Hurtig ordre
Filtre
-
Originalpris $29.98 - Originalpris $29.98Originalpris $29.98$29.98 USD$29.98 - $29.98Nuværende pris $29.98 USD| /
[Combo] 2 stk. CNHL MiniStar 850mAh 14.8V 4S 70C LiPo-batteri med XT30
27 reviewsKun 5 enhed(er) tilbageHurtigt pasformstjek [Combo] 2 Packs CNHL MiniStar 850mAh 14.8V 4S 70C LiPo Battery with XT30U Plug indeholder to kompakte, lette flybatterier til ...
Se alle detaljerOriginalpris $29.98 - Originalpris $29.98Originalpris $29.98$29.98 USD$29.98 - $29.98Nuværende pris $29.98 USD| / -
Originalpris $23.98Originalpris $23.98 - Originalpris $23.98Originalpris $23.98$19.98 USD - $23.98 USD$19.98 - $23.98Nuværende pris $19.98 USD| /
[Combo] 2 stk. CNHL MiniStar 650mAh 14.8V 4S 70C LiPo-batteri med XT30 til CineWhoop
58 reviews10+ på lagerSpecifikationer: Lagernummer: 65704G Kapacitet: 650mAh Spænding: 14.8V /4-celle / 4S1P Afladningshastighed: 70C kontinuerlig / 140C burst Opladnin...
Se alle detaljerOriginalpris $23.98Originalpris $23.98 - Originalpris $23.98Originalpris $23.98$19.98 USD - $23.98 USD$19.98 - $23.98Nuværende pris $19.98 USD| /Spar op til 17% Spar % -
Originalpris $25.98 - Originalpris $29.99Originalpris $25.98 - Originalpris $29.99Originalpris $25.98$16.98 USD - $29.99 USD$16.98 - $29.99Nuværende pris $16.98 USD| /
2 stk. CNHL MiniStar 850mAh 11.1V 3S 70C LiPo-batteri med XT30 til CineWhoop
24 reviews10+ på lagerSpecifikationer: Lagernummer: 85703G3 Kapacitet: 850mAh Spænding: 11,1V / 3-celle / 3S1P Afladningshastighed: 70C kontinuerlig / 140C burst Opladn...
Se alle detaljerOriginalpris $25.98 - Originalpris $29.99Originalpris $25.98 - Originalpris $29.99Originalpris $25.98$16.98 USD - $29.99 USD$16.98 - $29.99Nuværende pris $16.98 USD| /Spar op til 35% Spar % -
Originalpris $15.18 - Originalpris $18.99Originalpris $15.18 - Originalpris $18.99Originalpris $15.18$9.98 USD - $18.99 USD$9.98 - $18.99Nuværende pris $9.98 USD| /
2 pakker CNHL MiniStar 450mAh 11.1V 3S 70C LiPo-batteri med XT30 til BETAFPV Pavo20 Pro
45 reviews10+ på lagerSpecifikationer: Lagernummer: 45703G Kapacitet: 450mAh Spænding: 11,1V / 3-celle / 3S1P Afladningsrate: 70C kontinuerlig / 140C burst Opladningsra...
Se alle detaljerOriginalpris $15.18 - Originalpris $18.99Originalpris $15.18 - Originalpris $18.99Originalpris $15.18$9.98 USD - $18.99 USD$9.98 - $18.99Nuværende pris $9.98 USD| /Spar op til 34% Spar % -
Originalpris $17.97 - Originalpris $35.94Originalpris $17.97 - Originalpris $35.94Originalpris $17.97$11.99 USD - $35.94 USD$11.99 - $35.94Nuværende pris $11.99 USD| /
CNHL LiHV MiniStar HV 450mAh 7.6V 2S 70C LiPo-batteri med XT30
25 reviews10+ på lagerHurtigt kompatibilitetstjek Sættet med CNHL MiniStar HV 450mAh 7.6V 2S 70C LiHV-batterier med XT30U indeholder tre separate lette 2S LiHV-batterier...
Se alle detaljerOriginalpris $17.97 - Originalpris $35.94Originalpris $17.97 - Originalpris $35.94Originalpris $17.97$11.99 USD - $35.94 USD$11.99 - $35.94Nuværende pris $11.99 USD| /Spar op til 40% Spar % -
Originalpris $29.98 - Originalpris $29.98Originalpris $29.98$29.98 USD$29.98 - $29.98Nuværende pris $29.98 USD| /
[Combo] 2 Pakker CNHL MiniStar 850mAh 14.8V 4S 70C Lipo Batteri med XT60 Stik
39 reviewsKun 1 enhed(er) tilbageHurtigt pasformstjek [Combo] 2 Packs CNHL MiniStar 850mAh 14,8V 4S 70C LiPo Battery with XT60 Plug er et kompakt højspændingsbatterisæt til piloter...
