Hurtig ordre
Filtre
-
Originalpris $37.99 - Originalpris $37.99Originalpris $37.99$37.99 USD$37.99 - $37.99Nuværende pris $37.99 USD| /
CNHL G+Plus 11.1V 5000mAh 3S Lipo batteri 70C med XT90 stik
20 reviewsSpecifikationer: Lagernummer: 500703 Kapacitet: 5000mAh Spænding: 11,1V / 3-celle / 3S1P Afladningshastighed: 100C kontinuerlig / 200C burst Opla...
Se alle detaljerOriginalpris $37.99 - Originalpris $37.99Originalpris $37.99$37.99 USD$37.99 - $37.99Nuværende pris $37.99 USD| /Udsolgt -
Originalpris $91.98Originalpris $91.98 - Originalpris $91.98Originalpris $91.98$61.98 USD - $91.98 USD$61.98 - $91.98Nuværende pris $61.98 USD| /
[Combo] 2 Pakker CNHL Racing Serie 8000mAh 7.4V 2S 120C Hard Case Lipo Batteri med T/Dean Stik
25 reviewsUdsolgtHurtig pasformkontrol [Combo] 2 Pakker CNHL Racing Series 8000mAh 7,4V 2S 120C Hard Case LiPo-batteri med T/Dean-stik er designet til RC-kørere, de...
Se alle detaljerOriginalpris $91.98Originalpris $91.98 - Originalpris $91.98Originalpris $91.98$61.98 USD - $91.98 USD$61.98 - $91.98Nuværende pris $61.98 USD| /Spar op til 33% Spar % -
Originalpris $38.99Originalpris $38.99 - Originalpris $38.99Originalpris $38.99$29.99 USD - $38.99 USD$29.99 - $38.99Nuværende pris $29.99 USD| /
CNHL Black Series 2000mAh 22.2V 6S 100C Lipo Batteri med XT60 Stik
9 reviewsUdsolgtSpecifikationer: Stock Number: 2001006BK Kapacitet: 2000mAh Spænding: 22.2V / 6-celle / 6S1P Afladningshastighed: 100C kontinuerlig / 200C burst O...
Se alle detaljerOriginalpris $38.99Originalpris $38.99 - Originalpris $38.99Originalpris $38.99$29.99 USD - $38.99 USD$29.99 - $38.99Nuværende pris $29.99 USD| /Spar op til 23% Spar % -
Originalpris $79.98 - Originalpris $79.98Originalpris $79.98$79.98 USD$79.98 - $79.98Nuværende pris $79.98 USD| /
2 pakker CNHL Speedy Pizza Series Pro 1500mAh 22,2V 6S 150C Lipo-batteri med XT60-stik
11 reviewsSpecifikationer: Lager nummer: 1501506PZ Kapacitet: 1500mAh Spænding: 22.2V / 6-celle / 6S1P Afladningsrate: 150C kontinuerlig / 300C burst Opladn...
Se alle detaljerOriginalpris $79.98 - Originalpris $79.98Originalpris $79.98$79.98 USD$79.98 - $79.98Nuværende pris $79.98 USD| /Udsolgt -
Originalpris $19.98Originalpris $19.98 - Originalpris $19.98Originalpris $19.98$13.98 USD - $19.98 USD$13.98 - $19.98Nuværende pris $13.98 USD| /
[Combo] 2 pakker CNHL MiniStar 450mAh 14.8V 4S LiPo-batteri 70C med XT30
25 reviewsSpecifikationer: Lager nummer: 45704G Kapacitet: 450mAh Spænding: 14.8V / 4-celle / 4S1P Afladningshastighed: 70C Kontinuerlig / 140C Burst Opladn...
Se alle detaljerOriginalpris $19.98Originalpris $19.98 - Originalpris $19.98Originalpris $19.98$13.98 USD - $19.98 USD$13.98 - $19.98Nuværende pris $13.98 USD| /Spar op til 30% Spar % -
Originalpris $141.99 - Originalpris $141.99Originalpris $141.99$141.99 USD$141.99 - $141.99Nuværende pris $141.99 USD| /
CNHL Racing Serie 9500mAh 22.2V 6S 90C Lipo Batteri med QS8 Stik
29 reviewsUdsolgtSpecifikationer: Lagernummer: 950906QS8 Kapacitet: 9500mAh Spænding: 22.2V / 6-celle / 6S1P Afladningshastighed: 90C kontinuerlig / 180C burst Opl...
