Hurtig ordre
Filtre
-
Originalpris $23.98 - Originalpris $23.98Originalpris $23.98$23.98 USD$23.98 - $23.98Nuværende pris $23.98 USD| /
2 Pakker CNHL Black Series 2200mAh 3S 11.1V 30C Lipo Batteri med XT60 Stik
82 reviewsHurtig pasformstest 2 Packs CNHL Black Series 2200mAh 3S 11.1V 30C LiPo Battery med XT60 stik er en praktisk 3S batterikombination til brugere,...
Se alle detaljerOriginalpris $23.98 - Originalpris $23.98Originalpris $23.98$23.98 USD$23.98 - $23.98Nuværende pris $23.98 USD| / -
Originalpris $47.98 - Originalpris $49.98Originalpris $47.98 - Originalpris $49.98Originalpris $47.98$31.98 USD - $49.98 USD$31.98 - $49.98Nuværende pris $31.98 USD| /
[Combo] 2 Pakker CNHL Black Series 1100mAh 22.2V 6S Batteri Lipo med XT60 Stik
68 reviewsUdsolgtSpecifikationer: Lagernummer: 1101006BK Kapacitet: 1100mAh Spænding: 22.2V / 6-celle / 6S1P Afladningshastighed: 100C kontinuerlig / 200C burst Op...
Se alle detaljerOriginalpris $47.98 - Originalpris $49.98Originalpris $47.98 - Originalpris $49.98Originalpris $47.98$31.98 USD - $49.98 USD$31.98 - $49.98Nuværende pris $31.98 USD| /Spar op til 33% Spar % -
Originalpris $76.99 - Originalpris $76.99Originalpris $76.99$76.99 USD$76.99 - $76.99Nuværende pris $76.99 USD| /
CNHL Racing Serie 5200mAh 22.2V 6S 90C Lipo Batteri med EC5 Stik
56 reviewsUdsolgtHurtigt pasformstjek CNHL Racing Series 5200mAh 22,2V 6S 90C LiPo-batteriet med EC5-stik er et performanceorienteret 6S-batteri til EDF-jetfly, RC-...
Se alle detaljerOriginalpris $76.99 - Originalpris $76.99Originalpris $76.99$76.99 USD$76.99 - $76.99Nuværende pris $76.99 USD| / -
Originalpris $17.99 - Originalpris $35.98Originalpris $17.99 - Originalpris $35.98Originalpris $17.99$15.99 USD - $35.98 USD$15.99 - $35.98Nuværende pris $15.99 USD| /
CNHL G+Plus 2200mAh 11.1V 3S 70C Lipo batteri med XT60 stik
74 reviewsHurtig pasningskontrol Det CNHL G+Plus 2200mAh 11,1V 3S 70C LiPo-batteri med XT60-stik er et praktisk 3S-batteri til brugere, der ønsker en kompakt...
Se alle detaljerOriginalpris $17.99 - Originalpris $35.98Originalpris $17.99 - Originalpris $35.98Originalpris $17.99$15.99 USD - $35.98 USD$15.99 - $35.98Nuværende pris $15.99 USD| /Spar op til 11% Spar % -
Originalpris $25.98 - Originalpris $39.98Originalpris $25.98$25.98 USD - $39.98 USD$25.98 - $39.98Nuværende pris $25.98 USD| /
2 Pakker CNHL Black Series 2200mAh 3S 11.1V 40C Lipo Batteri med XT60 Stik
48 reviewsUdsolgtHurtigt pasformstjek 2 pakker CNHL Black Series 2200mAh 3S 11.1V 40C LiPo-batteri med XT60-stik er et praktisk dobbeltpakkevalg for RC-piloter, der...
Se alle detaljerOriginalpris $25.98 - Originalpris $39.98Originalpris $25.98$25.98 USD - $39.98 USD$25.98 - $39.98Nuværende pris $25.98 USD| / -
Originalpris $85.99 - Originalpris $85.99Originalpris $85.99$85.99 USD$85.99 - $85.99Nuværende pris $85.99 USD| /
CNHL Racing Serie 6200mAh 22.2V 6S 90C Lipo Batteri med EC5 Stik
36 reviewsUdsolgtHurtigt pasformstjek CNHL Racing Series 6200mAh 22.2V 6S 90C LiPo-batteri med EC5-stik er en 6S-softcase-pakke med høj kapacitet til store RC-biler...