Se alle detaljerOriginalpris $29.98 - Originalpris $29.98Originalpris $29.98$29.98 USD$29.98 - $29.98Nuværende pris $29.98 USD| / -
Originalpris $12.99 - Originalpris $25.98Originalpris $12.99 - Originalpris $25.98Originalpris $12.99$8.49 USD - $25.98 USD$8.49 - $25.98Nuværende pris $8.49 USD| /
CNHL MiniStar HV 450mAh 3.8V 1S 70C LiPo-batteri med PH2.0
18 reviews10+ på lagerSpecifikationer: Varenummer: HV45701 Box 4 Kapacitet: 450mAh Spænding: 3.8V / 1-celle / 1S1P Afladningsrate: 70C kontinuerligt / 140C burst Opla...
Se alle detaljerOriginalpris $12.99 - Originalpris $25.98Originalpris $12.99 - Originalpris $25.98Originalpris $12.99$8.49 USD - $25.98 USD$8.49 - $25.98Nuværende pris $8.49 USD| /Spar op til 35% Spar % -
Originalpris $19.98Originalpris $19.98 - Originalpris $19.98Originalpris $19.98$14.98 USD - $19.98 USD$14.98 - $19.98Nuværende pris $14.98 USD| /
[Combo] 2 pakker CNHL MiniStar 650mAh 11.1V 3S 70C LiPo-batteri med XT30
40 reviews10+ på lagerSpecifikationer: Lagernummer: 65703G Kapacitet: 650mAh Spænding: 11,1V / 3-celle / 3S1P Afladningsrate: 70C kontinuerlig / 140C burst Opladningsra...
Se alle detaljerOriginalpris $19.98Originalpris $19.98 - Originalpris $19.98Originalpris $19.98$14.98 USD - $19.98 USD$14.98 - $19.98Nuværende pris $14.98 USD| /Spar op til 25% Spar % -
Originalpris $13.99 - Originalpris $27.98Originalpris $13.99$13.99 USD - $27.98 USD$13.99 - $27.98Nuværende pris $13.99 USD| /
CNHL MiniStar 350mAh 7,4V 2S 70C Lipo-batteri med XT30
11 reviews10+ på lagerSpecifikationer: Lager nummer: 35702G Kapacitet: 350mAh Spænding: 7,4V / 2-celle / 2S1P Afladningshastighed: 70C kontinuerlig / 140C burst Oplad...
Se alle detaljerOriginalpris $13.99 - Originalpris $27.98Originalpris $13.99$13.99 USD - $27.98 USD$13.99 - $27.98Nuværende pris $13.99 USD| / -
Originalpris $19.98Originalpris $19.98 - Originalpris $19.98Originalpris $19.98$13.98 USD - $19.98 USD$13.98 - $19.98Nuværende pris $13.98 USD| /
[Combo] 2 pakker CNHL MiniStar 450mAh 14.8V 4S LiPo-batteri 70C med XT30
25 reviews10+ på lagerSpecifikationer: Lager nummer: 45704G Kapacitet: 450mAh Spænding: 14.8V / 4-celle / 4S1P Afladningshastighed: 70C Kontinuerlig / 140C Burst Opladn...
Se alle detaljerOriginalpris $19.98Originalpris $19.98 - Originalpris $19.98Originalpris $19.98$13.98 USD - $19.98 USD$13.98 - $19.98Nuværende pris $13.98 USD| /Spar op til 30% Spar % -
Originalpris $5.99 - Originalpris $11.98Originalpris $5.99 - Originalpris $11.98Originalpris $5.99$3.69 USD - $11.98 USD$3.69 - $11.98Nuværende pris $3.69 USD| /
CNHL MiniStar 450mAh 7.4V 2S 70C LiPo-batteri med XT30
31 reviews10+ på lagerHurtigt pasformstjek CNHL MiniStar 450 mAh 7,4 V 2S 70C LiPo-batteriet med XT30U er et let standardspændings-2S-batteri til mikro-EDF-jetfly, FPV-d...
Se alle detaljerOriginalpris $5.99 - Originalpris $11.98Originalpris $5.99 - Originalpris $11.98Originalpris $5.99$3.69 USD - $11.98 USD$3.69 - $11.98Nuværende pris $3.69 USD| /Spar op til 38% Spar % -
Originalpris $19.99 - Originalpris $39.98Originalpris $19.99$19.99 USD - $39.98 USD$19.99 - $39.98Nuværende pris $19.99 USD| /
CNHL MiniStar 350mAh 11.1V 3S 70C LiPo-batteri med XT30
11 reviews10+ på lagerSpecifikationer: Lagernummer: 35703G Kapacitet: 350mAh Spænding: 11,1V / 3-celle / 3S1P Afladningshastighed: 70C kontinuerlig / 140C burst Opladn...