Se alle detaljerOriginalpris $141.99 - Originalpris $141.99Originalpris $141.99$141.99 USD$141.99 - $141.99Nuværende pris $141.99 USD| / -
Originalpris $92.99 - Originalpris $92.99Originalpris $92.99$92.99 USD$92.99 - $92.99Nuværende pris $92.99 USD| /
CNHL G+Plus 6000mAh 22.2V 6S 70C Lipo batteri med EC5 stik
32 reviewsSpecifikationer: Lager nummer: 600706EC5 Kapacitet: 6000mAh Spænding: 22.2V / 6-celle / 6S1P Afladningshastighed: 70C Kontinuerlig / 140C Burst Op...
Se alle detaljerOriginalpris $92.99 - Originalpris $92.99Originalpris $92.99$92.99 USD$92.99 - $92.99Nuværende pris $92.99 USD| /Udsolgt -
Originalpris $5.99 - Originalpris $11.98Originalpris $5.99 - Originalpris $11.98Originalpris $5.99$3.69 USD - $11.98 USD$3.69 - $11.98Nuværende pris $3.69 USD| /
CNHL MiniStar 450mAh 7.4V 2S 70C LiPo-batteri med XT30
31 reviewsUdsolgtHurtigt pasformstjek CNHL MiniStar 450 mAh 7,4 V 2S 70C LiPo-batteriet med XT30U er et let standardspændings-2S-batteri til mikro-EDF-jetfly, FPV-d...
Se alle detaljerOriginalpris $5.99 - Originalpris $11.98Originalpris $5.99 - Originalpris $11.98Originalpris $5.99$3.69 USD - $11.98 USD$3.69 - $11.98Nuværende pris $3.69 USD| /Spar op til 38% Spar % -
Originalpris $99.99 - Originalpris $99.99Originalpris $99.99$99.99 USD$99.99 - $99.99Nuværende pris $99.99 USD| /
CNHL Racing Serie 9500mAh 14.8V 4S 90C Lipo Batteri med EC5 Stik
12 reviewsUdsolgtSpecifikationer Lager nummer: 950904EC5 Kapacitet: 9500mAh Spænding: 14.8V / 4-celle / 4S1P Afladningshastighed: 90C kontinuerlig / 180C burst Opl...
Se alle detaljerOriginalpris $99.99 - Originalpris $99.99Originalpris $99.99$99.99 USD$99.99 - $99.99Nuværende pris $99.99 USD| / -
Originalpris $14.99 - Originalpris $29.98Originalpris $14.99$14.99 USD - $29.98 USD$14.99 - $29.98Nuværende pris $14.99 USD| /
CNHL Black Series 2200mAh 11.1V 3S Shorty Lipo Batteri 40C med XT60 Stik
5 reviewsHurtigt pasformstjek CNHL Black Series 2200mAh 11.1V 3S Shorty LiPo Battery 40C with XT60 Plug er et kompakt 3S-batteri til RC-modeller, der har br...
Se alle detaljerOriginalpris $14.99 - Originalpris $29.98Originalpris $14.99$14.99 USD - $29.98 USD$14.99 - $29.98Nuværende pris $14.99 USD| / -
Originalpris $76.99 - Originalpris $76.99Originalpris $76.99$76.99 USD$76.99 - $76.99Nuværende pris $76.99 USD| /
CNHL Racing Series 5200mAh 6S 22,2V LiPo-batteri 90C med XT90-stik
1 reviewUdsolgtHurtig pasformkontrol: Dette er en 22.2V (6S) LiPo med et XT90 udgangsstik. Den er bedst til 6S 1/8 skala RC opsætninger og andre 22.2V systemer, d...
Se alle detaljerOriginalpris $76.99 - Originalpris $76.99Originalpris $76.99$76.99 USD$76.99 - $76.99Nuværende pris $76.99 USD| / -
Originalpris $19.99 - Originalpris $39.98Originalpris $19.99$19.99 USD - $39.98 USD$19.99 - $39.98Nuværende pris $19.99 USD| /
CNHL Speedy Pizza Series 350mAh 1S BT2.0 HV LiPo-batteri til BETAFPV Air65
11 reviewsSpecifikationer Lager nummer: HV35701PZ Kapacitet: 350mAh Spænding: 3.8V / 1-cellet / 1S1P Afladningsrate: 75C kontinuerligt / 150C burst Opladnin...