Se alle detaljerOriginalpris $85.99 - Originalpris $85.99Originalpris $85.99$85.99 USD$85.99 - $85.99Nuværende pris $85.99 USD| / -
Originalpris $71.98 - Originalpris $71.98Originalpris $71.98$71.98 USD$71.98 - $71.98Nuværende pris $71.98 USD| /
[Combo] 2 Pakker CNHL Racing Series LiHV 5200mAh 7.6V 2S 120C HV Shorty Hard Case Lipo Batteri med EC3 Stik til RC Racing
37 reviewsHurtig pasformkontrol [Combo] 2 Pakker CNHL Racing Series LiHV 5200mAh 7.6V 2S 120C HV Shorty Hard Case LiPo Batteri med EC3-stik er bygget til RC-...
Se alle detaljerOriginalpris $71.98 - Originalpris $71.98Originalpris $71.98$71.98 USD$71.98 - $71.98Nuværende pris $71.98 USD| / -
Originalpris $65.99 - Originalpris $65.99Originalpris $65.99$65.99 USD$65.99 - $65.99Nuværende pris $65.99 USD| /
CNHL G+Plus 5000mAh 22.2V 6S Lipo batteri 70C med XT90 stik
41 reviewsSpecifikationer: Lagernummer: 500706 Kapacitet: 5000mAh Spænding: 22.2V / 6-celle / 6S1P Afladningshastighed: 70C kontinuerlig / 140C burst Oplad...
Se alle detaljerOriginalpris $65.99 - Originalpris $65.99Originalpris $65.99$65.99 USD$65.99 - $65.99Nuværende pris $65.99 USD| /Udsolgt -
Originalpris $29.98 - Originalpris $29.98Originalpris $29.98$29.98 USD$29.98 - $29.98Nuværende pris $29.98 USD| /
[Combo] 2 stk. CNHL MiniStar 850mAh 14.8V 4S 70C LiPo-batteri med XT30
27 reviewsHurtigt pasformstjek [Combo] 2 Packs CNHL MiniStar 850mAh 14.8V 4S 70C LiPo Battery with XT30U Plug indeholder to kompakte, lette flybatterier til ...
Se alle detaljerOriginalpris $29.98 - Originalpris $29.98Originalpris $29.98$29.98 USD$29.98 - $29.98Nuværende pris $29.98 USD| / -
Originalpris $65.99 - Originalpris $65.99Originalpris $65.99$65.99 USD$65.99 - $65.99Nuværende pris $65.99 USD| /
CNHL G+Plus 5000mAh 22.2V 6S Lipo batteri 70C med EC5 stik
39 reviewsSpecifikationer: Lagernummer: 500706EC5 Kapacitet: 5000mAh Spænding: 22.2V / 6-celle / 6S1P Afladningshastighed: 70C kontinuerlig / 140C burst Op...
Se alle detaljerOriginalpris $65.99 - Originalpris $65.99Originalpris $65.99$65.99 USD$65.99 - $65.99Nuværende pris $65.99 USD| /Udsolgt -
Originalpris $64.99 - Originalpris $129.98Originalpris $64.99$64.99 USD - $129.98 USD$64.99 - $129.98Nuværende pris $64.99 USD| /
CNHL Black Series 5000mAh 22.2V 6S 65C Lipo Batteri med EC5 Stik
45 reviewsUdsolgtSpecifikationer: Lager nummer: 500656BKEC5 Kapacitet: 5000mAh Spænding: 22.2V / 6-celle / 6S1P Afladningsrate: 65C kontinuerlig / 130C burst Op...
Se alle detaljerOriginalpris $64.99 - Originalpris $129.98Originalpris $64.99$64.99 USD - $129.98 USD$64.99 - $129.98Nuværende pris $64.99 USD| / -
Originalpris $49.98 - Originalpris $49.98Originalpris $49.98$49.98 USD$49.98 - $49.98Nuværende pris $49.98 USD| /
2 Pakker CNHL G+Plus 2200mAh 14.8V 4S Lipo Batteri 70C med XT60 Stik
49 reviewsHurtig pasformstest 2 Pakker CNHL G+Plus 2200mAh 14,8V 4S LiPo Batteri 70C med XT60 stik er en praktisk 4S batterikombi for brugere, der ønsker stæ...
Se alle detaljerOriginalpris $49.98 - Originalpris $49.98Originalpris $49.98$49.98 USD$49.98 - $49.98Nuværende pris $49.98 USD| / -
Originalpris $53.99 - Originalpris $107.98Originalpris $53.99$53.99 USD - $107.98 USD$53.99 - $107.98Nuværende pris $53.99 USD| /
CNHL Racing Serie 5200mAh 14.8V 4S Lipo Batteri 90C med EC5 Stik
28 reviewsUdsolgtHurtigt kompatibilitetstjek CNHL Racing Series 5200mAh 14.8V 4S 90C LiPo-batteriet med EC5-stik er et 4S-softcase-batteri med standardspænding til ...