Se alle detaljerOriginalpris $19.99 - Originalpris $39.98Originalpris $19.99$19.99 USD - $39.98 USD$19.99 - $39.98Nuværende pris $19.99 USD| / -
Originalpris $12.99 - Originalpris $25.98Originalpris $12.99 - Originalpris $25.98Originalpris $12.99$9.99 USD - $25.98 USD$9.99 - $25.98Nuværende pris $9.99 USD| /
CNHL Speedy Pizza Series 600mAh 14.8V 4S 120C LiPo-batteri med XT30 til cinewhoop
8 reviews10+ på lagerSpecifikationer: Lagernummer: 601204PZ Kapacitet: 600mAh Spænding: 14,8V / 4-celle / 4S1P Afladningshastighed: 120C kontinuerlig / 240C burst Opla...
Se alle detaljerOriginalpris $12.99 - Originalpris $25.98Originalpris $12.99 - Originalpris $25.98Originalpris $12.99$9.99 USD - $25.98 USD$9.99 - $25.98Nuværende pris $9.99 USD| /Spar op til 23% Spar % -
Originalpris $12.99 - Originalpris $25.98Originalpris $12.99$12.99 USD - $25.98 USD$12.99 - $25.98Nuværende pris $12.99 USD| /
CNHL MiniStar 850mAh 11.1V 3S 70C Lipo-batteri med XT60-stik
31 reviewsKun 7 enhed(er) tilbageHurtigt pasformstjek CNHL MiniStar 850 mAh 11,1 V 3S 70C LiPo-batteriet med XT60-stik er et kompakt 3S-batteri med høj ydeevne til RC-brugere, der ...
Se alle detaljerOriginalpris $12.99 - Originalpris $25.98Originalpris $12.99$12.99 USD - $25.98 USD$12.99 - $25.98Nuværende pris $12.99 USD| / -
Originalpris $19.99 - Originalpris $39.98Originalpris $19.99$19.99 USD - $39.98 USD$19.99 - $39.98Nuværende pris $19.99 USD| /
CNHL Speedy Pizza Series 350mAh 1S BT2.0 HV LiPo-batteri til BETAFPV Air65
11 reviews10+ på lagerSpecifikationer Lager nummer: HV35701PZ Kapacitet: 350mAh Spænding: 3.8V / 1-cellet / 1S1P Afladningsrate: 75C kontinuerligt / 150C burst Opladnin...
Se alle detaljerOriginalpris $19.99 - Originalpris $39.98Originalpris $19.99$19.99 USD - $39.98 USD$19.99 - $39.98Nuværende pris $19.99 USD| / -
Originalpris $14.58Originalpris $14.58 - Originalpris $14.58Originalpris $14.58$9.98 USD - $14.58 USD$9.98 - $14.58Nuværende pris $9.98 USD| /
2 pakker CNHL MiniStar 850mAh 7.4V 2S 70C LiPo-batteri med XT30
6 reviews10+ på lagerSpecifikationer: Lager nummer: 85702G3 Kapacitet: 850mAh Spænding: 7.4V /2-celle / 2S1P Afladningshastighed: 70C Kontinuerlig / 140C Burst Opladn...
Se alle detaljerOriginalpris $14.58Originalpris $14.58 - Originalpris $14.58Originalpris $14.58$9.98 USD - $14.58 USD$9.98 - $14.58Nuværende pris $9.98 USD| /Spar op til 32% Spar % -
Originalpris $35.99Originalpris $35.99 - Originalpris $35.99Originalpris $35.99$25.99 USD - $35.99 USD$25.99 - $35.99Nuværende pris $25.99 USD| /
3 pakker CNHL MiniStar HV 550mAh 15.2V 4S 70C LiPo-batteri med XT30
11 reviews10+ på lagerHurtig pasformskontrol 3-pak CNHL MiniStar HV 550mAh 4S 70C LiHV batteri med XT30U stik er designet til letvægts FPV, CineWhoop, mikro freestyl...
Se alle detaljerOriginalpris $35.99Originalpris $35.99 - Originalpris $35.99Originalpris $35.99$25.99 USD - $35.99 USD$25.99 - $35.99Nuværende pris $25.99 USD| /Spar op til 28% Spar % -
Originalpris $13.98 - Originalpris $13.98Originalpris $13.98$13.98 USD$13.98 - $13.98Nuværende pris $13.98 USD| /
2 pakker CNHL MiniStar 650mAh 7.4V 2S 70C LiPo-batteri med XT30
18 reviewsKun 5 enhed(er) tilbageHurtigt pasformstjek Sættet med 2 Packs CNHL MiniStar 650mAh 7.4V 2S 70C LiPo Battery with XT30U indeholder to kompakte 2S-batterier med standardsp...