Se alle detaljerOriginalpris $19.99 - Originalpris $39.98Originalpris $19.99$19.99 USD - $39.98 USD$19.99 - $39.98Nuværende pris $19.99 USD| / -
Originalpris $14.58Originalpris $14.58 - Originalpris $14.58Originalpris $14.58$9.98 USD - $14.58 USD$9.98 - $14.58Nuværende pris $9.98 USD| /
2 pakker CNHL MiniStar 850mAh 7.4V 2S 70C LiPo-batteri med XT30
6 reviewsUdsolgtSpecifikationer: Lager nummer: 85702G3 Kapacitet: 850mAh Spænding: 7.4V /2-celle / 2S1P Afladningshastighed: 70C Kontinuerlig / 140C Burst Opladn...
Se alle detaljerOriginalpris $14.58Originalpris $14.58 - Originalpris $14.58Originalpris $14.58$9.98 USD - $14.58 USD$9.98 - $14.58Nuværende pris $9.98 USD| /Spar op til 32% Spar % -
Originalpris $53.99 - Originalpris $53.99Originalpris $53.99$53.99 USD$53.99 - $53.99Nuværende pris $53.99 USD| /
CNHL Black Series 5000mAh 14.8V 4S Lipo Batteri 65C med XT90 Stik
15 reviewsUdsolgtSpecifikationer: Stock Number: 500654BKZ Kapacitet: 5000mAh Spænding: 14.8V / 4-celle / 4S1P Afladningsrate: 65C Kontinuerlig / 130C Burst Opladni...
Se alle detaljerOriginalpris $53.99 - Originalpris $53.99Originalpris $53.99$53.99 USD$53.99 - $53.99Nuværende pris $53.99 USD| / -
Originalpris $13.98 - Originalpris $13.98Originalpris $13.98$13.98 USD$13.98 - $13.98Nuværende pris $13.98 USD| /
2 pakker CNHL MiniStar 650mAh 7.4V 2S 70C LiPo-batteri med XT30
18 reviewsHurtigt pasformstjek Sættet med 2 Packs CNHL MiniStar 650mAh 7.4V 2S 70C LiPo Battery with XT30U indeholder to kompakte 2S-batterier med standardsp...
Se alle detaljerOriginalpris $13.98 - Originalpris $13.98Originalpris $13.98$13.98 USD$13.98 - $13.98Nuværende pris $13.98 USD| / -
Originalpris $54.99Originalpris $54.99 - Originalpris $54.99Originalpris $54.99$39.99 USD - $54.99 USD$39.99 - $54.99Nuværende pris $39.99 USD| /
CNHL Racing Series LiHV 9000 mAh 7,6 V 2S 120C-hardcasebatteri med 5 mm bullet-til-EC5-kabel
7 reviewsHurtigt kompatibilitetstjek CNHL Racing Series LiHV 9000 mAh 7,6 V 2S 120C hardcase-batteriet er et 2S-racingbatteri med høj kapacitet til RC-biler...
Se alle detaljerOriginalpris $54.99Originalpris $54.99 - Originalpris $54.99Originalpris $54.99$39.99 USD - $54.99 USD$39.99 - $54.99Nuværende pris $39.99 USD| /Spar op til 27% Spar % -
Originalpris $89.99 - Originalpris $92.99Originalpris $89.99$89.99 USD - $92.99 USD$89.99 - $92.99Nuværende pris $89.99 USD| /
CNHL Black Series 6000mAh 22.2V 6S 65C Lipo batteri med EC5 stik
10 reviewsUdsolgtHurtig pasformskontrol CNHL Black Series 6000mAh 6S 65C LiPo-batteriet med EC5-stik er et stærkt valg for piloter og kørere, der ønsker et længerev...
Se alle detaljerOriginalpris $89.99 - Originalpris $92.99Originalpris $89.99$89.99 USD - $92.99 USD$89.99 - $92.99Nuværende pris $89.99 USD| /Udsolgt -
Originalpris $53.98 - Originalpris $107.96Originalpris $53.98 - Originalpris $107.96Originalpris $53.98$43.98 USD - $107.96 USD$43.98 - $107.96Nuværende pris $43.98 USD| /
CNHL Speedy Pizza-serien V2.0 1200mAh 22.2V 6S 120C LiPo-batteri med XT60-stik
1 reviewHurtig Pasningskontrol Den CNHL Speedy Pizza V2.0 1200mAh 22.2V 6S 120C LiPo Batteri med XT60 Stik er en kompakt 6S FPV batterikombi til piloter, d...