Se alle detaljerOriginalpris $53.99 - Originalpris $107.98Originalpris $53.99$53.99 USD - $107.98 USD$53.99 - $107.98Nuværende pris $53.99 USD| / -
Originalpris $55.99Originalpris $55.99 - Originalpris $55.99Originalpris $55.99$43.99 USD - $55.99 USD$43.99 - $55.99Nuværende pris $43.99 USD| /
CNHL Racing Serie 5600mAh 14.8V 4S2P 120C Hard Case 4S Lipo Batteri med EC5 Stik
33 reviewsUdsolgtSpecifikationer: Lagernummer: HC5601204XEC5 Kapacitet: 5600mAh Spænding: 14.8V / 4-celle / 4S2P Afladningshastighed: 120C kontinuerlig / 240C burs...
Se alle detaljerOriginalpris $55.99Originalpris $55.99 - Originalpris $55.99Originalpris $55.99$43.99 USD - $55.99 USD$43.99 - $55.99Nuværende pris $43.99 USD| /Spar op til 21% Spar % -
Originalpris $88.99 - Originalpris $88.99Originalpris $88.99$88.99 USD$88.99 - $88.99Nuværende pris $88.99 USD| /
CNHL Racing Serie 8000mAh 14.8V 4S Lipo Batteri 120C Hårdt Etui med EC5 Stik
28 reviewsUdsolgtSpecifikationer: Lagernummer: HC8001204XEC5 Kapacitet: 8000mAh Spænding: 14.8V / 4-celle / 4S2P Afladningshastighed: 120C kontinuerlig / 240C bur...
Se alle detaljerOriginalpris $88.99 - Originalpris $88.99Originalpris $88.99$88.99 USD$88.99 - $88.99Nuværende pris $88.99 USD| / -
Originalpris $23.98Originalpris $23.98 - Originalpris $23.98Originalpris $23.98$19.98 USD - $23.98 USD$19.98 - $23.98Nuværende pris $19.98 USD| /
[Combo] 2 stk. CNHL MiniStar 650mAh 14.8V 4S 70C LiPo-batteri med XT30 til CineWhoop
58 reviewsSpecifikationer: Lagernummer: 65704G Kapacitet: 650mAh Spænding: 14.8V /4-celle / 4S1P Afladningshastighed: 70C kontinuerlig / 140C burst Opladnin...
Se alle detaljerOriginalpris $23.98Originalpris $23.98 - Originalpris $23.98Originalpris $23.98$19.98 USD - $23.98 USD$19.98 - $23.98Nuværende pris $19.98 USD| /Spar op til 17% Spar % -
Originalpris $33.99 - Originalpris $67.98Originalpris $33.99 - Originalpris $67.98Originalpris $33.99$26.99 USD - $67.98 USD$26.99 - $67.98Nuværende pris $26.99 USD| /
CNHL MiniStar 1800mAh 22.2V 6S 120C(max 240C) Lipo batteri med XT60 stik
30 reviewsSpecifikationer Lagernummer: 1801206G Kapacitet: 1800mAh Spænding: 22,2V / 6-celle / 6S1P Afladningshastighed: 120C kontinuerlig / 240C burst Opla...
Se alle detaljerOriginalpris $33.99 - Originalpris $67.98Originalpris $33.99 - Originalpris $67.98Originalpris $33.99$26.99 USD - $67.98 USD$26.99 - $67.98Nuværende pris $26.99 USD| /Spar op til 21% Spar % -
Originalpris $25.98 - Originalpris $29.99Originalpris $25.98 - Originalpris $29.99Originalpris $25.98$16.98 USD - $29.99 USD$16.98 - $29.99Nuværende pris $16.98 USD| /
2 stk. CNHL MiniStar 850mAh 11.1V 3S 70C LiPo-batteri med XT30 til CineWhoop
24 reviewsUdsolgtSpecifikationer: Lagernummer: 85703G3 Kapacitet: 850mAh Spænding: 11,1V / 3-celle / 3S1P Afladningshastighed: 70C kontinuerlig / 140C burst Opladn...