Se alle detaljerOriginalpris $13.98 - Originalpris $13.98Originalpris $13.98$13.98 USD$13.98 - $13.98Nuværende pris $13.98 USD| / -
Originalpris $17.99 - Originalpris $35.98Originalpris $17.99 - Originalpris $35.98Originalpris $17.99$13.99 USD - $35.98 USD$13.99 - $35.98Nuværende pris $13.99 USD| /
CNHL MiniStar 900mAh 7.4V 2S LiPo-batteri 30C med PH2.0 og JST til batteriopgradering af Axial SCX24
3 reviews10+ på lagerDetaljerede specifikationer – 900 mAh 7,4 V 2S LiPo med PH2.0- og JST-stik Lagernummer: 90302 Kapacitet: 900 mAh Spænding: 7,4 V / 2 celler / 2S1P...
Se alle detaljerOriginalpris $17.99 - Originalpris $35.98Originalpris $17.99 - Originalpris $35.98Originalpris $17.99$13.99 USD - $35.98 USD$13.99 - $35.98Nuværende pris $13.99 USD| /Spar op til 22% Spar % -
Originalpris $29.97 - Originalpris $59.94Originalpris $29.97 - Originalpris $59.94Originalpris $29.97$18.99 USD - $59.94 USD$18.99 - $59.94Nuværende pris $18.99 USD| /
CNHL MiniStar HV 550mAh 11.4v 3s 70c LiPo-batteri med XT30
9 reviews10+ på lagerSpecifikationer: Lagerbeholdningsnummer: HV55703 Kapacitet: 550mAh Spænding: 11.4V / 3 celler / 3S1P Afladningsrate: 70C kontinuerligt / 140C bur...
Se alle detaljerOriginalpris $29.97 - Originalpris $59.94Originalpris $29.97 - Originalpris $59.94Originalpris $29.97$18.99 USD - $59.94 USD$18.99 - $59.94Nuværende pris $18.99 USD| /Spar op til 37% Spar % -
Originalpris $13.99 - Originalpris $27.98Originalpris $13.99$13.99 USD - $27.98 USD$13.99 - $27.98Nuværende pris $13.99 USD| /
CNHL MiniStar HV 500mAh 3.8V 1S 75C LiPo-batteri med BT2.0-stik til BETAFPV Air75
8 reviews10+ på lagerSpecifikationer Lagerbeholdningsnummer: HV50751 Kapacitet: 500 mAh Spænding: 3,8 V / 1 celle / 1S1P Afladningsrate: 75C kontinuerligt / 150C i bur...
Se alle detaljerOriginalpris $13.99 - Originalpris $27.98Originalpris $13.99$13.99 USD - $27.98 USD$13.99 - $27.98Nuværende pris $13.99 USD| / -
Originalpris $21.99 - Originalpris $43.98Originalpris $21.99 - Originalpris $43.98Originalpris $21.99$14.99 USD - $43.98 USD$14.99 - $43.98Nuværende pris $14.99 USD| /
CNHL LiHV MiniStar HV 550mAh 7.6V 2S 70C LiPo-batteri med XT30
7 reviewsKun 10 enhed(er) tilbageHurtigt pasformstjek Sættet med 3 Packs CNHL MiniStar HV 550mAh 7.6V 2S 70C LiHV Battery with XT30U indeholder tre separate lette batterier til mik...
Se alle detaljerOriginalpris $21.99 - Originalpris $43.98Originalpris $21.99 - Originalpris $43.98Originalpris $21.99$14.99 USD - $43.98 USD$14.99 - $43.98Nuværende pris $14.99 USD| /Spar op til 32% Spar % -
Originalpris $20.99 - Originalpris $20.99Originalpris $20.99$20.99 USD$20.99 - $20.99Nuværende pris $20.99 USD| /
CNHL MiniStar 850mAh 22.2V 6S Lipo Batteri 70C med XT60 Stik
4 reviewsKun 4 enhed(er) tilbageSpecifikationer: Lagernummer: 85706G Kapacitet: 850mAh Spænding: 22.2V / 6-celle / 6S Afladningshastighed: 70C kontinuerlig / 140C burst Opladning...