Se alle detaljerOriginalpris $53.98 - Originalpris $107.96Originalpris $53.98 - Originalpris $107.96Originalpris $53.98$43.98 USD - $107.96 USD$43.98 - $107.96Nuværende pris $43.98 USD| /Spar op til 19% Spar % -
Originalpris $65.98Originalpris $65.98 - Originalpris $65.98Originalpris $65.98$47.98 USD - $65.98 USD$47.98 - $65.98Nuværende pris $47.98 USD| /
[Combo] 2 Pakker CNHL Racing Series 5600mAh 7.4V 2S2P 120C Hard Case 2S Lipo Batteri med T/Dean Stik
18 reviewsUdsolgtHurtig pasformkontrol [Combo] 2 Packs CNHL Racing Series 5600mAh 7.4V 2S2P 120C Hard Case LiPo Battery med T/Dean-stik er et stærkt valg for RC-kør...
Se alle detaljerOriginalpris $65.98Originalpris $65.98 - Originalpris $65.98Originalpris $65.98$47.98 USD - $65.98 USD$47.98 - $65.98Nuværende pris $47.98 USD| /Spar op til 27% Spar % -
Originalpris $60.99 - Originalpris $60.99Originalpris $60.99$60.99 USD$60.99 - $60.99Nuværende pris $60.99 USD| /
CNHL G+Plus 6000mAh 14.8V 4S 70C Lipo batteri med EC5 stik
7 reviewsSpecifikationer Lager nummer: 600704EC5 Kapacitet: 6000mAh Spænding: 14.8V / 4-celle / 4S1P Afladningshastighed: 70C Kontinuerlig / 140C Burst Op...
Se alle detaljerOriginalpris $60.99 - Originalpris $60.99Originalpris $60.99$60.99 USD$60.99 - $60.99Nuværende pris $60.99 USD| /Udsolgt -
Originalpris $17.99 - Originalpris $35.98Originalpris $17.99 - Originalpris $35.98Originalpris $17.99$13.99 USD - $35.98 USD$13.99 - $35.98Nuværende pris $13.99 USD| /
CNHL MiniStar 900mAh 7.4V 2S LiPo-batteri 30C med PH2.0 og JST til batteriopgradering af Axial SCX24
3 reviewsDetaljerede specifikationer – 900 mAh 7,4 V 2S LiPo med PH2.0- og JST-stik Lagernummer: 90302 Kapacitet: 900 mAh Spænding: 7,4 V / 2 celler / 2S1P...
Se alle detaljerOriginalpris $17.99 - Originalpris $35.98Originalpris $17.99 - Originalpris $35.98Originalpris $17.99$13.99 USD - $35.98 USD$13.99 - $35.98Nuværende pris $13.99 USD| /Spar op til 22% Spar % -
Originalpris $4.99 - Originalpris $6.99Originalpris $4.99$4.99 USD - $6.99 USD$4.99 - $6.99Nuværende pris $4.99 USD| /
LiPo-batterisikkerhedspose til opladning, opbevaring og transport
3 reviewsHurtig Brugsgennemgang CNHL LiPo Batterisikkerhedspose er en praktisk LiPo sikkerhedspose til brugere, der ønsker en sikrere måde at oplade, opbev...
Se alle detaljerOriginalpris $4.99 - Originalpris $6.99Originalpris $4.99$4.99 USD - $6.99 USD$4.99 - $6.99Nuværende pris $4.99 USD| / -
Originalpris $13.99 - Originalpris $27.98Originalpris $13.99$13.99 USD - $27.98 USD$13.99 - $27.98Nuværende pris $13.99 USD| /
CNHL MiniStar HV 500mAh 3.8V 1S 75C LiPo-batteri med BT2.0-stik til BETAFPV Air75
8 reviewsSpecifikationer Lagerbeholdningsnummer: HV50751 Kapacitet: 500 mAh Spænding: 3,8 V / 1 celle / 1S1P Afladningsrate: 75C kontinuerligt / 150C i bur...
Se alle detaljerOriginalpris $13.99 - Originalpris $27.98Originalpris $13.99$13.99 USD - $27.98 USD$13.99 - $27.98Nuværende pris $13.99 USD| / -
Originalpris $55.99 - Originalpris $55.99Originalpris $55.99$55.99 USD$55.99 - $55.99Nuværende pris $55.99 USD| /
CNHL Racing Serie 5600mAh 14.8V 4S2P 120C Hard Case 4S Lipo Batteri med T/Dean Stik
20 reviewsUdsolgtSpecifikationer: Lagernummer: HC5601204X Kapacitet: 5600mAh Spænding: 14.8V / 4-celle / 4S2P Afladningshastighed: 100C kontinuerlig / 200C burst ...