Se alle detaljerOriginalpris $25.98 - Originalpris $29.99Originalpris $25.98 - Originalpris $29.99Originalpris $25.98$16.98 USD - $29.99 USD$16.98 - $29.99Nuværende pris $16.98 USD| /Spar op til 35% Spar % -
Originalpris $21.99 - Originalpris $43.98Originalpris $21.99 - Originalpris $43.98Originalpris $21.99$18.99 USD - $43.98 USD$18.99 - $43.98Nuværende pris $18.99 USD| /
CNHL MiniStar 1300mAh 22.2V 6S 120C Lipo batteri med XT60 stik
28 reviewsUdsolgtSpecifikationer: Lager nummer: 1301206 Kapacitet: 1300 mAh Spænding: 22,2 V / 6 celler / 6S1P Afladningsrate: 120C kontinuerligt / 240C burst Opla...
Se alle detaljerOriginalpris $21.99 - Originalpris $43.98Originalpris $21.99 - Originalpris $43.98Originalpris $21.99$18.99 USD - $43.98 USD$18.99 - $43.98Nuværende pris $18.99 USD| /Spar op til 14% Spar % -
Originalpris $43.98Originalpris $43.98 - Originalpris $43.98Originalpris $43.98$31.98 USD - $43.98 USD$31.98 - $43.98Nuværende pris $31.98 USD| /
[Combo] 2 Pakker CNHL MiniStar 1500mAh 14.8V 4S Lipo Batteri 120C med XT60 Stik
122 reviewsUdsolgtSpecifikationer: Lagerenummer: 1501204 Kapacitet: 1500 mAh Spænding: 14,8 V / 4 celler / 4S1P Afladningsrate: 120C kontinuerligt / 240C burst Opla...
Se alle detaljerOriginalpris $43.98Originalpris $43.98 - Originalpris $43.98Originalpris $43.98$31.98 USD - $43.98 USD$31.98 - $43.98Nuværende pris $31.98 USD| /Spar op til 27% Spar % -
Originalpris $51.98 - Originalpris $103.96Originalpris $51.98 - Originalpris $103.96Originalpris $51.98$45.98 USD - $103.96 USD$45.98 - $103.96Nuværende pris $45.98 USD| /
2 Pakker CNHL Black Series V2.0 1300mAh 22.2V 6S 130C Lipo Batteri med XT60 Stik
7 reviewsHurtigt kompatibilitetstjek 2 pakker CNHL Black Series V2.0 1300mAh 22.2V 6S 130C LiPo-batteri med XT60-stik er et godt valg til FPV-piloter, der ø...
Se alle detaljerOriginalpris $51.98 - Originalpris $103.96Originalpris $51.98 - Originalpris $103.96Originalpris $51.98$45.98 USD - $103.96 USD$45.98 - $103.96Nuværende pris $45.98 USD| /Spar op til 13% Spar % -
Originalpris $15.18 - Originalpris $18.99Originalpris $15.18 - Originalpris $18.99Originalpris $15.18$9.98 USD - $18.99 USD$9.98 - $18.99Nuværende pris $9.98 USD| /
2 pakker CNHL MiniStar 450mAh 11.1V 3S 70C LiPo-batteri med XT30 til BETAFPV Pavo20 Pro
45 reviewsSpecifikationer: Lagernummer: 45703G Kapacitet: 450mAh Spænding: 11,1V / 3-celle / 3S1P Afladningsrate: 70C kontinuerlig / 140C burst Opladningsra...
Se alle detaljerOriginalpris $15.18 - Originalpris $18.99Originalpris $15.18 - Originalpris $18.99Originalpris $15.18$9.98 USD - $18.99 USD$9.98 - $18.99Nuværende pris $9.98 USD| /Spar op til 34% Spar % -
Originalpris $95.99 - Originalpris $191.98Originalpris $95.99$95.99 USD - $191.98 USD$95.99 - $191.98Nuværende pris $95.99 USD| /
CNHL Racing Series LIHV 8200mAh 15.2V 4S 120C HV Hard Case Lipo Batteri med EC5 Stik til RC Racing
24 reviewsUdsolgtHurtigt kompatibilitetstjek CNHL Racing Series LiHV 8200mAh 15.2V 4S 120C hardcase-LiPo-batteriet med EC5-stik er et batteri med høj kapacitet til...
Se alle detaljerOriginalpris $95.99 - Originalpris $191.98Originalpris $95.99$95.99 USD - $191.98 USD$95.99 - $191.98Nuværende pris $95.99 USD| / -
Originalpris $36.99 - Originalpris $36.99Originalpris $36.99$36.99 USD$36.99 - $36.99Nuværende pris $36.99 USD| /
CNHL G+Plus 3000mAh 14.8V 4S 70C Lipo batteri med XT90 stik
28 reviewsSpecifikationer: Lagernummer: 300704 Kapacitet: 3000mAh Spænding: 14,8V / 4-celle / 4S1P Afladningshastighed: 70C kontinuerlig / 140C burst Oplad...