Se alle detaljerOriginalpris $20.99 - Originalpris $20.99Originalpris $20.99$20.99 USD$20.99 - $20.99Nuværende pris $20.99 USD| / -
Originalpris $24.27Originalpris $24.27 - Originalpris $24.27Originalpris $24.27$15.69 USD - $24.27 USD$15.69 - $24.27Nuværende pris $15.69 USD| /
3 pakker CNHL LiHV MiniStar 450mAh 11.4V 3S 70C LiPo-batteri med XT30
3 reviews10+ på lagerSpecifikationer: Lager nummer: HV45703 Kapacitet: 450mAh Spænding: 11.4V / 3-celle / 3S1P Afladningshastighed: 70C kontinuerlig / 140C burst Opla...
Se alle detaljerOriginalpris $24.27Originalpris $24.27 - Originalpris $24.27Originalpris $24.27$15.69 USD - $24.27 USD$15.69 - $24.27Nuværende pris $15.69 USD| /Spar op til 35% Spar % -
Originalpris $10.99 - Originalpris $21.98Originalpris $10.99 - Originalpris $21.98Originalpris $10.99$8.99 USD - $21.98 USD$8.99 - $21.98Nuværende pris $8.99 USD| /
CNHL Speedy Pizza-serien 600mAh 11.1V 3S 120C LiPo-batteri med XT30 til CineWhoop
6 reviews10+ på lagerSpecifikationer: Lagernummer: 601203PZ Kapacitet: 600mAh Spænding: 11,1V / 3-celle / 3S1P Afladningshastighed: 120C kontinuerlig / 240C burst Opla...
Se alle detaljerOriginalpris $10.99 - Originalpris $21.98Originalpris $10.99 - Originalpris $21.98Originalpris $10.99$8.99 USD - $21.98 USD$8.99 - $21.98Nuværende pris $8.99 USD| /Spar op til 18% Spar % -
Originalpris $18.99 - Originalpris $37.98Originalpris $18.99$18.99 USD - $37.98 USD$18.99 - $37.98Nuværende pris $18.99 USD| /
CNHL MiniStar 650mAh 22.2V 6S LiPo-batteri 70C med XT30
9 reviewsKun 4 enhed(er) tilbageSpecifikationer: Lager-ID: 65706G Kapacitet: 650 mAh Spænding: 22.2 V / 6 celler / 6S1P Afladningsrate: 70C kontinuerligt Opladningsrate: Maks. 2C...
Se alle detaljerOriginalpris $18.99 - Originalpris $37.98Originalpris $18.99$18.99 USD - $37.98 USD$18.99 - $37.98Nuværende pris $18.99 USD| / -
Originalpris $12.99 - Originalpris $12.99Originalpris $12.99$12.99 USD$12.99 - $12.99Nuværende pris $12.99 USD| /
3 pakker CNHL MiniStar 300 mAh 7,4 V 2S 30C LiPo-batteri med JST-stik
5 reviewsKun 5 enhed(er) tilbageHurtigt kompatibilitetstjek Sættet med 3 pakker CNHL MiniStar 300mAh 7,4V 2S 30C LiPo-batteri med MINI JST-stik er designet til meget små RC-modell...
Se alle detaljerOriginalpris $12.99 - Originalpris $12.99Originalpris $12.99$12.99 USD$12.99 - $12.99Nuværende pris $12.99 USD| / -
Originalpris $17.99 - Originalpris $35.98Originalpris $17.99 - Originalpris $35.98Originalpris $17.99$11.99 USD - $35.98 USD$11.99 - $35.98Nuværende pris $11.99 USD| /
CNHL MiniStar 450mAh 22.2V 6S Lipo-batteri 70C med XT30
7 reviews10+ på lagerSpecifikationer: Lager nummer: 45706G Kapacitet: 450mAh Spænding: 22.2V /6-cellet / 6S Afladningsrate: 70C kontinuerligt Opladningsrate: 2C maks...
Se alle detaljerOriginalpris $17.99 - Originalpris $35.98Originalpris $17.99 - Originalpris $35.98Originalpris $17.99$11.99 USD - $35.98 USD$11.99 - $35.98Nuværende pris $11.99 USD| /Spar op til 33% Spar % -
Originalpris $19.99 - Originalpris $39.98Originalpris $19.99$19.99 USD - $39.98 USD$19.99 - $39.98Nuværende pris $19.99 USD| /
CNHL MiniStar HV 350mAh 11,4 V 3s 70c Lipo-batteri med XT30
2 reviewsKun 2 enhed(er) tilbageLager nummer HV35703 Boks 3 Kapacitet 350mAh Spænding 11.4V / 3-celle / 3S1P Afladningshastighed 70C Kontinuerlig / 140C Kortvarig Op...