Se alle detaljerOriginalpris $55.99 - Originalpris $55.99Originalpris $55.99$55.99 USD$55.99 - $55.99Nuværende pris $55.99 USD| / -
Originalpris $14.99 - Originalpris $29.98Originalpris $14.99$14.99 USD - $29.98 USD$14.99 - $29.98Nuværende pris $14.99 USD| /
CNHL Black Series Shorty 2200mAh 3S 11.1V 40C Lipo Batteri med T/Dean Stik
2 reviewsSpecifikationer: Lagernummer: S220403BKT Kapacitet: 2200mAh Spænding: 11,1V / 3-celle / 3S1P Afladningshastighed: 40C kontinuerlig / 80C burst Opl...
Se alle detaljerOriginalpris $14.99 - Originalpris $29.98Originalpris $14.99$14.99 USD - $29.98 USD$14.99 - $29.98Nuværende pris $14.99 USD| / -
Originalpris $63.98Originalpris $63.98 - Originalpris $63.98Originalpris $63.98Nuværende pris $50.98 USD$50.98 - $50.98Nuværende pris $50.98 USD| /
2 Pakker CNHL Black Series V2.0 1500mAh 22.2V 6S Lipo Batteri 130C med XT60 Stik
2 reviewsHurtigt kompatibilitetstjek 2 Packs CNHL Black Series V2.0 1500mAh 22.2V 6S 130C LiPo Battery with XT60 Plug passer godt til FPV-piloter, der ønske...
Se alle detaljerOriginalpris $63.98Originalpris $63.98 - Originalpris $63.98Originalpris $63.98Nuværende pris $50.98 USD$50.98 - $50.98Nuværende pris $50.98 USD| /Spar 20% Spar % -
Originalpris $27.99 - Originalpris $55.98Originalpris $27.99 - Originalpris $55.98Originalpris $27.99$20.99 USD - $55.98 USD$20.99 - $55.98Nuværende pris $20.99 USD| /
CNHL Black Series 2000mAh 14.8V 4S 100C Lipo batteri med XT60 stik
7 reviewsUdsolgtSpecifikationer: Lagernummer: 2001004BK Kapacitet: 2000mAh Spænding: 14,8V / 4-celle / 4S1P Afladningshastighed: 100C kontinuerlig / 200C burst Op...
Se alle detaljerOriginalpris $27.99 - Originalpris $55.98Originalpris $27.99 - Originalpris $55.98Originalpris $27.99$20.99 USD - $55.98 USD$20.99 - $55.98Nuværende pris $20.99 USD| /Spar op til 29% Spar % -
Originalpris $78.99 - Originalpris $78.99Originalpris $78.99$78.99 USD$78.99 - $78.99Nuværende pris $78.99 USD| /
CNHL Racing Serie 5200mAh 22.2V 6S Lipo Batteri 90C med QS8 Stik
4 reviewsUdsolgtHurtigt pasformstjek CNHL Racing Series 5200mAh 22,2V 6S 90C LiPo Battery with QS8 Plug er et 6S-batteri til høj strømstyrke, udviklet til højtyden...
Se alle detaljerOriginalpris $78.99 - Originalpris $78.99Originalpris $78.99$78.99 USD$78.99 - $78.99Nuværende pris $78.99 USD| / -
Originalpris $45.98 - Originalpris $45.98Originalpris $45.98$45.98 USD$45.98 - $45.98Nuværende pris $45.98 USD| /
2 Pakker CNHL Black Series V2.0 1500mAh 14.8V 4S 130C Lipo Batteri med XT60 Stik
2 reviewsSpecifikationer Lagernummer: 1501304BK Kapacitet: 1500mAh Spænding: 14,8V / 4-celle / 4S1P Afladningshastighed: 130C kontinuerlig / 260C kortvarig...
Se alle detaljerOriginalpris $45.98 - Originalpris $45.98Originalpris $45.98$45.98 USD$45.98 - $45.98Nuværende pris $45.98 USD| / -
Originalpris $70.99Originalpris $70.99 - Originalpris $70.99Originalpris $70.99$55.99 USD - $70.99 USD$55.99 - $70.99Nuværende pris $55.99 USD| /
CNHL Racing Serie 9500mAh 11.1V 3S 90C Lipo Batteri med EC5 Stik
10 reviewsUdsolgtLager Nummer 950903EC5 Kapacitet 9500mAh Spænding 11.1V / 3-celle / 3S1P Afladningshastighed 90C kontinuerlig / 180C burst Opladningshas...