Se alle detaljerOriginalpris $36.99 - Originalpris $36.99Originalpris $36.99$36.99 USD$36.99 - $36.99Nuværende pris $36.99 USD| / -
Originalpris $39.99 - Originalpris $79.98Originalpris $39.99$39.99 USD - $79.98 USD$39.99 - $79.98Nuværende pris $39.99 USD| /
CNHL Racing Serie 5200mAh 11.1V 3S 90C Lipo Batteri med EC5 Stik
17 reviewsUdsolgtHurtigt pasformstjek CNHL Racing Series 5200mAh 11.1V 3S 90C LiPo-batteriet med EC5-stik er et højtydende 3S-batteri til RC-biler, lastbiler, både,...
Se alle detaljerOriginalpris $39.99 - Originalpris $79.98Originalpris $39.99$39.99 USD - $79.98 USD$39.99 - $79.98Nuværende pris $39.99 USD| / -
Originalpris $63.99 - Originalpris $127.98Originalpris $63.99$63.99 USD - $127.98 USD$63.99 - $127.98Nuværende pris $63.99 USD| /
CNHL Racing Serie 6200mAh 14.8V 4S Lipo Batteri 90C med EC5 Stik
27 reviewsUdsolgtHurtigt pasformstjek CNHL Racing Series 6200mAh 14.8V 4S 90C LiPo-batteriet med EC5-stik er et softcase-batteri med høj ydeevne og høj kapacitet ti...
Se alle detaljerOriginalpris $63.99 - Originalpris $127.98Originalpris $63.99$63.99 USD - $127.98 USD$63.99 - $127.98Nuværende pris $63.99 USD| / -
Originalpris $77.98 - Originalpris $155.96Originalpris $77.98$77.98 USD - $155.96 USD$77.98 - $155.96Nuværende pris $77.98 USD| /
CNHL Speedy Pizza Series Pro 1350mAh 22.2V 6S 150C LiPo-batteri med XT60-stik
13 reviewsHurtig pasformskontrol De 2 pakker CNHL Speedy Pizza Series Pro 1350mAh 6S 150C LiPo batterier med XT60 stik er bygget til 5-tommer FPV-piloter...
Se alle detaljerOriginalpris $77.98 - Originalpris $155.96Originalpris $77.98$77.98 USD - $155.96 USD$77.98 - $155.96Nuværende pris $77.98 USD| / -
Originalpris $37.99 - Originalpris $75.98Originalpris $37.99$37.99 USD - $75.98 USD$37.99 - $75.98Nuværende pris $37.99 USD| /
CNHL G+Plus 2200mAh 22.2V 6S 70C Lipo batteri med XT60 stik
24 reviewsHurtigt kompatibilitetstjek CNHL G+Plus 2200mAh 22.2V 6S 70C LiPo-batteriet med XT60-stik er et kompakt 6S-batteri til FPV-droner, EDF-jetfly, heli...
Se alle detaljerOriginalpris $37.99 - Originalpris $75.98Originalpris $37.99$37.99 USD - $75.98 USD$37.99 - $75.98Nuværende pris $37.99 USD| / -
Originalpris $64.99Originalpris $64.99 - Originalpris $64.99Originalpris $64.99$56.99 USD - $64.99 USD$56.99 - $64.99Nuværende pris $56.99 USD| /
CNHL Black Series 5000mAh 22.2V 6S 65C Lipo Batteri med XT90 Stik
29 reviewsUdsolgtHurtig pasformkontrol CNHL Black Series 5000mAh 6S 65C LiPo batteri med XT90 stik er et praktisk højkapacitets 6S batteri til større RC-fly, EDF-je...
Se alle detaljerOriginalpris $64.99Originalpris $64.99 - Originalpris $64.99Originalpris $64.99$56.99 USD - $64.99 USD$56.99 - $64.99Nuværende pris $56.99 USD| /Spar op til 12% Spar % -
Originalpris $17.97 - Originalpris $35.94Originalpris $17.97 - Originalpris $35.94Originalpris $17.97$11.99 USD - $35.94 USD$11.99 - $35.94Nuværende pris $11.99 USD| /
CNHL LiHV MiniStar HV 450mAh 7.6V 2S 70C LiPo-batteri med XT30
25 reviewsUdsolgtHurtigt kompatibilitetstjek Sættet med CNHL MiniStar HV 450mAh 7.6V 2S 70C LiHV-batterier med XT30U indeholder tre separate lette 2S LiHV-batterier...