Se alle detaljerOriginalpris $19.99 - Originalpris $39.98Originalpris $19.99$19.99 USD - $39.98 USD$19.99 - $39.98Nuværende pris $19.99 USD| / -
Originalpris $31.47Originalpris $31.47 - Originalpris $31.47Originalpris $31.47$17.99 USD - $31.47 USD$17.99 - $31.47Nuværende pris $17.99 USD| /
3 pakker CNHL LiHV MiniStar 450mAh 15.2V 4S 70C LiPo-batteri med XT30
4 reviews10+ på lagerSpecifikationer: Lagerbeholdningsnummer: HV45704 Kapacitet: 450mAh Spænding: 15.2V / 4-cellet / 4S1P Afladningsrate: 70C kontinuerligt / 140C burs...
Se alle detaljerOriginalpris $31.47Originalpris $31.47 - Originalpris $31.47Originalpris $31.47$17.99 USD - $31.47 USD$17.99 - $31.47Nuværende pris $17.99 USD| /Spar op til 43% Spar % -
Originalpris $13.99Originalpris $13.99 - Originalpris $13.99Originalpris $13.99$10.29 USD - $13.99 USD$10.29 - $13.99Nuværende pris $10.29 USD| /
3 pakker CNHL Speedy Pizza-serien V2.0 250mAh 7.4V 2S 35C LiPo-batteri med JST-XH
1 review10+ på lagerPræsenterer CNHL SpeedyPizzaDrones Series 250mAh 7,4V 2S 35C LiPo-batteri, designet til at levere enestående kraft og ydeevne til antweight-kamprob...
Se alle detaljerOriginalpris $13.99Originalpris $13.99 - Originalpris $13.99Originalpris $13.99$10.29 USD - $13.99 USD$10.29 - $13.99Nuværende pris $10.29 USD| /Spar op til 26% Spar % -
Originalpris $13.99 - Originalpris $27.98Originalpris $13.99 - Originalpris $27.98Originalpris $13.99$13.99 USD - $27.98 USD$13.99 - $27.98Nuværende pris $13.99 USD| /
3 Pakker CNHL LiHV MiniStar HV 350mAh 7,6V 2S 70C Lipo Batteri med XT30
No reviewsKun 2 enhed(er) tilbageSpecifikationer: Lagernummer: HV35702 Kapacitet: 350mAh Spænding: 7,6V /2-celle / 2S1P Afladningshastighed: 70C kontinuerlig / 140C burst Opladn...
Se alle detaljerOriginalpris $13.99 - Originalpris $27.98Originalpris $13.99 - Originalpris $27.98Originalpris $13.99$13.99 USD - $27.98 USD$13.99 - $27.98Nuværende pris $13.99 USD| /Spar op til 30% Spar % -
Originalpris $15.99 - Originalpris $15.99Originalpris $15.99$15.99 USD$15.99 - $15.99Nuværende pris $15.99 USD| /
CNHL Lightning LiHV 750mAh 15,2V 4S 120C HV Lipo-batteri med XT30-stik
1 reviewUdsolgtHurtigt kompatibilitetstjek Før du bestiller dette batteri til en FPV-drone, skal du sikre dig, at disse fire punkter passer til din build: Kon...
Se alle detaljerOriginalpris $15.99 - Originalpris $15.99Originalpris $15.99$15.99 USD$15.99 - $15.99Nuværende pris $15.99 USD| /Udsolgt -
Originalpris $4.99 - Originalpris $14.97Originalpris $4.99 - Originalpris $14.97Originalpris $4.99$3.69 USD - $14.97 USD$3.69 - $14.97Nuværende pris $3.69 USD| /
CNHL MiniStar 350mAh 2S 70C Batteri til FMS FCX18 & FCX24 (Molex-stik)
No reviews10+ på lagerHurtig pasformstest Hvis du køber et erstatningsbatteri til en FMS FCX18 eller FCX24, bekræft disse tre punkter inden bestilling: Tjek punkt Dit...
Se alle detaljerOriginalpris $4.99 - Originalpris $14.97Originalpris $4.99 - Originalpris $14.97Originalpris $4.99$3.69 USD - $14.97 USD$3.69 - $14.97Nuværende pris $3.69 USD| /Spar op til 26% Spar % -
Originalpris $35.94Originalpris $35.94 - Originalpris $35.94Originalpris $35.94Nuværende pris $21.58 USD$21.58 - $21.58Nuværende pris $21.58 USD| /
[Combo] 6 Pakker CNHL LiHV Ministar HV 450mAh 7.6V 2S 70C Lipo Batteri med XT30U - UK Lager
25 reviewsKun 10 enhed(er) tilbageLager Nummer HV45702 Box 3 Kapacitet 450mAh Spænding 7.6V / 2-Celle / 2S1P Afladningshastighed 70C kontinuerlig / 140C burst Opladningsh...