Se alle detaljerOriginalpris $70.99Originalpris $70.99 - Originalpris $70.99Originalpris $70.99$55.99 USD - $70.99 USD$55.99 - $70.99Nuværende pris $55.99 USD| /Spar op til 21% Spar % -
Originalpris $103.99 - Originalpris $103.99Originalpris $103.99$103.99 USD$103.99 - $103.99Nuværende pris $103.99 USD| /
CNHL Racing Series LiHV 9000mAh 15.2V 4S 120C Lipo batteri med EC5 stik til RC racing
2 reviewsUdsolgtSpecifikationer: Lager nummer: HV9001204 Kapacitet: 9000mAh Spænding: 15.2V / 4-celle / 4S2P Afladningsrate: 120C kontinuerlig / 240C burst Opla...
Se alle detaljerOriginalpris $103.99 - Originalpris $103.99Originalpris $103.99$103.99 USD$103.99 - $103.99Nuværende pris $103.99 USD| / -
Originalpris $139.99Originalpris $139.99 - Originalpris $139.99Originalpris $139.99$125.99 USD - $139.99 USD$125.99 - $139.99Nuværende pris $125.99 USD| /
CNHL Racing Serie 9500mAh 22.2V 6S 90C Lipo Batteri med XT90 Stik
1 reviewUdsolgtSpecifikationer: Lager nummer: 950906XT90 Kapacitet: 9500mAh Spænding: 22.2V / 6-celle / 6S1P Afladningshastighed: 90C kontinuerlig / 180C burst ...
Se alle detaljerOriginalpris $139.99Originalpris $139.99 - Originalpris $139.99Originalpris $139.99$125.99 USD - $139.99 USD$125.99 - $139.99Nuværende pris $125.99 USD| /Spar op til 10% Spar % -
Originalpris $37.99Originalpris $37.99 - Originalpris $37.99Originalpris $37.99$29.99 USD - $37.99 USD$29.99 - $37.99Nuværende pris $29.99 USD| /
CNHL G+Plus 2200mAh 22.2V 6S Lipo batteri 70C med EC3 stik
6 reviewsSpecifikationer: Lager nummer: 220706EC3 Kapacitet: 2200mAh Spænding: 22.2V / 6-Cell / 6S1P Afladningshastighed: 70C Kontinuerlig / 140C Burst O...
Se alle detaljerOriginalpris $37.99Originalpris $37.99 - Originalpris $37.99Originalpris $37.99$29.99 USD - $37.99 USD$29.99 - $37.99Nuværende pris $29.99 USD| /Spar op til 21% Spar % -
Originalpris $59.99 - Originalpris $59.99Originalpris $59.99$59.99 USD$59.99 - $59.99Nuværende pris $59.99 USD| /
CNHL Racing Serie 8000mAh 11.1V 3S 120C Hard Case Lipo Batteri med T/Dean Stik
8 reviewsUdsolgtSpecifikationer: Stocknummer: HC8001203X Kapacitet: 8000mAh Spænding: 11.1V / 3-celle / 3S2P Afladningsrate: 120C kontinuerlig / 240C burst Oplad...
Se alle detaljerOriginalpris $59.99 - Originalpris $59.99Originalpris $59.99$59.99 USD$59.99 - $59.99Nuværende pris $59.99 USD| / -
Originalpris $15.99 - Originalpris $15.99Originalpris $15.99$15.99 USD$15.99 - $15.99Nuværende pris $15.99 USD| /
CNHL Lightning LiHV 2400mAh 11,4V 3S 120C HV Kort Lipo-batteri med XT60-stik
1 reviewHurtig pasformkontrol Det CNHL Lightning LiHV 2400mAh 11.4V 3S 120C HV Shorty LiPo-batteri med XT60-stik er et kompakt højvolts 3S-batteri designe...
Se alle detaljerOriginalpris $15.99 - Originalpris $15.99Originalpris $15.99$15.99 USD$15.99 - $15.99Nuværende pris $15.99 USD| / -
Originalpris $39.99 - Originalpris $79.98Originalpris $39.99 - Originalpris $79.98Originalpris $39.99$30.99 USD - $79.98 USD$30.99 - $79.98Nuværende pris $30.99 USD| /
CNHL Black Series 6000mAh 11.1V 3S 65C Lipo Batteri med EC5 Stik
3 reviewsSpecifikationer: Lager nummer: 600653BKEC5 Kapacitet: 6000mAh Spænding: 11.1V / 3-celle / 3S1P Afladningsrate: 65C Kontinuerlig / 130C Burst Oplad...