Se alle detaljerOriginalpris $17.97 - Originalpris $35.94Originalpris $17.97 - Originalpris $35.94Originalpris $17.97$11.99 USD - $35.94 USD$11.99 - $35.94Nuværende pris $11.99 USD| /Spar op til 40% Spar % -
Originalpris $59.98 - Originalpris $59.98Originalpris $59.98$59.98 USD$59.98 - $59.98Nuværende pris $59.98 USD| /
[Combo] 2 Pakker CNHL Racing Serie 4900mAh 7.4V 2S2P 120C Hard Case 2S Shorty Lipo Batteri med T/Dean Stik
23 reviewsSpecifikationer: Lagernummer: HC4901202X Kapacitet: 4900mAh Spænding: 7,4V / 2-celle / 2S2P Afladningshastighed: 120C kontinuerlig / 240C burst Op...
Se alle detaljerOriginalpris $59.98 - Originalpris $59.98Originalpris $59.98$59.98 USD$59.98 - $59.98Nuværende pris $59.98 USD| / -
Originalpris $54.99 - Originalpris $109.98Originalpris $54.99$54.99 USD - $109.98 USD$54.99 - $109.98Nuværende pris $54.99 USD| /
CNHL G+Plus 5000mAh 14.8V 4S Lipo batteri 70C med XT90 stik
23 reviewsSpecifikationer: Lagernummer: 500704 Kapacitet: 5000mAh Spænding: 14.82V / 4-celle / 4S1P Afladningshastighed: 70C kontinuerlig / 140C burst Opla...
Se alle detaljerOriginalpris $54.99 - Originalpris $109.98Originalpris $54.99$54.99 USD - $109.98 USD$54.99 - $109.98Nuværende pris $54.99 USD| / -
Originalpris $29.99 - Originalpris $59.98Originalpris $29.99 - Originalpris $59.98Originalpris $29.99$23.49 USD - $59.98 USD$23.49 - $59.98Nuværende pris $23.49 USD| /
CNHL MiniStar 1500mAh 22.2V 6S Lipo Batteri 120C med XT60 Stik
20 reviewsUdsolgt1500 mAh 6S 120C Lagernummer: 1501206 Kapacitet: 1500 mAh Spænding: 22,2 V / 6 celler / 6S1P Afladningsrate: 120C kontinuerligt / 240C burst Lades...
Se alle detaljerOriginalpris $29.99 - Originalpris $59.98Originalpris $29.99 - Originalpris $59.98Originalpris $29.99$23.49 USD - $59.98 USD$23.49 - $59.98Nuværende pris $23.49 USD| /Spar op til 22% Spar % -
Originalpris $72.99Originalpris $72.99 - Originalpris $72.99Originalpris $72.99$65.99 USD - $72.99 USD$65.99 - $72.99Nuværende pris $65.99 USD| /
CNHL Ultra-Tynd Racing Series LiHV 6000mAh 15.2V 4S 120C Hard Case LP LiPo-batteri med EC5-stik
23 reviewsUdsolgtHurtigt kompatibilitetstjek CNHL Ultra-Thin Racing Series LiHV 6000mAh 15.2V 4S 120C Hardcase LiPo-batteriet med EC5-stik kombinerer en kapacitet ...
Se alle detaljerOriginalpris $72.99Originalpris $72.99 - Originalpris $72.99Originalpris $72.99$65.99 USD - $72.99 USD$65.99 - $72.99Nuværende pris $65.99 USD| /Spar op til 10% Spar % -
Originalpris $54.99Originalpris $54.99 - Originalpris $54.99Originalpris $54.99$39.99 USD - $54.99 USD$39.99 - $54.99Nuværende pris $39.99 USD| /
CNHL Racing Serie 6600mAh 11.1V 3S Lipo Batteri 120C Hårdt Etui med EC5 Stik
19 reviewsUdsolgtHurtig pasformkontrol CNHL Racing Series 6600mAh 3S 120C hardcase LiPo batteri er bygget til RC-kørere, der ønsker stærk kraft, stabil spænding og ...
Se alle detaljerOriginalpris $54.99Originalpris $54.99 - Originalpris $54.99Originalpris $54.99$39.99 USD - $54.99 USD$39.99 - $54.99Nuværende pris $39.99 USD| /Spar op til 27% Spar % -
Originalpris $69.99 - Originalpris $69.99Originalpris $69.99$69.99 USD$69.99 - $69.99Nuværende pris $69.99 USD| /
CNHL Racing Serie 6600mAh 14.8V 4S Lipo Batteri 120C Hård Kasse med EC5 Stik
34 reviewsUdsolgtSpecifikationer: Lagernummer: HC6601204XEC5 Kapacitet: 6600mAh Spænding: 14,8V / 4-celle / 4S2P Afladningshastighed: 120C kontinuerlig / 240C bur...