Se alle detaljerOriginalpris $35.94Originalpris $35.94 - Originalpris $35.94Originalpris $35.94Nuværende pris $21.58 USD$21.58 - $21.58Nuværende pris $21.58 USD| /Spar 40% Spar % -
Originalpris $4.99 - Originalpris $14.97Originalpris $4.99 - Originalpris $14.97Originalpris $4.99$3.69 USD - $14.97 USD$3.69 - $14.97Nuværende pris $3.69 USD| /
CNHL MiniStar 350mAh 2S 7,4V LiPo-batteri 70C med PH (UMX) stik
3 reviews10+ på lagerHurtig pasformstest Spænding: 2S (7,4V)Kapacitet: 350mAhStik: PH (UMX) højstrøms 3-polede stikStørrelse (L × B × H): 43 × 19 × 14 mm (±1–5 mm)Vægt:...
Se alle detaljerOriginalpris $4.99 - Originalpris $14.97Originalpris $4.99 - Originalpris $14.97Originalpris $4.99$3.69 USD - $14.97 USD$3.69 - $14.97Nuværende pris $3.69 USD| /Spar op til 26% Spar % -
Originalpris $13.99 - Originalpris $13.99Originalpris $13.99$13.99 USD$13.99 - $13.99Nuværende pris $13.99 USD| /
CNHL Lightning LiHV 750mAh 11,4V 3S 120C HV Lipo-batteri med XT30-stik
1 reviewUdsolgtHurtigt pasformstjek CNHL Lightning LiHV 750mAh 11,4V 3S 120C-batteriet med XT30-stik er et let batteri med høj effekt til kompakte 3S CineWhoops, ...
Se alle detaljerOriginalpris $13.99 - Originalpris $13.99Originalpris $13.99$13.99 USD$13.99 - $13.99Nuværende pris $13.99 USD| /Udsolgt -
Originalpris $21.98 - Originalpris $21.98Originalpris $21.98$21.98 USD$21.98 - $21.98Nuværende pris $21.98 USD| /
CNHL Speedy Pizza-serien 600mAh 22.2V 6S 120C LiPo-batteri med XT30
No reviews10+ på lagerSpecifikationer: Lagerenummer: 601206PZ Kapacitet: 600mAh Spænding: 22.2V / 6 celler / 6S1P Afladningsrate: 120C kontinuerligt / 240C burst Opladn...
Se alle detaljerOriginalpris $21.98 - Originalpris $21.98Originalpris $21.98$21.98 USD$21.98 - $21.98Nuværende pris $21.98 USD| / -
Originalpris $18.99 - Originalpris $18.99Originalpris $18.99$18.99 USD$18.99 - $18.99Nuværende pris $18.99 USD| /
3 Pakker CNHL MiniStar 350mAh 11.1V 3S 30C Lipo Batteri med JST
4 reviews10+ på lagerCNHL MiniStar 350mAh 11,1V 3S 30C LiPo-batteriet er designet til ultra-mikro og mikro RC-fly, der drager fordel af højere spænding og kompakte batt...
Se alle detaljerOriginalpris $18.99 - Originalpris $18.99Originalpris $18.99$18.99 USD$18.99 - $18.99Nuværende pris $18.99 USD| / -
Originalpris $25.98Originalpris $25.98 - Originalpris $25.98Originalpris $25.98Nuværende pris $16.98 USD$16.98 - $16.98Nuværende pris $16.98 USD| /
8 Pakker CNHL MiniStar HV 450mAh 3.8V 1S 70C Lipo Batteri med PH2.0 - UK Lager
18 reviewsKun 6 enhed(er) tilbageSpecifikationer: Lager nummer: HV45701 Box 4 Kapacitet: 450mAh Spænding: 3.8V / 1-celle / 1S1P Afladningshastighed: 70C kontinuerlig / 140C burs...
Se alle detaljerOriginalpris $25.98Originalpris $25.98 - Originalpris $25.98Originalpris $25.98Nuværende pris $16.98 USD$16.98 - $16.98Nuværende pris $16.98 USD| /Spar 35% Spar % -
Originalpris $59.96 - Originalpris $59.96Originalpris $59.96$59.96 USD$59.96 - $59.96Nuværende pris $59.96 USD| /
4 Pakker CNHL MiniStar 850mAh 14.8V 4S 70C Lipo Batteri med XT60 Stik - UK Lager
39 reviewsUdsolgtSpecifikationer: Lager nummer: 85704G Kapacitet: 850mAh Spænding: 14,8V / 4-celle / 4S1P Afladningshastighed: 70C kontinuerlig / 140C burst Opladn...