Se alle detaljerOriginalpris $39.99 - Originalpris $79.98Originalpris $39.99 - Originalpris $79.98Originalpris $39.99$30.99 USD - $79.98 USD$30.99 - $79.98Nuværende pris $30.99 USD| /Spar op til 23% Spar % -
Originalpris $78.99Originalpris $78.99 - Originalpris $78.99Originalpris $78.99$60.99 USD - $78.99 USD$60.99 - $78.99Nuværende pris $60.99 USD| /
CNHL Racing Series LiHV 9000mAh 11.4V 3S 120C Lipo Batteri med EC5 Stik til RC Racing
3 reviewsUdsolgtHurtigt kompatibilitetstjek CNHL Racing Series LiHV 9000 mAh 11,4 V 3S2P 120C LiPo-batteriet med EC5-stik er et batteri med høj kapacitet til store...
Se alle detaljerOriginalpris $78.99Originalpris $78.99 - Originalpris $78.99Originalpris $78.99$60.99 USD - $78.99 USD$60.99 - $78.99Nuværende pris $60.99 USD| /Spar op til 23% Spar % -
Originalpris $88.99Originalpris $88.99 - Originalpris $88.99Originalpris $88.99$68.99 USD - $88.99 USD$68.99 - $88.99Nuværende pris $68.99 USD| /
CNHL Racing Serie 8000mAh 14.8V 4S Lipo Batteri 120C Hård Kasse med T/Dean Stik
6 reviewsUdsolgtSpecifikationer: Lagernummer: HC8001204X Kapacitet: 8000mAh Spænding: 14,8V / 4-celle / 4S2P Afladningshastighed: 120C kontinuerlig / 240C burst ...
Se alle detaljerOriginalpris $88.99Originalpris $88.99 - Originalpris $88.99Originalpris $88.99$68.99 USD - $88.99 USD$68.99 - $88.99Nuværende pris $68.99 USD| /Spar op til 22% Spar % -
Originalpris $69.99 - Originalpris $69.99Originalpris $69.99$69.99 USD$69.99 - $69.99Nuværende pris $69.99 USD| /
CNHL Racing Serie 6600mAh 14.8V 4S Lipo Batteri 120C Hård Kasse med T/Dean Stik
34 reviewsUdsolgtSpecifikationer: Lager nummer: HC6601204X Kapacitet: 6600mAh Spænding: 14.8V / 4-celle / 4S2P Afladningsrate: 120C kontinuerlig / 240C burst Opla...
Se alle detaljerOriginalpris $69.99 - Originalpris $69.99Originalpris $69.99$69.99 USD$69.99 - $69.99Nuværende pris $69.99 USD| / -
Originalpris $52.49Originalpris $52.49 - Originalpris $52.49Originalpris $52.49$35.99 USD - $52.49 USD$35.99 - $52.49Nuværende pris $35.99 USD| /
CNHL Parallel Serie 6200mAh 11.1V 3S 90C Shorty Lipo Batteri Blød Pakke
7 reviewsUdsolgtSpecifikationer: Lager nummer: 620903NC Kapacitet: 6200mAh Spænding: 11.1V / 3-celle / 3S2P Afladningshastighed: 90C kontinuerlig / 180C burst Opl...
Se alle detaljerOriginalpris $52.49Originalpris $52.49 - Originalpris $52.49Originalpris $52.49$35.99 USD - $52.49 USD$35.99 - $52.49Nuværende pris $35.99 USD| /Spar op til 31% Spar % -
Originalpris $39.99 - Originalpris $39.99Originalpris $39.99$39.99 USD$39.99 - $39.99Nuværende pris $39.99 USD| /
CNHL Ultra Black 1400mAh 22.2V 6S Lipo Batteri 150C med XT60 Stik
3 reviewsUdsolgtSpecifikationer: Lager nummer: 1401506BG Kapacitet: 1400mAh Spænding: 22.2V / 6-Cell / 6S1P Afladningshastighed: 150C Kontinuerlig / 300C Burst ...
Se alle detaljerOriginalpris $39.99 - Originalpris $39.99Originalpris $39.99$39.99 USD$39.99 - $39.99Nuværende pris $39.99 USD| /Udsolgt -
Originalpris $45.99Originalpris $45.99 - Originalpris $45.99Originalpris $45.99$31.99 USD - $45.99 USD$31.99 - $45.99Nuværende pris $31.99 USD| /
CNHL Racing Serie 8000mAh 7.4V 2S Lipo Batteri 120C Hårdt Etui med EC5 Stik
1 reviewUdsolgtHurtigt pasformstjek CNHL Racing Series 8000mAh 7.4V 2S2P 120C Hardcase LiPo-batteri med EC5-stik er et batteri med høj kapacitet i fuld længde til...