Se alle detaljerOriginalpris $69.99 - Originalpris $69.99Originalpris $69.99$69.99 USD$69.99 - $69.99Nuværende pris $69.99 USD| / -
Originalpris $29.98 - Originalpris $29.98Originalpris $29.98$29.98 USD$29.98 - $29.98Nuværende pris $29.98 USD| /
[Combo] 2 Pakker CNHL MiniStar 850mAh 14.8V 4S 70C Lipo Batteri med XT60 Stik
39 reviewsHurtigt pasformstjek [Combo] 2 Packs CNHL MiniStar 850mAh 14,8V 4S 70C LiPo Battery with XT60 Plug er et kompakt højspændingsbatterisæt til piloter...
Se alle detaljerOriginalpris $29.98 - Originalpris $29.98Originalpris $29.98$29.98 USD$29.98 - $29.98Nuværende pris $29.98 USD| / -
Originalpris $32.99 - Originalpris $32.99Originalpris $32.99$32.99 USD$32.99 - $32.99Nuværende pris $32.99 USD| /
CNHL 3300mAh 14.8V 4S Lipo batteri 40C med XT60 stik
31 reviewsUdsolgtSpecifikationer: Lager nummer: 330404Z Kapacitet: 3300mAh Spænding: 14.8V / 4-celle / 4S1P Afladningsrate: 40C kontinuerlig / 80C burst Opladning...
Se alle detaljerOriginalpris $32.99 - Originalpris $32.99Originalpris $32.99$32.99 USD$32.99 - $32.99Nuværende pris $32.99 USD| /Udsolgt -
Originalpris $95.98 - Originalpris $95.98Originalpris $95.98$95.98 USD$95.98 - $95.98Nuværende pris $95.98 USD| /
[Combo] 2 Pakker CNHL G+Plus 3000mAh 22.2V 6S 70C Lipo Batteri med XT90 Stik
27 reviewsHurtigt pasformstjek Sættet med 2 stk. CNHL G+Plus 3000mAh 22.2V 6S 70C LiPo-batterier med XT90-stik er udviklet til 6S RC-fly, helikoptere og andr...
Se alle detaljerOriginalpris $95.98 - Originalpris $95.98Originalpris $95.98$95.98 USD$95.98 - $95.98Nuværende pris $95.98 USD| / -
Originalpris $63.99 - Originalpris $63.99Originalpris $63.99$63.99 USD$63.99 - $63.99Nuværende pris $63.99 USD| /
CNHL Racing Serie 8000mAh 11.1V 3S 120C Hard Case Lipo Batteri med EC5 Stik
25 reviewsUdsolgtHurtig pasformstest CNHL Racing Series 8000mAh 11,1V 3S 120C Hard Case LiPo-batteri med EC5-stik er designet til højtydende 1/10 skala RC-køretøjer...
Se alle detaljerOriginalpris $63.99 - Originalpris $63.99Originalpris $63.99$63.99 USD$63.99 - $63.99Nuværende pris $63.99 USD| / -
Originalpris $12.99 - Originalpris $25.98Originalpris $12.99 - Originalpris $25.98Originalpris $12.99$8.49 USD - $25.98 USD$8.49 - $25.98Nuværende pris $8.49 USD| /
CNHL MiniStar HV 450mAh 3.8V 1S 70C LiPo-batteri med PH2.0
18 reviewsSpecifikationer: Varenummer: HV45701 Box 4 Kapacitet: 450mAh Spænding: 3.8V / 1-celle / 1S1P Afladningsrate: 70C kontinuerligt / 140C burst Opla...
Se alle detaljerOriginalpris $12.99 - Originalpris $25.98Originalpris $12.99 - Originalpris $25.98Originalpris $12.99$8.49 USD - $25.98 USD$8.49 - $25.98Nuværende pris $8.49 USD| /Spar op til 35% Spar % -
Originalpris $19.98Originalpris $19.98 - Originalpris $19.98Originalpris $19.98$14.98 USD - $19.98 USD$14.98 - $19.98Nuværende pris $14.98 USD| /
[Combo] 2 pakker CNHL MiniStar 650mAh 11.1V 3S 70C LiPo-batteri med XT30
40 reviewsSpecifikationer: Lagernummer: 65703G Kapacitet: 650mAh Spænding: 11,1V / 3-celle / 3S1P Afladningsrate: 70C kontinuerlig / 140C burst Opladningsra...