Se alle detaljerOriginalpris $59.96 - Originalpris $59.96Originalpris $59.96$59.96 USD$59.96 - $59.96Nuværende pris $59.96 USD| /Udsolgt -
Originalpris $11.99 - Originalpris $11.99Originalpris $11.99$11.99 USD$11.99 - $11.99Nuværende pris $11.99 USD| /
4 Pakker CNHL MiniStar 450mAh 3.7V 1S 70C Lipo Batteri med PH2.0
12 reviewsUdsolgtSpecifikationer: Lager Nummer: 45701G Box 4 Kapacitet: 450mAh Spænding: 3.7V / 1-Celle / 1S Afladningshastighed: 70C Kontinuerlig Opladningshas...
Se alle detaljerOriginalpris $11.99 - Originalpris $11.99Originalpris $11.99$11.99 USD$11.99 - $11.99Nuværende pris $11.99 USD| /Udsolgt -
Originalpris $47.96 - Originalpris $47.96Originalpris $47.96$47.96 USD$47.96 - $47.96Nuværende pris $47.96 USD| /
4 Pakker CNHL MiniStar 650mAh 14.8V 4S 70C Lipo Batteri med XT30U - UK Lager
58 reviewsUdsolgtSpecifikationer: Lager nummer: 65704G Kapacitet: 650mAh Spænding: 14.8V /4-celle / 4S1P Afladningshastighed: 70C Kontinuerlig / 140C Burst Opladni...
Se alle detaljerOriginalpris $47.96 - Originalpris $47.96Originalpris $47.96$47.96 USD$47.96 - $47.96Nuværende pris $47.96 USD| /Udsolgt -
Originalpris $25.98 - Originalpris $25.98Originalpris $25.98$25.98 USD$25.98 - $25.98Nuværende pris $25.98 USD| /
2 Pakker CNHL MiniStar 850mAh 11.1V 3S 70C Lipo Batteri med XT60 Stik
31 reviewsUdsolgtSpecifikationer: Lager nummer: 85703G Kapacitet: 850mAh Spænding: 11.1V / 3-celle / 3S1P Afladningshastighed: 70C kontinuerlig / 140C burst Opladn...
Se alle detaljerOriginalpris $25.98 - Originalpris $25.98Originalpris $25.98$25.98 USD$25.98 - $25.98Nuværende pris $25.98 USD| /Udsolgt -
Originalpris $39.98Originalpris $39.98 - Originalpris $39.98Originalpris $39.98Nuværende pris $31.98 USD$31.98 - $31.98Nuværende pris $31.98 USD| /
CNHL Speedy Pizza Series 350mAh 3.8V 1S 75C LiPo-batteri med BT2.0 (10 stk./pakke)-UK-lager
No reviewsKun 9 enhed(er) tilbageSpecifikationer: Lager nummer: HV35701PZ Kapacitet: 350mAh Spænding: 3.8V / 1-celle / 1S1P Afladningshastighed: 75C kontinuerlig / 150C burst Opl...
Se alle detaljerOriginalpris $39.98Originalpris $39.98 - Originalpris $39.98Originalpris $39.98Nuværende pris $31.98 USD$31.98 - $31.98Nuværende pris $31.98 USD| /Spar 20% Spar % -
Originalpris $27.98Originalpris $27.98 - Originalpris $27.98Originalpris $27.98Nuværende pris $19.58 USD$19.58 - $19.58Nuværende pris $19.58 USD| /
6 pakker CNHL MiniStar 350mAh 7.4V 2S 70C LiPo-batteri med XT30
11 reviews10+ på lagerSpecifikationer: Lager nummer: 35702G Kapacitet: 350mAh Spænding: 7.4V /2-celle / 2S1P Afladningshastighed: 70C kontinuerlig / 140C burst Opladn...
Se alle detaljerOriginalpris $27.98Originalpris $27.98 - Originalpris $27.98Originalpris $27.98Nuværende pris $19.58 USD$19.58 - $19.58Nuværende pris $19.58 USD| /Spar 30% Spar % -
Originalpris $41.98Originalpris $41.98 - Originalpris $41.98Originalpris $41.98Nuværende pris $27.98 USD$27.98 - $27.98Nuværende pris $27.98 USD| /
2 Pakker CNHL MiniStar 850mAh 22.2V 6S 70C Lipo Batteri med XT60 Stik - UK Lager
4 reviewsKun 9 enhed(er) tilbageSpecifikationer: Lagernummer: 85706G Kapacitet: 850mAh Spænding: 22.2V / 6-celle / 6S Afladningshastighed: 70C kontinuerlig / 140C burst Opladning...
Se alle detaljerOriginalpris $41.98Originalpris $41.98 - Originalpris $41.98Originalpris $41.98Nuværende pris $27.98 USD$27.98 - $27.98Nuværende pris $27.98 USD| /Spar 33% Spar %