72.99Originalpris $72.99$65.99 USD - $72.99 USD$65.99 - $72.99Nuværende pris $65.99 USD| /Spar op til 10% Spar % -
Originalpris $54.99Originalpris $54.99 - Originalpris $54.99Originalpris $54.99$39.99 USD - $54.99 USD$39.99 - $54.99Nuværende pris $39.99 USD| /
CNHL Racing Serie 6600mAh 11.1V 3S Lipo Batteri 120C Hårdt Etui med EC5 Stik
19 reviewsKun 1 enhed(er) tilbageHurtig pasformkontrol CNHL Racing Series 6600mAh 3S 120C hardcase LiPo batteri er bygget til RC-kørere, der ønsker stærk kraft, stabil spænding og ...
Se alle detaljerOriginalpris $54.99Originalpris $54.99 - Originalpris $54.99Originalpris $54.99$39.99 USD - $54.99 USD$39.99 - $54.99Nuværende pris $39.99 USD| /Spar op til 27% Spar % -
Originalpris $17.99 - Originalpris $35.98Originalpris $17.99$17.99 USD - $35.98 USD$17.99 - $35.98Nuværende pris $17.99 USD| /
CNHL Black Series 2200mAh 4S 14.8V Lipo Batteri 40C med XT60 Stik til RC Fly
25 reviews10+ på lagerHurtigt pasformstjek CNHL Black Series 2200mAh 4S 14.8V 40C LiPo-batteriet med XT60-stik er et 4S-flybatteri med standardspænding til RC-fly, warbi...
Se alle detaljerOriginalpris $17.99 - Originalpris $35.98Originalpris $17.99$17.99 USD - $35.98 USD$17.99 - $35.98Nuværende pris $17.99 USD| / -
Originalpris $29.98 - Originalpris $29.98Originalpris $29.98$29.98 USD$29.98 - $29.98Nuværende pris $29.98 USD| /
[Combo] 2 Pakker CNHL MiniStar 850mAh 14.8V 4S 70C Lipo Batteri med XT60 Stik
39 reviewsKun 1 enhed(er) tilbageHurtigt pasformstjek [Combo] 2 Packs CNHL MiniStar 850mAh 14,8V 4S 70C LiPo Battery with XT60 Plug er et kompakt højspændingsbatterisæt til piloter...
Se alle detaljerOriginalpris $29.98 - Originalpris $29.98Originalpris $29.98$29.98 USD$29.98 - $29.98Nuværende pris $29.98 USD| / -
Originalpris $69.99 - Originalpris $69.99Originalpris $69.99$69.99 USD$69.99 - $69.99Nuværende pris $69.99 USD| /
CNHL Racing Serie 6600mAh 14.8V 4S Lipo Batteri 120C Hård Kasse med EC5 Stik
34 reviews10+ på lagerSpecifikationer: Lagernummer: HC6601204XEC5 Kapacitet: 6600mAh Spænding: 14,8V / 4-celle / 4S2P Afladningshastighed: 120C kontinuerlig / 240C bur...
Se alle detaljerOriginalpris $69.99 - Originalpris $69.99Originalpris $69.99$69.99 USD$69.99 - $69.99Nuværende pris $69.99 USD| / -
Originalpris $36.99Originalpris $36.99 - Originalpris $36.99Originalpris $36.99$25.99 USD - $36.99 USD$25.99 - $36.99Nuværende pris $25.99 USD| /
CNHL Racing Serie 6600mAh 7.4V 2S Lipo Batteri 120C Hård Kasse med T/Dean Stik
27 reviewsKun 5 enhed(er) tilbageHurtigt kompatibilitetstjek CNHL Racing Series 6600mAh 7.4V 2S 120C Hardcase LiPo-batteriet med T/Dean-stik er et standard 2S-batteri med høj kapa...
Se alle detaljerOriginalpris $36.99Originalpris $36.99 - Originalpris $36.99Originalpris $36.99$25.99 USD - $36.99 USD$25.99 - $36.99Nuværende pris $25.99 USD| /Spar op til 30% Spar % -
Originalpris $32.99 - Originalpris $32.99Originalpris $32.99$32.99 USD$32.99 - $32.99Nuværende pris $32.99 USD| /
CNHL 3300mAh 14.8V 4S Lipo batteri 40C med XT60 stik
31 reviewsUdsolgtSpecifikationer: Lager nummer: 330404Z Kapacitet: 3300mAh Spænding: 14.8V / 4-celle / 4S1P Afladningsrate: 40C kontinuerlig / 80C burst Opladning...
Se alle detaljerOriginalpris $32.99 - Originalpris $32.99Originalpris $32.99$32.99 USD$32.99 - $32.99Nuværende pris $32.99 USD| /Udsolgt -
Originalpris $95.98 - Originalpris $95.98Originalpris $95.98$95.98 USD$95.98 - $95.98Nuværende pris $95.98 USD| /
[Combo] 2 Pakker CNHL G+Plus 3000mAh 22.2V 6S 70C Lipo Batteri med XT90 Stik
27 reviews10+ på lagerHurtigt pasformstjek Sættet med 2 stk. CNHL G+Plus 3000mAh 22.2V 6S 70C LiPo-batterier med XT90-stik er udviklet til 6S RC-fly, helikoptere og andr...
Se alle detaljerOriginalpris $95.98 - Originalpris $95.98Originalpris $95.98$95.98 USD$95.98 - $95.98Nuværende pris $95.98 USD| / -
Originalpris $63.99 - Originalpris $63.99Originalpris $63.99$63.99 USD$63.99 - $63.99Nuværende pris $63.99 USD| /
CNHL Racing Serie 8000mAh 11.1V 3S 120C Hard Case Lipo Batteri med EC5 Stik
24 reviewsKun 3 enhed(er) tilbageHurtig pasformstest CNHL Racing Series 8000mAh 11,1V 3S 120C Hard Case LiPo-batteri med EC5-stik er designet til højtydende 1/10 skala RC-køretøjer...
Se alle detaljerOriginalpris $63.99 - Originalpris $63.99Originalpris $63.99$63.99 USD$63.99 - $63.99Nuværende pris $63.99 USD| / -
Originalpris $54.99 - Originalpris $54.99Originalpris $54.99$54.99 USD$54.99 - $54.99Nuværende pris $54.99 USD| /
CNHL G+Plus 5000mAh 14.8V 4S Lipo batteri 70C med EC5 stik
22 reviewsUdsolgtSpecifikationer: Lagernummer: 500704EC5 Kapacitet: 5000mAh Spænding: 14,8V / 4-celle / 4S1P Afladningshastighed: 70C kontinuerlig / 140C burst Op...
Se alle detaljerOriginalpris $54.99 - Originalpris $54.99Originalpris $54.99$54.99 USD$54.99 - $54.99Nuværende pris $54.99 USD| /Udsolgt