Se alle detaljerOriginalpris $19.98Originalpris $19.98 - Originalpris $19.98Originalpris $19.98$14.98 USD - $19.98 USD$14.98 - $19.98Nuværende pris $14.98 USD| /Spar op til 25% Spar % -
Originalpris $23.99 - Originalpris $47.98Originalpris $23.99 - Originalpris $47.98Originalpris $23.99$17.99 USD - $47.98 USD$17.99 - $47.98Nuværende pris $17.99 USD| /
CNHL MiniStar 1800mAh 14.8V 4S Lipo Batteri 120C(max 240C) med XT60 Stik
31 reviewsUdsolgtHurtigt pasformstjek CNHL MiniStar 1800 mAh 14,8 V 4S 120C LiPo-batteriet med XT60-stik er et kompakt højtydende 4S-batteri til hastighedsorientere...
Se alle detaljerOriginalpris $23.99 - Originalpris $47.98Originalpris $23.99 - Originalpris $47.98Originalpris $23.99$17.99 USD - $47.98 USD$17.99 - $47.98Nuværende pris $17.99 USD| /Spar op til 30% Spar % -
Originalpris $45.99 - Originalpris $45.99Originalpris $45.99$45.99 USD$45.99 - $45.99Nuværende pris $45.99 USD| /
CNHL Racing Series 5600mAh 11.1V 3S 120C Hard Case Lipo Batteri med EC5 Stik
21 reviewsUdsolgtHurtigt pasformstjek CNHL Racing Series 5600mAh 11.1V 3S 120C Hard Case LiPo-batteriet med EC5-stik er et højtydende 3S-hardcase-batteri udviklet t...
Se alle detaljerOriginalpris $45.99 - Originalpris $45.99Originalpris $45.99$45.99 USD$45.99 - $45.99Nuværende pris $45.99 USD| / -
Originalpris $41.99 - Originalpris $41.99Originalpris $41.99$41.99 USD$41.99 - $41.99Nuværende pris $41.99 USD| /
CNHL G+Plus 4000mAh 14.8V 4S 70C Lipo batteri med XT90 stik
21 reviewsSpecifikationer: Lagernummer: 400704 Kapacitet: 4000mAh Spænding: 14.8V 4-celle / 4S1P Afladningshastighed: 70C kontinuerlig / 140C burst Opladni...
Se alle detaljerOriginalpris $41.99 - Originalpris $41.99Originalpris $41.99$41.99 USD$41.99 - $41.99Nuværende pris $41.99 USD| /Udsolgt -
Originalpris $59.99 - Originalpris $59.99Originalpris $59.99$59.99 USD$59.99 - $59.99Nuværende pris $59.99 USD| /
CNHL Black Series 4000mAh 22.2V 6S 65C Lipo batteri med EC5 stik
17 reviewsUdsolgtHurtig pasformstest CNHL Black Series 4000mAh 22,2V 6S 65C LiPo-batteri med EC5-stik er et praktisk 6S-batteri til RC-brugere, der ønsker en afbala...
Se alle detaljerOriginalpris $59.99 - Originalpris $59.99Originalpris $59.99$59.99 USD$59.99 - $59.99Nuværende pris $59.99 USD| /Udsolgt -
Originalpris $101.99 - Originalpris $101.99Originalpris $101.99$101.99 USD$101.99 - $101.99Nuværende pris $101.99 USD| /
CNHL Racing Serie 9500mAh 14.8V 4S Lipo Batteri 90C med QS8 Stik
37 reviewsUdsolgtSpecifikationer: Lagernummer: 950904QS8 Kapacitet: 9500mAh Spænding: 14.8V / 4-celle / 4S1P Afladningshastighed: 90C kontinuerlig / 180C burst Opl...
Se alle detaljerOriginalpris $101.99 - Originalpris $101.99Originalpris $101.99$101.99 USD$101.99 - $101.99Nuværende pris $101.99 USD| / -
Originalpris $47.99Originalpris $47.99 - Originalpris $47.99Originalpris $47.99$31.99 USD - $47.99 USD$31.99 - $47.99Nuværende pris $31.99 USD| /
CNHL Racing Series LiHV 8200mAh 7.6V 2S 120C HV Hard Case Lipo Batteri med EC5 Stik til RC Racing
10 reviewsUdsolgtSpecifikationer: Lagernummer: HC8201202HV Kapacitet: 8200mAh Spænding: 7.6V / 2-Cell / 2S2P Afladningshastighed: 120C Kontinuerlig / 240C Burst O...
Se alle detaljerOriginalpris $47.99Originalpris $47.99 - Originalpris $47.99Originalpris $47.99$31.99 USD - $47.99 USD$31.99 - $47.99Nuværende pris $31.99 USD| /Spar op til 33% Spar %