Se alle detaljerOriginalpris $45.99Originalpris $45.99 - Originalpris $45.99Originalpris $45.99$31.99 USD - $45.99 USD$31.99 - $45.99Nuværende pris $31.99 USD| /Spar op til 30% Spar % -
Originalpris $79.99 - Originalpris $79.99Originalpris $79.99$79.99 USD$79.99 - $79.99Nuværende pris $79.99 USD| /
CNHL G+Plus 5000mAh 25.9V 7S Lipo Batteri 70C med XT90 Stik
No reviewsSpecifikationer: Lager nummer: 500707 Kapacitet: 5000mAh Spænding: 25,9V / 7-celle / 7S1P Afladningshastighed: 70C kontinuerlig / 140C burst Opla...
Se alle detaljerOriginalpris $79.99 - Originalpris $79.99Originalpris $79.99$79.99 USD$79.99 - $79.99Nuværende pris $79.99 USD| / -
Originalpris $32.99 - Originalpris $32.99Originalpris $32.99$32.99 USD$32.99 - $32.99Nuværende pris $32.99 USD| /
CNHL Racing Serie 5600mAh 7.4V 2S2P 120C Hard Case 2S Lipo Batteri med EC5 Stik
4 reviewsUdsolgtHurtigt pasningstjek CNHL Racing Series 5600 mAh 7,4 V 2S2P 120C LiPo-hardcasebatteriet med EC5-stik er et 2S-racerbatteri i fuld længde, der er de...
Se alle detaljerOriginalpris $32.99 - Originalpris $32.99Originalpris $32.99$32.99 USD$32.99 - $32.99Nuværende pris $32.99 USD| /Udsolgt -
Originalpris $21.99 - Originalpris $21.99Originalpris $21.99$21.99 USD$21.99 - $21.99Nuværende pris $21.99 USD| /
CNHL Lightning LiHV 2400 mAh 15.2 V 4S 120C HV Shorty-LiPo-batteri med XT60-stik
No reviewsHurtigt pasformstjek CNHL Lightning LiHV 2400mAh 15,2V 4S 120C HV Shorty LiPo Battery with XT60 Plug er et kompakt flybatteri med høj ydeevne, desi...
Se alle detaljerOriginalpris $21.99 - Originalpris $21.99Originalpris $21.99$21.99 USD$21.99 - $21.99Nuværende pris $21.99 USD| /Udsolgt -
Originalpris $21.99 - Originalpris $21.99Originalpris $21.99$21.99 USD$21.99 - $21.99Nuværende pris $21.99 USD| /
CNHL Black Series 1100mAh 18.5V 5S 100C Lipo batteri med XT60 stik
14 reviewsUdsolgtSpecifikationer: Lager nummer: 1101005BK Kapacitet: 1100mAh Spænding: 18.5V / 5-celle / 5S1P Afladningshastighed: 100C kontinuerlig / 200C burst O...
Se alle detaljerOriginalpris $21.99 - Originalpris $21.99Originalpris $21.99$21.99 USD$21.99 - $21.99Nuværende pris $21.99 USD| /Udsolgt -
Originalpris $9.99 - Originalpris $9.99Originalpris $9.99$9.99 USD$9.99 - $9.99Nuværende pris $9.99 USD| /
CNHL Black Series 2200mAh 7,4V 2S Shorty Lipo-batteri 40C med XT60-stik
2 reviewsUdsolgtHurtig pasformskontrol CNHL Black Series 2200mAh 7.4V 2S Shorty LiPo-batteriet med XT60-stik er designet til RC-platforme, der drager fordel af en ...
Se alle detaljerOriginalpris $9.99 - Originalpris $9.99Originalpris $9.99$9.99 USD$9.99 - $9.99Nuværende pris $9.99 USD| / -
Originalpris $25.99 - Originalpris $25.99Originalpris $25.99$25.99 USD$25.99 - $25.99Nuværende pris $25.99 USD| /
CNHL Lyn LiHV 3500mAh 11,4V 3S 120C HV Lipo Batteri med XT60 Stik
1 reviewHurtig pasformskontrol Hvis du vælger et 3S LiHV batteri til et RC fly, FPV vinge, RC båd eller anden XT60-baseret opsætning, bekræft disse punkter...
Se alle detaljerOriginalpris $25.99 - Originalpris $25.99Originalpris $25.99$25.99 USD$25.99 - $25.99Nuværende pris $25.99 USD| /Udsolgt